New Hampshire sa stal druhým americkým štátom, ktorý zakázal chemtrails


Print Friendly, PDF & Email

New Hampshire sa stal druhým americkým štátom, ktorý zakázal chemtrails

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) New Hampshire sa stal druhým štátom USA, ktorý v podstate zakázal rozprašovanie aerosólových častíc do neba, fenomén bežne označovaný ako „chemtrails“.

Texas sa zapísal do histórie minulý rok, keď sa predstavitelia tohto štátu zamerali na zmenu zákona o zákaze rozprašovania nebezpečných atmosférických aerosólov bez predchádzajúceho schválenia a testovania bezpečnosti rozprašovaných chemikálií.

Nový zákon New Hampwhiru, číslo HB1700, hovorí nasledovné:

„Ustanovuje sa regulačný proces na zabránenie úmyselného vypúšťania znečisťujúcich emisií do atmosféry nad štátom New Hampshire a na úrovni zeme a stanovujú sa sankcie za porušenia.

Tento návrh zákona vyžaduje, aby štátni úradníci a verejnosť podávali správy o takýchto porušeniach na oddelenie dodržiavania predpisov Útvaru environmentálnych služieb pre letecké zdroje. Ďalej sa vyžaduje, aby šerifovia okresu New Hampshire vykonávali dohľad nad dodržiavaním ustanovení tohto zákona.“

Stránka Granitegrok.com k téme uvádza:

Aké emisie? Úmyselné vypúšťanie znečisťujúcich emisií vrátane vytvárania mrakov, zmeny počasia, nadmerných elektromagnetických rádiových frekvencií a mikrovlnného žiarenia.

„Všeobecný súd skonštatoval, že mnohé aktivity v atmosfére, ako je modifikácia počasia, rozstrekovanie stratosférického aerosólu (SAI), zatemňovanie slnečného žiarenia (SRM) a iné formy geoinžinierstva, zahŕňajúce úmyselné vypúšťanie znečisťujúcich emisií, poškodzujú zdravie a bezpečnosť ľudí, životné prostredie, poľnohospodárstvo, divokú zver, letectvo, štátnu bezpečnosť a ekonomiku štátu New Hampshire.“

Liečba osteoporózy

Bez použitia slova „chemtrails“, ktoré môže vyvolať u ľudí zmiešané pocity, návrh zákona rieši skutočný súbor okolností spájaných s týmto fenoménom.

Od verejných činiteľov až po popredné univerzity sa hovorí o aerosólovaní atmosféry materiálmi na blokovanie slnka.

Verejnosť však o tom má ešte menej informácií, ako mala o covidových „vakcínach“ a môžeme predpokladať, že to nie je ani bezpečné, ani účinné. Tiež vieme, že úrady a štátne agentúry, ktoré majú tieto veci na starosti, budú o chemtrailsoch klamať.

Vo svetle toho, že naše elity majú v poslednej dobe v lepšom prípade upadajúce ohľady k ľudskému životu a v horšom prípade rovno odhodlanie s ním skoncovať v rámci úsilia o depopuláciu, nejde o smiešny zákon.

Záver

Jeden z predkladateľov tohto zákona je priateľom prevádzkovateľov stránky The People’s Voice, takže je možné očakávať, že podnikne aj nejaké následné kroky. Dnes je však ešte predčasné špekulovať, ako ďaleko tento návrh zákona pravdepodobne zájde.

Súčasné zloženie amerického Kongresu a Senátu zatiaľ nenaznačuje širší úspech podobných iniciatív. Existujú totiž frakcie, ktoré chcú rozprašovať rôzne veci do vzduchu nad našimi hlavami.

Nehanbia sa za to a ak sa my nebudeme dožadovať transparentnosti, limitov a regulácie, mohli by sme sa neskôr ocitnúť vystavení negatívnym atmosférickým vplyvom spôsobených človekom. Navyše bez znalostí, ako učiniť nápravu v prípade, že sa niečo vážne pokazí.

Stop Candida

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Jeden z predkladateľov tohto zákona je priateľom prevádzkovateľov stránky The People’s Voice, takže je možné očakávať, že podnikne aj nejaké následné kroky. Dnes je však ešte predčasné špekulovať, ako ďaleko tento návrh zákona /proti globalistom a Cabal, pozn./ pravdepodobne zájde.“ – keď tam nebude zostreľovanie týchto hajzlov, tak je to len predvolebná póza – skúšobný balónik. Napr. nie je nič spomenuté o uzatvorení vždušného priestoru. Najprv by sa musel tento štát odtrhnúť od USA. To sú také Uhríkovské fóry. Škoda papiera Badatel. Mládkov Jóžin z bážin má väčší drajv.

  • Marek Kosice

   A preco „pan Bozko“ neudrie bleskom do Bidena, Zelenskeho, Macrona, Gatesa (a mnohych inych)? T? No preto, lebo ani tento blesk nepochadza od neho. Rovanko, ako cieleny a anomalne sa spravajuci umely poziat poziar na Haiti nepochadzal od neho.

   • mariankosnac

    Pretože tí potkani sú väčšinu času zalezení. K tomu aby do teba udrel blesk, musíš aj ty splniť určité podmienky a to byť najvyšším uzemneným objektom široko ďaleko. Ale vážne – Boh do nikoho cielene netriafne, ale občas (možno) môže dať nejaké menšie, symbolické znamenie.

   • A prečo by mal? Čo si ľudia slobodnou vôľou navarili, to si aj so zákuskom spapkajú ! Kde hodíš na tie tvoje rozprávkové myšlienkové pochody??? Boh nám dal slobodnú vôľu a pravidlá. Nedodržíte, príde trest – apokalypsa. Jednoduché ako facka. A tu bonus z Vatikánu: https://necenzurovanapravda.cz/2024/01/arcibiskup-vigano-vyzval-svycarskou-gardu-aby-zatkla-papeze-a-kardinala-ktery-vydal-pornografickou-knihu/ !

