Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Vedci práve vytvorili chiméru – hybrid človeka a prasaťa


Print Friendly, PDF & Email

Vedci práve vytvorili chiméru - hybrid človeka a prasaťa

(Niamh Harrisová, The Peoplse’s Voice) Vedci oznámili, že vytvorili prvé úspešné hybridy človeka a zvieraťa. Ich kontroverzný projekt dokazuje, že ľudské bunky môžu byť zavedené do neľudského organizmu, prežiť a dokonca rásť vo vnútri hostiteľského zvieraťa, v tomto prípade ošípaných.

Vedci dúfajú, že embryá ľudsko-prasacej chiméry predstavujú kľúčové kroky smerom k život zachraňujúcim orgánom vypestovaných v laboratóriu.

Čo by sa asi tak mohlo pokaziť?

Stránka Globál Research uvádza:

Tento biomedicínsky pokrok bol dlho snom a trápením pre vedcov, ktorí dúfali, že vyriešia kritický nedostatok darcovských orgánov.

Čo keby ste namiesto toho, aby ste sa spoliehali na štedrého darcu, mohli si pestovať vlastný orgán vo vnútri zvieraťa?

„Dnes sme o krok bližšie k takejto realite,“ informuje medzinárodný tím výskumníkov pod vedením Salkovho inštitútu v časopise Cell. Tím výskumníkov vytvoril to, čo je vedecky známe ako chiméra – organizmus, ktorý obsahuje bunky z dvoch rôznych druhov.

V minulosti boli ľudsko-zvieracie chiméry nedosiahnuteľné. Takéto experimenty v súčasnosti v USA nemôžu byť financované z verejných zdrojov (doteraz sa Salkov tím pri projekte chiméry spoliehal na súkromných darcov).

Okrem toho, aj verejná mienka brzdila vytváranie organizmov, ktoré sú sčasti ľuďmi a sčasti zvieratami.

Podľa hlavného autora štúdie Jun Wu zo Salkovho inštitútu, aby sme získali inú perspektívu, mali by sme sa pozrieť na mýtické chiméry – ako sú hybridy človeka a vtákov, ktoré poznáme ako anjelov.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„V starovekých civilizáciách boli chiméry spájané s Bohmi a naši predkovia si mysleli, že chimérická forma života môže ochrániť ľudí. Tím vedcov v istom zmysle dúfa, že práve toto hybridy ľudí a zvierat jedného dňa urobia.“

Vytvorenie chiméry

Existujú dva spôsoby, ako vytvoriť chiméru. Prvým je zavedenie orgánov jedného zvieraťa do druhého – to je však riskantné, pretože imunitný systém hostiteľa môže spôsobiť odmietnutie orgánu.

Ďalšou metódou je začať na embryonálnej úrovni, kedy sa vložia bunky jedného zvieraťa do embrya druhého a nechajú sa spolu rásť do hybridu.

Znie to zvláštne, ale je to dômyselný spôsob, ako nakoniec vyriešiť množstvo nepríjemných biologických problémov s orgánmi vypestovanými v laboratóriu.

Keď vedci objavili kmeňové bunky – hlavné bunky, ktoré dokážu produkovať akýkoľvek druh telesného tkaniva – zdalo sa, že ponúkajú nekonečné vedecké možnosti. Ale presvedčiť tieto bunky, aby rástli do tých správnych druhov tkanív a orgánov, je ťažké.

Bunky musia prežiť v Petriho miskách. Vedci používajú kostry (predpripravené formy), aby sa uistili, že orgány narastú do správneho tvaru. Často však pacienti musia podstúpiť bolestivé a invazívne procedúry, aby vedci získali bunky potrebné na tento proces.

Juan Carlos Ispizua Belmonte, profesor laboratória génovej expresie v Salkovom inštitúte, si spočiatku myslel, že koncept použitia hostiteľského embrya na rast orgánov je dostatočne jednoduchý.

Ispizuovi a jeho viac ako 40 spolupracovníkom však trvalo až štyri roky, kým prišli na to, ako vyrobiť chiméru človeka a zvieraťa.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Niamh Harris, thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Čo to je za hovadina – nemyslím technologická, ale dnes je ľudských orgánov na trhu toľko, že žiadne chiméry kvôli orgánom pestovať netreba – ledaže by už v pláne nebola genocída! A to je zmyslom tohto článku – učičíkať ľudí, ako to s nami „nemuslimami“ vedci myslia dobre! FUCK!

