3 spôsoby, ako jednoducho odstrániť dvojitú bradu bez tabletiek, injekcií alebo operácií


Print Friendly, PDF & Email

3 spôsoby, ako odstrániť tú dvojitú bradu bez tabletiek, injekcií alebo operácie

I keď je zvyšok vášho tela uhladený a štíhly, prvá vec, ktorú si na vás ľudia všimnú, je tvar a vzhľad vašej tváre.

Pri pohľade na tvár človeka je ťažké ignorovať tuk, ktorý je tam navyše. Je tiež ťažké nevidieť niečo, čo sa na nadbytočný tuk podobá.

Navyše aj pre samotného človeka je problematické cítiť sa sebavedome vo vlastnej koži, keď pri pohľade do zrkadla uvidí svoj celkový vzhľad so známkami zadržiavanej vody, nadmernej váhy a tučného výzoru.

Pre mnohých ľudí je najvyššou prioritou naučiť sa, ako sa zbaviť tuku na svojej tvári. Akokoľvek však, schudnúť na tvári je naozaj veľmi ťažké.

Neexistujú žiadne štandardné cvičenia, ktoré by sa na to dali robiť v telocvični a v niektorých prípadoch redukcia prijatých kalórií nebude znamenať rozdiel, ktorý by ste potrebovali na to, aby vám z tváre zmizol nadbytočný tuk.

Pokračujte však v čítaní, aby ste sa dozvedeli o všetkých tajomstvách, ktoré vám môžu pomôcť odbúrať tento dotieravý tuk.

Prečo sa na našej tvári  uskladňuje tento druh tuku?

Viac, ako ktorákoľvek iná časť tela, naša tvár ukazuje pravdu o našej strave, o celkovom životnom štýle a celkovom zdravotnom stave.

Sú ľudia, ktorí majú stehná krásne štíhle, napriek neustálemu holdovaniu sladkostiam. A sú takí, ktorí napriek tomu, že  cvičia v telocvičniach, nie sú so svojím výzorom spokojní.

Tvár je v podstate mapou všetkých našich dobrých i zlých návykov.

To znamená, že na zníženie tuku na tvári je potrebné urobiť niekoľko pozitívnych zmien v našom životnom štýle.

3 Cvičenia tváre

1. Precvičujte svaly svojej tváre

V telocvični nie je možné nájsť žiaden stroj, ktorým by ste si vypracovali svaly tváre. Nič také, ako cvičenie bodového odstraňovania tuku na tvári, neexistuje.

Ľudia dlho nepovažovali za dôležité, alebo aspoň uskutočniteľné schudnúť na tvári tým, že by si formovali tvárové svalstvo.

Tieto svaly sa však dajú posilňovať a tónovať. To je jeden zo spôsobov, ako odstrániť tuk, ktorý je na tvári.

Začnite odstraňovaním dvojitej brady. Je to pravdepodobne ten najmenej príjemný a hlavne viditeľný tuk na tvári.

2. Zdvihnite bradu

Ak chcete zapracovať na zmenšení dvojitej brady, zdvihnite bradu. Je to jednoduché cvičenie, ktoré zahŕňa len pohyb pery.

Začnite tým, že zakloníte hlavu smerom k stropu, stisnite pery ako ryba alebo ako pri bozku a takto ju podržte.

Toto cvičenie budete musieť niekoľkokrát opakovať, aby ste si všimli nejaké výsledky.

3. Cvičenie na líca

Ďalšou časťou tváre, kde sa zdá, akoby sa zadržiaval tuk, sú líca. Existuje niekoľko cvičení na lepšie vyformovanie lícnych kostí a zmenšenie zaoblenín.

Všetko, čo musíte urobiť, je vťahovať svoje líca tak, že si silne stlačíte pery a následne sa pokúsite o úsmev bez toho, aby ste zmenili pozíciu svojej tváre.

Osožnosť tohto cvičenia sa prejaví na vašich čeľustiach, na lícach a na úbytku celkového množstva tuku na tvári.

Názornú ukážku jednotlivých cvičení si môžete pozrieť v priloženom videu:

Úbytok tuku na celom tele

Prvým krokom, ako zlikvidovať tuk na tvári, je celkový úbytok hmotnosti vášho tela, čiže celkové schudnutie.

Keď sa vytráca tuk zo žalúdka, z ramien a nôh, malo by zákonite dôjsť aj k tomu zodpovedajúcej strate tuku z tváre.

Samo o sebe to môže spôsobiť viditeľnú a príjemnú zmenu celkového vzhľadu.

Existuje množstvo spôsobov, ako dosiahnuť celkový úbytok tuku v tele.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

1. Znížte denný príjem kalórií

Znížte príjem kalórií, ktoré denne konzumujete. To je najlepší spôsob na to, ako sa dopracovať k viditeľnému chudnutiu.

Väčšina ľudí podceňuje význam počítania kalórií, ktoré denne zje.

Zníženie celkového príjmu kalórií, ktoré skonzumujete a ich počítanie, vám poskytne lepší prehľad o dôvodoch priberania a o potravinách, ktoré spôsobujú zvýšenie telesnej hmotnosti.

Ďalším spôsobom, ako sa k cieľavedomému chudnutiu postaviť, je postarať sa o to, aby ste spálili viac, než ste skonzumovali.

