Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Kvôli plynovej kríze nemecký politik radí ľudom použiť vlhčené uteráky namiesto sprchy


Print Friendly, PDF & Email

Kvôli plynovej kríze nemecký politik radí ľudom použiť vlhčené uteráky namiesto sprchy

(Natural News) Najvyšší predstaviteľ Strany zelených vyvolal kontroverziu tým, že navrhol, aby Nemci namiesto sprchovania používali vlhčené uteráky a kupovali drahé ekologické vykurovacie systémy, ktoré sú pre priemerného človeka nedostupné.

Takýto komentár predniesol predseda vlády Bádenska-Württemberska Winfried Kretschmann v reakcii na energetickú krízu, ktorá sa túto zimu prehĺbi v dôsledku nedostatku plynu spôsobeného vojnou na Ukrajine a hlavne hlúpou sankčnou politikou Európskej únie.

„Dokonca aj vlhčený uterák je užitočný vynález,“ povedal zelený politik pre Südwest-Presse.

Kretschmann, ktorý sa chváli svojimi ekologickými postojmi, dodal: „Mám elektrické auto a na streche mám obrovský fotovoltaický systém.“

Peletový vykurovací systém, ktorý Kretschmann používa vo svojom dome, stojí až 21 000 EUR a viac, čo je pre Nemcov, ktorí už teraz zápasia s platením svojich účtov za energiu, úplne nereálne číslo.

Remix News vysvetlil skutočné environmentálne náklady takzvaného „Kretschmannovho riešenia“:

„Časopis Wired uvádza, že tieto zariadenia sa spoliehajú predovšetkým na drevené pelety pochádzajúce z lesov na juhovýchode Spojených štátov. Potom sa posielajú cez pol sveta jednotlivcom, ako je Kretschmann, napriek tvrdeniam mnohých vedcov, že tieto pelety sú rovnako znečisťujúce ako uhlie.

Hoci pochádzajú z obnoviteľných zdrojov, lesy sa v USA vyrubujú, aby sa z nich stal tento palivový zdroj. Podľa organizácie Greenpeace tento postup ničí biodiverzitu a celé ekosystémy.

Vedci odhadujú, že potrvá 44 až viac ako 100 rokov, kým tieto lesy opäť vyrastú, a tí, ktorí sa obávajú klimatických zmien, zasa tvrdia, že ničenie prirodzených lesov bude stáť planétu neskutočne vysokú cenu.“

Nemecká verejnosť sa búri

Reakcia na Kretschmannovu radu pravdepodobne nebola taká, akú zelený politik očakával, pričom na Twitteri bol trendom hashtag #Waschlappen (v nemčine „žinka“).

„Naša krajina čelí energetickej kríze, ktorá ohrozuje prosperitu miliónov ľudí! A aká je odpoveď zeleného otca Kretschmanna? Nesprchujte sa každý deň: ‚#Waschlappen je tiež užitočný vynález.‘ Akí ľudia vlastne vládnu Nemecku?“ spýtal sa Gerhard Papke, predseda Nemecko-maďarskej spoločnosti.

Prírodná liečba osteoartritídy

Ako sme už skôr zdôraznili, Nemecko môže túto zimu čeliť výpadkom prúdu a kolapsu elektrickej siete po tom, čo občania začali v panike vykupovať elektrické ohrievače zo strachu, že by mohli byť prerušené dodávky plynu.

Ku kolapsu sietí však následne môže dochádzať aj v iných európskych krajinách, keď Nemci začnú odčerpávať elektrinu z okolitých krajín, ktorých vlastné elektrárne a rozvodné siete budú v zime pod zvýšenou záťažou.

Zásoby palivového dreva a kachlí na kúrenie sú tiež vyčerpané. Mestá v celom Nemecku plánujú túto zimu využiť športové arény a výstavné haly ako „vyhrievacie priestory“, aby pomohli zohrievať občanov, ktorí si nemôžu dovoliť prudko stúpajúce náklady na energie.

Nemcom tiež povedali, aby sa menej sprchovali, nosili viac vrstiev oblečenia a vyhýbali sa tak častému praniu oblečenia a jazde autom.

