Google a YouTube zavedú Sorošovu schému „overovania faktov“ pre šírenie oficiálnych lží


Print Friendly, PDF & Email

Google a YouTube zavedú Sorošovu schému „overovania faktov“ pre šírenie oficiálnych lží

(Ethan Huff, Natural News) Začiatkom roku 2023 spustí Medzinárodná sieť na kontrolu faktov (IFCN) krajne ľavicovej organizácie Poynter Institute nový Globálny fond na overovanie fakrov (Global Fact Check Fund).

Tento fond budú spolufinancovať aj spoločnosti Google a YouTube (obe patriace materskej firme Alpabet), ktoré doň vložia grant vo výške 13,2 milióna dolárov.

Iniciatíva spojená s Georgom Sorošom má za cieľ zintenzívniť globalistickú krížovú výpravu proti „dezinformáciám“ v online priestore. Zapojená do nej bude sieť 135 „fakty-overujúcich“ organizácií Poynter Institute, ktoré pochádzajú zo 65 krajín a pokrývajú 80 jazykov.

„Globálny fond na overovanie fakrov pomôže overovateľom faktov rozšíriť existujúce operácie alebo spustiť nové, ktoré skvalitnia informácie, podporia dôveryhodné zdroje a znížia škody spôsobené dezinformáciami na celom svete,“ hovorí skupina.

Plánom je, aby každá členská organizácia za poskytnuté peniaze „začlenila nové technológie, vytvorila alebo rozšírila digitálne stopy, optimalizovala verifikačné nástroje a zvýšila svoje kapacity na prehĺbenie zapojenia publika prostredníctvom inovatívnych formátov rozprávania príbehov, ako sú audio, video alebo podcasty“.

Podľa výkonného riaditeľa IFCN Baybarsa Örseka „svet potrebuje overovanie faktov viac ako kedykoľvek predtým“.

(Súvisiace: Pamätáte si, keď „čudný“ agent pracujúci pre Soroša presadzoval úplné zvrhnutie Spojených štátov po psychooperácii pod falošnou vlajkou Georgea Floyda?)

Ak sa vedecké poznatky neustále menia, ako sa dá vôbec definovať „dezinformácia“?

Za predpokladu, že skutočne ide o úprimné hľadanie pravdy (nápoveda: nejde), ako IFCN a jej členské organizácie plánujú vyhodnocovať neustále sa meniace informácie, aby identifikovali dezinformácie?

Vezmime si napríklad „vakcíny“ proti Covid-19. Od začiatku nám bolo povedané, že nezastavia šírenie ochorenia ani nezabránia infekcii. V najlepšom prípade jediné, čo robia, je zmiernenie symptómov – a dokonca aj toto tvrdenie sa dnes už zdá byť nepravdivé.

Platformy sociálnych médií ako Facebook a Twitter odmietli uznať obmedzenú schopnosť očkovania proti covidu čokoľvek dosiahnuť. A veda za nimi, dokonca aj z oficiálnych zdrojov, sa počas priebehu pandemického podvodu niekoľkokrát zmenila.

Jedného dňa sa niečo považuje za „dezinformáciu“. Ďalší deň je to vedecký konsenzus. Inými slovami „dnes hoax, zajtra pravda“. Ako to teda IFCN plánuje riešiť?

Zbohom vysoký krvný tlak

Pravdupovediac, IFCN sa nezaujíma o pravdu. To, na čom má záujem, je presadzovanie progresívnej agendy, čo v prípade covidu znamená nespochybniteľnú podporu všetkých opatrení presadzovaných tyranmi, teda rúšok, sociálnych odstupov a očkovania.

„Poynterov inštitút napojený na Soroša a jeho bábková organizácia PolitiFact notoricky uprednostňujú liberálnych progresívcov a nenávidia konzervatívcov, pričom nesúhlasné názory a dokonca aj nepohodlné fakty vrhajú do potláčaného alebo cenzurovaného očistca,“ uvádza sa v jednej správe.

„Kontrolór faktov“ obhajoval Andrewa Cuoma (bývalý guvernér New Yorku) počas „fiaska s pľúcnymi ventilátormi“.

