Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Izraelský líder volá po vyhladení Gazy v štýle Drážďan či Hirošimy


Print Friendly, PDF & Email

Izraelský líder volá po vyhladení Gazy v štýle Drážďan či Hirošimy

(Ethan Huff, Natural News) Vo vystúpení v izraelskej televízii tento týždeň izraelský politik Moshe Feiglin vyzval na úplné „zničenie“ Gazy s výsledkom podobným skaze ako bolo kobercové bombardovanie Drážďan alebo po zhodení atómovej bomby na Hirošimu.

„Ešte stále sme sa nepomstili biblickým spôsobom,“ vyhlásil Feiglin, pravdepodobne s odkazom na niektoré starozákonné príbehy, v ktorých starovekí Izraeliti vyhladili všetkých svojich nepriateľov. „Gazu sme zatiaľ nespálili na popol.“

Feiglin potom jednoznačne vyzval na masové vyvraždenie všetkých 2,3 milióna obyvateľov Gazy, z ktorých takmer polovicu tvoria deti.

„Vytvorte obrovskú ľudskú krízu. Zrovnajte celú oblasť so zemou. Nenechajte v Gaze stáť kameň na kameni. Gaza sa musí premeniť na Drážďany. Okamžite zničte Gazu!“ vyhlásil Feiglin.

Bývalý člen Knessetu, izraelského parlamentu, Feiglin sa rozhodne nepiple s tým, čo sa podľa neho musí stať, aby sa zabezpečila bezpečnosť Izraela v regióne.

Feiglin chce, aby sa všetko dostupné hodilo na Palestínu, aby sa územie okamžite zrovnalo so zemou, teda možno okrem atómovej bomby, lebo tá by poškodila aj Izrael.

(Súvisiace: Rovnako ako v prípade kritiky covidových „vakcín“, internetoví giganti vrátane sociálnych sietí momentálne cenzurujú všetky príspevky na podporu Gazy, ako aj príspevky, ktoré kritizujú výzvy izraelského vedenia popraviť všetkých Palestínčanov.)

Satelitné snímky ukazujú, že Izrael už żrovnáva so zemou celé mestské bloky napriež Gazou

Feiglin je samozrejme len jeden muž a nie celý Izrael, vrátane izraelskej vlády, takéto veci podporuje. Na druhej strane sa zdá, že to, čo Feiglin navrhuje, je presne to, o čo sa teraz snaží izraelská vláda.

Satelitné snímky, ktoré tento týždeň zdieľala televízna stanica France24, ukázali masívne zničenie veľkých pásov Gazy, kde už boli pri izraelských náletoch zrovnané so zemou celé štvrte a mestské bloky – a pozemná invázia sa ešte ani naplno nezačala.

Hovorí sa, že doteraz zomrelo viac ako 7 000 Palestínčanov, vrátane 3 000 detí, čo je mnohonásobne viac ako počet všetkých Izraelčanov, ktorí zomreli 7. októbra pri útoku Hamasu na Izrael.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Ak použijeme prirovnanie k 11. septembru, ktoré médiá a vláda tak radi používajú na vykresľovanie toho, ako Izrael v tom všetkom trpí, Gaza doteraz zažila za posledných niekoľko týždňov ekvivalent stoviek 11. septembrov – všetko spôsobené Izraelom.

Podľa predstaviteľov Gazy sa Feiglinovi už aj splnilo želanie v tom, že Izrael doteraz zhodil 12 000 ton výbušnín na obrovský koncentračný tábor pod holým nebom (Gazu), čo zodpovedá ekvivalentu sile jadrovej bomby zhodenej na Hirošimu v Japonsku v roku 1945.

„Pred našimi očami sa odohráva genocída a západní lídri ju ešte oslavujú.“

Najstarší izraelský záložník vo veku 95 rokov bol tento týždeň natočený, ako hrdo vyzýva vojakov izraelskej armády (IDF) zabiť všetky palestínske „rodiny, matky a deti“, vrátane vlastných palestínskych susedov žijúcich v Izraeli, aby „vymazali pamiatku na nich“.

„Tieto zvieratá nesmú ďalej žiť,“ hovorí Ezra Yachin vo videu nižšie.