    • Marek Kosice

     Hlupacik Draslik, POCHOP KONECNE JEDNU VEC….. Ak ludske hyeny BERU slobodnu volu LUDOM pokojne a v mieri zujicim, KTORU IM (podla teba a tebe podobne zmagorenych) DAL BOH, tak Boh DOVOLI ludskym hyenam, aby brali nevinnym ludom TO, CO IM ON DAL na to, ABY TO MALI!?
     DOKEDY budes tak zmagoreny? TEBE PODLA VSETKEHO VYHOVUJE verit fatalne nelogickym rozpravkam. Na nich mas zalozeny svoj „pokoj“. Zbabelec jeden. 🙂

     NESKUTOCNE :D…. „Som Boh, kazdemu dam slobodnu volu. Niekto ma slobodnu volu pokojne a nenasilne zit, nikomu zamerne neskodit. ALE ak mu tu JEHO slobodnu volu, ktoru som mu daroval, VEZME ludska hyena, tak sklopim usi….pretoze MA VÄCSI ZMYSEL DOVOLIT ludskej hyene BRAT INYM slobodnu volu (nedovolit im zit tak ako chcu, a ako by zit mohli, keby im v tom nebranili ludske hyeny) ktoru som im DO VIENKA DAL, nez tieto zverstva ludskej hyene ZNEMOZNIT, a tak zabezpecit, aby obycajnym neskodnym ludom nebola slobodna vola ludskymi hyenami znemoznena… „…

     KEBY TAKTO UVAZOVAL BOH (podla teba a milionov ostatnych tlkov tak uvazuje), bol by to TOTALNY KRETEN zasluhujuci akurat tak TO NAJVÄCSIE OPOVRHOVANIE.

     • I toto je celé zle.

      Je to malinký výsek skutočnosti. Neúplné dáta… A čo z nich a bez skutočných súvislostí môže bežný človečik len vyvodiť? Hmm?

     • Marek Kosice

      Maria : blablablabla…. NIC NEHOVORIACIMI frazami si skritizovala to co som napisal, BEZ TOHO, aby si sa to aspon nejak pokusila vyvratit…Cize si prispela akurat tak „vykrikom do tmy“.

     • Israismael

      Naozaj je ťažké na teba nereagovať… MZK..
      Ty proste svojim hlbokým nechapanim vyšších veci a Zákonov Najvyššieho, ktoré sú pretkané až sem na túto našu planétu máš absolútny hokej z niečoho co nie je viditeľné a je nad úrovňou hmoty.. napr máš hokej aj zo slobodnej vôli, ktorú dostal človek ako dar..
      Slobodná vôľa sa nedá nikdy zobrať niekym iným, ako si písal.. slobodná vôľa je pevne zakotvená v človeku ako Boží dar lebo slobodná vôľa pôsobí z ducha ľudí a nie z rozumu…Je iné ak slabý človek v duchu pôsobí ako krivak, ak sa dá niekym zopsut, a potom narieka ze mu bola vzata slobodná vôľa rozhodovania.. Nikdy nie, slobodná vôľa musí vždy zostať človeku až do smrti.
      Ty chceš všetko dokazovať, vyvracať co je nad pochopenim tvojho rozumu.. Nie každý človek však pôsobí iba z rozumu, ale ma aj aktívneho živého ľudského ducha.. A taky človek tým pádom porozumie aj vyšším duchovným veciam..Nepotrebuje stále niečo dokazovat ako to chceš TY neveriaci Tomáš
      Ty na všetko potrebuješ dôkaz a to svedčí ze ty pracuješ ako čistý rozumar a bezduchy… Jednoducho nie si spôsobený tvojim duchom vnímať veci ktoré sú mimo hmotu a všetko hneď odsúdis a tým pádom aj človeka ako takého… Nuž zamysli sa nad tým práve ty.. Ty ktorí dávaš radu iným aby sa zamysleli nad sebou.. Ty to najviac potrebuješ..

    • Objektívne

     To, že príde „univerzálna skaza“ je jasné ako facka… Hovorí sa, že na konci časov musia povedať ľuďom pravdu. Tak tu je jedna z tých právd v podobe odhalenia tajomnstiev cyklov Yuga. https://www.bibhudevmisra.com/2012/07/end-of-kali-yuga-in-2025-unraveling.html

     • Marek Kosice

      Otazka na teba, Objektivne….AK tuto informaciu pises „ako jasny fakt o ktorom nepochybujes“, ZARIADIL SI SA PODLA TOHO? Ides si kupit novu bundu, novu telku, nove auto…NA ROK? Alebo tie peniaze radsej das bezdomovcovi, aby neumrel „na koniec sveta“ zbedaceny, ale aby si stihol „uzit zivot bez mrznutia a hladu“, aspon na ten rok? ….CI LEN „DRISTAS“? 😉

     • Objektívne

      Každý, ktorý vie čo príde, by mal podľa svojich možností a schopností vedieť čo má urobiť. Nemusí to znamenať, že chce prežiť. Stačí byť psychicky vyrovnaný s tým čo príde. Starší ľudia na to nemajú silu a už vôbec nemajú silu na to, čo bude po tom. Elita nebude vraždiť ľudí aby ich ostalo 500 miliónov. Táto vec to urobí.

 2. Kto máte dcéry a vnučky – spozornite! Vakcíny „proti HPV“ spôsobujú najväčšie škody z vakcín vôbec, a najviac úmrtí dievčat a mladých žien!

  Obetné panny – dokument o nežádoucích účincích očkování proti HPV
  https://odysee.com/@rizika_ockovani:7/Obetne-panny-dokument-nezadouci-ucinky-ockovani-proti-HPV:2

  • VŠECHNY VAKCÍNY JSOU JEDY! Kumulovaná zátěž hliníku a rtuti ze stovek injekcí – od malička od dětí, dvoj-troj kombinace atp. = způsobí obrovské přetížení malých tělíček.
   Všechny VAKCÍNY jsou plné toxinů, jako je rtuť a hliník… !!
   U všech vakcín nebude většina problémů, které se objeví, nikdy hlášena nebo rozpoznána!

  • holistický prístup

   Maroš,

   tieto jedy pichajú hlava-nehlava … aj chlapcom.

 3. Menia sa mňamky, ale genocída pokračuje: https://www.topky.sk/cl/10/2661793/V-kosickej-nemocnici-ockuju-proti-HPV-virusu–Najblizsi-termin-je-v-utorok !
  Prečo tieto splašky ešte nezakázali? Koľko žien bolo po nich neplodných, dokonca dostalo to čo nemali, rakovinu a pod.?! Svine sú to ! Lekárom už po covide19 neverím !!! A madam Dolinková ???

