Apple ohlásilo iniciatívu na trvalé odstránenie uhlíka z atmosféry pomocou teraformácie a genocídy


Print Friendly, PDF & Email

Apple ohlásilo iniciatívu na trvalé odstránenie uhlíka z atmosféry pomocou teraformácie a genocídy

(Ethan Huff, Natural News) V priebehu niekoľkých desaťročí sa enviromentalizmus zmenil z ochrany životného prostredia na túžbu naše prostredie zničiť.

Bill Gates, miliardár a eugenik, chce napríklad vyrúbať a zahrabať do zeme milióny stromov, lebo len tak sa vraj zabezpečí, že uhlík z nich sa nedostane do atmosféry. Na druhej strane, firma Apple ide priamo po atmosférickom uhlíku, ktorý je jedným zo základných stavebných kameňov všetkého života na Zemi.

V novej reklame na zmenu klímy – ak vám ho žalúdok dokáže stráviť (video je nižšie) – možno vidieť zamestnancov spoločnosti Apple, väčšinou nebielej pleti, sediacich okolo veľkého stola v konferenčnej miestnosti a rozprávajúc sa s „matkou prírodou“, ktorá je stvárnená, ako ste správne uhádli, černoškou.

Keďže západné médiá aktuálne vykresľujú všeobecnú populáciu ako väčšinou černošskú, hoci černosi tvoria len 12 percent populácie Spojených štátov, je jasné, prečo sa Apple rozhodol zobraziť černošku ako tvár planéty a životného prostredia.

V reklame „matka príroda“ vstúpi do miestnosti a začne vysvetľovať všetko o globálnom otepľovaní a klimatických zmenách a o tom, ako môže Apple vyriešiť túto „krízu“ trvalým odstránením všetkého uhlíka z atmosféry.

Ak si na uvedenú reklamu trúfate, pozrite si ju nižšie:

Generálny riaditeľ spoločnosti Apple Tim Cook tiež zverejnil video na Twitteri spolu so správou pre zákazníkov Apple a používateľov platformy X (predtým Twitter), že jeho spoločnosť verí, že „jednou z najnaliehavejších priorít sveta“ je vyriešenie údajného problému klimatických zmien.

„Dnes sme mali špeciálneho hosťa – skutočnú silu prírody – zastavila sa u nás, aby skontrolovala náš pokrok,“ napísal na Twitteri a pokúsil sa o vtip.

(Súvisiace: V roku 2021, kým všetkých zamestnával covid, Cook podpísal tajnú dohodu s Čínskou komunistickou stranou v hodnote 275 miliárd dolárov.)

Posadnutosť spoločnosti Apple černochmi a globálnym otepľovaním je natoľko fanatická, že viac sa už ani nedá

Video sa začína tým, že Tim Cook a jeho zamestnanci sa nervózne ponáhľajú do konferenčnej miestnosti a čakajú na príchod matky prírody. Keď sa objaví, celá drzá a pripravená pohroziť prstom, Cook a ostatní dychtivo visia na každom jej slove o tom, ako sa vysporiadať s klimatickými zmenami.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Stôl sa začne triasť ako pri zemetrasení – černoška v úlohe matky prírody je dosť veľká, takže to dáva zmysel – predtým, ako vtrhne do miestnosti a sarkasticky sa ospravedlní, že všetkých nechala čakať.

„Matka príroda, vitajte v Apple,“ hovorí Cook v zúboženej forme. „Aké bolo počasie?“

Skôr ako matka príroda stihne odpovedať na Cookovu otázku, vonku sa prevalí búrka, aby demonštrovala číru silu svojej moci.

„Počasie je také, aké chcem, aby bolo,“ odpovedá matka príroda arogantne. „Poďme však k veci: V roku 2020 ste sľúbili, že do roku 2030 znížite celkovú uhlíkovú stopu Apple na nulu.“

Matka príroda si potom robí srandu z Cookovho vzhľadu a prirovnáva ho k Henrymu Davidovi Thoreauovi (americký naturalistický spisovateľ), pričom sa vysmieva z minulých sľubov, ktoré dal o zmene klímy – čo naznačuje, že Apple akosi neurobil dosť na to, aby naplnil ciele „zelenej“ agendy.

Nezábavný kúsok pokračuje ďalšou hlúpo vyzerajúcou veľkou osobou, ktorá nervózne hovorí matke prírode, že Apple je na dobrej ceste odstrániť všetky plastové obaly zo svojich produktov do konca roku 2024, ako aj používať recyklovaný hliník a postupne vyraďovať všetku kožu z obalov na iPhony – pretože kravy sú pre progresívcov zlé.

Keď sa dostaneme k časti o odstránení všetkého uhlíka z atmosféry, Cook vysvetlí matke prírode, že do roku 2030 – z nejakého dôvodu sa im naozaj páči rok 2030 – budú mať všetky zariadenia Apple „nulový dopad na klímu“, na čo sa matka príroda naňho strašidelne zadíva.

Záver

„Po vzhliadnutí reklamy by malo byť každému bolestne a alarmujúco jasné, že zmena klímy je náboženský kult, ktorému chýba zdravý rozum a nie je založený na faktoch alebo vede,“ komentoval reklamu portál Revolver.news.

