Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Súdne dokumenty odhalili, že Epstein a Gates vyhľadávali zraniteľné deti pre znepokojujúce medicínske experimenty


Print Friendly, PDF & Email

Súdne dokumenty odhalili, že Epstein a Gates vyhľadávali zraniteľné deti pre znepokojujúce medicínske experimenty

(Baxter Dmirty, The People’s Voice) Miliardársky eugenik Bill Gates a známy (dnes už zosnulý) pedofil Jeffrey Epstein sa zameriavali na zraniteľné deti, aby na nich robili rôzne lekárske experimenty a zbierali údaje pre trénovanie umelej inteligencie.

Do tohto procesu boli zapojení mnohí ďalší mocní jednotlivci a organizácie. To vyvoláva obavy, čo všetko sa ešte dozvieme o celom rozsahu opovrhnutiahodných zločinov globalistov proti deťom.

Podľa nedávno zverejnených dokumentov z Epsteinových súdnych spisov sa firmy pedofilného miliardára zameriavali na malé deti na Panenských ostrovoch a v Afrike.

Epsteinove lekárske výskumné spoločnosti sa zaoberali „transhumanistickým“ výskumom a podľa dokumentov boli financované a podporované kľúčovými spojencami ako napríklad Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov.

Epstein a jeho spolupracovníci, vrátane Gatesa, financovali iniciatívy zamerané na „duševne choré a znevýhodnené deti“, ktoré využívali na programovanie a trénovanie umelej inteligencie. Tiež verbovali neplnoleté dievčatá na sexuálne zneužívanie.

Tu si môžete pozrieť video s rozhovorom o týchto nových odhaleniach (v angličtine):

Whytney Webbová, spisovateľka, výskumníčka a novinárka, odpovedá na otázky moderátora, z ktorých vyberáme:

Na aké experimenty sa Jeffrey Epstein zameriaval s deťmi?

Jeffrey Epstein sa zameral na deti pre lekárske experimenty, genetické sekvenovanie a trénovanie umelej inteligencie. Špeciálne si vyberal deti, ktoré boli duševne choré, znevýhodnené a chudobné.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Kto sa podieľal na Epsteinových experimentov s deťmi?

Mocní jednotlivci a organizácie vrátane veľkých bánk, miliardárov a Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov umožnili Epsteinovi zneužívať deti na tieto lekárske experimenty.

Aké bolo zapojenie spoločnosti Google do Epsteinových aktivít?

Spoluzakladatelia spoločnosti Google sú momentálne predvolaní k súdu v súvislosti s vyšetrovaním Epsteina kvôli obavám ohľadne prístupu k informáciám, dolovania údajov a potenciálnych väzieb na tajné služby a zločinecké skupiny.

Aké je spojenie medzi Epsteinom a iniciatívou digitálneho ID (identifikačného/občianskeho preukazu)?

Epstein financoval transhumanistické laboratórium v ​​Etiópii a podieľal sa na financovaní experimentov v Afrike, vrátane ponúkania digitálnych identifikačných preukazov etiópskym školákom, od ktorých sa potom zberali údaje.

Aké sú obavy z Epsteinových väzieb na filantropické aktivity?

Epstein sa podieľal na riadení filantropických aktivít, vrátane aktivít Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov, čo vyvoláva obavy z budovania digitálneho väzenia a zneužívanie znevýhodnených detí na nehumánne experimenty.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Baxter Dmirty, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Epstein sa podieľal na riadení filantropických aktivít, vrátane aktivít Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov, čo vyvoláva obavy z budovania digitálneho väzenia a zneužívanie znevýhodnených detí na nehumánne experimenty.“ = Mosad sa „podieľal“ na riadení filantropických aktivít, vrátane aktivít Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov, čo vyvoláva obavy z budovania digitálneho väzenia a zneužívanie znevýhodnených detí na nehumánne experimenty.

  „Tiež verbovali neplnoleté dievčatá na sexuálne zneužívanie.“ – vysvetlí mi niekto slkovo verbovanie v súvislosti s neplnoletýmy a teda právne nespôsobilými?

  Vysvetlí mi niekto slovo „obavy“? Ja mám obavu, že aj tieto židácke zločiny zostanú nepotrestané!!!