  • Marek Kosice

   Spytaj sa Boha, preco ich nezakazali, ty tlk….
   NACO SA VOBEC PYTAS OTAZKY TYPU „PRECO TO SPRAVILI? AKO ZE IM TO PRESLO?“, ked si nazoru, ze „je to ich slobodna vola, Boh im ju dal a nevezme ju im“??? …Ved ty si retardovany… SCHYZOFRENIK ako minimalne 95% veriacich v spravodliveho Boha…

   • Israismael

    Ty chceš týmto co dokázať tým tvojim rozumom MzK?.. Tym si chcel povedať ze Boh by mal prísť na túto zem osobne zakázať tým prašivcom tie vakcíny, a odtrhnúť im hlavy a poslať do pekiel ?.. No keby to bolo možné a keby obišiel svoje Božie Zákony, ktoré sú dokonalé, nemenné a fungujuce odjakživa, tak by možno aj prišiel a urobil to… Ovšem sam by obišiel svoju dokonalosť, svoje Zákony Stvorenia…. a za ďalšie, taka obrovská silná energia by spálila všetko hmotné a žijúce na zemi , a za ďalšie keby on osobne zišiel dole z Najvyššieho miesta na najnižšie vo Stvorení rozpadol by sa celý vesmir.. Ono to nikdy nemôže byť podľa ľudského zmýšľania, ci tvojho zmýšľania, lebo také prípravy pre niečo veľké co sa týka Zeme si vyžadujú aj tisícročia z pozemského pohľadu (napr to keď mal prísť Boží syn na zem, to si vyžadovalo veľké časové obdobie priprav než sa to stalo) … To nie je len akési šibnutie čarovného prútika a už sa to ma udiať.. A ešte podľa predstáv úbohého drobného človeka… Vážne váž co píšeš a ako rozmýšľaš , lebo ty si hrozne ako človek poškodis do svojho ľudského ducha a celkového tvojho bytia.. No ale v konečnom dôsledku je to len tvoja vec… Uvedom si aspoň jednu vec, ze ako malý červiček žijúci na najnižšom možnom mieste od Boha nevysmievaj sa viac už tomu veľkému Bohu lebo už sme dosť potrestaní ako ľudia… Ešte aj ty prispievas k tomu..

    • Ku.va – čo sa bavíš s ateistom, keď si teista! Daj si čaj! Choď sa s ním baviť na Ústav marxizmu a leninizmu! To je ko.ot, ktorý keď bude skapínať – bude ťahať Boha Krista za nohy!

     Ja som tu – boha vášho židovského – nikomu nehovoril v čo, alebo komu máte veriť! Ale vy sa tu dohadujete o viere! Choďte sa veriaci – dohadovať o viere do mešity! Tam vám podrežú krky a diskusia skončí! A neveriaci sa tu nejebte do viery iných. Kŕmite Satana, archontov – kŕtmite trollov! Ja verím BohU a jebem vaše náboženstvá a jebem celý váš sku.vený ateizmus a marxizmus!

     • Israismael

      Ty si kde vzal že ja som žid ale nejake náboženstvo? Ty ani len nevnímas,iba preblesknes keď niečo čítaš odo mňa ,že čo píšem že to nemá žiadnu podobu zidovatva a ani nejakého náboženstva a ani sekta to nie je a nič pod,.ja ťa chápem že ti dlhodobo ležím v žalúdku ale ja ťa neurazam ,že si borovička a ani že si teysta a pod ..ja nemám nič spoločné s nejakým zidovstvom už som ti to neraz písal …To mám akoze adorovať Izrael a sionizmus podľa teba ? Keď páchajú genocídu v Gaze? Si starý chlap ,asi v mojom veku tak sa už spamataj ako zmyslas a píses ak si niekoho berieš do úst …

     • Israismael

      …alebo náboženstvo ..malo byť

     • Ja som tu všeobecne poslal publikum do židovského boha! Si zaeagoval presne ako vzťahovačný blbec, ktorý tu prednáša ako znalec pravdy a „boha“. Inak si to posral, keď si spomenul, že človek pochádza z Raja! Raj je Luciferova ríša bezuzdnej slobody mimo Boha!

      „Ty si kde vzal že ja som žid ale nejake náboženstvo? “ – to čo je za veta?! Ešte raz ti hovorím – prestaň to tu zasierať tými tvojími dogmami! Založ si ku.va svoju sektu niekde inde! Doboha!

     • Israismael

      Jaj bože Maroško…starec, počuj ved nebuď ako ta temnota, ktorá by musela ísť do rozkladu.. . Nebuď nervny a ja som nič nepokakal s Rajom .. Pravda je taka ze pozemský človek odniekiaľ pochádza, resp ľudský duch lepšie povedané… podobne tak prichádzajú odniekiaľ na svet aj zvieratá.. Teda počuj ak si nepočul, človek má jadro =ducha, aj zviera ma jadro, tzv bytostne jadro… Človek pochádza z duchovnej ríše – sféry Raja, pretoze je vo svojom jadre Duch a až keď sa zrodí na zem je pozemský človek s telom, ktoré je obalom pre ducha .. Zvieratá pochádzajú z bytostnejsféry, a ta sféra je nižšie ako je duchovná sféra.. Zviera je však bytosť bez ducha a preto zviera nie je sebavedome ale iba citiace. Takže nie, ze mi zabiješ a napíšeš, ze človek je iba zo spermy a z vajíčka a bunky, a ze to by malo byt to hlavné poznanie .. Áno je to hlavne poznanie, ale iba pre vznik živočíšneho pozemského hmotného tela tu na zemi .. Podobné je tak aj so zvieratami..čiže plodenim, alebo parenim u zvierat vzniká tiež len telo pre bytosť(zviera) . Toto si ujasni vo svojom poznani, alebo skôr v nepoznani, pokiaľ mi chceš niečo vyčítať… A až potom môžeš so mnou diskutovať.. Týmto sa nad tebou nevyvyšujem ale upozorňujem ta, ze ak chceš diskusiu musíš byť naozaj znalým duchovného ako to požaduje Stvoritel… Ak to takto píšem tak asi tu znalosť mam inak by som to takto nepísal a neopovažoval by som sa protivit Bohu nejakým klamstvom alebo povysenectvom nad človekom.. Nikdy nie

