Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Je možné, že covid nejako súvisí s elektromagnetickým žiarením?


Print Friendly, PDF & Email

Je možné, že covid nejako súvisí s elektromagnetickým žiarením?

(Rhoda Wilsonová, dailyexpose.uk) V októbri 2021 uverejnená štúdia skúmala možný environmentálny faktor covidovej pandémie, ktoré predstavuje okolité rádiofrekvenčné žiarenie z bezdrôtových komunikačných systémov, obsahujúcich mikrovlny a milimetrové vlny.

Štúdia „Dôkaz spojitosti medzi koronavírusovým ochorením Covid-19 a vystavením rádiofrekvenčnému žiareniu z bezdrôtových komunikačných prostriedkov s 5G“ bola publikovaná v odbornom multidisciplinárnom vedeckom časopise The Journal of Clinical and Translational Research (JCTR).

Prácu vykonali Dr. Beverly Rubiková, s PhD. v odbore biofyziky a diagnostický rádiológ Dr. Robert R. Brown.

Súvis medzi zavedením 5G a závažnosťou priebehu Covid-19

„SARS-CoV-2 sa objavil v čínskom Wu-chane krátko po celomestskom zavedení piatej generácie (5G) bezdrôtového komunikačného žiarenia (WCR) a rýchlo sa šíril globálne.

Spočiatku vírus prejavoval štatistickú koreláciu s medzinárodným komunitami s nedávno zriadenými 5G sieťami,“ napísali autori štúdie.

„WCR sa stalo všadeprítomným stresorom prostredia, ktorý podľa nášho názoru mohol prispieť k nepriaznivým zdravotným výsledkom pacientov nakazených SARS-CoV-2 a zvýšiť závažnosť pandémie Covid-19.

Odporúčame preto, aby všetci ľudia, najmä tí, ktorí trpia infekciou SARS-CoV-2, podľa možnosti čo najviac znížili svoje vystavenie WCR, kým ďalší výskum lepšie neobjasní systémové zdravotné účinky súvisiace s chronickým vystavením sa WCR.

Keďže sme na pokraji celosvetového zavedenia 5G, je veľmi dôležité zvážiť možné poškodzujúce zdravotné účinky WCR skôr, ako dôjde k potenciálnemu poškodeniu verejnosti.

5G siete si oproti predošlým generáciám vyžadujú oveľa bližšie umiestnené základové stanice a antény.

Navyše, na vytvorenie bezdrôtovej celosvetovej siete budú satelity vo vesmíre emitovať 5G pásma celosvetovo… čo môže dramaticky zvýšiť vystavenie obyvateľstva WCR tak vnútri stavieb, ako aj vonku.“

Vysvetlenie elektromagnetického spektra

Elektromagnetické spektrum siaha od extrémne nízkych frekvencií (nízkoenergetických) – ako sú tie z elektrických vedení – až po extrémne vysoké frekvencie (vysokoenergetické) – napríklad röntgenové lúče a lúče gama – a patrí doň aj neionizujúce, aj ionizujúce žiarenie.

Ionizujúce žiarenie znamená vysokoenergetické žiarenie, ktoré má dostatok energie na to, aby odstránilo (ionizovalo) elektrón z atómu.

To môže poškodiť DNA (gény) vnútri buniek a niekedy dokonca viesť k rakovine, hovorí na svojej webovej stránke Americká rakovinová spoločnosť (ACS).

American Cancer Society: Radiofrequency (RF) Radiation

„5G je protokol, ktorý bude využívať vysokofrekvenčné pásma a veľké šírky pásiem elektromagnetického spektra v obrovskom rádiofrekvenčnom rozpätí od 600 MHz do takmer 100 GHz.

Toto pásmo obsahuje okrem v súčasnosti používanej tretej generácie (3G) a štvrtej generácie (4G) mikrovlnných pásiem dlhodobého vývoja („LTE“) aj milimetrové vlny (nad 20 GHz),“ napísali Rubiková s Brownom.