„A ak rýchlo nezastavíme tento šialený program, celý svet sa premení na jednu veľkú zelenú tragikomickú párty, kde, ak Apple splní, čo sľubuje, nikto neprežije.“

Najnovšie správy o spoločnosti Apple nájdete na Evil.news.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „že zmena klímy je náboženský kult, ktorému chýba zdravý rozum“ – dokedy chcete ľuďom dodávať tieto vaše globalistické sračky – že je to nejaký výmysel blbcov a nie ku.va VAMI RIADENÁ AGENDA!

 2. Israismeal

  Všetko toto svinstvo ,tieto agendy ako sú agenda2030 ,agenda depopulacie,Green deal a iné globalisticke kopance to je všetko spôsobené ROZUMOM človeka..Človek ako ROZUMAR je veľmi nebezpečný v tom ze vôbec nemá vyvinutého ľudského ducha ,nepozna vyššie PRAVDY,vesmírne Zákony,čo sú božie Zákony a robí na tejto planéte veľmi nebezpečné svojvolne veci v neprospech seba a aj svojich blížnych.. Vid vojny,vraždy, všetky možné zvratenosti …Toto by nebolo možné keby nebezpečná sekta rozumarov, čo sú dnešní ľudia, nepouzivala svojvoľne rozum a z neho plynúce zmýšľanie, ale riadili by sa hlavne vôľou ducha cloveka( ľudsky duch= cit)..Keby bol vedúcim prvkom v človeku jeho zivy duch ,ktory trpi nadvladou rozumu a teda nevladol by rozum tak ako vládne (ako had),tak by tento svet vyzeral úplne inak ..porozmýšľajte nad tým a zistíte že je to pravda …

  Útoky ľudí rozumu proti hľadateľom Pravdy, často tak nepochopiteľne nenávistné, ukazujú pri bližšom pozorovaní zreteľne za nimi švihajúci bič temna.
  – Tieto útoky nie sú nikdy vecné a väčšinou sú to skryté alebo i zjavné pošpinenia osoby, hľadajúcej Pravdu.
  – Slovo sa musí skúmať, a nie osoba!
  – Zvyklosťou rozumových ľudí býva to, že si vždy hľadia posvietiť vopred na osobu a len potom uvažujú, či môžu počúvať jej slová.
  – Rozum je a zostane viazaný na priestor a čas, teda pripútaný k zemi, zatiaľ čo Božstvo a podľa toho i poznávanie Boha a jeho vôle ľuďmi na zemi musí byť povznesené nad priestor a čas i nad všetko pominuteľné, a preto nemôže byť nikdy pochopené úzko obmedzeným rozumom.(pozn: my ako ľudia sa nevieme pozemskym telom povzniesť nad priestor a čas ale iba znalosťou cez svojho živého ducha a nie rozumom vieme pochopiť a odkryť to co je mimo pozemskost a pochopiť to kam sa človek povznesie po smrti …a musí to vedieť človek vedome..Musí sa to naučiť v Pravde a Slove ,ktoré je dostupne na Zemi ale nie v náboženstvách,kde sú zmetenosti a ani v sektách , a pod ale len vlastnym skumanim )
  – Už nie je ďaleko hodina, kedy musí začať bo na tejto zemi , ktorý tu doteraz chýbal. Jednostrannosť rozumu skončí a nastane rázne postavenie sa proti, ktoré zničí každú falošnú domýšľavosť…A až potom vyvstane ludom Božia Pravda a na prekvapenie bude jednoduchá ale prísna, aby už nikdy nedochádzalo k situáciám ako sú dnes napr na Ukrajine, aby už nikdy nedochádzalo k špekulácia so zdravím ľudí,aby sa museli báť temným trikom globálnych diablov a pod..

  • Rozum človeka nie je problém. Problémom je absencia morálky. Termín “svojvoľné používanie rozumu” je hodný ceny Ferlingetti.
   To, čo sa deje nie je výsledkom absencie alebo prebytku rozumu, ale moci amorálnych jedincov a korporácií. Možno by ľudstvo bolo prekvapené, keby sa dozvedelo skutočný pomer “síl” v tomto šialenom ringu. Zdá sa, že všetci žerú tieto grídíly a gender blbosti, ale je to len veľa kriku na “obrazovkách”. Šialení amorálni jednotlivci ale ovládajú takmer všetko – technológie, médiá, peniaze.
   Mne skôr nejde do hlavy, či si títo “rozumní” samovládcovia uvedomujú, že zničením Zeme zničia aj seba, alebo sú natoľko pyšní že im to nedochádza.
   Naša “moc” siaha nízko. Napríklad ja som uvažoval nad novým kompom (Apple), lebo starý má 6 rokov (systém 10.12.6). Ale rozmyslel som si to. Nechcem “uhlíkovo neutrálny” počítač od “uhlíkovo neutrálnej” firmy.
   To je všetko, čo môžem urobiť – nekúpiť ho.
   Už skôr som sa zaveril, že už nekúpim nič od Apple, ale zmäkol som. Po tejto reklame som znova silný. Naučím sa žiť inak.

