WEF chce zakázať prirodzené tehotenstvo: „Všetky bábätká musia byť do roku 2030 vypestované v laboratóriu“


Print Friendly, PDF & Email

WEF chce zakázať prirodzené tehotenstvo: „Všetky bábätká musia byť do roku 2030 vypestované v laboratóriu“

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Tyrania sa šíri. Globálne elity zo Svetového ekonomického fóra (WEF) aktuálne robia kroky na kontrolu genetického materiálu každého dieťaťa, ktoré sa narodí vo svete budúcich generácií.

Podľa WEF bude ľudstvo lepšie vybavené na zvládanie výziev budúcnosti, ak nenarodené deti podstúpia úpravu génov, aby sa zabezpečilo, že nebudú trpieť chorobami alebo postihnutím, vrátane psychologických čŕt, ktoré elita neschvaľuje.

WEF pokladá základy na ovládnutie každého aspektu vášho života

Globálna elita nie je celkom spokojná s úpravou génov ľudí, ktorí podstúpili experiment s mRNA vakcínami. Preto sa teraz vyhráža, že upraví gény priamo našich detí – ešte predtým, než sa narodia.

Na spáchanie tohto zločinu proti ľudskosti vyvíja WEF umelé maternice, ktoré budú schopné vypestovať ľudský plod mimo tela matky.

Agenda WEG je priamo satanstká. Kompletné vypestovanie ľudských detí v laboratóriu by mohlo byť možné vďaka novému technologickému prelomu už za päť rokov.

Momentálne sa výskumníci v Japonsku financovaní WEF nachádzajú na pokraji toho, že budú schopní vytvoriť ľudské vajíčka a spermie v laboratóriu od nuly, bez potreby ľudských reprodukčných buniek. Tieto laboratórne vypestované ľudské vajíčka a spermie sa potom spoja a vzniknuté embrya donosia v umelej maternici.

Profesor Katsuhiko Hayashi, japonský vedec na univerzite Kyushu, ktorý už vytvoril tento proces na myšiach, verí, že ich delí len päť rokov od replikácie výsledkov u ľudí. To umožnení elite realizovať svoje dávne sny hrať sa na Boha s ľudskou rasou.

Existujú však etické obavy. Bábätká budú môcť byť totiž navrhnuté tak, aby mali určité črty pomocou nástrojov úpravy génov, čo vyvolá snahy o vytváranie dokonalých detí. No a vzhľadom na to, kto financuje tento projekt, stojí za to sa opýtať: Ako bude vyzerať  dokonalý exemplár ľudskej bytosti budúcnosti s upraveným genómom?

Ak vás stále zaujíma, čo je motívom tejto agendy elít, potom vám to prezradí pravá ruka Klausa Schwaba, Yuval Noah Harari, ktorý znásobil úsilie elít hrať sa na Boha a v Davose je známy ako „prorok“.

Vo svojom hlboko znepokojujúcom manifeste s názvom „Homo Deus: Stručná história zajtrajška“ Harari jasne naznačil vlastnosti, ktoré elity plánujú zakomponovať do budúcich generácií poddajných a učenlivých ľudských bytostí vytvorením „genetického katalógu detí“.

Harari neodolal a pripomenul nám, že len pár vyvolených zo súčasných miliárd obyvateľov Zeme bude mať to šťastie, že prežije veľké vyľudňovanie.

Chcú nás mať pod totalitným kontrolným systémom a chcú nás geneticky neschopných odporu. Aby to dosiahli, Harari a jeho kumpáni oživujú dávno zavrhnutú eugeniku s moderným nádychom.

Harari vzrušene vyhlasuje, že „Boh je mŕtvy a WEF preberá božské sily stvorenia a ničenia“. No a mainstreamové médiá túto ich diabolskú agendu takmer úplne ignorujú.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zatiaľ čo médiá poskytovali krytie týmto technokomunistickým psychopatom, globalistické „elity“ mohli pracovať na odstraňovaní našej suverenity na národnej aj individuálnej úrovni. To, čo pripravujú je nevoľníctvo 2.0, ak nie rovno novodobé otroctvo.

Priznali, že ich zámerom je pripraviť nás o všetko, prinútiť nás konzumovať hmyz ako potravu, nasťahovať nás do uzavretých priestorov a znecitlivieť nás zariadeniami virtuálnej reality a farmaceutickými liekmi.

V tejto budúcnosti má globálny štát vlastniť všetko. Dokonca aj nás.

Realizácia plánu na zotročenie ľudstva už prebieha (ale nebude úspešná)

Toto je holé uchopenie moci nevolenými elitami. Sú odhodlaní získať kontrolu nad každým aspektom vášho života, vrátane genetiky našich nenarodených detí. Toto je globalistická totalitná diktatúra.

Aby sme ich mohli poraziť, musíme šíriť informácie o ich plánoch, aby medzi ľuďmi vzrástlo povedomie. Vedomí ľudia sa totiž nedajú tak ľahko podmaniť.

Klaus Schwab nám otvorene hovorí, že Čína a Čínska komunistická strana sú modelom pre budúcnosť sveta. Je toto svet, ktorý chcete pre svoje deti a deti svojich detí?

V tejto chvíli nie je prehnané povedať, že naše najzákladnejšie slobody a sloboda budúcich generácií závisia od toho, ako dnes zareagujeme na hrozbu tohto globalistického prevratu.

