Úspešná 20-minútová konverzácia s veľrybou môže položiť základy pre komunikáciu s mimozemšťanmi


Print Friendly, PDF & Email

(Richard Brown, Natural News) Môže to pripomínať scénu z filmu Avatar 2, no vedci aktuálne tvrdia, že zapojenie sa do rozhovoru s veľrybou nie je len fantázia, ale realita.

Toto prelomový úspech sa dosiahol po úspešnom 20-minútovom dialógu s 38-ročnou veľrybou vráskavcom menom Twain na juhovýchode Aljašky.

Výskumníci z inštitútu SETI a Kalifornskej univerzity Davis (UC Davis) zorganizovali toto bezprecedentné stretnutie medzi veľrybou a človekom prehratím vopred nahraného „kontaktného hovoru“, na ktorý Twain odpovedal.

Význam tejto udalosti spočíva v tom, že ide o prvú komunikáciu medzi ľuďmi a veľrybami vedenú v jazyku veľrýb, ako to deklaroval výskumný tím.

(Súvisiace: Veľryby a delfíny sa zapájajú do spoločenských rozhovorov rovnako ako ľudia a dokážu toho ešte oveľa viac.)

Pri pohľade do budúcnosti môžu tieto prelomové interakcie potenciálne položiť základy pre rozhovory s mimozemskými bytosťami.

Výskumníci SETI a UC Davis sa vo svojej štúdii snažili pochopiť to, ako veľryby komunikujú, s cieľom vyvinúť „filtre inteligencie“ na hľadanie mimozemského života. Vedci použili podvodné reproduktory na vyslanie „whup/throp“ typu pozdravu.

Keď volanie rezonovalo naprieč vodou, vráskavec Twain sa priblížil k člnu a pozdrav oplatil.

Rozhodujúce je, že vedci zistili, že Twain upravil frekvenciu svojho hlasu v reakcii na vysielanie, čo naznačuje formu interaktívnej konverzácie s nahraným hovorom.

Expertka na správanie zvierat Brenda McCowanová z univerzity UC Davis a hlavná autorka štúdie poznamenala, že toto zrkadlené správanie znamená prvú komunikačnú výmenu medzi ľuďmi a vráskavcami v ich jedinečnom „jazyku“.

Výskumníci tvrdia, že Twainova motivácia odpovedať môže byť zakorenená vo vzrušení či možnom rozrušení a zdôrazňujú tiež, že takáto „behaviorálna synchrónia“ je spojená s väzbou a skupinovou súdržnosťou. To ďalej naznačuje, že Twain sa aktívne podieľal na komunikačnej výmene.

Konečný cieľ výskumníkov presahuje rámec konverzácie s veľrybami – snažia sa pochopiť ešte zvláštnejšie formy života. Podobne ako iní vedci študujú Antarktídu pri vytváraní modelov o Marse, výskumníci SETI považujú Zem za možný zdroj poznatkov o mimozemskej inteligencii.

Liečba osteoporózy

Naučiť sa komunikovať s inteligentnými zvieratami môže pomôcť ľuďom komunikovať s mimozemšťanmi

Pri absencii priameho kontaktu s mimozemšťanmi slúžia veľryby ako cenní zástupcovia vďaka ich výnimočnej inteligencii a komunikačným schopnostiam.

Cieľom výskumníkov je rozlúštiť informácie z rozhovorov veľrýb s nádejou, že tieto znalosti jedného dňa pomôžu pochopiť potenciálnu komunikáciu od mimozemských bytostí.

Dr. Laurence Doyle z inštitútu SETI poznamenáva, že predpoklad, ktorým sa riadi hľadanie mimozemskej inteligencie, je, že mimozemšťania majú záujem o nadviazanie kontaktu a zamerajú sa na ľudské prijímače – tento predpoklad podporuje aj správanie sa veľrýb vráskavcov.

V minulosti sa SETI zameriaval na detekciu mimozemského života prostredníctvom rádiových signálov, pričom predpokladal, že pokročilé mimozemské civilizácie môžu na komunikáciu používať vysokoenergetické impulzy.

Avšak vzhľadom na neistotu o tom, ako mimozemšťania komunikujú, sa SETI dnes sústreďuje na vývoj nástrojov pre skenovanie inteligentných signálov uprostred neustáleho hluku pozadia.

Napriek obmedzenému rozsahu interakcie medzi človekom a veľrybou štúdia vrhá nové svetlo na potenciálnu zložitosť komunikácie veľrýb, tvrdí Judith Denkingerová, profesorka morskej ekológie na Universidad San Francisco de Quito v Ekvádore.

Aj keď sa uskutočnil rozsiahly výskum piesní veľrýb, zameranie na sociálne rozhovory, ktoré nie sú piesňami, je relatívne zriedkavé, ako vysvetlila Denkingerová.

„Toto predstavuje významný pokrok v chápaní sociálnej komunikácie veľrýb,“ poznamenala s odkazom na širšiu kategóriu bezzubých veľrýb, ktorá zahŕňa aj vráskavce.

Výskum, ktorý skúmal jedno stretnutie s jednou veľrybou, bol obmedzený na zmenu načasovania intervalov medzi zaznamenanými hovormi. Budúce štúdie prehrávania zvukov tohto charakteru môžu zahŕňať rôzne typy hovorov alebo zaviesť rozsiahlejšie úpravy hovorov.

Okrem toho by výskumníci mohli preskúmať nehlasové spôsoby komunikácie. Tím momentálne pracuje na ďalšej štúdii, ktorá skúma, ako môžu „krúžky bubliniek“ vytvárané veľrybami pre koralové ryby fungovať ako nehlasový spôsob komunikácie s ľuďmi.

Prečítajte si viac takýchto príbehov na stránke Breakthrough.news.

Stop Candida

Autor: Richard Brown, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dokument o komunikácii vlkov a s vlkmi.
  Звериный разум – Самые шокирующие гипотезы с Прокопенко (15.04.2022)
  https://odysee.com/@Terrorist:6/%D0%97%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%83%D0%BC—%D0%A1%D0%B0%D0%BC%D1%8B%D0%B5-%D1%88%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%8E%D1%89%D0%B8%D0%B5-%D0%B3%D0%B8%D0%BF%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B7%D1%8B-%D1%81-%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-(15.04.2022)-(-480-X-856-):b
  —————–
  Na zamyslenie je to, že ak zvieratá dokážu komunikovať telepaticky prostredníctvom obrazov a predstavovanej akcie, prečo toto nedokáže človek, ako vyššia bytosť? Človek to dokáže, len má tento komunikačný kanál zablokovaný! Kým a ako? Nie je to samotnou zvukovou rečou – pozornosť upretá na kyvadlo pozornosti? Lebo v zvukoch sme práve rozdielni – chceme porozumieť cudzím zvukom a vtedy telepatia nefunguje. Vlk napr. reaguje tak, že ho ľudská reč vyrušuje – ale reaguje na ľudskú myšlienku.

  • Ešte k článku – pozdrav velrybe – nešlo o nič iné, ako len o zaujatie pozornosti. To nebola komunikácia v zmysle výmeny myšlienok. Niekto nahral veľrybí prd a ona prišla pozrieť, kto to prdí ako veľryba. To je to isté, ako loviť ryby na blyskáč – šťuka na neho zareaguje. Skúste sa dorozumievať hádzaním delobuchov. Otázka – dokázali vedci zaujať veľrybu zvukom-frekvenciou, ktorý ona vydáva, ale človek ho nie je schopný zaregistrovať? Asi ťažko, že. To je taký hovno výskum pre výskum! Odblokujte telepatické schopnosti človeka – alebo choďte do pi.e!

   • Vďaka že si povedal pravdu aj za mňa. Máš pravdu!

   • Marek Košice

    „Odblokujte telepatické schopnosti človeka – alebo choďte do pi.e!“ ….. Blokuješ si ich zčasti sám, tým, že si pristúpil na naprogramovanie typu „Orgazmus pred spaním“. Takže už konečne OTVOR OČI.

    • A vysrať sa môžem?! A čo keby si ľudstvo namiesto spoločnej meditácie v jeden čas začalo honiť?

     • Miroslav Čižmár

      Dostať vlka nie je sranda. To je potom sracia alchýmia.

