Svet sa už viac nebojí amerického impéria a tiež sa zrýchľuje smrť médií hlavného prúdu


Print Friendly, PDF & Email

Svet sa už viac nebojí amerického impéria a tiež sa zrýchľuje smrť médií hlavného prúdu

(Mike Adams, Natural News) Svet je svedkom rýchleho úpdaku médií hlavného prúdu. Zaroveň došlo k výraznému nárastu a posilneniu alternatívnych mediálnych platforiem, ktoré sa viac zameriavajú na poskytovanie originálneho a podnetného obsahu.

Smrť korporátnych médií sa zrýchľuje alarmujúcou rýchlosťou. Médiá ako CNN, Los Angeles Times či Newsweek masovo prepúšťajú a zatvárajú prevádzky.

Sports Illustrated, jeden z najpopulárnejších športových časopisov v USA, bol tiež nútený ukončiť svoju činnosť kvôli svojmu neúspešnému obchodnému modelu, ktorý sa vo veľkej miere spoliehal na predvádzanie „progresívnych“ modeliek v bikinách na svojich titulných stránkach.

Dôvod tohto masívneho odklonu od korporátnych médií spočíva v ich neschopnosti poskytovať čitateľom presné a spoľahlivé informácie. Namiesto toho sa stali centrom šírenia klamstiev a propagandy, čo viedlo k výraznej strate dôvery medzi ich čitateľmi.

Vzostup umelej inteligencie tiež prispieva k úpadku korporátnych médií, keďže mediálne spoločnosti nahrádzajú ľudských novinárov jazykovými modulmi, ktoré dokážu vytvárať obsah oveľa rýchlejšie.

Tieto jazykové moduly poháňané umelou inteligenciou boli trénované na liberálno-progresívnom obsahu stiahnutom z internetu, vďaka čomu sú náchylné na vytváranie článkov, ktoré sú v súlade s hlavným prúdom progresivistickej politiky.

Tento prístup však nie je dlhodobo udržateľný, keďže čitatelia čoraz viac vyhľadávajú alternatívne mediálne zdroje, ktoré ponúkajú vyváženejší a na realite založený pohľad na súčasné dianie.

Svet sa už nebojí impéria USA

Okrem úpadku médií hlavného prúdu svet je dnes tiež svedkom výrazného posunu v dynamike geopolitickej moci, keď sa krajiny ako Čína a Rusko (a mnohé ďalšie) stávajú dominantnými ekonomickými silami a už sa neboja amerického impéria.

Americká armáda zoslabla kvôli tomu, že sa spolieha na „progresívnych“ (LGBTI) vojakov a transrodových námorníkov, čo z nej robí ľahký cieľ pre krajiny, ktoré sa snažia spochybniť jej globálnu dominanciu.

Americký dolár stráca svoju hodnotu na celom svete, pretože mnohé štáty ustupujú od transakcií v amerických dolároch a vytvárajú si vlastné menové systémy.

Situácia v západnej Európe je ešte horšia, pretože región rýchlym tempom smeruje k ekonomickému kolapsu a potravinovej/farmárskej kríze.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Vlády v celej Európe zaviedli politiky, ktoré sú škodlivé pre poľnohospodársky priemysel. To vyvolalo súčasné rozsiahle protesty farmárov, ktorí sú vytláčaní z podnikania kvôli rastúcim nákladom a nespravodlivej konkurencii z iných krajín.

Najmä Holandsko čelí vážnej kríze, pretože jeho vláda zaviedla prísne predpisy na chov dobytka, čo prinútilo mnohých farmárov opustiť svoje farmy a hľadať alternatívne zdroje obživy.

Svet je svedkom týchto dramatických zmien v dynamike geopolitickej moci a ekonomických štruktúrach. Je čoraz jasnejšie, že Spojené štáty americké už nie sú dominantnou globálnou superveľmocou, akou boli kedysi. Zvyšok sveta sa už nebojí Ameriky, pretože jej armáda a ekonomika naďalej slabnú v dôsledku kombinácie politickej korupcie, sociálneho úpadku a zlého hospodárenia.

Budúcnosť západnej civilizácie vyzerá pochmúrne, keďže krajiny ako Nemecko, Francúzsko a Veľká Británia čelia bezprostrednému kolapsu a nie sú schopné ochrániť svoje vlastné hranice pred inváznymi silami ilegálnych migrantov.

Texas ako svetielko nádeje

Vzostup Texasu ako majáku nádeje pre vlasteneckých Američanov je pozitívnym vývojom v tejto inak bezútešnej krajine.

