Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

5 spôsobov, ktorými sa váš partner pokúša manipulovať vaše emócie


Print Friendly, PDF & Email

Ospravedlnenie bez zmeny je len manipulácia: 5 spôsobov, ktorými sa váš partner pokúša manipulovať vaše emócie

Nájsť toho správneho partnera je niekedy neuveriteľne ťažké, najmä keď nemáte práve sebavedomia na rozdávanie a chýba vám pocit vlastnej hodnoty.

Keď sa vnímame ako nehodní lásky, máme sklon vyberať si partnerov, ktorí sú pre nás neuveriteľne nevhodní.

Liečba osteoporózy

Partnerov, ktorí nás využívajú, manipulujú, zraňujú a zhadzujú – a to všetko preto, lebo sú to toxickí ľudia a my sa nazdávame, že si nič lepšie nezaslúžime.

My si ale niečo lepšie zaslúžime. Každý na tejto planéte si zaslúži skutočnú, bezvýhradnú lásku. Bohužiaľ však svoje zneužívanie vždy nevidíme (lebo si myslíme, že je normálne).

Ak váš partner alebo partnerka robí niektorú z nasledovných piatich vecí, potom je emocionálny psychopat a vy sa potrebujete zamyslieť nad úplným ukončením vzťahu.

1. Majú sklon spochybňovať váš „zdravý rozum“

Spochybňovanie zdravého rozumu (anglicky gaslighting) sa nazýva to, keď klamár zámerne klame o veciach, alebo prekrúca informácie, aby vás prinútil spochybňovať vašu realitu.

Pojem gaslighting pochádza z divadelnej hry z roku 1938, v ktorej sa manžel „pokúša presvedčiť manželku a ostatných o jej šialenstve.

Robí to tým, že manipuluje drobnými prvkami ich prostredia a presviedča ju, že sa mýli, že si nesprávne pamätá veci, alebo že má bludy, keď na tieto zmeny upozorní“.

Keď váš partner popiera akékoľvek previnenia tým, že jednoducho zhadzuje vinu na vás, tak sa vás len snaží prinútiť k tomu, aby ste pochybovali sami o sebe a on mohol ďalej zneužívať vašu dôveru.

2. Zhadzuje vás a ponižuje

Väčšina emocionálnych psychopatov je vo svojom vnútri zlomená. Za ich snahou stiahnuť ostatných na svoju úroveň sa skrýva ich vlastná neistota a nedostatok sebavedomia.

Budú sa snažiť zlomiť vášho ducha a prinútiť vás, aby ste sa cítili bezcenní a oni tak mohli ovplyvňovať vaše myslenie a správanie.

To vás núti myslieť si, že ich potrebujete viac, než je skutočne pravdou.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zbohom vysoký krvný tlak

3. Radi zhadzujú vinu na vás

Emocionálni psychopati nemajú radi, keď ich robia zodpovednými za ich zlé správanie, čo zvyčajne znamená, že je to vždy vina niekoho iného.

Pri zvaľovaní viny na iných sa radi hrajú na charizmatickú a očarujúcu osobu.

Mohli by hovoriť o akomkoľvek probléme, ktorý spolu máte, oni však radšej jednoducho povedia, že je to vaša vina. A BODKA.

4. Ani ich zlá situácia nie je ich vina

Práve tak, ako vás radi nútia myslieť si, že každá zvada a hádka, ktorú ste kedy mali, je vaša vina, vás tiež radi presviedčajú, že aj problémy ich vlastného mizerného života sú dôsledkom vecí, ktoré robíte vy.

Ak sa im nedarí v práci, na vine ste vy. Keď sa nejako ocitnú vo väzení, je to vaša vina.

Minuli všetky svoje peniaze? Opäť vaša vina.

5. Snažia sa vás izolovať od iných, ktorí by si mohli uvedomiť, čo sa deje

Zneužívatelia vedia, že nie všetci sú takí slabí a ľahko manipulovateľní ako ich partneri.

A tak, keď sa ich partneri začnú zhovárať o tom, čo sa v ich vzťahu deje, s inými, existuje veľká šanca, že niekto iný uhádne, čo sa deje. A to oni nemôžu dopustiť.

Ak vám váš partner pravidelne hovorí, aby ste sa nestýkali s priateľmi a členmi rodiny, je to preto, lebo sa vás snaží izolovať od všetkých, ktorí prekazia ich sklony k zneužívaniu.

Poštvú vás proti vašim priateľom a rodine, len aby vás udržali pod svojou hrôzovládou.

Prírodná liečba osteoartritídy

Ak tieto informácie považujete za zaujímavé alebo užitočné, nezabudnite, prosím, ZDIEĽAŤ článok so svojou rodinou a priateľmi na Facebooku!

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: higherperspectives.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články
Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Tak mi napadá, že všechny tyto vyjmenované druhy manipulace se hlavě posledních 30 roků používají vlastně i ve vztahu ke starším a starým lidem, ať už jsou cizí nebo z rodiny. Úcta ke stáří vzala rychle za své, starší a staří jsou přítěží, slovo „důchodce“ je spíš nadávka, nejlíp by bylo je zlikvidovat hned, jak odevzdají někomu všecek svůj těžko a poctivě nabytý (dřív to ani jinak než poctivě nešlo) majetek. Nikoho nezajímá jejich duševní bohatství – zkušenosti, znalosti, citovost, trpělivost…jen“všecko dej a dál nám tady nezavazej…“ Totiž tak jsou společností vedeni!
    Napsáno drsně, ale pravdivě? Samozřejmě, že výjimky potvrzují pravidlo.

    • Dušan Sedliak

      Pokud neexistuje zlo pak nemúže existovat dobro. Je to súhra protipólov,ktorá vytvára život.Když ste dobrí priťahujete zlo a naopak.Zlo sa harmonizuje na dobro a dobro na zlo.Skúste chodiť jeden den naštvaný a pozorujte jak se budou lidi k vám chovat.Pozor ,být naštvaný na sebe v aebe ne na druhé lidi a zistíte jak se energie vyrovná dobrem.To celý kolobeh vesmíru a stavby uhlíkových protipólov .Múžete si to vyskoušet treba taky na štekajícim psovi,skuste se nazlostiť a tu energiu preneste na neho jenom pohladem a uvidíte….? Všechno má svúj protipól v této dimenzii,jinak by zanikla.

Pridajte komentár

*