    • MzK nemáš pravdu, lebo telepatické schopnosti sú aj keď 5 krát za deň orgazmuješ. Blokované sú vlnami: 3G, 4G, 5G, 6G a používaním mobilov, smartfónov a ďalších elektrovýdobytkov. Ak som ďaleko od horemenovaných výdobytkov, tak mi telepatia funguje s niektorými ľuďmi ale aj so zvieratami.

     • Telepatiu blokuje iba a len výlučne naše ego. Všetky ostatné prekážky dokáže hravo prekonať. Netreba stále zvaľovať vinu za vlastné neschopnosti na niečo iné, to je tiež prejavom dominancie ega. Kým človeku nebude ego slúžiť, a nie vládnuť, nepohne sa vo vývoji vpred, iba smerom vzad k opiciam.

     • AII čiže umelá inteligencia. Na fungovanie telepatie potrebuješ mať zdravý hipotalamus. Ak ho máš zlikvidovaný množstvom očkovaní a rakovinotvornými vlneniami, tak nefunguje. Telepatia funguje na určitej merateľnej vlnovej dĺžke. 3G, 4G, 5G, 6G a ďalšie technológie ti dokážu rôzne strojové myšlienky vsugerovať ako tvoje vlastné. Robím výskum telepatie už desaťročia a poznám skutočné telepatické esá a zistili sme spolu to čo tu hore popisujem. Tie esá už o tom aj napísali knihy.

     • ALL, nie je AII, chce to Vyššiu inteligenciu. Dosiahli tie vaše „esá“ nesmrteľnosť? No, tak to veľa nedosiahli. Ako som už písala, kým sa človek nenaučí ovládať svoje ego, bude ovládaný všetkým a každým. Ak človek vypne ego a spojí sa so svojím vyšším JA, všetko sa automaticky vyladí, spustia sa samoregeneračné schopnosti organizmu a všetko sa nastaví tak, aby bolo možné všetko. Ak človek splynie so svojim vyšším JA natrvalo, stáva sa bohočlovekom, ktorému nič nie je nemožné a disponuje všetkými superschopnosťami, nie iba telepatiou. Inak je schopnosť telepatie iba dočasná, musí byť umelo navádzaná a je obmedzená. Smerom zvonka to skrátka nikdy nebude fungovať ako má, jediný správny smer je zvnútra von. Vždy sa treba ponoriť do vnútra k našej podstate, nie zaoberať sa iba telom a psychikou, lebo to je povrchné a dočasné, to nie sme my, iba naše vozidlo a jeho prostriedky fungovania. Vodič je vo vnútri.

     • All, hmota a vedomie je jedna substancia. V tomto matrixe je všetko možné. Všetko sa dá, len treba chcieť. Ja som zatiaľ spoznal 8 zmyslov a 25 nadzmyslov. Moje telo je a vždy bude smrteľné. Aká je moja duša tak to zistím až po smrti tela. Skôr je o tom diskutovať zbytočné. Svoju dušu chránim a vzdelávam najlepšie ako viem. A podobne aj telo, lebo ono poskytuje zdravú výživu aj mojej duši. Keďže liečim úplne zadarmo aj nevyliečiteľné choroby, z ktorými si nevie poradiť ani biela mafia, nepokladám sa za egoistu a ani za hlupáka. Pokladáš sa za členku Vyššej Inteligencie, tak to teda dokáž dievčatko. Čakám na telepatickú odpoveď, ak si taká šikovná.

   • To je práca každého človeka individuálne. Vyššie schopnosti pribúdajú priamo úmerne výške osobnostnej a duchovnej úrovne človeka. Vďaka mysli dokáže človek na tej najvyššej úrovni formovať celý Vesmír, a preto to môže byť umožnené iba tým, ktorí svoju myseľ spojili so svojim vyšším JA – duchom a nie svojim nižším, živočíšnym ja – egom.

    • All chcem vidieť dôkaz ako ty dokonalá vieš formovať vesmír.

     • Keďže existuje len jedno vyššie JÁ, paraátman, tak dôkaz v každom okamžiku prežívame. Žiadny iný netreba. Len naše nezahalené najvyššie uvedomenie, čo voláme: realizácia Boha.

      Toto JÁ má pomocníkov ako Šivu, Višnu, Brahmu, Krista, Budhu a mnohých iných pre riadenie vesmíru.

      Naša duša, presne povedané najvnútornejšia duša, ktorá môže dosiahnúť trvalé vedomie túria, a sahádža samádhni je len reprezentantom Boha. Nie je Bohom.

     • Marienka a nejaký dôkaz máš? To, že si to tak myslíš, nie je dôkaz.

  • Človek ako dieťa má telepatické schopnosti a tiež schopnosti vidieť „iné bytosti“. Vo veku cca 6-7 rokov to stráca. Korešponduje to s nástupom do školy. Možno škola nejakým spôsobom v deťoch zabíja intuíciu a vnímanie mimo piatich zmyslov.

   • John D. Rockefeller Say ‚I Don’t Want A Nation Of Thinkers, I Want A Nation Of Workers‘?( Ja nepotrebujem narod myslitelov , Ja potrebujem narod robotnikov…) hovory za vsetko….

   • Očkovanie je na prvom mieste, čo sa týka ničenia naších schopností, ale aj školský systém robí svoje…

    Sláva Rodu!!

    • Absolútna Pravda!
     A „očkovanie“, čiže zablokovanie budovania si vlastnej imunity, je ten pravý dôvod, prečo novorodeniatko matke hneď uchmatnú, bežia ho napichať sajrajtom – až potom mu láskavo dovolia aj kolostrum…
     Do pekla s nimi!!!
     …a niet toho, kto by túto dlhodobú tyraniu ľudstva konečne zastavil.

    • V žiadnom prípade. Niet takej sily zvonka, ktorá by dokázala zničiť vnútornú silu ducha, ktorý všetko stvoril. Jediná sila, ktorá to dokáže, je sila ega, ktoré sme dostali, aby bola vo všetkom zachovaná sloboda voľby človeka, aby mal na výber, o tom je dualita – svetlo i temnota. Ak sa však človek vo všetkom podriadi egu, tak si zvolí, a tým blokuje všetko ostatné. Ak teda chce všetko ostatné odblokovať, musí zablokovať svoje ego. Takto to funguje. Máte na výber, ale môžete si vybrať buď neobmedzeného ducha, alebo obmedzené ego. Väčšina ľudí si vyberá obmedzené ego, sú pod jeho nadvládou, a potom plačú, lebo sú nešťastní a hľadajú vinníka… Vinník je vo vás! Naučte sa voliť si správne i žiť podľa toho a uvidíte ten rozdiel nielen v kvalite života. Kým vás ovláda ego, ktoré ste si zvolili, vždy budete ovládaní každým a všetkým, kým sa nenaučíte ovládať a nepreberiete kontrolu nad sebou. Dospejete konečne! Zvaľovať ustavične zodpovednosť za vlastné zlyhania na všetko iné, okrem seba je detinsky nezrelé. Veď všetko, čo sa vám v živote i vo svete deje, je iba a len výsledkom vašej slobodnej voľby.

     • Ak sa pozriem na tie bezduché očkované tvory, ktoré boli predtým zdraví ľudia, či už sú to deti alebo dospelí, vidím v tom bielu mafiu v bielych plášťoch, ktorí sa tu hrajú na bohov a pritom oni samí sú iba otrokmi peňazí, ktoré im poslali páničkovia zo SSS. Aj človek s najnižším prvým z piatich telepatických schopností cíti tú závislosť špinavej bielej mafie na špinavých peniazoch. Aj nesmrteľné duše sa chytili do pasce Zem – Peklo a ťažko a máloktorá z nich sa dokázala oslobodiť. Dokonca aj tieto nesmrteľné duše hynú po očkovaní kovid vakcínou.

   • Súvisí to so zavŕšením nadvlády ega, ktoré sa začína formovať od troch rokov. Kto to vtedy cielene nepodchytí výchovou smerom k empatii, u dieťaťa bude nasledovať rozvoj smerom k egu, ako u väčšiny ľudstva.

    • Mnohí si to mysleli takto podobne. Nie je to pravda.

     Životy súčastných realizovaných duší, majstrov, ktorí žijú rodinný život je jasným dôkazom.

     Majú napr. tri deti, jedno veľmi duchovné a dve obyčajné, s ktorými sa o duchovnosti nedokážu porozprávať.