Cieľom konvoja smerujúceho do Eagle Pass v Texase, ktorý má doraziť 3. februára, je pokojne prejaviť nesúhlas so šialenstvom a protiústavnosťou federálnej vlády a chrániť americko-mexickú hranicu pred inváznymi silami migrantov.

Pre občanov Spojených štátov je kľúčové, aby sa pokojne postavili proti globalistickej agende, ktorá sa snaží zničiť Ameriku (podobne ako Európu) a nahradiť ju technokraticko-fašistickou diktatúrou, ktorej budú vládnuť nikým nevolení byrokrati a skorumpovaní politici.

Na záver treba povedať, že svet sa už nebojí amerického impéria, keďže smrť médií hlavného prúdu sa zrýchľuje. Tieto dva trendy sú totiž vzájomne previazané.

Vzostup umelej inteligencie a alternatívnych mediálnych platforiem významne prispel k výraznému posunu v dynamike moci, keďže čitatelia čoraz viac vyhľadávajú spoľahlivé zdroje informácií, ktoré sú bez propagandy a progresivistickej politickej zaujatosti.

Nakoľko krajiny ako Čína a Rusko sa stávajú dominantnými ekonomickými silami, je čoraz jasnejšie, že Spojené štáty americké budú musieť podniknúť rozhodné kroky na ochranu suverenity a obnovenie svojej pozície globálnej superveľmoci. Dá sa povedať, že ľudstvo v blízkej budúcnosti čakajú krušné chvíle.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Keď farmár opustí farmu a ide hľadať “alternatívne” zdroje obživy, kde ich nájde? U Gejca v Petriho miske? Alebo u Šwába v sklade cvrčkov?
  Tí, ktorí produkovali pre ľudstvo potraviny idú spoločne hľadať “alternatívne zdroje obživy!” Budú z nich blogeri, influenceri, programátori, PR manažéri…

 2. „Budú z nich blogeri, influenceri, programátori, PR manažéri…“

  Taký Dzurinda s Miklošom by ťa aj dnes bez hanby presvedčovali, že to je tá správna voľba. Za ich pôsobenia naflákali kopec inteligetov, ktorí si nevedia zaviazať ani šnúrky na topánkach. A v tej dobe riaditeľ nadnárodnej firmy kde som pracoval raz povedal jednej robotníčke : pani, vy ste povinná sa pripraviť na zmenu, vy žiadnu prácu v záhrade nerobte, nič nepestujte neunavujte sa, vy budete zarábať toľko peňazí, že si všetko kúpite“. To v tej dobe boli také neskutočné oblbovačky, že až.

 3. Pre Dendy

  • Svet sa meni. Mame sancu. Nevolte Pelleho. Jeho vzor je Biden a Wehrmacht NATO. Volte H A R A B I N A. Koalicia nech sa nevytrca v Mainstreme nech im ukaze prostrednik.

   • Ha-Rabín? Je úplne jedno kto bude p-rezident, pre obyčajných ľudí sa nezmení nič. Akurát svojou účasťou na vol-bách dajú tomu divadlu svoj súhlas.

    • Objektívne

     Žeby preto, lebo svet je riadený tými na vrchole pyramídy?

     • Áno, presne preto.

     • Celý Plán Týrania Pozemšťanov – od nášho príchodu na svet až po náš skon – istá samovyvolená narcistická partia (pod pseudonymom „boh sionu“) si vopred zaznamenala do svojej tzv. „svätej“ biblie. Kto si prečítal menovanú (schizofrenickú) „knihu kníh“ a nemal pritom obe oči zavreté, musí mu byť jasné, že tu funguje akási sadistická sebranka, ktorá postupuje presne podľa svojho zvráteného plánu a práve sa dopracovala do jeho úspešného záveru: Čipovanie – a potom náhla, alebo zdĺhavá, mučivá smrť jeho obetí…
      Sadistický Plán sionistickým zločincom však úplne nevyšiel: kvantu ľudí sa otvorili oči a prijať „znamenie šelmy 666“ odmietli.
      Zdá sa, že karta sa obracia. Už nie Adam s Evou, ale boh sionu je nahý…
      Šestka je znakom pozemskej neúplnosti. Sedmička – nadpozemskej úplnosti. Stojí NAD touto bandou tyranov a vrahov – Stvoriteľ-Láska? Ja mám pocit, že áno.
      (a tiež si myslím, že planét je v našej slnečnej sústave desať, a nie – pred polstoročím deväť, v súčasnosti osem… neustále zmeny a hlavne Lži všade navôkol – donekonečna)