Autor: Ethan Huff

Liečba osteoporózy

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Izraelský líder volá v prvom rade po ODVETNOM vyhladení židovského štátu, aby židia podľa ich kokotskej veštby z Talmudu tak za odmenu získali nadvládu nad svetom! Sakrálna obeť Belzebubovi!

 2. Severní a Západní Evropa se řítí do občanské války

  Masová imigrace, kulturní dezintegrace a krajně pravicová opozice jsou receptem na katastrofu, tvrdí maďarský historik Lásló Bernát Veszprémy.

  https://aktax.cz/severni-a-zapadni-evropa-se-riti-do-obcanske-valky/

 3. Jadrovej vojny nebude, a presnejšie jej bude zabránené v poslednom okamihu inou silou, pretože to by bol koniec našej planety. No spätný úder proti tým, ktorí ju chcú vyvolať bude veľmi strašný.

 4. Izraelci si svojou namyslenosťou a rozpínavosťou koledujú o to, že oni budú vymazaní z mapy arabskými susedmi. Chvíľu to potrvá, než sa Arabi zjednotia a potom bude v Izraeli znieť: Allah Akbar.

 5. Na zemi, planéte 0, bolo už v jej histórií viac lokálnych jadrových vojen a nikto im nezabránil, na to by som sa až tak nespoliehal, pokiaľ to bude potrebné pre výučbu tĺkov momentálne prítomných v čase, tak bude presne to čo treba.

  Tak ako si zase niekto koleduje skrze taktiky mocnejších a vychcanejších o nového arabského Adolfa a nepochopili ešte stále, k čomu vlastne slúži celá táto výučbová hra. História sa až okato presne opakuje, že len človek dobrovoľne nevedomý (98,5 % obyvateľstva matrixu) si to ešte nevšimol.

  Hra naberá na obrátkach, pretože je potrebné toho ešte veľa pochopiť a zažiť. Nato sme sem prišli a treba sa aj tešiť z každého dňa prežitého v mieri ducha aj sveta a zdraví. Niekde už majú opäť peklo na zemi a ani nemusia umrieť.

  Každá vojna je peklo a niekto to ešte aj podporuje, či už myšlienkami, alebo činmi. Čo asi bude zažívať v ďalších existenciách.

  Ako si ustelieme, tak sa aj narodíme…to je najlepšia škola života, len sa potom čudujeme, že čo sa nám to v živote deje…

  Je to len na nás, ako sa rozhodneme.

  • Israismael

   Vieš Seneca ako to povedal Orwell?
   V čase klamstva a lži je hovoriť pravdu revolučným činom.“ – George Orwell..A veru je to pravda ,pretože to čo sa deje od roku 2020 ,to je absolútne divadlo klamstva…

   Spoločnosť a svet je stratená v búrke klamstiev. Klamali o účasti Ruska vo voľbách v roku 2016. Klamali a podvádzali pri voľbách v r 2020,keď nainštalovali dedka Bidena . Klamali o „ozbrojenom“ povstaní 6. januára, keď samotní kapitolski policajti otvárali dvere demonštrantom ,aby vošli do kapitolu . . Klamali o pôvode a rizikách Covidu. Klamali o bezpečnosti a účinnosti svojich „vakcín“. Naďalej klamú o úmrtiach spôsobených týmto jedovatým odvarom,zatajujú následky a aj úmrtia . Klamú o Putinových motiváciách. Klamú o vojne na Ukrajine. Klamú o konflikte medzi Izraelom a Hamasom. Budú nás klamať do začiatku 3. svetovej vojny, pokiaľ ich nezastavíme odvážnym vyslovením pravdy, bez ohľadu na následky.
   Nakoniec nemôže predsa vyhrať táto pozemska lož ,keď Pravda je u Boha ..,musíme len my ľudia preraziť tu nebetycnu lož ,ktorá je zahalená tmou aby zasvietilo konečne nad touto planétou svetlo Pravdy..