  • Marek Košice

   Maroš, nenahnevaj sa na mňa, ale myslíš si, že človek sa o nič „neochudobňuje“, ak pravidelne skratuje svoju sexuálnu & duchovnú energiu? Myslíš, že orgazmami ľudia neprichádzajú o určité schopnosti? Ak si myslíš, že pravidelné orgazmy nemajú žiaden neblahý vplyv na človeka ako BYTOSŤ, na jeho rôzne energetické telá, systém čakier, atď, tak HÁDAM TOMU ŽE TO TAK NIE JE ANI SÁM NEVERÍŠ……. Preto nebuď len teoretik v tejto veci, a začni sa o svoje „telá“ a schopnosti starať.
   PS : Myslíš, že koľko orgazmov za život zažije veľryba, vlk, medveď, jeleň (ak nepatria k alfasamcom, ktorí sú dobrí len na predávanie génov, a spravidla vyžmýkaní zomrú skôr, než betasamci)?

   • Ak sa človek stane na čomkoľvek závislým, tým posilňuje svoje ego, pretože sa nevie ovládať a je ovládaným, čím blokuje všetky ostatné superschopnosti. Jediná cesta k odblokovaniu človeka a jeho transformácii na bohočloveka, vedie cez dokonalé sebaovládanie vo všetkom, vnútorné sebavedomie, vnútornú sebaúctu, vnútornú sebadôveru, vnútorné sebapoznanie a vnútornú sebalásku. Človek sa musí obrátiť smerom dovnútra a nie von a uspokojovať svoje vnútorné potreby a nie vonkajšie.

  • Zablokovaní egom! To je satan v nás. A kto sa nevie dokonale ovládať, bude ovládaný cez vnucované myšlienky a emócie.

   • Keď človek objaví v sebe silu ticha. A „vidí“ tie všetky myšlienky ako hejna rýb vo vode tak po čase rozpozná tie božské od obyčajných.

    Inak vedci zistili, že človak má asi 60,000 myšlienok denne. A duchovní majstri to potvrdzujú. Po redukcii na cca. 200-300 denne (tie „dobré“, tda seba-
    ponúkajúce a tak.) už je človek osvietený. A blízko Cieľa.

 2. Ďalší spôsob myšlienkovej komunikácie medzi „zvieraťom-rybkou“ a človiečikom (dieťaťom).

  P.S: 1 – Ja veľmi rada pozerám delfino-terapiu, hlavne pre detičky s oneskoreným vývojom, autistické deti, pričom vidieť priamo „na placi“, aké pokroky robia v rámci osobného vodného kontaktu s delfínmy – úžasnými to empatickými zvieratkami, cítiacimi presne to, čo dieťa pre svoju psychickú i fyzickú motoriku – potrebuje. Úžasné!

  Odkaz na krátke 2:01 min video
  https://www.youtube.com/watch?v=C6yyfe4udDY

  P.S: 2 – Každý štát by mal mať vybudované jedno také delfinárium s 2-3 delfínmy pre takýchto pacientov (deti + dospelí) a koľko peňazí na lieky, lekárov, zdravotnú liečbu, by sa ušetrilo..

  Ďalšia možná myšlienková komunikácia a liečba detičiek, by u mňa bola – hipoterapia.. (koníky).

  • By sa ušetrilo? Ale to by korporátny žid nezarobil!

  • Miroslav Čižmár

   Zbohom, a ďakujeme za ryby

  • Děti instinktivně milují zvířátka.I takový pejsek nebo kočička dokáží divy.

   • Marek Košice

    Pohoda : Deti inštinktívne milujú aj bábiky a plyšákov. Aj taká bábika a plyšák dokážu divy… Dokonca aj autíčko či PollyPocket…Hmm….

    • Sice chápu na co narážíš,ale oblíbená plyšová hračka,ke které se děcko stále tulí a šeptá jí svá trápeníčka a štěstíčka,působí pro to děcko jako silný ochranný amulet .A ono to instinktivně vnímá. Je to princip magie.Ta víra v kousků plyše mu velmi pomáhá.
     Již v Bibli stojí-Buďme jako děti-.Nemudrujte proč to funguje,prostě to přijměte.

     • Presne! Ja si dodnes pamätám, ako som miloval svojho medvedíka. Je až neskutočné, koľko lásky som k nemu vysielal. On jediný mi vtedy rozumel. Dá sa milovať aj kameň! O tom to je, koľko toho v sebe človek má. A deti v tom vyslovene žijú.

     • Ono je to v podstate komunikačný kanál – jedno cez čo – ale s Bohom.

     • ALE.

      Keďže už niektorí sú ďalej tak vedia, že môžu svojím deťom dať fotografiu duchovného učiteľa, spolu s jednoduchým vysvetlením, ktorého vedomie je nekonečne vyššie než hračky.

      A tak, hneď od začiatku, môžeme sa pohybovať vpred najvyššou rýchlosťou, než sa len plaziť.

  • Ajša, optimálne by bolo prestať deti očkovať a boli by zdravé. A pre tie choré by stačilo, aby pozorovali akvária s rybyčkami namiesto civenia do televízora alebo rôznych iných obrazoviek.

  • Pridám ešte krátke relaxačné „živočíšne“ 4:29 min. videjko, v ktorom je zobrazená láska medzi človekom a 4-nohým priateľom, rovnako tak – vzájomné porozumenie medzi zvieratkami rôzneho druhu.

   P.S: Uvedomujem si, že je to skôr téma pre deti, ale už dnes tu padla múdra duchovná myšlienka: „Buďme ako deti!“

   https://www.youtube.com/watch?v=hnB8jLCznHI&t=12s

 3. mariankosnac

  Otázka je či sa aj tí mimozemšťania budú chcieť baviť s nami. Lebo čo im ľudstvo môže ponúknuť? Alebo nás budú vnímať ako otravný hmyz ktorý treba vyhubiť a nechajú si našu planétu, lebo takých ako Zem asi nie je vo vesmíre veľa aj keď je len taká maličká tak možno o ňu ani nebudú stáť. Ale keď nás neobjavili doteraz tak je dosť nepravdepodobné že nás objavia ,,v blízkej budúcnosti”. Takže toto je len taký výskum aby sa vedci nenudili a brali za niečo plat. Aj keď aj komunikácia s velrybami by bola možno na niečo dobrá. Napríklad spraviť nejaké varovné zariadenie pre velryby aby sa nepribližovali k plážami kde občas uviaznu. Ale tiež by ich mohli Japonci odrbať a uloviť ich.

  • Marek Košice

   Takže si zjavne pripravený byť „veriacim“ v mimozemskú inváziu, ktorú elity chystajú a čoskoro „vypukne“. Gratulujem, zožerieš to aj s navijakom…

   • Miroslav Čižmár

    Možno prídu 2D mimozemšťania z plochých planét.

   • mariankosnac

    Podla toho jak to bude realistické. Keď mi budú mimozemšťali pobehovať a šťať po dvore tak to asi zožeriem.

    • V Indii fakíři dokážou předvést takové představení,že diváci vidí jen to co vidět mají.Třeba vyhodí provaz do vzduchu a vyšplhají po něm.Kdyby si to někdo natáčel,tak by viděl jak stojí na zemi a simulují šplh.
     Asi by bylo lepší je nejdřív vyfotit mobilem a pak porovnat s realitou.

     • Marek Kosice

      Sranda by bola, keby mobil nezachytil „mimozemstana“, ktoreho by ale „kazdy videl“… 😀

   • Nebuďte domýšľavý, je to smiešne. Nič také nevypukne, na to ľudstvo nemá technológie. Ale ak si ľudstvo vyberie nesprávnu cestu, čoskoro ho kataklizmy vyhladia a vtedy prídu záchranné ľude vyzdvihnúť tých ľudí, ktorí sú toho hodní a nielen žiadali nebesá o záchranu ľudstva, ale pre ňu aj pracovali a obetovali všetko. Nebude ich viac, než dvestotisíc.

    • Ak je v človeku jedna z niekoľkých tisíc nesmrteľných duší, ktoré sú tu na Zemi – Pekle, nepotrebuje žiadne vyspelé technológie na to aby odišiel z tejto zamorenej planéty pekla a konečne sa zbavil reťazí otroctva a stal sa absolútne slobodný.