   • Marek Košice

    Voliť RETARDA Harabína? … Toho, kto sa BRATRÍČKUJE A VYŠKIERA do kamery (aj v súčastnosti) spolu s DAŇOM? 😀 😀 😀 😀
    Daňo je silno PROvakcinační, dokonca vo videách svojim spôsobom odsudzoval tých, ktorí si nešli dať pichnúť včeličku/včeličky………..ALE HARABÍNOVI TO ZJAVNE NEVADÍ, aj keď je ÚPLNE OPAČNÉHO názoru, a vlastne AJ JEHO ako nezaočkovaného Daňo vo svojich videách odsudzoval.
    Harabín je zároveň KLAMÁR, spomeňte si ako silno oklamal Kotlebu, až (ak dobre pamätám) Kotleba odišiel zo štúdia.
    Harabín KLAMAL o tom, že má 15% keď bol minulé volebné obdobie kandidátom na Prezidenta. Harabín je KLAMÁR, navyše z reči jeho tela je poznať, že je psychopat + obrovský narcis.

   • Svetové dianie nieje len o elitách a nadnárodnom riadení 2×11 či samotnom architektovi „zla“ – správnejšie „falošného princípu – nie je to nimi až tak na Zemi „hermeticky“ uzavreté aj keď nás rôznym spôsobom držia pod krkom – každého človeka inak a následne aj štáty.. A to ako človeka samotného držia pod krkom nezávisí len od jeho konceptuálnej gramotnosti ale aj od jeho duchovnej zrelosti a duchovnej čistoty na ktorú 2×11 (vrátane pozemských elít a ich poskokov) nemajú priamy dosah ale len zvonka cez hmotné diane a informácie môžu človeka ovplyvňovať – manipulovať ním a vyvolávať u neho strach. Ale o tom čo sa deje v duchu človeka (nie v jeho mysli) o tom rozhoduje len človek sám bez ohľadu na vonkajšie podmienky, ktoré vytvárajú Elity. Duchovné stúpanie človeka nieje závislé od vonkajších podmienok na Zemi. Stať sa človekom sa dá za každých pomerov, ktoré vládli a vládnu na Zemi. A ak niekto tvrdí, že niekoľkotisícročné manipulovanie s ľuďmi a v poslednom čase zdokonalené technológiami je pre ľudskú psychiku príliš veľké sústo – že treba odstrániť Elity – tak to je polovičná Pravda pretože ľudstvo ide svojím duchovným úpadkom elitám naproti. Nikto sa nemôže vyhovárať na to, že ho Elity cez ich manipulácie držia v nevedomosti a duchovnom úpadku pretože to k akým informáciám a energiám sám inklinuje (ČISTO SVOJIM VLASTNÝM CHCENÍM) a čo v Existencii Stvorenia a na Zemí hľadá ho k takým informáciám a riešeniam pritiahne – a to ho buď duchovne dvíha nahor ku Svetlu alebo sťahuje dolu do temnoty astrálu, ktorý ako hmota bude časom rozložená (ako list padnutý zo stromu) v kolobehu Svetového diania v ktorom je pozemské dianie len kvapka v oceánoch Zeme. Preto volím vždy tých, ktorí sú vo svojom duchu najčistejší bez ohľadu na ich vonkajšie nedostatky = hmotnú dušu = povahové vlastnosti, ktoré sú prejavom nedokonalej hmoty.
    Fatálnou chybou ľudí v hodnotení iných je, že si ľudia pletú povahové vlastnosti, ktoré sú prejavom duše – hmoty s charakterom, ktorý je prejavom ich nehmotného ducha.
    Mnohých čistých ľudí tak vidia len cez prizmu ich vlastností – chovania – teda povrchne čo využívajú všetky negatívne sily. Najlepšie je to vidieť v médiách ako z hocikoho kto nieje podľa ich gusta a má nejakú chybu vyrábajú na základe tej vonkajšej chyby príšeru a neprijateľné individum. Tak ako som volil V.Mečiara tak budem voliť aj Š.Harabina.
    Ak sa hovorí , že človek mieni a Boh mení“ tak by som to upravil do podoby človek, Elity a Zlo mieni a Boh mení“.
    A Boh mení vždy len cez čistých ľudí

