Komplexná štúdia zistila, že nula detí Amišov trpí na rakovinu, cukrovku a autizmus. Prečo je tomu tak?


Print Friendly, PDF & Email

Komplexná štúdia zistila, že nula detí Amišov trpí na rakovinu, cukrovku a autizmus. Prečo je tomu tak?

(S.D. Wells, Natural News) Súčasná populácia Amišov v Amerike sa rýchlo blíži k počtu 400 000, s najväčšou koncentráciou 90 000 v Pensylvánii a 82 000 v Ohiu. Amiši sa usadili až v 32 štátoch USA a majú v priemere 7 detí na rodinu, takže populácia rýchlo rastie.

Úplne nová a komplexná štúdia (k júnu 2023), ktorú Steve Kirsch predložil senátu štátu Pennsylvania, ukázala, že u detí Amišov, ktoré sú 100% neočkované (úplne neočkované), takmer neexistujú typické chronické ochorenia, ak vôbec nejaké.

Týmito chronickými stavmi, nazývanými aj choroby, ktorým sa dá predchádzať, trpí mnoho očkovaných detí a aj značná časť dospelej populácie. Zahŕňajú autoimunitné ochorenia, srdcové choroby, cukrovku, astmu, ADHD, artritídu, rakovinu a samozrejme… počkajte na to… autizmus (napríklad ASD a Aspergerov syndróm).

Panel expertov dosvedčil, aké zdravé sú amišské deti v porovnaní s očkovanými americkými deťmi

Možno je odstrašenie ľudí od očkovania dobrá vec pre všetkých tých zástancov očkovania, ktorí si myslia, že každý podporovateľ prirodzeného zdravia je „konšpiračný teoretik“, ktorý šíri choroby rozprávaním o špinavých vakcínach, poškodeniach a úmrtiach spôsobených očkovaním.

Počas svedeckých výpovedí sa odborníci na zdravie podelili o svoje poznatky, prečo nikdy neboli publikované žiadne správy týkajúce sa zdravia detí Amišov vo všeobecnosti.

Uviedli nasledovné:

„Po desaťročiach štúdia Amišov neexistuje žiadna správa, pretože takáto správa by bola pre establišment zničujúca. Ukázala by totiž, že americký Úrad pre kontrolu a prevenciu ochorení (CDC) už desaťročia škodí verejnosti, mlčí a utajuje všetky údaje.“

Dr. Peter McCullough, špičkový americký kardiológ s množstvom recenzovaných štúdií, svedčil pred americkým Senátom a pred zákonodarnými zbormi v rôznych štátoch po celých USA o nebezpečenstvách vakcín, vrátane mutagénnych injekcií proti Covid-19.

Keď už hovoríme o pandémii, Amiši nemali žiadny lockdown, nenosili rúška, pod ktorými sa rozmnožovali patogénne baktérie a určite sa proti covidu neočkovali.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Ignorovali každé jedno nariadenie CDC (ekvivalent nášho Úradu verejného zdravotníctva), Fauciho (ekvivalent nášho Mikasa), vrátane smrtiacich zrazeninových vakcín, pretože vedeli, čo by s ich telami spravilo vpichnutie patoku obsahujúceho genetický kód na výrobu miliónov toxických hrotových proteínov a tiež nanočastice grafénu.

A hádajte, čo sa stalo?

Amiši mali mieru prežitia covidu 30-krát vyššiu ako zvyšok Ameriky. Nikto o tom nechce hovoriť, okrem zástancov prirodzeného zdravia. Ak o tom niečo zverejníte na sociálnych sieťach, okamžite dostanete blokáciu, zaradia vás na čiernu listinu a označia vás za „dezinformátora“.

Prečo je také dôležité vyhýbať sa vakcínam ako moru?

Stačí sa pozrieť na všetky tie šialené zložky používané vo vakcínach, vrátane konzervačných látok, emulgátorov, adjuvantov, geneticky modifikovaných baktérií, zmutovaných vírusov a chemikálií spôsobujúcich sterilitu.

Toto všetko je uvedené priamo na letáku priloženom k vakcínam. Žiadnemu človeku by sa nič z toho nemalo nikdy vstreknúť do krvi ani svalového tkaniva, pretože sa tým obchádzajú všetky prirodzené ochranné bariéry tela, vrátane kože, pľúc a tráviaceho traktu.

Medzi tieto toxické, niekedy smrteľné zložky patria:

 • ortuť (vysoké dávky vo viacdávkovom očkovaní proti chrípke)
 • ľudská krv (albumín z potratov)
 • ​​smrteľné prasačie vírusy nazývané cirkovírusy (vo vakcínach Rotateq proti rotavírusom)
 • orlia krv
 • krv psa
 • infikované bunky z obličiek zelenej opice
 • sukralóza
 • glutamát sodný (MSG)
 • kravská krv
 • kuracia krv
 • vajcia
 • mliečne zložky
 • antibiotiká
 • arašidový olej (áno, zvyšky zostávajú, a preto sa dnes vyskytuje toľko smrteľných alergií na arašidy)
 • latex (zo zátok na ihlách a fľaštičkách, cez ktoré ihly prenikajú)
 • hliník
 • a mnohé ďalšie