Tiež tvrdil, že neexistuje absolútne žiadny dôkaz, ktorý by potvrdzoval, že Joe Biden je pedofil. Ďalej vytvoril zoznam „spoľahlivých spravodajských zdrojov“, ktoré uprednostňovali liberálno-progresívne médiá a vyhýbali sa vyvracaniu tvrdení tejto skupiny médií o pohraničiaroch bičujúcich nelegálnych imigrantov prekračujúcich hranice.“

Ďalšou liberálno-progresívnou propagandou, ktorú ako „pravdu“ propagujú ľudia napojený na IFCN sú napríklad:

 • príbeh o Trumpovom „povstaní“ 6. januára 2021
 • myšlienka, že výsledky amerických prezidentských volieb v roku 2020 neboli sfalšované
 • tvrdenie, že zbrane a nie zločinci zabíjajú ľudí

No a teraz sa Google a YouTube spájajú aj proti pravde aj tým, že sa združia so Sorošom a jeho agendou proti pravde.

Reakcie ľudí na najnovšiu iniciatívu Google a YouTube

„Toto je 21. storočie, prvý skutočný informačný vek,“ napísal jeden z komentujúcich.

„Každý návrh zákona od zákonodarného zboru a každý príkaz podpísaný exekutívou musia byť niekde legálne vyvesené. Tieto dokumenty môže vidieť každý občan s prístupom na internet.

Väčšina vedeckých prác je tiež k dispozícii online, takže ak sa v novinovom článku uvádza niečo, čo je v rozpore s oficiálnymi dokumentmi, spravodajský článok je nesprávny a už ho možno fakticky overiť aj bez potreby Soroša,“ dodala táto osoba.

Najnovšie správy o veľkých technologických spoločnostiach a tyranii proti slobode prejavu nájdete na stránke Censorship.news.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. ďalší krok k upevneniu moci

 2. ..Právě teď čelíme potenciálně katastrofální zimě, protože chybí obvyklá hojnost energie, která dříve zajišťovala cenově dostupné teplo, elektřinu a výrobu dusíkatých hnojiv prostřednictvím Haber-Boschova procesu: uhlovodíky (H) + atmosférický dusík (N) = amoniak (NH3), prekurzor dusíkatých hnojiv, z nichž se pěstují právě ty plodiny, které živí polovinu světové populace

  Dusík z atmosféry se kombinuje s uhlovodíky ze zemního plynu a vzniká amoniak, prekurzor dusíkatých hnojiv. Tento proces spotřebovává uhlovodíky jako vstupní surovinu a spotřebovává energii k dosažení vysokých tlaků nezbytných pro průběh chemické reakce.
  Reálně nám hrozí hlad, mráz a na jaře kolaps zemědělství kvůli nedostatku domácí produkce hnojiv. To vše je výsledkem záměrné vládní sabotáže domácí energetické infrastruktury v Evropě. V podstatě sabotáž.
  Nelze popřít, že právě vlády, které tyto sabotážní operace provádějí, si jaksi neuvědomují důsledky svého odebírání potravin, energie a hnojiv. Přesně vědí, co dělají, a jsou si plně vědomy toho, co to způsobí: Sociální otřesy, nepokoje a zoufalství.
  A neexistují žádné jiné traktory nebo zemědělské stroje poháněné bateriemi než hobby traktory velikosti golfového vozíku, které nic nevyrábějí. Nedostatek potravin a inflace cen se v příštích několika letech ještě mnohem, mnohem zhorší. A všechny tyto „události“ mají svou příčinu a tou je záměrná vládní sabotáž potravinářské a energetické infrastruktury…

 3. Realita vs. Utopia. Myslíte, že je to možné? Ja si to neviem predstaviť, ale čo sa mňa týka, takto to robím. Verím, že sa mi to do konca roku podarí. Smartphone už nemám, kartu už nemám, takže Internet obchod od 04.11.2022 už moje prašule neuvidí, banka moje prašule už neuvidí, nikdy, etc.
  1. Zobrať im oči
  2. Zobrať im uši
  3. Zrušiť na trvalo, trvalé príkazy
  4. Následne zrušiť účty a vrátiť sa k hotovosti, platiť na pošte a pobočkách hotovosťou
  5. Zbaviť sa závislosti na Smart veciach / závislosť / Osobne som 04.11.2022 počul na zastávke, kde stáli muž a dve ženy, asi manželka a svokra. Ja som urobil 6600 krokov. Ty, že ši urobil vecej jak ja? !!! to povedala staršia, svorka,nie to nie je preklep, to nepravda!!! Hlava mi to nebrala. :-((((
  6. Bojkotovať internet obchod, nebudeme vlastniť karty keď zrušíme účty. / platba kartou / ani na dobierku nič nekupovať, prečo platiť za dovoz? Len najprv treba zrušiť trvalé príkazy, keď ešte máte Internet Banking, bude to bez poplatku, inak v tej ktorej banke sa to líši, za zrušenie trvalého príkazu aj 12,00 € tak pozor na to. Ja to už realizujem. Už iba krôčik a budem to mať za sebou.
  7. Zrušiť účty na YTB, FB, etc. Stať sa neviditeľným kde sa to len dá.
  8. VPN všade aj tam kde si myslíme, že to netreba.5 očí, 9 očí
  https://cudo.sk/5-oci-9-oci-a-14-oci-co-to-znemena-a-kto-nas-to-vlastne-sleduje/
  Držím palce.