   Ich vojna proti pravde zlyhá,

   • Israismael

    Ešte malý dodatok :
    Nikdy sa nebojte zvýšiť svoj hlas za čestnosť, pravdu a súcit proti nespravodlivosti, klamstvu a chamtivosti. Ak by to urobili ľudia na celom svete, zmenilo by to Zem.“ — William Faulkner

   • Student historie

    Ta „elita“ klamala ludi uz od prvej svetovej vojny, potom co Rothschildovci v 16 storoci zacali svoju moc, a neskor financovali obe strany proti Napoleonovi (1803-1815). Historii sa neda verit, lebo ju zmanipulovali. Klamali aj o vakcinach, ze zachranili zivoty. Umrtie uz klesalo v case ked farmaceuticky priemysel doniesol na trh vakciny.

 6. Miroslav Čižmár

  Tretí Newtonov pohybový zákon hovorí, že sila akcie sa rovná sile reakcie. Obe sily pôsobia proti sebe, ale nevyrušia sa, lebo každá pôsobí na iný objekt. Hybnosť akcie sa však nemusí rovnať hybnosti reakcie, lebo na každý z objektov môže pôsobiť iný odpor. Tetiva je uvádzáná do pohybu rovnakou silou ako šíp, ale po opustení tetivy zostáva šíp v zotrvačnom pohybe, zatiaľ čo tetiva je uvedená do pokoja odporom luku. Sila už neuvádza do pohybu šíp, ani tetivu, ale šíp si zachoval hybnosť. Rozdiel je v odpore.
  Einsteinov princíp ekvivalencie hovorí o tom, že gravitačná sila je ekvivalentná zotrvačnej sile. Aj keď na zotrvačný pohyb šípu nepôsobí žiadna sila, po náraze do terča sa sila prejaví.
  Útočník vedie akciu, ale jeho sila sa časom vytratí. Obranca reaguje rovnakou silou, ktorá sa tiež vytratí, ale znova sa objaví pri zásahu do terča, v momente pozorovania.

  • Reakcia ovaleného panvicou je priamo úmerná konštrukciou panvice – či je to čínska teflónová plecharina, či je to poctivá 100-ročná hrubá liatina z Vítkovických železiarní, alebo slovenská odľahčená hliníková zliatina zo Slovenských hliníkární ŽnH, pričom pocitová hybnosť ovalenia je priamo úmerná množstvu bravčového tuku rozpáleného na panvici a vyliateho za krk.

 7. Marek Košice

  Musím urobiť výnimku a prispieť tu. Na sídlisku Ťahanovce (Košice) máme ZAKLIATU ULICU, a to vôbec nepreháňam…. Uznajte sami, POZOR, zimomriavky…
  Tá ulica je tvorená piatimi vežiakmi + krčmou…

  Všetky tragédie sa, pokiaľ viem, odohrali v rozmedzí 20 rokov. Prvá pred okolo 20 rokmi (chlapec vo výťahovej šachte), posledná pred pár dňami (25 ročné dievča)…

  V jednom z vežiakov sa pred rokmi zabil chlapec (mal tuším 14 vtedy, brat sestrinej bývalej spolužiačky), ktorý mal takú sk*rvenú adrenalínovú zábavku, že zasekával výťahy v medziposchodí a chodil na ich strechu (proste dement, nech mu je zem ľahká)…Spadol zo strechy výťahu do šachty…. O pár rokov na to sa utopil jeho malý brat….

  V druhom vežiaku niekto skočil z okna a zomrel…

  V treťom vežiaku niekto skočil z okna a zomrel…

  V štvrtom vežiaku niekto skočil z okna a zomrel…

  V piatom vežiaku (čítate dobre!) niekto skočil z okna a zomrel (pár dni dozadu, 25 ročná slečna)…

  Na pozemku krčmy (ktorá je hneď vedľa krajného vežiaku – tá istá ulica, jej koniec) sa obesil tuším v roku 2018-2019 mladý muž (môj rovesník)…….

  ČO NA TO POVIETE, VÁŽENÍ??? Mimochodom, na tej mini ulici (5 vežiakov) bývajú dve „celebrity“, ktoré pozná po mene prakticky celé Slovensko. Lukáš A. (spevák) a Dominika K. (herečka), a to je ďalšia „anomália“ maličkej 5 „bránovej“ ulice….