     • Israismael

      A ešte aby ti to bolo nad vysost jasne a určite ti to nejde do rozumu, ze prečo pochádza pozemský človek alebo človek ako ľudský duch z DUCHOVNÉHO RAJA..
      Ľudský duch ma niekoľko odstupneni.. Sú absolútne zrelí duchovia v Raji, resp v čistom duchovnom ktorí nikdy nemusia ísť na Zem pre vývoj, pretože sú absolútne znali, zreli a vedomí od prvopociatku, ako ich stvoril Boh.. My ľudský duchovia, ktorí žijeme na zemi a podotýkam, ze nie prvý život, tak my musíme z toho Raja do hmoty pre nutný vývoj, lebo sme vytvor Boha z poslednej duchovnej zrazeniny sféry a v tejto poslednej duchovnej sfére v Raji celkom na spodku duchovnej ríše nemáme ešte vedomie, aby sme tam mohli byt a žiť ako sebavedome bytosti.. A keďže vývoj pre nás pozemských ľudí pozdejšieho stvorenia je podľa zákona určený tak, aby sa ľudský duch mohol prebudiť pre ozajstný život, preto nutný vývoj musí ísť iba smerom na dol do hmoty, na Zem, aby sa pod vplyvom hmoty duch v tele prebudil.. Tak preto musí vyjsť z Raja von.. Doslova bol takto vyhnany z raja ako sa to píše v biblii.. Ale to nie je trest ako to hovorí biblia, ale je to nevyhnutný akt a akt podľa božieho zákona, aby sa mohol ľudský duch z poslednej zrazeniny duchovna prebudiť k sebavedomiu a k ozajstnému životu a po mnohých mnohých životoch sa vrátil čistý a sebavedomý do Raja späť odkiaľ dávno pradavno vyšiel pre vývoj…
      Zem ma okolo 4 miliardy 200milionov rokov… Prvý ľudský duch prišiel na Zem cca pred 2 a pol miliónmi rokov… A odvtedy je to stály kolobeh až dodnes.. Kolobeh bude trvať dovtedy dokiaľ sa ľudský duch neoslobodi z hmoty, cizec dovtedy bude,, blúdiť „medzi zemou a astralom aj keď by to malo byt milión rokov striedavo v pozemskom a po smrti v astralom jemnohmotnom tele.. DO RAJA MÔŽE LEN AKO ZRELÝ A ČISTÝ,po mnohých mnohých životoch na zemi a v astralnych sférach (co sú medziobdobia v očistnych svetoch )..
      Treba mať poznanie, inak sa to ľuďom bude zdať ako rozprávka alebo blud.. To už je na každom človeku ci dospeje k tomu poznaniu… A je to dôležité aby človek spoznal odkiaľ je a kam sa vracia a co je zmyslom života na Zemi!!

     • „Jaj bože Maroško…starec“ – ty mladík odkopaný a pocikaný! Si sa tým starcom prezradil! Alexandrijská knižnica – Šimečka mladší. Príliš veľa vykecávaš! No a vtedy sa to stáva! Mne nemôžeš robiť prednášky o tvojich pi.ovinách – ty len počítaš, že mňa budeš využívať-provokovať /reagujem na informácie od teba – nie na teba ako takého/ ako protihráča – a nielen mňa, aby si v tomto cirkuse prednášal publiku, ktoré akože ticho pozoruje tento konflikt!

      Redakcia žiadam vás! Nech tento sektár blbeček napíše svoju „knihu múdrostí“, a vy ju sem v PDF zaveste – nech si ju prečíta kto chce! Všimnite si, že on nereaguje na moje invektívy – on začne prednášať tu svoju kozmológiu.

      Ty demagogický debil -„DO RAJA MÔŽE LEN AKO ZRELÝ A ČISTÝ“ – raj nie je žiaden cieľ ty magor -. Boh je cieľ návratu! Raj je pojebaná katolícka /aj islámska/ doktrína – „za odmenu“. A si v pi.i! Ešte aj komunisti tento ovládač používali -„za zásluhy“. Si demagóg a je úplne jedno, či si vyštudoval marxizmus alebo katechizmus! Fuj!

     • Maroš! Inkarnovat sa do ľudského tela môže akýkoľvek ľudský duch, negatívna entita – padlý anjel/“archont“ alebo časť ducha Luifera alebo časť Ducha Boha – tak ako sa to v prípade Boha stalo už 2x.
      Každý z hore spomenutých duchov tu na Zemi v tele – hmote nejako pôsobí a má svoje poslanie. A aby pôsobiť mohol tak sa sem na Zem musí riadne narodiť, žiť tu a spoznať prostredie – zažiť ho na sebe aby až potom mohol pôsobiť – a to buď negatívne alebo pozitívne.
      Tak to bolo aj v prípade druhej inkarnacie Ducha Boha na Zemi keď bolo treba duchovne zbludilemu ľudstvu ovládaného rozumom – nástrojom Lucifera priniesť záchranný pás – Živé Slovo v knižnej podobe s názvom „Vo Svetle Pravdy – Posolstvo Grálu“…..

      Takže Živé Slovo je tu na Zemi a záleží na každom či sa ho chytne alebo nie. Ide o záchranu ducha človeka – o to najdôležitejšie..
      Si usilovný, metodický, máš výdrž a tak by ti nemal o robiť problém prečítať celé dielo do konca aj keď je dlhšie. Ono nehovorí k tvojmu rozumu ale priamo k tebe – k ľudskému duchu.

     • Israismael

      Achnaton, píšem tu cely čas dva alebo tri roky o tom diele druhého božieho syna a Ducha Pravdy, ktorého sam Ježiš avizoval nám ľuďom poslednej generácie pred novou tisicrocnou ríšou, ze nám svetu vysvetli Pravdu, tesne pred veľkou ocistou a tesne pred posledným súdom aby sa zachránil svet Slovom a aspoň niekoľkí ľudia čo pochopia toto čisté už nie je skomolene božie Slovo … V biblii je mnohé skomolene, a zle vysvetlene v podobenstvach… nepochopene.. V TEJ KNIHE JE VŠETKO VYSVETLENE A UVEDENÉ DO VŠETKEJ PRAVDY . VŠAK ty to poznáš, vedel som o tom podľa toho ako si tu písal, ze poznáš Ducha Pravdy ..
      Koľkoze som ja tu dal príspevkov, vysvetľoval som mnohé nepoznané a nie z knihy, ale všetko bez kopírovania a z môjho ducha…. ale malo ludi pochopi, ze to je niečo iné ako náboženstvo, cirkev a tobôž už nie sekta, ale ze to ma iný rozmer Pravdy… Síce ho nabádas keďže je usilovný a metodický a ma výdrž aby si to cele precital (vyše 900 strán), ale keďže to poznám ja už vyše 20r asi ho to nepresvedčí ze práve ja to poznám a nenaštartuje na úzku cestu aby to preskúmal vlastným usudkom, duchom a umom… Lebo je to niečo v slove o com píšem ja, aj keď nemá sa skúmať osoba ale Slovo .. A on so mnou nesúhlasi, lebo to berie ako zidovinu… Môj nick berie ako židovský a to som ja vymyslel taky nick a aj som to vysvetlil už neraz z čoho sa skladá, ze to nemá nič spoločné so sionskym Izraelom a Židmi..