   • Oni len potrebuju znicit zapadnu civilizaciu a nahradit nas hlupakmi z afriky a vycbodu. Zapadna civilizacia je v p…. Mnoho z nas vie o co im ide. Tak sa nas musia zbavit.Ale ruku na srdce, vobec nelutujem ludi ktori su nimi sfantamagoreni (lgbtP podporovatelia, zaockovani, a hlupaci na socialnych sietiach attack.) Svet bez nich bude lepsi

   • Israismael

    Vôla človeka nie je už dlho v súlade s božou vôľou a to je práveže veľký a najväčší problém ľudstva ,pretože dochádza ku skratom ,nesprávnym konaniam a ,k hriechom ..nikto sa ničoho nebojí ,človek zmysla a koná často
    z nepekných voľných myšlienok , a to deň čo deň ..keďže ľudia opustili Boha, potom nemajú problém žiť ako hoviadka ,vraždia ,zabíjajú, žijú nemravne =absolútna skazenost…A pýtam sa ,že či tie hrozne skutky nenávisti ,závisti ,ohovarania,zločinov všetkého druhu ,vojen ,vrážd ,atď neplynu z toho,že ako každú minútu a hodinu ľudia bezducho zmýšľajú rozumom ,ako hovoria , a ako konajú??? …Toto má vytvarat ľudský rozum ,tie vojny vraždy ,svinstvá špinavosti a pod ?..Ako to môže človeka napadnúť ? Len tak ,že to vytvorí myšlienka a následne rozum cloveka. A človek to vykoná čo zmysla ..nijak inak sa to nedá ..
    Jedine preto víťazí nad nami ľuďmi to hnusné temno ,lebo vie ako ovplyvniť rozum človeka (myslím tým ovplyvňujúce duchovné temno,tj Lucifer )…to je tá nanichodna svojvola človeka ,spatné ovládanie myšlienok a z nich plynúce používanie rozumu v dennodennej činnosti ..A to všetko vychádza z predného (veľkého )mozgu.Duch človeka však spi ..stačí
    sa podivať do sveta ako ten svet dnes vyzerá …..ako maštaľ a stajňa pre zvieratá .To veru Boh nemá radosť z takých ľudí …Preto musí prísť čoskoro Veľká očista a zásah Boží v zmysle ukončenia všetkého ľudského temna ..Človek by sa mal báť či nebude patriť k tým zatratenym ,k tým čo adoruju temnu akýmkoľvek spôsobom

    • Israismael

     Samozrejme že maximálne temno, čo sú dnes ti globálne zmýšľajúci špekulanti s ľudstvom a žijúce zdochliny v ľudských telách tak ti to majú spočítané ..o tých sa nemusíme ani baviť že už sú dávno zatratenymi a v najväčších mukach neprejdú skúškou Božieho súdu ..Ide o nás ľudí o obyčajných ľudí ,ktorí ešte majú šancu na záchranu aby prešli súdnym dňom ,ktorý je na dosah ..Chce to ovšem nevpustiť temno do myšlienok a následne rozumu ,ako najväčšej luciferovej zbrane ,ktorou nás dostáva do ťažkosti a ovplyvňuje.. Udržujte krb myšlienok čistý !!! Tým dosiahnete v sebe pokoj a mier a pocítia to aj vaši blízky !..Takto sa oslobodite od temna ,ktoré chce zničiť čo najviac ľudí ..To nie je len ľudské temno , globalisti a technokrati čo chce ničiť ľudí ale oveľa horšie je to čo má človek v sebe ..Preč s ním ..Oslobodite sa!

     • Marek Košice

      K tomu asi toľko…. Nenájdeš človeka, ktorý sa vzdal „vybíjania“ (alebo s tým ani nezačal), a zároveň by bol schopný zámerne ničiť iným životy. Čo viac k tomu dodať…