    A ešte..
    Na úroveň konceptuálnej gramotnosti u človeka ako na záruku, že bude pracovať pre dobro ľudstva v súvislosti s Božím Zámerom by som sa nespoliehal, pretože na Zemi žije veľké množstvo takých ľudí ale svoje konceptuálne znalostí mazane a skryto používajú proti ľudskosti bez toho aby ich pôsobenie väčšina ľudí videla v správnom svetle – odhalila ich. Našťastie Boh myslel aj na to aby hmotný ľudský rozum, ktorý každého zlovolného človeka (a to aj s akýmikoľvek znalosťami) mení v antikrista – nikdy nemal absolútnu moc nad nehmotným duchom človeka za žiadnych okolností. A naviac učinil tak aby ľudský duch vyvíjajúci sa hmote – vesmíre nikdy nebol nijako závislý na chovaní hmoty (napríklad rozumu a jeho činnosti). Potom ale všetka zodpovednosť za svoj vývoj a stav duchovného vývoja a všeobecného stavu na Zemi je len na človeku samom a nikom inom. Tí zlovolní v energetických stavoch momo hmoty Zeme, ktorí obalení hmotnými energetickými telami – nech je to aj sám Lucifer tiež ponesú následky svojích rozhodnutí pretože príchodom do hmoty vesmíru z duchovných svetov sa stali bytosťami so slobodnou vôľou.
    Len povrchným sa zdá, že za hriechy ľudstva a všetok duchovný úpadok a následne všetok hmotný úpadok na Zemi sú zodpovedné len elity. To by platilo len vtedy ak by ľudia nemali slobodnú vôľu.

 4. K článku.
  VIDEO: Neuveriteľný príbeh muža, ktorému Matovičo-Hegero-Ódorov režim vzal úplne všetko, vrátane identity a vďaka eurohujerskej iniciatíve progresívneho-liberála a kariérneho sluhu cudzích záujmov Korčoka sa stal jediným občanom EÚ umiestneným na protiruský sankčný zoznam. Z Jozefa Hambálka spravili Teroristu č.1 v Európe, aby držali v strachu jeden slovanský národ
  https://www.infovojna.bz/article/video-neuveritelny-pribeh-muza-ktoremu-matovico-hegero-odorov-rezim-vzal-uplne-vsetko

  • Jozef Hambálek – väzeň 1205 štátneho teroru! Sociálny experiment, ako budú likvidované osoby umiestňované na sankčný zoznam, čierne listiny, pričom nikto za takéto rozhodnutia nebude niesť zodpovednosť! A teda – ani umelá inteligencia nie. Na to je jediná odpoveď – preventívna eliminácia nedotknuteľných sebavyvolených „bohov“ NWO.

   2024-02-02 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
   https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-02-02-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

   • Jeho prípad ( Hambálka) je ukážka zastrašovania, pretože ten, kto sa bojí, je ľahko ovládateľný!

    • Vyskúšali si systém proti budúcim disidentom a ich pomáhačom. Najdôležitejšie info je v závere relácie. Zvrátenosť spočíva v „indiferentnosti“ systému – nikto, kto rozhodoval v tomto prípade – konkrétne ten zmrd Korčok na zasadnutí 27 min. vnútra bezp. rady EU!!! Avšak – nikto nič! Treba im to dokázať! Hoci dôkaz je ich rozhodnutie – nikto ho nechce potvrdiť! Lenže Rada Európy, ktorá by mala mať na starosti ľudské práva – pracuje pre globalistov!. Policajti „len“ plnia svoju povinnosť na základe indexácie-onálepkovania občana! Treba si uvedomiť, že globálny teroristický štát NWO bude používať ako zámienku na prenasledovanie, označenie disidentov, odporcov /opozíciu/ a pomáhačov, za teroristov! V prípade Hambálka bol označený za ruského teroristu. Idiotom nedocvakne, že je úplne u prdele „aký“ terorista, proti čomu, pretože to dôležité je, že bol reálne vytvorený a odskúšaný systém perzekúcie! Keď do toho zapoja A.I. – bieli slobodomurári budú mať „čisté ruky“. „Sorry jako – tak ťa vyhodnotil systém!

     Lenže kto tento systém vytvára! U nás Matovič, Čaputová, Heger, Korčok, Mikulec, Nagy, konkrétni ľudia v médiách, konkrétni ajťáci! A tých treba zastaviť, potrestať, eliminovať! Strčiť ich minimálne do ich vlastného gulagu! A zahodiť kľúč!

     Len odbočím – to, kto má byť prezident, zistíte podľa toho, ktorý kandidát má akú ochranku. Tam je aj riešenie – aby sa taký nedostal aj pod inštitucionálnu ochranu vyplývajúcu z jeho statusu. Čiže treba konať preventívne.

