Otrasná starostlivosť o pacientov v košickej Nemocnici Louisa Pasteura


Print Friendly, PDF & Email

Otrasná starostlivosť o pacientov v košickej Nemocnici Louisa Pasteura

(Marek Gábrik, Kultur Blog) – Svedectvo v tomto článku je založené na reálnych udalostiach. Informácie v texte odzrkadľujú naozajstné skúsenosti pacientky a jej rodiny.

Jediné, čo nekorešponduje s realitou sú mená. Svedectvo uverejňujem na žiadosť jednej z dotyčných.

Svedectvo

Kristína má babku, ktorá aj v dôchodkovom veku pracuje, celý život odvádzala dane a taktiež si poctivo platila zdravotné poistenie.

Minule v práci nešťastne spadla a zlomila si ruku. Šéf jej zavolal sanitku a odviezli ju na vyšetrenie. Po ňom lekári skonštatovali, že bude potrebné absolvovať operáciu.

O niekoľko dní teda Kristína a jej mama odniesli babku do Starej nemocnice (Univerzitná nemocnica Louisa Pasteura) v Košiciach. Pri prijímaní pacientky im však bolo oznámené, že kvôli covid opatreniam môže ísť s babkou do vnútra iba jedna osoba – bez ohľadu na to, či sú otestované alebo očkované.

A tak sa s babkou na centrálny príjem vybrala jej dcéra, Kristínina mama. Išlo sa im ťažko, keďže tašiek bolo veľa, babka mala ruku v sadre a Kristína im nemohla pomôcť, lebo musela čakať pri vstupe.

Počas dlhého čakania pribehol muž, zhruba tridsiatnik s tým, že mu rodí žena. Bol očkovaný a mal aj negatívny test.

Odpoveďou od personálu mu bolo, že nemôže ísť ani do čakárne, lebo covid a opatrenia a všetko v záujme nášho dobra a zdravia. Kristína to všetko sledovala a už vtedy tušila, že babkin pobyt v košickej Starej nemocnici nebude ľahký.

Kristíne mama po návrate oznámila, že návštevy sú zakázané, a to opäť kvôli opatreniam, ktoré majú údajne chrániť naše zdravie.

V praxi to znamená, že pacientom nikto zvonku neprinesie vodu, ovocie a ani jedlo, no najmä nikto z príbuzných nemôže v realite skontrolovať, ako sa personál k svojim pacientom správa.

Babku uložili na elektívnom oddelení, kde ju čakala operácia. Sanitár odmietol 70 ročnú pacientku pred operáciou preložiť na operačnú sálu. Odôvodňoval to tým, že babka „je čiperná a vyzerá športovo“. Pacientka si myslela, že ide o vtip, ale sanitár nežartoval – presúvala sa po svojich.

Sestrička prišla pacientov pozrieť 6 hodín po operácii. V chladnom októbrovom počasí im personál otvoril okno a nechal vetrať neúmerne dlho.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Celkovo ich na izbe počas pobytu v nemocnici kontrolovali iba sporadicky. Babka musela po operácii ísť na toaletu sama, do sprchy taktiež. Pomoci od sestier sa jej nedostalo – personál sa vraj ponáhľal domov.

Babka bola počas svojho pobytu svedkom, či priamym účastníkom hneď niekoľkých „zaujímavých“ situácií. Pacientke so zlomenou nohou musela meniť misu – aj napriek tomu, že mala zlomenú ruku. Z personálu to nemal kto urobiť.

Nezodpovedná a neochotná sestrička babke nervózne pichla infúziu, čím na zdravej ruke spôsobila hematómy a bolesť. Infúzia nebola vôbec kontrolovaná, pacientka si ju údajne mala sledovať sama.

Pitný režim bol poskytovaný minimálne, o čaj musela babka viackrát prosiť a dostala ho studený. Keď došla voda v automate, zásobník nemal kto vymeniť.

Čo sa týka stravy, babke sa niekoľko dní dostávalo iba paštéty, ktorú si na chlieb musela natierať sama za pomoci spolubývajúcej so zlomenou nohou. Presne tej, ktorej ona menila misu.

Záver

Keďže to považujem za veľmi dôležité, budem rád, ak zvážite možnosť zdieľania, kopírovania či iného šírenia tohto textu.

Iba tak máme možnosť dosiahnuť, že sa povedomie o reálnych, žalostných podmienkach v našom zdravotníctve a o konkrétnych príbehoch dozvie čo najviac ľudí a kompetentní s tým začnú niečo robiť.

Nezmyselné, život a zdravie ohrozujúce covid opatrenia biedny stav iba prehlbujú.

Článok nie je písaný s cieľom očierňovať alebo vyvolávať nenávisť k personálu v nemocniciach, ale s cieľom pokúsiť sa o nápravu tohto stavu. Ľudia, ktorí celý život poctivo platia zdravotné poistenie by mali mať garantovanú aspoň základnú starostlivosť a opateru na istej úrovni.

Ak má niekto z posledného obdobia podobné skúsenosti, budem rád, ak sa s nimi podelí v diskusii pod článkom/statusom, prípadne napíše svoj vlastný, alebo natočí video atď.