 2. A ako dostanu CeloVeka, to jest zo sanskritu ducha, prevtelujuceho sa z veku do veku do prasata? To je nemyslitelne, hlupost. Mozu robit experimenty, no clovek. tam nebude

  • Marek Košice

   Kde tu vidíš človeka? 99,9% „ľudí“ sú len „intelektuálne zvieratá“. Človekom sa nikto nerodí, človekom sa môže intelektuálne zviera akurát tak stať. Dúfam, že sa ním stanem aj ja.

 3. Clovek moze rodit iba cloveka, prasa iba prasa, mys iba mys.

 4. Zvyklo sa spajat cloveka s ludmi, ale to je nebo a zem. Ludia zo sanskritu znamenaju hraci. Skoda ze ludia nemaju jednotne cislo. Ludok? Moze byt ludok, no clovek v nom byt nemusi.

  • Marek Košice

   Ty vogo… Môj procesor nestíha… Akoby to napísal generátor náhodných slov.

  • Miroslav Čižmár

   Ľudovít, jednotné číslo ľudí.

  • Gramatika – jednotné číslo – človek, množné číslo – ľudia
   nominatív, genitív, datív…

   • Miroslav Čižmár

    Ľudstvo je Božie dieťa, Boží syn. Aké je jednotné číslo ľudstva? Ľudstvo je duch človeka. Človek je telo, ale ľudstvo je duch. Na človeku Bohu nezáleží, ale na ľudstve áno. Človeka Boh nechá trpieť, ukrižovať, ale ľudstvo bude chrániť ako svoje dieťa.

    • Marek Košice

     Miroslav : Ľudstvo je tvorené ľuďmi. Ľudstvo nie je duch človeka, ty popletený teoretik vytvárajúci si vlastný (popletený) slovník. Ľudstvo je označenie ľudí. Súčasné ľudstvo je označenie ľudí žijúcich v súčasnosti. Duchom človeka je DUCH ČLOVEKA. Rovnako, ako rukou človeka je (óóó, to je prekvapenie…) RUKA ČLOVEKA. Tie tvoje „múdra“ by si si mal nechať pre seba…
     Ja ťa poopravím, A HNEĎ TOBUDE DÁVAŤ ZMYSEL. Idem na to…

     Ľudstvo je Satanovo dieťa. Duša je Božie dieťa. Telá sú deťmi Satana, podliehajú pekelným podmienkam v Pekle zvanom Zem. V tom Pekle (jediné, ktoré existuje) musia otročiť na svoje telá od rána do večera. Niekto intenzívnejšie, niekto menej intenzívne. Avšak každý musí svojmu telu zabezpečiť vodu, jedlo, vhodné klimatické podmienky (príbytkom, oblečením, vyhľadávaním tieňa v horúčavách, atď), spánok, relax, pohyb, INAK ZGEGNE. A to zgegnutie nebude „zo sekundy na sekundu“ bez utrpenia, ale bude PLNÉ UTRPENIA. V tomto Pekle (ktoré si ja ale nejak extra nepripúšťam, takže sa nedá povedať, že by som nejak trpel – som totiž do značnej miery nad vecou) naše telá starnú. ČO PROSPEŠNÉ SA NAUČÍME TÝM, ŽE PO URČITOM VEKU PRESTÁVAME BYŤ FYZICKY PRÍŤAŽLIVÍ PRE KOHOKOĽVEK? NIČ………… ČO PROSPEŠNÉ NÁM PRINESIE SMRŤ NAŠICH MILOVANÝCH RODIČOV, SÚRODENCOV, PARTNEROV, PRIATEĽOV? NIČ………… Ale všade sa nájdu idioti, ktorí mi budú oponovať, a povedia : „Prinesie nám to poučenie, že nič na Zemi nie je večné a na ničom a nikom netreba ulpievať….“…..WAAAAAAAAAUUUUUUUUUUU…… Je tu ale jeden problém…dosť zásadný…….. PRIRODZENE CHCEME ULPIEVAŤ. NEEXISTUJE, aby sme niekoho hlboko milovali a zároveň nám bolo viac-menej jedno, či toho človeka uvidíme alebo neuvidíme aj na druhý deň……NEEXISTUJE, aby sme nepocítili bolesť, ak človek ktorého milujeme, na druhý deň povie „Milujem ťa, ale cítim potrebu natrvalo sa s tebou rozlúčiť, odísť ďaleko….Takže o týžden si balím kufre, už mám kúpenú letenku a vybavené bývanie tam, kde chcem žiť, tam, kde spoznám nových ľudí a novú lásku…..“…… AK NIEKOHO NEBOLÍ TO, ŽE HO OPUSTÍ (akýmkoľvek spôsobom) MILOVANÁ OSOBA, tak ten človek tú osobu NEMILUJE.
     Ale existujú totálni vymätenci, ktorí naleteli EZO SRAČKÁM a tvrdia „Milujem celý svet!“ a pritom neznášajú svojho suseda žijúceho nad nimi, pretože často robí oslavy aj do polnoci….