Ako sme informovali minulý týždeň, minister vnútra nemeckej spolkovej krajiny Severné Porýnie-Vestfálsko (NRW) Herbert Reul (CDU) poburujúco označil Nemcov, ktorí možno plánujú protestovať proti výpadkom energie, za „nepriateľov štátu“ a „extrémistov“, ktorí chcú zvrhnúť vládu.

Iní pozorovatelia zasa predpovedajú silné nepokoje v reakcii na nedostatok energie, vďaka ktorým budú protesty proti lockdownom vyzerať ako „detská narodeninová párty“.

Tu si môžete pozrieť (v angličtine) informatívne video známeho komentátora Paula Josepha Watsona:

Viac sa dočítate aj na stránke InfoWars.com.

Liečba osteoporózy

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. deduško metyl-prieplach ľadvín

  Uvedomuje si niekto čo znamená zima bez kúrenia v kombinácii s novou vlnou Kovidu a polkou národa s oslabenou imunitou vďaka Ficer šmakoláde ? Toto bude genocída !

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,kým svieti robošom slniečko nad hlavami a rusi sú stále iba na dombase a v chýžiach na splátky vbúchaných na úrodných poliach je 25-28° je všetko oukhéj,,,,roboši voliči liberálnych politikov veria len tomu,čo ich zničí a nie tomu,čo ich ničí,,,,politici si kupujú voličov a ich nálady v podobe rôzných benefitov a zvyšovaní platov,,,,a keď už nepomôžu peniaze-pomôže us army a chemtrails,,,,apropo-kto vie prečo sú tu skutočne tí z nato,,,,žeby by to nebolo iba kôli rusom,,,,slovensko predalo čechom a poliakom hrdým spojencom amíkov vzdušný priestor-takže sa asi zvýši aktivita postreku buriny a vinníka nebude,,,,

  • Zohreje ťa bábuška metyl-prdeláda full-mechúrová.
   Zabudol si na hypotermickú demenciu. To je jej prvý príznak.

   Inak – problém s kanalizáciou ma donútil umývať si nohy v stavebnom vedre – v horúčavách je na priedomí studená voda a žinka to naj, ako si po celom dni schladiť telo, ale najme hlavu – vyslovený relax. Teda otázka – prečo nám debili otužovači radia sprchovať sa v studenej vode, namiesto aby nám radili studený kúpel len pre hohy, keď je to – na rozdiel od tryzny pod sprchou – tak príjemné, osviežujúce a povzbudzujúce? No asi preto, aby sme nenašli iný spôsob otužovania. Už sa na svoj kýbel studenej vody vyslovene teším!
   Naozaj – kúpte si širšie stavebné vedro – na lavór potrebujete obidve ruky a prakticky vždy s ním niečo v byte polejete – aj to odrádza ľudí vyplačkať si nohy ako to robili naši starí. Spodok dna by mal mať viac ako 30 cm – aby vam tam vošli obe čongy. Debili uvádzajú len litráž – treba prelúskať rozmery – musí mať minimálne 20 litrov objem.
   https://www.merkurymarket.sk/gfx/merkurymarket/_thumbs/sklep_oferta/76289/18zx_stavebne_vedro_20l,bIp0v5mco1Tw4YiqmplnarJljHh-lpyq.jpg
   Sú aj väčšie – s horným priemerom 54 cm – neviem dohľadať.
   https://www.aquagarden.sk/obchod/stavebne-plastove-vedro-bucket-20l/p-4151540.xhtml
   ———————————-
   Naučte toto aj deti – nielen „umyť zuby, nohy a spať“ – nech sa tešia na kúpel nožičiek.

  • dedusko,podla deagle.com,50 millionov nemcov,zomrie do 2025

 2. Včera sa mi počas lejaku – sprevádzaného silnou víchricou – nasypali do záhrady krúpy veľkosti aj tvaru záhradných čučoriedok. Podržala som ich na ruke: všetky absolútne rovnako veľké a dokonalo guľaté…
  Akoby práca programátora.