  Tá ulica sa volá HANOJSKÁ. Je na kraji sídliska, pri lese. Takže : Ak sa niekedy budete sťahovať, NIKDY sa nesťahujte na túto zakliatu ulicu

  • Sakriš pakriš, ty si nejako zmenil/vylepšil gramatiku – píšeš akoby to ani nepísal Marek z Košíc!
   Klobúk dole!
   Inak s tým skákaním z okna/balkónu – mal som spolužiaka, ktorý bol hyperaktívny a neustále robil ostatným spolužiakom zle.
   Keď mohol urobiť nejakú vec na just nám či by učiteľom tak ju s chichotom urobil.
   Stretli vodné sa aj na stretávke keď sme mali 33. Na nej bol už trocha iný a jeho stav by som charakterizoval tak, že bol nešťastný, že mu život neumožňuje že nemôže beztrestne vyčíňať ako malý chlapec. Po stretávke skočil z okna a zabil sa. Jeho priezvisko bol názov veľkého draveho vtáka… ale mu to nič nepomohlo. Iba to chcem, že som si všimol, že sebevraždy páchajú hlavne tí, ktorí sa vždy zdali byť takí strašne akční, prehnane veselí a burcujúci iných do všelijakých ,“dobrodružstiev“- proste ľudia, ktorí nevedeli čo so sebou.

 8. Kolegyne a kolegovia tu z ČR,
  na odkaze nižšie som sa pomerne dobre pobavila. Česko – ako odstrašujúca republika pre islamských teroristov.

  P.S: Dúfam teda, že sa jednalo v príspevku o fór..

  https://uploads.disquscdn.com/images/effdc66781f3925b1c41fa8181703af82bde7d72fdd986f9e082d6d9b2c49b6c.jpg

  • Miroslav Čižmár

   Na letisku v Birminghame mi jeden pakistanec povedal, že sa neboja cestovať na západ, ale boja sa ľudí z východnej Európy.

 9. Tie k….satanisticke, ved oni prave pred nasimi ocami prinasaju ubetu Baalovi scrze palestincanob.A cely zidovsky svet sa raduje..Ja som za 3 jadeovu vojnu, ten bordel musi skoncit..PS… Milan rastislav stefanik bol freemason( slobodomurar) ako aj ANDRJ Hlinka z jezuitskej lodge…skratka Pedaci…Kolko slovenskych politikov su plateni slobodomurarskymi prdakmi??? VSETCI… OD MECIARA PO TERAJSUEHO FICA

 10. Bibliu si strcte tam kam aj Koran alebo Talmud..Ale faktom ostava ,ze COVID odstartoval a vypustil brutalne mnozstvo negativity , pretoze vela ludo sa prebudza do pravdy. Prirodne skazi vojny atd atd, subtu za ucelom vhnat strach.. Len tak pre informaciu…(Kauza James Weiner Laptop, KDE sa nasla evidencia o muceni, znasilneniach a obetovni deti napojena na Hilary Clinton , v restauracii Comet ping pong. Vlastnitel James alefantis ( nemqnzelsky syn Rotchilda…10 z 12 polixajnych vysetrovatelov spachalo,,samovrazdu…)

  • Vsetkych 12 vyetrovatelov Malo pristup a video zverstva v jeho pocitaci.10

  • Všetky PSY OP sú koncepty podľa hororum mirabeli – hypnóza kurčaťa vyvolabá desom – vedecký potvrdené už v roku 1778. Illumináti.

   • Zacni sa hrabat v Slovenskom adopcnom systeme, oni napisu ze deti utiekli a potom sa nasli a boli vratene spat.. Nenapisu preco dieta utieklo a preco sa naslo, KDE sa naslo, a co s tym dietatom dialo pocas dni ked bolo nezvestne—-prostitucia detska prostitucia na ktorej sa podielaju politici, bohati, socialne sluzby a policajti, detska prostitucia he britalny biznis, na drogach tak nezarabaju ako na tom svinstve

 11. Mier je od Boha

  Odkryli ich pravé meno, čo znamená: Ash-ke-Nazi chazar: brutalne hovädá, ktoré vyblakuju do sveta 80 rokov že sú ASH= POPOL z Auschwitzu…Pritom su to preživší Nazi= Nacisti, ktorí obracajú ich Auschwitz= Gazu a Palestíncov 80 rokov na POPOL! A potom pride odveta a odplata, ked ich Moslimovia obratia na skutocný popol!!! Príde Hizbollah, potom Irán, a finále bude s nukleárnym Pakistanom!!!

