Bývalý pilot hovorí, že vo veku covidových vakcín vzrástli núdzové hlásenia 124-násobne


Print Friendly, PDF & Email

Bývalý pilot hovorí, že vo veku covidových vakcín vzrástli núdzové hlásenia 124-násobne

(J.D. Heyes, Natural News) Na oblohe nad krajinami po celom svete sa podľa bývalého pilota aeroliniek niečo deje. Tvrdí, že núdzové hlásenia za posledných niekoľko mesiacov tak prudko vzrástli, že sám sa obáva o leteckú bezpečnosť.

„V letectve sa deje niečo obrovské a skutočne desivé. Môžete sa o tom presvedčiť aj sami. Som bývalý kapitán leteckej spoločnosti, momentálne už mimo službu, ale stále sledujem, čo sa v odvetví deje. V telefóne mám bezplatnú aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť aj vy, volá sa  flightradar24,“ poznamenal pilot pre portál Rumour Mill News, ktorý zverejnil jeho vyhlásenie.

„Jednou zo skutočne skvelých funkcií tejto aplikácie je, že si môžete nastaviť výstrahy, takže ak lietadlo niekde vo svete vyhlási núdzový stav, ktorý má v našom odvetví prezývku „kvíkanie 7700“, môžete dostať v aplikácii upozornenie,“ pokračoval pilot.

„Túto aplikáciu mám už roky a zvyčajne sa každý mesiac objavia jedna až štyri núdzové situácie. Tak to bolo vždy, letectvo je celkom bezpečné, na celom svete nie je mesačne veľa núdzových situácií,“ dodal pilot.

Podľa pilota sa to však v posledných mesiacoch veľmi výrazne zmenilo:

„Ale za posledných pár mesiacov dostávam upozornenia niekedy až 10-krát denne. Dnes ráno som mal už štyri! Deje sa tam niečo obrovské a strašidelné a nikto o tom nehovorí.

Denne vidím toľko lietadiel, ktoré vyhlasujú stav núdze, a neviem, čo sa deje. Nemusíte mi veriť, môžete si stiahnuť aplikáciu a nastaviť upozornenia. V súčasnosti sa deje veľa mimoriadnych udalostí. Nie som si istý, či ešte vôbec chcem komerčne lietať.“

Rastú obavy, že negatívne vplyvy vakcín proti Covid-19 ovplyvňujú pilotov a leteckú dopravu. Tejto téme sme sa na našej stránke už pred časom venovali v článku: Za 9 mesiacov roku 2021 vzrástli úmrtia pilotov oproti roku 2020 o 1700%

Nielen vakcíny, ale aj zavádzanie 5G sietí spôsobuje v letectve problémy

Nedávno mnohé letecké spoločnosti rušili lety pred dlho očakávaným zavedením novej technológie 5G spoločnosťami AT&T a Verizon v USA. Mali obavy, že nové signály budú rušiť avioniku niektorých lietadiel, najmä v Boeingu 777.

Stop Candida

Jeden z vedúcich predstaviteľov leteckej spoločnosti označil toto nepodarené cvičenie za jednu z najstrašnejších vecí, ktoré videl počas desaťročí svojho pôsobenia v tomto odvetví.

Tim Clark, prezident leteckej spoločnosti Emirates so sídlom v Dubaji uviedol, že dopravca si nebol vedomý týchto problémov až do dňa pred plánovaným spustením technológie, a to „do takej miery, že by to ohrozilo bezpečnosť prevádzky našich lietadiel a takmer všetkých ostatných prevádzkovateľov Boeingov 777 do a zo Spojených štátov amerických a v rámci Spojených štátov“.

„Vedeli sme o probléme s 5G. Dobre. Sme si vedomí toho, že každý sa snaží zaviesť 5G, je to predsa super skvelá budúcnosť komunikácie a toku informácií. Nevedeli sme však, že výkon antén v Spojených štátoch sa zdvojnásobil v porovnaní s tým, čo sa deje inde,“ dodal.

Ďalej uviedol:

„Nevedeli sme, že samotná anténa bola umiestnená do zvislej polohy a nie do mierne naklonenej polohy, čo potom spolu ohrozilo nielen systémy rádiových výškomerov, ale aj systémy riadenia letu počas letu po drôte.

Takže na základe toho sme sa včera neskoro večer rozhodli pozastaviť všetky naše lety, kým nebudeme mať jasno. Naša letecká spoločnosť nebude riskovať.

Budem k vám úprimný. Hovorím, že toto je jedna z najpohoršujúcejších a absolútne nezodpovedných tém, aké som videl vo svojej kariére v letectve, pretože zahŕňa orgány vlády, výrobcov, vedu atď.“

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: J.D. Heyes, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Som len zvedavý že dokedy vydržia tí čo tak veľmi veria vakcínovému a farmaceutickému priemyslu a úspešnosti k” zdraviu” z covidových vakcín ,veriť stále nadalej že vlastne tie údajné vakcíny sú vôbec neni vakcínami ale len prostriedkom k zotročeniu,k vyhubeniu a vzniku dalších chorôb,a covid bol len strašiak a prostriedok ako presvedčiť masy a dať im dôvod si nechať pichnúť túto “užasnú” technológiu.