  • Padali cez sitko.

   • Pod tym by sa dobre sprchovalo

    • A ešte k tomu suchý šampón zn. Zlatica.

     • Maroš odporučam prečitať si komentar od Kovidbarona a zistiš, že ta zlatica bude nanič jeho nápady sú super racionálne

     • Božena – Kovidbarón je konceptuálny idiot, ktorý občas niečo pravdivo popíše – ako všetci politici, ale jeho návrhy smerujú všeobecne do záhuby! Nech sa neumýva, nech len leží, nech nemíňa energiu! Kovidbarón je IDIOT – pretože nemá šajnu o kognitívnych funkciách mozgu a význame práce-činnosti pre pravú mozgovú hemisféru!Toto môže radiť „lastovičkám a delfínom“! Kurva jak jednoduché je vám nasadiť do sprostých hláv sprostosti!
      Toto vyskúšali egyptskí žreci na židákoch počas 2-generačnej izolácie na púšti, a vysledkom je ich programový parazitizmus ďalších 2 tisíc rokov! Kovidbarón je pošahaná židolemra! Takí v živote kartu necvikali! Lachtani!
      V. Zaznobin_sociálne inžinierstvo a lobotómia.mp4
      https://ulozto.net/file/Mg55TBwpge8Y/v-zaznobin-socialne-inzinierstvo-a-lobotomia-mp4#!ZGVmAGR2AGWwATZ5LwAzAGSzMQH1BSx4MJp0rUO4rIqlZJVkMt==

     • Kovidbarón pre mňa = frankista a anarchista. Už vám tu toľko krát otrel o papule, ako pohŕda ľudstvom – že ľudia sú len odpad planéty, nanajvýš otroci /a kohože otroci – na tých Kovidbarón nejako zabúda – to nie je odpad planéty?/, že takto nemôže rozmýšľať nikto iný, ako židák! Globalisti tiež pohŕdajú ľudstvom – tiež sme pre nich len odpad! A toto je náhoda?! Kovidbarón napíše „všeobecnú pravdu“ – že „Slnko svieti!“ – a debili tu mu nadšene tlieskajú a zožerú mu tú jeho druhú podsunutú časť – jeho sračky! To sú tí „pravdiváci“ – všiváci, ktorí všetko rozkladajú, zo všetkého urobia hnoj! Pre našich znoj – pre zmrdov hnoj!

     • Pochopila som čo je Kovidbaron Jeho članok som použila ako opak a nie ako vzor pre reallnu ukážku ,nemyslela som že ma budeš hned posudzovať a prirovnavat k blbej si predsa inteligentny muž a pochopiš ako to bolo z mojej strany myslené , celý jeho članok bola jedna recesia preto som aj ja písala z recesie cely obsah .. dufam.že si pochopil @

  • zatial nikto

   Made by Microsoft,co ine si cakala?Ved Gates ma mnoho projektov nielen spionazny windows

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,netreba sa umývať a čo tak netreba pracovať-kto nepracuje,alebo nevyvíja pohybovú činnosť-nepotí sa,nešpiní sa,,,,ležaním na posteli sa výrazne znižuje energetická záťaž a častým spánkom sa výrazne znižuje potreba prijímania potravín a tekutín,,,,manuálna práca je najnedôstojnejšia ľudská činnosť pri ktorej sa rýchlo opotrebuváva pracovný odev a pracovné pomôcky,čistením pracovného odevu a tela roboša sa spotrebuváva enormné množstvo vody a čistiacich prostriedkov,ktoré sa následne vypúšťajú do kanalizácií a často len tak do voľnej prírody,alebo do zeme pod nohami,,,,pracujúci človek navyše aj páchne a pri pracovnej činnosti stráca i tak už dosť nízke iq,,,,neumývaním sa telo prispôsobuje novým podmienkám a časom dokáže tento stav lepšie znášať,,,,pri pracovnej činnosti sa tvorí aj vznik pracovných úrazov a telo prácov stráca potrebnú energiu,kde pri jej doplňovaní sa spotrebuváva objemnejší obsah potravín a tekutín,,,,jeden roboš tak za svoj život spotrebuje 2-3x také množštvo všetkého,že je to pomerovo neprípustné,,,,

