Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Viacerí poprední jasnovidci varujú pred „udalosťou konca sveta“ na konci tohto roka


Print Friendly, PDF & Email

Viacerí poprední jasnovidci varujú pred „udalosťou konca sveta“ na konci tohto roka

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Viacerí špičkoví jasnovidci varovali, že do konca tohto roka má nastať kataklizmatická udalosť, ktorá natrvalo zmení smerovanie ľudstva.

Už aj široká verejnosť si je vedomá prebiehajúcich operácií pod falošnou vlajkou, ktoré sú vykonávané elitou, no vina je zvaľovaná na niekoho iného. Na záškodnícku „elitu“ sa pravidelne poukazuje v reálnom čase na sociálnych sieťach. Veľmoci preto panikária, že nás už viac nedokážu oklamať.

Stránka Infowars.com k téme uvádza:

Podľa vedeckých údajov majú takmer všetci ľudia určitý stupeň mimozmyslových schopností. A niektorí z nás si to veľmi dobre uvedomujú.

Termín „Remote Viewing“ (Pozorovanie na diaľku) zaviedlo americké ministerstvo obrany, keď začalo školiť ľudí v tejto oblasti. Je to umenie vidieť neznámy cieľ nachádzajúci sa v akejkoľvek vzdialenosti od pozorovateľa (aj tisíce kilometrov) pomocou „oka mysle“ a získavať o tomto cieli presné údaje.

Na spresnenie vnemov pozorovatelia spolupracujú ako tím a snažia sa odfiltrovať nadbytočné údaje. Vnímať vzdialené objekty je možné nielen v priestore, ale aj v čase.

Tímy pre vzdialené sledovanie, ako napríklad skupina Future Forecasting Group (Skupina pre predvídanie budúcnosti), pracujú s dvojito zaslepeným protokolom. To znamená, že nevedia, kde a aký je cieľ.

Informácie, ktoré sa im poskytujú, sú ľubovoľne určený kód, ako napríklad A9I5-Q7K4. Keď naslepo sledujú cieľ v meditatívnom stave sústredenia, v mysli sa im mihajú obrazy, ktoré okamžite kreslia na papier.

Skupina Future Forecasting Group bola úspešná pri predpovedaní incidentu v Panamskom prieplave, zničenia priehrady Kakhovka na Ukrajine, smrteľnej halloweenskej tlačenice v Južnej Kórei, policajného násilia na kanadských protestoch kamionistov a mnohých ďalších udalostí. Informácie o tom všetkom nájdete na webstránke Future Forecasting Group.

Skupine bol nedávno pridelený ako cieľ pozorovania ďalšia finančná kríza. Vzhľadom na ich dvojito zaslepený protokol bola jediná informácia, ktorú dostali, ľubovoľné číslo.

Všetkých pozorovateľov však zrazu začali rozptyľovať silné obrazy katastrofickej udalosti. Všetci videli to isté. Masívne výbuchy s viacerými bodmi dopadu, malé častice a trosky padajúce z oblohy, ľudia chorí z cézia, ktoré je najnebezpečnejším zo všetkých rádioaktívnych izotopov.

(Poznámka: Cézium sa používa v takzvaných špinavých jadrových bombách, čo sú bomby, ktoré nespôsobia klasický jadrový výbuch, ale rozmetajú do okolia toxický rádioaktívny materiál).

Prírodná liečba osteoartritídy

Pozorovatelia videli policajné kontrolné stanovištia, ľudí hľadajúcich úkryt v podzemí a masový exodus zúfalo vyzerajúcich ľudí.

Program prediktívnej linguistiky Clifa Higha

Sledovanie na diaľku siaha v historických písomných záznamoch tisícročia dozadu a v súčasných vedeckých záznamoch sa aktívne spomína už desaťročia. Podľa v súčasnosti dostupných informácia to dokáže robiť väčšina ľudí. A to je aj dôvod, prečo program prediktívnej lingvistiky Clifa Higha funguje.

Prečítaním celého internetu tento program zobrazí zoznam často sa opakujúcich slov a fráz vo všetkých jazykoch, čím sa vytvorí makroskopický pohľad na to, o čom všetci v nejakom čase hovoria.

Takže, ak všetci ľudia majú mimozmyslové schopnosti, bez ohľadu na to, či o tom vedia alebo nie, potom viete zachytiť blížiace sa udalosti v kolektívnom hovorení.

Platí to najmä pri traumatických udalostiach. Čím väčšia je trauma, tým viac ľudí bude na internete prejavovať úzkosť. A kľúčové slová sa dajú nájsť. Ide o slová ako napríklad „ejecta“ (výron zo sopky, slnka a podobne), ktoré sa objavuje v analýze Clifa Higha. To ukazuje na rovnakú udalosť.

Prediktívna lingvistika odhaľuje aj časový rámec, kedy sa veľká udalosť stane v čase, keď sa jazyk napätia končí a jazyk uvoľnenia začína. Jazyk napätia znamená psychické uvedomenie si pred udalosťou. No a jazyk uvoľnenia je samotná udalosť, o ktorej sa už všetci dozvedia.

Na základe toho Clif High predpovedá, že sa táto udalosť uskutoční už koncom tohto roka.

Záver

Program Prediktívnej lingvistiky Clifa Higha aj Skupina pre predpovedanie budúcnosti (Future Forecasting Group) videli, že ide o rozhodnutie, ktoré urobila nejaká vládna frakcia. Viacerí videli stlačenie tlačidla. Preto navrhujú, že ak dostatok očí uprie svoju pozornosť na mocných v pozadí, možno sa táto udalosť nikdy nestane.

Pamätáte si na známu scénku z filmu Terminátor, kde Sarah Conorová v spánku vyryla nožom do stola nápis „No fate“ (Žiadny osud)? Je pravdou, že osud nie je vytesaný do kameňa a je možné ho zmeniť, len sa o to našim kolektívnym vedomím musíme posnažiť.

Na túto tému si pozrite video (v angličtine) od Grega Reesa:

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  Redakcia, chápem, že ste si určili za cieľ dať každý deň nový článok. Ale toto sú sr*čky… Ukážkový „alternatívny“ bulvár…

  • Remote Viewing je reálna vec, žiadne veštenie zo spodku kávy v šálke. Ak máte s tým problém, tak to nečítajte.

   • zapredana SR

    Som pripravený zanechať tento akože zivot, pod podmienkou že skape aj elita ako swab, Gates, soros, rotchildovci, no proste všetci kto sa o to pričinili. Potom je všetko v poriadku. Akurát že ich tam budem do konca čias rezať za moje deti, ktoré za nič nemohli.