     • S tým rozumárskym fungovaním človeka je to zaujímavé a zároveň ukazuje, že v neúčasti ducha si človek vybudoval dnešný svet lebo ak človek v jadre – vo svojom duchu spí tak nemôže uviesť vo vlastnom záujme do činnosti ani svoj mozog – ten je potom uvádzaný do činnosťi niekým iným – teda slúži niekomu inému. Potom sa taký nefungujúci človek stáva nestráženou otvorenou bránou a prepusťou čohokoľvek. Potom pracuje výhradne pre temných a stáva sa toho účastníkom a pozorovateľom (aj keď je skoro dokonale zvyknutý napodobňovať správanie dobrých ľudí, ktoré prijme za svoje a tak sa vie pohybovať v spoločnosti bez väčších kolízií). Najväčšia zrada je v tom, že bez činnosti vlastného ducha nedokáže pochopiť, že to nieje jeho život – on to totiž nemá čím pochopiť nakoľko len pod jeho vedením jeho ducha dokáže zistiť a pochopiť, že nepracuje pre seba – pre ducha.
      Ak príde v jeho blízkosti k nejakej zmene zapríčinenej duchovných posunom u niektorých ľudí tak je stratený a vnútorne dezorientovaný. Jeho rozum je teda bez činnosti ducha vždy v rukách iných. A aby sa v takom stave dokázal na Zemi v hmotnom tele udržať bez utrpenia a čo najviac komfortne tak z toho cudzieho temného balastu čo ovládlo jeho mozog si niečo vybral, niečo z toho sám vytvoril a na tej báze čo najdlhšie funguje než príde k nejakej vonkajšej zmene, ktorá ho donúti sa zariadiť aby mohol fungovať ďalej. A takto a z tohto je potom vystavaný dnešný svet (v ktorom sa rozumár vie celkom dobre orientovať ale do cudzieho nelezie a ani tam nieje vítaný) a takto bolo vybudované aj vedecké“poznanie‘ sveta pričom to „poznanie“ je nevýslovne ďaleko od toho aby zachytilo skutočný zmysel jestvovania človeka, Zeme, Vesmíru a Stvorenia.
      Takže stačí ak sa človek – duch rozhodne nežiť nehýbať – tak všetka skaza, chaos sa rozbehne su človeka a vôbec na celej Zemi automaticky BEZ TOHO ABY ELITY MUSELI ČO I LEN POHNÚŤ PRSTOM alebo že by museli v tej chvíli existovať. ELITY SÚ TU LEN AKO STRÁŽCOVIA – vytvárajú podmienky aby sme sa neprebudili duchom a tomu kto sa prebúdza všemožne motajú hlavu. Takže v podstate ďaleko väčším nepriateľom pre nás je nečinnosť vlastného ducha v nás než elity sveta. Oni len vymýšľajú ako nás udržovať v stave spánku a aby sme im nijako neprerástli cez hlavu – nevymkli sa kontrole. Oni sú len nástroje, nástroje, ktoré nám ale začínajú vážne ohrozovať posledný čas na Zemi potrebný na prebudenie a dozretie.

     • Israismael

      Je spatne a pre človeka škodlivé zneužívanie pohlavnej sily (nadmerné užívanie sexu ),tak ako je to dnes ,pretože z toho zneužívania sú časté deviacie ako znásilnenia ,ukajanie sa na verejnosti a čisto protiludske konania ohľadom silného zvráteného sexuálneho pudu a to vplyvom zneužitia pohlavnej sily ..Pohlavnej sily ,ktorá má byť mostom k duchovnu ,mostom pre vývoj ducha v telesnej schránke a nebola určená takato sila k zneužívaniu samotným človekom …Ale nie je dobré ani potláčanie takej pohlavnej sily ,aj vtedy to môže byť brzdou pre vývoj ľudského ducha ⁠➜ takéto konanie ..Napriek tomu že človek si myslí opak a považuje takú maximálnu pohlavnú zdržanlivosť za pokrok….všetko čo je extrémne a neprirodzene musí zákonite škodiť…Taký je boží Zákon a nie aká je vôľa ľudí ..Už nie raz som tu dával link na najväčší dar pre človeka ,bohatstvo nad bohatstvo ,kde sú všetky Božie tvorivé Zákony ,ktore musí ludstvo spoznať a naučiť sa ich používať v živote ,ak chce uspieť v nadchádzajúcom veľkom božom súde nad ľudstvom….Ešte stále sa oddeľuje zrno od pliev na zemi .ešte stále prebieha planetarny boj medzi dobrom a zlom …Ale dlho to nepotrvá ,veď to musíte vidieť a cítiť už na tom ako blízko je človek zničeniu, a ľudstvo má technológie a zbrane na zničenie ..takto to už nemôže trvať dlho aby nedošlo k zásahu z HORA,lebo inak by sa ľudstvo zničilo samo ..

  • celkem stručně a výstižně vyjádřeno, snad to brzy pochopí i ta“druhá polovina“

 3. Jsou to kryplové s prostředky ale dělají vědomě zkázu a jak to jde ale myslí si že si svou „bublinu na záchranu udělají. A okolí jim to dovoluje.
  A tahají krypláky „trha mamona – maňasy pro ně za drobné. Odkaz a video.
  https://pravyprostor.net/?p=166357

 4. Ahoj. Narazila som na tento odkaz – nacistická tajemství knížecí rodiny schwarzenberg
  Video je zmazané a knihu som tiež nenašla. Nemáte prosím niekto zálohu toho videa alebo viete o tom viac? Ďakujem

 5. No iba vydieraný človek sa môže dať na cestu takej šialenosti – kopec firiem má pokles predaja, ziskov, idú ku dnu a napriek tomu hlásajú tie šialenstvá,,, to je ako by na čele mali nalepené – SOM VYDIERANÝ A MUSÍM TO UROBIT,,,, za čo vydieraní, nie je potreba vedieť,,,, lebo to bude zjavne „silné kafe“,,,, nech si to užijú, kam si to dotiahli,,, ale ich množstvo narastá a vždy sú to tí, ktorí sú akože „na vrchole“,,, bahna ale,,,

 6. AGENDA 2030 ma odstranit chudobu sveta ale ako to chcu dosiahnut?

 7. Nedeľná poviedka :

  Bol raz jeden ujo a volal sa akože „Boh“ a si povedal :