 4. Israismael

  Porovnajte na tých obrázkoch… Posielam link zelensky vs putin, temno vs svetlo.. Toto je velavravne
  https://www.theburningplatform.com/2022/08/27/satan-worshipper-vs-the-god-fearer/#more-278127

  • V piatok na SVCS VK Aeronet zaujímavo poznamenal, že so situ na Ukrajine musia paralelne prebiehať aj procesy denacifikácie v EU – ak by Putin situ na Ukrajine hocijako normalizoval – sionfašizmus by sa v EU len zakonzervoval. EU si musí prejsť agóniou – inak tento vred nikdy nepraskne!

   • Israismael

    Bude to ťažká práca, ale je pravda ze cela EÚ je prehnita a fakt by bolo potrebné z Európy vyhnať ten nacionalizmus a fašizmus preč do tataam… Všetky vlády sú jednotné.. Všetci vládcovia vyzerajú ako hlupáci, tým co oni nariaďuju svojim ľuďom v krajinách, ale oni len plnia nejaký cieľ,, prediktora“..
    Pretlačiť preč tento marazmus z Európy je však zároveň rizikom vypuknutia katastrofy – atómovej vojny.. Preto to bude ťažké vyklcit súcastne zlo… Musia spolupracovať ľudia a nemôžu spat a driemat na pohovkach…

 5. kvakcína je sloboda

  nemčúri idú znárodniť Gasprom

  • Nechtěli naplnit zásobníky? Že jim je jinak ukradnou což by s plnými asi neudělali, tedy hned než by nevymysleli nějaký zástupný slynt. Krmit by se nechali pašíci a mají je prázdné. Až jim seberou ukrajinu na těhotenské uniformy tankistek lejnové nebude jim kdo platit za jejich valení prostředků do černé díry tak si budou moc do zásobníků prdět a držet „pašije. 🙂

   • Základ je vyvlastniť TURURU!!!

    • OMYL

     vyvlastniť znamená, že niekto ukradol/prichmatizoval fabriku, a ty ako vláda si musíš od ročildovej banky požičať „peniaze“, aby si tú ukradnutú fabriku od zlodeja kúpil

     Základ je ZNÁRODNIŤ (nie vyvlastniť)

     • Jop – moja chyba, že som nedal „TURURU“ do úvodzoviek – vyvlastniť, znárodniť je nepodstatné – pokiaľ zdroje sú stále v Rusku – zabratie technológie – ropovodu, plynovodu, vodovodu = tej rúry – je skrátka ako zobrať niekomu pušku a nemať do nej náboje. Ale – z ich pohľadu výpalníkov, koristníkov MÝTNIKOV – je to logické, keďže očakávajú, že ak urobia na tej rúre uzol – Rusko sa utopí vo vlastnej rope. Neutopí a bude ju predávať inde, ale zo schátralej technológie bude len ďalšia zdevastovaná „magistrála“ – trať zarastená stromami, rozkradnutá. A to nahráva globalistom – reducentom spotreby a zdrojov – stále. Ide o to, že akt znárodnenia či vyvlastnenia v tejto dobe, keď nájomné štáty a nájomní polici, vlády – pracujú v prospech korporácií alebo GMS – určite nepovedie k využívaniu týchto – ani vyvlastnených- technológií národom, občanmi.

      Čiže – 100-ročné slovo ZNÁRODNIŤ si vyškrtni z užívateľského zoznamu. Je to pasé.

 6. Sa divím nacistickým pohrobkom že toho politika nedefenstruju. 😁

  • Ncistickí pohrobkovia majú defenestrovať koho? A v jeho bungalove?
   http://www.keralahouseplanner.com/wp-content/uploads/2016/06/colonial-2.jpg

   • Oblíbená okýnka prasečích chlívků lůzršlechty, proč mne ty stavby exotů připadají že je musí 1:2 – plánují trpaslíky? 🙂

    • No – „Hosť do domu – boh do domu!“ – a preto každé správne sídlo – kto je NIEKTO – musí mať strop 7 metrov a dvere 5 m! V bungalovoch bohov nečakajú!

