EÚ varuje Maďarsko, že akékoľvek pokusy obnoviť svoju suverenitu porušujú zákony EÚ


Print Friendly, PDF & Email

EÚ varuje Maďarsko, že akékoľvek pokusy obnoviť svoju suverenitu porušujú zákony EÚ

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Podľa Európskej komisie nový maďarský zákon, ktorý vytvára špeciálny štátny orgán na ochranu neoceniteľnej a ťažko vybojovanej suverenity národa, „porušuje právo EÚ“.

Maďarský národ nie je podľa Bruselu ničím iným ako vazalským štátom EÚ, bez suverenity či kontroly vlastných hraníc a musí sa podľa toho aj správať.

„Zriadenie nového orgánu s rozsiahlymi právomocami a prísnym režimom monitorovania, presadzovania a sankcií tiež môže vážne poškodiť demokraciu,“ varoval hovorca Európskej komisie.

Legislatíva prichádza v čase, keď maďarský premiér Viktor Orbán, ktorý sa opakovane dostáva do konfliktov s EÚ kvôli snahám Bruselu zasahovať do maďarskej politiky, zintenzívnil kampaň svojej strany pred voľbami do Európskeho parlamentu v júni 2024.

Tess Summers na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) uvádza:

„V Maďarsku podľa nového zákona bude zriadený špeciálny orgán na monitorovanie rizík zasahovania do politiky, ktorý bude sankcionovať zakázané zahraničné financovanie strán a hnutí, ktoré sa zúčastňujú volieb. Trest môže predstavovať až 3 ročné väzenie. EÚ to samozrejme nemôže pripustiť, pretože EÚ jasne zasahuje do maďarských volieb.“

Podľa agentúry Reuters má Maďarsko dva mesiace na to, aby odpovedalo na formálnu výzvu Európskej komisie. Ak Maďarsko nezaujme postoj k sťažnostiam uvedeným v liste, Komisia môže ako ďalší krok v postupe Maďarsku zaslať odôvodnené stanovisko, čo je formálna žiadosť o dodržiavanie právnych predpisov EÚ.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Tento protidemokratický krok Bruselu prichádza v období, keď Orbán naďalej varuje EÚ a západné štáty pred hlúposťou podpory ultranacionalistického režimu na Ukrajine neobmedzeným financovaním jej armády.

Podľa Orbána je stratégia USA a EÚ donekonečna financovať vojnu Ukrajiny s Ruskom v nádeji, že prinesú zmenu režimu v Moskve, zbytočná.

„Aká je stratégia Západu v tejto vojne? Trochu to zjednoduším, ale je to tak. Našou stratégiou je, že Ukrajinci budú bojovať a vyhrajú na fronte, Rusi prehrajú a táto prehra spôsobí zmenu režimu v Moskve,“ vysvetlil vo video prejave zverejnenom v nedeľu Zoltán Kovacs, hovorca maďarskej vlády.

„Taká je stratégia – my financujeme a Ukrajinci bojujú a zomierajú,“ dodal.

Maďarský líder ďalej vyhlásil, že:

„V štádiu, v akom sa nachádzame teraz, je zrejmé, že Ukrajinci v prvej línii nevyhrajú. Na bojisku neexistuje žiadne riešenie. Rusi neprehrajú. V Moskve nedôjde k žiadnym politickým zmenám. Taká je realita.“

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Do V4 by si EU nekopla.

