Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Takto zistíte s 2 až 4 ročným predstihom, že vám hrozí rakovina


Print Friendly, PDF & Email

ako-predvidat-rakovinu

Väčšina známych príznakov rakoviny má jednu obrovskú nevýhodu – objavia sa až vtedy, keď už rakovina vznikla a teda len oznamujú jej prítomnosť.

Aké by to bolo, ak by existovali aj také príznaky, ktoré by pred rakovinou vopred varovali a človeku tak dávali šancu s tým niečo urobiť?

Máme pre vás jednu skvelú správu: Takéto varovné príznaky, že sa schyľuje k rakovine, totiž existujú!

Mnohí lekári a onkológovia o nich však nevedia, pretože nespadajú do klasického rámca poznatkov, ktoré sa vyučujú na lekárskych fakultách.

Dr. Kelly vo svojej knihe One Answer to Cancer (Jediná odpoveď na rakovinu) v druhej kapitole uvádza, že rakovinové ochorenie prepukne vtedy, ak je v tele nedostatok proteolických (bielkoviny štiepiacich) enzýmov produkovaných pankreasom.

Nedostatok uvedených enzýmov sa v organizme najprv prejaví týmito 3 varovnými signálmi:

1. Problémy so zaostrovaním

Dôvodom je očný sval kontrolujúci šošovku, ktorý kvôli svojej malej veľkosti pomerne prudko reaguje na nedostatok proteolických enzýmov.

Pri ich zníženej hladine v krvi dochádza k jeho oslabovaniu a následne k zhoršeniu zraku.

2. Paradentóza a problémy so zapálenými ďasnami

Podobne ako očný sval kontrolujúci šošovku, zdravie ďasien je tiež veľmi závislé na týchto enzýmoch.

Prírodná liečba osteoartritídy

Proteolické enzýmy totiž dokážu účinne potláčať zápaly či infekcie a ich úbytok sa na zdraví ďasien prejaví pomerne rýchlo.

3. Plynatosť čriev

Nedostatok enzýmov na trávenie bielkovín ovplyvní priamo aj váš tráviaci systém.

Zle strávené bielkoviny, hlavne mäso, bude v črevách zahnívať a pri tom uvoľňovať nadmerné plyny.

Čo robiť, ak sa vyskytnú tieto príznaky?

V prípade, že sa u vás objavia všetky 3 uvedené príznaky súčasne, tak viete, že máte problém.

Máte ale zároveň aj veľkú výhodu v tom, že ide o extrémne skoré príznaky hroziacej rakoviny. Objavujú sa totiž 2 až 4 roky pred jej samotným vznikom.

To vám poskytuje dostatok času na nápravu.

Ak sa ocitnete v takejto situácii, je potrebné učiniť nasledujúce kroky:

 • podporiť činnosť pankreasu (napríklad čajovou zmesou kvetov alebo vňate ďateliny, vňatí saturejky, benediktu, jastrabiny, šalvie a koreňa púpavy)
 • začať užívať proteolické enzýmy vo forme doplnkov (aspoň dočasne)
 • obmedziť príjem bielkovín, aby sa enzýmy zbytočne neplytvali
 • zvýšiť príjem surového ovocia a zeleniny, ktoré obsahujú vlastné enzýmy – tie budú napomáhať tráveniu

Spomínané opatrenia by mali byť dostatočné na to, aby ste riziko hroziacej rakoviny úspešne odvrátili.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Proteolické enzýmy“ vo forme doplnkov? … akých doplnkov, ja ten výraz čítam prvý raz.. netuším, aké doplnky výživy ho obsahujú
  To akože každý, komu sa zhoršuje zrak, máva vetry a trebárs paradontozu je adept na rakovinu?

  • Na Slovensku sa v lekárňach predáva napríklad Wobenzym. Ten je ale pomerne málo koncentrovaný a drahý. V zahraničí sa predávajú tieto enzýmy v oveľa vyššej koncentrácii za oveľa nižšiu cenu.

   • je zaujímavé,že človek po prečítaní nejakej správy okamžite u seba nájde zhodu., prečo si myslíte, že vám wobenzým pomože? ja som ho začala užívať po úraze a okamžite mi vyskočil tlak.musela som ho vysadiť.a stál namalé peniaze.takže ho treba užívať?dakujem

 2. Chcem sa spytat, patri medzi tieto „proteolicke enzymy aj Serapeptaza? Da sa nou podporit cinnost pankreasu?Dakujem za odpoved.

 3. Tiež mi bol odporúčaný wobenzym a keď mi povedala cenu myslím,že to bolo 98 eur tak som skoro odpadla.
  Začala som šmatrať po celom internete a našla som prípravok enzým komplex a ten ma vyšiel asi na 10 eur.Bolo to už asi pred 4 rokmi. Užívala som 3 tabletky denne a veľmi mi pomohol.
  Liečiteľ mi potom po kontrole povedal,že keď nechcem brať enzym tabletky tak by som mala piť denne 1l zeleninových štiav.
  Vyskúšala som aj šťavy po ktorých som sa citila ohromne živá a vtálna,ale potom som ich musela kvôli výdavkom znížiť a teraz zostala na jednom pohári denne pred raňajkami a telo je i za to vďačné a som zdravá ako ryba.
  Moje choroby sa mi vďaka bohu už nevracajú ani dokonca nádcha.

  Neuzdravil ma len enzým a šťavy,robila som pokroky pri výbere stravy a začala som vyškrtávať s jedálnička sladké,mastné,vyprážané.pečené a bielu múku a prešla som na celozrnú a špaldové halušky teraz nevymením za nič na svete.

 4. Ja teda neviem, ale starí ľudia hovorievali kto grgá a prdí, zdravie si tvrdí. Ja sa toho držím už 35 rokov a pevne verím, že ďalších 25 rokov mi to k úplnej spokojnosti vydrží.