Temné globalistické „elity“ v tichosti pracujú v zákulisí už desaťročia, no v posledných rokoch sme ich vystavili svetlu. A boj pomaly, ale isto vyhrávame. Čoraz viac ľudí sa prebúdza a získava povedomie o tejto agende.

Video o uvedenej téme si môžete pozrieť tu (v angličtine):

Zbohom vysoký krvný tlak

Baxter Dmitrij, thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Úradný výmer. Dňa 22.6.2023 sa dostavte do krematória v Bratislave za účelom spopolnenia vašej trápnej osoby. Doneste si sebou balík palivového dreva. Pred kremáciou nepite, aby nevybuchol kotol.

  • Maju smolu do roku 2030 už dávno pride Ježiš Kristus druhý príchod. Nie všetko sa satanistom podari urobia veľa zla ale to preto lebo im to ľudia dovolia. Ľudia modlite sa hľadajte Boha priznajte že Ježiš Kristus je váš Spasiteľ a hlavné nemajte strach hľadajte svetlo a pravdu. Bojujte proti zlu nebojte sa Satanistov za Ježišove meno nás budú nenávidieť ale oplatí sa bojovať. Strach je náš nepriatel Ak si nedajú ľudia povedať zle skončia. Za všetko čo sa deje vo svete moze človek lebo zabudol že pár satanistov a ich sluhov by nám nič nemohlo keby nespime. Hallo budíček

   • Presne tak! Kniha pravdy to len potvrdzuje, ako aj posolstva Panny Marii pocas jej zjaveni. Satanovi sa krati cas… posolstvo z La Salette hovori o tom co sa deje a dalsie ho len rozvinuli ! Takze kazdy den ruzanec s tajomstvami a milosrdenstva, pokanie, post v stredu a v piatok! To su najsilnejsie zbrane a ochrana.

   • V 2030? To už má spoždění jak český dráhy a většině nám to bude prd platný.

    • J.K. už nepríde. J.K. za svojho života na Zemi odkázal na toho, ktorý príde po ňom na Zem pred „koncom časov“ – a ten tu už bol pomerne nedávno na dobu 66 rokov. Samozrejme, že sa narodil tak ako každý človek – z lona ženy, ktorá počala z mužom – tak ako sa kedysi narodil aj J.K. lebo inak to ani nejde (prírodné Zákony – teda svoje Zákony neobchádza ani Boh keď Zhora zosiela duchovných pomocníkov vrátane dvoch oddelených a zároveň stále spojených častí seba – synov Božích. Každý taký vyslanec musí byť na Zemi splodený tak ako každý jeden človek – žiadne „zázraky“ v zmysle fyzického panenského pôrodu neexistujú). Očakávať nejaký zázračný, nehmotný triumfálny druhý príchod J.K. je známka hlbokej duchovnej nevedomosti.

     • To bolo pre Objektívne.

     • Objektívne

      Povedal by som, že príde, pretože je to sám Boh, najvyšší stvoriteľ a Boha nemožno vidieť, len pocítiť jeho prítomnosť. Oddelovanie zrna od pliev už začalo, volá sa to Covid 2020. Môže byť na to pozerané rôznymi pohľadmi, ale je to selekcia na tých, čo by mohli prežiť a tých čo budú zatratení. A ide o to, či skupina, ktorá by mohla prežiť má vedomosť o tom, čo by mal človek prežiť. Čo je úplne najdôležitejšie na tomto svete aby prežil, pretože Pán (najvyšší stvoriteľ) má deň pomsty ako sa píše v Izaiášovi 34:8-10. Je potrebné vedieť čo presne je to ten deň pomsty. Nie je to nič duchovné a zhoduje sa to s termínom „súdny deň“. Človek môže pochopiť prečo je to „súdny“, ale prečo je to „deň“, vedia len tí, ktorí majú znalosť o tom, ako to bude prebiehať a to je v súčasnosti už známe.

     • Veru tak, všetci sa rodíme rovnocenne, ako deti jedného Stvoriteľa, všetci, dobrí i zlí, sme deti Božie a máme sa vzdelávať a vychovávať do dokonalosti Božej. Ježiš povedal, že máme „byť dokonalí, ako je dokonalý náš nebeský Otec.“ Treba si prečítať Bibliu, čo Ježiš hovoril svojim učeníkom, tí ho však vtedy málo pochopili. My sa to teraz učíme, inej cesty niet, ak chceme prežiť.

   • Objektívne

    Myslíte si, že príde v ľudskej podobe?

    • Už tu byl v lidské podobě, jak Vám psal Achnaton. Zemřel v roce 1974.

     To čeho jsme dnes svědky vyplývá ze slov Ježíše Krista; „Nemyslete si, že jsem přišel uvésti pokoj na zemi; nepřišel jsem uvésti pokoj, ale meč.“

   • Keď si myslíte že môžete pasívne čakať na záchrancu, tak sa mýlite vy. Príchod JK je len symbol, pretože príde v podobne prebudených človekov, ktorí zachránia sami seba ako skupina, svojími rukami a rozumom.

    • Život zde na Zemi se velmi přeceňuje.Je to jen malá epizodka z celkové existence duše .Smrt zde je nevyhnutelná aspoň pro většinu lidí.Ale je velmi důležité,jak v této zkoušce obstojíme a od toho se můžou odvíjet věci následující.