  • To sa strašne mýliš, V4 je projekt Aspen Institute pod taktovkou nemcov

   • ďakujem

   • Nemecko je len okupovaným a z vonka riadeným územím, o nejakej suverenite Nemecka nemôže byť ani reči.
    Západné štáty Eú – tam už to majú pod palcom cudzinci – tam už to ide do rozkladu a to podporujú jak USA tak aj Globalisti. Ale Globalisti by u nás na východe Európy radi to vcelku stabilné avšak fašistické antiruské intermarium narozdiel od USA a Londýna, ktorý by nás radi všetkých nahnali do vojny proti Rusku. Ale to zasa nesedí Globalistom, ktorí taký konflikt v Európe momentálne nepotrebujú. Takže sa tu o nás na východe Európy preťahujú kto z koho.
    Orbán je postava Globalistov, ktorá hrá určitú úlohu v budovaní internária – Rakúska – Uhorska 2.0. Maďarsku a Orbánovi sú „pronárodné“ kroky len dovolené ako subjektu, ktorý buduje intermárium – má byť jedným z dvoch centier riadenia celého medzimoria.
    Nejde teda o skutočnú podporu zdola a navyšovanie suverenity Maďarska prirodzeným spôsobom – je mu to len dovolené. Intermárium – to vlastne plánovaný vyskotechnologický koncentrák na území V4, pravdepodobne s pripojením Rakúska ako druhého centra riadenia. Jedinou záchranou pred je Rusko. Ak Rusko ustojí kolaps USA/Londýna/západných štátov Európy a ustojí aj rafinovanú protiruskú politiku Číny (Globalistov) po rozpade západu tak žiadne Intermárium sa nebude konať.

    • Achnaton prvý krát počujem rafinovaná protiruská politika Číny. Veľký pozor na Čínu.

     • Tak to naozaj môže byť. Ja už som niečo zažil a pamätám sa, čo na adresu Ruska (ZSSR) povedal zakladateľ komunistickej Číny Mao Ce-Tung ohľadne územných nárokov na Východnú Sibír, ktorá už dávno patrí Rusku.

     • Už Velký Stalin řekl:Nikdy nevěř Číňanovi.

     • Jak západ tak aj Čína majú ohľadom Ruska jediný konečný cieľ – likvidáciu ruského mnohonáridnostného národa a jeho výmenu za iné, rozcčlenenie Ruského územia na malé štáty bez akéhokoľvek suverenity (pod správou USA alebo Číny). Čína (ktorá má nahradiť USA ako nový svetový hrgemon/policajt) teraz musí podporiť (a aj podporuje – ale len z vypočítavosťi) Rusko aby mohlo ustáť tlak odchádzajúceho západu/USA.
      Čína teraz Rusko potrebuje aby porazilo Západ lebo ak by teraz Západ/USA porazili Rusko tak Čína sa neubráni a bude Západom prevalcovaná – neubráni sa. Preto plán Globalistov je taký, že Rusko podporia a ono za nich vyrieši problém – porazí Západ/USA (na svoj vlastný účet) a po porážke západu/USA oslabené (zdrojovo vyčerpané) Rusko bude ľahšie zvnútra rozobrať keďže všetky zdradcovské štruktúry v ňom pôsobiace sa po porážke Západu jednoznačne preorientujú na Čínu. Jednoducho už to nebude páníček z USA ale z Číny komu budú lízať zadok. Ono sa to v Rusku deje už dnes pretože niektorí , ktorí si vedia zrátať, že Západ/USA ide do zabudnutia sa orientujú na Čínu pretože slúžiť Rusku – a jeho ľudskej koncepcii na akej funguje nechcú, je im cudzia – milujú len opak – parazitizmus.

     • Sú viaceré predpovede, tuším aj Vanga a aj iní videli možnú budúcnosť, že sa budú musieť rusi spojiť s amíkmi proti číne, ale ťažko presne predikovať, veci sú stále v pohybe. O všetkom by sa dalo hodiny polemizovať a dišputovať.

      V podstate na tom trt záleží, dôležité je, ako žijeme svoje vlastné životy.

    • Řekl jste to dobře. Jenom doplním, že pokud se neokonském Deep State nepodaří rozpoutat válku v Evropě do listopadových voleb, která by oddálila kolaps dolaru a v USA na podzim vyhraje Trump, pak bude velká výměna kádrů. Scholzové a jeho podržkufr Fiala budou obětováni a nastoupí globalistické řízení. To znamení místo svět. války, občanské války, pád fin. systému, nástup CBDC, možná i chvíli hladomor, vyvlastňování a pak už digitální Gulag. Je otázka, kdy se ovce probudí. Jestli vůbec

     • vobec,sa ovce neprebudia,vsak uz EU odsuhlasila CBDC,tiez Digitalnu penazenku a otroctvo z WHO

    • A Rusko nie je okupované od židobolševickej revolúcie? A kto vie ako to bolo aj s tými cármi, či tiež len neboli agentmi „západu“?

     • Jasne že cári boli agenti. Rusko vzniklo porážkou a rozdelením väčšieho štátu. Rusko a USA boli kedysi jeden štát. Rozdelenie má za účel vyhladenie porazeného národa jeho vlastnými rukami.

