Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Izraelský premiér Netanjahu nariadil armáde nezasahovať počas útoku Hamasu a tým ho umožniť


Print Friendly, PDF & Email

Izraelský premiér Netanjahu nariadil armáde nezasahovať počas útoku Hamasu a tým ho umožniť

(Niamh Harris, The People’s Voice) Izraelský premiér Benjamin Netanjahu údajne nariadil armáde, aby nezasahovala počas úvodných 7 hodín bezprecedentného útoku Hamasu na Izrael dňa 7. októbra 2023.

Podľa riaditeľky židovskej nadácie Pro-Life Foundation Cecily Routmanovej, izraelské ozbrojené sily – armáda aj letectvo – dostali príkaz nezasahovať sedem hodín, keď tieto útoky prebiehali.“

Routmanová s odvolaním sa na vládne zdroje tvrdí, že Netanjahu nariadil vojakom stiahnuť sa, aby umožnil Hamasu zaútočiť. Netanjahuovým cieľom bolo získať výhovorku pre následnú izraelskú odvetu proti Gaze, ktorá by v konečnom dôsledku vymazala palestínsku enklávu z mapy.

Čiže inými slovami, pre svoje „konečné riešenie“ vysporiadania sa s palestínskou otázkou Netanjahu obetoval životy stoviek vlastných občanov, čím spáchal nielen vlastizradu, ale aj zločin proti ľudskosti.

Portál InfoWars k téme uvádza:

V rozhovore zverejnenom v sobotu Routmanová povedala konzervatívnej aktivistke Lauren Witzkeovej:

„Izrael má najsofistikovanejšie spravodajské služby na svete. Neexistuje žiadny spôsob, ako by vláda nevedela, že prebieha útok Hamasu.“

Routmanová ďalej uviedla:

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Rabín Chananya Weissman, ktorý je prepojený s najvyššími predstaviteľmi izraelskej vlády, rozposlal správu, že izraelská armáda – armáda aj letectvo – skutočne dostala rozkazy na nezasahovanie počas úvodných siedmych hodín útokov. No a to umožnilo teroristom prekročiť plot a začať vraždiť a mučiť občanov Izraela.“

„Osobne si myslím, že táto situácia je podobná rodine, ktorá chová vo svojom dome besného psa a potom ho obviňuje, keď uhryzne ich dieťa. Toto sa nikdy nemalo stať,“ dodala Routmanová.

Jej tvrdenia potvrdzujú správy zo 7. októbra, keď v prvých hodinách útoku Hamasu na Izrael bola izraelská armáda do značnej miery neprítomná na hranici.

Stanica ABC News však informovala, že izraelské letectvo začalo ostreľovať Gazu asi 4 hodiny po tom, čo Hamas začal s útokom a že vláda aktivovala svoje rezervy asi dve hodiny po začatí útoku.

To však dostatočne nevysvetľuje katastrofálne zlyhanie izraelských tajných služieb, ktoré poskytlo Hamasu príležitosť uskutočniť svoj útok.

Možno, že teroristický útok Hamasu bol skutočne izraelským 11. septembrom – ďalšou akciou pod falošnou vlajkou s cieľom ospravedlniť následnú totálnu vojnu. (Poznánka: Akcia pod falošnou vlajkou je, keď útok vykoná obeť sama na seba alebo umožní útok prebehnúť a nezabráni mu.)

Liečba osteoporózy

Autor: Niamh Harris, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Zabíjanie ľudí je cieľom, ktorý chcú dosiahnuť zvrhlé pseudoelity, psychopati ! Je im jedno akou metódou, tzn. či cez gender, LGBTI, ISIS, jadrovú vojnu či očkovanie jedmi! To posledné sa rozbieha a ďalšie metódy to majú dokončiť a spečatiť !
  https://cz24.news/turbo-smrt-z-turbo-rakoviny-mame-problemy-hovori-dr-ryan-cole-video/

  • Skutocne mame pocitovat empatiu voci vsetkym ktori sa nechali a nadalej nechavaju manipulovat skrze vseliake vymyvanie mozgov??

   • Ďalšou skutočnosťo je , že na území ovládanom hamasom boli objavené veľké veľké ložiská plynu, čo by bola ďalšia možnosť pre útok pod falošnou vlajkou pre ich privlastnenie si.