Prehľad  biologických účinkov vystavenia WCR

Nízkoúrovňové WCR môže narúšať reguláciu početných fyziologických funkcií, napísali autori štúdie. Zistilo sa, že „ovplyvňuje organizmus na všetkých úrovniach organizácie, od molekulárnej až po bunkovú, fyziologickú, behaviorálnu a psychologickú.“

Ďalej sa ukázalo, že nízkoúrovňové WCR vyvoláva systémové škodlivé zdravotné účinky, ako sú zvýšené riziko rakoviny, endokrinné zmeny, zvýšená tvorba voľných radikálov, poškodenie kyseliny deoxyribonukleovej (DNA), zmeny reprodukčného systému, poruchy učenia a pamäti a neurologické poruchy.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Pulzné rádiofrekvenčné žiarenie, ako je napríklad WCR, vykazuje podstatne iné biologické účinky. Kombinácia rádiofrekvenčného žiarenia („RF“) s extrémne nízkou frekvenčnou („ELF“) moduláciou (-ami) je vo všeobecnosti biologicky aktívnejšia.

Preprintové vydanie štúdie od Rubikovej a Browna bolo publikované v januári 2021. V komentári k nemu editor, spisovateľ a výskumník Makia Freeman napísal:

„Nová štúdia z januára 2021 analyzuje nápadné podobnosti a účinky, ktoré majú na ľudské telo EMF žiarenie a covid… nie je náhoda, že mnohé symptómy covidu sa zhodujú s mnohými účinkami vystavenia žiareniu…

Štúdia zistila, že mnohé takzvané účinky či symptómy zvaľované na covid, sú identické alebo pozoruhodne podobné tým, ktoré sú spôsobované bezdrôtovým žiarením.“

Tabuľka č. 1 štúdie od Rubikovej a Browna uvádza symptómy podobné covidu, ako aj postup ochorenia a korešpondujúce nepriaznivé biologické účinky z vystavenia WCR. A poznamenáva:

„Hoci sú tieto účinky rozdelené do kategórií… treba zdôrazniť, že tieto účinky nie sú vzájomne nezávislé.

Napríklad, zrážanie krvi a zápal majú prekrývajúce sa mechanizmy a oxidačný stres je obsiahnutý nielen v morfologických zmenách erytrocytov, ale aj v hyperkoagulácii (zrážanlivosti krvi), zápale a orgánovom poškodení.“

Závery štúdie

Rubiková s Brownom dospeli k záveru, že patobiológia Covidu a vystavenie WCR sa značne prekrývajú.

„Naznačujeme spojitosť medzi nepriaznivými biologickými účinkami vystavenia WCR z bezdrôtových zariadení a ochorením Covid-19,“ napísali autori štúdie.

Tu predložené dôkazy podporujú predpoklad, že WCR, a konkrétne 5G, ktoré predstavuje denzifikáciu 4G, mohli aktivovať pandémiu Covid-19 oslabením imunity hostiteľa a zvýšením nákazlivosti SARS-CoV-2.

Vystavenie WCR je rozšírený, no napriek tomu často opomínaný stresor prostredia, ktorý môže spôsobovať celý rad nepriaznivých biologických účinkov. Nezávislí výskumní vedci na celom svete po celé desaťročia zdôrazňovali zdravotné riziká a kumulatívne poškodenie spôsobované WCR.

Zdravotníci a politickí činitelia by mali WCR považovať za potenciálne toxický environmentálny stresor. Všetkým pacientom a bežnej populácii by mali byť poskytnuté metódy na zníženie WCR.“

Vzhľadom na správu, uverejnenú v októbri 2020 v Oncology Letters, by sme sa čudovali, keby sa radou Rubikovej a Browna riadili.

Správa Oncology Letters vyhlásila, že hodnotenie zdravotných rizík RF žiarenia z 5G technológie, požadované a odobrené viac než 390 vedcami a lekármi, bolo v správe vládnej expertnej skupiny vo Švajčiarsku a vo vyhlásení Medzinárodnej komisie na ochranu pred neionizujúcim žiarením („ICNIRP“) ignorované.