     • Ty okýnka na střeše nad prdlačkou jsou fakt absurdní architektonický počin, ten koncept je píp. A bez negativních prekurzorů likvidace hvězdného ohně – argentum astrum substance které se lůzrokracie bojí jak čert kříže kdy po navýšení netoxikovaných skokově z %ta na víc prý naskočí inteligence i se v delším věku dožití a pravděpodobně obnoví růst na ty dnes již nepopiratelné nálezy koster obrů. Bohů? id IQ 400 se předpokládá telepatie, telekineze, teleportace a od 1200 schopnosti bohů a předpoklad proti je i ryze materialistický protož energetická centra – čakry s kterými úspěšně pracuje s prokazatelnými výsledky orientální medicína jsou schopné pracovat se silami vesmíru. Bum, ale bohové podle slovanské mytologie jsou obecně 7.mi rozměrní a lidé jsou schopni chápání v 8-10. rozměrnosti v 156. rozměrné hře. A Putin je možná as a to si dohledejte co to znamená. :-))

     • „Asovia predstavujú mladšiu skupinu bohov. Používajú mágiu gald, čo je mágia veršov a zaklínadiel. Centrom kultu týchto bohov bolo v švédskom meste Uppsala. Ich sídlo sa nazýva Ásgard; títo bohovia tiež pridelili ľuďom miesto, kde majú bývať. Asovia nie sú nesmrteľní, ale vďaka jablkám bohyne Iduny nestarnú. Väčšinu z týchto bohov čaká koniec pri Ragnaröku.“

      Viac tu: https://aeonalili.webnode.cz/svet-starovekych-bohov/severska-mytologia-a-asgard/

 7. Nevím jak vy, ale číst tyto debility a věnovat se těmto debilitám je absolutní ztráta času a nezdá se vám, že je to již i pod úrovní normálně myslícího lidského jedince? Více k tomu opravdu nelze říci.

  • Komu nie je rady – tomu nie je pomoci!

   https://www.expres.cz › zpravy › andrej-babis-projev-energie-cesko-vlada-kritika.A220822_132001_dx-zpravy_vlt
   Krb, dřevo a svetr Pekarové: Andrej Babiš už se připravuje na topnou …
   pred 6 dňamiTa lidem poradila, ať si v zimě vezmou druhý svetr. Podobně mluvil i předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS). „Představa pomoci vlády lidem? Krb, dřevo a svetr podle paní Pekarové. Uhlí jsem nesehnal. Řítí se na nás absolutní katastrofa,“ předeslal ve svém tradičním pondělním projevu Andrej Babiš. Ani tentokrát …
   ————————-
   Takže globálna programová debilita „Vtipnejší vyhráva!“

  • Asi tak, je zvlastne preco po 89 sa hlupost stala nosnym argumentom

 8. Presviedčať ovčanov aby bývali v nevykurenych panelákoch, ktorí majú za sebou takzvanú „vakcináciu“ po ktorej väčšina aj tak, alebo práve preto ochorela na COVID 19 je len dokonaná GENOCÍDA národa! Je to na úrovni Igiotovho povinného plošného testovania v zime, daždi a mraze!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,a aj toto bude dôvod,prečo predražené byty budú padať na hodnote a budú sa ich majitelia leň ťažko zbavovať,,,,mnoho teraz opustených staručkých domov z váľkov a starých piecok budú za nejaký čas náhle obývané aj celými rodinami,moderné rodinné domy nikto z obyčajných ľudí neutiahne,lebo ceny za teplo a chod budú tak vysoké a dodržiavanie ustanovení a predpisov skoro nesplniteľné,že mnohí radšej z týchto domov odídu do starých domov po predkoch,kde je všetko po starom a takéto domy sa ľahšie vykúria v poctivých starých pieckách,každý takýto dom má večšinou aj použiteľnú vlastnú studňu atd atd,,,,stačí sledovať v telke v akých podmienkách žijú vojaci na ukrajine tí ruskí ako aj domáci,,,,káva či čaj či čínska sáčková fuckepolievka z vody z potoka či zo studne ohriatá na ohníčku z rozobratého starého dreveného plotu,či rozobratej latríny,,,,elektrika po výpadkoch z centrály,alebo žiadná,,,,a kto iný si zasluži večšie súženie,než práve nemci-pyšný a panovačný národ,hoci ani nie svojou zásluhou čo dosiahli,,,,nemecko je žumpou európy a ak ňou pre poniektorých ešte nieje-tak ňou aj tak bude,,,,a keď padne dojčland-tak popadá aj to dookola,,,,