     • Israismael

      Maroš ty starý chren ,ja len jedno ešte k tebe a viac ja nebudem strácať čas aj energiu s tebou ..lebo tí čo sú dnes prví ,budú raz poslednymi ,pamätaj ako to povedal Ježiš ..a len sa ruhaj naďalej Bohu ..tebe Pán v jeden určitý čas ukáže čo je Raj a čo je zidovina ty starigan s borovickou na stole ,ty frustrovaná existencia .. ty sa nikdy nepriblížis k Najvyššiemu ani za sto životov ty ruhac ,ty naduta existencia ľudstva ,pyšne ľudské bytie …chod si svojou cestou a mňa nikdy viac už neurazaj…ja som ťa neurazal tak to rob aj ty ..pamätaj na Zákon boží ze čo robíš iným sebe robíš ,lebo v spätnom pôsobení sa ti to vráti všetko a zosilnené mnohonásobne !!! ..iste má chápeš ,že áno , čo som teraz napísal ,ty inteligent,že? Obchádzaj ma tu a nesleduj čo píšem,urobíš najlepšie ,presne tak ako ďalší mudrc v ľudskom tele =MzK ..Nech to nie je pre tvoje oko ani pre tvoj rozum …a kto chce prečíta si ,a možno aj čosi získa pre svojho ducha ..Ty nie starousi ..Pýcha predchádza pád ..

     • holistický prístup

      Israismael,

      „Maroš ty starý chren, …“ – prejavil si sa sťa „vysoká duc-h_ovná“ bytosť – Maroš je jeden z mála tých, kvôli ktorým sa oplatí navštevovať tieto stránky – až na tie invektívy. Ty si tu najčastejšie so svojimi náboženskými spolu-otrokmi robíš nábor! – takže správne by bolo vytvoriť si samostatné stránky s Tebe milou tématikou. Marošove príspevky sa dotýkajú rôznych súvisiacich tém – na rozdiel od mnohých tu verklikujúcich svoje dogmy.

     • Israismael

      Holisticky !
      Ja si tu robím nábor? A už máš spočítané to veľké množstvo mojich spoluotrokov ako píšeš ? ..
      No on ten Maroš je stary chren ,bez urážky však má pekne nad 64 ,ani ja nie som mladý tiež mám už 60 ale správa sa občas ako super stars v mladej koži ..
      Len si pozri ako mňa pourazal..pozri si jeho vlákno a moje vlákno ..on sto nechutnych slov voči mne a mňa tu ideš ukrizovat za jedno slovné spojenie ,,stary chren“?..
      Príde veľmi skoro doba keď si ešte budeš želať informácie o ktorých teraz nezavadis ..Nevravím že odo mňa ,ale budeš si želať …

     • holistický prístup

      Israismael,

      vidím, že si aj prorok – vidím, že si si úplne istý tým, čo deklaruješ – vidím, že vieš, že len ten TVOJ „zdroj“ je ten jediný správny – a dokonca sa mi tu – typicky sektársky – vyhrážaš – maľuješ svoj OBRAZ.

 4. Maros,hlavne v Texase,zomrelo vela mladych dievcat na tie HPV

 5. holistický prístup

  Poručíme větru dešti – ako chcú zabrániť tomu, čo niekedy bývalo prirodzené a dávno už nie – čo je len vytvárané s cieľom ničenia – to chcú vytvoriť nejaké kupoly s vlastnou uzatvorenou „klímou“, vzduchom, vodou, …?!? … aký má toto zmysel – toto je nutné riešiť celkovo – takto to nemá žiaden zmysel. Ak na vedľajšom políčku začnú striekať jedy a „fúka vietor“ smerom k vášmu políčku, tak … rovnako tak, ak je jedno „políčko“ s „geneticky“ (jedovato) upravenými plodinami, tak toto sa prenáša rôznymi mechanizmami aj na vedľajšie políčka a šíri sa to stále ďalej a ďalej …

  • Marek Kosice

   HP, opytam sa ta takto…. Vidis zmysel v narodeni sa, jedeni, piti, spani, pracovani, rozmnozovani sa, starnuti, bezvladnosti, smrti? NEHLADAJ V TOM ZMYSEL. BEZ DUCHOVNA NEEXISTUJE ZMYSEL POZEMSKEHO ZIVOTA…. Ale ani duchovno neexistuje pri skratovani…. Takze….sa podla toho zariad…. 😀

   • holistický prístup

    Marek Košice,

    nič o mne nevieš a predsa ma súdiš – si jedným z tých, ktorí tu pravidelne primitívne skratujú.

    Viackrát si prezentoval, že ak si niekto želá, aby si na neho prestal reagovať, tak prestaneš – ale … v Tvojom ponímaní takéto sľuby, či snáď vyhrážky, sú len skratovaním Tvojho EGA.

    Vyjadrím sa jasne a definitívne – prikazujem Ti – prestaň na mňa primitívne reagovať svojimi frustráciami!

    • ľudia, diskusia začína byť dosť agresívna, pričom zbytočne

     dám príklad Mareka, na ktorého reagujete dosť často agresívne
     a zároveň, HP, je to aj o tvojej reakcii na Marekov príspevok v TOMTO vlákne
     ja Mareka občas čítam a vnímam, občas čítam a nevnímam, dosť často len očami preskočím keď ide svoje (že či v tom jeho príspevku nenájdem aspoň jednu peknú myšlienku)

     ale tento príspevok na teba určite nie je vyjadrenie frustrácie – ale filozofia a logika dobre spojené a ucelené (v príspevku)
     a určite ťa v ňom „nesúdi/neposudzuje“
     ani EGO v tomto príspevku nevidím

     HP (aj všetci) snaž/te sa reagovať adekvátne

     ak Marek niekde ustrelí, reaguj na ustrelené
     tam kde reaguje normálne, snaž sa pochopiť a tiež reaguj normálne
     ale bez nervov a agresie
     šetri si nervy, aj ak máš pravdu, nervačiť v tejto diskusii je zbytočná strata energie na nesprávnom mieste
     nervy máš iba jedny

     adekvátne reakcie, šetrí to tvoj čas, námahu a aj nervy

     v dobrom

     PS
     prosba ku všetkým:
     snažte sa reagovať menej agresívne, nie sme tu nepriatelia jeden druhého.
     Nepriatelia sú niekde úplne inde, nechajte si zlosť aj agresivitu na vhodný čas a na vhodné miesto. Ušetrite si ich pre tých, ktorí si to zasluhujú.

     Opakujem: TU V TEJTO DISKUSII NIE SME NEPRIATELIA

     • holistický prístup

      Jop,

      takže Tvoje „poučujúce“ a „odsudzujúce“ okienko – hmmm – potešil si EGO Mareka Košice – prečítaj si ešte raz celé vlákno!