     • Nikolaj nechev

      Áno, a tá druhá sila ktorá spája duchovné a hmotné do jedného dialektického celku je duša. Duša je dialektická, prišla od Stvoriteľa a pomáha rozvoju vedomia, teda ducha a druhotnej matérie, ktorá sa z ducha zrodila. Boj protikladov podľa zákonov o jednote a boji protikladov nás privedie aj ku slobode, ak budeme správne konfliktovať v jednote, ktorá dáva pochopenie, že na úrovni duše sme všetci jednotní. V relígii sa tomu hovorí, že sme všetci deti Božie, „dobré i zlé“.

     • Veru, sme až priveľmi zacyklení na živote. Bolo predsa povedané, že nemáme hľadať šťastie na zemi, a to z dobrých dôvodov. Teraz sa odkrývajú pred nami a pochopia tí, čo vidia a počujú.

    • Presne tak.

    • Bez boja niet slobody, kto nebojuje za slobodu zomrie ako otrok. V jednote je sila. Hmota a vedomie je jedna substancia.

   • Jaromír Jaroslav

    Príde prerodené Slnko, žiaden Kristus, neohlupuj tu! Tu je pravda v tomto článku zdarma: jaro.jaroslav57@ gmail.com

   • Je mi ľúto, no nepríde tak, ako si to mnohí myslíme. Bol tu, a my sme sa za dve tisíc rokov nezmenili, práve naopak. Čo by povedal teraz? Ani vtedy, ani teraz by nemával čarovným prútikom, aby nás zachránil. Máme všetci slobodnú vôľu sa rozvíjať do dokonalosti Božej. Ježiš všetko povedal, dal nám recept na prežitie, no my si nedáme námahu nie len prečítať, no pochopiť jeho učenie, ktoré sa dá pochopiť iba citmi a tie prebývajú v duši, nie v rozume a už vôbec nie v tele.

   • Ježiš je Spasiteľ našej duše, nie hmotného, prechodného tela a mysle a toto Ježiš učil svojich učeníkov. Nepochopené zostalo jeho učenie o tom, že sme všetci deti Božie i synovia ľudskí. V Starom zákone je napísané, že sme sa narodili ako bohovia a zomrieme ako ľudia. Naša duša je večná, lebo prišla od Boha. Boh bol, je aj bude vždy iba jeden. Naše trvajúce nepochopenie Ježišovho učenia a nepochopenie toho, kto je človek, odkiaľ prišiel a kam ide nás priviedlo tam, kde boli predchádzajúce civilizácie.

 2. Každá psychopatia dosiahne svoj vrchol, keď sa jej k tomu dá možnosť!

  Inak z okolia poznám debila, ktorí napadol a kopal ženy do brucha – dnes sedí nielen za to – takže článok považujem za reálny!

 3. Globalni psychopati uz nevedia co za extrem vymysliet, ale dalo sa to cakat, lebo chcu znicit vsetko co je prirodzene, idu proti Bohu a vsetkemu nim stvorenemu, kedze su sluzobnikmi Satana. Aby vsetko co vykrikuju dosiahli, musia radikalne znizit populaciu, inak nebudu schopni zaviest totalnu kontrolu takej masy ludi. Okrem toho budu musiet mat ludi na malom uzemi pod drobnohladom…
  Tomu vsetkemu by im posluzila nuklearna vojna, kt by nielen znizila populaciu, ale aj zmensila uzemia pre mozny zivot, ktore planuju kontrolovat. Preto zapadni slobodomurari stupnuju konflikt na Ukrajine a planuju, chcu nuklearnu vojnu ! Je to len otazka casu!

 4. To už tu bolo a v plnej paráde, nie?
  https://www.csfd.cz/film/180956-ostrov/prehled/

 5. Přesne podle A.Huxley, Konec civilizace:

  https://en.wikipedia.org/wiki/Brave_New_World

  • Jasně, proč vymýšlet nové cesty, když Huxley jim nakreslil dokonce i strukturu funkční společnosti. A všichni (až na pár výjimek) jsou šťastní.

 6. svatoslav butora

  Kolektívny Západ dospel do rakovinového štádia, ktorého metastázy zasiahli ich skvelé mozgové centrá moci odporným myšlienkovým zázemím nadradenosti nad životom a životom ľudí. Už to nie sú ľudia títo ich skvelí vládnuci jedinci a súbory skvelých vládnucich Idiotov a všetky tie ich anglosaské entity WEF a WHO a OSN a ich duševne choré modro-zelenou pliesňou napadnuté vlády. Idioti sa dajú viac-menej liečiť. Rakovina myslenia je neliečiteľná. Ich darebácke Agendy aj spolu s ich autormi z Pekla nie sú hodné pohľadu človeka. Je to kolektívna anglosaská Západná zvrhlá anti-civilizácia a čaká ju osud Sodomy a Gomory. Máme ľudskú povinnosť odmietnuť všetky ich ľúbivé ale zvrhlé systémy myslenia a všetky ich zdanlivo pokrokové idiotské technológie a nimi iniciované idiotské zákony. Rakovinový systém Západu dáva ľudstvu perspektívu na úspech v márnici.