  • Vrazednu technologiu,co spoji cloveka s masinu a bude 100% ovladatelny,vcetne jeho myslenia,samozrejme pokial to prezije

 2. Keďže globalisti sa snažia obmedziť mobilitu celkovo – tieto problémy ich zreme vôbec netrápia. By som rád vedel, koľko z celkovej leteckej kapacity predstavujú lety chemtrail, civilná doprava osôb a tovaru. vojenské lety. Potom z toho vyplýva hrdlo organizácie letectva vôbec. Zatiaľ chemtrail lietadlo padlo len jedno – zostrelené nad Čínou, pretože sa údajne dostalo do konfliktu so špeciálnou základňou, ktorá údajne v Číne patrí Izraelu.
  Známe upozornenie – „vypnite si počas štartu a pristávania mobily“ – poukazuje na možný súvis s 5G, detto možné interferencie. V podstate aj Rusko má technológiu na vojenské rušenie komunikácie, takže môže byť, že sa niečo v tak elektronicky hustom prostredí deje. Detto hackovanie lietadiel.

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,lietajú len vtáci a mimozemšťania-človek je predsa pozemšťan,,,,vo svete žije obrovské množstvo ľudí-jednoducho sa bude robiť selekcia podľa kvality ľudských vlastností,čiže slabomyselní a najivní hoci vzdelaní a pracovití budú v prvej línii,alebo vlne,,,,sieť G5 už bude vedieť lokalizovať každého a držať nad každým dohĺad-napr.kto sa vymikne zo vzorca-ide preč,,,,nakoniec tu zostane iba úzky výber ľudskej rasy k vytuningovaniu-niečo ako superľudia jeden vzor,,,,vo vesmíre či iných galaxiách žijú iné existencie a tie sú pred nami xx ďalej,takže niekto má ten šialený zámer sa im vyrovnať a odstrániť nepodarky-čiže ľudí nečistého zvieracieho druhu,,,,največšiou nevýhodou ľudstva je krátkovekosť a náchylnosť na choroby či únavu,neschopnosť sa správne rozhodovať,nezodpovedné množenie,žiť konzumne a na dlh a parazitovať,,,,potvrdením tohoto všetkého je fakt-že aj napriek hrozbám,ktoré ľudstvu už bezprostredne hrozia a sú rozbehnuté,sa ľudia nechcú zmeniť k lepšiemu,čistejšiemu a dokonalejšiemu,lebo si myslia,že sa takéto udalosti nakoniec nestanú,,,,

  • VIDEO: Ľudia budú zbytoční, tvrdí poradca šéfa Svetového ekonomického fóra o podobe plánovanej dystopickej totality Nového svetového poriadku prostredníctvom Veľkého resetu
   “ Vrcholový poradca Klausa Schwaba – Yuval Noah Harari a séria jeho psychopatických výrokov ohľadom budúcnosti ľudstva. Tu začnete tušiť niečo zlovestné. “
   „• 
To, čo sme videli doteraz je, že korporácie a vlády zbierajú údaje o tom kam ideme, s kým sa stretávame, aké filmy pozeráme. Ďalšia fáza je, že dozor ide pod našu pokožku.


   • 
Masové systémy dozoru zavedené dokonca aj v demokratických krajinách, ktoré ich pred tým odmietali a tiež vidíme zmenu v povahe dozoru. Predtým bol dozor hlavne nad pokožkou, teraz ide pod pokožku. Vlády už nechcú vedieť len kam ideme a s kým sa stretávame, nadovšetko chcú vedieť, čo sa deje pod našou pokožkou. Aká je naša telesná teplota, aký je náš krvný tlak. Aký je náš zdravotný stav…


   • 
Teraz ľudia rozvíjajú dokonca ešte väčšie schopnosti, než kedykoľvek predtým. My skutočne získavame božské schopnosti tvorenia a ničenia, my naozaj vylepšujeme ľudí na bohov. Získavame napríklad schopnosť prestavať život…


   • 
Viete celá tá predstava, že ľudia majú túto dušu, alebo ducha, že môžu mať slobodnú vôľu a nikto nevie, čo sa deje v mojom vnútri, takže, čokoľvek si vyberiem buď vo voľbách, alebo v supermarkete, toto je moja slobodná vôľa, tomu je koniec!
“
   „• 
Vždy bolo veľmi ťažké byť zodpovedný za tvoj osud. To, čo je jedinečné teraz, je že už nie je veľkým nebezpečenstvom vykorisťovanie, ale zbytočnosť. Pred tým v dejinách, ak ste boli na zlej strane dejín, ak ste nerozumeli tomu čo sa deje, prestali ste byť konkurencie schopný, skončili ste ako akýsi druh sluhu, alebo manuálneho pracovníka, zneužívaného ľuďmi, ktorí rozumeli a mali moc. Teraz, keď zostanete pozadu, čelíte niečomu ešte oveľa horšiemu. Čo je, že budete úplne zbytoční. Nebudú vás už potrebovať ani ako sluhu, alebo otroka.


