Ďalšie mesto zakázalo zavádzanie 5G sietí, dokým nebude dôkaz o ich bezpečnosti


Print Friendly, PDF & Email

Ďalšie mesto zakázalo zavádzanie 5G sietí, dokým nebude dôkaz o ich bezpečnosti

(B.N. Frank, Activist Post) Varovania ohľadne 5G sietí sa začali objavovať ešte pred ich aktiváciou a masovým nasadením. Od roku 2017 volajú lekári a vedci po moratóriách na Zemi aj vo vesmíre z dôvodu možných biologických a environmentálnych zdravotných rizík (pozrite si zdroje: 1, 2, 3 a 4).

Väčšina vedcov na celom svete je proti zavádzaniu 5G sietí. Výskum samozrejme zistil, že 5G je skutočne biologicky a environmentálne škodlivé.

Aby toho nebolo málo, v roku 2019 vedúci predstavitelia telekomunikačných spoločností poskytli americkému kongresu svedectvo, že nemajú k dispozícii ŽIADNY nezávislý vedecký dôkaz o tom, že 5G je bezpečné.

Opozícia voči 5G sieťam obmedzila, spomalila a niekde aj úplne zastavila ich zavádzanie, no samozrejme nie všade. Pribúda stále viac ľudí hlásiacich symptómy a choroby po aktivácii 5G. Boli publikované mnohé prípadové štúdie, ktoré to dokumentujú.

Zablahoželajme ďalšiemu mestu v Argentíne, ktoré prijalo opatrenia na zastavenie zavádzania 5G sietí.

Ďalšie mesto v Argentíne sa rozhodlo zastaviť 5G, dokým nebude zaistená bezpečnosť

Mesto Ushuaia v Argentíne sa pripojilo k mestám Commune of Lechmann (Santa Fe), Azul (Buenos Aires) a Capilla del Monte (Córdoba) s rozhodnutím neumožniť inštaláciu 5G antén, dokým nebudú k dispozícii presné informácie potvrdzujúce, že žiarenie nebude mať vplyv na zdravie komunity.

Rozhodnutie mesta Ushuaia zakazuje inštaláciu 5G antén na území mesta. Týmto krokom sa mesto spojilo s ďalšími troma argentínskymi samosprávami, ktoré prijali podobné rozhodnutia.

Ushuaia vydala nariadenie č. 6317 schválené poradnou radou mesta 6. decembra 2023, ktoré vyhlasuje mesto ako „zónu bez žiarenia z komunikačnej technológie piatej generácie (5G) a všetkých technológií prenosu dát nasledujúcich generácií,“ uvádza text.

Iniciatívu podporili členovia združenia Organized Citizens to Regulate Telecommunications (CORTE – Organizovaní občania pre regulovanie telekomunikácií), ktorá zatupuje argentínsku súostrovnú provinciu Ohňová zem.

Združenie sa zasadzuje o zákaz 5G do doby, „kým nebudú predložené lekárske, vedecké a epidemiologické štúdie, ktoré nepreukážu úplnú neškodnosť tohto druhu žiarenia“.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Uvádza tiež, že štúdie, ktoré budú v budúcnosti predložené na zrušenie predmetného nariadenia mesta, musia byť „podporené nerozpoluplnými odporúčaniami Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), Medzinárodnej komisie pre biologické účinky elektromagnetických polí (ICBE-EMF) a Panelu pre budúcnosť vedy a techniky (STOA) Európskeho parlamentu.

Podľa nariadenia mesto „nezadá žiadnu zákazku, povolenie na inštaláciu alebo obdobné opatrenie na nasadenie technológie z dôvodu zásady predbežnej opatrnosti vo veciach zdravia a životného prostredia“.

Združenie CORTE počas legislatívnej diskusie zdokumentovalo, že viaceré samosprávy vo svete schválili podobné nariadenia a že v Argentíne existujú obdobné nariadenia v komunitách Lechmann (Santa Fe), Gualeguaychú (Entre Ríos), Azul (Buenos Aires) a Capilla del Monte (Córdoba).

V prípade Gualeguaychú bolo nariadenie pred týždňom zrušené a samospráva bude môcť inštalovať 5G antény.

„Nie je to tak, že by sme chceli brániť pokroku. Existuje veľa ľudí, ktorí nechápu, že táto technológia nebola testovaná a že už na niektorých miestach spôsobila problémy,“ povedala Alejandra Guerrerová, členka CORTE.