  • oldmarxista pamprlik

   paci sa mi uz len zaciatok KOLEkTIVNY ZAPAD. asi tu je problem keby to bol individuaisticky a podnikatelsky zapad sukromnikov tak by to dopadlo lepsie. Ale nic hlupata pokracuje . Treba uznat ze nic dokonalejsie neobhaji kapitalizmus ako hlupost

 7. Jen ho nechte, ať se bojí….

 8. Škola Ameriky – militantné výcvikové centrum na likvidáciu protiamerických režimov a skupín – väčšinou v Južnej Amerike, avšak treba počítať s ich angažovanosťou aj v Európe – na Ukrajine určite. Čo myslíte – komu bola asi adresovaná výzva proamerických všetkéhoschopných politikov na Slovensku na angažovanie sa USA a NATO v slovenských voľbách?
  Že prečo svet nenávidí Ameriku – a jej vývoz militantného kapitalizmu – imperializmu.

  2023-06-05 – 1/2 Škola Ameriky: Kurzy zabijáků a výcvik pro atentátníky. Líheň systémového násilí made in USA
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-06-05-1-2-skola-ameriky-kurzy-zabijaku-a-vycvik-pro-atentatniky-lihen-systemoveho-nasili-made-in-usa-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8/

  2023-06-07 – 2/2 Škola Ameriky: Kurzy zabijáků a výcvik pro atentátníky. Kádři k upevnění korporátní pěsti trhu
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-06-07-2-2-skola-ameriky-kurzy-zabijaku-a-vycvik-pro-atentatniky-kadri-k-upevneni-korporatni-pesti-trhu-%f0%9f%92%b0/

  Novela Branného zákona vyvádí další zásadní pravomoci mimo volené zástupce lidu a koliduje s několika ústavními zákony. Drzost fialového hnusu nemá hranic, rozumu a odpovědnosti za nic! V kombinaci s DCA smlouvou to dává jasný obraz vlastizrady, kolaborace s náckovským vedením EU a NATO a poskytuje živou sílu komukoliv a kdekoliv! Nové ruské satelity vidí „vše“ a za všech okolností! Jak se nyní změní průběh SVO? Další nedostižná technologie z Ruska a vítězství je v prachu! Zpolitizované a účelové politické procesy současnosti. Justice prostoupená chapadly mafie a organizovaného zločinu. Odpůrci režimu v rukách justičních „katů“ za stálého a mnohonásobného porušování zákonů. Kde jest bezpečný Domov můj? Zfašizovaná společnost vymývá dětem ve školách mozky! Slovensku a Rakousku hrozí volební vítězství pro Ruských sil – co s tím bude ten kolektivní Západ dělat? WEF zakazuje po roce 2030 přirozené početí dětí – v umělých vagínách se budou vyvíjet budoucí mnohopohlavní voliči kolektivně západního blaha! Stíháte to vůbec sledovat, natož domýšlet?
  2023-06-09 – Hovory při víně s hostem Karlem Světničkou 273. díl – 120 min.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-06-09-hovory-pri-vine-s-hostem-karlem-svetnickou-273-dil-120-min/

  2023-06-09 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-06-09-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/
  ———————————-
  Česká novela branného zákona – úplné šialenstvo – zneuiteľné na likvidáciu politických odporcov 18-60 r.! Aj ekonomickú! Na vybavenie si osobných vecí, či zdravotnú prehliadku má dostať povolanec už nie 30 fní, ale 3 dni! Má vzniknúť akýsi poradný orgán obrany – bezpečnosti štátu – čo neurčito môže byť aj agent CIA.
  V ČR prebiehajú súdy s aktivistami – kvôli názoru – na základe vymyslených nelogických porušení zákonov. Toto príde aj na Slovensku – počítam po voľbách – ak nič nezmenia.

 9. Zfetovaní kanibalové, adechromisti mají zase choutky.

 10. Není tam „ujozené r. 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=JpHJrD-Zk9k

 11. vadi im rodicovska vychova (vratane vzacnej a kritickej vychovy starymi rodicmi).
  pri pestovani si vychovaju poslusne a usluzne (hlupe) bio-roboty, ktore zlikviduju zvysok neposlusnej populacie na tejto planete.
  ale nastasite, k tomu uz nedojde….

 12. Milan Filip

  Myslím si, že títo členovia WEF neboli pred narodením nijako upravení. Mohlo by sa im to urobiť dodatočne? Nástroje na to sú tu už stáročia.

  • No – teraz záleží, či patria do skupiny privilegovaných „elít“, ktorých vedomie je naskenované a Globálny mocenský systém ich dokáže aj fyzicky klonovať.

   O dĺžke ich života nerozhoduje žiadna karma – pokiaľ sú presvedčení o správnosti svojho konania aj v zmysle zmyslu svojho života – tak sa vedia dožiť aj 100! Tie najväčšie zvery z koncentrákov sa dožili 90 – 100! Kaganovič – strojca ukrajinského hladomoru 1932-33 – cez 90! Žiadneho psychopata nezaťažuje svedomie – oni robia zle a vraždia s radosťou! Už to tu trúbim dosť dlho – aj ich treba zabíjať s radosťou!