     Zaujímalo by ma, Miro, či to čo si napísal o Bohu (tvoj názor o ňom) ti vadí (že Boh jedná tak ako jedná), alebo či to považuješ za „dokonalosť božieho rádu“.

     • Miroslav Čižmár

      Ľudstvo je kolektívna psyché. Neexistuje v ňom individualita, jednotné číslo. Nikto nie je sám ľudstvom, ale v láske k blížnemu je každý ľudstvom. Ľudstvo sa vyvíja rovnako, ako sa vyvíja človek na ceste k dospelosti. Vývoj ľudstva trvá dlhší čas, mnoho generácií. Dospelé ľudstvo sa stáva božstvom, otcom nového ľudstva.

      Nie sú to poučky z mŕtvych kníh, alebo múdrostí niekoho iného. Je to môj pohľad a pocit v tomto okamihu. V budúcnosti sa zmení a doplní na základe nových pocitov a skúseností.

     • „Neexistuje v ňom individualita“ – to je komunizmus ako vyšitý! Ste indoktrinovaní idioti!

      Ľudstvo je tvorené sumou individualít. Ale to podstatné – ľudstvo sa nedá spriemerovať! Výnimoční ľudia sú výnimoční, priemerní priemerní, a idioti idiotmi!

      „Achnaton
      12/10/2023 at 22:59
      A tiez je nacase aby si romobcania isli k matovicovi pre tych 500€.“

      A čo tí ostatní zhypnotizovaní bioroboti – veď toto je rovnako ako covid „testovanie“ – skúška inteligencie a jasnozrivosti národa!

      31. októbra 2023 vám Matovič v tejto veci zamáva pred kamerami – že ste idioti! Vy nehľadáte riešenie – vy očakávate, že všetko za vás vyrieši niekto iný! Stále fungujete – hovädá božie – na židovskom programe mesianizmu – spasiteľstva. Zhypnotizovaní idioti! Stádo blbov! No nechci to stádo ovládať!

     • Ste indoktrinovaní a ovládaní mesianizmom – spasiteľstvom, pastierstvom, a voláte po ovládaní seba inými! Ste indoktrinovaní židobiblickým projektom a marxizmom /darwinizmom/ – čo je od Boha odtrhnutý materializmus – programová tuposť a bezduchosť – a to všetko na vás dokázala ušiť jediná židovská sekta! Je mi z vás ZLE!

 5. Na inú tému. Rok 2024 bude veľmi turbulentný, nie len z dôvodu už neukryteľného nárastu úmrtí očkovaných na turborakoviny a kardiovaskulárne či nervové choroby, deflácie a inflácie, drahých potravín až nedostatku niektorých tovarov…, nárastu zbrojných konfliktov vo svete, ale aj ekonomického & finančného kolapsu v USA a v EU. Rozumní už svoje úspory rozumne rozložili – investovali do nehnuteľností, zlata a striebra (niektorí dokonca do väčších zásob potravín), ale časť sa spolieha stále na kryptomeny. A tu je niečo zaujímavé na ich tému: https://kryptomagazin.sk/vacsina-kryptomien-spadne-na-nulu-tvrdi-podpredseda-berkshire/ ! Tak či onak, v 2024 bude poriadne mele… možno aj fingovaný útok UFO a pod. sračky… vrátane pandemickej dohody… snáď sa tomu všetkému naše malé Slovensko čo najlepšie vyhne… keď už nám nehrozí vláda vlastizradných nevzdelaných liberálnych deviantov!