Ak je medzi kompetentnými, ich nadriadenými či právnymi zástupcami niekto, komu sa toto svedectvo akýmkoľvek spôsobom nepozdáva, nech sa mi ozve na email [email protected] a do predmetu napíše „Nemocnica“.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Marek Gábrik Zdroj: www.kultur-blog.sk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Generál Colin L. Powell, bývalý minister zahraničných vecí USA , zomrel dnes ráno kvôli komplikáciám spôsobeným ochorením COVID-19,“ uvádza sa vo vyhlásení zverejnenom na jeho oficiálnej stránke na Facebooku. „Bol úplne očkovaný.“

 2. Válka proti covidovým tyranům: Světový sanitární fašismus globalistů naráží na odpor. V mnoha zemích už lidé v ulicích tvrdě bojují. Odmítají očkování a raději nejdou do práce. Uspěje odhodlaný boj proti totalitě? Kdy u na nás?
  https://www.protiproud.cz/politika/6084-valka-proti-covidovym-tyranum-svetovy-sanitarni-fasismus-globalistu-narazi-na-odpor-v-mnoha-zemich-uz-lide-v-ulicich-tvrde-bojuji-odmitaji-ockovani-a-radeji-nejdou-do-prace-uspeje-odhodlany-boj-proti-totalite-kdy-u-na-nas.htm
  původní zdroj – http://katyusha.org/view?id=17558

 3. Tu pomozu len 2 veci, Harman, alebo Harman.

 4. Presne tak, ak ma nepustia do prace lebo nemam test alebo ockovanie alebo rusko? Tak ok, nech si majitel odsluzi sam, nie je problem.

 5. Protest v Trestu trvá nepřetržitě celý týden.
  Dne 19. října 2021
  tato zpráva pochází přímo z Terstu, byla odeslaná přítelem přítele:
  https://tadesco.org/protest-v-terstu-my-lide-vyhravame/
  Oficiální webkamery Terstu zjevně ukazují prázdné náměstí. Propaganda a gaslighting (pozn. překl.: nebezpečná forma psychické manipulace).
  Snaží se předstírat, že se to neděje.
  Zábavné je, že lidé sdílejí videa protestujících na náměstí a sledují videa z prázdného náměstí.
  Bože, já miluju internet.
  TWITTER: Každá živá webová kamera z #Trieste, kterou jsem ověřil, ukazovala stejné prázdné náměstí. I když je ve skutečnosti plné demonstrantů. „Minulost byla vymazána, vymazání bylo zapomenuto, lež se stala pravdou.“ – George Orwell (18. října 2021)
  Je to skutečně neskutečné v každém slova smyslu.

  • Na SK pri každom proteste sú kamery z daného miesta nefunkčné.

  • Zijem v it a strajk v Trieste stále sledujem… mozem vam povedat ze zasah policie/carabinierov/ 19.10. bol ako v obcianskej vojne, slzne plynove bomby hadzali na dav, aj do arealu skôl to dopadlo, najskor ich polievali vodou z tych velkych aut/hydrantov/, potom z nich striekali prudom vody s takym tlakom ze ludi aj odstrelil tlak… sedeli na zemi drzali sa za ruky, s patrickami, modlili sa, vsetko v mieri… ja vam poviem ze ludia pisu ze aj chlapi plakali ked videli co s nimi robili… 1 pan odpadol hned na zaciatku a policia mu nepomohla, museli sa o neho postarat strajkujuci, zavolat sanitku…Pokracuju v strajkovani na namestiach, kde kamery online ukazuju prazdne namestia, pritom su plne namestia v Terste, v Janove sa aj s knazom na chodnikoch modlia, aj v inych mestach su strajky… Vsade mazu videa, fotky atd. Casto s nimi suhlasia aj ockovany ze toto je proti it ústave aby museli do práce s civid passom inak nemozu vstupit na pracovisko, dokonca to chcu aj po tych co robia home office…Ludia ked im toto prejde v it, elity to rozsiria potroche na vsetky staty EU a bude koniec…

   • Pritom východiskom je Generálny štrajk! Zastaviť všetko!

    • Mária Kudrnáčová

     Lenže ja sa obávam, že na Slovensku nie je možné zrealizovať GŠ, do ktorého by sa museli zapojiť všetci. Nemôže to byť tak, že zaočkovaní si povedia, že to nepodporia . A verte, že medzi nimi sú ľudia, ktorí zbožňujú tento vládny hnoj a preto do toho nepôjdu. Keď je generálny štrajk, musí byť zastavená akákoľvek výroba v závodoch, či zatvorené obchody, odstavená doprava, atď. Slováci sú už tak rozoštvaní, že nedokážu jednotne už ani myslieť. Ak časť ľudí nastúpi do práce počas GŠ a tým pretrhá jednotu a cieľ operácie, nemôžme hovoriť o generálnom štrajku. Nám pomôže už len vzbúra a nie žiadne tiché a poslušné zhromaždenia. A vzbúrou prichádzajú aj obete a krvavé strety s nepriateľmi nášho krásneho Slovenska.

     • Na generálny štrajk, aby sa zastavila všetká ekonomická činnosť, zvyčajne stačí 50% ľudí. Ich výpadok spôsobí, že aj tí ostatní nebudú bez nich schopní fungovať a zastavia sa. Často je to aj menej ako 50%, takže netreba byť fixovaní na 100%.