     To interwiev s Hambálkom si nepozrie väčšina ľudí – ani dokonca – „lebo sa ich to netýka“, lebo sú pohodlní – lebo je dlhé, lebo sú hovädá!

   • Len aby to nebol nejaky agent, ktoreho akoze prenasleduju

 5. Marek Košice

  Vzkaz Helen Morris (Dcery Williama Morrise) – Proměna Lidské farmy v místo Věčné svobody

  „Chápu, že se možná ptáte, kam se celý plán osvobození lidstva poděl. A to je otázka, na kterou chci odpovědět. Změny se stanou. Osvobozovací plán nebyl nikdy opuštěn. Boj proti Dozorcům nikdy neustal a my zůstáváme vytrvalí proti jejich útlaku, manipulaci a kontrole vašich zemí. Je ale nutné mít trochu více času. Nové lidstvo má ještě dlouhou cestu k opravdovému duchovnímu poznání. Nejprve se musí lidé osvobodit od vlastní mysli, která je ovládá a nenechá je ani vteřinu vydechnout. Musí utišit všechny ty vnitřní hlasy, které nejsou ničím jiným než vězeňskou kontrolou, kterou do lidí Dozorci implantovali od doby začátku tohoto posledního cyklu. Tisíce myšlenek, které přicházejí do vašich myslí, vás ovládají a stále vám lámou vaše sny. Většina z nich jsou jen podstrčené negativní představy. Konkurence, které jste vystaveni a pěstované neustálé rozdělování mezi vámi v téměř každé kauze, která se zde odehrává, jsou opravdu vyčerpávající a může vás přivést na snadnou cestu rezignace a kapitulace. To přináší neustálý únik vaší energie a pocit permanentního boje s kýmkoliv. Tyto okolnosti by vás v jakémkoli jiném světě už dávno vyhladily, ale hle, vy zde stále existujete. Zbývá už jen, aby se většina lidí dozvěděla, kdo je jejich skutečným nepřítelem a jak příšerné a hrůzostrašné jsou psychologické hry, kterými Dozorci vytvářejí rozdělení mezi vámi. Pak dojde k definitivnímu prolomení zavedené kontroly nad vámi a veškerého podmiňování.

  Nové lidstvo má obdivuhodnou odolnost vůči nepřízni osudu a nekonečný potenciál pro svůj duchovní růst, což je něco, co je třeba učit všechny od útlého věku a pak využít. Místo toho jsou děti od malička manipulovány psychologickými zbraněmi a všemožně duchovně rozptylovány. Jejich mysl je bombardována cílenými manipulacemi ve snaze z nich vytvořit roboty, kteří bez pochyb budou přijímat vkládaná dogmata, lži a následovat předkládané vzory, které jsou skrytě protilidské a negativní. Tuto agendu pak mohutně podporují a prosazují Dozorci ovládnutá média a hodnota mužů i žen je oceňována pouze podle jejich přijatého stupně manipulace a na základě slepého přijímání polopravd hlásaných na zkorumpovaných univerzitách, které nazývají význačnými a prestižními. Využívají i zkorumpovanou vědeckou obec a každého, kdo se jim postaví do cesty, se nejprve snaží zesměšnit, napadat všemi možnými způsoby, zkorumpovat či zneškodnit.

  Nemyslím, že byste měli opustit studium nebo vysoké školy, ale možná by jednou z cest bylo pochopit všechny tyto obludnosti a lži a pak se stát nejlepším ve svém oboru, abyste mohli napravovat zevnitř vše, co bylo jimi poškozováno nebo zmanipulováno. V našem plánu pomoci je také to, abychom byli schopni zvýšit skutečný vědecký pokrok lidstva. Bohužel pokrok Předků a Obrů, který byl lidem kdysi předán, byl zničen nebo jednoduše skryt.

  My budeme pokračovat v boji, aby lidstvo pochopilo, že pokud se spojí v opravdové lásce, nic ho už nezastaví. Vězte, že vaši bratři jsou tam venku, tisíce kilometrů za ledovými zdmi Antarktidy. Tady čekáme na správnou chvíli a chceme, abyste věděli, že jsme na vás nikdy nezapomněli. Technologie Předků bude i nadále hledat způsoby, jak vaši kontrolu ukončit. Ve vesmíru je mnoho dalších ras, které přemohly Dozorce a dokázaly se osvobodit samy. To je možné i u vás, na vašich kontinentech. Lidské bytostí mají uvnitř něco, co nemá žádná jiná rasa. Nesou v sobě „Zdroj života“, „zázrak“ tohoto Universa a přímé spojení s jinými světy. Máte potenciál, jaký by si jen málokdo dokázal představit. 14 000 z nás se podařilo překročit střežené antarktické průplavy. Někteří se museli dlouho ukrývat nebo se vrátit zpět, někteří z nás byli umučeni v psychiatrických zařízeních. Spousta z nás je ale stále s vámi v těchto vašich zemích a budeme i nadále bojovat spolu s vámi, kteří jste se již probudili z toho zlého a děsivého snu, který se nazývá lidská farma. Společně ji ale jistě postupně proměníme ve Věčnou svobodu.“