  • Marek Košice

   „… snáď sa tomu všetkému naše malé Slovensko čo najlepšie vyhne… keď už nám nehrozí vláda vlastizradných nevzdelaných liberálnych deviantov!“

   Na to by som sa príliš nespoliehal… 🙂 Možno tak sa postarajú o to, aby sem neprenikla LGBTI+ agenda „v plnej sile“. To je reálne. Ale…všetko ostatné čo si praje WEF a EU „elity“, sa dostane aj k nám…. Veď v konečnom dôsledku nič iné ani nenasľubovali…

   • Ešte ani nie je nová vláda menovaná a EÚ PES už zasahuje do našich vnútorných záležitostí. Chýba len smernica EÚ, podľa ktorej by každú novovzniknutú vládu členského štátu EÚ musela uznať EK. Zdá sa, že túto medzeru sa snaží zaplniť prezidentka Čaputová, ktorá si vyhradzuje právo menovať-nemenovať osobu navrhnutú predsedom vlády na konkrétny ministerský post. Akýsi pokus o prezidentský puč, ktorý nám tu už predviedol A. Kiska (precedens???).

 6. Rok 2024 vychadza na 11-rocne slnecne maximum, bude kucapaca, revolucie a pod. Nasmu Slnku bije srdce raz za 11 rokov, bola systola, teraz bude diastola

  • Miroslav Čižmár

   Bude peklo na zemi, ale až po prezidentských voľbách.

   • Prezivame posledne casy Atlantidy, ona zahynula od vody, a hovoria, ze nasa rasa, Arijska zahynie od ohna. Od akeho ohna, nevieme. Mozno od podzemneho, mozno priestoroveho a mozno ich kombinaciou. Pozijeme, uvidime.

    • Miroslav Čižmár

     Naša rasa zahynie od ohnivej vody.

     • to vies ze Indiani,volali alkohol Ohniva voda????

     • Preto ju netreba pit a chlastat na dennom poriadku dokonca aj deti nechat bez dozoru aby pili tuto tak nebezpečnu tekutinu a robili si náviky už od detstva °°°°

   • Ze treba ist iba vpred bez ohliadania, Lotova zena sa ohliadla za minulostou, ked utekali zo Sodom a Gomory, zacnelo sa jej za vsetkym, ozalela vsetko, co tam nechala a prevratila sa v kamenny stlp

    • Miroslav Čižmár

     Keď je dieťa ešte malé, rodičia riadia jeho život. Organizujú mu denný program, zakazujú, prikazujú dávajú príklad a trestajú neposlušnosť. Keď je dieťa väčšie, tresty sú miernejšie a vplyv rodičov menší. Tak je to aj s ľudstvom. Kedysi nás Boh trestal potopou a ohnivým dažďom, a dnes sa stále viac pálime na vlastných chybách.

     • – božím vyvoleným národom sú židia, zatiaľ čo nás ostatných tento boh sionu straší, trestá a týra odjakživa a jeho agresivita voči ľudstvu stále viac narastá: teraz nás mučí dávno naplánovaným čipovaním

     • Miroslav Čižmár

      Emily
      Božím vyvoleným národom nie sú židia, ale potomkovia Izraela. Vyvoleným kmeňom Izraela nie je Júda, ale Lévi. Vyvoleným Božím synom nie je Judáš, ale Ježiš.

      Veru sa potkol Jeruzalem
      a Júda padol,
      lebo ich jazyk a činy
      sú proti Hospodinovi,
      hotové vzdorovať
      Jeho slávnym očiam.
      Izaiáš 3;8

     • Keby sme si nezničili predošlý domček Faeton, tak by sme boli úplne inde. Zvíťazila čierna mágia.

     • Božím vyvoleným národom nemôžu byť židia, pretože – už si to ku.va zapamätajte – židia nie sú národ, ale SEKTA!!!

      Alebo ma chceš presvedčiť, že potom chazarskí židia sú ten vyvolený národ?!

      Ste dezorientovaní! Z toho – nie z chlastu – vyplýva vaša demoralizácia! A z toho všetkého vyplýva váš rozvrat! Lebo na začiatku ku.va bolo SLOVO – LOGOS – OBRAZ – VÝZNAM!
      Ale vy debili – nepoznáte pravý význam a obsah slov! Vy debili – vy poznáte len nálepky! A preto vás židáci nálepkujú! Značkujú! Zatrieďujú! Oceňujú – ako sa robí s dobytkom!

     • 30. 9. 2018 — VYVOLENOSŤ jediného národa, národa židovského potvrdzuje aj II: Vatikánsky koncil v deklarácii Nostra Aetae. a … Keď už, tak „Prečo sa z Izraela …
      (Debata – Pravda)

      Miroslav, Pravda je zámerne zmotaná celá: asi preto, aby sa hašteriví ľudia hádali či osočovali, a tí slušnejší – aby si nerozumeli… Je to zámer „boha“ sionu.