Záver

Uložte si do záložiek pre obľúbené nezávislé webové stránky aj portál Vaccines.news, kde nájdete aktualizácie o experimentálnych injekciách génovej terapie (nesprávne nazývaných „vakcíny“), ktoré vedú priamo ku krvným zrazeninám, hypertenzii, myokarditíde, perikarditíde, infarktu, mŕtvici a smrti.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: S.D. Wells, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. ANO!
  + Důkazy, že vakcíny způsobují (nejen) autismus a mělo by se ihned přestat očkovat
  https://otevrisvoumysl.cz/dukazy-ze-vakciny-zpusobuji-nejen-autismus-a-melo-by-se-ihned-prestat-ockovat/

  Vakcíny způsobují poškození mozku, které je pak falešně diagnostikováno jako např. autismus.. Do roku 1988 se něvědělo, co to autismus vlastně je…

 2. svatoslav butora

  Dokumentované skutočnosti a štatistické údaje svedčia o tom, že kombinovaná terapia injektovaných jedov a injektovanej politiky dekarbonizácie a ideologického ejakulátu generovaného z útrob po svetovláde lačniacich jašteríc WHO a OSN a WEF škodí zdraviu.

 3. Pravdepodobne pravda ohľadne Amišov, ale odstrániť očkovanie detí v globále, je ako snažiť sa preraziť múr hlavou.

 4. Čo sa týka očkovania,je to tak,ale ide aj o to, že Amiši, ktorí začali osídľovať sever Ameriky pred viac ako 300 rokmi(vtedy ešte neexistovali USA) si so sebou z Európy priniesli spôsob života, ktorého sa držia až dodnes…, odmietajú modernú medicínu, vyrábajú si vlastné účinné lieky, pestujú a chovajú si všetko svoje bez cudzieho zásahu.Samozrejme, že v dnešnej dobe sa nevyhli ani používaniu modernej techniky,ale iba málo a v takej miere,aby neboli od nej závislí….Aj v dobe pred kovidom si „moderní ľudia“dobrovoľne ničili zdravie,dávali sa očkovať,napr. proti chrípke, aj keď to nebolo až tak potrebné a určite aj tieto vakcíny mnohým poškodili zdravie,aj keď možno nie až tak,ako tie „kovidové“. A čo sa týka odpadu, zvaného jedlo,to ľudia kupujú vo veľkom už desiatky rokov,bez zamýšľania sa nad osudom vlastného zdravia.A tak tu máme“moderných“ľudí, kráčajúcich s dobou versus izolované komunity,(nielen Amiši) ktoré si udržiavajú tradičný,síce nemoderný,ale zdravší a plnohodnotnejší život…

 5. Je množstvo článkov každú chvíľu o poklese mužskej plodnosti z hľadiska počtu spermií ako aj ich pohyblivosti. Táto degenerácia sa týka však výlučne belochov, prípadne aziatov. ALe vôbec nie afričanov, arabov… tí sa množia o stošesť.
  Však si len zoberme u nás na Slovensku, prečo bielym klesajú spermie a cigáňom nie? Alkohol, cigarety? To osadníci robia vo veľkom. Mobily vo vreckách? To má každý cigáň. Nezdravá strava, plasty? Používajú aj oni.
  Ale jeden potenciálny rozdiel ma napadol: aké je percento zaočkovania ich detí?

  • Dávat bordel do očkoinjekcí, aby byla malá porodonost je realizováno od roku 1973 – dá se o tom najít článek na otevrisvoumysl.cz
   např. tady:
   Henry Kissinger, světově známý jako americký ministr zahraničí a národní poradce bezpečnosti pod prezidentem Nixonem a Fordem, někteří ho považují za hrdinu, jiní ho hanobí jako válečného zločince. Kissinger v roce 1973 napsal přísně tajnou zprávu s názvem „Studijní memorandum národní bezpečnosti” neboli NSSM-200.
   Ve své slavné zprávě napsal: „Kdekoliv snížení populačních tlaků skrze sníženou porodnost může zvýšit vidiny pro takovou stabilitu, stává se populační politika relevantní pro zásoby zdrojů a pro ekonomické zájmy Spojených států.” Nóbl slova, jak jinak říct, že k dosažení stability je třeba populační politika. Co to znamená? Legalizace potratů, dávání rodinám peníze, pokud budou používat antikoncepci, pokud přijmou sterilizaci a/nebo potrat. Pokud to nestačí, populační politika znamená nucené omezení porodnosti, nucená sterilizace a nucené potraty. Kissinger kromě toho navrhoval zadržování pomoci ve formě podpory při pohromách a zasílání potravin, pokud méně rozvinutá země odmítne zavedení americké programy pro kontrolu populace.

   https://otevrisvoumysl.cz/kabala-ii-6-cast-pokracovani-desetidilne-serie-pad-kabaly/

 6. Jednoduchá

  …vďaka za inf. ,,,posielam všetkým veľa lásky, bez rôz.negatív…nech sa nám všetkým darí, v zdraví, pohode a mieri…..

Pridajte komentár

*