     • Tá krvavá Revolúcia v Rusku riadená z Londýna mala byť „zápalnou šnúrou“ celosvetovej marxistickej revolúcie, ktorá mala byť začiatkom novej éry ľudstva – celosvetového nizkospotrebného fašistického koncentračného tábora. I keď revolúcia bola zosnovaná Londýnskou aristokraciou tak nebola čisto jej dielom pretože bola zosnovaná až na najvyššej nadžidovskej- Globálnej úrovni. Preto ak by revolúcia bola úspešná tak by zmietla všetky elity Západu, všetky štátne útvary, celý svet by bol preformátovaný.
      Žiadny Západ ako ho dnes poznáme by neexistoval. Jediná sila ktorá tomu zabránila boli Boľševici; zachránili jak Rusko tak celý svet pred celosvetovym Globalistickým marxistickým a fašistickým zriadením.

      Toto kratučké video treba najprv pozrieť aby bol trockistický pojem „zidobolševici“ videný v pravom svetle. Prakticky tí čo dnes ľudí nazývajú dezolátmi vytvorili aj pojem židobolševici a je jedno, že ten je už na svete celé desaťročia – je z toho istého hniezda.

      https://ksbzdroje.cz/Files/Nestor/008_Jak_zm%C4%9Bnit_sv%C5%AFj_vztah_k_SSSR_za_7_minut.mp4

    • Bohužel nemohu najít YouTube,kde se mluvilo o dějinách Ruska a Číny.
     Prý asi ještě před našim letopočtem (matně si vzpomínám ,že asi před 4tisíci lety,),proběhla velká bitva mezi Ruskem a Čínou.Byla to prý strašná krvavá válka a obě země prý podepsaly dohodu,že už nikdy mezi sebou nebudou válčit.
     Tak na to můžou jít Číňané jinak,postupně se v Rusku etablovat a za sto,dvěstě let budeme mít všichni šikmý oči.

     • Nejde o číňanov – obyvateľstvo ale o Globalistov, ktorí sa so Západu (pokiaľ sa nemýlim z Británie a Vatikánu) presúvajú do Číny (a Iránu).
      Preto bola Čína (hrob kultúr – taviaci kotol národov) umelo pozvdvihnutá na takú úroveň na akej je dnes a zároveň tam prebiehajú zo strany Globalistov boje o moc – čistky od štruktúr USA („komsomolci“, Taiwan). Podľa V.V.Pjakina (aspoň čo si ja pamätám z „otázok a odp.“) tak Globalisti už pred 3500 rokmi vedeli, že budú svoje centrá riadenia presúvať do Číny a Iránu (a pritom než sa tam presunuli tak ich o dôb
      starého Egypta mali na viacerých miestach v Európe a Blízkom východe („v rámci Západného“ projektu). Tá Čína – prečo práve tam má určite súvis so smerovaním do biogénnej civilizácie a preto technogénny Západ – „Západný Projekt dnes v čele s USA“ musí byť už „zrušený/preformátovaný“ aj s jeho elitami (nakoniec aj s Židovstvom (finálny holokaust židov) a nahradením novým nástrojom riadenia (v rámci neludskej koncepcie). Tak som to pochopil z toho čo hovorí V.V.Pjakin a z článkov z KOB fóra a ďalších.

   • ano,vsetko zidovcina

    • Je to žídovčina – áno

    • Ale aj Zidovčina má podľa plánu tých ktorí ju vytvorili zlikvidovaná. Židovčina nieje ten vrchol pyramídy.

     • Tento etnický druh, je už dosť dlho plus mínus 100 rokov, používaný na odventilovanie pre ostatný svet (lebo sú chamtaví a nenažraní). História je plná pogromov na toto etnikum. Ľudkovia majú akože svojho vinníka a chvíľu je zase pokoj. A akože príčina odstránená. A Tí skutoční čo akože hru ovládajú v pozadí sa fakt dobre smejú a bavia…

      A Rusi majú také technológie, že by sa ostatní pos-rali. Číňania si dobre pamätajú, keď im zmizlo 50 000 ľudkov, len tak mihnutím oka, keď sa rozhodli Rusa napadnúť. Je veľa v tomto matrixe, čo ani páru ľudia ešte nemajú.