     • Miroslav Čižmár

      Emily
      Veď preto nám poplietol jazyky, keď sme stavali vežu.

     • – áno, presne to bol zámer samovyvoleného boha sionu, dodnes vládnuceho ukradnutou mocou – a presne podľa jeho vzoru sa správa väčšina súčasných pozemských vladárov. Však po celý čas majú narcistický bezcitný sion-príklad – tak čo empatické by sme mohli od nich očakávať? Nič.
      Láska a súcit – spolu s nadpozemským Človekom (Pravým) Ježišom – zostali dodnes „pribité na kríži“. Falošný Ježišov pozemský náhradník – tzv. ježiš-kristus (STAVAJÚCI kostoly) – je rovnaký podvod ako životzachraňujúce pľúcne ventilácie a vaxíny slúžiace na vyliečenie (neexistujúceho) covidu. Pravý Ježiš do žiadneho kostola ani nepáchol, niežeby tam ešte robil nejaké kázne. Pravý Ježiš sa od akéholoľvek náboženstva aj chrámov dištancoval. Nepodriadil sa samovyvolenej vrchnosti, ľuďom „otváral oči“ – a to ho stálo život. V takomto ohrození sme v súčasnosti aj my, bádajúce ne-ovce.

    • Marek Košice

     Do sodomy gomory patrí mimo iného aj smilnenie. A NA ŇOM SA PODIELATE TAKMER ÚPLNE VŠETCI ČO TU PRISPIEVATE (ak nie náhodou všetci). Takže…asi niet čo viac dodať, ste jednookí králi medzi slepými.

   • The rise of sodom and gomorrah
    https://www.youtube.com/watch?v=FPYpKJlFq7Y

   • A na teritorii Sodom a Gomory je teraz mrtve more. Ludia kupuju balzmy, vselijake pripravky, nech sa paci, liecte sa.

    • Marek Košice

     „A na teritorii Sodom a Gomory je teraz mrtve more. Ludia kupuju balzmy, vselijake pripravky, nech sa paci, liecte sa.“…. Chlape, ty fakt budeš nejaká nepodarená „umelá inteligencia“…. Z tvojich príspevkov je cítiť, že to nepíše živý človek….

     • Marek, mal som na mysli, že tam kde je teraz Mŕtve more, boli niekedy biblické mestá Sodom a Gomorrah, a že ľudia si kupujú „liečivé prípravky“ z Mŕtveho mora. Som živý, nie som umelý.

   • po pi.i budú mať čižmy, zhoria, bacha, kúp si inú obuv

 7. Je už načase, aby hybridi v mainstreamových médiách prestali šíriť svoju liberálno-progresivistickú propgandu, ktorá po „neúspešných“ voľbách ešte zosilnela. A to aj vo verejnoprávnej RTVS.

 8. Popisovaná věc přece není nic převratného! V našem parlamentu a zejména ve vládě takových hybridů máme plno. A co je nejhorší – oni konají!!!:-)

 9. Teraz ma napadlo, my sme vlastne takmer väčšina svine, pretože človek je to, čo on je. V bravčovom su bravčové energie, v hovädzom hovädzie… Ešte že telo človeka má slepé črevo, o ktorom si mnohí myslia, že je nepotrebné

 10. Ako sa dennik TREND pcha do zadnice Gaťesovi a Sorosovi ci inymi psychopatom je az neuveritelne… Stale nejaky clanok o nich, chudacikoch… ale som zvedavy, co budu robit ti prepusteni robitnici…
  https://www.trend.sk/spravy/sorosova-siet-nadacii-zatvara-svoje-pobocky-rade-su-kancelarie-afrike?itm_brand=trend&itm_template=search&itm_modul=articles-search-list&itm_position=2

 11. Ako sa židia pokúšajú deliť na „dobrých“ a zlých židov – ako keby sionizmus nevychádzal z judaizmu, a ako keby Chazari judaizmus neprijali. Ach jaj.
  VIDEO: Americký rabín o rozdiele medzi judaizmom, ktorý slúži Bohu a sionizmom, ktorý je sebecké politické hnutie okupujúce iný národ
  https://www.infovojna.bz/article/video-americky-rabin-o-rozdiele-medzi-judaizmom-ktory-sluzi-bohu-a-sionizmom-ktory-je-sebecke-politicke-hnutie-okupujuce-iny-narod

Pridajte komentár

*