   • Masové zabíjení lidí jim velmi ulehčila teorie o jejich rasové nadřazenosti .Oni byli prostě přesvědčeni,že konají dobro pro budoucí generace.
    Otázka je,jestli v případě Kaganoviče je všechno pravda co se nyní píše.Vemte se třeba kult svatého Václava.Češi Němcům platili tributy a bylo dobře.Boleslav rozhodl,že se nic cálovat nebude a už to byl bratrovrah.
    Nebo Jaroslav Moudrý versus Ivan Hrozný.Kdo odmítl křest,tak ho pokřtili mečem.Hodný král Jaroslav.
    Co se týče novější historie ,tak ten Berija prý taky nebyl takový ras.Ale to vyžaduje opravdu dlouhé studium různých pramenů.
    Kdopak asi ten vyvolený národ vede a pomáhá všude infiltrovat.?

 13. Ta plesnivá mr.ka Harari vykřikuje na veřejnosti hovadiny o velkém vylidňování? Jak to, že už dávno nesedí v kriminále, neslintá v pakárně nebo není bradou hore i se svými kámoši? Sv.ně za.raný.

 14. Dnes čítam na Zozname toto : Bulharská veštkyňa tvrdila, že tento rok jedna zo superveľmocí použije biologickú zbraň, ktorá spôsobí státisíce úmrtí. Na tento rok Baba Vanga tiež predpovedala koniec prirodzeného tehotenstva. Jej stúpenci tvrdia, že všetky deti budú pestované v laboratóriách. Rodičia si vraj budú môcť vybrať vlastnosti, ako je farba vlasov a očí.
  Niekto si prispôsobuje veštenia k súčasnej situácii vo svete( ešte aj rok trafil)
  Mám doma brožúrku- Vanga – slepá jasnovidka. Je o jej živote, vešteniach, spisovala to jej neter Ľubka, ale nič podobné tam nie je. Vanga mala vízie, hovorila vraj z mŕtvymi, varovala pred nebezpečenstvom, určovala bylinky a spôsob prírodnej liečby, dokonca ju vraj navštevovali mimozemské bytosti. Ale neboli to predpovede o ponorke Kursk atď. Vanga bola jednoduchá žena, sama Ľubka sa nakoniec vyjadrila slovami: Čo všetko by nám Vanga mohla predpovedať ak by bola vzdelaná žena.

  • „Čo všetko by nám Vanga mohla predpovedať ak by bola vzdelaná žena“ – chápem to ako narážku na matrixovú indoktrináciu – tak?

   Teraz inak – „Keby chrúst ovládal zákony fyziky a aerodynamiky – nemohol by lietať!“

   • Moc trefné niet čo dodať +++

   • Chrúst lieta normálne.

   • Napísala to takto jej neter, pretože Vange prichádzali vízie, vyslovila ich ale niekedy nerozumela. Napr. povedala: teraz vidím Bagdad. Čo je Bagdad?
    Pre zaujímavosť ešte toto: na zač.r.1968 sa Vanga dostala do tranzu a kričala: Pamätajte na Prahu. Veľké sily krúžia nad mestom a kričia: Vojna! Vojna! Praha sa zmení na rybník v ktorom budú loviť ryby. Tieto slová často opakovala, boli sme svedkami udalostí v Československu, jej víziu písala neter, sme nepochopili do dnešného dňa. Vanga vraj sama nerozumela tomu a ani nič nebjasňovala. Je to zaujímavá knižôčka, už sa nepredáva, snáď v antikvariáte.

    Preto sa divím aké hlúposti sa dokážu napísať a dokonca sa trafiť aj do roku.

   • Ale to je o čmelákovi

  • Vanga se dokázala napojit nebo byla vybraná nějakými entitami.Třeba mimozemšťany,nevím.
   Inteligentní asi byla,ale vzdělaná ne.
   Většinou právě vysoké vzdělání brání rozvoji mimosmyslových schopností a to co předváděli vzdělaní lidé v době covidu ,hovoří za vše.
   Myslím si,že kdyby absolvovala nějakou elitní universitu,tak by tak úspěšná nebyla.

   • To je zaujímavý názor a súhlasím, aj moje jednoduché pozorovania ľudí naznačujú, že skôr prirodzená inteligencia je bránou k mimozmyslovému vnímaniu, no aj veľmi pozitívni ľudia tvoriaci a žijúci dobro, majú niečo podobné. Sú schopní akéhosi energetického premostenia.

    • Za komančov som zažil situ, že jednoduchí ľudia vybavili viac ako papaláši! Takou nejakou láskou to išlo – ale išlo to!

   • Možnosť nahliadnuť do možnej budúcnosti, na to je potrebná určitá kvalita života, určité poznania a na základe toho skúsenosti. Je to individuálne.

    Budúcnosť neni presne daná. Aj keď sa dá na základe blbosti obyvateľstva, celkom slušne predpokladať. Alebo konceptuálnych znalostí, ako to tu funguje. Alebo podľa minulosti a histórie, ako sa ľudstvo chovalo.

    Ale, to čo sa ide udiať, nebýva až tak často…z určitého pohľadu.

    • Obrazy budúcnosti môže človek prijímať jak zo strany svetlých bytostí tak aj zo strany temných bytostí. Pre temných je to špinavý obchod. Kľudne človeku ukážu budúcnosť alebo mu prepožičajú neobvyklé schopnosti ale len z vypočítavosťi aby ho energeticky dostali pod kontrolu. Veľmi nebezpečné sú meditácie, hlavne tie hlboké. Tiež bránou do nížin k energetickým podvodníkom sú stavy zmeneného vedomia, napríklad taká Alfa hladina alebo užívanie drog. Človek sa cíti, že je niečo viac keď vie hýbať predmetmi bez dotyku alebo mu prichádzajú videnia, ktoré v skutočnosti po čase zažije. Alebo dokonca dokáže aj liečiť choroby u ľudí a stane sa liečiteľom – aj také schopnosti mu temní prepožičajú – lebo s ním majú do budúcnosti nekalé plány – má za čas plniť ich podlé plány v hmote na Zemi kde sa oni vzhľadom na ich ťažké energetické telá nedokážu dostať a narodiť sa. Preto čakajú na namyslených idiotov, ktorí sa nevedome na Zemi hrajú s energiami ako opice s granátom v ruke.