      To aj tu na planéte 0 je také „Sci-fi“, že to rozum ešte nebere, ale sú to vskutku zaujímavé veci.

     • Seneca, Židovstvo je len nástroj riadenia. A tí čo ten nástroj vytvorili sa ho zbavia keď ho už nebudú potrebovať alebo keď už nebude schopný plniť svoju funkciu. A keďže tento nástroj je stále na očiach svetu tak má byť tým svetom zničený za to čo napáchal na ľudstve. Tí čo niesú nikdy vidieť – tí „za oponou“ sa ho chcú zbaviť a to tak, že proti nemu chcú otočiť celý svet. Ale to musí žid prvý napadnúť svet – a to sa práve deje. Lenže zasa je tu tá „vec“ , tá „chyba lávky“, tá „chyba“ vo veľkom pláne čo dnes už nemala existovať …a tu „chybou“ je Rusko. A Rusko si nepraje vojny a tiež likvidáciu akéhokoľvek národa či etnika a tiež židov. Takže pokiaľ existuje Rusko tak VŠETKO sa bude vyvíjať inak než plánovali tí „za oponou“.

     • Už niekoľko krát bol matrix na „zemi“ zresetovaný na totálku. A ostalo len pár nepoškodených „DNA“ a hra začala akože odznova. A to boli iné civilizácie s inými technológiamia, to sme oproti nim ešte škôlkari. Rusko, nerusko, keď bude treba, ani pes neštekne po nás. Ostali pyramídy a všetci si myslia, že to boli hrobky faraónov !!!

      Kto umí, ten umí, a kto neumí, ten jen čumí.

      Tá miestnosť, čo je pod labou Sfingy, vedia o nej. A nie len o nej. Ale nechápu a nevedia čo s tými „vecami“ tam a ako sa ovládajú.

      Niekedy boli malé resety, niekedy veľké resety. Koľko toho znesie toto prostredie, to je otázne.

      Uvidíme, čo sa bude ešte diať. V každom prípade to bude ešte velice zaujímavé. Žijeme naozaj zlomové časy tu na planéte v tomto leveli matrixu.

      A koľko ich ešte je…? V temer nekonečnom hmotnom vesmíre ? A čo ešte všetko existuje ?

      To táto naša pozemská civilizácia (náš matrix) ešte ani páru nemá…

  • EU je zlatý důl pro splácení dluhu pro USA .A Německo je jejim garantem.

  • vobec nerozumies

  • Som taktiež toho názoru v súvislosti s V4.

 2. Škodlivost vakcín proti covidu-19 převažuje nad přínosy, tvrdí studie:
  echo24.cz/a/H5F9j/zpravy-svet-skodlivost-vakciny-proti-covid-udajne-prevazuje-nad-prinosy-tvrdi-studie

  Očkování mu převrátilo život naruby. Podejte žalobu, vzkázal stát:
  seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-ockovani-mu-prevratilo-zivot-naruby-nestihli-jsme-podejte-zalobu-vzkazal-stat-245303

  Analýza. Ochránily nové vakcíny lidi před covidem? ÚZIS falšuje data:
  denik.to/ochranily-nove-vakciny-lidi-pred-covidem-uzis-falsuje-data/

  The EpochTimes přinesly zajímavý článek o rozvoji onkologických onemocnění po boosterech mRNA vakcín proti ko*kovid:
  1url.cz/6u0sw

  „Americká onkologická společnost (ACS) nedávno varovala, že v loňském roce přibylo ve Spojených státech více než dva miliony nových případů rakoviny, přičemž mnoho z nich se vyskytlo u mladších pacientů. Vědecký ředitel ACS William Dahat navíc oznámil, že rakovina se v době diagnózy projevuje agresivnějším onemocněním a většími nádory, a to zejména u mladších pacientů.“

  Mediální osobnost Megyn Kellyová se dostala do křížku s velkou farmaceutickou společností Moderna poté, co zveřejnila poškození způsobené vakcínou mRNA..
  megynkelly.com/2024/01/29/a-new-report-suggests-moderna-tried-to-suppress-megyns-comments-about-her-covid-vaccine-side-effects/