   • Jaromír Jaroslav

    Vážená Redakcia, zaoberám sa “ koncom časov či našej civilizacie“ cez 40 rokov. A budem uprimný, nikto nevie “ deň a hodinu“, no Biblia nám dáva MESIAC A ROK!!! Dátum je v Enneade, 9 bohoh Podsvetia: 4 Evanjeliách+ 5 knihách Mojžiša! Vo Veľkom Precesnom roku je 5 vekov slnka, a my sme v 5.veku slnka, na jeho konci, kedy naše slnko je “ Jaguárím Slnkom“ = posiate desiatkami eruptívnymi magnet.škvrnami-ktorých CME/ solárna magnetoplazma zasahujuca stratosferu a atmosferu, ničí KLÍMU, a spôsobuje čoraz EXTRÉMNEJŠIE POČASIE okolo sveta…Za posledné 2 mesiace bolo az 7 veľkých solarnych erupcií…A Aztécke veky slnka jasne píšu že náš 5.vek slnka skončí v 2028…Skončí ako vsetky 4 predošlé veky, v CAT+ASTRO+PHE , teda Cat- Jaguarie slnko+astro= hviezda+phe= horieť a oheň… Na záver cyklu a biblie, je Apo+kali+psa (Slnko-otec na oblohe+horúčava,páľava+ horieť, Apokalypsa Jána končiaca OHŇOM a globálnymi zemetraseniami= posunom Zemskej osi otáčania z dnesnej polohy smerom- Bajkal( severný pól) a Veľkonočný ostrov( južný pól)— a nový cyklus Anno Magnus a Zlatý vek slnka opísaný v 5.knihách Mojžiša, začne Potopou ‚sveta‘ ako “ plodovou vodou“ pred znovuzrodením nášho sveta a novej civilizacie z preživších zo stareho,terajšieho sveta…Tak začala aj naša civilizácia, z 8 ludí Noeho rodiny…Náš terajší Veľký Precesný rok končí v 2074, a naš Gregoriánsky kalendár prijali preto, aby sa zhodoval s antickymi pamiatkami sveta, kde boli dve miery odjakživa, z obvodu Zeme na Rovníku, a z obvodu Zeme cez póly! A Francúz iba oprášil starodávnu mieru- meter! Preto v Dražďanskom Kódexe su najdôležitejšie strany 20 a 74! Sú to rozmery Veľkej Sfingy, od ktorej sa meria Veľký Precesný rok počas Jarnej Rovnodennosti…Od veku Vodnára po Leva a od Leva po novy vek Vodnára! Preto ma hlavu Človeka= Vodnára a telo Leva!!! Je 20 metrov vysoká a 74 metrov dlhá! A ak pridame 6 m šírku= 8880, čo je bematrické meno Iesous= Ježiš! A 20×74= 1480, čo je gematria mena Christós= Kristus! Preto, kódovane biblie Anglicka, špecificky 1611KJV( kráľa Jakuba) s Červenými veršami, má 69 precesných kódov v troch skupinach, a posledný, 70.na konci Biblie je: 20J74!!! Ale Veľký Jubilejný rok Krista, Jeho Druhý(2.)Príchod je datovaný na rok 2033, 2000 rokov od Kristovho Ukrižovania v AD33!!! A posvätna hora Athos je vysoká 2033 metrov, čo je hermetický rok, Veľkého Jubilejneho roku! A Athos je na Trojzubcovom poloostrove, a Trojzubec je jeden z TROCH symbolov Vodnára!!! A aj Chufevova/ Chepsova pyramída po vrcholec aj chýbajúceho vrcholca je 482.7575 stôp, čo je 5,793 “ prorockých“ palcov, ako rok 5,793 A.M.( Anno Magnus), čo je náš Gregoriánsky rok 2033!!! A takýchto dôkazov mam aspoň tucet!!! 5 kníh Mojžiša má 5,852 veršov- mínus 3778 veršov 4.Evanjelií= 2074!!! Takže človek nemusí byť “ jasnovidec“ či “ prorok“- stačí sa ponoriť do antických archeo-astronómií! A mesiac je December, 2033, ako aj 2074!!!

    • Jaromír Jaroslav

     A rok 2074 použili aj počas pohrebu pápeža Jána Pavla II…A rok 2033 zasa už v Copáne, na “ prorockých“ schodoch vládcu Balam Jaguára( Jaguárie slnko- kedy bude končiť náš 5.vek slnka), kde moderní archeologovia pochopili,prečo premenovali slnečného kráľa Copanu, na vládcu menom Rabbit 18, teda Zajac 18-ty, ktorého zajali bojovníci susedneho mesta Quiriguá a v ritualnej poprave ho zabili v roku 737AD…Vtedy bolo presne 18° Precesie do konca a 2.Prichodu Krista a Slnka, čo je 1296 rokov( 18°x 72), a 737+1296= rok 2033, ako Veľký Jubilejný rok a Druhý príchod Krista a Slnka v roku 2033AD!!! A tieto “ Prorocke“ schody Balám Jaguára = Jaguárieho slnka plneho eruptívnych škvŕn, sú hlboko podchytené v Biblii, či uz 1260 kockami v 65 schodoch( a na vrcholci je 7 úzkych schodov= 72, číslo Precesie pre 1°stupeň je 72 rokov) ako biblický čas+dva časy+polčas( 360+720+180= 1260), s 2033 hieroglyfmi na týchto “ prorockých“ schodoch, ale aj 7 vládcami, kde je aj 8. a 9.vladca Copánu, teda biblické čísla Žatvy úrody sveta, začínajúc 7 dňovým sviatkom Sviatku stánkov ako Hošana Rabbah, potom prichádza veľký 8.deň, ako Šemini Aceret, no a 9.deň je v Enneade ako Tikkun Olam!!! A nebudem písať kde všade sú použité tieto čísla Žatvy úrody sveta, 7, 8 a Ennead, ako 5+4=9!

 2. A čo keď existuje možnosť formovať kolektívne vedomie tak, že sa plánovaná dalosť premieta – ako cez zosilovač – práve do vedomia senzibilov-jasnovidcov? Veď o tom je obyčajný fotbalový zápas a domáce publikum. Hosťom sa pletú nohy a domáci vidia góly v ich branke.

  • Houdini – „Myseľ verí tomu, čo vidia oči!“

   Preto sú jasno-vidci tak dôležití v tom, aby kolektívna myseľ uverila tomu, že oni niečo vidia! Ale to je rovnaký princíp slepého nasledovania „autorít“.