  • Israismael

   Je pravda,že ak sa im ľudstvo nevzoprie čo najskôr ,tak stane sa toto :
   https://beforeitsnews.com/agenda-21/2022/12/agenda-21-is-our-introduction-to-the-tribulation-of-revelation-3875.html
   Treba si to preložiť cez prekladac

  • Prečo namiesto ect, nepoužiješ atď?

  • zatial nikto

   Bluesman,klobuk dole.
   Sam robim to iste-pouzivam len hotovost,nekupujem sracky v supermarkete ale skutocne potraviny na trhu-nepodporujem globalisticke struktury obchody a podobne.
   Snazim sa dat zarobit drobnym podnikatelom.Dokonca idem dalej a rozmyslam ako sa uplne odstrihnut od systemu-zarabanim penazi totiz system zivime a to danami a inflaciou.Rozmyslam ci pojdem solo alebo komunitnym stylom.

   • Komunitný spôsob je úplne v prdeli – práveže tí jednoduchí ľudia si nevedia predstaviť život bez peňazí. Oni túžia len po peniazoch! A žijú len prostredníctvom ovládača – peňazí! To ani neskúšaj – komunitu bez peňazí. jednotlivec vďaka dobrým vzťahom – a prebytkom – dokáže preplávať aj bez peňazí. Ľudia sa potrebujú zbaviť kopy vecí. Tohto roku som prvý krát nepodaroval hrozno. lebo som chcel robiť burčiak – kúpil som nový lis, ktorý som si inak ako predražený predmet nevedel dovoliť. Lenže nejako som nemal čas a peniaze na drvič a škopky, a tak mi hrozno hnije – a niekomu to zasa kole oči, že mám prebytky „a načo mi to je“. Našťastie príroda nepozná odpad – len živiny, a tiež nikoho neserie, keď hospodár zaorie vlečku melónov, lebo mu ich zmrdi nezobrali do supermarketu. Ale prebytky sú vždy – tak sme nastavení – hromadiť. Z toho žijú v mestách bezdomovci – z kontajnerov. Na dedine dá príroda – a susedia.

    • to si cital v katolickych novinach?!

     • Kde sa dajú zohnať – na podpal – katolícke noviny? Som počul, že tie horia – len sa na ne pozrieš!

     • holistický prístup

      Maroš,

      to je tá n-krát naklonovaná Zuza, Judith, … – čo „príspevok“, to iný nick … tož tak.

    • Paráda! My sme si zas kúpili sudy na jablčný kvas, ale smola! Nikto nám ho nechce vypáliť, lebo je ho malo!

   • si malo alebo zle informovany….pripad e len papagajuješ…..

   • zatial nikto

    Este by som dodal ze system zivime tiez tym ako nas korporacie okradaju na platoch,zdravotnom poisteni(v pripade choroby skap),dochodkove zabezpecenie-usilie parazitov posuvat dochodkovy vek aby sa vyplatilo co najmenej atd…
    Pokuty,rozne administrativne picoviny a dalsie druhy parazitizmov-ani sa to tu neda vymenovat vsetko.Nebolo toho dost na odstrihnutie?

  • To ťažko, firmy, banky zatvárajú pobočky, všetko sa presúva do online priestoru.
   Určite príde krach, nepripravení sa podvolia hneď. Ich klasické riešenie: vyrobíme problém a hneď máme riešenie.
   Keby všetci teraz zahodili smartfóny, tak by to mohlo spomalit, ale to sa nestane.
   Už si všímam, 10% zľava keď platíš kartou. Keď máš našu aplikáciu, ďalšia zľava.
   A ovce vyťahujú telefóny a pípaju. Babičky platia telefónom.
   Ale inak súhlas, zrušte všetko, čo sa dá. Keď máte hypo, nechajte na účte len tolko aby bolo na splátky, zbytok vyberte.
   Solo nie je riešenie, ale keď nemáš okolo seba ľudí s mozgom, tak to je ťažké.
   Ja som za 3 roky nedokázal presvedčiť ani jednu osobu. Buď je chyba vo mne a blbo to vysvetľujem, alebo ovce jednoducho nechcú.
   Ich pohodlnosť nás zničí.

