Prečo sa úplne zbytočne umiera na lekémiu?


Print Friendly, PDF & Email

biele krvinky a leukemia

Stovky ľudí, hlavne detí, umiera ročne na Slovensku a Čechách na leukémiu. Onkologické autority sa pýšia 70 percentnou, vraj „vyliečenosťou“. Čo však znamená to, takzvané “vyliečenie”?

Na stránke detskej onkológie v Košiciach sa uvádza, že „…ak sa u dieťaťa v priebehu piatich rokov od zistenia choroby neobjaví relaps (návrat ochorenia), možno ho považovať za vyliečené”.

Smiešne! Smutne smiešne, lebo to prakticky znamená presne to, že ak na ďalši deň po uplynutí 5 ročnej lehoty pacient ochorie a/alebo následne podľahne leukémií, je onkologickými štatistikami pokladané ze vyliečené.

Nuž, aj takéto abnormálne praktiky v zdravotníctve vznikajú a vznikajú častejšie, než si myslíme.

Totiž, ak náhodou neviete, úmrtia na leukémiu sú zaznamenané najviac práve po piatom roku diagnostikovania tejto choroby. Aké je teda konečné a pravdivé percento vyliečených konvenčnou onkológiou, je len vo hviezdach a istotne sa viac približuje k NULE ako k 70-tim percentám.

Ďalšie dôležité skutočnosti

Metabolická medicína dávno zistila a považuje leukémiu za bujnenie bielych krviniek spôsobené pliesňovou infekciou krvi v dôsledku nadmernej konzumácie pliesňotvornej stravy (bez dostatočného prísunu vitamínov a minerálov z ovocia, zeleniny a kvalitných bielkovín z rýb a strukovín), ako je hlavne kravské mlieko (prečítajte si LIST O MLIEKU v kategórii Mlieku).

Túto plieseň je veľmi zložité v krvi pacienta diagnostikovať práve kôli samotnému rozsiahlému poškodeniu krvi.

Vedci upozorňujú, že “je potrebné vykonať veľmi špecifické rozbory krvi, pri ktorých skúsený patológ presne vie, čé hľadá a zameriava sa na odhalenie mykózy”.

Metabolická medicína zaznamenáva len veľmi malú úmrtnosť pri leukémii a vysoké percento skutočnej a kompletnej vyliečiteľnosti leukémie pomocou antimykotík (protipliesňových liekov).

Pravda, pacient sa musí vyhýbať mliečnym a iným pliesňotvorným výrobkom a nápojom a dbať na správne stravovanie.

Spojenie medzi leukémiou a pliesňou bolo odhalené, keď sa mnohým pacientom s leukémiou vyskytli pliesňové komplikácie (konkrétne pliesňová infekcia pľúc) a po podaní antimykotík sa nevyliečili len pliesňou postihnuté pľúca, ale sa neočakávane a nevysvetliteľne vyliečila aj leukémia.

Prečo medicína odmieta používať antimykotiká ako primárnu liečbu?

Kampaň za pravdu v medicine kontaktovala celkom 12 onkologických oddelení na Slovensku a v Čechách, kde “liečia” aj leukémiu a ako sa dalo očakávať, ani na jednom z týchto oddelení nepočuli o spojitosti medzi leukémiou a pliesňami.

Niektorí lekári však dodali, že občas svojím pacientom antimykotiká podávajú, ak sa im vyskytne pliesňová komplikácia.

Prečo konvenčná medicína nemá vôľu liečiť leukémiu antimykotikami je nanajvýš pozoruhodné, avšak nie nepochopiteľné. O politike v medicíne a v onkológii si môžete prečítať v článkoch kategórie Dnešná medicína.

Trochu potešujúce je to, že onkologická akadémia v západnom svete začala po rokoch manipulovania konečne používať a odporúčať aspoň takzvanú antimykotickú profilaxiu (prevenciu) a to hneď pri zistení leukémie a počas celej liečby.

Napríklad, v izraelskej štúdii publikovanej len nedávno 9. augusta 2007, sa v jej závere jasne odporúča, že “protipliesňová profilaxia sa má podávať všetkým pacientom po chemoterapii, tiež pacientom pri transplantácii kostnej drene a pacientom s rizikom leukémie” (http://www.jco.ascopubs.org/cgi/content/abstract/JCO.2007.12.3851v1 ).