 3. Prdicky stare babicky! Kto neveri v Boha uveri v hocico! A toto sa kazdym dnom len potvrdzuje (najlepsie to bolo vidno za covidu, kedy mnohi krestania viac verili „vakcine“ ako Bohu, obzvlast kler!), najma u bolsevikov a ateistov ci nihilistov! Tak nech si veria a trasu sa od strachu! 🤣

  • Ľudí, ktorí vedia čítať v kronike ľudstva (v akáše), takých je na svete veľmi málo, možno ako je na jednej ruke prstov. Takýmito ľudmi boli Edgar Cayce (vedel čítať v akáše len v hypnotickom spánku), zomrel v roku 1945, potom František Bardon z Opavy, zomrel v roku 1958 a slepá bulharská Vanga. Ale tá čo raz vyriekla, viac neopakovala. Verejné média o nej veľa píšu, ale to nie je pravda. Vanga nenapísala žiadnu knihu. Niektoré knihy napísali jej netere. Zatiaľ sú u nás vydané len dve knihy. Vanga rozprávala, že to má dar od Boha.

   • Médiá (s celého spektra) si vymýšľajú doslova a dopísmena. Cucajú si s prsta hovädiny čo povedala Vanga a iný. Dajte si robotu a prečítajte si. A ani tam nie je všetko na 100 %.

    Budúcnosť je pravdepodobne predvídateľná, ale meniteľná ! V superpozíciách už sú všetky možnosti. Ale uskutoční sa tá, ktorá bude najvhodnejšia k daným okolnostiam. Keď si blbec prestane píliť konár na ktorom sedí, nemusí sa skydať dole…a nemusí mať ani extra senzorické schopnosti, stačí aby prestal živiť modzgožrúta.

    Ja osobne som poznal 4 ľudí, ktorí mali schopnosť a asi 95% úspešnosť. A je ich omnoho omnoho viac, ako na jednej ruke. Nie každý sa verejne zviditeľňuje.

  • Gogo a kto verí v Boha nesmie veriť už ničomu? Prečo by sa mal triasť od strachu človek, ktorý celý život žil slušne, nikomu neubližoval, konal dobro, ale neveril v Boha. Veď Boh je milujúci a odpúšťajúci, ale ty ho opisuješ ako trestajúceho. Myslíš že Boh delí ľudí na ateistov, boľševikov a pod.?

   • biblický boh sionu pozdĺž / naprieč celou bibliou prejavuje správanie sa schizofrenika

    • Citanie textu s porozumenim ti asi vela nehovori, ked si nepochopil to co som tym chcel povedat. Co uz… A ci Boh deli ludi na veriacich a ateistov? Jasne ze ano, ako na vernych a nevernych, tych co dodrzuju desatoro a tych co ich ignoruju atd.

     • Ak má Boh deliť ľudí na jemu verných a neverných, potom spravodlivý nie je pretože má svojich vyvolených.

     • Gogo – píše nesmysl, to je zaslepené katolické náboženství – vlastně každé náboženství je blud… Bůh ~ Nejvyšší Zdroj Světla a Lásky je zde pro všechny, On nedělá rozdíl mezi lidmi podle rasy, podle náboženství ke kterému někdo patří, ani jestli dodržuje desatero – náš Stvořitel hledí na stav našeho srdce, jak my žijeme, zda my žijeme v lásce a pokoře ke všemu stvoření – velmi miluje každého člověka, je to náš laskavý a milujici Otec, vychovává nás jako své děti a je stále s námi, doprovází nás a ochraňuje, na všech našich cestách…

      💞 „postřeh“ Bůh je nanejvýš spravedlivý – nikdo si nekoupí Stvořitele, za šablonovité dodržování desatera ~ opakuji všichni jsme jeho děti – dokonce věřím, že i ateista pokud žije čistý život v lásce se Jemu líbí… ON STVOŘIL KAŽDÉHO BYTOST S bLÁSKOU ~ ČLOVĚK JE TAKÉ JEHO DÍLO – OPRAVDU HOSPODIN NEDĚLÁ ROZDÍLY MEZI LIDMI – on si pouze přeje, abychom žili čestný, láskyplný život ku prospěchu svému a všech…

      A další věc – konec světa? N E B U D E ! ! !
      JE TO PROGRAMOVÁNÍ LIDÍ, ABY NA TO MYSLELI – ŽILI VE STRACHU, HODNĚ NA TO MYSLELI, MLUVILI O TOM, PŘIVOLÁVALI TO !!!
      Říká se: „Na co myslíš, o čem hodně mluvíš, přitahuješ to, dostaneš to!!!
      „ L I D I, B U Ď T E V K L I DU K O N E C S V Ě T A U R Č I T Ě N E B U D E K O N C E M
      R O K U 2 0 2 3 “
      Pouze bude velmi složitého období, asi 2-4 roky a my bychom si měli navzájem pomáhat !!!

     • Gogo, neverím na fungovanie číreho ducha bez tela, teda z tohto uhla pohľadu som ateista – čo ty, zdá sa, nie. Preto moja otázka, Gogo: Biblia takto nič?
      Citujem slová Pravého Ježiša (teda NIE falošného žido-sion-krista):
      „A keby nie­kto počul moje slová a ne­uveril by, ja ho ne­súdim, lebo som ne­prišiel na­to, aby som súdil svet, ale aby som spasil svet.“
      Ján 12:47
      EVANJELIUM PODĽA JÁNA

   • Marek Košice

    Emily : Máš pravdu. Ale ovečky nám na to napíšu, že „Človek dobrotivému Bohu nemá šancu porozumieť (jeho majestátnosti a najväčšej inteligencii) a preto sa človeku môže zdať, že Boh je bezcitný, aj keď je v skutočnosti číra Láska.“

    Gogo : Aj ty ignoruješ PRINAJMENŠOM jeden bod z desatora. Smilníš minimálne raz týždenne.

    (redakcia : nebuďte zlá, uverejnite mi ten príspevok, sme tu predsa dospelí)

    • S tými ovečkami je to preto tak, Marek, lebo ľudia namiesto toho, aby si prečítali kontradiktorickú bibliu a vlastným rozumom oddelili „zrno“ od „pliev“, radšej slepo veria všetkému, čo im „pán farár v kostole povedia“.