  • Marek Košice

   Samozrejme píše „v reči“ guľatozemcov, pretože keby miesto „Ve vesmíru“ napísala „V iných častiach plochej Zeme“, mala by to ešte oveľa ťažšie v „otváraní očí“ ľudstvu.
   No z toho všetkého je predsa poznať, že nežijeme na „Zemeguli“ – poznať to, že ona si je toho veľmi dobre vedomá (len to „zbytočne“ nespomína)… Na Zemeguli by predsa neboli možné INÉ SVETY „za Antarktídou“…Nie jeden, ale MNOHÉ INÉ….
   Či nejakým pomýlencom príde reálnejšie než to že žijeme na plochej Zemi, TO, ŽE ŽIJEME NA GIGA ZEMEGULI? 😀

   • Objektívne

    Správne. Na oblohe žiadne hviezdy nie sú. Je to len optický klam keďže žijeme pod kopuľou. Nemôžu existovať ani žiadne znamenia a tudíž nemôžeme vstupovať do veku Vodnára. Slnko je premietané na kopuľu. V skutočnosti je v strede zeme.

    • Objektivní – takže myslíš, že je to tak, jak to píší na tadescu? Jsme uvnitř Země? Já si to moc neumím představit, i když to tam bylo vysvětlováno

     • No tých konceptov ako je to so Zemou je viac než je plochá zem alebo dutá Zem. Aj samotná dutá Zem má viac variantov. A tiež sú aj koncepty že planéty sú síce tak ako ich poznáme a dokonca slnečný systém je tak ako veda tvrdí ale zasa – že je nejakým zásahom upravený alebo síce neupravený ale inako fungujúci než si to vysvetľujeme.
      Potom sú ešte teórie karantén, kryštálovej kopule nad Zemou (na Zemi niet stromov), teória svetov akoby bobúľ na hrozne
      – strapcov plávajúcich v éteri. Alebo že Zem je neustále sa opakujúci priestor 4D – že márne je hľadať jeho 3d tvar a ďalšie. Je toho fakt dosť.
      Vezmime všetkých čo zastávajú všetky tieto a ďalšie teórie, urobme nejaké megalomanské stretnutie a nechme ich „debatovať“. Onedlho to bude medzi nimi jak teraz medzi ľuďmi na Zemi – úplné zrkadlo.
      A keď potom niekto výjde na pódium a zakričí aby toho zanechali – že predsa niesú ako tí, ktorí ich označujú konšpirátormi tak tam dlho živí a zdravý nezostane.
      Takže sa nakoniec ukáže, že všetky tie bádania a teórie o takej a takej zemi a pod. niesú nejako podstatné pri riešení skutočne dôležitých otázok ako zmeniť svet k lepšiemu.
      Takže by som nepovažoval za smerodajné vedieť jak to s tou Zemou vlastne je a čo je podstrcené a čo nie. Príliš ľudí sa tejto pasce chytá a strácajú čas.

     • To nikto z nás nevie ako to presne je. Tiež som voľakedy sledovala tadesco. O tvare zeme je aj iná teória ktorá mi viac sedí. V tej teórií sedia výpočty aj na guľatú aj na plochú zem.
      Je to viac čítania tak ak by ste mala chuť môžte sa pozrieť. Heslo k stiahnutým súborom je ezopress

      https://clanky.info/2022/01/kniha-o-globalnej-lzi/

     • Díky Evik a díky Achnaton. Byla to jen otázka a je pravda, že to není to nejdůležitější v této době Ale když už to Objektivne naťukl…..