2. Deň začnite raňajkami

Po druhé: začnite svoj deň raňajkami. Výskum ukazuje, že muži i ženy, ktorí jedia raňajky, sú štíhlejší ako tí, ktorí to tak nerobia.

Toto prvé jedlo dňa naštartuje metabolizmus a pripravuje telo na trvalý a dostatočný príjem potravy počas celého dňa.

Vyskúšajte si potraviny, ktoré podporujú ubúdanie tukov. Takými sú napríklad sacharidy, obsiahnuté v ovsenej kaši.

Aj chlieb, v ktorom sú proteíny je skvelým jedlom na začiatok dňa.

Ešte lepšie je, keď si dáte krátke cvičenie pred týmto prvým jedlom; pomôže vám to rýchlejšie spáliť kalórie a udržiavať váš metabolizmus po väčšinu dňa vo vysokej výkonnosti.

3. Odstráňte z jedálneho lístka cukrovinky a cukry

Niekedy nemá tučná tvár nič spoločné s tukom. Kvôli tomu je ešte ťažšie zistiť, akú metódu si máte zvoliť na odstránenie tuku na vašej tvári.

Najlepším príkladom je nadúvanie rysov na tvári. Veľa z toho, čo ovplyvňuje tvar tváre, súvisí s vodou a retenciou vody. Tvár je práve to miesto, kde sa voda ľahko uvoľňuje a to potom spôsobuje, že máte problémy s tým, ako vyzeráte.

Voda je potrebná pre mnohé telesné funkcie. Je nevyhnutná na dýchanie, na žuvanie, pri udržiavaní funkcie očí a na udržiavanie vlhkosti v ústach.

Naproti tomu, ak je príliš veľa vody v okolí krku a líc, tvár vyzerá napuchnutá a tučná.

Dvomi hlavnými príčinami napuchnutia tváre sú cukry a soli. Zatiaľ čo sladkosti, sódovky a sladené nápoje, ale aj cukríky sú zjavným podnecovateľom ukladania prebytočného cukru, o niečo ťažšie je presne označiť čo sú zdroje sodíka.

Začnite tým, že zo svojho jedálneho lístka vylúčite spracované potraviny, akými sú studené jedlá a jedlá z konzervy.

Následne nahraďte týchto zlých chlapcov nasávajúcich vodu, zdravšími alternatívami s nízkym obsahom sodíka, ako sú napríklad chudé bielkoviny a čerstvé ovocie a zelenina.

4. Obmedzte príjem alkoholu

V každej diéte existuje určitý manévrovací priestor na podvádzanie a skĺznutia. Keď však ide o tuk a alkohol, zdá sa, že každý glg má svoj dopad.

Na rozdiel od cukrov a tukov, alkohol sa usadzuje priamo na lícach a na brade, nie však takým spôsobom, ako tuk.

To vedie k hore opísanému stavu, ktorý sa dá charakterizovať ako nadúvanie. Uveďme niekoľko vedeckých faktov o súvislosti medzi alkoholom a tukom na tvári.

Alkohol svojimi účinkami priamo postihuje niektoré z hlavných žliaz v okolí tváre, konkrétne slinné žľazy. Alkohol spôsobuje zväčšovanie slinných žliaz.

Tým sa následne tvár stáva širšou a tučnou. Vylúčenie alkoholu alebo obmedzenie jeho príjmu bude mať za následok okamžitú zmenu tvaru a vzhľadu vašej tváre.

Obmedzenie pitia alkoholu bude mať za následok, že vaša pleť bude pružnejšia, pevnejšia a dlhšie bude vyzerať mlado.

Záverom

Tvár je jednou z mála častí tela, ktorá môže dosť rýchlo vyzerať štíhlejšie. Je to preto, že príliš často príčiny, ktoré zodpovedajú za tučnú tvár, nie sú spojené s hmotnosťou.

Takže keď dôjde k zmiznutiu tuku na tvári, nemali by sme hovoriť, že to bol tuk. Jednoducho, ide o iné problémy, ktoré dodávajú tvári vzhľad, ako keby bola tučná.

Naproti tomu, sú to práve soli, ktoré vám spôsobujú zadržiavanie vody v tele. Cukry spôsobujú nafúknutie a alkohol spôsobuje, že vaše žľazy sú opuchnuté.

Možno nepijete dosť vody a vaše telo si to kompenzuje uskladnením toho, čo práve má.

Keď urobíte čo i len menšie úpravy v spomínaných oblastiach vášho stravovania, povedie to k rýchlym úpravám na vašej tvári.

Tieto okamžité zlepšenia slúžia ako motivácia pre väčšie a lepšie zmeny v stravovaní a v životnom štýle, ktoré pomôžu dlhodobo udržať užšiu a chudšiu tvár.

Liečba osteoporózy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Zdravim. Mnoho cviku na oblicej je v ruskem jazyce. Podivejte se na Joga dlja lica.

  2. Príčinou dvojitej brady môže byť aj zablokovaná lymfa,preto aj štíhlejší ľudia majú podbradok.Treba lymfu rozprúdiť cvičeniami,ktorých je na you-tube dosť.

Pridajte komentár

*