 4. Irmaier něco povídal o žlutém děšti .Na tři dny se máme schovat a nevycházet.

 5. Je to tak akurát tam treba vymeniť ten výraz „boľševikov“ a dať tam výraz „trockistov“. To trockisti sa dopustili najviac zločinov v mene boľševikov a v mene pána Boha keď v ich mene „naprávali“ spoločnosť v záujme Západu – Satana – ich boha.. A to jak v Rusku tak aj u nás v ČSSR. A to platí od 1953 (smrti Stalina) dodnes – tá neotrockistická chátra je všade naľavo, napravo a aj v „národných hnutiach“.
  Kto nútil ľudí alebo šiel pod ihlu nieje boľševik – a je smutné, že pravdu o boľševikoch prekrucuje aj mnohými počúvaná Infovojna – tam redaktor každého zmetka označuje slovom boľševik. Nuž každý si tvorí svoj osud, ktorý ho skôr či neskôr dostihne.

  • To je pre „Gogo“.
   Koľko by sa dalo v spoločnosti zachrániť ak by ľudia na celom svete vedeli pravdu o boľševikoch a o Stalinovi. Ako vravím – nieje záujem? Alebo je taká silná tá propaganda, že život a osobu Stalina niesme schopní prehodnotiť z nás každý zvlášť a necháme si o ňom nalievať do hláv špinu o ňom zľava aj z prava? A tiež o boľševikoch? Alebo, že to sú podružné záležitosti a že ich poznanie aj tak nemajú vplyv na svetonázor človeka?
   Práve, že je to v tých boľševikoch a v tom čo žil a dokázal Stalin! To je presne to čo sa Západ snažil stále snaží zničiť navždy – zničiť Rusko – zničiť Boľševizmuš – jeho ideologickú podstatu, ktorá je Bohom podporovaná narozdiel od satanského Západu.
   Správne pochopenie pojmu „Boľševizmuš“ uvedie na správnu mieru videnie nejedného človeka – ak o to ovšem usiluje ako človek hľadajúci Boží Zámer v každodennom živote.

   • Niet politika-štátnika, ktorého by obviňovali z toľkých zločinov, ktoré nespáchal a prisudzovali mu toľko slov a výrokov, ktoré nepovedal. Týmto štátnikom bol J. V. Stalin, ktorý urobil z Ruska (ZSSR) krajinu, ktorá bola a je schopná veľmocensky (z vojenského hľadiska určite) konkurovať USA, resp. tzv. kolektívnemu Západu. Aj demografické údaje svedčania o tom, že počet obetí stalinistických čistiek je prehnaný (Wikipédia). Odporúčam prečítať si publikácie: 1) Michal Olšakov – Génius Stalin. Titán 20. storočia, 2) Nikolaj V. Starikov: Stalin – spomíname spoločne. Je takmer isté, že Západ znenávidel Stalina, lebo mu urobil škrt v jeho geopolitických plánoch. Sú indície, že po jeho smrti (vražde?) sa k moci v ZSSR dostali trockisti …

  • veľký súhlas

 6. Nuž vyzerá to tak, že sa tvrdý pád USA a EU čoskoro začne, aj preto také ponáhlanie sa s pandemickou dohodou… Rok 2024 bude skutočne dramatický: https://akw.sk/konflikt-na-ukrajine-konci/ !

 7. Magdalena

  Tady je to hezky vysvětleno, proč potřebujeme proroctva a k čemu slouží.
  https://odysee.com/@odyody:9/hisTorie-Zem%C4%9B-jinak_08-Proroctv%C3%A1:a

 8. Magdalena

  Poslechněte si jak na tom SK je .cca 7:30 min.
  https://gloria.tv/post/TMz1GwzBLBUz12Z7WGokTSH2n

  • Magdalena

   Smlouva garantuje americké armádě dělat si na uzemí Slovenska co chce . Československo celkově je okupované uzemí at bude ve vládě kdo chce. Mazaně to udělali. Fico pak řekne já nic ,ja za nic nemůžu ,to udělali oni ,když se něco semele.

   • Ked sme u tej zmluvy,tak nová vláda by mala možnost ju zrušit ,lebo ju podpísali zákonodarci proti zákonom SR a tým je neplatná.Ako viete čo spraví Fico ? Nechajte ho už preboha na pokoji,iba za jeho vlády Slovensko najmenej trpelo od revolúcie.Nie je žiadne terno,ale je to najmenšie zlo pre republiku.

    • Sudruh Milanko , Fico kupil este v 2018 roku PSR testy za vyse 60 millionov,od World Bank,Cesi raz tolko,tiez vyhlasil ze ide do Jadra Wermachtu,atd

 9. mariankosmac

  Tak starí veriaci ludia na dedine už koniec sveta očakávajú. Dianie vo svete v posledných rokoch považujú za božie rany a predzvesť apokalypsy. Oni si to asi predstavujú že tu bude koniec sveta a oni pôjdu do neba. Tak sú aspoň v pohode, nech si veria čomu chcú. Samozrejme nič nebude. Konce sveta a zmeny systému neprichádzajú ,,koncom roka“ ale prebiehajú desiatky či stovky rokov. Najbližší rok by som nič velkého nečakal. Ani tá mobilizácia nebola – no, prípadnú nukleárnu vojnu máme asi väčšiu šancu prežiť.

  • S to mobilizáciou by som si tak istý nebol.
   Ja mám tiež isté vízie, sny, ktoré sa mi plnia na 80 až 90 percent už od 5 rokov dodnes……a v r. 1998 alebo 99 som v takej jednej vízií videl ako kvôli vojne na okrajine, ktorá sa pre naše obyvateľstvo nečakane prehupla k nám a ľudia zo SR utekali pred náhlou a nečakanou mobilizáciou Mobilizácia prebiehala masovo aj v noci keď zahraničné ale aj Slovenské ozbrojené ednotky brali ľudí sebou priamo z domov, sídlisk. V tej vizii to bolo ako obrovský, náhly a ľuďmi nečakaný šok pretože tá mobilizácia vyzerala skôr ako prepadnutie Slovenská jednotkami po vedením USA. A v tej chvíli to zrazu bolo skoro všetkým Slovákom jasné, že je veľmi, veľmi zle, že nič ako mierumilovné NATO (ako nám ukazuje TV a mainstream) neexistuje a že je sa treba nejako zachrániť/utiecť. Túto mobilizáciu som akoby zažil vo víziách viackrát, vždy bola podobná ale neviem určiť či výbuchy bômb – akoby premietaný druhý film v jej pozadí boli jadrové alebo nie a ani neviem určiť či boli pred mobilizáciou alebo po nej ale viem iba to, že boli mimoriadne symbolicky významné.
   Ale jeden výbuch bol asi jadrový (ale neviem na sto percent) – a vyzeralo to, že výbuch nastal buď na území Poľska alebo Francúzska. Želám si aby nás to čo som „videl“ obišlo ale nejako stále cítim, že Slovensko je pre zákulisných temných a temné mocenské elity Zeme niečím vzácne a chcú to zničíť alebo aspoň znefunkčniť lebo na tom Slovenskom – vo svojom vnútri najživšom národe – ako sa v tej ťažkej chvíli zachová sa v duchovnom zmysle bude súdiť celý svet – bude sa uzavierať finálna časť Božieho súdu (ktorý už prebieha desaťročia) v Božom pláne pre ľudstvo.