      Ale inak máte pravdu. Vzbura bude možno nakoniec nevyhnutná.

 6. Oddelenie chovu laboratórnych zvierat Luisa Pasteura v Košiciach.
  https://www.abc.net.au/radionational/image/6673764-3×2-700×467.jpg

 7. „od soboty silný chemtrails, který způsoboval duhu orb. CHM i v nočních hodinách.
  5g sítě, obloha plná 5g satelitů, vakcíny , společně s atmosférou nasycenou nano super vodiči, mozky plné kovů.
  již v 80. letech testy na vysíláni obrazcú do mozku na dálku.
  Vsadím se, že se rozjeli testy emzáky, či deep systémem.
  Co přijde po obrazcích ?
  Co se o tom dozvíme za 20 let ? Kdo si dělal testy na lidech.
  Proč se spěchalo se sítí satelitů a zaočkováním vakcín obsahující oxid grafenu.
  zjistěte si co CERN umí s grafenem.
  Kam to bude pokračovat? Převzetí lidské duše, víry, či metody masivní globální převzetí lidského podvědomí.
  Snad to bude mít dobrý dopad na společenské vědomí, i jednotlivce.
  Já jsem skeptický k takovému experimentu.
  každopádně mi to sedí sučasně s technologickým posunem a snahou ovládnout lidské společenství.
  Doufám jen k dobrému, k probuzení jedinců, otevření mysli.
  Skutečné meditace vs večerní vysílání do mozků.
  tak to je síla, když si uvědomíme, že je to opět díky technologii někomu patřící.
  Budu sledovat dále.“
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-10-18-j-chvatal_281_diskuze-nad-ualosti-ze-2021_10_17/

 8. Film o atentáte na Hitlera.
  Valkýra-Valecny-2008-CZ-adriatic.avi
  https://ulozto.net/file/g3n0cE8FiU3P/valkyra-valecny-2008-cz-adriatic-avi#!ZJLkZwR2ZwywBQx5MJDjA2D1AGVkZ1NmIJymIaucBHIuswx5Zt==

  Ako nenahradiť šialenca iným bláznom. „Toto je vojenská operácia a v nej nič nejde podľa plánu!“

 9. Teraz som prečítala článok, hrozné, hrozné. Ale šéf tohto oddelenia by mal byť braný na zodpovednosť.
  Teraz vidím, že dôchodcovia čo sa dali zaočkovať ich veľmi bolia nohy, ledva vládzu chodiť, sú posielaní k neurológom. Zaujímavé, už mi títo ľudia zrazu prestali hovoriť, že som konšpirátorka.

  • Nielen dochodcovia. Mam tiez 1 znameho (okolo 40-ky) a tiez musel navstivit neurologa a zevraj neni sam s takymito neorolog.problemami, ktore sa objavuju par mesiacov po ockovani.

  • holistický prístup

   Zdá sa, že tie „mňamušky“ sú aj skvalénové …

 10. https://www.naturalnews.com/2021-10-20-clay-clark-carrie-madej-vaccines-transhumanism.html
  Clay Clark digs into vaccines and transhumanism with Dr. Carrie Madej – Brighteon.TV
  Clay Clark sa zaoberá vakcínami a transhumanizmom s Dr. Carrie Madej – Brighteon.TV

  The vaccine mandates align with the 2030 deadline for the transhumanist agenda
  Mandáty (povinnosť) očkovania sú v súlade s termínom transhumanistickej agendy do roku 2030

 11. https://www.naturalnews.com/2021-10-19-fda-cdc-90percent-covid-hospitalizations-fully-vaccinated.html
  Whistleblower: FDA and CDC both know, but won’t admit, that 90% of covid patient hospitalizations are the fully vaccinated
  Informátor: FDA aj CDC vedia, ale nepriznajú, že 90 % hospitalizácií pacientov s covidom sú plne zaočkovaní

 12. https://cz24.news/slovensko-pamatate-sa-este-na-slogan-vakcina-je-zdravie-vakcina-je-sloboda-starostovia-z-ciernych-okresov-sa-buria-kde-je-slubovana-sloboda-pre-zaockovanych/
  Slovensko: Pamätáte sa ešte na slogan „Vakcína je zdravie, vakcína je sloboda!“? Starostovia z „čiernych“ okresov sa búria: „KDE JE SĽUBOVANÁ SLOBODA PRE ZAOČKOVANÝCH?!“ POCHOPILI UŽ KONEČNE ĽUDIA, ŽE EXPERIMENTÁLNE COVID INJEKCIE = NAJVÄČŠÍ PODVOD NA SVETE?

  LOVENSKO: Pamätáte sa ešte na tento slogan? „Vakcína je zdravie, vakcína je sloboda!“ A čo z neho po pár mesiacoch zostalo? Nič! Experimentálne vakcíny totiž nielenže nie sú zdravie, ale vôbec nie ani sloboda. A v čiernych okresoch už vôbec nie.