   • Miroslav Čižmár

    Vymývaním mozgov strácame empatiu, takže najprv treba vybrať brvno z vlastného oka.

 2. Dobrý rozbor toho, čo sa v Izraeli skutočne deje, podáva David Icke:
  https://otevrisvoumysl.cz/david-icke-co-se-skutecne-deje-v-izraeli/

  • David Icke je jeden z nich. BoL vybrany zdelit Nam nejake tie,,fakty,, .Inak by ho odstranili uz davno, ked si z neho vsetci robili srandu rocky dozadu.Alex Johnson je tiez kontrolovana opozicia. A obaja spolu s ich rodinami na tom dobre zbohatli.

   • + Infovojna.

    …som si všimol, že Adrián Repčok nieje ten pravý pre človek pre Infovojnu, často tam vkladá čisto svoje úvahy/poznámky pri ktorých Lichtner škrípe zubami alebo ich rýchlo zahovorí a nikdy ich ďalej nerozvíja – dáva na Repčoka pozor, trpí ho a využíva ho..
    Repčok by si mal zbudovať vlastné rádio aby sa tam nezcvokol keďže (podľa mňa) má na veci úplne iný názor než Lichtner.
    Infovojna je v skutočnosti protiruská, protislovanská a protislovenská ale nepoužíva nepokrytý útok ale delikátenejsie a skrytejšie spôsoby manipulácie a preto ich veľa ľudí s vlasteneckým cítením podporuje.

    • Miroslav Čižmár

     Nacionalizmus nie je riešenie, ale súčasť problému. Je to jedna z ideológií, ktoré medzi sebou bojujú o priestor na zemi. Dôležitý je dialóg, aby sa ideológie nedostali do extrému. Z kapitalizmu sa stane fašizmus, zo socializmu komunizmus a z nacionalizmu nacizmus.
     Pred vznikom ideológií mali ľudia reálnu moc na zemi. Garantom moci bol monarcha a aristokracia, ktorá vzišla z oligarchie. Oligarchia je základ štátu. To sú globálne elity, ktoré sa odmietajú vzdať moci v prospech ideológií. Pred vznikom oligarchie neexistoval politický systém.
     Ľudia vymenili reálnu moc za ľudské práva. Je tu boj elít proti ľudstvu. Elity chcú moc, a ľudstvo chce ľudské práva.
     Riešenie je v kráľovstve nebeskom. Ľudia nepotrebujú garanciu moci, ani garanciu ľudských práv. Celý systém sa zrúti ako domček z karát.

     • Pletieš si nacionalizmus s nacizmom. Druhá vec je ten sku.vený -izmus – kto ho tam pridal? No židáci! Lebo s – naším – národovectvom – ako s príslušnosťou ku kmeňu – by nemohli ideologicky manipulovať! Debil ten Gójim, kto preberá ich slovník! Lebo to je podstata ich manipulácie!

     • Miroslav Čižmár

      Maroš

      Nepletiem si nacionalizmus s nacizmom. Píšem, že nacizmus je extrémny nacionalizmus. Nacizmus je nacionalizmus, ktorý odmieta diskusiu.

      Všetky izmy vznikli pádom monarchií v Európe. V Rusku vznikol komunizmus, a neskôr ako protiváha vznikol v Nemecku nacizmus a v Taliansku fašizmus. Potom vypukla ideologická vojna, a po nej bol víťazmi nastolený svetový poriadok.

     • Zo socializmu komunizmus? Veď komunizmus pochádza zo Západu.
      Nič iné z tých „izmov“ nevzniklo, nevyvinulo sa – to ako keby si zasadil jabloň a potom čakal že z nej za určitých podmienok vyrastie stometrová sekvoj.

     • Miroslav Čižmár

      Achnaton

      Čím to je, že z umierneného človeka sa stane radikálny terorista? Zabijú mu rodinu, priateľov, a on cíti potrebu pomsty. Prestáva diskutovať, začína sa radikalizovať. Ten strom rastie v našich mysliach a srdciach. Keď ľudia v spoločnosti prestanú diskutovať, dajú priestor radikálnym ideológiám. Z jablone nevyrastie sekvoj, ale z liberála sa stane radikál.

 3. Poznáme židákov, obetujú aj vlastných pre vyšší cieľ

 4. mariankosmac

  Tak ale taký Zelenskyj z toho asi nemá radosť, všetci teraz lutujú Izrael a na neho se*ú. Tak sa aj trochu obávam aby na seba tiež nejako neupozornil, trebárs nejakou falošnou vlajkou.