   • Slovensko je blíže k Rusku.Atraktivní poloha pro západní mírotvorce .I u nás se objevují plakáty lákající lidí do armády.
    S tou mobilizací to tak jednoduché není.Potřebuje te prostory, vyřešit logistiku atd.Ale je fakt ,že za války se pracuje velmi rychle .Ale díky tomu,že nemáme základní vojenskou službu,tak příprava nováčků by asi nějaký čas zabrala .
    Myslím si,že budou hlavně chtít využít vojáky z povolání a cvičené zálohy.A to aspoň v první fázi .
    Ale podle jakýsi prognóz by válka na Ukr.měla už brzo skončit Tak uvidíme.Nebo se něco rozběhne v Americe a oni budou mít práci sami se sebou .

    • Podľa toho čo V V.Pjakon hovoril sa Západ snaží dostať konflikt na okrajine do nového formátu – začať rokovania (= kapitulácia Ruska) s ruskou prozápadnou vlastizradnou vlasovskou elitou o delení okrajiny a zároveň hodiť ako návnadu – prideliť časť územia západnej oddelenej okrajiny niektorým štátom vrátane SR čo by znamenalo, že by sme boli vo vojnovom stave s Ruskom. Najviac to závisí od tej vlasovskej elitarskej špiny v Rusku či to dajú alebo nie – či položia Rusko a vtiahnu ďalšie štáty do vojny. Bez nich by USA boli v tejto stratení a to absolútne. A čo sa týka nastávajúcej občianskej vojny v USA tak nemyslím, že by to americké štátne elity nejak trápilo – teda myslím do čoho dostali obyvateľstvo USA snáď len aby bežala výroba zbraní ktoré vo tak nestačia pokryť potrebu okrajinskej ozbrojenej lúzy. Nestačia rozbehnúť výrobu jak doma tak i v Európe s tak aby sa nezosypali vsádzajú na tie ich „rokovania“ s Ruskom.

   • Aj ja mám od istej udalosti a vrátenia späť na Zem vízie, splnili sa dosiaľ na sto percent. Vidím čo sa stane ale neviem priradiť presné miesto a čas. Videla som napríklad ruiny budov a domov vraj z padnutého lietadla. Pár dní na to padli dvojičky. Posledná vízia nedávno bola že prišli osloboditelia a že sme ich radostne vítali. Nádherné slnečné počasie. Videla som lietadlá aj výsadkárov. Taký zvláštny živý sen…

    • Tie dvojičky – ich pád som mal 7 mesiacov pred ich pádom vo sne tiež.
     Bol to skôr sen vložený do sna a stál som pred dvojičkami a kričal na ľudí, že padajú mrakodrapy aby utiekli do bezpečia a potom to všetko padalo a utekal som dlhou ulicou a za mnou padajúce budovy, betón, prach…
     Myslím, že pád dvojičiek malo vo snoch alebo videniach veľké množstvo ľudí než spadli keďže v astrále sú tie deje už minulosťou a človek ich občas zachytí než sa udejú v hmote na Zemi.
     Na tom nič extra zvláštne nieje.Avšak obrazy budúcich dejov a vnuknutia čisto duchovného rázu nepochádzajú z astrálu kde čerpajú žreci, jadnovidci, vizionári ale pochádzajú z čisto duchovných svetov nad vesmírom, kde neexistuje žiadna nedokonalosť a teda ani zánik, len večné žitie – pohyb
     Preto sú vízie a vízie. Tajné služby – ich pracovníci – dialkoví pátrači čerpajú len z hmotnej – záhrobnej úrovne – astrálu kde je ľuďmi a padlými duchmi nakladané všeličo – jak dobré egregory tak aj všemožné odporné svinstvo, ktoré sa časom spätne zhmotní na Zemi ako nejaké udalosti….

     • Ked hovorime o , predpovedich, este raz upozornujem na informacie od Prof. Panarina na telegrame …. seria 17. vstupov /zaujimave cislo, opakuje sa vela krat u neho zamerne/ zo dna 10.septembra…. pod nazvom Maly princ /prichadza na planetu Zem, ab ju vycistil /. pocuvajte vele, vela sa z toho dozvieme.
      Je to ten isty Panarin, ktory 9.9.1998 v Linzi na medzinar. konferencii plnej tajnych sluzieb z celeho sveta vytiahol teoriu mozneho rozpadu USA a krachu dolara, co sa zacina diat…na pociatku bolo slovo…a uz je to tu … kto ma rad medziriadkove citanie si pride na svoje… hovori aj o udalostiach na ostrove Bella Lagio Maggiore, to je pre teba Marek Kosice pytal si sa na zdroj….je to clovek ktory vie co hovori.
      Kde sa zverejnili informacie o dokumente Patruseva z 15.9. kde oznacil verejne globalistov a ich pokus o genocidu ludstva za ich hlavny zamer… zase … na pocitaku bolo slovo…
      Nikde aspon o tom neviem. Pocuvajte ho , urcite odporucam.

   • Cez Slovensko prechádza hlavná línia mriežky sveta.Ak satan zničí našu zem a ludí ,ovládne svet,ak nie je s ním konec.Preto sa satanove štruktúry snažia nás akýmkolvek prostriedkom zničit.

    • To se říká i o české kotlině.Možná opravdu naženou Slovany proti Slovanům.
     Bratr bude bojovat proti bratru.Je jen na nás,na kterou stranu se postavíme.

 10. + Západ a jeho hodnoty:

  – Sátní dluh USA dosáhl hranice 33 bilionů dolarů, přičemž 1 bilion dolarů vznikl jen za poslední 3 měsíce.
  – Počet transgenderových operací v USA (mrzačení) se od roku 2016 do roku 2019 ztrojnásobil ve všech věkových skupinách.-

 11. Myslel jsem , že podáváte jen solidní zprávy , ale toto jste vzali kde ? Nestrašte lidi ještě víc ! At se bojí ti , kteří toto vyvořili – globalisti a zmrdi , kteří chtějí likvidovat lidský rod !

 12. Jasné a redakcia vie svoje tvrdenia aj jednoznačne a bez akých koľvek pochybností dokázať.
  V poslednom čase tu sú väčie sračky ako na stránke niekoho kto tvrdí že,: To máš Marný

 13. Koncov sveta tu už bolo a ešte aj bude. A ktorý bude ten skutočný ?

  Bojí sa, len ten kto nevie, alebo nechce vedieť !

