Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Rakovina hrubého čreva a konečníka – príčiny a prvá pomoc


Print Friendly, PDF & Email

Hneď po diagnostikovaní akéhokoľvek štádia rakoviny hrubého čreva alebo konečníka je potrebné urobiť nasledujúce opatrenia, ktorých cieľom je okamžité zastavenie zhubného procesu:

 1. Výplach hrubého čreva 1. Sódu bikarbónu (2 lyžice) rozpustíme v 200 ml vlažnej vody. Vyplachujeme hrubé črevo aspoň 3 x deňne. Na vyplachovanie možno použiť veľkú striekačku alebo sadu na klistír (z lekárne). Tento roztok je vysoko zásaditý. Rakovinové bunky NEMÔŽU žiť v zásaditom prostredí. Pri kontakte zo zásaditou sódou hynú. Tento spôsob používa talianský onkológ Dr. Simonchini so značným úspechom.
 2. Výplach hrubého čreva 2. Vlastným močom (cca 200 ml) vyplachujeme hrubé črevo aspoň 1-2 x deňne. Moč okrem iného obsahuje protirakovinové antigény a vlastné telové protizápalové látky. Pozri články na www.badatel.sk a hľadaj na internete články od MUDr Partykovej.
 3. Sóda bikarbóna orálne. Sódu bikarbónu (maximálne 1 kávovú lyžičku) zamiešať do pohára čistej nesýtenej vody (500 ml) a vypiť 2 x deňne počas prvého týždňa a 1 x deňne počas 2 a 3 týždňa.
 4. Urinoterapia orálne. Podľa mnohých protokolov, pije sa aspoň ranný moč.
 5. Sóda bikarbóna vnútrožilovo. Dr. Simonchini odporúča 5% roztok sódy bikarbóny (25g) v 500 ml infúznej vody počas 6 týždňov. Táto forma je nevyhnutná len v naliehavých prípadoch.
 6. Urinoterapia vnútrosvalovo alebo podkožne. Toto je potrebné, ak pacient odmieta piť moč. Podáva sa 10 až 50% roztok z moču a injekčnej vody každé 2 dni. Spôsobuje pálenie v mieste vpichu.
 7. Hydratácia. Piť 2 a pol až 3 litre vody deňne. Voda musí byť čistá, nesýtená a najideálnejšie odchlórovaná.
 8. Protiplesňová strava. Pozri www.badatel.sk.
 9. Antioxidanty. Vitamín C 10g deňne. kurkuma prášok (1 č. lyžička) s chili práškom (1 č. lyžička) v 200 ml vody. Piť 3 x deňne. Zázvorový čaj ľ x deňne. Cesnak 1 hlávka deňne. Škorica.
 10. Výživové doplnky. Protiplesňové, enzýmy, vitamíny, antioxidanty, mineraly. Probiotiká!
 11. Pri štádiách 1 a 2 svyčajne stačí aplikovať horných 10 bodov (najmä ak ide o pacienta do 30 rokov. Pri štádiách 3 a 4 treba ihneď aplikovať čo najviac z bodov 1-10 a nasadiť aj intenzívnejšiu stratégiu. Ohľadom intenzívnej metabolickej stratégie pozri protokol metabolickej liečby pomocou B17 na protokol metabolickej liečby pomocou B17  alebo, možná je aplikácia vysokých dávok askorbátu sodného (vitamín C a sodium) vnútrožilovo.

 Najčastejšie príčiny rakoviny hrubého čreva a konečníka:

Ako vyliečiť štítnu žľazu

 1. Nedostatočná imunita
 2. Kandidiáza, hlavne skryté (zakuklené, latentné) telové plesne. Spôsobené nesprávnou stravou. Pozri bod 4.
 3. Zamorenie organizmu (toxíny, vrátane chemických liekov a vakcín)
 4. Nehodnotná strava, prevaha vareného jedla nad surovým. Červené mäso, údeniny, múčne jedla (biela múka), sladké jedlá
 5. Obezita
 6. Sedavá práca a nedostatočný pohyb
 7. Časté užívanie antibiotík
 8. Biopsie a iné invazívne vyšetrenia (poškodením tkaniva môžu vyvolať bujnenie)
 9. Chronicky dehydrovaný organizmus
 10. Genetika (cca 5-8%)

Súvisiace články

Stop Candida


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujem Vám, že šírite pravdu o zločineckom farmaceutickom priemysle a pochybných praktikách súčasného zdravotníctva, ktoré poslalo do hrobu celú moju rodinu. Mohli by ste zverejniť aj informácie o použití liečivých húb proti rakovine – podkovičník a reishi. M.T.

 2. Master Yoda

  Zaujímavý a hlavne poučný článok!
  Môjmu známemu v 50ke zistili rakovinu v 3. štádiu. Začali ho pripravovať na chemoterapiu, takže mu, okrem iného, zaviedli centrálnu žilu. Keďže bol taktiež zástancom alternatívnej medicíny a internetovo zdatný, vygooglil si odporúčanie s aplikáciou moču do žilového katétra. Na internete mu ho odporúčali riediť. Ale keďže mal centrálnu žilu, o ktorej mu lekári povedali, že môžu do nej dávať silnejšie látky, tak sa rozhodol, že zoberie zdravie do svojich rúk. Aplikoval si ranný moč, 200ml každý deň.
  Čakajúc na výsledok otáľal so začiatkom liečby, až kým ho lekári neprinútili podpísať odmietnutie liečby a neposlali domov. Samozrejme si nenechal vytiahnuť tú centrálnu žilu a doma pokračoval s urinoterapiou.
  O mesiac na to prišiel na kolonoskopiu a lekári neverili. Privolali ešte aj primára. Črevo čisté, pekné, ružové!

  Ale pozor, iba na vlastné riziko! Známemu sa nestalo nič, ale lekári tvrdia, že mohol zomrieť na sepsu. Lenže mohol zomrieť aj na rakovinu hrubého čreva…

 3. Matka onemocněla rakovinou tlustého střeva. Odoperovali jí nádor, po měsíci byla znovu operována, střevo prasklo. po měsíci /v září/ mi lékař řekl, že rak. postupuje velmi rychle, už je i na bránici a že délku jejího života odhaduje tak do Vánoc. Měla v 80ti letech podstoupit chemoterapii, ale vypadala tak zuboženě, že jí ji nakonec ani neudělali. Dnes je bez nálezu. Jediné co užívala byl nějaký kvalitní tekutý vitamínový prostředek z Německa.

 4. Zaujimavy clanok.
  Paci sa mi ako nabadate ludi prevziat zodpovednost za svoje zdravie do vlastnych ruk.
  Mnohe zo spomenutych pricin sa daju eliminovat pravidelnym uzivanim Zelenych potravin od spolocnosti Green Ways: jacmen a chlorella
  V pripade zaujmu o konzultaciu, ochutnavku a nakup tychto velmi kvalitnych produktov ma prosim kontaktujte mailom.
  :R
  hrobert [at] post [dot] cz

 5. Dobry den, dakujem za prispevky a nazory, ktore ma posunuli naozaj dalej v mojej ceste, chcem sa opytat… Mate niekto skusenosti s testom na http://www.test-rakoviny.cz ?? To su iba cesi? Aj tu na Slovensku sa daju kupit? Neviete ci su naozaj spoľahlive? Dakujem velmi pekne Sisa Szalazarova

Pridajte komentár

*