   • kvakcína je sloboda

    „B“ je správne;
    keď som vravela susedovi, ktorý postrekoval burinu roudupom, že je to rakovina, tak len mávol rukou;
    koľko našich poľnohospodárov (slovo „farmár“ sa mi prieči) hnojí svoje polia hnojom z kravína?
    pamätám si, ako kedysi „voňali“ polia, keď družstevníci rozhadzovali hnoj, alebo polievali močovkou, keď hovnocuc pravidelne „brázdil“ dedinské ulice, …

   • zatial nikto

    Tak dajte riesenie,ked ani komunita ani solo.Kazdopadne aktivni boj je zaroven nutny,ci uz s ovcami alebo systemom.
    Obete nevadia ak zopar zmrdov tiez odtiahne s nami na 2 svet.

    • zatial nikto

     Pre lingvistov-oprava:aktivny

    • zatial nikto

     Ovce a uzitocnych idiotov(systemu) by sme zatial mali povazovat za spojencov-skusat nadalej presviedcat-je to tazke-likvidovat az ked sa obratia proti nam,v sebaobrane po vycerpani vsetkych moznosti.

     • zatial nikto

      presviedcat diplomaticky,nie velmi otravne,s dokazmi,bez hadok,inak sa obratia proti nam

    • Jainism funguje storočia, overený praxou. Bude sa treba presťahovať, učiť jazyk, nové zákonostosti života. Ale tak to už býva, keď sa staré vyčerpá…

   • Tak takuto blbost som uz davno necitala. Babicky nechsj na pokoji, ano? A ano chyby je v tebe!

    • Nie je predsa babička ako – babička. Keď má babka 45, ev. 50 rokov, tak verím, že si v pohode platí cez – mobilček.
     Ale babku – 80-ročnú – takú som zatiaľ – nepostrehla – vyrovnávať si v obchode – cez Smart-fónik – svoje účty. I keď..

  • Kuriérska služba SDS berie LEN HOTOVOSŤ!

   • Všetci kurieri berú hotovost.Cez tvz.kovid DPD mi nezobrala hotovost,tovar sa vrátil predávajúcemu a ten zobral auto a doviezol mi sám osobne objednané potraviny.

    • Pekne. Viem, že Mall.sk s týmto robil cez kovid problémy – teraz fungujú perfektne! Super komunikácia.

  • Často v obchodoch vidieť mladé mamičky – také mladé „čaputky“ v lepších ohozoch ako hrdo platia pri pokladni v smartfónmi cez QR kódy. Alebo tých zákazníkov – QR – idiotov s čítačkami v rukách ako behajú po obchode a sklenujú všetko čo im padne do očí. To je mrazivý pohľad na nich. Alebo na tie samoobslužné pokladne – to je tiež na to aby sme si odvykali jeden od druhého.
   Minule ma úradníčka na pobočke zdravotnej poisťovne silamocou presviedčala aby som už konečne používal ich aplikáciu na nete. Povedal som, že no teda dobre ale myslel som si svoje.
   Určite by mala nejaké odmeny ak by mi ju osob e aktivovala. Veď aj za platbu kartou sú odmeny. Otroci binarneho systému nezohľadňujúceho aspekt ľudskosti sa budú čoraz viac snažiť „uľahčiť“ nám digitalizáciou život.
   Nech si trhnú nohou!

   • To je v podstate prejav ich infantility – nedospelosť – neschopnosť predvídať. Detičky a syrčičky. Sú prijebaní!

 4. mariankosmac

  Takže po novom bude na webových stránkach a článkoch nejaký štempel kvality ktorý bude informovať o ,,dôveryhodnosti“ webu / článku či ako to má ,,fungovať“?
  Zaviesť natvrdo cenzúru na to asi nemajú páky tak to asi budú robiť nejako takto podobne. O tom, čo je pravda, budú rozhodovať degeneráti so zajebákovanými ksichtami ktorí celý život budú tráviť pri počítači, bioroboti.

 5. Objektívne

  Stane sa to aj vtedy, keď sa ľudstvo zoprie, pretože je to hviezdna udalosť, ktorú nie je možné zastaviť. Mocní tohoto sveta to vedia už 50 rokov.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,vzoprite sa a vtáťte sa speť do jaskýň,lebo všetko čo okolo seba vidíte je iba zásluhou umenia projektovania slobodomurárov a elít s pomocou samotného satana,,,,nikoho sa nezastávam-iba konštatujem a upozorňujem,že nikto z vás na jaskyňe nieje pripravený!