 9. Kovidbarón, práve takých príživníkov a darmožráčov,ako si ty, čo filozofujú nad každou blbosťou,sú neproduktívni a neužitoční pre spoločnosť sa treba zbaviť.Keby nebolo pracujúcich ľudí,tak by si zdochol od hladu,ty pisálek… Neprípustné je, že takíto hnusní príživníci,ako ty, tu dýchajú náš vzduch.Takýchto pseudointelektuálov tu nepotrebujeme.S prázdného,hlúpeho filozofovanie sa nenažerieš…

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,pupkatý mudrlant ani nevieš,že čo si tu počmáral za bludy ohavné-nie každý chodil po republike v montérkách a existovali a existujú aj iné napr.št.intitúcie,,,,keby som bol príživníkom-nebol by som tým čím som bol,alebo buď už sedím,alebo nežijem,alebo by ste museli viacej makať a produkovať aby to potiahlo aj mňa,ja príjdem do obchodu a kupujem predražené potraviny a produkty-aby bolo na vaše platy,ja som defakto sebestačný a ničím nezaťažujem krajinu a preto ani teba-dokonca ju chránim a fungujem ekologicky za všetkých možných okolností-čomu ty ani nemusíš rozumieť,že ako to prebieha,ale hlavne,že sa robotnícka trieda vedená idiotmi ozvala,,,,tí vaši vodcovia z dejín-lenin,gottwald atd,,,,dnes už našťastie v rámci feudalizmu nikto za vás nedá z politikov ruku do ohňa a každý vás naženie na pánske a vy ešte hrdo hulákate na svojích nepriateľov-vaších kritikov,,,,ver mi,že ani ty ani nikto z tvojej rodiny či známich na mňa nepracuje-štát si berie pôžičky podľa počtu obyvateľov a potom to vám rozdáva na nehorázne mzdy-čiže práve naopak-ja ti prispievam na mzdy aj tvojej rodine a známim,,,,na tejto planéte buď nepremýšľaš a si poskok elít-roboš,alebo premýšľaš a nemáš inú cestu,ako žiť ekonomicky a ekologicky,,,,a na záver-ja som tu na rozdiel od teba doma a vďaka takýmto ako som ja bohatí niesú bohatšími a ty si tu iba ako pracovná sila,aby jednotlivci bohatli,,,,roboši nemáte budúcosť,elity vás nepotrebujú,planéta vás nechca,ja vás neuznávam a iba tu zavadziate,boh sa na vás hnevá,diabol vás zotročil a zadĺžil a v pekle máte jedno podlažie iba pre seba a banky a politici vás majú už plné zuby-takže akú máš výhliadku pre budúcnosť? vy roboši ste iba meniči životov za hodinovky a aj tak neviete k čomu sú peniaze určené,,,,

   • Na pánske? Nie na pánske? Hmmm

    • zatial nikto

     Myslim ze to je tak-
     na pánske-na muzske wc
     na panské-na pole feudalov
     Obavam sa ze novodobi feudali by nas mohli nahnat nielen na panské,ale aj na pánske-kvoli tej ich agende lgbt.

