Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Džús na schudnutie lenivým spôsobom – a funguje prekvapivo výborne


Print Friendly, PDF & Email

V dnešnom článku vám prezradíme jeden lenivý spôsob ako schudnúť. Ide o recept, ktorý dokáže spáliť kalórie, aj keby ste nič nerobili, iba sedeli za počítačom.

Založený je na tom, že zvyšuje mieru bazálneho metabolizmu.

Zvýšenie bazálneho metabolizmu vám umožní to, že aj bez prílišného úsilia dokážete zhodiť nejaké tie kilogramy navyše.

Pre tento recept budete potrebovať nasledujúce ingrediencie:

 • 2 čajové lyžičky medu
 • 1 čajovú lyžičku škorice
 • 1 pohár (približne 2,5 dcl) vody

Postup prípravy

1) Vždy dodržujte pomer 1 čajovej lyžičky škorice na 2 čajové lyžičky medu a 2,5 dcl vody pre prípad, ak by ste si chceli pripraviť väčšie množstvo džúsu naraz.

2) Prevarte vodu.

3) Škoricu zalejte vriacou vodou, prekryte vrchnákom a nechajte lúhovať až dovtedy, kým je voda tak teplá, že sa už dá piť.

4) Pridajte med a nápoj premiešajte.

Zbohom vysoký krvný tlak

Poznámka: Nikdy nepridávajte med, kým je voda príliš horúca. Inak v ňom zničíte dôležité enzýmy a iné nutričné látky.

5) Vypite polovicu nápoja tesne pred spaním.

6) Druhá polovica by sa mala v uzatvorenej nádobe alebo fľaši uskladniť v chladničke a vypiť hneď ráno po zobudení. Ráno nápoj znova neprihrievajte!

Pár dôležitých rád na záver

Do tohto nápoja už nepridávajte žiadne ochucovadlá alebo iné prísady. Bude fungovať len vtedy, ak dodržíte to, že ho budete piť vždy iba na prázdny žalúdok.

Preto radšej po 18:00 hodine už nič nejedzte, aby sa vám stihol do času spánku žalúdok vyprázdniť.

Škoricu použite ceilonskú – tá, na rozdiel od bežnej čínskej, nemá pri konzumácii vo väčšom množstve nežiaduce účinky.

Cejlonská škorica sa dá zohnať napríklad v bio-sekcii supermarketoch Fresh či obchodoch so zdravou výživou.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: Lazy Way to Lose Weight Juice

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jeden liečiteľ z Číny, ktorý lieči len čajmi mi raz napísal, že my v Európe nevieme robiť čaje, a že prvé pravidlo je, že voda na čaj, ak má byť účinná, nemôže prejsť bodom varu.

  • Michal, je potom celkom zvláštne, že čínske liečivé zmesi sa niekedy varia aj niekoľko hodín.

   • može prejst bodom varu ale potom ju treba nechat vychladnut aspon na 80 stupnov……a niektoré činske zmesi na varia ano ale to su zvyčajne korene ktoré treba povarit aby vyšli učinné latky ale bylinky ako kvety, listy určite by sa nemali zalievat vriacou vodou ale aspon 70 – 80 stupnovov….

 2. „Druhá polovica by sa mala v uzatvorenej nádobe alebo fľaši uskladniť v chladničke a vypiť hneď ráno po zobudení. Ráno nápoj znova neprihrievajte!“
  … mne sa to nezdá, hneď ráno vypiť niečo z chladničky… keď sa hovorí, že na lačný žalúdok ráno je dobré piť teplú vodu…

 3. Nemusíte ho vypiť okamžite po vybratí z chladničky, ale ho nechať trocha postáť. Neprihrievaním sa zrejme myslí neprihrievať na ohni.

 4. Ako dlho to treba piť? Alebo pravidelne každý deň???

 5. prečo by sa to nedalo tak, že si urobím čerstvý nápoj večer a čerstvý ráno. Jednu dobu som to praktizovala- len ráno. Neschudla som však nič. A pozor na škoricu. Nie je škorica ako škorica, väčšina tej, čo je na pultoch je vraj nekvalitná a nevyhovujúca k takej zvýšenej konzumácii…nie raz som čítala. Preto som s tým potom prestala.

  • Či nebude ten fígeľ práve v tom nejedení po 18,00 hod. a med so škoricou sú len zastierací manéver 🙂

   • edita falatová

    Aj ja som na to prišla. Celý večer pri TV a nič nejesť- som si nevedela predstaviť. Teraz to skúšam….

 6. Ja by som len chcela vediet ci to treba aj scedit alebo to pit aj stu škoricu

  • edita falatová

   Pomiešať a vypiť. Si myslím. Ráno je to už nesympatické.

  • edita falatová

   Už viem, na čo ste sa pýtali. Kúpila som škoricu cejlonsku a BIO. nevšimla som si to. Tá BIO škorica je hnusná, ozaj sú tam kusy tej škorice…..je to obrovský rozdiel. Cejlonska je kvalitne drvená- o moc lepšia…

 7. Naozaj treba dat pozor na skoricu, ceylonska je dobra, inak moze obsahovat kumarin, obsahova latka, ktora vo väcsom mnozstve sposobuje zdravotne
  problemy

 8. edita falatová

  Nerozumiem, prečo sa to volá diskusia, keď nikto neodpovedá na otázky. Ten kto napísal ten článok, by mal vedieť odpovedať na otázky ľudí – koľko dní sa to má piť a podobne. Sú tu len dotazy….

 9. Jan Jiříček

  Vyzkoušel jsem tuto metodu s manželkou. První 4 dny jsem ztrácel denně 1 kg až jsem ze 105 kg došel na 101,
  další den také 101, sedmý den 102 kg.
  Manželka to držela se mnou, na ní to vůbec nepůsobilo. Zůstávala jí váha – zeměny je + – 0,5 kg. Můžete mi vysvětlit proč to nefunguje? Děkuji.

  • edita falatová

   Pred dvomi rokmi som na Vianoce ochorela, a do postele mi nosili všetko, čo som napiekla a uvarila. Pekne som pribrala. Váhu-presne 80 kg som mala celé dva roky, kým som nezačala piť túto škoricu. Za 10 dní, som schudla dve kilá. Ako zázrak. Potom som prestala a za týždeň sa kilo vrátilo. Teraz som to začala piť zase- zrejme sa to musí piť stále. Bolo by dobré sa niekde dočítať, že DOKEDY? príjemný deň

Pridajte komentár

*