 13. https://cz24.news/molnupiravir-sedmdesat-dolaru-za-pilulku-proti-covidu-ktera-vas-neochrani-oproti-overenemu-bezpecnemu-ivermektinu-za-1-dolar-a-s-temer-100-ochranou-takova-je-tvar-dnesniho-pharma-byznysu/
  Molnupiravir – Sedmdesát dolarů za pilulku proti Covidu která vás neochrání, oproti ověřenému, bezpečnému Ivermektinu za 1 dolar a s těměř 100% ochranou. Taková je tvář dnešního pharma byznysu

  PS A ešte som čítala, že tento liek vyvoláva rakovinu

  • holistický prístup

   Ivermectin – jeho generikum je „Stromectol“ – vraj voľne predajný – pozrite na tie ceny … a to je prosím len generikum!!!!

 14. https://otevrisvoumysl.cz/prorocke-varovani-z-roku-2009-o-nebezpecnosti-vakcin-dr-laibowa-a-general-stubblebine/
  Prorocké varování z roku 2009 o nebezpečnosti vakcín – dr. Laibowá a generál Stubblebine
  20 října, 2021

  Dr. Laibowá a generál Stubblebine v roce 2009 vyrovali o tehdejších vakcínách proti prasečí chřipce a to, o čem mluvili, „čirou náhodou” sedí na dnešní dobu. Více ve videu.

 15. https://www.infovojna.sk/article/valka-proti-covidovym-tyranm-svetovy-sanitarni-fasismus-globalist-narazi-na-odpor-v-mnoha-zemich-uz-lide-v-ulicich-tvrde-bojuji-odmitaji-ockovani-a-radeji-nejdou-do-prace-uspeje-odhodlany-boj-proti-totalite-kdy-u-nas
  Válka proti covidovým tyranům: Světový sanitární fašismus globalistů naráží na odpor. V mnoha zemích už lidé v ulicích tvrdě bojují. Odmítají očkování a raději nejdou do práce. Uspěje odhodlaný boj proti totalitě? Kdy u nás?

 16. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/ockovane-osoby-mohou-sirit-koronavirus-vakcina-neni-dostatecne-ucinna-pise-lekar/
  Očkované osoby mohou šířit koronavirus, vakcína není dostatečně účinná, píše lékař

 17. https://www.banned.video/watch?id=61703cfd6978e80911d833df
  Major Government Report Proves Covid Vaccines are Bioweapons
  Veľká vládna správa dokazuje, že vakcíny proti Covidu sú biologické zbrane

 18. https://www.banned.video/watch?id=616f4394dbe620059b6f8144
  Leaked NATO Document is a Part of a Bigger Luciferian Transhumanist Plan
  Uniknutý dokument NATO je súčasťou väčšieho luciferského transhumanistického plánu

 19. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/10/20/81-research-studies-show-natural-covid-immunity-is-superior-to-vaccine.aspx
  81 Research Studies Show Natural COVID Immunity Is Superior to Vaccine
  81 výskumných štúdií ukazuje, že prirodzená COVID imunita je lepšia ako vakcína

 20. https://www.hlavnespravy.sk/media-v-litve-obmedzia-sirenie-konspiracii-neumoznia-komentovat-clanky-o-covide/2723460
  Médiá v Litve zavádzajú cenzúru pod zámienkou obmedzenia šírenia konšpirácií, neumožnia komentovať články o covide

  Najväčšie litovské spravodajské portály v stredu oznámili, že v snahe obmedziť šírenie konšpiračných teórií rušia možnosť pridávania príspevkov v diskusiách pod článkami na tému koronavírusovej pandémie. Informuje o tom agentúra AFP. Ide o obmedzenie slobody slova a ďalší znak v Európskej únii sa šíriacej totality

 21. https://blog.hlavnespravy.sk/28210/1-usa-studia-vedcov-z-harvardu-zistila-ze-krajiny-s-najnizsou-mierou-ockovania-proti-covid-19-maju-menej-pripadov-covid-ako-krajiny-s-uplnym-ockovanim-2-rusko-vplyv-ockovania-proti-covid-19/
  1. USA : Štúdia vedcov z Harvardu zistila, že krajiny s najnižšou mierou očkovania proti COVID-19 majú menej prípadov COVID ako krajiny s úplným očkovaním 2. RUSKO :Vplyv očkovania proti COVID-19 na zvýšenie chorobnosti a úmrtnosti na koronavírus

 22. https://aeronet.cz/news/univerzita-australskeho-statu-queensland-priznala-existenci-a-vyvoj-cernych-polymerovych-nanovlaken-ktera-pripominaji-cervy-vlakna-se-nastrikuji-na-povrchy-rousek-protoze-pry-blokuji-mnozeni-viru/
  Univerzita australského státu Queensland přiznala existenci a vývoj černých polymerových nanovláken, která připomínají červy! Vlákna se nastřikují na povrchy roušek, protože prý blokují množení virů! Takže proto po vdechnutí mají lidé tato vlákna v krevních rozborech? Další konspirace se znovu stala realitou a univerzita tato nanovlákna vyvíjí a testuje ve spolupráci s americkou firmou Boeing! Univerzita už dokonce uvolnila i vědeckou publikaci, která otevřeně popisuje mechaniku černých a kroutících se vláken, která v kultivačním roztoku či v lidském těle mohou růst díky polymerovým vazbám!

  Tato vlákna se poté dostanou do lidského organismu, kde potom začnou probíhat dosud lidstvu neznámé procesy, kdy např. lidem začnou z ruky vyrůstat podivná plastová vlákna, tzv. morgellony, protože jak už jsem nahoře uvedl, pokud mají polymery vhodné podmínky pro řetězení za pomoci syntetických spojek, tak dorůstají značných délek.