     • zatial nikto

      Bohuzial nahnat nas na damske teda nas panov nie je v ich agende a bude trestane ako doposial

 10. ..vďaka za príspevky…,,Israismael“-Vladimír ten príspevok o Zelenskom a Putinovi je ozaj výstižny…,,Maroš“ mohol by si uviesť link na vysielanie SVCS VK Aeronet? ďakujem…

 11. A teba kto potrebuje,ty bezvýznamný pisálek?Veď napíš,čo máš za profesiu,čím sa zivíš….To si teda bohovsky sebestačný, keď nakupuješ v supermarkete.Jedine, čo viem isto, že si arogantný, sebecký narcis.Asi máš dosť veľa času.Nie si náhodou novinár,či farár, úradník,alebo nejaký ďalší príživník?Len tak tipujem….A na margo tých vodcov ,o ktorých píšeš…Lenin,Gottwald…no,nie je to celkom podľa môjho gusta,ale v dejinách zapísaní sú.Svet vždy patril bojovníkom a tyranom(Alexander Veľký,Džingischán,Napoleon….)Nikdy nie bezvýznamným pisálkom,ako si ty.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,toto tu je diskusný Net.a je demokracia-čiže o svojom voľnom čase a o svojích názoroch rozhodujem ja,ale toto ty ako ochočený sluha nemôžeš poznať,lebo to nezažívaš,,,,ako každý roboš si na všetko zvedavý,ale iba na nesprávne úseky,lebo aj to by si mohol aj ako roboš vedieť,že slobodný človek je nedotknuteľná bytosť a má viacej práv,než ten zotročený,,,,za svoje otroctvo by si sa mal hanbiť,ale to ty nepoznáš,lebo toto v krvi nemáš,,,,denne som na nohách od cca 04hod až kým vládzem čo je primerane večer,takže sa vo mne ako roboš mýliš,že som nejaký lajdák,som pánom svojho času-čo ty tiež nepoznáš a mám vážne záľuby a nieje ich málo a už tiež nemám nejakých 30-40r.ako ty,určite tu nebudem vypisovať svoje parametre,ale nauč sa načúvať a nie iba využívať a zneužívať,keď ja začnem zneužívať svoju moc-tak tu už budete hladovať,lebo voda bude otrávená ak nejaká bude,lebo slnko má veľkú moc a globalisti sa len potešie,ak im niekto pripomenie,že je tu aj nejaké slovensko,kde je národ nevďačný a premúdrelý,roboš-už je XXI.storočie a dej sa hýbe rýchlosťou slova a myšlienky,,,,buď poslušný,pokorný a mlč,pracovať ťa ja nenútim-toto si si sám zapríčinil.

 12. Bla,bla,bla…Si len bezcharakterný, arogantný, sebecký hajzel, ktorý pohŕda slušnými ľuďmiA ja pohŕdam tebou.Užívaj si dôchodok, kým ešte dýchaš a neobtieraj si hubu o slušných ľudí,lebo ešte budeš žobrať o jedlo, keď budeš zdochýňať od hladu a mrznúť vo svojom jednoizbovom byte.

 13. …ďakujem sergej- teda Maroš – alias vladimír …dozvedela som sa kopec zauj.informácii…p.s.stačí, keď sa budeš písať pod 1 kolonkou, dob.noc…

 14. p.s.Vladimír…

 15. …Maroš teda Vladimír, neviem aký máš dôvod písať pod tými rôznymi kolonkami, no potešilo by ma, keby si písal pod 1 a svoj.prav.menom….a ešte dobro je ocenené, nie naopak / aspoň u mňa/ …

  • Schizofrenici, bipolárni paranoici – naozaj nemajú už z titulu svojej rozdvojenosti – problém veriť, že ich prenasledujú minimálne 2 osoby. Si chorá! A bude sa to len zhoršovať! Lieč sa! Obťažuješ! Kurva urážaš ma krivými obvineniami a berieš mi moju identitu! A inému tiež! Ja nie som tolerantný k psychopatom ako ty! Väčšine z vás jebe z nejakých drog! Píšeš sem zhulená! Pál do centa galaktickej pi**!

 16. …as – aspergerov syndróm – práve on je dôvodom, prečo sa niektorí z nás správajú tak, ako sa správajú…. pre ,,sergeja“…

Pridajte komentár

*