 6. Objektívne

  To by som bol zvedavý ako chcú vynucovať dodržiavanie zákona prijatého na ich území. Ako by sme ho dodržiavali my ak by bol taký zákon prijatý v našej krajine? Strielali by sme po amerických lietadlách, alebo lietadlách cudzích krajín?

  • Strielali by sme po amerických lietadlách, alebo lietadlách cudzích krajín?

   No nie, pozreli by sme sa hore, a zakričali by sme“ „vy kurvy americké ročildovské chemtrailsovské, je to protizákonné!“

   A po tomto výkriku by sme mali dobrý pocit, že sme urobili všetko čo bolo treba a išli by sme s dobrým pocitom do postele, aby sme ráno mali dosť energie ísť ROBOTovať do ROBOTy

 7. mariankosnac

  No, záleží v akej výške to chemtrails vypúšťajú. Lebo tam hore je riadny vetrisko plus poriadna kosa. Takže keď sa to vypustí na jednom mieste prúdy to aj tak zanesú ktoviekam. Ale zrejme to budú vypúšťať v nižších výškach, aj kvôli tomu že tam hore ako lietajú dopravné lietadlá môže byť snáď aj mínus 60 a to by im tie drahé chemsrajdy zrejme znehodnotilo. Ak teda vôbec niečo takéto existuje a je vypúšťané.

  • Nedávno som to už písal – že raz mi chemtrailsová stopa nerozpustená klesala doslova na dvor ( najprv som ich spozoroval – tie pásy keď ich bolo cca 6 až 8 a potom keď to kleslo na výšku topoľov tak už jedna bola široká cca 50m) Samozrejme že keď už bola na dvore som ju vôbec nevidel ako stopu – už som bol v nej. Stalo sa to len raz, museli byť k tomu vhodné podmienky). Potom ale neviem v akej výške to vypúšťali keď sa to nestačilo rozptýliť a klesalo to až k zemi. Žeby niekoľko km to nerozptýlené klesalo? Tomu sa mi nejako nezdá. Ktovie aké lietadlá to vypúšťajú – ktovie či to nevypústajú aj malé lietadlá, ktorých lokálne lieta habadej. Potom by tie jedy museli byť ale neviditeľné a až potom sa vyzrážať lebo v takej malej výške by si to ľudia všimli keby za sebou nechávali pásy. Jednoducho neviem čo to bolo za konšteláciu ale tie pásy klesali tvarovo nezmenené a boli úplne na dosah ruky.
   Ešte ma som si spomenul na letecké dni veľké ale aj menšie – na každých sú rôzne lietadlá, ktoré pre „parádu“ vypúšťajú rôzne farebné pary alebo dým (spaliny?) Keď som bol na takých dňoch tak také lietadlá zalietavali aj nad neďaleké mesto – tam sa otáčali a leteli k nám nad divákov. To by už bolo odomna paranoicke niekoho podozrievať či nás divákov a to neďaleké mesto (niečím pridaním do tých „okrasných“ farebných dymov) nepráškovali ale človek nikdy nevie.

   • mariankosnac

    ,,Žeby niekoľko km to nerozptýlené klesalo?“ – Klesajúcu stopu som teda ešte nevidel ale videl som tieto stopy putujúce po oblohe, takže asi je možné že sa môžu niekoľko kilometrov presunúť relatívne bez rozptýlenia.

    ,,ktovie či to nevypústajú aj malé lietadlá, ktorých lokálne lieta habadej. Potom by tie jedy museli byť ale neviditeľné“ – To je podľa mňa dosť možné. Kedysi sa aj písalo, že vyvíjajú neviditeľné chemtrails, aby tie čiary po oblohe ľudí ,,nedráždili“.

    • Bolo to tak ako píšem. Ešte som to aj nafotil, širokáčom aj ultraširokáčom cez fotomobil ktorý je len na fotenie …ale to nieje ono. Vŕta mi to v hlave.. Nejak v tom období som večer cca o polnoci pozoroval nočnú oblohu a okrem hemžienia pohybujúcich sa svetiel – bodiek (lietadlá) som zrazu uvidel zvláštny svetelný úkaz, ktorý bol pre mňa úplne mimo toho čo poznám. Odomna typujem cca 500 m až 1 km v malej výške zasa typujem 50 až 200 m sa zrazu objavilo mäkké svetlo, ktoré sa akoby z ničoho nič vylialo do priestoru a keď bolo celé „vyliatie“ tak tým istým spôsobom zasa postupne zmizlo – ale nie že zhaslo alebo postupne zhaslo ale akoby sa zasa späť postupne schovalo – zašlo za nejaký paraván zpoza ktorého sa zjavilo – akoby vytieklo. Bolo to niečo ako keď za socíku maják na autách VB tou roračnou clonou odhalil svetlo žiarovky a potom ju zasa schoval – zaclonil – takže svetlo sa objavilo a potom zhaslo. Ale to čo som videl nebol taký ostrý a rýchly blik toho majáku ale spomalený a so svetlom ktoré nevyzarovalo do priestoru ale bolo po celú dobu jasné ale mäkko ohraničené.
     Trvalo to asi okolo 1 až 1,5 sekundy a bolo to vcelku rozmerné – oveľa väčšie ako okolité svetlá hviezd a lietadiel. A vôbec to nebol nejaký odraz niečoho (napríklad satelitu). A práve v tom týždni a z toho smeru boli najviac viditeľné tie chemtreails pásy, ktoré mi sadli na dvor.
     Myslím, že to – ten svetelný úkaz s nimi nemá nič spoločné ale je to zaujímavé aj z tohto dôvodu že keď sú búrky tak keď sa búrka akoby stabilizuje a začne sa predvádzať hromy – blesky tak je to tiež nad tou časťou krajiny – nad tým kopcom.
     Všimol som si, že všetky búrky vždy niekam postupne odletia/preletia ale nad tým kopcom sa vždy zastaví – normálne ju to zabrzdí a potom sa radšej idem schovať domov.

  • Marek Kosice

   Marian, este ti nedoslo, ze KEBY bolo slnko tym cim „podla oficialnej pavedy“ je, tak by nedavalo ABSOLUTNE ZIADNY ZMYSEL, aby v lete na Zemi bolo 30 stupnov, vo vyske 10km minus 60, a v troposfere (v priemere 1500-2000km nadmorska vyska) cez 1000 stupnov? SLNKO NIE JE ZERAVA GULA…. Je to NEHORUCE SVETLO ohrievajuce elektromagnetickym sposobom LEN ZEM, lebo NA TO JE URCENE. Troposfera NEEXISTUJE. Rovnako, ako neexistuje „Zemegula“.