  K článku
  Memory
  https://filmyzadara.cz/online_filmy/memory/
  —————-
  Film nabehne tak, že stlačením buttonu play začne nabiehať iná stránka. Tú potom treba odkliknúť a znovu stlačiť play. Nabehne stránka rádia. Tú treba znovu odkliknúť a začne nabiehať-spúšťať sa film. Treba chvíľu počkať na pripojenie, dnes to blbne.

 2. a kdy bude podobná „vymoženost“ zrealizována i na území československa ?!
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/02/barbados-zavedl-digitalni-identitu-id-nejen-pro-lidi-ale-take-pro-budovy/#comment-55868

 3. 2024-02-23 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-02-23-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  22 Pravda nebo hoax aneb je historie pohádkou?
  https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/22HoaxZaznam:8

 4. Tento diel určený pre CS publikum, ktorý mimo iného pojednáva aj o Boľševikoch a Komynistoch je kladivom na zapredané a zlovolné krysy za klávesnicami, ktoré ťažia s nevedomosti a tiež z úpadku ľudí (napr. ako „VK“ za AE predstierajúcei boj a odpor proti elitám a systému). Takých krýs a mrchožrútov je tak strašne veľa, že ak by sa dvihla „opona“ celého infopriestoru a každý by mohol uvidieť kto je kto a čo píše tak by mnohí dostali infarkt, ďalší záchvaty zlosti a ďalším by sa uľavilo. Lenže tá „opona“ sa nedvihne a tak sme odkázaní len na seba. Ale aby sa človek nestratil v tom mori lží, manipulácií a technológií tak musí dbať aby mal stále „funkčný“ vnútorný kompas pretože ak by obsah infopriestoru „lúskal“ len rozumom – analyticky tak určite stane obeťou manipulácií. Preto by mal v prvom rade preskúmať b
  seba a vyriešiť svoje postoje – či sú také ako majú byť hodné človeka aby sa potom mohol orientovať v informačnom priestore.
  Nebude z neho žiadny analytik ale už bude schopný zachytiť veci v ich podstate – vo svetle večnej Pravdy – a tie zlaté zrnká mu už nikto nikdy nevezme.
  A na tých zlatých zrnkách pravdy s ktorými rezonuje ako človek uvidí aj činnosť ostatných – ako k tým zrnkách pravdy pristupujú. A to už potom nemusí nič rozpitvávať a dokazovať – už bude mať istotu, že ten či onen nech píše čo píše – že nehrá fér ale pracuje so zlým zámerom.

  5. díl – V.V.PJAKIN speciálně (ale nejen) pro české a slovenské publikum

  (ČESKÝ DABING) . Tragédie na Filosofické fakultě UK v Praze 21.12. 2023 – Komunisté a bolševici: společné rysy a rozdíly aj.

  https://odysee.com/@ProudN%C3%A1rodn%C3%ADHrdosti:4/VVPjakin_cs_12_2_2024_dabing_male:b

 5. „Súdne dokumenty odhalili …“ Pýtam sa, čo z takých odhalení, keď väčšina ľudí ich berie s veľkou rezervou? Trúfam si predpovedať, že Bill Gates nebude nikdy za svoje experimenty (zločiny) postavený pred súd, nieto ešte odsúdený. Proste na svete stále funguje „Privilege Justice“ a rovnaká spravodlivosť pre všetkých bez rozdielu je mýtus.

 6. Marek Košice

  V médiách sa rieši „KRIVDA“ voči ženám, napr. v tom, že „predavačka dostane napr. 500€, a za tú istú prácu predavač dostane 600€“……

  A prečo sa NIKDE nerieši KRIVDA voči mužom v týchto veciach? :
  1. Ak je vojna, povolávaní sú len muži (ženy iba v extrémnych prípadoch)
  2. Žena je tá, ktorá rozhoduje kedy bude sex (pokiaľ nemá partnera tyrana, alebo nie je znásilnená)
  3. Žena je tá, na ktorej orgazme treba „pracovať“ (mužovi stačia tri minúty) a preto sa zo sexu stáva pre muža viac práca než zábava
  4. Žena je tá, ktorá môže mať KEDYKOĽVEK v posteli od seba lepšie vyzerajúceho partnera. Aby sa mužovi podarilo mať krajšiu od seba v posteli, musí to byť buď vo vzťahu (muž musí byť zároveň veľmi zaujímavá osobnosť aby sa mu to podarilo), alebo je to za prachy…
  5. Žena je tá, ktorá si môže sexom ZARÁBAŤ… (mužovi sa to podarí jednému z milióna)
  6. Žena je tá, ktorá v státisícoch prípadov neskončila na ulici, pretože ju k sebe prichýlil muž… Naopak to býva možno v pomere 1:100……
  7. MUŽ je ten, ktorý pozýva na večere, do kina, na wellness, na dovolenku (naopak je to veľmi zriedka)…
  8. MUŽ je ten, kto ženu vozí autom hore-dole (naopak je to veľmi zriedka)….
  9. 18 ročná pekná slečna má pre „zoznamovací trh“ doslova TISÍC KRÁT vyššiu hodnotu, než 18 ročný pekný chalan….