 5. Často sa píše, že každodenná konzumácia mäsa zvyšuje riziko rakoviny, ale vo svetle týchto informácií mám skôr pocit, že v podstate trávenie mäsa míňa nejaké dôležité enzýmy, takže v prípade, že by ich bolo v organizme dosť, tak by u daného človeka vlastne zvýšená konzumácia mäsa nezvyšovala riziko rakoviny. Alebo?

 6. Práve ak organizmus míňa enzýmy na trávenie, zostáva ich málo na čistenie tela, riedenie krvi, a na ostatné procesy, kde sú veľmi potrebné. Takže nadmernou konzumáciou mäsa spejeme rýchlejšie k rakovine. V dnešnej dobe je dobré každému doĺňať enzýmy. Buď vo forme čerstvej zeleniny, zeleninových štiav, alebo vo forme doplnkov. Wobenzym je veľmi slabý a drahý. Na internete nájdete množstvo kvalitnejších pankreatických enzýmov. Treba užívať nalačno a vyberať také, ktoré sú entericky pokryté, aby sa nerozpustili v žalúdku, ale až v tenkom čreve.

 7. tusim je to pravda asi pred 5 rokma som mal zaciatok problem so zaostrovanim a potom problšem so zubama . Pred rokom ma operovali na hrube crevo s nalezom zhudneho nalezu , Teraz beriem chemoterapie

 8. Ešte že nám súdruhovia z NDR na všetky príznaky vymysleli nejaké „náplaste“ aby sme tie príznaky nemuseli vnímať. Napr. Espumisan proti plynnatosti, Vizin (a iné) očne kvapky pri problémoch so zrakom, Paradontax (a iné) zubné pasty pri príznakoch paradentózy…. úplne grandiózne sú analgetiká tými potlačíte aj Lepru… Prečo sa trápiť z nejakými príznakmi a hľadať ich skutočné príčiny? Prečo sa učiť chápať, rešpektovať a odpúšťať keď môžeme každého ignorovať a keď sa nenechá tak našťastie tu máme výrobcov zbraní a podobne? AŽ nakoniec sa naučíme ignorovať seba, ale čo, však vieme robiť dojem a prípadne keď sme niekto tak sme vlastne „nedotknuteľný“ a potom môžeme ešte aj ostatných nútiť, učiť aby vedeli ignorovať prípadne keĎ sa nenechajú donútiť alebo vychovať tak si ich kúpime a keď sa nedajú kúpiť tak zmanipulujeme všetkých okolo takže ich izolujeme a označíme za konšpirátorov lebo keď je raz niekto označený nálepkou konšpirátor tak už sa dá iba ignorovať. Hľadajte odpovede s pokorou v úprimnom skúmaní vlastných emócií lebo emócie sú reakcia tela na myseľ a konanie tam sa dajú nájsť skutočné príčiny – v duševnom stave a charaktere človeka. No a čo z nezdravím jedlom? Stačí len neignorovať fakt, že je nezdravé.

 9. jirka sirka

  Jedním z NEJ testů na rakovinu je HCG test, který se běžně dělá, ale v jiné souvislosti!!! Detekuje rakovinu 29 měsíců předtím, než se objeví symptomy!!! U fibrosarkomu břišní dutiny je to 27 měsíců, rakovina kůže 24 měsíců a rakovina kostí 12 měsíců PŘEDEM!!!
  Je to močový test, nejpřesnější způsob určení úrovně abnormálně se dělících buněk v těle!!! Tento test má za sebou 70 let praxe a běžně se denně dělá v nemocnicích!!! H-human – Chorionic – Gonadotropin – lidský choriový gonadotropin. Výsledkem je jedno číslo 0 – 49 jde o normálního zdravého pacienta, číslo 49 a vyšší=máte rakovinu!!! HCG nalezené v moči je ukazatelem stupně malignity!!! Průměr bývá 53-63. Teoretická škála je od 0 – 1000, ale to NEJ číslo bývá max 103!!! Při testech lidí z 32 prokázaných případů rakoviny, tento test vyšel pozitivně v 31 případech, ale krevní test POUZE jen 12 krát!!! Také při léčbě rakoviny lze tento test použít – pokud za nějakou dobu léčby je pokles jen třeba o 2 – 3 čísla, je toto VELMI přesným ukazatelem, že to co děláte, FUNGUJE DOBŘE a vy se léčíte!!! Pokud někdo bude mít zájem o více informací, piště na [email protected]

 10. jirka sirka

  Právě dnes jsem byl v lékárně koupit těhotenský test. Bylo z toho velké HALO, když jsem řekl, že to chci pro sebe, abych věděl, jestli NEJSEM „březí“?! NIKDO, ani magistra nevěděla, proč si to pro sebe kupuji a k čemu to chci použít!!!:-(
  Proto chci vysvětlit, – tento test na základě vyloučení hormonu HCG mi řekne s velkým předstihem, zda v mém těle neprobíhá rychlé a velké množení buněk a tedy zda nemám začínající rakovinu. Pokud je test pozitivní, tak se potom musí zjistit, který je to orgán, ale výhodou je, že to vím HODNĚ dopředu!!!
  Stojí za úvahu, že v ceně 35-51,- korun, jsou 3 testy a mohu toto zjistit, bez ohledu na doprošování se u doktora, aby mi jako chlapovi napsal něco, co je POUZE pro ženy:-)?! Žádná pojišťovna tento test neproplatí, pokud na žádance bude jméno muže! Pokud tam ale bude jméno ženy, tak žádná laboratoř nepřijde na to, že je tam moč muže! Hodně zdraví a úspěchů přeje Jirka S

Pridajte komentár

*