     • Preto sa pri meditácii nechcem dostat do hlbokej meditácie lebo sa stáváa že sa človek neprebudí zostane v nirvane +++

     • Nehovoriac o hypnóze za účelom – akože – odstrániť rôzny psychické bloky u zhypnotizovaného , ktorému robí hypnotizér „exkurziu“ do jeho minulých životov..
      Toto považujem za vysoko – nebezpečnú „hru“!

     • Granát ma poistku.

      Nie moja vôľa….ale Tvoja – JEHO vôľa nech sa stane.

      A tu je pes zakopaný !!!!

      Ako vieme, že to, čo údajne povedala Vangy, Sybila, Edgar Cayce, Nostradamus, a X ďalších je z temntoty alebo zo svetla ? A čo je temno, ak všetko je ON a mimo neho nemôže byť nič ? Ak vie o temne, prečo ho ponecháva ? Asi bude mať nejaký význam ? Že by si najvyššia inštancia, ktorá stojí nad všetkým, nevedela poradiť s pár blškami, čo ju kdesik svrbia v nekonečne ďaleko zapadnutej galaxii na nejakom okraji nekonečna ?
      Ale aká je potom odpoveď na otázku Života, vesmíru a vúbec…

      Alebo to niekto poupravil, aby…

      Matrix ma všelijaké zákutia…jak v tom filme s tými bilboardmi. Sa budeme ešte všetci čudovať, keď zas nachvíľu vylezieme z matrixu

      A ako to naozaj je … ? Možno uvidíme a možno aj nie…

     • Ajša, na tú hypnózu/regresie v hypnóze som zabudol, dobre, že si to sem dala – je to veľmi nebezpečná záležitosť. Ešte by dom pridal dunkelkterapiu – pobyt v tme či tranzy pri počúvaní hudby, ktorá človeka stresuje pričom on to v sebeklame „berie“ v tom zmysle, že mu tá hudba niečo hovorí či dokonca sa mu páči. Je to ako s niekým kto pije škodlivý tvrdý alkohol ktorý mu pri pití krúti tvárou ale on tvrdí, že mu chutí a robí dobre – a pritom na jeho tvári a zvukoch, ktoré pri prehltnutí vydáva je jasne vidieť čo s ním ten alkohol robí). Hudba ktorá stresuje a zombíruje je ako droga – človek po nej má potrebu stále siahať znova a znova – ničí ho ale on to berie, že sa mu páči. Je to neprirodzená zmena vedomia a pritom človek môže vykonávať bežné činnosti. Pri počúvaní skutočne hodnotnej hudby musí byť človek na ňu sústredený celou svojou bytosťou – rovnako ako ten kto takú hudbu vytvoril – tiež sa nemohol pri jej vytváraní zaoberať nejakou vedľajšou činnosťou.
      Takže je hudba a „hudba“ a tá „hudba“ je tiež veľkým nástrojom a zbraňou proti ľudstvu.

     • To Seneca:
      „Ako vieme, že to, čo údajne povedala Vangy, Sybila, Edgar Cayce, Nostradamus, a X ďalších je z temntoty alebo zo svetla ? A čo je temno, ak všetko je ON a mimo neho nemôže byť nič ? Ak vie o temne, prečo ho ponecháva ?“
      To či sú títo a ďalší zo svetla alebo temnoty nie podstatné, je predsa na nás, náš vnútorný hlas, rozhoduje alebo by mal rozhodovať , či si niečo z toho čo ponúkli zoberieme alebo nie, toto nám ponúka bytie na svete.
      Čo je temno ak všetko je on?
      Ak je temnota vo svetle, bude svetlo stále, ak je svetlo v temnote, tiež bude svetlo stále. Preto nemôže byť len temno, pokiaľ bude svetlo.
      To je moja odpoveď, aj na tvoju poslednú otázku.

    • „Svet je peklo plné temnoty a zla. Sú iba dva spôsoby ako v ňom žiť. Prvý je ľahký a nesprávny-akceptovať to a stať sa jeho súčasťou. Druhý je ťažký ale správny-bojovať, spoznávať tých čo odmietajú zlo, pomáhať im.“
     to som niekde čítal, ale nepamätám si už kde.

     • Aby sme pochopili, čo je svetlo, potrebujeme tmu, iba v tme je totiž vidieť. Dá sa vidieť svetlo vo svetle?

     • Rôznorodosť pohľadov a názorov je tiež cesta k poznaniu a možnosť výberu toho, či onoho.
      Každý si môže v danej chvíli vybrať, čo mu na momentálnej ceste akože životom v matrixe vyhovuje. Ako fajn, že je z čoho vyberať.

     • Súhlasím. To je presne tá slobodná vôľa, ktorú nám Boh dal a títo švábi nám ju chcú zobrať.