 5. Nezabudajme ze Putin mal na hlave tiez tu smiesnu malu ciapku a dotykal sa muru narekov v jeruzaleme a Putin je nechutne bohaty…Zelenskyj je tu na to aby znicil Ukraincov, a Putin any znicil Rusov…Rusko az prilis podporuje migrantov a ponuka im azyl.Z toho mi vyplyva Len jedno, tiez je dosadena babka ktora sa riadi eugenikou za ucelom ….

  • Všetci sú tu dosadení za nečo &&°°

  • Antonín Růžička

   Zatím to tak nevypadá. Rusko se postavilo díky VVP na nohy a včil ničí Fashingtonský systém, možná na přání někoho, GP, v pozadí, ale získává tím stále víc nezavislosti.

   • Tak to nejako vyzerá….Rusko v podstate ničí fashingtonský systém už len tým, že sa stará o seba tak ako má a odvrhuje od seba všetko to čo mu škodí – nepotrebuje nič uzurpovať a kolonizovať. Rusko sa dnes lieči zvnútra aj zvonka, liečba však je dlhodobá no ide správnym smerom a čo bude tým kladivom ktoré udrie po hlave všetkým obviňovačom a spochybňovačom VVPutina a Ruskej spravodlivej moci? – až Rusko dosiahne plnú suverenitu tak sa bude svetu postupne odtajňovať história taká aká v skutočnosti bola – a o všetkom. Pomýlení a zmanipulovaní ale vnútri dobrí sa budú hanbiť za svoje slová a úplatní a zlovolní budú škrípať zubami a začnú sa skrývať.
    Ruský svet je vybudovaný na princípe lásky..a v tom princípe budovanie pokračuje dodnes – a v tom duchu sa nesie aj OSLOBODZOVACIA SVO, ktorá je podanou rukou celému svetu.
    Tak ako Západu tak aj GP nakoniec „dojde šťáva“ – uschne a odpadne ako suchý list zo stromu, zanikne ako egregor bez prísunu energie.

    • Stalin taky s židy spolupracoval.Pak je postupně z vyšších postů sesazoval a na stará kolena se „zbláznil“.Chtěl je tuším deportovat na Sibiř.A záhy umírá

     • Tam sa to v tom období než ho britské služby zavraždili sa to neskutočne mlelo a záujmy boľševikov a trockistov pretavé do reálneho života spoločnosti – nikto kto sa v tom dobre nevyznal obviňoval Stalina za trockistické zločiny – ktoré po smrti Stalina nabrali obrátky v celom ZSSR a soc. tábore až do 89. Rozpliesť to klbko lži o Stalinovi sa bude musieť aby sa nielen očistilo jeho meno ale odkryla celá história.

  • Zaujala ma veta: Rusko až príliš podporuje migrantov a ponúka im azyl. Nejde mi do hlavy prečo tí migranti sú takí hlúpi a neutekajú do Ruska, ale cez Slovensko, Polsko,Česko…do Nemecka.

  • takysto presadzuje WHO,UN a ine globalisticke agendy,vcetne pichania jedov,digitalizacie miest,tiez Rubla

 6. svatoslav butora

  Politika anglosaského systému, ktorý ovláda Svet Kapitálu a systémy sveta ovládateľov vlády USA a nad USA a ktorý ovláda systémy vládnutia v tzv.EU a systémy vládnutia sveta mohameda a sveta ovládateľov Izraela je mŕtva. Nemá žiadny zmysel. Je to politika mŕtvej otrokárskej zdochliny. Žiadna demokracia, ale zdochlina. Žiadny vývoj. Smrť v priamom prenose. Žiadna demokracia na Ukrajine, len zdochlina nacizmu. Žiadna demokracia v Izraeli, len zdochlina bývalých tieňov a túžieb po slobodnom živote. A nad všetkým tým mŕtvolným dianím chce vládnuť a vládne suita zdochlín mŕtvej OSN/UN a jej zdochlinárskych supích gangov WHO a WEF.

  • So zabudol na Chinu, ktora je uz rocky ovladana novym svetovym poriadkom…Kde music drzat p… A kracat na panske..Cely svetje uz roky ovladany kontrolovanym chaosom.Dami a pani nesmerujeme k NWO novemu svetovemu poriadku..To co sa deje teraz je prave koniec NWO.. Globalizmus…toho sa Eliti boja..