  A mohol by som pokračovať a pokračovať….

  JE NESKUTOČNÁ DRZOSŤ (!!!) keď sa ženy sťažujú na to, že platy medzi pohlaviami nie sú vyrovnané….. VEĎ PLATY SÚ TOU JEDINOU OBLASŤOU, KDE SA MUŽ MôŽE ASPOŇ POKÚSIŤ „AKO-TAK DOROVNAŤ“ TÚ NESPRAVODLIVOSŤ MEDZI POHLAVIAMI, ktorú nám vnútil MATRIX….

  • To sú tvoje problémy, koré tu riešiš ?

  • Ale toto nie je butlava vrba ci stranka psychologa kamo! 🤭

  • Marek Košice

   Boža : To sú problémy CELÉHO ĽUDSTVA. K tomu treba ešte prirátať ženskú ABSENCIU logického myslenia a logického konania (česť výnimám), a vo výsledku je potom muž totálne zmätený, pretože na jednej strane túži po láske ku žene ako bytosti, ale na strane druhej nakoniec dokáže milovať len jej telo, pretože sa mu zhnusí svojou pýchou a hypergamiou (česť výnimkám)…

   Oľga : Reaguješ ako pubertálna 15-tka… Podľa mena (pravdepodobnosť) máš ale oveľa viac rokov, tipujem kľudne trojnásobok. Žeby sa prejavil tvoj „prirodzený ženský chlad“ ku každému mužovi ktorý nie je vekom dieťaťom, členom rodiny konkrétnej ženy, ALEBO jej potenciálnym partnerom? Nič nové pod slnkom – muži sú k cudzím ženám odjakživa prívetivejší, než je tomu naopak. Ženy sú totiž viac „zvieratami“ než muži, VO VŠETKOM okrem fyzickej surovosti a vzťahu k rodine. Dokonca ženy uprednostňujú pomoc iným ženám pred pomocou iným mužom. U mužov je to naopak, uprednostňujú pomoc ženám pred pomocou mužov. TAK KTO je k tomu „druhému“ pohlaviu horší – muži či ženy? ….ALE MATRIX bude tvrdiť, že horší sú muži………. 😀 😀 😀 …….. Jediné v čom sú muži horší od žien je to, že je pre nich (pre určité percento) oveľa ľahšie zabiť. Hoci…možno aj to je „vyvážené“ tým, ak žena ide na potrat bez toho, aby bola znásilnená (a tak otehotnela), alebo bez toho, aby bola na potrat donútená ísť…

   • Česť vynimkám +++

   • Marek: Skúsil si zoznamku? Tu nie je správne miesto.

   • Miroslav Čižmár

    Je to náhoda, že pohlavné orgány sa nachádzajú vo vylučovacej oblasti tela?

    Psychológia vylučovania. Muž psychicky vylučuje zo správania ženské archetypy a žena mužské. To vytvára sexuálne napätie. Spoja sa vylučovacou zónou tiel. Muž vylúči z tela semeno a o 9 mesiacov žena vylúči z tela dieťa. O 18 rokov neskôr ho vylúčia z domu. Ak sa im to nepodarí, tak dospelé dieťa začne praktizovať sexuálnu alchýmiu.

  • Mimochodom,to píšeš o ozajstných ženách,alebo o transkách a feministkách čo akože udávajú v mainstreame smer?

  • holistický prístup

   Marek Košice,

   zas si dostal po frňáku od nejakej, ktorú si uháňal, preto tu vyplakávaš, nadávaš a vyzdvihuješ samého seba? Máš obrovský problém a pyšníš sa ním.