  Vynálezce lipidových nanočástic používaných v injekcích mRNA od začátku VĚDĚL, že nezůstanou v paži:
  expose-news.com/2024/01/26/the-inventor-of-lipid-nanoparticles-knew-the-mrna-would-not-stay-in-your-arm-but-they-could-not-let-the-public-know/

  Všechny varianty KO*KOVID odolávají VŠEM protilátkám vyvolaným mRNA vakcínou, zjistily studie:
  mdpi.com/2076-393X/11/11/1720

  theepochtimes.com/health/covid-variants-resist-antibodies-from-2nd-and-3rd-covid-19-mrna-vaccines-5578480

  = A aniž bych samozřejmě znal podrobnosti o „Pandemii 2.0“, mohu s jistotou předpovědět, že moje reakce na ni bude stejná jako na „Pandemii 1“: přijmu rozumná preventivní opatření k omezení expozice, budu mít po ruce osvědčené léky, které mi pomohou bojovat proti všemu, co chytím, a jinak se budu spoléhat na svůj vrozený imunitní systém, který byl k tomu po miliony let zdokonalován, a vyhýbat se novým jedům, které prosazuje (nejen) společnost Pfizer prostřednictvím vlády.

  • Vaxx bol nariadeny DOD,zaplatily 10 Billionov a uz to bezalo,proti neekzistujucim virusom. V sudnom procese,Lojeri pre Pfizer povedali sudcovi: YOUR HONOR we did Fraud,that the goverment orferred us to do it a bolo po sude

 3. Pre tvrdohlavých TUPCOV ! Z očkovania to „isto“ nemal !!!
  https://www.hlavnydennik.sk/2024/02/05/obrovska-strata-zomrel-znamy-slovensky-hudobnik
  Však zomrieť náhle je teraz normálne a bežné, hoci vo väčších počtoch ako v minulosti medzi mladými !!! No, nééé?!

 4. Tucker Carlson a Vladimir Putin [CELÝ ROZHOVOR] – CZ DABING
  https://odysee.com/@otevrisvoumysl:7/tucker-carlson-a-vladimir-putin-cely-rozhovor-cz-dabing:4

 5. Tucker Carlson a Vladimir Putin [CELÝ ROZHOVOR] – CZ DABING david formánek
  2 hodiny
  – historie ruské říše
  – historie ukrajiny, co znamená slovo ukrajinec
  – mnoho dalšího třeba o rozšiřování NATOuskupení
  https://rumble.com/v4clz45-tucker-carlson-a-vladimir-putin-cel-rozhovor-cz-dabing.html

 6. svatoslav butora

  Aby tzv.EU sa zmenila na skutočnú EU musia národné štáty v Európe odstrániť článok zo svojich Základných Ústav o nadradenosti tzv. „práva“ tzv.EU nad „právom“ tzv.EU. Tento článok/ustanovenie robí z národných štátov nesvojprávne subjekty. Všetky protesty proti darebáckym cieľom vedenia tzv.EU sú bez zrušenia tohoto článku len folklór.

 7. Ono je to naopak. Demokraciu nestačí vážne poškodiť, demokraciu treba zničiť, zbaviť sa pliagy, ktorú paraziti používajú na zotročovanie človeka.

  • bravo,Juraj

  • Ok, tak vyskúšajme. Kto všetko vlastne „parazituje“.

   Parazit alebo cudzopasník (zriedkavo resp. zastarano: cudzopas, cudzopasec) môže byť:
   -v biológii: cudzopasný organizmus, pozri pod parazitizmus
   -v sociológii, práve a pod.: osoba alebo skupina osôb žijúca na úkor iných alebo politického či hospodárskeho systému , pozri pod príživníctvo

   PSEUDO-prezidenti, vlády, poslanci, úradníci, sudcovia, policajti, armáda, lekári, TV mediálne produkty, učitelia, vedátori, akože umelci, profi-športovci, komunity všetkého druhu…atď…nielen tu, celý tento matrix na planéte 0.

   Koľko percent neproduktívneho obyvateľstva živia produktívny občania ? Kto to posúdi, oddelí ? Je to vôbec možné a realizovateľné ? Ako ? Basy, lágre ? Prevýchovné tábory ? (že by vakcínka dokonca dobrovoľná ?)

   Alkohol, zbrane, drogy, zločinnosť, úchylnosť, vojny ?