  • Ty si vážne Šik °°

 7. Preco so ludia neprecitaju Talmud???Tam by sa docitali pravdu kolka bije..Jedno sa tym satanistom musi uznat, su to majstri v manipulacii a top klamari. Arabov oklamali skrze Islam a Zapad skrze krestanstvo…Kazdu rasu presvedcili , ze opozitna Rasa je rasisticka…Pricom pre nich nezid je hovno…

  • Všetci nevieme po anglicky. Talmud nie je v češtine ani v slovenčine.

  • Za všetko je vinný Izmus – žid nie!

   VIDEO: Newyorský rabín vysvetľuje, že sionisti po 2. svetovej vojne ukradli Palestínčanom ich krajinu, založili Izrael a začali ich zabíjať. Poukázal pritom na ostrý kontrast medzi judaizmom, ktorí slúži Bohu, a sionizmom, ktorý predstavuje pravý opak a je v rozpore s prikázaním „Nezabiješ a nepokradneš!,“ ktoré je súčasťou Tóry. „Sionisti nám vzali naše náboženstvo a používajú ho ako nástroj na okupáciu, na zastrašovanie a umlčiavanie ostatných ľudí. A keď sa proti nim ozvete, označia vás za antisemitov“
   https://www.infovojna.bz/article/video-newyorsky-rabin-vysvetluje-ze-sionisti-po-2-svetovej-vojne-ukradli-palestincanom-ich-krajinu-zalozili-izrael-a-zacali-ich-zabijat
   ——————-
   Akoby talmud neexistoval. Stále je to samozrejme súťaž medzi talmudským a tórickým konceptom – ktorý z nich nakoniec ovládne celý svet. A gójimská antilopa sa prizerá, ktorý židovský lev ju nakoniec zožerie.

  • Angličan – problém spočíva v tom, že ľudia sú z podstaty veci nastavení ako delfíny – na spoluprácu. Ale globálny parazit potrebuje ľudstvo exploatovať nejakým nadvýkonom – a ten dosiahne len v súťaži, v zápase /aj s prírodou/, v konflikte! Inak je ľudský mozog ako orgán najlenivejšia vec na svete – človek-mozog potrebuje hlavne jesť a spať, a základné sociálne bezpečie. Filozofovať začne až vtedy, keď musí riešiť existenčný problém. Takto fungujú aj delfíny – keď potrebujú žrať – vyberú sa na lov sleďov – inak aj keď potrebujú piť – voda je v rybách. Ako lastovičky s komármi. Ale takto organizované bytosti nemôžu uspokojiť parazita! A preto nás jeho – globálneho parazita – jeho periféria moci – židia – neustále kopú do riťi a vyzývajú k honbe za peniazmi, za úspechom! Pritom ten najväčší úsech je dožiť sa čo najviac v zdraví – a vyjebať tak s týmito parazitmi! Ho hó – a už na to majú kurvy „vakcínku“!

   • Dnes som som jedla humus a celkom mi chutil išiel do mňa ako jedlo prvotriednej kvality vobec mi nepripominal humus budem ho varit ,častejšie°°°°°°°°°°

 8. Za cenu nicenia slovanskeho genofondu mixovanim ras. Vytrhni z cloveka korene , no a zostane ti len dezorientovany clovek bez narodneho citenia, ktory ma v p… Priklad Nemecka…Anglican..Francuzska..Talianska..Spanielska..Portugalska atd atd.. Ale ten Nemecky narod pekne do…. Po 2. Vojne.V Anglicku to vidim tiez Polske a Slovenske zeny so zacalu vyberat Arabov..Ani nice tak koli prachom ale koli hrdosti a nealkoholizmu… Konspiraciami za zaujimam uz of 15. Roku zivota..A poviem vam…Stiahnite so knihu z ulozto David Icke – utek z matrixu. To je prva kniha ktora vas prinuti hrabat sa v Tom hlbsie. Alebo zacnite citat o marketingu a ovplyvnovanie kupujucich za ucelom zisku..Psychologia je kralovska Veda.. a ta LGBT ma korene v Disneyho rozpravkach a nemusim spominat zidmi ovladane pornograficke imperium, kde radi promuju analny sex… ASI napisem knizku tiez.. buzerantom sa clovek nerodi ale stava sa nim pocuvanim hudby, videoklipov, rozpravok a sledovanim pornografie..+ soya ktoru vsade ..ebu do jedla je cisty estrogen..