  • „Ak teda vôbec niečo takéto existuje a je vypúšťané.“ – ty si slepý ko.kot José Feliciano a sem píšeš brailovým písmom?!
   https://media.npr.org/assets/img/2019/10/07/gettyimages-56718292-b8719468be231c02280d4a42ab17a425d3bdd2b2-s1200.jpg

   Tento relatívne krátky dokument je celkovo komplexný, až na to, že sa v ňom nehovorí o ZLOM ÚMYSLE!
   Geoinženýrství – chemtrails
   https://odysee.com/geoin%C5%BEen%C3%BDrstv%C3%AD:9

   Kristen Meghanová: Osobní svědectví členky letectva o geoinženýrství a chemtrails (CZ DABING)
   https://odysee.com/@otevrisvoumysl:7/kristen-meghanova-osobni-svedectvi-clenky-letectva-o-geoinzenyrstvi-a-chemtrail-cz-dabing:a
   ————–
   Takže marian kosmač – vyber si, či chemtrails existujú, alebo neexistujú, keďže – ak nie si slepý – a vidíš to každý deň! Menštruácia existuje?! Jáj – ty si ešte nevidel okrámenú pi.u?!
   ————–
   8-hodinový dokument
   The Flat Earth Conspiracy (Full Videobook)
   https://odysee.com/@EricDubay:c/The-Flat-Earth-Conspiracy-(Full-Videobook):7

 8. Jeffrey Epstein vymyslel farmu na získávání dětí, aby „oplodnil lidstvo“ svým spermatem a spermatem dalších elitářů

  https://aktax.cz/jeffrey-epstein-vymyslel-farmu-na-ziskavani-deti/

  • Objektívne

   No vidíš.. A taký ako napríklad Benjamin Fulford píše vo svojich článkoch, že jeho informátori z Mossadu trvajú na tom, že Epstein bol dobrý človek, ktorý sa infiltroval medzi vražednú elitu, aby získal úplný zoznam ich mien. Tiež tvrdia, že jeho smrť bola sfalšovaná. Tiež ale poznamenáva, že súdne procesy s vojnovými zločinmi ukážu, či to bola pravda.

  • „Epstein vymyslel farmu na získávání dětí, aby „oplodnil lidstvo“ svým spermatem“ – ???
   Tak to je pre mňa novinka, lebo ja som bol doteraz presvedčený, že to bol-je práve Boris Kollár, ktorý na Slovensku založil farmu botoxových rybičiek – na získávání dětí, aby „oplodnil lidstvo“ svým spermatem. Ku.va – čo to je za úchylnú societu? Úplne nie náhodou – všetko židáci. Ešte tomu dá názov – Sme rodina – v argote = mafia.

   • ALE VEĎ TO JE DOBRE!
    Predtým si všetkých okolo seba pokladal za „ľudí“.
    Teraz už vidíš, že tu je samček nejakého zvieracieho druhu Kollár, že si založil vlastnú farmu zvieracích samičiek/rybičiek.
    Plus tu je množstvo bezduchých NPC/BioRobotov, ktorí sú tiež v „ľudských“ telách.
    BioRoboty, zvieratká.
    Skutočných ľudí je málo, možno 20% z tých 8 miliárd

 9. Nový Polský premiér nebude tolerovat „protiukrajinské nálady“

  https://aktax.cz/novy-polsky-premier-nebude-tolerovat-protiukrajinske-nalady/

 10. Fico ide na WEF do Davosu.Takže som sa nemýlil, keď som deň po voľbách napísal, že niekto z novej vlády tam určite pôjde….Pellegrini tam už raz bol,teraz je rad na ďalšom zradcovi, ktorý sa nechal kúpiť židákmi a globalistami…. Veď uvidíme, aké „novoty“ nám stade prinesie.Nebude to ale pre nás nič dobré… Záleží od toho, aké rozkazy od Schwaba dostane.

  • Môže to byť aj Ficov „prieskum bojom“. ???
   No – keď si mám vybrať, či tam pôjde niekto mimo mňa a vráti sa ako Peter Veliký Jamkáč – tak radšej ja. Nie je to jama levova. Bude záležať, či Fica zastrašia a skorumpujú zároveň – ale ak tam ide ako agent za Slovensko a za seba – mohol by to ustáť. 50:50. Tu je základ pochopiť, ako celý ten cirkus WEF funguje zvnútra. A pozrieť sa tým hypnotizérom odhodlane – drzo do ksichtu.
   Fico má v tomto volebnom období poslednú možnosť neskončiť ako politická mŕtvola.

   • Ja len, že už z princípu nedôverujem politikom, ktorí sa tam aspoň raz zúčastnili.Tí charakterní, ktorých je bohužiaľ veľmi málo povedia na rovinu,že tam nejdú.Spravila tak napríklad guvernérka Alberty v Kanade,Danielle Smithova,či Ron de Santis…Tí,ktorí tam idú nemajú problém zaplatiť z našich peňazí nejakých 60tisíc eur za účasť.No,ale ako píšem,uvidíme, čoho sa dočkáme, či vyvlastňovania fariem,ako v Holandsku,masovej migrácie, alebo niečoho ďalšieho z plánu „Veľkého Resetu“.Nechcem preháňať,ale nevidím to zvlášť ružovo.Rád by som sa mýlil…

    • Tí charakterní, ktorých je bohužiaľ veľmi málo

     charakterných Systém vyhodí (rukami bezcharakterných) zo seba.
     Charakterní nevydržia byť vrcholovými politikmi.
     Ak vydržia, stanú sa iba a iba bezcharakterní.

     Do Systému idú iba psychopati a sociopati.
     Ak sa tam dostane NEpsychopat, tak alebo vyletí z kola von, alebo sa sám stane psychopatom.
     Iná možnosť neexistuje, alebo letíš, alebo prijmeš praktiky psychopata – čiže sa staneš psychopatom.

   • Maroš
    Bude záležať, či Fica zastrašia a skorumpujú zároveň

    to ako vážne, že Fico doteraz nie je skorumpovaný?
    Alebo sa dá ešte viac???

    • Galaxia andromeda

     Posledneho 3,5 roka urcite nebol scorumpovany sak ho chcel psychopat dostat za mreže a bol v opozicii !!!

   • preco bol najskor v Budapesti?