 6. Marek Košice

  Zaujímavá hudba…… TribalTechno Tribalneed, live v Berlíne na ulici……

  https://www.youtube.com/watch?v=mJBnMSNIJL4

 7. K tomu videu. Je to neuveriteľné, ale príznačné pre ten nedávny režim, na ktorý sa akosi rýchlo zabúda, akoby neexistoval. A navyše dnes sa všetci oháňajú tým že im ide o záchranu právneho štátu a burcujú národ do ulíc. Verím že ľudia vo voľbách rozhodnú správne. Bolo by naivné namýšľať si že vyhraje nejaký tretí kandidát. Bude to boj medzi Korčokom a Pellegrinim. Napriek tomu že Pellegrini nemusí každému vyhovovať treba sa rozhodnúť a voliť ako sa povie, menšie zlo. Už len to, že Korčok sa zúčastňuje protivládnych protestov ako občiansky kandidát svedčí o tom, kde ho to ťahá. Zabúda sa na to že súčasnú koalíciu volili ľudia, ktorí túto matovičovskú bandu už nechceli.
  Dolná Krupá je známa aj svojim komplexom Medolandia Apimed a Rozáriom – grófky Chotekovej – ktoré navštívila v r.2020 aj naša p. prezidentka Čaputová v júli 2020, krátko po svojom zvolení do funkcie. Učarili jej nádherné rozkvitnuté ruže……Súčasťou kaštieľa je aj malý domček v ktorom krátko pôsobil Ludwig van Beethoven a údajne tam zložil známu Mesačnú sonátu (moja obľúbená). Boli sme tam na výlete aj v kaštieli, tam majú múzeum hudobných nástrojov.
  Je veľa písané o tom inseminačnom komplexe, okrem iného v r.2018 sa vyjadril k tomu aj R.Kaliňák.„Vážim si na ňom, že zadarmo a vo svojom voľnom čase robil niečo pretúto krajinu. Pán Hambálek bol pri mnohých nešťastiach, ktoré sa na Slovensku stali. Či pri veľkých povodniach v roku 2013, pri páde lietadla pri Dubnici nad Váhom. Všade tam zasahoval hasičský zbor, ktorého je súčasťou. Niekoľko dní dopravovali lieky a ľudí povodňou odrezaných od pevniny bez nároku na honorár. Zachraňovali životy a konali dobro. Prečo si mám myslieť, že niekto s takouto vizitkou je bezpečnostným rizikom?“ . No prišla vojna na ukrajine a záujem vzrástol…..Len toľko môj názor.

  • Cibuľka – hahaha – to je stará známa „firma“.

   V.I. Lenin (a nielen on) sa nakoniec prebral s kým má do činenia (so satanistickým západom) a pochopil o čo západu v období revolúcie ide. A potom keď už k nemu nebol taký loajálny tak to mal spočítané – a nebol sám. A ten Cibulka – tam niet čo dodať,… takto – ak by sme tajne nafilmovali Cibulku tak dva mesiace 24h/denne a pustili si ten záznam vrátane zvuku tak by sme pochopili, že ten chlap lže až sa práši. A to, že vo svojom vystupovaní je troška viac šiši tak to tomu jeho divadlu dáva pridanú hodnotu ako dôkaz, že z tých vecí o „strašnom“ Rusku chudák trocha scvokol alebo je extrémne prepracovaný.

   • .. u Cibulku na diaľku vidím nejaký vnútorný konflikt čo sa týka jeho otca alebo nejakého muža, ktorý ho za mladi (asi už do konca jeho života) nešťastne ovplyvnil. Má toľko pomsty v sebe, že už nevie kam s ňou.

   • Mám u prdele tvoje komuniusticko-židokresťanské názory na Cibulku – ten dokument je závažný, pretože dokazuje, že komunizmus je židosatanské okultné spiknutie proti tak rusku, ako aj proti ostatným národom. Ak ti vadí Cibulka – nech sa páči – článok o terafimovi Leninovi a jeho Mauzóleu v Moskve – čo je to zač – pijavica životnej energie Rusov – o tomto hovor, keď už si Rusofil, a nie o Cibulkovi, ty hybridný farizej!

    Leninovo mauzóleum je zikkurat v centre Moskvy
    „Zikkurat je viacstupňová kultová stavba v starovekej Mezopotámii a Elame, typická pre sumerskú, asýrsku, babylonskú a elamitskú architektúru. Židia získali počas okupácie v Babylónii (Daniel) a v Egypte (Mojžiš) najmä okultné vedomosti, ktoré sa jednoznačne používali pri stavbe mauzólea. Na tejto fotografii je trojitý uhol jasne viditeľný ako tŕň!