  • Mimozemšťania sú už dávno tu, aj konkrétne na Slovensku. Máte o nich veľmi divné predstavy. Uvedomte si, že ak sa dokážu nepozorovane a s ľahkosťou dostať až sem, komunikácia s nimi nebude problém, pretože sa dokážu prispôsobiť úplne všetkému a pochopiť všetko i dosiahnuť, aby ste pochopili vy ich. Pre najvyspelejšiu inteligenciu vo Vesmíre jazyk nebude absolútne žiadnou prekážkou. Jedinou prekážkou, ktorá bráni tomu, aby sa mimozemská inteligencia mohla u vás slobodne prejaviť, bez skrývania sa v ľudskej koži, je iba a len vaše EGO. Celý Vesmír musí rešpektovať slobodu voľby a ľudstvo si vyberá ego, ktoré je pre vyspelú inteligenciu nepriateľom. Kým sa to nezmení, pomoc síce bude pri ľuďoch, ale nedokáže zasiahnuť.

   • Mimozemšťania navštevujú túto planétu od jej vzniku. Zasiali tu život a občas ho aj kontrolovali, urýchlili aj vývoj civilizácie. Mimozemšťania podľa mojich zistení nikdy ľudskej civilizácii neškodili. Ak tu boli mnohokrát v minulosti bolo by hlúpe myslieť si, že teraz tu nie sú. Keby nám chceli ublížiť alebo nás zlikvidovať, tak by sme to „vedecky“ popisovanými piatimi zmyslami nezistili.

   • Možno viac napovie informácia čo je to ego.

    ego = (seba vytvorené, a živené a udržiavané a hlboko milované:) obmedzenie, spútanie, otroctvo, nevedomosť a smrť

    Takže vyspelí jedinci, a tiež vyššie bytosti sa im „nepletú“ do cesty, keďže každý má úplne iný cieľ.

  • Vo Vesmíre pre všetkých platia isté zákonitosti, veď už ste sa s nimi mali možnosť oboznámiť aj na stránke Alue.
   Zákon kauzality, alebo karmy, je základný Zákon Vesmíru a hovorí o tom, že každá akcia vyvolá zodpovedajúcu reakciu. Všetko, čo človek robí, sa mu vráti ako ozvena, ako bumerang, pretože ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva. A to platí pre celý Vesmír. To znamená, že akákoľvek mimozemská civilizácia, ktorá by sa pokúsila vás pozemšťanov zlikvidovať, by tým zlikvidovala aj samu seba. A toto žiadna mimozemská inteligencia neurobí a ani to nebude potrebné, vy to hravo zvládate aj sami. Netreba však zabúdať, že zlo je sebadeštruktívne.

 4. To s tou akože komunikáciou niečím smrdí – to sa niekto rýchlo ponáhľa podchytiť s podsunúť nám všetkým čo nám živočíšna ríša chce povedať a ako to nám môže povedať. A časom až keď zelený teror bude ešte viac aktuálny tak je možné, že nám ľuďom cez korporátne médiá budú „odborníci“ „komunikujúci“ s živočíšnu ríšou tlmočiť vôľu zvierat a celkovo prírody ako zabrániť ekologickej a klimatickej katastrofe. Že by to bol úlet? Je to možné ale je možné že nie. Zasa budú mať korporáti štempl na to kto je pri tlmočení komunikácie so zvieratami/prírodou hoaxer a kto „skutočný odborník“. Ja viem, zosilnil som to do absurdity ale po prevýchove niekoľkých generácií to môže byť realita keďže máme podľa Globálnej elity kráčať k biogeennej civiluzacii.

  • mariankosnac

   To je kľudne možné že sa to bude uberať týmto smerom. Gréta Thunberg vyšší level.

  • Narážaš na tzv. „kontaktérov“. V tomto prípade sa spolieham na priamu komunikáciu so zvieratami. Napr. s lastovičkami – to sú úžasné – a veselé a inteligentné – zvieratá. Už len pri predstave, koľko letových manévrov za sekundu pri love komárov musia vyriešiť – na to nemá žiadna A.I. žiadnej super stíhačky. Oni majú aj vtip – prídu ťa natešené pozdraviť – koľko krát mi preleteli – keď som sa objavil na gángu – rovno pred nosom – prišli sa mi pozrieť do kuchyne. Milujem ich – sprevádzajú ma od detstva – akurát v meste nie, ale teraz na dedine majú stále u mňa otvorené dvere do stodoly.

   • To je jenom pozoruješ.Ale vyber si jednu vlaštovku a proveď blízké setkání třetího druhu. Pokus se ní navázat smysluplný kontakt a vyprávěj jí například o vesmíru.Třeba telepaticky.
    Proč by se s námi zahazoval někdo s mnohem větší inteligencí.Jenom nás pozorují.
    ..

   • Ako rodené bratislavské decko som vyrastal na dedine. Starí rodičia mali dom na svahu a prístup bol na chodníku na svážnici. Raz v sezóne lastovičiek – pred dažďom, ma zaujali ich manévre nad chodníkom. Tak som sa im postavil rozkročený do cesty. Najprv ma obleteli, a potom pochopili moju výzvu – a šup – preleteli mi pod rozkrokom. Hurá – poďme sa hrať! Viac som sa rozkročil – akože „na špagát“ – a lastovičky šup – opäť podleteli. Tak som to opäť zopakoval – medzera mohla byť 10-15 cm – bol som malý chlapec – preleteli to. Potom prestali komunikovať v zmysle – „už sa nehráme“ – zrejme tiež dokázali vyhodnotiť svoju letovú situáciu. Lastovičky krásne reagujú na ľudské prívetivé myšlienky.

    • Miroslav Čižmár

     Hľadali tam červíka.

    • Ja som si všimol, že niekedy keď som doma (v hocijakej izbe) a som v stave keď niečo riešim čo ma ťaží a keď potom som v akomsi kulminačnom nulovom bode keď sa rozhodnem čo spravím alebo nespravím – keď sa to vo mne láme tak presne v tú chvíľu do okna vrazí nejaký vták akoby tam žiadne okno nebolo.
     Skoro vždy však strhnem a ľaknem… úplne ma tá šupa vytrhne z toho bhlbokého sústredenia.
     Už sa mi to stalo mnohokrát a reku náhoda to asi nebude.

     • Možná by bylo dobré zjistit,jestli se to děje při špatném nebo dobrém rozhodnutí. Občas si taky všímám různých náhod, které mi někdy zabrání udělat něco špatně.

     • Môže byť. Kamarát v 90-tych pracoval ako živnostník na výstavisku v Brne. Mali tam veľmi zlé nevraživé konkurenčné vzťahy – on mal výborné zákazky, je to pohodový človek, nie chamtivý, vie jednať s ľuďmi, vysoko inteligentný intuitívny empatický dobrý človek. Jedného dňa – bol sám v šatni – tam vletel akože zvedavý vrabček – ešte mláďa. Nijako nezmätkoval, sadol si tam na skriňu. Kamarát ho chvíľu pozoroval, čo bude robiť. Potom už musel ísť, tak sa rozhodol vrabca vypustiť. Kľudne k nemu prišiel, vrabček vôbec neodletel a nechal sa chytiť do ruky. Kamarát ho potom cez okno vypustil.

      Onedlho sa mu stalo, že začal intenzívne myslieť na toho vrabčeka. Už sa chystal ísť autom domov, keď mu niečo vnuklo myšlienku, aby si skontroloval kolesá. A boha! Na obidvoch predných mal povolené matky! Čiže na diaľnici pri vysokej rýchlosti by asi určite havaroval. Kamarát je dodnes presvedčený, že Nebesá ho varovali cez tohto zachráneného vrabčeka.

      Ja už som tiež raz vyťahoval vrabca z kachiel – zrejme vletel do komína pred sokolom. Nejako sa mu podarilo dostať do dymovodu. Akurát som bol v izbe za PC a počul som škrabanie. Inak vrabec sa tiež nesnažil ujsť a tiež sa nechal pokojne chytiť. Keď som ho vypúšťal – spomenul som si na kamaráta a čo dobré mi prinesie tento vtáčik. Mal som bohovský rok plný vybavovačiek a veľmi sa mi darilo. Pred oknom mám nasadený krík na odčerpávanie vlhkosti z odkvapu. Vtáky ho milujú a môžem ich pozorovať asi z metrovej vzdialenosti – vôbec ich to nevyrušuje.