Taktiež prvá európska konferenia o infekciách pri leukémii konaná 13. augusta 2007 vydala dekrét o používaní antimykotík pri liečbe leukémie.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Slovenská onkológia nechce vedieť o týchto informáciách

To, že tieto životne dôležité informácie onkológia na Slovensku a v Čechách stále nevie (či vediet nechce?) svedči o nezáujme a pochybnom prístupe zdravotnického systému k ťažko chorým pacientom.

Kampaň za pravdu v medicine preto silne odporúča pacientom (hlavne rodičom detí), obrátiť sa na svojích onkológov so žiadosťou o poskytnutie adekvátnej liečby antimykotikami, čo podstatne zlepší prognózu vyliečenia.

Vo vyspelejších krajinách sa hromadia prípady, kde po odmietnutí podania antimykotík a následnom umrtí pacienta, bola v krvi leukémického pacienta zistená mykóza.

Nemocnice sú zvyčajne v podobných prípadoch súdom uznané vinnými za zabitie z nedbanlivosti!

Iné zistenia Kampane za pravdu v medicíne

Kampaň za pravdu v medicíne okrem horeuvedeného zistila, že mnohým leukémiou postihnutým pacientom sa na onkologických oddeleniach vo veľkom podáva mlieko.

A to i napriek tomu, že sa mlieko považuje za hlavnú z príčin leukémie (pozri rubriku PRAVDA O MLIEKU) a to nielen vedcami metabolickej medicíny, ale aj samotnými renomovanými onkológmi.

Na zamyslenie:

 • Veľmi vysoké percento pacientov umiera na dôsledky chemoterapie, rádioterapie a teda deštrukcie imunity a zdravých buniek.
 • Menšie percento pacientov umiera v dôsledku toho, že sa nelieči primárna príčina leukémie – mykóza. Preto sa choroba veľmi často aj vracia.
 • Len nepatrné percento pacientov umiera kôli leukémii samotnej. To sa stáva len v prípade, keď je leukémia diagnostikovaná v jej úplne poslednom štádiu.

Ako lieči leukémiu metabolická medicína?

prvým, najdôležitejším krokom je okamžité vylúčenie pliesňotvornej stravy (kravské mlieko, bravčové mäso, údeniny, sladkosti atď.)

bežné, konvenčné antimykotiká – lieky (v pokročilých štádiách)

vysoké dávky vitamínu C (1000mg každé 2 hodiny)

prírodné antimykotiká (astragalus, wormwood, cesnak, škorica, oreganový olej, drevené uhlie…)

marhuľove jadrá (amygdalín – vit. B17) 7 jadierok 6 až 7 krát denne

komplex kvalitných vitamínov a minerálov

tráviace enzýmy (neživočíšne!)

2 a pol až 3 litre čistej, nebublinkovej vody denne!!! Z toho je veľmi nápomocné ak 1 liter je vysoko alkalická voda (s vysokým Ph) a obsahom kyslíka (napr. voda KAQUN)

zvýšený prísun kyslíka

Podrobný zoznam doplnkov vhodných pri leukémii, ale aj mnohých iných chorobách nájdete v článku Odporúčané doplnky výživy.

Kampaň za pravdu v medicíne

Prírodná liečba osteoartritídy

damiansk[zavinac]hotmail[bodka]co[bodka]uk

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dobrý deň,ja som žiadala moju lekárku, hematologička hneď pri zistení CLL /chronická lymfatická leukémia/ aby mi zistila či nemám v krvi plieseň a ona nič neriešila a postupuje svojou cestou.Ja mám plieseň na nohách a to si liečim cez kožnú lekárku. Ako sa dá zistiť či mám plieseň v krvi? Ďakujem Majka

 2. problém rieš kombináciou MSM a oxidu chloričitého!