   • Objektívne

    Bohužiaľ sme sa nevyvinuli dostatočne aby sme vedeli ako funguje vesmír a tí, ktorí to vedia to pred nami utajujú a rehocú sa akí sme sprostí keď furt kvákajú o resete a my si myslíme, že to oni budú robiť reset. Ano, bude to reset celej civilizácie.

    • My sme vyvinutí – len sme – ako „deti“ zablokovaní Archónom!

     • Objektívne

      Ak by sme boli vyvinutý, tak by sme vedeli čo znamená Zjavenie 6:12-17 z Nového zákona a podľa toho by sme konali a Archónov vypustili z hlavy. Opisuje to účinky hviezdnej udalosti ktoré to bude mať na Zem a Mesiac a ako to budeme vidieť na oblohe. Symbolika apokalyptických jazdcov je (1) biela s korunou, (2) červená, kradnúca zdvorilosť ľudí, (3) čierna, držiaca váhy spravodlivosti a (4) bledá a s ním nasledujúce peklo.
      Meniace sa magnetické pole Zeme zmení spôsob, akým vidíme svetlo z vesmíru. Filtrovanie rôznych farebných spektier sa zmenšuje v dôsledku pokračujúceho oslabovania zemského magnetického poľa, takže žlté slnko sa teraz na vrchole oblohy javí tak jasne biele, má žiarivé lúče radiálne vystreľujúce von – ako keby malo na sebe korunu. Ak solárny výkon poklesne alebo sa v slnečnej atmosfére naakumuluje, slnko sa sfarbí do červena a v dôsledku strachu a paniky ľudia stratia veľkú časť svojej ľudskosti. Keď akumulácia prekoná slnko a „zablokuje tlakový prieduch“, bude vyzerať čierno a jeho rovníkové elektrické pole bude viditeľne žiariť okolo jeho rovníka, pričom bude vyzerať ako preklápacia mierka (váha) používaná v staroveku. Keď vnútorný slnečný tlak narastie a nakoniec odpáli nahromadený vonkajší obal v mikronove Budeme na neho nazerať cez prach, plyn a plazmu a ešte raz uvidíme ten známy bledožltý odtieň, ale s ním nasleduje peklo, ktoré si nikto nevie ani len predstaviť.

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,internet priniesol do sveta ľudí chaos a neslobodu,kým to bolo v počítačoch-tak ešte akotak fajn,ale teraz to máte neustále pri sebe v mobiloch a dokonca ste toto dielo skazy dožičili aj svojím deťom,,,,neustále tu všetci dookola omieľate-že čo všetko vám tu vadí,kto vám ide po krku a čo všetko vás obmedzuje vo vašom parazitovaní a ničení,,,,všetko to začali čiarkové kódy,G2,dobíjateľné prenosné notbuky a špicelský rafinovaný fejsbuk a potom to už išlo ľahko a rýchlo,lebo idioti,,,,mlčte a čakajte-lebo ste v poradí!

 7. Fakt to vyzerá, že jediné riešenie je stratiť sa zo systému

  • kvakcína je sloboda

   nikdy sa ti nepodarí odísť zo systému, viď film Matrix – tam tiež opustili systém iba zdanlivo, lebo keby ho opustili naozaj, nemohli by sa vracať do matrixu a nikdy by ich tie počítačové klony nenašli – jasný odkaz, že nás všetkých majú!!!

   • zatial nikto

    Oni len chcu vyvolat myslienku ze sa to neda,da sa to len ovce potrebuju silnejsie stuchnutie.Az si nebudu moct ani prdnut bez povolenia vlady tak sa preberu.

 8. Totalita satanášov sa zavádza v plnom prúde, hlavne, že väčšina ľudí spí a sní… v hypnotickom spánku mainstreamu ! Nuž bude treba používať iné vyhliadávače a pod.

 9. Tady pan Skalický zhodnotil ty sebeududkované „dárečky v sebeadoracích řekněme zdegenerátu bez zpětné vazby divokých exotů úžerů okolí a primitivů bez sebekontrol a i zpětných vaze jednosměrnými manýry s choutkami a vášněmi „francimóru sebeinstalovanných „lenních // pánů i dam. V maicstreamu oligarchiády vykýblených a hnutých „kosmetikou v chlívě se nedoberete. 🙂
  Určitě platí že blbne se v blbém prostředí. Oni neřídí ani sebe a a chtějí poddané „zušlechťovat? To je magořina.
  Museli by žít příkladným způsobem a ne s přezíravostí otrokářů a smrdí z toho čouhej dlouhej jenom destrukcemi které nedohlédneme. A s pitomci tedy byl asi už vickrát scénář zaniklých civilizací 6-8?
  https://svobodne-radio.com/2022-11-28-studio-beta-jan-skalicky-o-nebezpeci-valky-a-migrace/