 12. Goerge Orwell napísal ešte aj knihu “ Farma Zvierat“

  Ďalší Newtonov zákon je o tom, že žiadne energia sa nestráca, nezaniká, iba mení svoju podobu a formu, a ani myšlienková nezaniká a mení svoje formy, to už dokázali zase kvantovci.

  Kto do teba panvicou, ty do neho…

  Klamalo sa posledných 30 rokov, klamalo sa za socíku, klamalo sa celé storočia, klame sa v podstate od počiatku až na pár období akože osvietenctva, alebo „renesancie“. Oklamať môžu len toho, kto nevie a to je jeho voľba. Klame sa nevedomky – slepý slepého vedia a obidvaja dôjdu tam, kam dôjdu. A klame sa zámerne, čo seješ, to si niekedy zase vychutnáš ( a že sa mu to nebude páčiť, jááj, a že prečo ja, a aká nespravodlivosť, a je to tu nejako naprd vymyslené, a hento a toto…)

  Choroby sú signálky, že niečo nerobíme správne, kto chce hľadá primárnu príčínu a napomôže si sekundárne bylinkami a stravou doladiť systém hmotného tela, kto nie, chliape do seba chémiu a podobné jedy a urýchluje proces výučby do bodu nejakého následného poznania a skúsenosti, akú potrebuje.

  Kto hľadá, ten nájde a pochopí, len sa mu musí chcieť.

  Výučbový program beží perfektne.

  A keď sa výučbový program skončí, kopec info a kníh k dispozícií.

  No prosto možností na Milú Jarmilu.

  • Miroslav Čižmár

   Presne tak, bylinky do seba treba chliapať. A čo som dobytok?
   https://m.youtube.com/watch?v=1_3DDRUIDNg&pp=ygUXbm9oYXZpY2EgemRyYXZpIG5hIHRlbGU%3D

   • Máme slobodnú voľbu na základe Vlastného Osobného Poznania. Kto chce, sa môže liečiť aj vlastnými myšlienkami – energo informačne, ako sa rozhodne.

    https://www.youtube.com/watch?v=8IOYZAvMbBM

    • Miroslav Čižmár

     Mám doma jednu knihu o bylinkách, ale ešte som ju neprečítal.
     https://www.megaknihy.sk/nezaradene/148251-voynichuv-rukopis-aneb-nejzahadnejsi-kniha-sveta.html

    • Naše myšlienky majú úžasnú moc ked ich vysielame z našej mysle do priestoru Akaš liečia nás +++

     • Miroslav Čižmár

      Keď sa pozeráme na uviezdy, vidíme ich minulosť. Teoreticky by sme mohli pozorovať aj minulosť Zeme, ak by sme dokázali zachytiť svetlo odrazené od Zeme v zakrivenom časopriestore. Mohli by sme pozorovať vlastnú minulosť. Žiadna informácia sa vo vesmíre nestratí. Takto si predstavujem akašický priestor.

     • Dobre si ju prestavuješ máš dobrý pedstavitelnostný systém aj mne to takto ukazuje akašická kronika MČ tie informácie sa v akaše nestratratia °°

     • Čo má vyššiu rýchlosť ? Svetlo alebo myšlienka ?

      Minulosť sa dá čítať jednoznačne, pretože je už vyžiarená, vyjadrená. S budúcnosťou je troška inak, tá sa nachádza ešte len v superpozíciach, buď kolektívnej, alebo individuálnej mysle každého z nás. Preto je vyššia percentuálna úspešnosť tipnúť budúcnosť celku ako jednotlivca. Ale stále platí, že budúcnosť je meniteľná a minulosť asi nie, aj keď v matrixe je možné asi všetko.

      To sú ešte iné srandy všade tu naokolo nás…

     • Miroslav Čižmár

      seneca

      Informácie nezanikajú, ale menia formu. Aká bola prvotná forma všetkých informácií? Kolektívne nevedomie je božská myseľ, bytostné Ja.

     • Miroslav Čižmár

      Fotón je poľná častica, je to objekt silového poľa. Je to lokálny zhluk elmag žiarenia. Fotón v superpozícii je rozptýlené elmag žiarenie, ktoré sa stane zhlukom až v momente interakcie. Informácie boli na počiatku rozptýlené.