Líderka oznámila, že podobný projekt bol predložený aj poradnej rade mesta Río Grande na severe provincie a momentálne je „v štádiu analýzy“.

Záver

Viac informácií o združení Organizovaní občania pre reguláciu telekomunikácií (CORTE) nájdete na tomto odkaze.

V nasledujúcom videu si môžete pozrieť protesty proti 5G v rôznych krajinách po celom svete:

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: B.N. Frank, Zdroj: activistpost.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Už dávno – pred rokmi to zastavili v Bulharsku.

 2. 5G ? Za chvíľu začnú ponúkať, ešte iné srandy. 6G a stále viac dát. „Slobodne“ a dobrovoľne si tĺci uvaria mozočky a bunky a budú sa čudovať, že voľajako „čudnô“ sa cítia. Toto je fakt funny.

  Inak včera šmakuládová známa pochovala švagra a 2 týždne dozadu sestru. Pred 4 mesiacmi im diagnostikovali rakovinku. ( 52 roční, turbo rakovinka)

  Tu je fakt ešte šanca, že 98% percent sa poberie a zem ostane vyčistená, akurát nie pre „elitu“ (sa odpália sami super technológiami), ale normálne prirodzene žijúcimi bytosťami v harmónií s prírodou a navzájom medzi sebou.

  No, toto sa fakt ťažko odhaduje, ale teda zábava bude asi gradovať…

  Alebo jak Jarda zvesela :

  https://www.youtube.com/watch?v=6c8rWurzOK4

 3. mariankosnac

  Len aby to nebol hoax podobne ako sa v minulosti písalo že Japonská aj Švajčiarska vláda zakázala 5G. Pritom realita bola taká že Japonsko schválilo návrh zákona na urýchlenie vývoja robotov a 5G. Ako vo Švajčiarsku neviem ale predpokladám že aj tam sa 5G veselo buduje. Ale verím že sa ,,niekde vo svete“ nájdu aj rozumné mestá/štáty ktoré 5G zakážu – natrvalo.

 4. Studie: Vakcíny proti COVID-19 způsobily Norským dětem rozsáhlé zdravotní poškození

  https://aktax.cz/vakciny-proti-covid-19-zpusobily-norskym-detem-rozsahle-zdravotni-poskozeni/

 5. Ale len tam kde nedosiahne nosatá paprča sionistu.

 6. K tomu, aby mohla byť zavedená dystopická ultratotalita, musí byť dokonale ovládnutý fyzický aj mentálny priestor, v ktorom existujeme. Za týmto účelom už počas fašistickej éry 30-tych rokov minulého storočia prišli technokrati na čele so starým otcom Elona Muska s riešením, pomocou ktorého ovládnu celú sieť energií a potrieb. V materiáli publikovanom v r. 1934 prezentovali svoj technokratický Manifest, v ktorom okrem iného uvádzajú:
  „Registrujte nepretržite 24 hodín denne celkovú čistú premenu energie. Pomocou evidencie premenenej a spotrebovanej energie umožníte vyvážené zaťaženie. Zabezpečte nepretržitú inventúru celej výroby a spotreby. Poskytnite špecifickú registráciu typu a druhu všetkých tovarov a služieb, kde sa vyrábajú a používajú. Poskytnite konkrétnu registráciu spotreby každého jednotlivca, plus záznam a opis jednotlivca.“

  Nevyhnutnosťou je inteligenntá a všadeprítomná infraštruktúra siete, ktorá bude prepájať centrálu s každým mestom, štvrťou a dedinou a ktorá bude siahať ku každému jednotlivcovi – koncovému užívateľovi. Tak sa vo svete časom zrodila Smart Grid a Internet všetkých vecí (IoT – Internet of Things). Moderná inteligentná sieť so svojimi všadeprítomnými inteligentnými meračmi s podporou WiFi v domácnostiach a podnikoch spĺňa do bodky požiadavky technokratického Manifestu z r. 1934.
  Krvou v žilách technokracie je IoT, kde sú všetky pripojené zariadenia vzájomne prepojené prostredníctvom najnovšej bezdrôtovej technológie 5G, ktorú plánujú globalisti postupne ďalej zvyšovať. Zber údajov z miliárd senzorov zabudovaných do IoT po prvýkrát v histórii, poskytuje zber údajov v reálnom čase. Tento tok údajov poslúži algoritmom AI, ktoré sú určené na kontrolu spoločnosti a ľudí v nej.
  Aby sme si vedeli vytvoriť predstavu o IoT, vypovedá o tom niekoľko kľúčových údajov.