  A na to treba čo ? Učiť sa, poznávať, mať otvorenú myseľ a srdce a potom sa nieje čoho báť.

  Umieranie za živa a v bolestiach je nepríjemné, ale koniec-to je vykúpenie. Na chvíľu z matrixu hmotnej výučby. A potom šup naspäť a ešte sa budete ponáhľať, lebo z inej perspektívy pohľadu a chápania zistíme, že sme sa ešte furt všetko nenaučili, nepochopili, nezažili. Kto nezažil, neuverí. A ani nemusí. Aj tak do toho raz dôjde.

  Každý si vyberá s „kolesa šťastia“, čo presne potrebuje, a ani o tom nevie, tak perfektne je to tu vymyslené.

  Verte, neverte, vyberte čo len chcete.

  Ja si dnes vyberám komédiu : Na hromnice o den více (Groundhog day) a Smlouva s ďáblem. (tip pre Ajšu).
  Izolácia strechy a dokončovanie murovky. Hurka, zelenina na obed a masťový chleba, zelenina na večeru. A keď sa náhodou zajtrajška nedožijem, tak to budem mať aj s koncom sveta…

  …a keď sa dožijem, no tak paráda, ide sa ďalej.

  • Marek Košice

   „Umieranie za živa a v bolestiach je nepríjemné, ale koniec-to je vykúpenie.“ …. Trafil si klinec po hlavičke.

   Obe komédie som videl za posledné dva roky.
   PS : chýbajú ti tam bielkoviny, zbytočne si urýchľuješ artrofiu svalov…

   • Neviem ako u vás, ale u nás sa robia domáce hurky na zabíjačke s prasiatka (pečienka, jazyk, srdce, mäso, ryža) a masť škvaríme zo slaninky a ostanú nám potom oškvarky. Samé skvelé maškrty. Prílohu mávame uhorky, paprika, cibuľa, poprípade kvašáky alebo kyselá kapusta.

    Ale iný kraj, iné hurky, iné atrofovanie…

    Degustibus non disputandum.

    • Nechcem Vam brat ilúzie o tie maškrty, ale domáce prasa je pôvodne vyslachtene z ľudskej DNA. Preto ma v medicínskej komunite take opodstatnenie s človekom. Ľudia pozieraju samých seba. Presne ako to bolo ukazane vo filme atlas mrakov.
     A co sa týka tej udalosti, udeje sa to v rozmedzí január-apríl 2024. Bude to 10x väčšie a silnejšie ako 9/11.

     • Prasa domáce mohlo reálne získať ľudskú DNA – tak ako my z GMO – požieraním ľudských mŕtvol!!! Áno viem o kompatibilite orgánov – minimálne koža – pri popáleninách, avšak takáto koža je len dočasná, než sa vytvorí ľudská koža.
      Tiež rád požieram svoje vlastné bôčiky.

     • Isis

      V pohode. Ilúzie mi neberiete. Atlas mrakov čo to celkom zaujímavo naznačuje.

      Tak ako ja maškrtím a ďakujem bytostiam, tak a ja budem rozobratý maličkými a „pomaškrtia si na mne“, pokiaľ nepôjdem do „Pelhřimova“.

      Tu je všetko živé (v zmysle matrixu), od vody, cez rastliny až po zvieratá. Prach som a v prach sa obrátim. Hmota je len nástroj pre duchovnú individuálnu nehmotnú bytosť. Celkom zaujímavo sa to vysvetľuje na seminároch už spomínaného Mudr. Rosinského.

      Roald Dahl a aj Hitchock mali takú jednu špecifickú poviedku, trocha dosť drsný čierny humor. Mal som kamoša, čo robil v Anchorage v rybom priemysle…nie sú ryby ako ryby, nie sú konzervy ako konzervy, nieje mäso ako mäso. O tom vieme všetci svoje.

      Dá sa ísť aj na „vzduch“, ale to už musí byť iný macher. lebo Tí, čo „skonzumujú“ energiu z jedla a iný to potom majú už prázdne, to nie je ešte úplne ono. A aj o tom ako to odčítať, zmerať, vidieť – energoinformatika sa dá čo to naučiť a pochopiť na už spomínaných seminároch a nie len tam.

      Že sa niečo udeje, to je fakt. Sú rôzne alternatívy. Bude toho viac a asi taký celkom slušný guláš. Bude to presne to, čo bude treba na pochopenie a zažitie a ponaučenie.

      Každý ma svoj uhol pohľadu, a ako je to naozaj…?

     • A co když je to naopak.Nejsme my vyšlechtěni z prasete?Máme k němu geneticky blíž než k lidoopům.

     • https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-clovek-se-vyvinul-krizenim-simpanzu-s-prasaty-tvrdi-genetik-211534
      V tom filmu,Tanec mraků,jak pily mýdlo z lidí,tak nemůže to být i narážka na to ,že v hamburgrech a prý v Coca cola se našla lidská DNA.Na SV jednou Petr Václav se zmínil o tom,že jakýsi muž měl být obětován(za živa schopen do nějakého přístroje na lince na CoCacolu),ale zachránil se.

  • Seneco a Ajšo, díky za tipy na filmy. Černé vdovy jsem viděla, skvělé. Na hromnice o den více také.
   Doporučuji české seriály – Trpaslík, Most, nebo první sérii Osada. Druhá už tak vtipná není .Prušinovský a Kolečko jsou skvělá dvojka a udělali spoustu humoru. Budu ráda za další tipy na komedie

   • Kvetka,
    vďaka za tipy.
    Most som už videla (myslím, že bravúrne riešený rómský „problém“ s Martinom Hofmanom..).
    Osada – tiež – I. séria – super s Igorom Barešom a „transformovaným židom“ – Josefom Poláškom. Fajne české vecičky.. Trpaslík – na to mrknem – to som ešte nevidela.
    Dnes u nás – daždivý , taký reálny i kalendárový Prvý jesenný deň, keď je vytvorená pohoda – pozrieť si popoludní dobrý film: Na Hromnice o den více.. Seneca – Fajne! Díky!

    • Ajšo, Trpaslík je skvělý. Mlátila jsem se smíchy. Ale není třeba koukat jen na komedie. Kvalitní filmy – to je nedostatkové zboží, proto díky za nějaké odkazy.