     • Slobodnú vôľu ducha Vám nikto neni schopný zobrať. Akože telesnú, alebo tento, akože hologram v matrixe-telo, to áno. Ale moju pra-podstatu, si môžem jedine ja sám obmeziť, zobrať – ne-poznaním.

      To je, to čo bolo už nespočentne krát a rôznymi spôsobmi pomenované – Večný život, kráľovstvo nebeské atď.

      A že má niekto iné poznanie, supiš. Ži a nechaj žiť.

      A keď sa to rozmení na drobné, tak hentie biele kone Nám nič neberú. Ale Nami platená polícia, armáda, akože politická mafia a na nich naviazaní vypalníci, oligarchovia, niektorí podnikatelia skrze papieriky, ktoré ovládajú momentálne akože realitu.

      Riešení kopec, zrušiť chechtáky, zrušit súčastnú civilizáciu niekde, zopár Harry Brownov, uvidíme, čo bude najefektívnejšie.

      Reset bude, ale troška iný ako hlása tá akože zúfalá existencia. Sa voľade skydám dobre a hnem budem mať reset, teda v tom lepšom prípade.

      A preto čo ? Fajnový obed, potom čerešničky a tešiť sa zo života. Treba žiť, lebo nevieme dňa ani hodiny…

     • „Slobodnú vôľu ducha Vám nikto neni schopný zobrať.“
      Každá vaša voľba je z ducha, aj vaše rozhodnutia , myslenie, názor, to všetko je z ducha, ktorý máte a je slobodná, ale… Zrejme ste ešte nepocítil silu utrpenia ktoré môžete v živote prežiť, to vám môže zobrať aj všetko ak nemáte tú vieru o ktorej som písal, je veľa ľudí , ktorí keď nevedia už čo vo svojom utrpení, začnú prosiť Boha a pritom ho za celý život nepoznali. Je mnoho ľudských osudov a ľudského utrpenia a pozrite si odkaz čo som dal Marošovi celkom hore, osud tej Číňanky, ktorá verí v americký sen, ale iba preto, lebo to bolo oveľa menej bolestivé ako to, čo mala doma.
      Čo je pre vás pojem prapodstata? Prapodstata z obdobia Krista, Mojžiša, pračloveka, opočloveka, Adama a Evy, kam sa až máme dostať, aby sme to vystihli? Hovorme o podstate človeka, to vystihuje súčasnosť a skutočnosť ktorú žijeme, tam sme sami sebou a zodpovedáme za seba a svoje rozhodnutia.

     • „A keď sa to rozmení na drobné, tak hentie biele kone Nám nič neberú. Ale Nami platená polícia, armáda, akože politická mafia a na nich naviazaní vypalníci, oligarchovia, niektorí podnikatelia skrze papieriky, ktoré ovládajú momentálne akože realitu.“
      Ó ale berú, berú nám slobodu, biele kone sú figúrky ktoré sú na obetovanie pre útok k víťazstvu, Zobuďte sa, buď neviete hrať šach, alebo ste už požil ..Biele kone sú tiež nami platené. Vodka? Všetci sme tu asi alkoholici, niekto borovičku iný vodku beriem túto diskusiu športovo- vyhrám pijem, prehrám pijem…

 15. Odporúčam – takto by to riešila moja krvná a mentálna skupina!

  Tři billboardy kousek za Ebbingem-(krimi)-(2017)–cz-dabing
  https://prehrajto.cz/tri-billboardy-kousek-za-ebbingem-krimi-2017-cz-dabing/605c6471624c3

 16. Stari chrunovia nevladzu sexovat, tak cely svet sa musi skrz impotentov zriect sexu? Ake ustretove – najma k sexuchtivej omladine. Mladi, preto treba volit zvratenu sorosovsku partiu z Progresivneho Slovenska, na cele so sefom jeho zvazackej uderky Simeckom jr. co si v politike nevie uviazat ani snurky na topankach a dvojvyplatova sorosovska klika v EP ho zvolila za podpredsedu EU!!!

  • No a nebude to super, keď zrazu prestanú platiť papieriky !!! Môže doniesť aj dva kufre, čo si s nimi posolím chleba ? Niekto za vodku bude makať. Bude to síce divočina, lebo ma tými kuframi môžu aj doraziť, keď ich bude dosť, ale to potom by museli sami začať pracovať, robiť a zažiť na vlastnej koži….alebo si nájdu dosť nevzdelaných tĺkov, čo im uveria, že tak a tak to na svete chodí, že nebo a peklo, a oni sa radi stanú otrokmi, ani o tom nebudú vedieť a ešte sa im za to aj poďakujú. A škola života beží dokolečka dokola. Pokavaď to všetci nepochopia. Variant na výučbu neúrekom a každý zažijeme presne, čo sme si do matrixu myšlienkami naprojektovali. Až sa to jednému ani veriť nechce.

   …a o to tu v matrixe možno ide.

   • Jo Fa
    Pre Vás je prapodstata asi hmotného charakteru. Ok. Pre mňa je niekde inde. Máte svoje poznanie a ja svoje.

    Odo mňa chceli náhubky policajti, SBS kári, predavačky a spoluobčania. Keby sa všetci otočia chrbtom k imbecilným nápadom, tak všetci hentí prisluhovači skončia v zabudnutí, alebo v blázninci a možmo aj s gulami na nohách voľade v kameňolomoch a kľúče zahodiť.