 23. Rád by som pridal coment k titulku hlavného článku hlavne stručne, dľa možnosti výstižne:
  – pred pár rokmi som ležal tri dni v spomenutej nemocnici, moje zážitky sú ešte otrasnejšie. To by vydalo na samostatnú knihu, verte to ani nejde popísať, čo som tam videl a zažil.
  – respektíve, kniha by mohla byť aj širšou úvahou o zmysle a význame „zdravotníctva“ v Európe (viem, rúham sa, ale vyjadrujem názor)
  – kde chcete hľadať kompetentných? Kto je to ten „kompetentný“? Minister, prezident, pánboh????
  – nemali by sme pojem „zdravotníctvo“ vymazať zo svojho slovníka? Miesta spadajúce do tohoto rezortu sa totiž viac podobajú na rôzne iné inštitúcie, nebudem radšej menovať. Ale každopádne a zásadne – nejde o zdravie, ide o peniaze. To je pravidlo, ktoré má, samozrejme, svoje výnimky. Tým vzdávam hold a česť nim – výnimkám.

 24. Policie v Itálii použila v pondělí proti demonstrantům v severovýchodním přístavu Terst vodní děla a slzný plyn!

  Kolem 400 miliónů rozzuřených občanů napříč Evropou se bouří a někde už jako ve Francii či Itálii trpělivost došla!

  „Svoboda, svoboda!“ křičeli demonstranti v Terstu, zatímco ostatní křičeli „Nejsme násilníci, složte štíty“.

  https://skrytapravda.cz/ze-zahranici/186-o-cem-se-mlci-par-zmanipulovanych-antipfizeru-protestuje-proti-vydirani-v-italskem-terstu

 25. Ja mám tiež podobnú dvojitú skúsenosť s touto nemocnicou a to bolo ešte dávno, teda pred CV-19.
  Nemyslím si, že to spôsobila „pandémia“.
  Nechcem nikoho uraziť a preto píšem na záver:
  Česť výnimkám, ako píše Milo.

 26. Mám komentár na chorých lekárov z NITRY , ktorí mi urobili 2 x TROMBÓZU za sebou a mám doposial problémy, čo mi 4 × podali za sebou v krátkom čase „DIPROPHOS “ Prvá trombóza vznikla, trvala resp. som sa liečila od 6.8. 2019 – 5.9. 2019 .
  DIPROPHOS som dostala dňa : prvá bola 13.6.2019 ortóped, druhá bola 8.7.2019 neurologička , tretia bola 18.7.2019 . Z tohto vznikla I. TROMBÓZA. PODOTÝKAM, že kríže (driek ) má naďalej bolí ešte viac, ako ma bolel.
  II. TROMBÓZU mám opäť pravdepodobne od DIPROPHOSU , lebo to špec. športový lekár (klamár ) zataji, ako som mu volala telegonicky, že mám od jeho injekcie TROMBÓZU .On mi poslal na mobile krabičku, že mi dal “ GUNU “ – homeopatika. Lenže som sa dozvedela od cievného lekára, že mám opäť trombózu a že to mi nespôsobila GUNA, ale kortykoid DIPROPHOS
  ZačalaL som sa liečiť od : 28.4. 2020 – ešte sa stále liečim.
  Bola som očkovaná 2 × na kovid 19 mávam krče na tej nohe dosť často, kde som mala TROMBÓZU na tej pravej nohe.Takže sú veĺmi vynikajúci v Nitre odborníci čo adekvátne DIPROPHOSOM liečia a dostanete ďalšiu diagnózu. Podotýkam, že z mojej strany nik nemal trombózu ani s cievami problém. Najlepšie by bolo to celé dať prešetriť , lebo nič nie je zadarmo a ešte sú mizerne dôchodky, že človek nemá peniaze ani na lieky. Čo navrhujete v tomto prípade : JA STÁLE TRPÍM !

  • Aries: na bolesti v zádech jsou dobré přesličkové koupele
   http://www.zenazdravotne.cz/2018/04/07/sedaci-a-celkove-koupele/
   nohy – křeče: plavuň vidlačka
   u křečí v lýtkách vložíme plavuň do šátku a lýtko jím ovážeme. Plavuň můžeme použít ke koupelím nohou. Plavuňové polštářky (lze položit na jakékoliv místo na těle, předem nahřát v troubě) a koupele uvolňují křeče způsobené jizvami.
   viz kniha marie treben https://1url.cz/IKdZD

   • Jeden zo spôsobov je „vnoriť sa“ do poškodeného orgánu, t. j. získať predstavu o jeho anatómii a scanovať problém a mentálne ho napraviť – čo vyžaduje štúdium anatómie „ako to tam vyzerá“.

    Toto je len príklad.
    Патологическая анатомия. Pathological anatomy
    [Prehľadávať doménu elib.vsmu.by] https://www.elib.vsmu.by › bitstream › 123 › 21558 › 1 › Pathological Anatomy. Part 1.pdf
    Pathological anatomy studies structural (ma-terial) bases of diseases. This study serves as to theory of medicine, as to clinical practice. Due to this pathological anatomy is a scientific-applied subject.
    Poznámka – každý problém je príležitosť naučiť sa nové veci. Pokiaľ budete s každým problémom chodiť za „lekárom“ – budete hlúpi a vyľakaní do konca života a váš život bude závislý na vašej nevedomosti a na vedomostiach iných. Chcete lacné rady? Viete ako rozlíšiť plavúň od paprade? A nájsť tú pravú plavúň? A kto to má urobiť za vás – divá sviňa?