  Vymyslím pre detičky pieskovisko, Stvorím piesok, formičky, detičky (z nejakého dôvodu). A hrajte sa. Ako len chcete (slobodná vôľa). Šak ja mám času dosť, asi tak nekonečno. A detičky, šecky mnou stvorené, sa učia, hrajú, stavajú koláčiky, domčeky, tunely, hrady… a niektoré to začnú iným búrať, ničiť, niektoré skúšajú piesok jesť a neviem čo všetko ešte. Slobodná vôľa, šak ňéé, čo len chceš. Ešte ani šajn nemajú ako som to všetko vôbec stvoril, ako fungujú ich telá, všetko to naokolo, len sa hrajkajú, moje, tvoje, daj, nedaj, naše, vaše…slobodná vôľa, šak móžte, do aleluja…

  Po čase ma to omrzí (aj keď času dosť, asi tak nekonečno) a detičky, ktoré neplnili „moju vôľu“ jeb s nimi do večného zatratenia (aj keď som im dal na začiatku slobodnú vôľu), na tu seď ty tľk, lebo vo večnom zatratení to určite pochopíš lepšie ako na pieskovisku. Tak hovadsky ťa ja milujem, že ťa najprv stvorím, a potom keď ideš po svojom, tak ťa zruším.

  Alebo že by inak som to myslel ?
  A že to asi chvíľu potrvá, keď to všetko pochopíš do poslednej prťky, atómu, kvarku, éteru, energo-informatiky…atď ?
  A koľko takých pieskovísk môže existovať ?
  Koľko je asi hviezd v nekonečnom vesmíre ?

  Apropó, šak keď som ťa vymyslel, tak som asi vymyslel aj všetko ostatné, všetky myšlienky, nápady…vlastne VŠETKO !!! Lásku, nenávisť, Archaniela, Lucifera…jaj počkaj, toho nie, ten je od susedov, ale šak nie, aj toho, ale veĎ ja nevymýšľam blbosti, asi keby to nemalo nejaký hlbší význam, by som ho mal asi zrušiť, nie ?

  Či, ty vole, jak teda ?

  Veď všetko som asi vlastne ja. Tak si vlastne „zatratím“ kus seba…asi.

  Fíha…jaj…alebo nie ? Alebo ako teda vlastne ?

  Tak milé deti, môžete dumať aj vy, dám vám všetko možné k dispozíci, zemegulu, vesmíry, stromy, hady, ščúry, aj sa móžte do aleluja po hlavách búchať…šak slobodná vôľa !!! Alebo že by nie ?

  Ale veď ja slovo držím, alebo že by nie ? Čo som človek ?

  A zazvonil zvonec a poviedke je koniec…alebo že by nie ?

  PS :

  A kto má vlastne pravdu, že by len niekto, že by všetci, že by nikto (že by žreby) ?

  Šak uvidíme…a treba sa kvôli tomu hádať, osočovať alebo sa v pohode baviť, piecť chleba, maškrtiť, žiť…
  Nieje to náhodou v parlamente zrkadlo ? Tak ukážme, že máme na viac, alebo aj nie, máme slobodnú voľbu vidieť smietku v oku druhého, ale brvno vo svojom nie…

  • Israismael

   Ako poviedka na zobudenie(zobudenie nedeľné ale aj zobudenie duši) je to naozaj dobrá poviedka..Lenže ten skutočný život človeka je trochu iný, ako taká poviedka človeka so slobodnou vôľou konania ..ACHNATON to napísal veľmi presne aký svet žije človek …Že keď neaplikuje v ziti na zemi svojho DUCHA,tak je splantany a stratený v spleti dennodennych udalosti Je tragédia že mnohí ani nevedia že hlavný človek je ľudský duch a nie obal ,čiže telo,ktoré iba slúži pre ducha na vyjadrenie sa…Keď duch človeka spí ako medveď ,a uprednostnil nadovšetko pozemský rozum ,ktorý vedome či nevedome vpustí do myslenia všetko možné len nie dobro,tak trpí spätným Zákonom AKCIE a REAKCIE (čo splodis rozumom ,to si aj zožnes ,či už dobro alebo zlo,čo sa prejaví bud častými pernamentnymi depkami alebo naopak pokojom v duši )….A ja som to tiež vysvetlil ,že keď človek rozmýšľa bezducho tak je stratený a bude bez šance pri skúmaní vývoja DUCHA až príde tá chvíľa skúšky vysokej školy života ,až príde tzv SÚD nad človekom(sme veľmi blízko tohto stretnutia so Synom Človeka=kto vie o čom píšem tak ho to neprekvapí )…Lebo nebude skúmaný Najvyšším vonkajší okruh ale vnútorný …čiže nie telo ale ľudský živý duch…
   Už by mal konečne človek vedieť, že rozum je súčasťou obalu/teda tela/ …A to čo je skutočné živé v človeku ,tak to je ľudský softvare/duch/..
   Ľudské pozemske telo je iba obalom pre ľudského ducha ,aby ten mohol pôsobiť tu na Zemi a vyvíjať sa …

   • No super, niektorí už v živote pochopili a posunú sa. A niekomu treba ešte zažiť, to, hento, ono, Atlantídu, Conquadora, 1. svetovú, SNP, 2 konce sveta, deti, vnukov, tragédie, byť žobrákom, milionárom, zlodejom, vrahom, byť okradnutý…
    Jednoducho prežiť skúsenosti a poznanie, že nie som len telo, ale hlavne duch, nehmotná individuálna bytosť.