     • Pro Maroš.I v pohádkách ptáček symbolizoval nějaké poselství,zemřelého člověka,milovanou bytost chránícího poutníka nebo ho varoval.

  • Marek Košice

   Achnaton, veľmi zaujímavý pohľad si sem napísal. A fakt je reálny, môže sa tak stať…

  • Vám všetko smrdí, nepriateľa vidíte všade, a on je pritom vo vás – vaše ego!

  • Toto sa deje neustále.

   Ale sme v zajatí obmedzeného myslenia. To čo poznáme.

   Pekne to vystihujú Čínsky majstri: „Existuje mnoho vecí, ktoré nepoznáme.“
   V podobnom duchu to vyjadrili v Grécku: I know that I know nothing.

 5. Me by zajimalo zda jim verlyba rovnou vynadala nebo se jim snazila rici ze v te vode plne mikroplastu a radiace se neda skoro uz zit?!

  Ze zvirata mezi sebou komunikuji to je noseni drivi do lesa. Ale maji signaly jako CR pan FIIIII ale ten se zase nedomluvi. Protoze k vysilabni signalu potrebujete na druhe strane prijimac a ten snad neni ani v nasi galaxii.

  • Marek Košice

   Presne o to ide…….. Ako Achnaton písal, onedlho pravdepodobne budú drístať že vedci rozumejú reči zvierat, zvieratá im budú hovoriť ako ťažko sa im žije v znečistenom svete, a proti „zelenej agende“ bude ešte ťažšie ubrániť sa + postihy za jej nedodržiavanie budú tvrdšie + naivní ľudia budú veriť tým bludom o „rozumieme reči zvierat, tie dokonca dokážu skladať vety…waaauuuu…“, a tak dokonca budú prísne tresty za porušovanie „zelenej agendy“ PODPOROVAŤ tak, ako určité percento ľudí chcelo zabásnuť neočkovaných proti covid………… 😀 😀 😀
   Kam to spejeme? 😀

  • Ten prijímač a vysielač je v každom z nás.

 6. Bratia v rozume sú tu už dávno…

  A keď sa človek posnaží a dá svojmu mysleniu a konaniu sebadisciplínu, začnú sa diať veci „zázračné“, ba priam až neuveriteľné.

  Takmer všetci máme potenciál…využijeme ho ? Slobodná voľba ako prežijeme svoj život a čím si ho naplníme. Statky, zmätky, kopec núl, alebo zlatá stredná cesta Poznania a žitia.

  Fantasticky vymyslený a vcelku pochopiteľný (síce len taká prťka zatiaľ, ale lepšie ako nič) matrix – pre toho kto má snahu o poznanie a má otvorenú myseľ…

  Otázka života, vesmíru a vúbec…42…

  • Marek Kosice

   Napisem to zas a znova. Potencial je VYBIJANY orgazmami. LEN PRETO EXISTUJE DLHE DESATROCIA AGENDA, ktora vykresluje orgazmy ako zmysel zivota… Pritom su VYBIJACOM potencialu cloveka.

   • Miroslav Čižmár

    Tlak je mechanický potenciál. Napätie je elektrický potenciál. Ktorý potenciál sa vybíja orgazmami?

   • Nie je orgazmus, ako orgazmus. Ide o to, či je dosiahnutý na popud ega, chtíča – zamilovanosti, vypočítavosti, čo ubíja a uberá energiu, alebo na popud ducha, čiže z citu – lásky, čo povznáša, rozmnožuje energiu a nabíja energiou. Čiže nie je úplne všetko iba buď dobré, alebo zlé, ale je to ako napríklad aj s nožom, môžeme ním krájať jedlo, ale aj zabiť človeka a voľba je na nás, záleží od toho čo, prečo a ako robíme, s akým úmyslom, z akých pohnútok. Sebaprznenie patrí medzi deštruktívne javy, pretože zo všetkého najviac podporuje nežiaducu moc ega – diabla nad človekom.

  • Konečne niekto, s triezvym myslením a bdelým duchom v tejto diskusii. 🙏

  • Sú dve cesty – cesta túžob, a cesta vnútorného/duchovného pokroku/uvedomenia

   Tú prvú praktikujeme v prvých životoch na Zemi všetci, no neskôr už pri pokuse o napĺňanie bezpočtu túžob trpíme a hľadáme riešenie, teda skúšame a skúšame tú druhú- vnútornú cestu.

   Tu na Zemi, bolo pánom Šivom odhalených 64 principiálnych spôsobov ako na to. Niektoré z nich dnes už nik nepraktikuje, ale pracuje sa na ich obnovení, aby sme mohli byť úplní, mali kompletnú kozmickú skúsenosť v tomto vesmíre.

 7. jak funguje firma NESTLE
  video 25 minut
  https://youtu.be/8fvNtB5MHXY

 8. Profesor Stephen Starr, spolupracovník Nuclear Age Peace Foundation, nedávno v Ruském pořadu Soloviev live hovořil o plánu, který navrhují síly NATO v Německu a který zavání plánem na operaci pod falešnou vlajkou, jež má vyvolat třetí světovou válku.

  Navrhli scénář, podle kterého Rusko potopí Americký křižník v Černém moři. Následně Spojené státy zaútočí na Ruské lodě jadernými hlavicemi. Následoval by Ruský jaderný úder na velitelství NATO a velký jaderný útok USA na celé Rusko.

  https://aktax.cz/nato-planuje-falesnou-vlajku-v-cernem-mori/

  a k tomu jim asi budou pomáhat mořské ryby,…

  • Ale prý jim ufoni ty jaderné hlavice blokli.Už kdysi dávno na Zemi byly nebo byla jaderná válka.A zřejmě se bojovalo i takovými zbraněmi,že to tavilo i kámen.
   Třeba k tomu nedojde a nebudou to muset tu zase dávat do pořádku.Jinak zase nastanou časy,kdy bohové žili společně s lidmi.

   • tak vytahnou utajený UFO, apod zbraňový arzenal.
    např.:
    https://www.biosferaklub.info/hyperboloid-inziniera-garina/
    to, že ufoni „sebrali“ jaderné zbraně, trump s putinem se dohodli, že tyto zbraně nepoužíjí, neznamená, že nějaký „filuta“ nemá něco schovaného….jedna z variant je, že konflikt ve světě dojde do bodu vyhlášení třetí světové……

    • Ano existují horší zbraně než jaderné bomby.

     • Správne. Všetko je so všetkým navzájom prepojené, nie iba planéty navzájom, ale aj všetko živé s planétami a celým Vesmírom. Vesmír je v nás a my v ňom. Čo sa stane na mikro úrovni, ovplyvní makro úroveň. Ak sa podarí nejaké ľudstvo transformovať na vyššiu úroveň, ak sa dostanú do vyššej dimenzie, stupeň tým úroveň v celom Vesmíre, a naopak, ak niečo zahynie, poklesne energia v celom Vesmíre, a tak Vesmír dýcha. Preto najvyspelejšia mimozemská inteligencia pomáha slabším civilizáciám v celom Vesmíre, pretože je to v najlepšom záujme celého Vesmíru. Táto pomoc je však obmedzená slobodnou vôľou civilizácií. Možno zasahovať, len ak civilizácia žiada o pomoc a spolupracuje, chce sa zmeniť k lepšiemu a zmeniť systém spoločenského zriadenia z deštruktívneho na konštruktívny.

    • Ja v tých mimozemšťanmi“deaktivovaných“ jadrových zbraniach stále vidím všetko možné len nie realitu. Nevidím ani dôvod prečo by to mali robiť. Ukojiť hlad miliónov zvedavých ľudí ktorí sa zaujímajú o viac než jedlo a prácu je v podstate ľahké – stačí im hodiť rôzne zaujímavé „skutočnosti“ a pritom si pripravovať svoju „mimozemskú“ agendu. Samozrejme, že toho mimozemského sa na Zemi deje dosť a aj veľa ľudí je do toho zapojených ale to čo nám tvrdí mainsteam a alternatíva je podľa mňa premyslený ťah, oblbovanie a formovanie názoru.