   Nikto to akože nechce, všetci chcú žiť v miery a blahobyte, ale je zaujímavé, že sa to akosi „akože samo“ deje.

   Zbrane sa sami vyrábajú, deti sa sami splodia a následne vychovávajú, v školách sa sami od seba papagájujú zbytočnosťami, alkohol sa sám vyrába, všetko to akosi samo. To nie my, to tí druhí !

   Ako niekto pochopí dôsledky svojich myšlienok, ak podporuje vojnu, aby mu všetky sirény, húkačky a červené zasvietili ? Tak si tú vojnu zažije na vlastnej koži, biedu, hlad, choroby, zimu, nepohodu, nenávisť, vraždenie…

   …všetko si tu v matrixe zažijeme na vlastnej koži, aby sme VEDELI a keď sa rozhodneme, že už inák, tak len sami za seba a postúpime ďalej, vyššie…ale na to treba aj skúšky úspešne zložiť.

   Skúšky ľudskosti a Človečenstva. Tu sa nedá podvádzať ani klamať !!!

   Času dosť…temer až nekonečne dosť…

   „neskutočne úžasne vymyslená výučbová hra a škola“

   https://www.youtube.com/watch?v=rHnfyu6i1xI

   • Samo sa to deje len preto, že ľudia nevedia a nechcú vedieť nič, čo sa deje a radšej budú ďalej kŕmiť molocha, než by mali prísť o nejaké pochybné „istoty“. Len každý sám za seba môže niečo urobiť.

    • Pred vlastnou minulosťou, skutkami a vlastnými myšlienkami neutečie nikto z nás. Skôr či neskôr…

  • „Maďarská prezidentka Katalin Nováková odstúpila z funkcie hlavy štátu. V súvislosti s kauzou amnestie muža odsúdeného za utajovanie prípadu sexuálneho zneužívania v detskom domove to prezidentka oznámila v sobotu podvečer vo verejnoprávnej televízii M1.

   Nováková, ktorá post najvyššieho ústavného činiteľa obsadila 10. mája 2022, oznámila svoju rezignáciu v mimoriadnom vysielaní M1 po tom, ako predseda vlády Viktor Orbán inicioval novelu ústavy v reakcii na škandál okolo prezidentskej milosti. V zmysle tejto novely nemôže dostať prezidentskú milosť nikto, kto sa dopustí trestného činu na maloletom.

   „Urobila som chybu. Rozhodnutie o milosti a jeho nezdôvodnenie vyvolali pochybnosti. Tu niet pochýb a nemôže byť. Nikdy by som neodpustila nikomu, kto by zneužíval deti. Ochrana detí je našou spoločnou zodpovednosťou. Ospravedlňujem sa tým, ktorým som ublížila, ako aj všetkým obetiam, ktoré môžu mať pocit, že som sa ich nezastala. Ako hlava štátu sa k vám dnes prihováram poslednýkrát, vzdávam sa funkcie prezidenta republiky,“ vyhlásila prezidentka.“
   https://www.infovojna.bz/article/video-madarska-prezidentka-katalin-novakova-odstupila-z-funkcie-kvoli-amnestii-pre-muza-odsudeneho-za-utajovanie-pedofilie-v-detskom-domove
   ——————–
   Neverím, že nevedela, skôr vtedy podľahla nátlaku svojich židovských radcov a tí ju teraz na tom dali dole – chazar Orbán potrebuje zmeniť ústavu bez funkčnej prezidentky.

   Ústavný problém na Slovensku – 2. dôch. pilier je zakotvený v ústave a údajne poškodzuje 95% dôchodcov.
   Šokujúca pravda o druhom dôchodkovom pilieri | 1.2.2024
   https://odysee.com/@WOODOOTUBE:f/%C5%A1okuj%C3%BAca-pravda-o-druhom-d%C3%B4chodkovom:4
   —————-
   A možno je to inak – že bez likvidácie súkromného dôchodkového piliera nedokážu zaviesť nepodmienený digitálny príjem – je tam 15 miliárd eur.