 3. Mária Zaťková

  Dobrý deň, mam 15mesačneho synčeka s ALL (akutna lymfoblastova leukemia) prave začal s udržiavacou liečbou. Ktore pripravky na detoxikaciu by boli pre neho najvhodnejšie? Ďakujem Majka

 4. Narnoačik
 5. Narnoačik

  Ivi,netráp sa, maju plesne v hlave a zakyslené organizmy po javorovom sirupe a MMS a musia spravit detox a tak ti odpišu , že sa mýliš. Radšej sa chod učiť 🙂 toto je strata času 🙂 ich vytrestá život a my sa pekne budeme snažiť pomáhať mozgom.

  • to sa divim, ze este sem tam sa najde clovek ako ty, ze nespis. ludia stale sa zaoberaju neplodnymi komentarmi o nemociach a tak priamo nahravaju tym, co maju z toho prospech. preboha ludia prebudte sa, len priroda vam moze pomoct!!! henry

 6. pomahame vyliecit leukemieu za 45 dni. http://www.cancercure-dalat.webs.com

 7. Dobry den, poprosil by som autora tohto prispevku, ci by tu mohol uviesť presny postup, čo urobiť, keď mám leukémiu, čo mám povedať svojmu doktorovi, kam ma má odoslať, za akým odborníkom a aký konkrétny výkon má moj doktor požadovať od tohto odborníka, aby zistil, či mám v krvi pleseň, ktorá by mohla spôsobiť leukémiu. Ďakujem.

 8. Prosím Vás nehnevajte sa na mňa, ale nerozumiem odkiaľ vychádza prapôvod týchto nezmyslov. Antimykotiká sú lieky používané na liečenie mykotických infekcií, ktoré sú sekundárnou komplikáciou liečby pacientov pomocou chemoterapie. Rád si prečítam Vaše články o zdravej výžive a zdravom životnom štýle, ale toto sú témy, o ktorých neviete absolútne nič a jedine bránite skutočnej liečbe týchto ochorení, širením desinformácií.

 9. Precital som nieco o tom MMS, viac s propagandi ktora to zamieta a trocha z propagandy ktora je za. Moj vysledok na danu skutocnost a prihliadnutim na to ze ma bavy chemia musim povedat ze to zlozenie dava v celku aj zmisel a ze som v propagande ktora je proti uzivaniu MMS nenasiel ani raz zmienku o tom ze by to ublizilo pre svoje zlozenie ale vzdy len preto ze ten kto to uzival nemal ucelene informacia a adekvatne vzdelanie. Predsa len namiesat chemikalie podla nejakeho postupu je nerealne. Vacsina ludi si neda pozor ani na to co a ako miesa. Nie vsetci si precitaju aky koncentrat maju a aki sa ma pouzit. Okrem toho som cital aj o podavani cajovej lizicky tohto produktu MMS co sa mi zda dost o zivot.
  Ak nieco na tom MMS je tak by sa mali urobit klinicke studie a vyrabat to farmaceuticky a nedochadzalo by k takimto predavkovaniam a podobne.
  Ci to MMS pomoze je otazka, ale ak je vyrobene spravne, uskodit nemoze.

  Podla mna je to len na farmaceutickich spolocnostiach ci sa budu zaujimat o mozne lacne riesenie lecby. Ale podla mna je lepsie pre nich vyrobit liek, ktory sa neda v domacich podmienkach vyrobyt a mozu mu dat premrstenu cenu. Takze sa asi sňoficialnej studie o tomto pripravku MMS nedozvieme.

  Takze kto chce nech skusi. Ale bacha na pripravu. Ta totiz rozhoduje o tom ci si uskodite alebo nie. Ja to asi skusim. V chemii som doma takze sa nebojim lebo viem co robym. Otazka je ci mi to pomoze …. )

 10. Môžem sa spýtať na ZDROJ tohto článku?

 11. Odporucam zakupit na martinus.sk knihu-vital r cs morse zazracna detoxikace.
  Bola na webe zahadne zmizla preco asi Morse je aj autorom knihy iluzia zvana nemoc ma kliniku na Floride jeto naj. lekar vsetkych cias vyliecil tisice ludi z akejkolvek rakoviny,cukrovky,eboly,skler.mutiplex,pretrh.miechu niet chroby ktore telo nevylieci samo dokonca chemoterapia a lieky vas zabijaju.

Pridajte komentár

*