     • Možná ,že tu se Zemí mají nějaký záměr .Všechny planety jsou prý vzájemně propojeny a je možné,že likvidace naší planety by mohla narušit i jiné .
      A hlavně nejsme tu sami,třeba by se to dotklo i jiných entit .Vy Slováci jste jednou natočili pěknou inscenaci o tom jak jaderný výbuch vrátil do světa mrtvou ženu.Přesně si to už nepamatuji,je to hodně dávno hrála tam Kocúriková .

     • Vy realitu ani nemôžete vidieť a pochopiť, kým žijete v ilúzií. A nerobte si ani príliš veľké ilúzie o moci pánov nad vami, vôbec totiž nie je taká, ako sa pred ľudstvom snažia hrať, že je, aby sa im ľudstvo nepostavilo na odpor. Ľudstvo robí chybu, že váha, pretože tým sa pridáva na stranu svojich otrokárov a príroda ho vyhladí spolu s nimi, pretože zlo je sebadeštruktívne, také sú Zákonitosti Vesmíru. A buď začnete žiť v súlade s nimi, alebo končíte. Veľa času vám už nezostáva. Nie sú to desaťročia ani roky, ale pár mesiacov…

  • Objektívne

   Existujú špeciálne plánovacie skupiny, ktoré plánujú vojnové konflikty od nepamäti. V súčasnosti im v tom pomáha výpočtová technika a rôzne simulačné metódy. Takých scenárov sú tisíce na obidvoch stranách. Prečítajte si správu zo železnej hory ako ťažké je premeniť vojnové myslenie na mier. Dalo by sa povedať, že je to takmer nemožné. https://nobulart.com/report-from-iron-mountain/

   • Marek Kosice

    Potrebuje niekto viac dokazov, ze tym „Biblickym Peklom“ je v skutocnosti ZIVOT NA ZEMI? Ja mam vo veciach uz jasno. 🙂

    • Neviem, či to bol očistec alebo už rovno peklo, ale zažil som excitovaný stav – 8.10.2003, keď som po 5 dňoch totálneho flow /začalo to hrozným vracaním/ – bez spánku – len tisíce obrazov za minútu – šialené – prešiel som celou planétou – videl som všetko – upadol do akejsi spánkovej kómy – odstupom času cca 15 sekúnd desu, neskutočného desu – som sa ocitol v akejsi čiernej smole plnej démonov – totálne paralyzovaný – a nešlo len o nejakú spánkovú paralýzu tela – paralyzované bolo aj myslenie a vôľa myslieť vôbec – des – kde som mal len jednu možnosť – vybrať si kam patrím – takže v dese som v duchu kričal, že patrím k Svetlu – patrím Bohu – a vtedy to uťalo, vtedy som sa vyslobodil.

     Zaujímavé, že som v jednom ezoterickom časopise /niečo ako 100 plus 1, Vincoureková, mojej mame ho dala susedka na čítanie/ pár mesiacov potom čítal, že určití ľudia sa majú 8.10.2003 pretrasformovať, a to bol deň, keď som sa vrátil k Bohu. %Ciže toto sa udialo na povel. V tom čase som mal tendenciu levitovať a mal som problém vystúpiť z autobusu – akoby obrátená gravitácia. Zároveň som pri komunikácii s ľuďmi pozoroval, že jedni patria k môjmu starobylému kmeňu, iní nie. S týmy z „kmeňa“ som komunikoval na 2 rôznych komunikačných kanáloch – jeden praktický a druhý symbolický, keď komunikácia dávala úplne iný zmysel. Máte niekto takýto zážitok? Lebo od vtedy zásadne inak rozmýšľam o živote.

     • Jáj – a ešte v čase tej excitácie som dopredu vedel, kto čo povie. Ono to postupne odznelo. Inak nebolo to veľmi príjemné, ale bolo to poučné,o medzi nebom a zemou. Odvtedy som pripravený na hocičo v tomto zmysle.

      Inak s tými UFO – treba si každý deň vyčleniť hoďku večer /ale aj nadránom – poznám z nočných/ na pozorovanie – a vidieť budete. Lenže väčšinou sme doma zalezení.

     • Ak ste mali paralyzovanú myseľ, tak zrejme sa vaša duša oddelila od tela. Myslenie je totiž výsadou mozgu. Ak sa po smrti duša oddelí od tela, ďalej stále vníma, ale už „nemyslí“. Hinduisti tým vysvetľujú nebo a peklo. Podľa nich samotné nebo a peklo neexistujú, je to len stav duše počas okamihu smrti, ktorý pretrváva aj po smrti.

      Na vysvetlenie: Ak náhodou človek zomrel násilnou smrťou v hrôze a dese, duša už po smrti nedisponuje analytickou schopnosťou mozgu, ktorá by duši povedala, že „už je to ok, si po smrti, upokoj sa, všetko bude fajn“. Stav tej hrôzy a desu môže pretrvávať veľmi dlho (stovky, tisíce rokov) a práve to je pre dušu to „peklo“. Preto hinduisti hovoria, že človek pri umieraní by mal byť v príjemnom prostredí a cítiť sa dobre, aby tento stav duše potom naďalej pretrvával aj po smrti, čiže, aby duša bola „v nebi“.

     • Redakcia – keďže vedomie alebo duša sú oddelené od mozgu a mozog je spätný prijímač vysielač mediátor s vedomím-dušou, pričom vedomie-duša ovplyvňuje činnosť mozgu a mozog činnosť organizmu – zrejme došlo k odpojeniu duše od tela v zmysle odpojenia tzv. striebornej niťe. Pre mňa je zaujímavá práve tá informácia, že niektorí ľudia dostanú povel k 8.10.2003 na transformáciu. Osobne sa nepovažujem za nejakého heknutého biorobota. Inak tiež viem, že človek v absolútnom strese, múk a maximálnej bolesti má tendenciu vypustiť dušu. SOS – „Spaste naše duše!“ Kľúčom je zrejme ovládanutie panického strachu – niektoré národy – Krováci napr., Aborigéni – poznajú technológiu vyradenia bolesti, takže nepodliehajú panickému režimu strachu – a nezbavujú sa duše. Človek by v podstate nemal vypúšťať dušu len kvôli strachu a bolesti. A podotýkam, že v čase tej mojej príhody som nemal žiadnu bolesť, okrem príšerného flow a vyčerpanosti. Logicky vyčerpanosť by mala viesť k spánku – lenže spať sa nedalo – okamžite keď som zavrel oči. tak som bol v toku obrazov. Napr. mi tiekli všetky možné tváre na planéte. Je tomu vyše 20 rokov, ale bol to zásadný zážitok v mojom živote.

     • Objektívne

      Redakcia: – Hinduisti mali podobnú filozofiu vesmíru o akú sa pokúša súčasna veda hľadaním teórie všetkého (Jednotná teória poľa).
      Neznamená to ale, že vedeli ako v skutočnosti vesmír funguje. Ak by mali k dispozícii počítače tak by ich vysvetlenie znelo inak.
      Hovorí sa, že všetko je energia, alebo ešte inak, všetko je informácia. Za tothoto predpokladu musí existovať niečo, kde sú uložené všetky informácie o všetkých atómoch/prvkoch celého vesmíru včítane informácií nehmotnej podstaty (napr.duší). To niečo by sa dalo prirovnať k pamäti počítača a niečo by s týmito informáciami muselo narábať, napríklad operačný systém počítača, ktorému by sme mohli hovoriť „Boh“. Z tohoto pohľadu by bol stav duše pri zomretí zaznamenaný ako informácia dosiahnutej úrovne vedomia bytosti včítane indexu na informácie, ktoré za dobu existenice nazhromaždila (prežila). Týmto pohľadom sa dá vysvetliť komunikácia s dávno zomretými kedy sa pristupuje len na index informácií, ale nie na dušu, ktorá bude do ďaľšej inkarnácie v pozastavenom (neaktívnom) stave.