  • Marek Košice

   „Výučbový program beží perfektne.“ ……… Čo koho naučí, keď mu vyvraždia rodinu, alebo keď umrie v nepredstaviteľných mukách na hlad či umučenie? Už prestaň romantizovať realitu. Je to tvoja očividná SLABOSŤ.

 13. Ľudská spoločnosť ochorela, niekto chce radikálnu liečbu-jadrovky, niekto to lieči lokálne, malé vojny rôzneho druhu, klany, oligarchovia, politici, podnikatelia, média, anarchia, utópia, DVTR, nová zem, 5, 6, 7, X dimenzia, toľko spôsobov liečby, chemická, priroddzená, prírodná, niekto by to liečil výučbou detí v rozume, poznaní a múdrostou. Niekto tak, niekto inak.

  Ako v malom, tak aj vo veľkom.
  Ako hore, tak aj dole.

  Smaragdová doska, alebo múdrosť z Delph, Čína, India, Slovensko, kde len človek kukne, všade zakopáva o múdrosť a poznanie. A ľudstvo stojí na prahu blbosti a balancuje na hrane možného ukončenia (už koľkého) pokolenia civilizácie.

  Uvidíme ako to dopadne tento krát…

  • Miroslav Čižmár

   Vyzerá to dobre. Čím je vonku horšie, tým je vnútri lepšie. Systém do seba zapadá. Môžem začať robiť databázu. Každého niečo baví, a keď sa človek zamyslí, zabudne na problémy sveta.

 14. svatoslav butora

  Všetko, čo za ťažkú cenu Izraelci vybudovali po r.1945 tento súčasný vládny systém nacistických vládcov v Izraeli a ich nohsledov v USA a v tzv.EU znehodnotil a priblížil k zničeniu ako kedysi v r.70n.l. Posadnutí nenávisťou a smrťou sa dopracovali do štádia straty rozumu a … barbarstva.
  Len barbarským nemeckým a USA nacistickým veľmocenským myslením ovládaní Idioti sa odvolávajú na totálne zničenie Drážďan v čase II.sv.vojny !! … a skvelá na nič súca OSN mlčí a rieši a čaká na uskutočnenie „skvelých“ svetovládnych ambícií ovládateľov vlády USA a tzv.EU a nimi ovládaného Izraela a vlád Západu, aby ich víťazstvo týchto ovládateľov nad Svetom Ľudí umožni-lo nadvládu týchto parchantov zo Sveta Kapitálu a nacistických „nadľudí“ a spar-chantelých ovládateľov politických štruktúr celého Západu a umožnilo nadvládu „svetového“ nacistického akože „Západného“ nacistickým jedom opichaného „environmentálneho“ otrokárskeho sveta nemysliacich národov tz. nacistický „svetový mier“.

 15. Poturčenec horší od Turka. Judaizovaný Chazar horší od žida. Iniciatívny blb horší od normálneho blba. To sú schémy, ktoré fungujú. Progresívci.

  • oldmarxista pamprlik

   hrubi omyl na tom funguju vsetci proti sistemovi bojivnici a tu vidime na prispevkoch jasny dokaz. Anna proletarka sa z vas smeje. chazari vpred asteci vzad a vstrede je replikant

  • Tú pesničku si zložil perf ektos maros

 16. Israismael

  Izrael a USA zatiahnu do konfliktu celý arabský svet,čo následne povedie k ukončeniu štátnosti USA ,tz na ROZPAD (určitý typ občianskej vojny) , . Môžeme očakávať útoky arabských obyvateľov na nearabských obyvateľov tak v USA, ako aj v západnej Európe, čo tiež povedie k onomu preformátovaniu spôsobu života národov na oboch kontinentoch.

  Vzniknú problémy s dovozom ropy z arabského sveta, čo bude znamenať rast cien + zrýchlenie inflácie, krachy bánk. Následná chudoba na Západe vyvolá zrútenie súčasných štátnych útvarov a vznik nových = novej európskej ríše + nové americké štátne útvary na území súčasných USA. Na konci celého procesu by mal byť definitívny zánik systému PAX AMERICANA a globálneho vplyvu židov vo svete ,resp chazarskej tzv mafie

  . Ďalej očakávam multipolárny svet, nové štátne útvary, nový finančný systém vrátane nových spravodlivejších pravidiel pre fungovanie medzinárodného spoločenstva.