 10. A deti Sorosa dostávajú samé ocenenia a udržanie sebavedomia, keďže ich doma nemajú ani za špinavú handru. Tou čo takto prázdne gestá zbiera je aj https://www.napalete.sk/caputovej-vo-washingtone-udelia-cenu-za-demokraciu-madeleine-albrightovej/ . Len tieto „pochvaly“ jej nijako nepomôžu v ceste do neba, naopak…

  • Totálna príslušnosť k svetovému sionizmu! Na to, aby bol človek sionistom nemusí byť ani židom – stačí ako ich užitočný idiot!

 11. kvakcína je sloboda

  nič nového, YT už dávno zablokoval/zrušil „nevhodné“ kanály, ktoré prešli na inú platformu – Odysee, Bitchut, Nastub,….
  každý, kto si myslí, že sa odpojí od systému, tak je na omyle, nikto sa nikdy od systému neodpojí!!!
  leda, že by sa odsťahoval do pralesa ku kmeňom, o ktorých ani naši cestovatelia nevedia, že existujú;
  chceš sa odpojiť?! – vráť OP, nepoužívaj auto, nepoužívaj peniaze – aj hotovosť je sledovaná (každá bankovka má svoje číslo), ži len z toho, čo si dopestuješ, alebo vybártruješ – lenže! čo ponúkneš, ak nebudeš chodiť do otrokárne makať za pásom?! a tak ďalej….

 12. kvakcína je sloboda
 13. ..Podle nepotvrzenych, ale zcela zaručených zpráv Kyjev zrušil novoroční ohňostroj. Ale generál Surovkin prý ohňostroj spustí v noci 31.12 asi ve 23h… xD :DD

  • kvakcína je sloboda

   myslím, že tá Surovkinova povesť je prehnaná – zatiaľ sa na okrajine nič zvláštneho nedeje, strieľačky prebiehajú rovnako, ako pred jeho nástupom!
   v Avdejevskom kotli sa už zasekli niekoľko mesiacov!!!

 14. …tiež si myslím, že nedá sa úplne odpojiť od systému, napr.kvôli OBČ.P., no dá sa niečo vylúčiť, a nahradiť to iným napr.platbu kartou hotovosťou…

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,systém má prevahu viditeľných a citeľných výhod,ako nevýhod-ale systém má viacej nevýhod ako výhod ak ho prezriete v svetle mysle,,,,človek mnohé veci vôbec nepotrebuje-ale ak je myseľ zaslepená,tak fungujete v režime závidieť a rovnať sa svojmu okoliu,je to ako aj s nákupmi-stačí rprefíkaná eklama v telke,v rádiu a davy sa hrnú-davy nemysliacich bez cti,bez duše,,,,takýto ľudia žijú v krabiciach a boja sa z nich víjsť,lebo sa boja voľného priestoru,lebo sa tam môže pre ich hambu nachádzať dobro a svetlo,,,,(badatel.net je nebezpečná stránka-pravidelne mi spomaľuje môj pc!)

   • My nemôžeme z to, že pracujete na 20 ročnom PC.

    • zatial nikto

     Mozem potvrdit ze moj 14 rocny pocitac tuto stranku zvlada bez problemov,aj ked musim pouzivat isty light prehliadac-slim browser a nie tie obvykle google a pod.
     20 rocny pc ten ma jednojadrovy procesor ale mozno vycistenie registrov,reinstalovanie ci niektory light browser by ciastocne pomohol
     Mam samozrejme aj lepsi pocitac quad core plus 16 gb ram ale ten nepripajam na internet-sluzi na serioznu pracu.

     • zatial nikto

      Aj ked tato stranka je skutocne velmi light v porovnani s inymi-piccoviny ako prehnana grafika java sem-java tam nepotrebujeme.Chceme informacie a riesenie,

     • zatial nikto

      Inac KB nemozno podcenit-uspesne nam sem pise nie z pc ale z 1998 nokie.
      Len zartujem<nejde o vysmech aj ja rad pouzijem stary pocitac ak sa este da

     • Nedám dopustiť na svoju starú šunku! Pokiaľ tu nejaký ajťácky debil bude podmieňovať vstup novým prehliadačom – ako za sčítania majetku ľudu 2021 – tak do pi aj s celým Badatelom! Takže viete, ako sa ma zbaviť!