    Koľko času sme potrebovali my, kým sme došli k poznaniu ducha ?

    Koľko hercov bolo treba na to všetko poznanie ?

    Že škola môže aj inak prebiehať. Menej ne-múdrosti. OK. Možno už postúpime do inej výučby. Ale niekto potrebuje práve tento spôsob výučby.
    A asi tu nie sme náhodu, tak asi aj my to potrebujeme, keď tu sme !!!
    Alebo že by omyl v matrixe ?

    Si až tak nefandime. Sme tu presne a zažívame presne, čo sme zasiali a neustále sejeme.

    A zakopávame o múdrosti typu : Nesúď, a nebudeš súdený…asi prečo ?
    Miluj blížneho svojho ako seba samého..asi prečo ?
    To čo inému činíš, ako by si sám sebe činil.

    Vieme koľko tá cesta pochopenia trvala nám a koľko koncov sveta a civilizácií sme spôsobili ? A že by sme už boli na konci, všetko pochopili …?

    Ja sám sa budem zodpovedať za seba, nikoho iného. Pred pol rokom zažil koniec sveta môj otec, pred 11 rokmi moja sestra, o mesiac možno ja a čo ? Hra beží ďalej a aj pobeží. Pobeží koľko bude treba, trebárs aj do nekonečna, aby aj ten posledný mohol plne pochopiť otázku :

    Života, vesmíru a vúbec…

    Môže byť, aj nemusí, komu čo vyhovuje, slobodná vôľa….

    Lebo jediný „patent na rozum“ má iba zatiaľ… Ten kto Stvoril zrnko prachu, atóm, kvark…Dokáže to tu niekto z nás…?

    • Seneca! Teraz len v dobrom – Nie, nevymýšľaj svoje koncepty, fantasmagorie, bludy – nesnaž sa vyplniť prázdne miesto svojimi nápadmi. Žiješ/žijeme vo Stvorení Bohom Otcom – Stvoriteľom „vybudovanom“ a uvedenom do chodu na Jeho vôli – Večných/Vesmírnych zákonoch, ktoré trvajú večne a nikdy sa nezmenia. Nič iné okrem toho nejestvuje.
     Stvorenie je nepredstaviteľne rozmerné, má presný tvar, parametre, má svojich obyvateľov, jednotlivé svety – úrovne Stvorenia majú každá svoj účel, zloženie a svojích obyvateľov.
     Spodná úroveň, ktorá bola stvorená naposledy sa volá vesmír (kde sa teraz po mnoho životov v tele na Zemi učíme žiť podľa plánu Stvoritela duchom a nie rozumom – intelektom – ten len pomáha v hmotných podmienkach prežiť).
     Stav neblahý, ktorý je na Zemi je dočasný i keď trvá tisíce rokov tak nakoniec príde k náprave, normálny stav je iný – je to stav kedy obyvatelia Zeme chcú pre ostatných len to dobré a tomu všetko podriaďujú a čaká sa s láskou a trpezlivosťou aj na toho posledného – keď ľudstvo pracuje ako jeden celok.
     Ten dnešný neblahý stav je zapríčinený zneužitím slobodnej vôle ľudí a tiež každého obyvateľa Stvorenia ktorí prišiel z vyšších úrovní ľuďom na Zem pomôcť naučiť sa správne žiť.
     To že sa niekto rozhodne zo slobodnej vôle konať inak než je správne tak za to nemôžem Stvoriteľ ale len ten kto sa tak rozhodol. A za to berie aj zodpovednosť. Tie nápady kedy Ťa napadá obviňovať Stvoriteľa za to, že niekto zo slobodnej vôle zlyháva – to Ti radí rozum – intelekt – teda skôr prijímač cudzích myšlienok ktoré nie sú Tvoje. Musíš to čo k Tebe prichádza chladnokrvne triediť – niekedy človeka prepadnú fakt idiotské myšlienky až sa sám diví odkiaľ však vzali.

 8. Zajímavé je,že posedlí mluví hebrejsky nebo aramejsky.Komupak se asi klaní?

 9. Doteraz boli kde všetci tí čo chcú chrániť prírodu, príroda hlavne rastliny potrebujú pre život oxid uhličitý. Prečo sa zo zelenou agendou nezačalo skôr napríklad 70 rokoch minulého storočia prečo práve teraz. tu ide skôr o genocídu a vyvraždenie celosvetovej populácie pre blaho horných 10 000!