     • Objektívne

      Ešte by som k tomu mohol dodať, že nikde som nenarazil na vysvetlenie toho, čím by duša mohla vnímať ak sa oddelí od tela a jeho zmyslov a prečo by bolo potrebné aby vnímala. Z pohľadu naznačeného vyššie by sa tak mohlo diať jedine v prípade, ak by niečo, čo narába z informáciami tak konalo za určitým účelom. To predpokladá zasahovať do súboru informácií, ktoré prežila. Neviem či by to bolo z pohľadu duše prijateľné ak by niečo zasahovalo do jej súboru informácií a menilo ich nepredvídateľným spôsobom, alebo spôsobom s ktorým by nesúhlasila. To, že to niečo čo narába s informáciami by sa dalo prirovnať k počítaču nie je nejaká novinka. Postupne na to dochádza mnoho ľudí aj z akademickej obce a súvisí to s tým, ako je vytváraný tento vesmír a táto existencia, pretože to naznačuje, že žijeme v stvorenej realite. http://www.oazaviery.sk/images/casopis/2018_1/Zijeme-v-naprogramovanej-realite.pdf

     • Pre nick „objektívne“ – akašické záznamy – ako informačné pole. Inak je to otvorená knižnica – na to netreba povolenie.

     • Objektívne

      Na prečítanie informácii a akášickej knižnice je potrebný mozog a to duša po odpojení sa od hmotného nosiča nemá, takže čím vníma ak existuje domnienka, že vníma?

     • Vy máte k Bohu ešte veľmi, veľmi ďaleko a času je málo, aby ste to stihli, než sa vrátite opäť tam, odkiaľ už ale nebude cesty späť.

    • Áno, ľudia si tu robia peklo na Zemi, pričom ale majú možnosť vytvoriť aj raj, majú totiž slobodu voľby. Existuje však aj ozajstné peklo, kde už tú slobodu voľby mať nebudete, pretože vás tam dostane vaša definitívna voľba.

   • Na prečítanie záznamov z akášickej kroniky Vesmíru nepotrebuje duša mozog, ale spojenie s Božím duchom – mysľou, našim vyšším JA. Ako správne uvádza Maroš, mozog je iba anténa, ním človek nemyslí. Myslí vedomie mimo človeka a človek si už len volí, spája sa buď so svojím nižším ja – egom, myslením diabla, alebo so svojím vyšším JA, mysľou Boha, ktorý vie všetko.

 9. Objektívne

  SETI je spolok obmedzencov, predpokladajú že mimozemšťania používajú na komunikáciu taký archaizmus ako je rádio a elektromagnetické vlny. Ak by to tak bolo, tak komunikácia s takímito mimozemšťanmi by bola veľmi nepraktická, keďže ani elmg.vlny nemôžu prekročiť rýchlosť svetla. Je potrebné na to ísť inak.

  Super prednáška na tému telepatie…
  https://www.youtube.com/watch?v=Q65aJNkpKfc

  • Veľmi ma to zaujíma, len Google ma na You Tube bez registrácie nepustí – a registrovať sa nemienim. Pokúsil som sa to stiahnuť cez službu Yout – ale stahlo mi len zvuk v mp4. Máš nejaký náhradný dokument?

   Na oplátku tu mám funkčný dokument
   Anna Breytenbach ~ The Animal Communicator (2012)
   https://odysee.com/@PandorasBox:1/Anna-Breytenbach–The-Animal-Communicator:2
   ——————
   Tá baba je úžasná – ako druhý Kristus. Žiadna slniečkárka – ona zo seba vyžaruje šťastie, keď je so zvieratami. Má to v tvári. Len rozmýšľam nad jej osudom v JAR po tom výbuchu nenávisti k bielym ľuďom. Dokument je v jednoduchej angličtine a obrazy hovoria za seba – a podstata je – že na čo jazyk. Pozeraj!

   • Skus stiahnuť pomocou yt-dlp.

    • A kde to je? To je niečo ako Yout cez You Tube? To mám akože v URL youtube zrušiť to „vnútro“ a nahradiť yt-dlp a ďalej pôvodné písmenká z youtube? Buď tak láskavý a buď konkrétny. Ďakujem.

   • Inak zaujímavý záver – v zoo tam mali čierneho pantera-pardála, ktorého všetci – „ako zabijaka“ volali diabol. Ona sa s ním porozprávala a on jej povedal, že ho do zúrivosti privádza práve to, že ho volajú diabol! Tiekli slzy! Potom ho začali volať krásavec, alebo tak nejako, aký je krásny, a to zviera sa úplne zmenilo. Inak téma vlnovej genetiky – tiež zavraždený Peter Garyaev – ako ľudská reč, ale aj myslenie ovplyvňuje DNA.

    • Masaru Emoto – pamäť vody… Všetko živé tvorí z 80% voda a pomáha všetko živé programovať na základe toho, čo vysielame. Preto sa treba kontrolovať, nebyť agresívni a negatívni, inak sa nám to spätne odráža odvšadiaľ.

 10. Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 7.1.2024

  https://aktax.cz/q-the-storm-rider-zpravy-ze-dne-7-1-2024/

  • Kým Epsteinov zoznam nepôjde až ku kereňu problému – k náboženským vodcom, ktorí sa na produkcii adrenochrómu podieľajú, ľudstvo zostane v tme.

 11. Očkovací vakcíny proti COVID-19 způsobují rakovinu

  https://aktax.cz/ockovaci-vakciny-proti-covid-19-zpusobuji-rakovinu/

  • Sami osebe nie, len v kombinácii s ďalšími faktormi, ktorým však väčšina vystresovaného ľudstva dáva zelenú.

 12. Čerstvý článok zo 6. 1. 2024:
  „Policie v Miami reaguje na hlášení o výskytu mimozemšťana v ulicích“.

  MIAMI, USA – Videa z venkovního obchodního centra v Miami vyvolala bizarní tvrzení, že na Floridě přistáli mimozemšťané. Fámy začaly, když se na internetu objevilo video, které údajně ukazovalo obrovskou postavu kráčející před Bayside Marketplace, nákupním centrem v centru Miami, zatímco ji obklopovaly desítky policejních křižníků s blikajícími světly. Policie však tvrdí, že rozmazané záběry zblízka, které byly pořízeny z několika pater nad sebou, vůbec nejsou nadpozemské.

  Silné nasazení policie při řešení případu vyvolalo podezření mezi uživateli sociálních sítí. Ti, kteří analyzovali záběry z incidentu v miamském obchodním centru, si vytvořili teorii, že skutečnou příčinou narušení pořádku byl mimozemský „tvor“.

  „Desetimetroví mimozemšťané/tvory (zachycené na kameru?) stříleli uvnitř i vně Miami Mall, média mlčí, policisté to kryjí s tím, že se děti praly s pyrotechnikou, přesto všechna ta policejní auta, & letecký provoz se tu noc zastavil kromě černých vojenských vrtulníků… a žádné mediální pokrytí,“ napsal jeden z uživatelů na X.

  „Přiblížil jsem si jedno z videí Tiktok o té příšeře v Miami Mall, takže je vidět, jak ta šedá příšera prochází mezi těmi policejními auty a budovou,“ napsal další uživatel na platformě.

  Policie však později informovala, že skutečným důvodem její masivní přítomnosti v obchodním centru byla reakce na hlášení, že se v obchodním centru pere více než 50 mladistvých pravděpodobně ozbrojených tyčemi“.

  odkaz s videom:

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/policie-v-miami-reaguje-na-hlaseni-o-vyskytu-mimozemstana-v-ulicich/

  P.S: Tomuto konkrétnemu „divadlu“ ja osobne neverím (Pozn.: i keď vo všeobecnosti nepopieram existenciu UFO), ale to obrovské policajné nasadenie (viď video) skutočne vyzerá, ako keby celý ozbrojený Policajný zbor na Miami sa prišiel pozrieť na mimozemského tvora – šediváka..
  Zrejme takéto „akčné-mimozemské“ scény budú na Zemi čoraz častejšie sa vyskytujúce, aby po covide, vojne, CO2.. zas nahnali Strach do hláv o(v)bčanom s tým, že tá americká Svetovláda „svojich“ ľudí – vo dne, v noci – o polnoci, zachráni pred týmito zlými Mimoňmi ..

  • Začal sa projekt Blue Beam !!! To je všetko.

   • Takže se „pánbíčkáři, náboženští fanatici dočkají i v bibli předpovězeného druhého příchodu „jejich mesiáše“ …..

    psychologové a psychiatři budou mít díky blue beam práci navíc…

    • Objektívne

     No veru dočkajú a nielen oni, ale aj tí, ktorým je naprogramovaná myšlienka večného života. II.príchod Krista má aj iné názvy ako napríklad „Veľký reset“, „Veľká potopa“, „udalosť“, „slnečný záblesk“, „prechod do 5D“ a pod. Všetky tieto názvy znamenajú rovnakú udalosť pri ktorej bude mnoho životov premenených na „duše“.