    Kto sa navzájom vraždí vo vojnách, generáli, alebo pešiaci. Kto Vás kontroluje, minister, policajný prezident, alebo poslušný nechápajúci pešiak.

    Šachy hrám, a dokonca aj čínske, síce tie ak len s počítačom, raz som vyhral jednu partiu, keď som bol onehdy v ázii a to bolo dokonca s čínskymi znakmi bez figúriek.

    A požívam už iba prvotný matroš, čerešne, višne, marhule, maliny, vodu, % už nemusím. Komu čo chutí.

    Degustibus non disputándum.

    Jasné že to treba brať športovo, šak je to matrix.

 17. Jaromír Jaroslav

  Príde prerodené Slnko, žiaden Kristus, neohlupuj tu! Tu je pravda v tomto článku zdarma: JE TU KONIEC 5.VEKU SLNKA A KONIEC ANNO MAGNUS: jaro.jaroslav57@ gmail.com

 18. Robit vysoký stupeň hypnózy je naozaj trúfalost dovolit si môže iba skúsený hypnotizér aj ten nesie určité riikoziko &&& musí poznat určité medze

  • Šak o tom je ta hra v matrixe. Nejdem robiť transplantáciu srdca, keď som gynekológ. Alebo sa idem hrať na odborníka na všetko a aj s ostatnými dovediem akože svet na pokraj akože katastrofy. Ako sa niekto poučí, keď sa nechce poučiť…no že sa poučí (viď heger-protilátky a iní…)

   Všetci nesieme zodpovednosť za svoj život a aj sa z nej budeme zodpovedať, lebo o tom je zodpovednosť…

   …asi som mal veľa vody pred spaním…

   • Tak budeš mat plný močový mechúr budeš musiet v noci odlievat°°°°111

    • Bolo to myslené, že niekto rád vodku, niekto vodu. No pravda je že po vodke ani tak netreba moc odlievať, lebo trocha asi suší…ale ak je príjem kontinuálny, tak sa iné procesy dejú.

     De sa človek kukne, šade samý odborník. Netreba mať hlavu v smútku. To je temer všade tak rovnako, nie len na SK. Stačí, aby si niekto zvolil, že to za neho niekto porieši a má vymalované….

     Škola života beží už od rána…čerešne a višne dozrievajú, jahody sa červenajú, moruše sa napľňajú. Aj hrach už je, len tak, samo od seba všetko vie, ako má fungovať !!!!

  • Nikomu neodporúčam vstup cudzej entity /hypnotizéra/ do svojho podvedomia – je to nevratný proces!

 19. …vďaka za info…

 20. Po prečítaní nadpisu článku (celé už nečítam, už som unavená z toľkých bludov!) v prvej chvíli som v duchu protestovala… Ale v druhej chvíli som sa prebrala do reality: však to ľudstvo je už tak zdegenerované, tak „omámené“ a tak lenivé, že aj pud sebazáchovy má utlmený – takže je to možné! Ale: mladým ženám, čo si všímam, ako sú tiež už veľmi ďaleko od prirodzenej ženskosti, to iste bude vyhovovať! Však už dnes si zaplatia cisársky rez (čo je absolútne proti prírode, veď to sa predtým robilo iba zo zdravotných dovodov, lebo je to proti prirodzenému porodu veľké nebezpečenstvo aj pre ženu, aj pre dieťa!) a verím, že niektorým bude dobre, že nebudú musieť už ani súložiť! Áno, muži sú unavení z dnešného stresu a majú už zamlada problémy s erekciou, a ženy sú tak depresívne, že nemajú chuť na sex! Už dobrých pár rokov som čítala štatistiku, že väčšina mladých žijú ako brat a sestra, lebo nebaví ich sex… Nuž, ja už dávno hovorím, že ľudstvo je v agónii, ale každý sa na mňa osopí, že som pesimista! Nie, nie som! Iba mi spadli ružové okuliare a navždy sa rozbili na črepy, ktoré sa už nedajú poskladať! Som racionalista, žijem v tvrdej realite na základe osobne prežitých skúseností vo svojom okolí! Žiaľ, aj vo svojej rodine…

  • Treba sa tešiť z maličkostí, nie ste sama a ani jediná. Aj keď by sme radi inak, matrix má význam. Poznanie je nutné, inak by sme boli stále améby, alebo kamene. Veď preto sme sa to tu začali hrať. Aj keď to niekedy bolí, nebaví, a dokonca ide opačným smerom.
   Úprimne Vám hovorím, tam kam smerujeme na základe poznania, to je iná káva…a ešte aj matrixy (akože hmotné svety) v rôznych úrovniac a rovinách, iných existenciách majú potom iné kvality.

   Držme sa múdrosti vekoch, nezáleží kto ju povedal.

   Nech sa nám darí…dôjdeme cieľa, aj keď to asi ešte hodnú chvíľu potrvá.

 21. Sú to NETVORY mali by sme sa začať organizovať ,ale tak, aby sme ich mohli zasiahnuť a bolestivo!! Sú to LIBERÁLNI FAŠISTI- novodobý ideológia liberálneho fašizmu pozostáva v hlásaní lud. práv a demokracie- a v skutoťnosti vo vykonávaní a uplatňované demokratúry a a práv len pre niektorých!!

Pridajte komentár

*