   Dám Ti nevyžiadanú radu – zadarmo.

   Ak máš niekoho blízkeho s domom alebo chalupou, či chatou, kde kúria drevom, popros ich, aby si im mohol v čase frustrácií prísť narúbať drevo a konštruktívne (užitočne) vybíjaj svoj hnev, svoju zlosť, svoju nemohúcnosť, svoju nenávisť, svoju žiadostivosť, svoju zášť, … – svoje negatíva. Iným pomôžeš a je možné, že Tebe sa uľaví.

  • „A prečo sa NIKDE nerieši KRIVDA voči mužom v týchto veciach? :
   1. Ak je vojna, povolávaní sú len muži (ženy iba v extrémnych…“

   – tak toto je už teda extrém, Marek!

   Keď niekedy počúvam progresívne hovädá tak mám dosť ale ty Marek máš ešte horšie nápady ako oni.
   A ešte horšie je, že progresívci a liberáli to majú prikázané hustiť iným do hláv ale ty to máš z vlastnej hlavy – čo je teda fakt „sila“.

  • Metlovic z Kosic

   Aku si najdes, taku budes mat. Su aj rovnako jebnute a vystrasene, ako si ty.

   Uverejni si inzerat, jebnuty hlada jebnutu a nemusis riesit tamtie hypoteticke teorie, ktorym nie si v zivote vystaveny.

   Alebo odcestuj posuvnym pasom po plochej Zemi k stene, tam si najdes podobnu hlupanu, ako si ty.

   Kto v 21. storoci prehlasi, ze je Zem plocha, tak si zasluzi kriminal a bicovanie.

   Igiot Kosicovic. Ty vyvrat odbornymi tvrdeniami fakty vseobecneho poznania o tvare Zeme a alibisticky netaraj, aby ini vyvracali Tvoje prevzate teoreticke pseudofakty.

   Sex z lasky, ked ho vies, je prijemny.
   Sex z potreby, ked si od neho zavisly, je sexom, ktoremu ty nie si vystaveny a nikto ti nim neublizuje.
   Sex kvoli zivocisnej pritazlivosti je sexom, ktory sa teba netyka a tebe nim ziadna osoba neublizuje.

   Staraj sa o seba a nestaraj sa o inych. Nic aj tak nikdy nezmenis.

  • Plocha Zem na Slnku

   Nieco ti prezradim. Su aj muzi so sebauctou, ktori maju v posteli len rovnocenne zeny a nebudu sa zahadzovat s neatraktivnymi, zhubnymi, sprostymi a podobne.

   Trpaslik bez sebavedomia a schopnosti sa o niekoho postarat

 7. Marek Košice

  *pred pomocou mužoM.

 8. Trump by mohl donutit Ukrajinu k míru

  https://aktax.cz/trump-by-mohl-donutit-ukrajinu-k-miru/

  • Bude fajn keď Trump donúti okrajinou k mieru a nechá pokračovať Ruské sily v denacifikacii okrajiny od benderovcov a všemožnej navozenej teroristickej zberby – oddýchne si tak každý, v prvom rade obyvateľstvo okrajiny. Nebolo by to čistenie benderovcov v rámci vojensko – policajných akcií ako to malo Rusko pôvodne v pláne ale už by to nebol taký masaker ako teraz – a za to že to tak neprebehlo môže len 5- ta kolóna v Rusku, ktorá celú SVO 2000 násobne spomalila, nikto iný.
   Ale Trump bude ťažko súhlasiť s takou variantou, on bude chcieť tú benderovskú liaheň zachrániť a uchovať. Na to však Rusko nikdy nepristúpi. Takže ani s USA/ neokonmi ale ani s Globalistami (s ich Trumpom) sa Rusko nikdy nedohodne na takom ukončení konfliktu pretože obe negatívne strany majú záujem na likvidácii Ruska a delení okrajiny.
   Jediní kto by sa mohol so Západom/ Trumpom dohodnúť sú trockistické sily v Rusku – 5 tá kolóna..a sú veru skoro všade u riadenia. Na nich vlastne záleží osud sveta v zmysle rozpútania jadrového konfliktu.

 9. Smrt Alexeje Navalného a zajímavé dobře načasované náhody

  https://aktax.cz/smrt-alexeje-navalneho-a-zajimave-dobre-nacasovane-nahody/

Pridajte komentár

*