    • Mesiáš už nepríde,má prísť sudca, a ten je už dávno tu.

  • Objektívne

   Ak je BlueBeam skutočná vec a bude niekedy použitá, tak zrejme na oklamanie toho, ako bude v blízkej budúcnosti vyzerať úplné zatmenie slnka a to bude možné preto, lebo väčšinová populácia nevie ako vyzerá mesiac v určitých špecifických obdobiach. Premietanie holografických obrazov na oblohu nie je to, čo by bolo považované za ohromujúce. Na to sa môže nachytať len nevzdelaný človek s IQ tykve. Možno je to ale cielené na ľudí z rozvojových krajín ktorí ešte nevideli pohyblivé obrázky v kine, alebo TV.

   • Marek Košice

    Na ľudí z rozvojových krajín to cielené nie je/nebude, pretože ich obyvatelia sú elitami považovaní za zvieratá. Ono sa ani niet veľmi čomu diviť, čím väčší temperament (alebo naopak – otrocká poslušnosť), tým bližšie k divokému (alebo naopak – plne ochočenému) zvieraťu. Zvieratá sa prejavujú aj hlukom. Samozrejme ich nájdeme aj u nás, napríklad na futbalových a hokejových štadiónoch, s pivom v ruke a vykrikujúc nadávky.

  • Ešte doplním. Táto konkrétna téma sa v priebehu dnešného dňa na alternatíve pomerne „uchytila“ a vyšli na povrch už i snímky – akože tých obrovských Mimoňov (viď odkaz I. nižšie).

   https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk/104969

   P.S: Ja osobne nevylučujem skúšku a aplikáciu US – AI (robotov) do reálnej praxe medzi pozemšťanov (Boston Dynamics), alebo možno – holografická technológia, alebo internetový podvrh za účelom vyplašenia ľudí.

   Zrejme Ukrajina končí, Blue Beam začína. Uvidíme! Nepodliehať panike!

   odkaz II. – pomerne podrobný popis, kto by chcel vedieť viac o BlueBeam.

   https://cz24.news/projekt-nasa-blue-beam-velmi-detailni-informace-o-projektu-jehoz-realizace-byla-predpovezena-na-letosni-rok-video/

   • Žiadne Blue Beam nebude, na to nik normálny neskočí je to na prvý pohľad fake, ale čo bude sú prírodné kataklizmy. A takéto konšpirácie slúžia práve na odpútanie pozornosti od nich, aby sa ľudstvo nestihlo zachrániť, kým je čas.

    • Umelovytvorené prírodné kataklizmy tvoria na príkaz SSS ich sluhovia pomocou 180 zariadení HAARP v spolupráci vojenského arzenálu litadiel s CHEMTRAILSom. Skutočné budú tento rok pravidelné a mimoriadne mohutné protuberancie na Slnku, ktoré ovplyvnia planétu Zem.

 13. Šaráda a zábava bude pokračovať a gradovať…až dokedy nepochopíme…

  https://www.youtube.com/watch?v=Z1Ba4BbH0oY

 14. Musíme sa pripraviť na všeličo možné aj nemožné : musíme byť obozretní ako líšky

  https://www.youtube.com/watch?v=GP7F7Uw6yP4

  • Marek Košice

   Obozretnosť nezabráni RESETU, pretože za pomoci oboztretnosti sa nedostaneme k spúšťaciemu mechanizmu RESETU.

 15. Šiřte a varujte hlavně starší lidi co nejsou furt na compu.
  https://ksb-csr.net/threads/spravy-o-covid19.108/page-13#post-21391

  • Už to niekto analyzoval?
   U mňa stále borovička per oral.

   • Všetko už bolo analizované cez borovičku iste je to zaujímavé a dobre vysvetlené +++ nepochybujem o identite
    bláznov ktorí sú istí ako facka ktorá sedí i napriek všetkému °° doko…

    • Univerzálny komunikačný kód si nájdete na internete od mimozemšťanov ktorý poslali expresnou cestou 5D

     • Tento krát máš pravdu! Len sa musíme dohodnúť či 38%, alebo 40%!

   • Marošš, najdi si nejakú babu, nemastí ho, chudáka!!!

  • Fytofontana má viac druhov sprejov aj do hrdla, doma sme mali počas pandémie ústny sprej tejto značky. Chýbajú dôkazy, sprejov do nosa sú stovky.
   Mimochodom dnes v TV hovorili koľko peňazí dala EU za vakcíny proti Covidu, Slovensko ich nakúpilo 15 miliónov. Nakoľko zvyšok je po záruke snažia sa ich zlikvidovať, čo tam vraj po nejakých miliardách, ktoré za ne Únia dala, alebo p. ursula.

 16. Jak vědí , že přes velryby se dostanou ke komunikaci s mimozemštany ? Co když to nebude možné ? To mně nějak nesedí .

  • Možno vsádzajú na to, že veľryby tu boli práve v období transformácie Zeme mimozemšťanmi a existuje nejaké archaické komunikačné reziduum v tomto zmysle. V podstate hľadajú univerzálny komunikačný kód.

 17. Objektívne

  @Maroš:
  Videa z YT sťahujem bez problémov pomocou programu napísaného pre OS Windows „JDownloader2“ bez potreby registrácie na YT, ale na Linuxe. Windows som nevidel dobrých 15 rokov, ani neviem ako vyzerá a čo tam funguje a čo nefunguje.

 18. „Viac o knihe Průvodce nenásilným výcvikem koní (Monty Roberts)

  Dobrý cvičitel přiměje koně dělat to, co po něm chce. Vynikající cvičitel je dokáže přesvědčit, aby to chtěli sami.
  Tato výjimečná kniha určená všem milovníkům koní poskytuje ucelený soubor výcvikových technik a principů světově proslulého cvičitele a jezdce Montyho Robertse. Ať už se zajímáte o dostihy, jezdeckou školu, parkúrové skákání, westernové ježdění, honácké techniky, koňské pólo nebo obyčejnou rekreaci, musíte především vědět, co od koně můžete očekávat a jakým způsobem se s ním dorozumět.
  Robertsova převratná metoda Join-Up® je důsledně založená na nenásilí a spočívá především v efektivní komunikaci se zvířetem a v pochopení jeho odlišností. Autor představuje neverbální jazyk equus a uvádí desítky mimických a pohybových projevů, jejichž kombinacemi vzniká skutečný mezidruhový dialog.
  Publikace, bohatě vybavená nákresy a fotografiemi, vysvětluje postup při sbližování s koněm a zásady výcviku bez použití nepřiměřeného nátlaku, či dokonce násilí. Zabývá se nejrůznějšími otázkami počínaje narozením hříběte a obdobím vtiskávání přes budování důvěry až po formování základních dovedností, jako je zastavování, otáčení, couvání nebo změny tempa. Autor nezapomněl ani na rady jak postupovat při nejrůznějších potížích, například když kůň při osedlání vyhazuje nebo se bojí vstupovat do přepravních prostředků či startovacích boxů.
  Monty Roberts patří k světově uznávaným osobnostem ve svém oboru. S výsledky jeho celoživotní práce i jedinečného talentu se čtenáři mohou seznámit právě v této knize.“
  https://www.preskoly.sk/p/375137-pruvodce-nenasilnym-vycvikem-koni/
  ———————-
  Výborná kniha – čítal som ju pred 20 rokmi.
  Inak mechanizmy ovládania sa dajú použiť pre všetky stádovité „zvieratá“ – teda aj pre ľudí. Matriarchálna kobyla ovláda žriebä a mladého koňa tým, že ho rituálne odmieta – a ono sa potom snaží byť súčasťou stáda – rodiny. To vysvetluje aj závislosť detí na vyslovene psychopatických – sociopatických matkách, ktoré vyslovene jebú na svoje deti. Deti tak túžia po ich prítomnosti a pozornosti, že nevnímajú realitu zvrátenosti tohto vzťahu. Nie náhodou je najväčším trestom v konfesnej náboženskej spoločnosti – exkomunikácia. Ale kto sa zase vyzná vie, že keď si ostal sám – dostal si sa do najlepšej spoločnosti!

Pridajte komentár

*