  V r. 2021 bolo aktívnych viac ako 10 mld IoT zariadení. Riešenia IoT majú do r. 2025 potenciál generovať ekonomickú hodnotu 4-11 biliónov dolárov. Očakáva sa, že objem dát generovaných zariadeniami IoT, dosiahne do roku 2025 = 73,1 ZB (zettabajtov). Pre konkrétnejšiu predstavu – jeden zettabajt je 10na21 bajtov, teda jedna miliarda terabajtov (TB) alebo jeden bilión gigabajtov (GB).

  Ľudia o sebe poskytujú nespočetné kvantum informácií, ktoré majú pod kontrolou výhradne členovia kabalistickej sekty vo vnútri strediska, vytvoreného vojenskou a spravodajskou infraštrktúrou DARPA v Silicon Valley a najmä v izraelskej Beer Ševa. Práve v Izraeli sa vytvárajú najvyspelejšie technológie, zabezpečujúce autoritársku dominanciu globálnej vlády nad Svetom cez „Najvyššieho admina siete v kráľovstve Nového Jeruzalema“, ktoré si vo svojej ideológii predstavujú ultrasionistické sabatiánske sily, financujúce aj tieto programy, ktorým sa hovorí – krycím názvom – Kybernetická bezpečnosť. Spolupracuje s členmi Kartelu, akými sú Intel alebo Microsoft.

  P.S. 1- Slnko intenzívne naberá na sile a jasu. Zatiaľ kryje ľudstvu chrbát. V prípade, že by sa ľudstvu nepodarilo v tomto procese postúpiť a temné sily by presadily svoje plány, akými sú AI, vr. siete 5G (viď vyššie), existujú (vraj) bytosti Slnka, pripravené spustiť mohutný Impulz, ktorý zastaví na Zemi veškerú elektroniku. Čiže existuje tu i táto možnosť, čím by „výstavba“ NWO, založeného na bezhotovostnom platobnom styku CDBC, nano a mikročipov, Internete, znamenal – kolaps NIMI pripravovaného, ev. vybudovaného NWO.

  Alternatív sa ponúka niekoľko, pričom nik z nás nedokáže detailne identifikovať presnú a chronologickú „trajektóriu“ tzv. „apokalyptických“ procesov na Zemi, za účelom jej fyzickej i duchovnej Očisty, vr. jej obyvateľov.

  P.S: 2 – Takže, ak v niektorom z miest spustia zákaz siete 5G, tak určite to je fajn, ale 1-5 lastovičiek na Svete – leto nerobí. Musela by nastať celosvetová „obštrukcia“ proti 5G a to sa obávam, že „TO“ – človek proti Globalčikovi – „nedá“..

  • Ivo B. nám to všetko detailne povedal pred viac ako 25 rokmi.

   Vtedy sa to mnohým zdalo ako sci-fi či čistá fantázia.

   Je tomu stále aj dnes? No v naprostej väčšine áno. Žiaľ.

 7. He he he – do pi.e! Dnes som dostal návrh zmluvy od pohrebnej spoločnosti o pohrebe mojej matky – mama vie o veci – že gramaticky bla bla kok.tiny – 949,10 eur – neviem za čo, ale obliesť si ju mám sám, a kremáciu zabezpečiť sám! Dobré nie?! Tak nech mama žije do 100 rokov a do pi.e s týmito židovskými supmi!

  • ja platim mesacne ca.24e za miesto pod stromom,kremaciu,truhlu,za odvoz ku kremacii, neviem co este ale ide to cez poistovnu.z ponuky som podla narokov chcel tu najlacnejsiu verziu ca.do 3500-4000e.nie v sk.

