Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Domov dôchodcov vykonal eutanáziu ženy, ktorá mala len infekciu močového mechúra


Print Friendly, PDF & Email

Domov dôchodcov vykonal eutanáziu ženy, ktorá mala len infekciu močového mechúra

Dostala som email od kamarátky, ktorej teta zomrela eutanáziou, hoci mala len obyčajnú infekciu močového mechúra.

Táto správa dokazuje, že údajné ochranné opatrenia v zákonoch o eutanázii sú neúčinné pri kontrole lekárov, ktorí de fakto rozhodujú o tom, kto bude žiť a kto zomrie.

Hoci sa tento príbeh týka Kanady, je nanajvýš aktuálny aj pre nás, pretože snahy o zavedenie legálnej eutanázie sa objavujú aj v Európe a na Slovensku.

List je upravený z dôvodu ochrany súkromia:

Moju tetu…len dnes 9. novembra 2016 usmrtili smrtiacou injekciou v domove dôchodcov. Zavolali nás na stretnutie do nemocnice 7. novembra 2016, aby nám prvýkrát povedali, že naša teta si žiada byť usmrtená eutanáziou.

Povedali nám, že to bude trvať najmenej 10 dní. Moja sestra a ja sme im tvrdili, že sa nám zdá, že teta má len závažnú infekciu močového mechúra.

Vyšetrujúci lekár povedal, že preskúma jej výsledky z rozboru moču predtým, než pristúpia k eutanázii.

V ten istý deň sme šli aj do izby našej tety, kde sme boli svedkom toho, ako lekár (ktorý sa chystal podať našej tete smrtiacu injekciu) dal našej tete podpísať doklad, že súhlasí s eutanáziou.

Potom, čo lekár dočítal tento doklad mojej tete, odišiel a priviedol ženu, ktorá pracuje v kuchyni, aby zodpovedala všetky otázky mojej tety.

Lekár do izby priviedol ďalších dvoch ľudí, ktorí boli svedkami aj pri iných eutanázií, aby svedčili aj teraz.

Keď sme sa zmienili o tom, že sme si vyžiadali testy z moču, vyšetrujúci lekár povedal, že by v tom aj tak nebol žiaden rozdiel, pretože moja teta už podpísala súhlas pre eutanáziu.

Lekár povedal, že teta hodlá urýchliť eutanáziu. Ostala som ešte vo väčšom šoku, keď som sa dozvedela, že lekár dal mojej tete smrtiacu injekciu už dnes.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Všetko to trvalo menej než 3 dni od úplného začiatku do konca. Lekár prišiel k tete urobiť vizitu trikrát v priebehu troch dní. Som taká nahnevaná.

Bolo to také zlé…meno utajené

Tento list naznačuje, že lekár vykonávajúci eutanáziu sa vôbec neznepokojoval nad tým, že žena môže mať len infekciu močového mechúra a odignoroval legálnu čakaciu dobu 10 dní.

Starej žene tak bola podaná smrtiaca injekcia o 7 dní skôr, ako by si to mohla ešte rozmyslieť.

Čo na to hovorí príslušný zákon

Kanadský zákon C-14 pritom vyžadoval čakaciu lehotu 10 dní. Tá sa však dá skrátiť vtedy, ak sa tak lekár rozhodne. To znamená, že uvedená poistka je v skutočnosti neúčinná.

Zákona C-14 požadoval, že prirodzená smrť človeka musí byť racionálne predvídateľná ak by k eutanázii nedošlo. Zároveň však zákon uvádza, že lekár alebo zdravotná sestra, ktorí podávajú smrtiacu injekciu, sa musia domnievať, že daná osoba zodpovedá kritériám tohto zákona.

Inými slovami, zákon poskytuje legálnu ochranu, keď lekár alebo jeho zdravotná sestra omylom niekoho usmrtia.

Teta je mŕtva a teraz je príliš neskoro naznačovať, že po 10 dňoch by sa jej infekcia močového mechúra vyliečila a že svoju žiadosť o podanie smrtiacej injekcie by mohla rozmyslieť.

Záver

Najbližšie, keď niektorí politici alebo mimovládne organizácie znova vyjdú s požiadavkou na zlegalizovanie eutanázie u nás, spomeňte si na tento hrozný prípad.

Sme toho názoru, že legalizácia eutanázie by aj napriek „najlepším úmyslom“ jej predkladateľov ušetriť utrpenia nevyliečiteľne chorých, v skutočnosti viedla k podobným prípadom nezákonného usmrcovania ľudí podľa ľubovôle iných.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spracoval: Badatel.net, Zdroj: lifenews.com

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. hrozne, ved uz som mohla byt po smrti, prave sa totiž na infekt mocových ciest liecim.

 2. Ja som jednoznačne za eutanáziu,pani síce možno má pravdu,chyba sa môže stať.Treba to poriadne zákonne dotiahnuť do konca. Eutanázia je humánna ,pri nevyliečiteľných a nezvratných ťažkých chorobných stavoch,keď pacient vyslovene trpí a čaká na spásnu smrť.Nechali by ste takto trpieť svojho psa? Určite by ste utekali veterinárovi.

  • Ak sa radíte Viera za rovnú a na úroveň psa, to je Vaša vec. Ale eutanázia je jednoznačne: zákonom povolená úmyselná VRAŽDA !!!

   • …a to ani nehovorím, ako sa to dá zneužiť pre legálne odstránenie nejakého seniora, alebo chorého človeka, ktorý niekomu nevyhovuje, zavadzia. Dnes nie je žiadny problém pre niektorých ľudí podať krivé svedectvá, sfalšovať podpisy a bezcitne zabíjať, keď je im to „zákonne“ povolené.

    • elena mraz

     usetri to statu hodne penazi: dochodky, ustavy. lieky,liecba (nemocnice) atd.

     pre zaujimavost; zakon bol schvaleny za ministerskeho predsedu ktory je rimo-katolik – neviem, ci poziadali kralovnu o schvalenie

   • elena mraz

    spravne !

  • elena mraz

   keby sme nemali eutanaziu, neboli by chyby

 3. Keď človek nevýslovne trpí, eutanázia je pre neho vykúpením. A zneužiť sa dá, aj keď nebude povolená.

 4. Špekulant

  Pretože už tri krát sa mi podarilo urobiť zázrak, teda dostať moju mamu naspäť do života, keď vyzerala, že má dni zrátané v jej 88 až 92 rokoch, som proti eutanázii. Myslím, že sa dá zvládnuť oveľa viac zdravotných problémov, než by sme si mysleli.

 5. Vy, ktorí súhlasíte s eutanáziou, máte na to len jeden dôvod, a to že sa to netýka Vašej osoby. Lekár s usmrcovacou injekciou = zvrátenosť a nie humánnosť. Usmrcovanie v zdravotníctve je pripravená vražda – je to to isté ako niekoho zastreliť. Ak je utrpenie nevyliečiteľne chorého veľké, treba mu dať prostriedky na bolesť alebo psychofarmaká. ak psychicky nezvláda svoj stav a nie ho zabiť ani keď o to žiada sám. Ak si chorý siahne na život sám, je to jeho zodpovednosť. Ale usmrcovať ľudí zo zákona je vražda a to tu už bolo – je to len iná forma odsúdenia človeka na smrť tak isto ako v prípade väzňov.

Pridajte komentár

*