 9. + Mimo téma. Uběhl v průměru půl rok a komedie pokračuje. = Jihoafrická republika právě ZABÍJÍ cca 7,5 milionu kuřat, aby omezila výskyt ptačí chřipky = což vyvolá nedostatek drůbeže a vajec. Zhruba nakaženo bylo 205 000 kuřat, které následně uhynulo a na dva různé kmeny ptačí chřipky – nechvalně známý H5N1 a nový kmen označený jako H7N6.

  forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=10&t=166&p=765#p765

  …“Veterinární úředníci si nejsou jisti, zda nástup teplejšího počasí během letní sezóny na jižní polokouli zpomalí šíření viru, a probíhají diskuse o nouzovém použití (MRNA) vakcíny, která by pomohla drůbežářskému průmyslu se zotavit,“ dodal….

  = Prostě to do vás napícháme. Do potravin. Všude!

 10. !! A existují přesvědčivé videozáznamy, že sionistický Izrael bombardoval areál nemocnice al-Ahli pomocí bomby „air burst“ a že o den později Izrael bombardoval také ulice v blízkosti nemocnice al-Quds !!
  Od 17. října, kdy došlo k hrůznému bombardování nemocnice al-Ahlí – při kterém podle zdravotníků v Gaze zemřelo více než 500 Palestinců – se v médiích a napříč internetovými diskusními skupinami vedou ostré debaty o tom, zda bombu odpálily džihádistické síly, nebo izraelská armáda..

  VIDEO: Americká bomba MK-84 svržená Izraelem na baptistickou nemocnici v Gaze. Ukazuje se, že všechna média, která tvrdí, že bombardování al-Ahlí nezavinil Izrael, přehlédla zásadní důkazy. Pokud jste neviděli na videu ověřený výbuch, který otřásl areálem nemocnice, zde je video, které ukazuje škody a které také uvádí „leteckou bombu MK-84“ jako pravděpodobnou munici, která byla použita:
  https://www.brighteon.com/31081b99-b205-4da4-ad22-9cb1a1e4c735

  A když uvažujeme o tom, jak mohlo být na zemi zabito více než 500 lidí, když nebyly přímo zasaženy konstrukce nemocniční budovy, musíme si uvědomit, že pozemky al-Ahlí sousedící s parkovištěm byly obsazeny vysídlenými uprchlíky, kteří spali na zemi, viz: aljazeera.com/gallery/2023/10/17/photos-an-israeli-air-raid-on-al-ahli-arab-hospital-kills-an-estimated-500

  = Nebyli tedy v budovách nemocnice a nebyli jimi chráněni. Pohltili plnou sílu úderu, když obrovská ohnivá koule zachvátila parkoviště a okolní nádvoří. Proto je na videozáznamech po bombardování vidět tolik krveprolití v areálu přilehlém k parkovišti. Právě tam leželi lidé.. A skutečnost, že na parkovišti není žádný kráter, odpovídá výbuchu bomby ve vzduchu, která vybuchuje v předem stanovené výšce nad zemí, aby maximalizovala škody.

  Důkazy o tomto vzdušném výbuchu jsou jasně patrné na níže uvedených tweetech:
  twitter.com/MyLordBebo/status/1714726860402082092

  twitter.com/MyLordBebo/status/1714742819670139126

  twitter.com/MyLordBebo/status/1714646537555337529

  twitter.com/RamAbdu/status/1714718601888841913

  = Je pozoruhodné, že džihádistické síly nedisponují schopnostmi pro střelbu ze vzduchu. Tu má pouze Izrael. Izrael se dopustí zvěrstva v oblasti lidských práv, okamžitě popře, že by s tím měl cokoli společného, řekne, že má pádné důkazy, že zločin spáchali Palestinci. =