     • Kvetka,
      ja už len v skratke doplním české seriály, ktoré pre mňa – boli oddychové (čiže nie – nevyhnutne – komediálne, ale i rodinné, vzťahové, psychologické a v ktorých ma – hlavne – mentálne nevyrušovali zabijacké komandá, plné násilia s detailným pohľadom na rozstrieľané telá, vr. rozbitej zakrvavenej lebky a pod. tak, ako to je v t.č. prezentované hlavne v tých amerických (ale už nielen tých USA..) sračkách ako absolútna „NORMÁLNOSŤ“ – zabíjania sa navzájom.
      Hlavne, že sa miliony človiečikov hlási k RKC, v ktorom jedným z Desatora je: NEZABIJEŠ! A v tom od útleho detstva vyrastajú naše deti, mládež..

      I preto sme dospeli dnes do Bodu, (v ktorom hlúpučkému človekovi už NIČ nie je „Sväté“) a z ktorého už NIET – Návratu..

      Takže uvádzam nenásilné české seriáliky:

      1/ Život je p(l)es – Dana Kolárová, ako ju jej syn uložil do Starobinca, v ktorom precitne zo lži vlastnej rodiny a začína nanovo – ŽIŤ!
      Odkaz: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10220228546-zivot-je-ples/208572231220001/

      2/ Sedm schodů k moci – Eva Podzimková – tvrdá súčasná realita, ako sa nekompromisne a bezohľadne (hlavne cez posteľ) – dostať k najvyšším politickým mocenským špičkám a potentátom a na druhej strane – prudký pád s rozbitým nosom zas smerom Nadol. Scenár čerpaný z vlastného života Jany Nagyovej – ako vedúcej kancelárie bývalého českého premiéra Petra Nečasa.

      3/ Jedna rodina – Tereza Kostková – partnerské vzťahy, vr. striedavej starostlivosti detí rozvedených manželov – byť už s novými partnermi.

      4/ Znamení: Kone – kto má rád speváka a herca Richarda Krajča – z prostredia konského Ranča..

      5/ Hraběnky – z českého poľnohospodárskeho vidieka, ako je dnes náročné prežiť s touto rodinnou „profesiou“ – Josef Abrhám, Jana Hlaváčová.

      6/ En-ten-tíky – zo života partnerských vzťahov.

      P.S: 1 – Francúzske komédie sú tiež veľmi fajn, hlavne s Cristianom Clavierom. Naposledy som sa veľmi fajn zabavila na filme:
      „Dajte mi pokoj“!

      https://www.youtube.com/watch?v=adDIgd95m1E

      A včera v noci som si mrkla i komédiu: Večera s blbcom – výborné! Vďaka!

      Asi toľko k danej téme, ktorá môže zostať medzi diskutujúcimi tu ako téma – priebežná (ak niekoho niečo pekné – napadne)..

      P.S: 2 – Nechcem tu dávať odkazy na všetky seriály kvôli tomu, aby to prešlo cez Bádateľa a nebolo to vnímané ako spamy.. Vďaka!

   • Pro mě je top francouzská komedie Blbec k večeři.
    Pokud chcete něco vážnějšího s nádechem tajemná,tak doporučuji ruský film Pereval Djatlova s českými titulky.Jde o osmidílný seriál o Djatlově výpravě a je to tak geniálně natočený,že to diváka vcucne do děje.Musela jsem denně shlédnout minimálně dva díly Jsou borci,kteří celý seriál dali nadvakrát.Ale pokuď hledáte srandu,tak ta tam není.
    https://uloz.to/file/2nMcjiqnhxSJ/pereval-datlova-dead-mountain-s01e09-film-o-filmu-cz-tit-mkv#!ZJHjZQR1A2VlLzMvA2AwBQx2AQquFyA4nQN5qRWRG2cjMJH0
    https://uloz.to/file/iX5uDHQNojSD/blbec-k-veceri-cz-1998-mp4#!ZGNjBQR2AJMvZQOvBJZjL2RmMwH1MHEGnz91M0I+K0gcAmqvZD==

    • Pohoda, díky za tipy. Blbec je skvělá podívaná, seriál neznám a podívám se. Nemusím se mlátit smíchy, stačí mi dobrý film. Jen nemusím horory

 14. Vo výskume telepatie, paranormálnych javov, prenosu informácií na diaľku, ovplyvňovanie vedomia v minulom storočí dosť pokročili Rusi. Lenže v totalitnom režime to bol supertajný výskum a informácie sa von prakticky nemohli dostať.

  • Dokument : Podivuhodná Veda a jeho prvá časť Senzibily v rukách štátu.

   Už za socíku Mudr. Rosinský založil Psychotronickú spoločnosť a človek mohol hľadať a študovať individuálne tak ako aj napr. Eduard a Míla Tomášovi.

 15. Po podvode s covidom prichadza dalsi, s mimozemstanmi a ich udajnou invaziou, a tak uz aj slovenska zumpa menom mainstream zacina chrlit americku rozpravu…
  https://www.topky.sk/cl/13/2597739/Vedci-skumali-udajnych-mimozemstanov-v-Mexiku–Sudny-lekar-sokoval—-boli-zivi-a-ona-tehotna-#disqus_holder Kolko debilov im na to zase naleti???

  • mariankosmac

   Zaujímavé, že vyzerajú takmer rovnako ako ten rozprávkový – E. T. – Mimozemštan z filmu z roku 1982.

   • Marek Košice

    A ja vyzerám takmer rovnako ako Tom Cruise alebo David Hasselhoff (aj keď obaja sa na seba navzájom nepodobajú ani vo sne)…
    Kriste na nebi…. A čo si si myslel, že mimozemšťan (aj keby len fiktívny) bude mať menšiu hlavu k telu než človek a menšie oči? Či sa divíš, že nevyzerá ako „Votrelec“? Nehľadaj v „E.T.“ žiadnu spojitosť… Daj desiatim deťom ktoré nikdy nevideli žiaden obrázok ani videjko „mimozemšťana“ pastelku do ruky, povedz im nech nakrejslia svoju predstavu o mimozemšťanovi (ak vedia kresliť, to je podmienka) s tým, že mimozemšťan chodí po dvoch a má ruky aj nohy + nemá srsť ani krídla, a pár z nich ti nakreslí „E.T.“…