 8. Israismael

  Vypočujte si ako pracuje božia sila cez pozemského človeka ,ako ju človek riadi buď k dobru alebo k zlu …veľmi ľahko zistíte že ako ju človek veľakrát špinavo používa až zneužíva ,keďže 90% ľudstva na svete žije v nevedomostich a ani nevie že tú silu dennodenne pouziva .. A takto vzniká u ľudí katastrofa,temnota ,zlo … V malo prípadoch dobro,keďže nie veľké percento ľudí ide správnym smerom k svetlu ..
  Tu je to ,vypočujte si :
  Hneď prvá prednáška s názvom ODPOVEDNOST 0:00-06:00min a môžete počúvať aj ďalej hneď ďalšiu prednášku OSUD cloveka..KTO CHCE MOZE TO ZISTIT ,KTO NIE NEMUSI …JE TO NA KAZDOM,NIKOHO NENUTIM K TOMU..
  https://m.youtube.com/watch?v=bY6eCu6WcyY&t=1593s&pp=ygUaYWJkcnVzaGluIGF1ZGlva25paHkgMiBkaWw%3D

  • Oskar E. Bernhardt dobre vedel co a ako kedze sedel v base za podvody. Pekny priklad manipulatora s mesiaskym syndromom , ktory SA oznacoval za SYNA CLOVEKA ako Jezis… Z biblie:,,, Vela pride v mojom Mene a budu hovorit ze su mnou…. Mas bibliu najdi si to. Biblia- nenechajte sa oklamavzmanipulovat. Podnikanie mu nevyslo, tak zalozil hnutie pre ovce. Smrdi mi to zionizmom… Trosku si ho preverim hlavne jeho majetok… Potom ho odhalim

   • Israismael

    Je veľmi ľahké haniť všetko čomu človek nerozumie …alebo keď rozumie o čo ide (a robia to temni ludia ktorí sa boja svetla a Pravdy ),tak to robia väčšinou naschvál aby pospinili aj druhého Božieho vyslanca ,len aby človek neuveril niečomu čo mu môže otvoriť cestu k SVETLU ..Proste temno chce vládnuť stále na tejto Zemi, a nechce opustiť toto pozemské teritórium a preto hani ,špini a štve aj proti takým ako bol Abdrushin ..jeho naháňalo temno gestapo za čias fašizmu ,a vymyslelo si že robil podvody ..Nikdy sa nestalo že bol odsudeny právoplatne..Temno dobre vedelo čo robí . .. Temno má však už smolu ,pomaly končí tu na tejto Zemi a s ním aj temni ludia ,ktorí mu adoruju ..všetko sa schyľuje k poriadku …k očiste …

    • Mediálne sa to nazýva „vysrať sa do ventilátora“ – nikdy nič nedokážeš úplne zo seba vyčistiť – tú špinu – nič nevyperieš – stále sa nájde nejaká kvapôčka, ktorou ťa osrali. Vždy zostanú pochybnosti. Na to sú ovládače ako „Niet dymu bez ohňa “ a pod.

    • To všetko sa deje stále. Každý deň.

     Každý pokročilý človek to vidí, ako temnota ovláda všetkých okolo neho, stovky krát za deň. Doslova bábkové divadlo.

     Nejde im nič vysvetliť, nič si nepamätajú, neuvedomujú, sú v čase konania „činu“ ako posadnutí.

  • https://victorspen.wordpress.com/2017/06/22/exposing-the-grail-message/. Pekne rozpisane. Nikto ta nedokaze naucit spirituality(duchove stvu), ziaden ucitel, k spiritualite musis prist Len Ty Sam…Ak si ,,bozi vyvoleny,,

   • Israismael

    Ono čítaš čítaš ,skumas skumas a stále si mimo…potom keď sa ti tlačí karma a vyšetruje ťa polícia niekde v Anglicku , tak to ešte stále nemôže byť tvoja vymazana karma v spätnom pôsobení…Skúmaj ešte viac …Až sa dopátras konečne k Pravde …Je to len na tebe

   • Dodržuj dohody aj voči tým čo ich nedodržujú! Plať dlhy ktoré máš a to aj také ktoré máš u podvodníkov, ktorí ťa okradli!
    Neklam klamárom! Nikdy sa nemsti!
    Buď tak od všetkých nezávislý – od spravodlivých aj od všetkých špinavcov! Pocíť tak časom v sebe hlas – dotyk skutočnej Spravodlivosťi a nevedie ťa do omylu žiadny podvodník – ani žiadny duchovedec, duchovný vodca a ani žiadny sociálny inžinier pretože ti každá ich lož bude bytostne cudzia.

Pridajte komentár

*