  • Pred pol storočím to skúšala aj Matka Tereza a pozrite čo musela obetovať na oplátku (no hrúza):
   https://uloz.to/hledej?q=Mother%20Teresa%20For%20the%20Love%20of%20God

  • zatial nikto

   Obciansky som si nedal obnovit a asi ani nedam a pas mi este plati.Zdravotne poistenie neplatim asi 15 rokov-matka z toho kolabuje-ja ale parazitov pseudolekarov zivit nebudem.
   No a co ak nebudem mat doklad-tak sa vyhlasim za povodneho domorodeho obyvatela-domorodci mnohych krajin doklady nemaju.
   V najhorsom pripade zmenim sexualitu na tu propagovanu a budem sa ohanat diskriminaciou

 15. mariankosmac

  Minule tuším mal nejaký prúser aj DuckDuckGo, tiež asi vymýšľajú blbosti už si nespomínam čím ma to naštvali len toľko že som si vravel že blbú kachničku nikdy viac.

  • mariankosmac

   Aha asi toto: DuckDuckGo snižuje hodnocení ruským dezinformacím – Root.cz, Vyhledávač DuckDuckGo se připojil k cenzurám Googlu. SKVĚLE HO NAHRADÍ NECENZUROVANÉ VYHLEDÁVAČE BRAVE.COM, QWANT.COM A YANDEX.COM (neskúšal som, otázka je ako budú vyhľadávať v slovenčine a češtine)

   • zatial nikto

    Udajne cely internet prechadza cez jeden pocitac RD QUEEn-takze postupne by mohli cenzurovat vsetko.

    • Pochybujeme. Žiadny počítač, ani superpočítače nemajú takú kapacitu, aby dokázali spracovať to množstvo dát, ktoré prúdi dnešným internetom každú sekundu.

     • zatial nikto

      Malokto vsak vie,ze su 2 typy vedy a technologii-jedna pre obcanov a ovcanov a druha pre elity-pre ostatnych tajna,

     • mariankosmac

      Celý tento svet je jeden superpočítač, operačný systém Matrix 6 /alebo iný nevieme koľko Matrixov tu už bolo. Ale tiež si myslím že naše Elity nemajú až taký superpočítač aby ovládli celý Internet ale boh vie/.

     • Ja fungujem len cez prednastavený DuckDuckGo a nič také som za tie roky nezaregistroval!

 16. Prečítajte si, ako začali špiny novinárske v Čechách maskovať a zdôvodňovať následky očkovania – zástavy srdca, ktoré sa už začali šíriť !
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/730086/pandemie-srdecnich-problemu-nekvalitni-potraviny-a-deprese-prinesou-cechum-potize-tvrdi-kardiologove.html

  • Všimnite si, že rok 2022, keď extrémny nárast rakoviny a kardiovaskulárnych ochorení prepukol, lebo je to hlavne po 3 a viac dávkach vôbec neriešia? V roku 2019 a 2020 boli podobné počty všetkých chorôb, jemný nárast začal v 2021, ale obrovská zmena nastala až ako som vyššie uviedol v 2022 ! Takže sa obávam, čo bude v ďalších rokoch, keďže to len stúpa…

  • Snáď nečakáte, že vláda, novinári, lekári a všetci čo aktívne spolupracovali sa priznajú, že čo robili !!!

   Možno pár jednotlivcom to dôjde a možno čo to vypovedia a učinia…

   2023 sa veci pohnú zase o poriadny kus ďalej. Stále sa niečo posúva, otázka je, čomu človek venuje svoju pozornosť.

   Sme tu v matrixe, aby sme zažili na vlastnej koži, akéto je keď…či sa mi to páči, alebo nie. A je taká teória a názor, že sa opäť a opäť nahrávame naspäť do rôznych úrovní, levelov matrixu, aby sme spoznali a zažili v hmote, nakoľko v ne-hmote sa údajne nedá všetko zažiť a pochopiť.

   Kto hľadá, ten nájde…čo to…a skladá skladačku poznania. Kto sa ako rozhodne. A že nie vždy človek trafí klinec po hlavičke ? Už samotná cesta Poznania sa stáva obohacujúca, nakoľko cieľ je aj tažko definovateľný. Mohli sme dodnes sedieť v jaskyni, ale nesedíme…

   Slepec túži celý život, aby mohol začať vidieť a presvedčí ho niekto, že však každý deň bude vidieť stále iba to isté (akože).

   Ako by sme vedeli, že všetko to čo teraz zažívame je ne-múdre, keby sme furt boli v socíku, okrádali nás iba trocha inou formou, čumeli sme na reklamu, že aké farebné a u nás to bolo také akosi menej farebné.