  Shrnutí:
  – Bomba MK-84 shozená izraelským letounem zachycená na videozáznamu z bombardování.
  – Vzdušný výbuch vysvětluje „ty“ kapoty a střechy vozidel, stejně jako absenci kráteru na parkovišti.
  – Civilisté spící na nádvoří vysvětluje vysoký počet obětí, a to i bez strukturálního poškození budov.
  – Popírání ze strany Izraele není důvěryhodné, protože Izrael byl již dříve přistižen při lhaní o svých zvěrstvech.
  – Od 7. října Izrael bombardoval gazanské nemocnice již nejméně 51krát.
  – Izrael má motiv provést tento útok a obvinit z něj Hamás, aby dále ospravedlnil genocidu Palestinců, aby je Izrael mohl všechny zlikvidovat a ukrást jim půdu.
  – Je třeba zabránit Izraeli, aby stupňoval své válečné zločiny a aby se snažil zosnovat další zvěrstva, kterými by mohl ospravedlnit „aktuální kampaň“, jež se jasně kvalifikuje jako „etnické čistky“, tedy GENOCIDA.

 11. Západní média jsou spoluviníkem Izraelských válečných zločinů

  https://aktax.cz/zapadni-media-jsou-spoluvinikem-izraelskych-valecnych-zlocinu/

 12. Analýza toho, jak pro-Izraelská lobby, která proniká do mainstreamových médií i Západních zemí a podporuje Izraelská zvěrstva ve jménu „sebeobrany“, zároveň schvaluje cenzuru Pro-Palestinských nálad a solidarity.

  https://aktax.cz/palestina-vs-ukrajina-jak-pro-izraelska-lobby-zajistuje-dvoji-metr/

 13. VIDEO: Čaputová podľa Huliaka dokazuje, že nie je prezidentkou všetkých občanov a reprezentuje len záujmy mimovládok, ktoré sú nacicané na eurofondy a rezort životného prostredia. Dodal, že Prezidentský palác v tomto smere ovláda ekologický aktivista a partner prezidentky Juraj Rizman
  „Exprezident Gašparovič: Ústava neumožňuje prezidentovi nevymenovať niektorého člena vlády

  Bývalý dvojnásobný prezident SR Ivan Gašparovič v rozhovore pre TASR TV uviedol, že ústava neumožňuje prezidentovi nevymenovať niektorého člena vlády navrhnutého po voľbách novým premiérom.

  „Keby pani prezidentka povedala, že túto konkrétnu osobu nevymenuje a premiér by bol presvedčený, že na to nie je ústavný a zákonný dôvod, ktorý by ho vylučoval, došlo by k situácii, že by sa prezidentka alebo tá konkrétna osoba musela obrátiť na ústavný súd,“ skonštatoval Gašparovič.

  Do rozhodnutia ústavného súdu by podľa neho mohla vláda riadiť štát v nekompletnom zložení, pričom rezorty bez vlastných ministrov by boli byť v gescii iných členov vlády na základe poverenia prezidentky, alebo by ich viedla osoba poverená premiérom.
  https://www.infovojna.bz/article/video-caputova-podla-huliaka-dokazuje-ze-nie-je-prezidentkou-vsetkych-obcanov-a-reprezentuje-len-zaujmy-mimovladok
  —————–
  Som zvedavý na Ficov podraz!“

  • Tam nebude podraz. Oni sú s Dankom dohodnutí. S Čaputovou ešte škaredo vybabrú. Fico si môže rezort zobrať pod seba, po menovaní vlády Huliaka vymenujú za štátneho tajomníka a následne Fico ho poverí vedením rezortu. Nebude síce plnohodnotný minister, ale robiť bude to isté, ako keby ním bol. Tých možností je viacero. Čaputová využíva posledné chvíle, keď môže byť „zaujímavá“, lebo po menovaní vlády v podstate bude odstrčená na vedľajšiu koľaj a upadne do zabudnutia.

   • Mne sa tiež zdá schodná cesta cez štátneho tajomníka ako poradcu – aj v inom prípade. Keby sme žili ako národ pri Stredozemnom mori a mali viac temperamentu – už by bola dávno – však viete čo.
    Len ten Ficov filter bude naozaj filter, keď ho prinútia zvonku. Ako hovoril Huliak – na Slovensku nejaké „enviro“ mimovládky zakresľujú všetky možné pramene, a vytvárajú mapu našich vodných zdrojov – pre zahraničie. O. I. – toho koristníckeho, je to aj zradzovanie zdrojov pre prípad vojny – ich možné zničenie, obsadenie, otrávenie, alebo to budú miesta, kde môžu odchytávať properov skrývajúcich sa pred terorom. Až ma z toho striaslo, keď toto Huliak povedal. Za komančov by to bola špionáž na doživotie! Ja myslím, že by tam mali vtrhnúť kontráši! Infovojna 18.10.2023