    Aby cikcak fungoval, potrebuje terafimov. V modernom okultizme je Terafim akýmsi „prísažným predmetom“, „zberateľom“ magickej, parapsychickej energie, ktorá by mohla byť založená na mumifikovaných pozostatkoch. Príkladom Teraphima je Leninova múmia v mauzóleu na Červenom námestí. Kult Terafimov ako prediktorov budúcnosti zostal medzi Židmi až do doby proroka Zachariáša, t.j. až do návratu z babylonského zajatia a formovania starozákonného kánonu.

    Terafim bol vyrobený zo sušených hláv detí zabitých počas tajných náboženských obradov, ktoré uskutočňovali Židia kabalistickej tradície. Tieto hlavy následne umožnili komunikovať so svetom duchov (anjelov) a predpovedať budúcnosť. Mauzóleum nie je nič iné ako príklad psychotronických zbraní! Projekt „Mauzóleum“ židoboľševikov je vytvorenie stroja na potláčanie vôle ruského ľudu.

    Jedným z hlavných posvätných symbolov komunizmu je Leninovo mauzóleum. Navonok bolo mauzóleum postavené na princípe starobylých babylonských chrámov, z ktorých najznámejšia je babylónska veža uvedená v Biblii. V knihe proroka Daniela, napísanej v 7. storočí pred naším letopočtom, sa píše: „Babylončania mali modlu menom Vil“. Nie je to zvláštna zhoda náhod s iniciálami V.I. Lenin? A zjavne nie náhodné.“
    Poznámka – v závere článku je otrasná fotografia Lenina v závere života – na pohľa úplný degeš, avšak aj v takomto stave fungoval, akurát nevychádzal na verejnosť – to si pozrite.
    https://www.jnet.sk/sk/blogs/leninovo-mauzoleum-je-zikkurat-v-centre-moskvy_4077

    Pasáž The Bolshevik Revolution – video čas 20:05 min. /potoky krve!!!/
    Evropa – Poslední bitva (1. část) – CZ TITULKY
    https://odysee.com/@Fakticka-Historie-A-Pravda:f/evropa-posledni-bitva-1-cast:7

    Leninov červený teror ty chuj! Žeriete tu Pjakinovu tvredenia, že Lenin a Stalin zradili svetovú židovskú revolúciu a že to boli dobrodinci Ruska! Masoví vrahovia Rusov! Ja Pjakina rešpektujem ako analytika, avšak tento položid to smeruje k boľševizmu, o ktorom tvrdí, že boľševizmus vyšiel z ruského národa! Hovno! Vyšiel zo židov schovaných v ruskom národe! Cár Mikuláš II. sa naivne domnieval, že vzdelanie môže zjemniť človeka, a preto všetkým židorevolucionárom vytvoril edukačné centrum na Sibíri, a ešte im tam platil štipendium /Molotov napr./ – a tým si odlial guľky pre seba a svoju rodinu! Pre mňa nie je rozdiel medzi trockistami a boľševikmi – všetci sú to židosatanisti! A tí gójimskí ruskí v nevedomosti. Bodka.

    Lenin bol skutočný fenomén a možno to nebol ani človek. Údajne dokázal písať oboma rukami naraz úplne odlišné veci, a na konci života fungoval s vystreleným sifylitickým mozgom, skôr s chorou kašou v hlave než mozgom. Entita so záhadnými schopnosťami ovplyvňavať masy – preto ho židáci poslali do Ruska.

    „Cibulkove zoznamy sú údajné a neúplné zoznamy tajných spolupracovníkov Štátnej bezpečnosti z radov obyvateľstva. V roku 1992 ich zverejnil český aktivista Petr Cibulka a aj v súčasnosti sú zdrojom záujmu a súdnych sporov. Podľa údajov, ktoré zverejnil politický aktivista Jiří Vaňek[1] mu tieto časti zoznamov odovzdal David Eleder, ktorý po novembri 1989 pracoval v Občianskej komisii ministerstva vnútra a za nevyjasnených okolností v roku 1993 zahynul pri autonehode. “
    https://sk.wikipedia.org/wiki/Cibulkove_zoznamy
    —————–
    Cibulka ťa nejako musí velmi srať!

 8. „Zrýchľuje sa smrť médií hlavného prúdu …“ Na Slovensku to neplatí a iba boh vie dokedy. Kto mainstream aspoň občas sleduje, má pocit, že posledné parlamentné voľby vyhralo PS a jeho spoluopozičníci. Ak sa karta aspoň v RTVS neobráti, farebná revolúcia zákonite príde.

 9. Ako sa nám František stále viac a viac vyfarbuje… ;o)
  https://apologie.info/20240119_rm_muze_katolik_verit_ze_peklo_je_prazdne/

Pridajte komentár

*