  • Israismael

   Nemyslím ze ten Fico tam pôjde ako zradca.. Skôr ide o to ze niečo treba preskúmať.. Fico sa poriadne zmenil a pochopil ze o co ide globalistom . Je iné napr ked tam idú Česi, Lipavsky a Sikela, ktorí idú s presvedčením ze dostanú noticky.. Vedome a s radosťou tam idú po svoje noty..

   • Nemyslím ze ten Fico tam pôjde ako zradca

    Fico má svoje miliardy niekde na Kajmanoch, ale ročildovské banky to vedia, kde, koľko, kedy, od koho
    takže každého takéhoto ako Fico držia za gule

    Fico je systém

    • Israismael

     Odkiaľ máš to info že má milióny na Kajmanoch ..JPP? ..takéto informácie by si nemohol dostať ani keby si bol duch,lebo ak by to aj bola pravda tak sú to tak utajené veci bankami aj samotným držiteľom účtu ,že len tak ľahko sa k takým info nedostaneš ..tak neviem či to máš od Matoviča ..

     • holistický prístup

      Israismael,

      v podstate ani len netušíš, ako je tento „MATRIX“ riadený.

      Za poslušnosť k „PÁNOVI“ dostaneš na „výber“:
      peniaze alebo život (aj rodinných príslušníkov – predovšetkým potomkov); to znamená: Buď príjmeš peniaze na „účet“ v banke u svojho pána, ktoré máš dovolené používať len v prípade absolútnej oddanosti a poslušnosti … alebo Ti PÁN zoberie „život“.

      „V okamihu, keď si vyberieš jednu zo strán konfliktu – prestaneš vidieť pravdu!“

   • Fico napriek tomu, že sa niekomu zdá, že je pronárodný nemusí byť vlastencom, môže byť spojený s Globalistami pracujúcimi na likvidácii a preformatovaniu USA a Kolektívneho Západu – tak ako Miloš Zeman, V. Orbán… Ich momentálna najvyššia priorita : zabrániť jadrovému Armagedonu Made in USA. Do akej miery Fico pracuje pre Slovensko zo svojho svedomia a nie z nutnosti – vypočítavosťi – spojenia s Globalistami – to ešte neviem – to sa ešte uvidí.

    • Israismael

     Nemyslím si že Fico bude dnes globalistickym zvrhlikom ,aj keď sa trepe aj na moje počudovanie do Davosu ..On odsudzuje Ameriku, a Amerika je rejdiste a hniezdo globalistov ..Odsudzuje predsa aj tých čo sú u nás na Slovensku spojencami USA ..Tak ak je globalistickym zvrhlikom ,potom sa vie neuveriteľne maskovať a pretvarovat ..Nezdá sa mi to…

     • Globalisti nemajú svoje „pozitívne“ kádre pretože pracujú len ako zlo.
      Ak ale pri riadení procesov na Zemi potrebujú stabilizovať nejakú krajinu alebo nejaké väčšie územie zahŕňajúce viac štátov tak im z vypočítavosťi dovolia aby sa k moci dostali pronárodné sily ktoré však oni sami predom pripravili. Avšak „berú “ a inštalujú aj skutočne pronárodné kádre ale nikdy Ich nenechajú bez dozoru – len Ich využívajú a keď sa dielo podarí tak také skutočne pronárodné kádre – osoby odstránia. Globalisti už nemajú svoj raj v USA a na západe – práve ten ich výtvor sa snažia rozložiť a zasa poskladať ale Inak – a to tak aby po ich nástroji hegemonovi, ktorým trestali národy – po jeho doterajšej podobe nezostalo ani pamiatky – chcú ho po kolapse poskladať ako národný štát s vlastnou výrobou. Globalisti si budujú svoje hniezdo v Číne – preto Čína išla tak hore – dovolili jej to. A dovolili je aj aby podporovala Rusko a V.VPutina ale zasa len z vypočítavosťi lebo len na víťazstve Ruska nad Západom sa môže podariť dotiahnuť ich budovanie Číny ako nového svetového satanistického hegemona č2. Globalisti a Rusko sú dnes situačnými spojencami, nič viac.
      Každý z nich sa síce snaží poraziť USA a Západ ale majú úplne odlišnú stratégiu.
      Ale elity USA sa nechcú nechať odstaviť na druhú koľaj a preto bojujú za svoje dominantné postavenie. Takže Globalisti bojujú proti elitám USA ale zároveň ich aj vyžívajú ako svoj nástroj (napríklad výbuch plynovodu nord stream). A tak sa mnohým zdá že pronárodní politici v každom štáte musia byť skutočne pronárodní keď sa chovajú ako národovci a podieľajú sa na odstavovaní moci a elít USA a Západu – keď bojujú proti prozápadným silám v ich krajine.
      Takí politici sú postavy Globalistov a tí majú v konečnom dôsledku iné plány než blaho svojho národa. Im je dovolené robiť skutočne pronardnú politiku a sú neustále pod kontrolou.
      Ale aj Globalisti v niečom musia ustúpiť – ak pronarodne javiaci sa politík je skutočne pronárodný a keď samo obyvateľstvo je pripravené, podporuje ho a žiada od neho nejaký krok – tak vtedy môže uskutočniť nejaký manéver. Inak bez podpory obyvateľstva by to bol krok vedľa, ktorý by sa trpko vypomstil jemu aj obyvateľstvu.

     • Israismael

      Achnaton ak by sme mali porovnať dnes a aspoň u nás ako sa kto chova z politikov ,tak postavme si váhy a na jednu stranu dajme sociálny smer a na druhu stranu PS, SAS čiže liberálov… Aký výsledok ti vyjde po vážení? PS sa pcha do zadníce USA, globálu a technokratov schwaba, poznajú jeho zámery a stotožňujú sa s nimi ,a vôbec by im nevadilo zaviesť aj digitálny teror peňazí, ktorý sa chystá do sveta… Smer, SNS ich odhaľuju pomaly a isto (aj tých čo poškodili ľudí vakcínami) a z časti hlas tiež, lenže ten cez Pelleho nezaprie trochu liberalizmu.. Liberalizmus je v podstate satanizmus.. Však aké má taka strana liberálu chúťky a aké programy?

 11. niekde v diskusii bola takáto informácia, vraj od jedného kapitána takéhoto lietadla, že to padá od 8 do 14 hodín.
  Čiže večer pustia, a ráno deti, ľudia aj BioRoboty z plných pľúc dýchajú „zdravý“ ranný vzduch

  určite sú rôzne druhy, určite to čo má odrážať žiarenie je hore dlhšie.
  Logika v tom je, že večer pustia a ráno to dýchame,

Pridajte komentár

*