   Škola života beží perfektne, otázne je kde sa svojimi vedomosťami a poznaním každý zaradí…

   Středověk neskončil, sředověk trvá….mení sa oblečenie, spôsob obživy a prepravy. Ale meniť by sa hlavne mal sám človek a jeho kvalita…a aj sa mení…aj keď to tak nevyzerá na prvý pohľad.

   • zatial nikto

    Presne tak,sme v matrixe 3d.Az zlozime skusku,tak vasa frekvencia bude diktovat sferu do ktorej pojdete.Pravdepodobne budete moct k mimozemstanom do 5d.Ak si dokazete zmenit frekvenciu uz teraz,tak mozete tam uz teraz.Ich medzihviezdne masiny podla nich nie su nic ine nez zosilovace vedomia-Lod doslova mysli kde chce byt a tam sa objavi-ale to iste sa da aj silou mysle.Zriedkave ale da sa.
    Vsetko je mysel a ciste vedomie ktore si same seba(bez mysle)nemoze uvedomit.Nic take ako individualny jedinec tu nie je-ste vedomie ktore ma docasny pocit individuality obmedzenia

 17. Toto ste si všimli?
  “ Návrhem nařízení o „Evropském prostoru pro údaje o zdraví“, který je veřejnosti příliš málo známý, nám chce Evropská komise odebrat jakoukoli možnost vznést námitky proti zveřejnění našich údajů o zdraví a chorobách pro komerční účely.“
  celý článok: https://cz24.news/eu-chce-zpristupnit-a-zpenezit-vase-zdravotni-udaje-a-odeprit-vam-moznost-vznest-namitky/
  Neberie to konca. O nás bez nás.

  • …a niektorí lekári si zvykli pripisovať „úkony“ na svojich evidovaných pacientov aj v čase, keď sa príšnušní pacienti v ich dverách vôbec nezjavovali… dokonca ešte aj vtedy, ak po celé to obdobie žili v zahraničí. Kvôli províziám? Ja neviem, ale ak to takto robí polovica lekárov, tak vrchnosť sa o našom zdravotnom stave podozvedá hotové bludy🙃

  • zatial nikto

   Ak nedoslo k strelbe tak pochybujem ze planovali naozaj ozbrojeny prevrat-inac by sa branili pred zatknutim-aspon ja by som dal prednost boju aj ked s presilou pred zatknutim-basa je horsia ako smrt.
   Takze mi to pride ako snaha sa zbavit zatial neozbrojenej opozicie

   • Ako pri všetkej organizovanosti – stále hrozí prezradenie a zrada. A hlavne – o tom je celá cielená provokatívna činnosť. Osobne by som – pri totálnej kontrole komunikácie – nešiel do žiadnych spolkov. Len sólo akcia. A to je zase problém s údernou silou.

    • No a to som odoslal s tým, že mám prihlasovanie na 100% OK! Zase nový štempel! Prekvapujú ma tie kombinácie – myslel som, že už som vyčerpal kombinatoriku možných preklepov – a nie!

 18. Pouze 100 cest autem ročně mimo město – Británie plánuje klimatické lockdowny.
  Ve zkratce… V Británii v jednom z velkých měst začínají testovat de facto klimatické lockdowny pro tamní obyvatele. Chcete si vyjet autem mimo město vícekrát, než je povoleno? Vláda říká ne. Na jedno auto budete mít povoleno jen 100 cest mimo svůj domov. Cesty budou kontrolovat kamery. Vítejte v blížícím se Orwellovském světě. Více ve videu 2minuty, zde odkaz: nastub.cz/w/gAY7QDrq9ksZMHKjvp2Akm?title=0&warningTitle=0&start=0s

  • VK z Aeronetu to pekne ozrejmil, že kúpa veci sa mení na kúpu služby veci, t. j. – že keď si kúpiš auto – kupuješ si ho ako prenájom. S tým súvisí aj kontrolná elektronika – nastavená na dočasné užívanie.

 19. zatial nikto

  Takze vsetci budicek a jedine co sa bude prenajimat budu cely pre elity kde budu pracovat aby svoj pobyt zaplatili.

 20. …myslím si, že nie všetci majú potrebu závidieť a porovnávať sa s ostatnými…každý sme totiž jedinečný, a to, čo má 1, nemusí mať 2, nakoľko to napr.vôbec nepotrebuje….a tiež nie každého to ,,trápi“, to, čo majú iní, mne osobne je to ,,šum a fuk“, starám sa len o svoje záležitosti…takže tak.

Pridajte komentár

*