  • Marek Košice

   Aries, uzemňuj sa…. UZEMNISE.CZ

  • Jelikož máte aplikovanou 2x covid tečku / očkování/ příčinu zhoršení zdravotních problémů bych hledala tam. Stále se o tom píše.

  • Navrhujem vám: študujte a nespoliehajte sa na klobásových lekárov a na iných politicky orientovaných a uplatených poradcov, umelcov a bláznov. Vyhľadajte si napríklad videa Dr. Zelenko (americký lekár, žid, škaredý, ale dobrý, múdry a Človek.) Jeho videorady sú aj preložené. S trombózou sa dá očkovať iba naivka, ako ste asi vy. Teraz niet pre vás praktickej rady, musíte si vypiť svoj pohár hlúposti a naivity do dna. Bude možno aj horšie. Obetujte svoje bolesti za duše v očistci. Vrátia vám to. Prepáčte, nechcela som vás uraziť.

 27. Pokiaľ ide o úroveň našej zdravotníckej starostlivosti, podobných prípadov ako v článku by sa dalo uviesť veľmi veľa. Dnes, keď zúri umelý, covidový Armagedon, majú zodpovední zdravotníci a politici výhovoriek habadej. Aj preto patríme v počte odvrátiteľných úmrtí na jedno z popredných miest v EÚ. Na zdravotníctvo údajne niet dostatok peňazí, ale na kupčenie s testovaním a vakcináciu sa vždy nájdu. Napríklad aj pri nezmyselnej očkovacej lotérii na RTVS 1.

 28. Správne,,plne s tebou súhlasím,!!

 29. https://www.infowars.com/posts/this-ends-when-we-all-say-no/
  This Ends When We All Say NO!!!
  Toto skončí, keď všetci povieme NIE!!!

  We are being slaughtered by a few sociopathic oligarchs and corrupt governments.
  Zabíja nás niekoľko sociopatických oligarchov a skorumpovaných vlád.

 30. https://www.infowars.com/posts/the-controlled-media-brought-to-you-by-pfizer/
  The Controlled Media, Brought To You By Pfizer
  Kontrolované médiá, ktoré vám prináša spoločnosť Pfizer

 31. https://cz24.news/karen-kingston-tajne-schvaleny-patent-ktory-umoznuje-zaockovanych-spojit-s-ui-a-sledovat-ich/
  KAREN KINGSTON: TAJNE SCHVÁLENÝ PATENT, KTORÝ UMOŽŇUJE „ZAOČKOVANÝCH“ SPOJIŤ S UI A SLEDOVAŤ ICH

  Vedia a budú to vedieť len elity, lebo ľudstvo neprotestuje a naivne dovolí, aby sa táto hra s nim hrala a jej „pravidlá“ sa budú čoraz viac sprísňovať!

  • SLOVENSKO: Hlavný hygienik Ján Mikas prostredníctvom svojej hovorkyne vyzval politických predstaviteľov, aby nezaťahovali Úrad verejného zdravotníctva do politických sporov, informovala TA3.

 32. Veľmi dobré video v článku:
  https://cz24.news/to-musite-vidiet-ako-sa-brani-vlast-pred-hyenami-europoslanec-milan-uhrik-mimoriadne-tvrdo-predsednicke-eurokomisie-leyenovej-neprovokujte-nas-neprovokujte-strednu-europu-video-sk-1min/
  To musíte vidieť, ako sa bráni vlasť pred hyenami! Europoslanec Milan Uhrík mimoriadne tvrdo predsedníčke Eurokomisie Leyenovej: „NEPROVOKUJTE NÁS, NEPROVOKUJTE STREDNÚ EURÓPU!“ (VIDEO SK, 1min)

 33. https://cz24.news/o-cem-se-mlci-evropa-na-nohou-korporatni-media-zatloukaji-a-neinformuji/
  O ČEM SE MLČÍ: Evropa na nohou, korporátní media zatloukají a neinformují

 34. Eduard Stahovec

  Je až zarážajúce,ako vy,tzv.laickí obborníci dehonestujete tvrdú a úmornú prácu stoviek vedcov – odborníkov a do krajnosti sa obetujúcich všetkých zdravotníckych pracovníkov a všetkých ,čo robia všetko pre to, aby zachraňovali ľudské životy,
  Vďaka im, za ich obetavú prácu. Eduard

  • No, keď sa už tak obetovávajú, tak mohli ešte tú misu tej pacientke vymeniť. Kus nosa by im preto neopadlo.

  • „do krajnosti sa obetujúcich všetkých zdravotníckych pracovníkov“ – v živote som NEZAŽIL!!! DEMAGÓGIA!
   Aj keby bola ostrá vojna – bola by to stále len profesionálna povinnosť všetkých zložiek obrancov!