   • 
Technológia na jednej strane umožní začať vylepšovať a aktualizovať človeka a na druhej strane, hlavne s nástupom umelej inteligencie, urobí ľudí viac a viac ekonomicky nepotrebnými, zbytočnými. A preto tiež politicky bezmocnými. A svet, rôzne časti ľudstva môžu mať rôznu budúcnosť. A možno uvidíme proces akéhosi delenia druhov.


   • 
My sa v skutočnosti nepoznáme. Aby som dal príklad, keď som mal 21 rokov, konečne som si uvedomil, že som bol gay, potom ako som žil niekoľko rokov popieraní. A toto nie je výnimočné! Mnoho gay chlapov žijú v popieraní mnoho rokov. Oni nevedia niečo veľmi dôležité o sebe samých. Teraz si predstavte situáciu, za desať alebo dvadsať rokov, keď bude algoritmus schopný povedať akémukoľvek tínedžerovi presne kde on, alebo ona je v „gay – hetero spektre“. A dokonca aj aký tvárny je tento postoj!

   • 
Ale v oveľa širšej a hlbšej perspektíve si myslím, že to naozaj vymodeluje budúcnosť ľudstva a budúcnosť života samého. Lebo nové technológie čoskoro dajú niektorým korporáciám a vládam schopnosť hacknúť ľudské bytosti. Hovorí sa veľa o hackovaní počítačov, telefónov, emailov bankových účtov, ale na ozaj veľká vec je hackovanie ľudských bytostí. Aby ste hackol ľudskú bytosť potrebujete veľa poznatkov z biológie, veľkú výpočtovú kapacitu a hlavne veľa údajov. Ak máte o mne dosť údajov a dostatočné výpočtové schopnosti a biologické poznanie, môžete hacknúť moje telo, môj mozog, môj život, môžete dosiahnuť bod, keď ma budete poznať lepšie, než sa poznám sám… A keď raz dosiahnete ten bod a sme k tomu bodu už veľmi blízko, potom demokracia, voľný obchod a vlastne všetky politické systémy, tiež totalitné režimy…nemáme poňatie, čo sa stane keď raz prejdeme za ten bod.


   • 
Údaje by mohli umožniť ľudským elitám robiť ešte niečo radikálnejšie, než len vybudovať digitálne diktatúry. Hackovaním organizmov môžu elity získať moc, znovu navrhnúť budúcnosť života samotného. Lebo keď raz môžeš niečo hacknúť, zvyčajne to môžeš tiež zostrojiť. A ak sa nám naozaj podarí hackovať a navrhovať život, to nebude len najväčšia revolúcia v histórii ľudstva, toto bude najväčšia revolúcia v biológii od samého počiatku života pred 4 miliardami rokov.


   • Veda nahrádza evolúciu prirodzeným výberom, evolúciou inteligentným dizajnom. Nie inteligentným dizajnom nejakého Boha nad oblakmi, ale naším inteligentným dizajnom. A inteligentným dizajnom našich oblakov, „cloud-ov“, IBM cloud, Microsoft cloud. Toto sú nové hnacie sily evolúcie.““
   https://www.informacnavojna.tk/article/video-ludia-budu-zbytocni-tvrdi-poradca-sefa-svetoveho-ekonomickeho-fora-o-podobe-planovanej-dystopickej-totality-noveho-svetoveho-poriadku-prostrednictvom-velkeho-resetu
   ———————————————————
   Skrátka – vládnu nám a pokúšajú sa nám vládnuť ďalší a ďalší psychopati – masónski homosexuálni slobodomurári – „Náše ímja LEGIÓN!“

 4. Jozef Julius Lamer

  Internet was double edge sword. The governments and its oligarch handlers panicked when their slavery agenda was so blatantly exposed. Of course now they censor everybody that is on to them, but the free travel reminded a problem. So answer was Covid restrictions and very limited travel. But by now, everybody knows that when ever there is media reporting of the government’s agenda, the direct opposite is true.

  • Unika mi pointa preco to pises v anglictine. ???

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,lebo anglickouangličtinou tu už hovorí každý zotročený zahraničný slovák,ktorý keby nebolo zahraničnéhozahraničia,tak by chodil po kanáloch a závidel schopnejším a vynaliezavejším,,,,takíto ani len netušia,že kam vedie ich cesta určená centrálnou superinteligenciou a najvyššiou autoritou,ktorá riadí tento svet už od nepameti-niečo/niekto ako boh,,,,ľudia sa rodia iba pre prácu a uspokojivý pocit z odmeny za ňu,vôbec neskúmajú príčiny a dôsledky,lebo ich program je takto nastavený a nedá sa úplne zmeniť,,,,diabol bol dlho dozorcom nad týmto svetom,ale on nemá na apokalipsu vplyv,na to je tu už „siedmy“-akovodca légií a knieža konca-koncov,,,,večná sláva spravodlivým,rozumným a čistým bytostiam.

 5. a kade lietas,do Dolnej poruby,Suce,Omsenia,Valaskej Belej atd??????

Pridajte komentár

*