    Vyprahlí – Válka o vodu NGC.mp4
    https://ulozto.net/file/eIwVXpTo4eJu/vyprahli-valka-o-vodu-ngc-mp4#!ZGWzBQR2AzIxLGqxMzR1AQNmZQH5L3IXMGELD2gMrv1TnzHmLj==

   • Zdá sa že podraz urobí nieko iný. 26-27.10.2023 je summit EU Fico tam chcel po vymenovaní vlády do 25.10.2023 ísť. Lenže prezidentka na deň 25.10 dala termín ustanovujúcej schôdze Národnej rady SR a je otázne či dovtedy bude vymenovaná nová vláda. Možno ide aj o to aby na summit nešiel. SNS by mala dať nového kandidáta – dočasne- do konca funkčného obdobia p.prezidentky.

   • Prezidentkini poradcovia to prekukli a tak p.prezidentka vraj vymenuje len komplet vládu.

    • Aj keby to prekukli, stále môže ten, kto je nominovaný na ministra dať 2 dni po vymenovaní demisiu. Prezidentka síce môže poveriť nejakého iného existujúceho ministra vedením rezortu, no ten to môže zasa delegovať na štátneho tajomníka.

     Prezidentka má moc len do momentu menovania predsedu vlády. Od toho momentu je v podstate len ceremoniálna figúra, ktorá už na nič vo vláde nebude mať vplyv.

     • Môže to byť aj tak……redakcia chcem sa spýtať, neviem či to nejde otvárať iba mne, je možné že poznáte stránku rng.nazory.eu. Naskakuje mi len otázky pre RNG, ak kliknem na jeho radu napr.výživové doplnky, alebo zdravotný problémneotvára sa mi. Je možné že túto stránku zablokovali? Ďakujem

 14. Hovorí sa o tzv.- Spravodlivom prerozdelení:
  Milión Gazanov do USA, milión Gazanov do EÚ. Naplánovali to rovnaké chazaroidné psychopatické mentality, ktoré od r. 2015 dodnes, organizujú státisícové migračné presuny ľudí z Afriky a Blízkeho Východu do EÚ formou, ako keby prevážali kartónové škatule.

  Chazarská mentalita miluje sociálne inžinierstvo, prinášajúce nekonečné utrpenie. Miluje nariaďovať, diktovať, prikazovať, kontrolovať. Stále dokola – tá istá – arogantná svoloč. Jedlo, vodu na prídel, držať ruku na spínači s elektrinou, na kohútikoch produktovodu s palivami.
  Toto všetko si necháva hradiť od EÚ – o.i. i prostredníctvom umelo vyvolanej hraničnej inflácie a to za x-násobok bežnej ceny, pričom chazar – vysmiaty ako lečo, spokojný, ako zas oj*bal gójimov.

  Tento Svet je vysoko ideálny pre tieto zvrhlé satanské bezduché mentality – mať všetkých pod vlastným „chazaro-menežmentom“. Preto sa ho držia zubami – nechtami a preto počuť ten šialený tlak a povyk s cieľom – nahradiť Rusko v Európe – židoamerikou.

  P.S: V USA už konzervatívci oznámili, že „svoj“ milión Gazanov neberú. Môžeme trikrát hádať, kde ten nešťastný dav vyhnaných ľudí skončí. Egypt zatiaľ drží zavretý Rafah a vyzýva Gazanov, aby neopúšťali svoju pôdu. Odkedy je ale veľkým dodávateľom zemného plynu do Egypta – Izrael, sú postoje Egypta – akoby – menej „zásadové“.

  A najdesivejšie z toho celého je, že sa toto mega zverstvo deje s vedomím a súhlasom špičiek z OSN. Stačí počúvať to ich ohlušujúce TICHO, reagujúce na izraelský civilný masaker v Gaze – de facto – v najväčšom koncentračnom tábore, odrezanom od jedla, vody a ostatnej humanitárnej pomoci..
  Shalom!

  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/393573084_645844714332256_7931932052336537848_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=dJE9WSfiznIAX_m3FTH&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AfBd-hxmFWJJrQXh3OhYaw9qGzotrwxfB6GEDxxsz1–OQ&oe=653585DA

Pridajte komentár

*