 10. Hrajú sa Monopoly….každý tú hru pozná, hrávali sme to doma s kartičkami. No a oni to hrajú s ľuďmi a celými národmi…..pár ľudí vlastní celý svet……. okrem toho sú to psychopati. Hrajú sa a popri tom niektorí vypĺňajú vlastné choré predstavy a ilúzie.
  Rozhodli sa ,že je ľudí veľa a krásnu planétu chcú mať pre seba……. Schwabov ideolog Harari povedal, že „oni“ nepotrebujú 90% ľudí……..bude im treba vysvetliť ,že je to naopak a tých 90% ľudí nepotrebuje 10% psychopatov…..

  • Israismael

   Treba však spomenúť jeden dôležitý moment ,pradolezity …Tieto temné figúrky neludskosti veľmi dobre vedia čo ich čaká do pár rokov ,ak neporazia Boha(myslene v tomto hmotnom svete pozemskosti).Oni veľmi dobre poznajú všetky Proroctva a všetky informácie ..Oni musia zničiť svet a ľudstvo aby porazili Svetlo(Boha a jeho Syna ) ,aby aj duchovne splnili to čo majú nariadené temnými silami ,ktoré sa trasú mimo priestor Zeme ..Trasu sa strachom či sa to podarí týmto ľudským figúrkam,lebo vedia čo ich čaká (Lucifera a padlých anjelov)ak sa to nepodarí ľudským šelmam do roku 2030,to čo bolo naplánované !! ..Lebo práve okolo roku 2030 má nastať nový vek ľudstva ,nová tisícročná ríša.,ktorá už nebude pod vplyvom týchto absolútnych nešťastníkov ktorí budú horieť v pekelných mukach .
   Tak si len predstavte ako môžu takéto pozemské a duchovné nám neviditeľné zle entity zvíťaziť nad tým čo všetko stvoril ,čo má pod kontrolou vesmír a svet ??…To sa im nikdy nepodarí aby zvíťazili..
   Prečo toto všetko necháva Boh zajsť až do krajnosti ? Po prvé preto ,že ľudstvo má strašnú karmu a musí si to vypiť až do dna horkého kalichu ,a po druhé preto že týmito katastrofickými udalosťami sa vyformuje všetko ľudstvo a vytriedi na tých ,čo pôjdu s týmito figúrkami nešťastia do pekiel kvôli tomu že ich adoruju a na tých ,ktorí sa nedajú nachytať temnom ,zostanú ľudskými a budú veriť Bohu a tak budú môcť vojsť do novej svetovej tisícročnej ríše mieru a šťastia(2030) ..

   • Israismael,
    nadviažem, i keď možno trošku z iného (explicitného) Zdroja, pričom Pointa je rovnaká.

    ZMENA povedomia Človeka od základu je NEVYHNUTNÁ! Človek Budúcnosti sa buď stane mystikom, alebo – NEBUDE – vôbec! Pretože, až keď pochopí, že JE súčasťou Celku, že – VŠETKO so všetkým – súvisí a práve tak chápu Svet mystici (pozn.: duchovne žijúci ľudia), až potom bude schopný zaobchádzať so Sebou a so svojím životným prostredím ZODPOVEDNE. Až potom sa stane skutočným „Strážcom Raja“.

    V knihe – „Boh nehrá v kocky“ – je pomenované toto nové povedomie „meta-myslením“, pretože presahuje „normálne“ myslenie, racionalitu.
    Meta-myslenie je výučba syntézy myslenia Srdcom a cítenia Rozumom.

    Významní vedci, fyzici, biochemici, neuro-chirurgovia už dávno sformulovali vhodnú predstavu o Svete, tzv. „holografickú paradigmu“, ktorá bola zhrnutá nasledovne:

    1/ Niečo ako čistá energia alebo čistá hmota v skutočnosti neexistuje. Zdá sa, že každý aspekt Vesmíru, nie je ani Skutočnosťou, ani Neskutočnosťou, ale existuje skôr ako prejav kmitania a energie.

    2/ Každý aspekt Vesmíru je sám o sebe celým, dokonalým Bytím, sám o sebe jestvujúcim a obsiahlym systémom, ktorý obsahuje úplný zásobník informácií sám pre seba.

    3/ Každý aspekt Vesmíru sa zdá súčasťou väčšieho Celku, úžasnejšieho Bytia a obsiahlejšieho Systému.

    4/ Keďže každý aspekt Vesmíru sa prejavuje kmitaním a všetky výrazové formy v tvare vĺn, sa vo vnútri hlavného hologramu miešajú, obsahuje každý aspekt vesmíru Poznanie o Celku. Keďže okrem toho každý vlnový prejav každej jednotlivej holografickej jednotky predstavuje aj výraz čistej Informácie, môžeme očakávať, že každý jednotlivý aspekt nadobudne schopnosť mať dôverné poznatky o všetkých ostatných jednotlivých aspektoch vo vnútri hlavného hologramu.

    5/ Vo vnútri holografickej paradigmy – Čas NEEXISTUJE – ako lineárne plynutie okamihov od „teraz“ k „práve uplynutému“. Čas sa namiesto toho môže pohybovať mnoho-rozmerne, niekoľkými smermi paralerne.