   „Chcem byť vedec! Aby som mohol do úmoru pracovať za GRANT a doktorát!“ ???
   “ Chcem byť odborník, aby som mohol do úmoru pracovať pre nejakú korporáciu!“ ???
   „Chcem byť lekár! Aby som mal STATUS VÁŽENEJ OSOBY A ZDROJ NADŠTANDARDNÝCH PRÍJMOV!“ ???
   „Chcem byť zdravotná sestra, aby som mohla pracovať v medicínskom prostredí, ale na lekárstvo si netrúfam – prevziať takúto zodpovednosť, učiť sa! Chcem byť riadená – lekárom, prípadne sa za lekára vydať!“ ??? = uniformovaná príslušnosť k bielym plášťom – avšak chyba lávky – tvoja uniforma bude belasá = farba sanácie, farba „modrých“ montérok = roboš v zdravotníctve! Ups! nevyšlo to – skysla som v zdravotníctve!

   To má každý, kto robí nebezpečnú a špinavú prácu – v Duslo Šaľa napr. – pindať, ako sa do úmoru „obetuje“?!

  • holistický prístup

   Aha ho – ďalší OTROK DIABLA … ďalší parazit … vraj „Eduard Stahovec“ …

 35. Hlavná odborníčka Ministerstva zdravotníctva SR pre primárnu pediatriu Elena Prokopová v rámci tlačovej besedy po rokovaní konzília odborníkov zopakovala pravidlá dodržiavania desaťdňovej karantény v prípade nakazenia sa niektorého člena domácnosti, napríklad dieťaťa

  https://www.hlavnespravy.sk/ostatni-clenovia-domacnosti-s-nakazenym-clovekom-musia-ostat-v-karantene-15-dni/2724330
  *****
  Viktorín naznačil, prečo zverejnenie informácií o projekte MOVIR Naďa tak rozčúlilo. V tendroch mali byť úspešné spoločnosti, ktoré “pán minister dlhodobo preferuje”
  https://www.hlavnespravy.sk/viktorin-naznacil-preco-zverejnenie-informacii-o-projekte-movir-nada-tak-rozculilo-v-tendroch-mali-byt-uspesne-spolocnosti-ktore-pan-minister-dlhodobo-preferuje/2724064
  *****
  V Európe vedú proti Poľsku hon na čarodejnice a Maďarsko sa postaví na jeho stranu, vyhlásil vo štvrtok v Bruseli predseda maďarskej vlády Viktor Orbán po príchode na dvojdňový summit lídrov členských krajín Európskej únie
  https://www.hlavnespravy.sk/orban-eu-si-ukradomky-rozsiruje-pravomoci-madarsko-sa-postavi-na-stranu-polska/2724390
  *****
  Kancelária českého prezidenta Miloša Zemana zverejnila vo štvrtok na tlačovej konferencii videozáznam z návštevy predsedu Poslaneckej snemovne Parlamentu ČR Radka Vondráčka u Zemana v nemocnici. Zeman na zázname podpisuje dokument o zvolaní ustanovujúcej schôdze dolnej komory parlamentu na 8. novembra. Podľa vedúceho hradnej kancelárie Vratislava Mynářa rozhodol Zeman o zvolaní schôdze skôr, ako kancelária dostala informáciu o jeho práceneschopnosti. Informoval o tom spravodajský portál Novinky.cz
  https://www.hlavnespravy.sk/hrad-zverejnil-video-s-hospitalizovanym-prezidentom-zemanom/2724372

 36. Ještě nikdy v historii se neléčily nemoci a nedělala se prevence zdraví tím, že se uzavíraly podniky. Tohle je novinka a je proto potřeba si položit otázku, jestli tady jde skutečně o naše zdraví a nebo je ve hře úplně něco jiného.

  Určité nejasnosti vzbuzuje i to, proč během takzvané „pandemie“ musely své provozovny zavřít malé a střední podniky a naopak velké nadnárodní společnosti (Albert, Tesco, Globus, Lidl atd.) mohly mít otevřeno. Že by se Covid těmto velkým nadnárodním korporacím vyhýbal a útočil jenom na ty malé firmy, nebo je ve hře něco jiného?

  Podle Davida Ickeho, který se již delší dobu zabývá touto falešnou pandemii, slouží lockdowny ke zničení živnostníků včetně malých a středních firem. Cílem této operace má být to, aby se lidé stali finančně co nejvíce závislými na státu. Vytvoří se příležitostný příjem, který lidem bude nabídnut, ale pouze pod podmínkou, že se nechají očkovat. Lidé tak budou stát před Sofiinou volbou, jestli se nechají zabít smrtící vakcínou, nebo skončí na ulici jako bezdomovci.
  https://cz24.news/david-icke-lockdowny-slouzi-ke-zniceni-malych-a-strednich-podniku-o-zadnou-epidemii-tady-nejde-a-nikdy-neslo/

 37. VIROLOGIE ODHALILA PODVOD A NEEXISTENCI KORONA PANDEMIE (VIDEO 140min, CZ Titl)
  https://cz24.news/virologie-odhalila-podvod-a-neexistenci-korona-pandemie-video-140min-cz-titl/
  *****
  Plány WEF ukazují, jak daleko jsou elity ochotny zajít, aby ovládaly a podmanily si lidstvo. Stránky WEF obsahují řadu hororových vizí, které se představují jako progresivita. A příliš často se plní, stačí si vzpomenout na Událost 201, společnou simulační hru WEF a Gatesovy nadace, ve které se „pandemie“ odehrávala již před jejím vypuknutím.