 8. EU je zlatý důl pro splácení dluhu pro USA .A Německo je jejim garantem.

  • KOVIDBARÓN!

   ešte niesú splatené dlhy za 1.a 2. svetovú vojnu,lebo sa to kôli demokracii a lenivým západniarom spláca pomaly a treba nových otrokov-z ukrajiny,moldavska,balkánu,tak neni čomu sa diviť,keby západná europa nemala v ázii svoje fabriky,tak ekonomika zpadu skolabuje už dávno,býv.východný blok zachraňuje západ

 9. Úvodná relácia nového Česko-Slovenského formátu venovaná globálnemu mocenskému riadeniu – fakticky je to o tom, čomu sa 10 rokov vyhýba Lichtnerova Infovojna. Už je vonku 20 relácií. Prvá je venovaná Archonom a Anunnaki.
  Udájne na Zemi stále existujú skupiny tzv. „anunnaki plebsu“ – povstalecké entity pôvodne zavlečené na Zem šľachtou Anunnaki na ťažbu zlata. Putin údajne varoval Trumpa, keď sa ruskí specnazi dostali do konfliktu s jednou takouto skryto žijúcou kolóniou, a bežné palné balistické zbrane boli proti nim nefunkčné /funkčné sú len vysoko frekvenčné zbrane/.
  1 Pravda nebo hoax aneb je historie pohádkou? – část 1, díl 1, 21.9.2023
  https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/Pravda-nebo-hoax-aneb-je-historie-poh%C3%A1dkou—1.-%C4%8D%C3%A1st,-21.9.2023:3

  Ku tomu články k tejto mimoriadnej udalosti

  U.S. Forces Flee Anunnaki In Syria
  https://www.twistedtruth.net/featured/u-s-forces-flee-anunnaki-in-syria/

  Stranger Than Fiction: U.S. Forces Flee Anunnaki In Syria
  https://coercioncode.com/2019/10/19/stranger-than-fiction-u-s-forces-flee-anunnaki-in-syria/

  Začiatok nového veku
  Čo nám všetko vždy zatajili.
  Poznámka – treba si rozklikať jednotlivé úvodníky ďalších článkov.
  https://anunnaki.sk/

  Jeden z nich

  Minister obrany USA a základňa Dulce Base, stretnutie v Area 51

  Minister obrany sa pýta Anunnaki ženy Riya-Marjany: Prečo chcete ísť do Dulce Base? Riya-Marjana: Úprimne povedané, nepotrebujem vaše povolenie. Dokážem zničiť základňu bez toho, aby som pohla prstom. Nemáte potuchy, …

  „Mesto Tyre, Fenícia v Libanone, 5000 rokov v minulosti. Riya-Marjana: Priviedla som ťa sem, aby si si nemyslel, že snívaš alebo máš halucinácie. Toto je pre vás úplne nová skúsenosť. Vaši majstri Anunnaki Ulema vás naučili mentálne projekcie a metafyzický Dirasaat… Gomari, Gomatitach-minzari, Sadari-Rou’yaa, Dudurisa, Arawadi. Baridu atď. Bolo to duševné.
  Mesto Tyre, Fenícia v Libanone, 5000 rokov v minulosti

  Tu, Robert, je to fyzické a trans-fyzické. Toto sa ešte žiadnemu živému mužovi nepodarilo! Teraz sa pozri pred seba. Poďte bližšie k oknu. Toto je Tyre, pred 5000 rokmi. Vidíš to? je to úžasné. A všetci ľudia, ktorých vidíte, sú skutoční. Pozrite, nie sú mŕtvi! Kráčajú, rozprávajú sa… Robia svoje veci ako obvykle. Sú skutočné. Sú fyzické…v tele. “
  https://anunnaki.sk/mesto-tyre-fenicia-v-libanone-5000-rokov-v-minulosti/

 10. USA – Testování jedů na vlastním obyvatelstvu (video)
  s českým audio překladem něco přes 4 minuty
  https://www.kla.tv/_files/video.kla.tv/2024/02/28111/UsaTestyJedACYAIw367ADsNaVlast_480p.webm?_=3

  ps: prý opět do evropy míří saharský písek…..

 11. Bill Gates má nové plány s vakcínami, chystá se Pandemie 2?

  https://aktax.cz/bill-gates-ma-nove-plany-s-vakcinami-chysta-se-pandemie-2/

 12. To už len Orbán je normálny?

 13. Mali by ho už konečne postrelit do kolena …

Pridajte komentár

*