    Dokončenie témy za okamžik nižšie:

    • Záver: Človek (z) Budúcnosti:

     Keďže naše súčasné bežné, racionálne „myslenie“ zjavne nepostačuje na pochopenie holografického Vesmíru v jeho Celku, vyžaduje táto nová predstava Sveta aj „NOVÉ myslenie“ a chápanie celku. Nové myslenie spája Intuíciu a Racionálnosť, Rozum a Cit, pravú a ľavú mozgovú Hemisféru do Celku – do tzv. Meta-myslenia. Otvára nám okno do hlbšej, implicitnej skutočnosti, do hologramu multi-vesmíru. Ba ešte viac, otvára nám šancu preniknúť do celkom Nových svetov.

     Doteraz potláčané aspekty nášho bytia, javy ako vnuknutie a intuícia tu majú opäť svoje pevné miesto.

     „Meta-myslenie“ nám umožňuje otvoriť sa novým duševným dimenziám. Dovoľuje nám preniknúť do dimenzií mimo Priestoru a Času. Človek Budúcnosti (ktorý Zemskú kataklizmu – duchovne i fyzicky prežije..), bude meta-mysliteľ, Homo cosmicus, ktorý preniká takisto do vnútorného, ako i do vonkajšieho priestoru.

     Dokáže komunikovať s Prírodou, rozprávať sa so stromami, zvieratami, cítiť s kameňmi. Je schopný pomocou cestovania v astrále preniknúť do iných dimenzií, časov, svetov. Vie o svojom postavení, o svojich Úlohách vo vesmíre a o svojej Zodpovednosti za Vesmír, ktorého je Súčasťou.

     Prekonáva svoje predsudky, oddelenosť od blížnych, spoznáva zákony Vesmíru – Vzorec Sveta – a stáva sa ich Ochrancom. Uvedomuje si, že prežiť môžeme iba SPOLOČNE (pozn.: z daného dôvodu to v súčasnom človečensko-duchovne degradovanom a na nadmernej matérií závislom a rozdelenom svete, je ABSOLÚTNE – NEMOŽNÉ!!) Vďaka!

 11. Chtějí udělat z celého světa jeden velký Osvětim. A jako už dříve to většině prosystémových hlupáků nedochází. Doufají, že uniknou, idioti. Všechny tyhle globalistické kurvy se měly už dávno houpat.

 12. Seymour Hersh: USA považují Ukrajinskou armádu za demoralizovanou, bez šance na vítězství

  https://aktax.cz/seymour-hersh-usa-povazuji-ukrajinskou-armadu-za-demoralizovanou-bez-sance-na-vitezstvi/

 13. Mimo tému – dobrá tragikomédia – 90. roky – ako skupina dlhodobo nezamestnaných Britov hľadala východisko z biedy, ktorá začala rozkladať ich rodiny – mužským striptízom. Dobré je vnímať každé slovo. A to bolo ešte pred rokom 2000 na Slovensku. Divoký kapitalizmus.

  Do naha.
  https://prehrajto.cz/do-naha-1997-cz-dabing/5c1cd000937b3

  • Nemôžem teraz zverejniť svoj odpor voči PZ SR – oni sú fakt blbí! Takýto ko.oti keď majú chrániť Slovensko – tak Boh ochraňuj Slovensko! Neskutočné!

 14. + Mimo téma – Vodítka pro odstranění GRAFENOXIDU (a dalších nebezpečných složek „vakcíny“ COVID) z těla
  https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=172

 15. Poučenie…
  Aljašští domorodci S01E08 CZdab
  https://prehrajto.cz/aljassti-domorodci-s01e08-czdab/6328b23ae5cca

 16. boba +opravujem

 17. To je kult psychopatů a šílenců, kteří nás chtějí oddělat a netají se tím. Nehrajme jejich hru a nespolupracujme na svém vlastním zničení. Strach a poslušnost nás nezachrání. Jen nám dají 100% jistotu, že se jim podaří nás zabít. Jdou nám doslova po krku. Braňme se všemi prostředky proti těmto šílencům a nenechme se zničit. Nesmí nám být nic trapné, tito psychopaté a šílenci si od nás zaslouží nulovou toleranci. Na rovinu jim ukažme, že ať si tím odděláním začnou sami u sebe a matka příroda si oddychne. A my samozřejmě také a bude se nám tady na Zemi žít dobře.

 18. Je to příznačné, nikde ani slovo o tom, že život na této planetě je založen na Uhlíku – a i proto všechny živé organizmy jej vstřebávají ale i vylučují. Článek je jenom ukázka dogmatů, kterými je tato civilizace cíleně živena, už od mládí jsou lidské bytosti učeny nepřemýšlet, jen papouškovat dogmata…

  • Ušla ti podstata – slovo terraformácia – lebo v prospech akej formy života? Reálna hrozba zo strany mimozemských foriem života nie je záležitosťou nepremýšľania ľudských bytostí – možno len ich naivity a neskúsenosti. A ty počas tejto terraformácie skapeš ako ten „múdry intelektuál“ – pretože nechápeš reálny plán tých, ktorí chcú zničiť našu formu života. Áno – založenú na uhlíku. A?!

Pridajte komentár

*