  Jednou z takových vizí je takzvaný „Internet těl“, který prý změní naše životy, jak vysvětluje WEF. Údaje o těle se shromažďují prostřednictvím „implantovaných, spolknutých nebo používaných“ zařízení. Za tímto účelem je třeba zrušit ochranu údajů.
  https://cz24.news/bestialne-zrudne-plany-schwabova-wef-kazdy-clovek-bude-jiz-brzy-nonstop-monitorovan-video/

 38. Od roku 1973, kedy tam podobné vecí zažila moja manželka sa toho veľa nezmenilo.
  Ja som tam zažil pri ošetrovaní môjho syna v roku 1997 iba otázky, „kde je obálka? “ ešte pred začiatkom ošetrenia.
  Nedá sa to absolútne porovnať so západom

 39. https://www.naturalnews.com/2021-10-21-genocide-repeat-covid-vaccines-like-small-pox-blankets.html
  GENOCIDE REPEAT: Much like the small pox blankets given to Native Americans, the US government is now giving “free” Covid spike protein vaccines to oblivious victims
  Genocída sa opakuje: Rovnako ako prikrývky napustené kiahňami, ktoré dostali domorodí Američania, vláda USA teraz dáva „bezplatne“ vakcíny proti Covidu s hrotovými proteínmi nedbajúcim (zábudlivým) obetiam

  The Native Americans were purposely infected with deadly smallpox, now Americans are being purposely infected with billions of toxic spike prions
  Pôvodní Američania boli úmyselne infikovaní smrteľnými kiahňami, teraz sú Američania účelovo infikovaní miliardami toxických hrotových priónov

  • holistický prístup

   Milá Janka a všetci ostatní,

   točíte sa na mieste ako detská hračka – VLK – aby ste videli, aká HRA sa HRÁ, potrebujete sa dostatočne vzdialiť – môže vám pomôcť aj seriál

   https://celostnivzdelavani.cz/nova-chronologie-dejin-1-dil

   – dielov je viac – ľahká navigácia – stačí meniť v linku číslo.
   To, čo sa „deje“, je len vrcholná epizóda jednej VOJNY vedenej TEMNÝM beštiálnym psychopatickým parazitom proti BIELEMU ČLOVEKU.

 40. …väčšinou všetci dobre vieme, že jediné čo momentálne vládne na celom Slov. a tiež svete je koronocirkus, na vyvolanie veľ.strachu u ľudí….mnohí tomu rozumieme…..mnohým ,,veciam rozumieme“, navzájom…. ozaj zaujím.pieseń od Hor.Slíže….a Marfuška pobavila, ako v tej rozprávke….

 41. Michalovic Pavol

  ŽIAĽ, VŠETKO JE O ĽUĎOCH. PRACOVAL SOM V NEMOCNICI, VIEM O ČOM HOVORÍM. ŽIAĽ JE TO O SPRAVANI SA.

 42. Mozem potvrdit neochotu personalu sme v Detskej Fakultnej nemocnici dcera schytala virus hnackovy a sestricka ju zakryla po usi otvorila na nu okno a neunuvala sa viacej niekoho oboznamit ked som prisla o polnoci k nej tak som ju nasla o 3 nadranom som bola kontrolovat zas a draha sestricka si spinkala v kresle a ze vraj nema cas na nic….ani oznamit matke ze dieta hnackuje a to som na izbe pre matky par krokov od sesterskej izby

  • My sme tam lezali par mesiacov dozadu s virusom. Ale na oddeleni D nemozem povedat krive slovo. Na izbe s malym starostlivost super. Ludia zoberte si aj vy taku sestru lekara ktory idu nonstop . Ja ich uprimne lutujem mala som moznost sa rozpravat s viacerymi a vidiet ze ako sluzia a je to masaker.

 43. Takéto nemocnice sú aj v iných mestách. Ľudia do nich nechodia. Ak má niekto smolu že to nevie, tak má smolu.

 44. …po vypočutí relácie sl.vysielača som dostala zaujím.infor., ako rôzne ľudia reagovali…patrila som do 1/3, kt.zaspala z urč.dôvodov….tieto dejiny tu už boli spomenuté….

 45. Je hrozne co se ted deje. A ty zrudy pocitaji s tim, ze se stari lide nemuzou branitkdyz zustanou takhle sami nekde v takove zavsivene nemocnici bez pomoci rodinnych prislusniku. Jsem rada, ze to vase maminka prezila. Podala bych na ne trestni oznameni. zanedlouho budou tyto zr.dy potrestane a budou souzeni na nejvyssi urovni. Bozi mlyny melou pomalu ale jiste. Az jim dojde co delaji, bude pozde.

 46. Ja som tam rodila pocas covid opatreni. NIKTO nikde nesmel na navstevu . Veci mi nosili na vratnicu a sanitarky VZDY doniesli. Bohuzial niesme jediny stat kde sa to robi.. a ked sa ludia nebudu ockovat bude to horsie a horsie. Ja na staru nemocnicu nemozem povedat krive slovo. Zakazdym ked tam pridem z hocicim ochota je prvorada. No to nova nemocnica je jedna katastrofa.

Pridajte komentár

*