 16. Ja som len zahmlenovidec, ale už je načase, aby sa ľudstvo vydalo inou cestou…

 17. Jaromír Jaroslav

  Toľko hlúpych komentárov som naraz nikde nevidel, iba v liberálnej tlači, ktorú raz za turecký rok prebehnem očami o čom melú…No aj tu sa melie jedna hlúposť za druhou! A nič o našom Jaguárom Slnku a konci 5.veku Slnka, nič ani z Aztéckych análov 4 predošlých vekov slnka, ktoré všetky skončili v CAT+ASTRO+PHE: teda Cat= Mačka a aj Jaguarie slnko plné eruptívnych ŠKVŔN, plus Astra= HVIEZDA,čo naše slnko je, a Phe= Oheň/ Horieť… Zaplavuje Zem solárnou magnetoplazmou ktorá ionizuje stratosferu a ta atmosféry a vrchne vrstvy vetrov Zeme, čo zahrieva a ničí KLÍMU Zeme, a spôsobuje čoraz EXTRÉMNEJŠIE POČASIE okolo Zemeguly…Až do roku 2028, kde Aztecke anály vekov slnka predpovedajú náš rok 2028 ako koniec 5.veku slnka v ktorom žijeme…A svet má stovky mýtov ako to skončí, keď Apollo-boh slnka vyletí z obežnej dráhy na oblohe…Okolo 30° rovnobežky na severnej pologuly okolo Zeme máme púšte…Prečo asi? Biskup James Ussher z Írskeho Armaghu vyrátal z biblických genealógií patriarchov a ich generácií po 40 rokov, že náš terajší vek Slnka,ako aj táto civilizácia a “ svet“ sa zrodili v roku 4004 pnl, a skončí v roku 2036 nl…Iba 3 roky po Veľkom Jubilejnom roku Krista v roku 2033…
  99.9% Slovákov nevie čo všetko v Biblii je…Všetko čo vedia sú iba náboženské doktríny…Nevedia napríklad že 5 kníh Mojžisá( Pentateuch) a 4 Evanjeliá tvoria antický a posvätný Ennead,Deviatich(9) bohov Podsvetia…Ani to, že je v nich MESIAC A ROK KONCA ANNO MAGNUS! A ani to, že sú v nich dve(2) po sebe idúce apokalypsi sveta, Ohňom a Vodou, kde Potopa sveta je ako “ plodova voda“ pred zrodením sa nového sveta a civilizácie z 8 ludí Noeho rodiny…A nevedia ani to, že každá Biblia ma spolu aj s Apokryfami spolu 84 kníh, koľko je spolu hviezd v súhvezdí ZNOVUZRODENIA= LABUTI!( Korán má 84 Iniciálnych kódov, ktorých súčet dava rok 2025)…Iba Koptická Biblia Egypta má 81 kníh, lebo na zodiaku v Dendere narátali v Labuti iba 81 hviezd…A navyše tí, čo píšu tieto komentáre, napadnú moju osobu, a neoveria si môj komentár, jeho obsah, čo som napísal, lebo nemajú patričné znalosti a vzdelanie!

  • To že se nějaké události ve vesmíru periodicky opakují je známo.Jako se střídá den a noc,tak ovšem v poněkud delších časových periodách,fungují i ostatní.
   Někde se mluví třeba o 10 500 let.Protože historie lidstva je záměrně měněna a legendám a pohádkám oficiální věda nevěří,tak vzniká mnoho teorií, že se v tom nedá vyznat.Záměrný informační chaos .
   Ty loutkovodiči některých elit asi dobře ví která bije .Ale na druhou stranu,pokud vím že většina lidí to má za pár,proč taková buzerace s jakousi pandemií a smrtícími injekcemi?
   Čím je civilizace vyspělejší,tím lehčeji zranitelná.Stačila by pořádná solární bouře a likvidace elektric.zařízení by byl pořádný průser .
   Třeba snížením počtu lidí ,chtějí mít možnost lépe zvládat nastávající chaos.
   Možná zanedlouho budem vědět víc,ale jak se připravit a je možno fysicky tímto obdobím projít?

  • Miroslav Čižmár

   Jaromír Jaroslav,
   to všetko sú len čísla a písmená. Čo z toho má význam pre človeka? Čo z toho má človek, že si vie spočítať dátum konca sveta, alebo pozná význam slova catastrophe? Základnou otázkou života, vesmíru a všetkého je otázka poznania. Ovládam svoje poznanie, alebo poznanie ovláda mňa? Odpoveďou je cesta k otázke. Je to cesta vývoja človeka a ľudstva. Boh nie je otcom človeka, ale je otcom ľudstva. V akej fáze vývoja sa nachádza ľudstvo, a do akej smeruje? Koniec sveta je prechod ľudstva do novej fázy vývoja na ceste k dospelosti. Ľudstvo sa v dospelosti stane božstvom, otcom nového ľudstva. Ľudská civilizácia je uzavretý systém, ktorý časovo smeruje k termodynamickej rovnováhe, k chaosu. Len zásah zvonka odvráti chaos a umožní nám ďalší vývoj. Preto musí prísť nový mesiáš, ktorý naplní starý zákon kresťanstva, zákon lásky k Bohu a k blížnemu, a vysloví nový zákon. Zmena (politického) systému zvnútra neodvráti chaos. Musí to byť boží zásah.

  • Jaromír Jarosla – si klasický „kresťano“žid. Hlavne, že všetci sme blbci, lebo ty si žid. Všetko to schizofrenické mojžišovské si strč do zadku! Tysebavyvolený! Koho tu chceš ty obrezaný smrad hypnotizovať!

 18. Nesmíme se bát. Naopak máme udělat to, co udělat můžeme a dokonce musíme, pokud chceme důstojně přežít. Obrátit se k Bohu. Modlit se za zastavení této katastrofy, velice silná je modlitba růžence, ta oslabuje Peklo a samozřejmě i Korunka k Božímu Milosrdenství. Musíme důvěřovat Bohu. Věřit Jeho Milosrdenství a ne nějakým jasnovidcům. Nejsem jasnovidka, ani vědma, nic z toho nemusím být, stačí mi sledovat, co se děje a přemýšlet a nemohu si nevšimnout, že tu katastrofu na nás chystají mocní psychopaté, kterým jde jen o moc. V jejich debilních mocenských hrátkách jsme jen předem obětovaní pěšáci, nejsme pro ně víc než hmyz. Čtení předpovědí jasnovidců v nás jen vyvolávají strach a ten je k ničemu, Mnohem lepší je obrátit se k Bohu, je Všemocný, myslí to s námi dobře a na rozdíl od všech jasnovidců. vědem a dalších zvěstovatelů katastrof, nabízí řešení. Navíc, co On nedovolí, to se nestane. Dal nám svobodnou vůli, my se musíme rozhodnout, zda se k Němu obrátíme a budeme Ho prosit o pomoc a snažit se žít podle jeho pravidel nebo budeme oběťmi druhých a dopadne na nás katastrofa, pokud ovšem nestihneme dříve zemřít strachy.

Pridajte komentár

*