  Záverom

  Je to tzv. „letom svetom,, ale ….. Koniec dolára je už za dverami a tým pádom pád celého terajšieho finančného systému. Pre väčšinu ľudí to bude veľmi bolestivé precitnutie do reality zo súčasného západom ovládaného MATRIXU. A to je iba začiatok, pretože pravda o mRNA genocíde zmení na svete skoro všetko…

 17. hľadač pravdy

  V krátkosti v odkazoch pár súvislostí k uvedenému článku v 3. bodoch:
  ——————————————————————————————————–
  1.) ,,NAPLNENIE ZJAVENIA A PROROCTVA. Je rok 2023… Eufrat rýchlo vysychá.”
  https://www.badatel.net/byvaly-dostojnik-pentagonu-tvrdi-ze-schopnosti-ruska-v-oblasti-elektronickeho-boja-nemaju-obdobu/#comment-184624
  V odkaze sú o.i. uvedené niektoré verše zo Zjavenia sv. Jána (ktoré apoštol napísal v r.95 na ostrove Patmos) aj s podrobnejším výkladom a proroctvo sv. Paisia z Athosu (*25.7.1924 – †12.7.1994).
  ——————————————————————————————————–
  2.) ,,8 etáp na ceste hadovej hlavy”; ,,DOPLNENIE – Cesta symbolického hada”
  https://www.badatel.net/uz-od-roku-1993-desiatky-vlad-agentur-a-organizacii-volaju-po-zakaze-bezdrotovych-technologii/#comment-206664
  V odkaze sú o.i. informácie, ktoré vychádzajú z už pomerne známych ,,protokolov”….
  Poznámka k uvedeným bodom:
  Ak by to niekto nevedel, tak Istanbul = Konštantínopol.
  (V prebratých textoch v bodoch 1.) a 2.) sa od rôznych autorov uvádza jedno a to isté mesto pod dvoma rôznymi názvami).
  ——————————————————————————————————–
  3.) K prvým dvom bodom si uveďme, čo sa udialo pred troma dňami….

  28.10.2023 mal Erdogan (*) na letisku v Istanbule k 1,5 miliónovému davu takýto prejav:
  https://www.youtube.com/watch?v=znw6lFldjAo&t=109s
  Článok k tomuto bol zverejnený v angličtine tu:
  https://www.infowars.com/posts/wwiii-alert-turkeys-erdogan-threatens-to-declare-war-on-israel-send-military-to-gaza/
  a tento článok bol prebratý a v češtine zverejnený tu:
  https://aktax.cz/turecky-prezident-erdogan-vyhrozuje-vyhlasenim-valky-izraeli-a-vyslanim-armady-do-gazy/

  Poznámka:
  * Recep Tayyip Erdogan (*1954), prezident Turecka, bol starosta Istanbulu a turecký premiér. Erdogan je nadnárodný slobodomurár, je členom pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“.
  https://stöverstuuv.de/media/images/zw3lvk1wm3k-large.jpg
  Niektorí ďalší členovia pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“:
  https://www.verlag-anton-schmid.de/images/small/9783946271109__r.jpg
  =========================================================

 18. Objektívne

  S tým koncom dolára to nebude tak rýchlo. Fulford už pred 15 rokmi písal o tom, že USA sú tesne pred krachom. Minimmálne 6x do roka to spomenul. Zrútenie je očakávané aj globalistami a je kalkulované aby to vydržalo v takomto stave čo najdlhšie, pretože nemôžu skladovať potraviny veľmi dlho.

 19. Už zabudli na minulosť? Nech sa modlia, aby sa to v nijakom prípade nevrátilo!

 20. Ezra Jáchym ať radši cvičí skoky do rakve, hajzl. Nosatí slintali po území Gazy, tak zpunktovali tohle dííívadlo, aby zamaskovali genocidu. Prasata.

 21. Íránský ministr zahraničí: Pokud budou USA nadále podporovat Izrael, otevřou se nové válečné fronty

  https://aktax.cz/iransky-ministr-zahranici-pokud-budou-usa-nadale-podporovat-izrael-otevrou-se-nove-valecne-fronty/

Pridajte komentár

*