 „K týmto zaujatým posudkom zrejme prispel konflikt záujmov a napojenia na telekomunikačný priemysel,“ uviedla správa.

„Dôležité je, aby žiadni experti, posudzujúci vedecké dôkazy a hodnotiaci zdravotné riziká RF žiarenia, nemali konflikty záujmov ani zaujatosť. Byť členom ICNIRP a byť priamo financovaný tým priemyslom, alebo prostredníctvom priemyslom financovanej nadácie, vytvára jasný konflikt záujmov.

Ďalej sa pri interpretácii výsledkov štúdií o zdravotných účinkoch RF žiarenia odporúča brať do úvahy sponzorstvo telekomunikačných služieb či iného priemyslu.

Záverom je, že ICNIRP sa nepodarilo vykonať vyčerpávajúce posúdenie zdravotných rizík, súvisiacich s RF žiarením. Posledná správa ICNIRP nemôže byť použitá ako smernica pre túto epxozíciu.“

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Rhoda Wilsonová, Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Už sú nejaké hlásenia z Bratislavy?

  Privítajte zmenu, privítajte 5G s Orangeom | Orange
  [Prehľadávať doménu orange.sk] https://www.orange.sk › 5g-siet
  Podobnou cestou sme sa vybrali aj pri budovaní 5G siete, keď chceme priniesť služby, ktoré budú skutočnou hodnotou pre zákazníka a rozdiel bude výrazný aj v porovnaní so súčasnou 4G sieťou. V čom je 5G sieť lepšia, rozozná každý zákazník, ktorý sa ocitne v jej pokrytí. Aktuálne je 5G sieť dostupná v časti Bratislavy (mestská časť Petržalka).

  • po dnesnom rozhovore so znamym:ako ludstvo sme zlyhali a ako Maros spomenul stale sa priblizujeme k Armadegon,co potvrdzuje aj minulost ,ze take zlyhanie ludstva sa udialo aj v minulosti.potvrdzuje to aj fakt,ze oligarchovia si chcu vybudovat privatnu vesmirnu stanicu,kde chcu pravdepodobne preckat prichadzajuce udalosti,ktore mozeme uz zacat spajat s udalostami,ktore tu prebiehaju uz dva roky.co asi prinesie akcia kamiony ?podla mna je to zase novy tah na sachovnici.a pridu dalsie

   • Ako dlho by tí oligarchovia na tej vesmírnej stanici prežili bez zdrojovej základne Zeme, až by im došlo jedlo, náhradné dielce a palivo? Dlhodobo sebestačné vesmírne stanice alebo planetárne základne zatiaľ ľudstvo nie je schopné vybudovať. A ak by sa chceli po čase vrátiť na Zem, myslia si, že by došli a ďalej by vládli zvyšku preživších, možno zdivočelých obyvateľov?

    • Take stanice si tisíce rokov po celej galaxií.

    • A čo pulzne Nexradary, ktoré nám tu namontovali USA a majú dosah niekoľko sto km a ktoré vraj rozkladajú ťažké kovy v tele, ktoré na nás striekaju z lietadiel prostredníctvom Chemtrails už celé roky,okrem toho zásadným spôsobom ovplyvňujú počasie, pritom sa vyhovárajú na klimatickú zmenu,ale všetko to riadia klimatický globálisti!

   • „a ako Maros spomenul stale sa priblizujeme k Armadegon“ – Ja netvrdím, že sa blížime k Armagedonu – to je agenda slobodomurárov! To, že niekto tým straší som len spomenul! Tak mi takéto tvrdenia neprisudzuj! Nie som jehovista!

 2. Jan Janosik

  v predchádzajúcom článku badateľa, kde sa pojednáva o pravdepodobnej neexistencii virusu SARS Cov 2 som už naznačil, čo si o tom myslím… mám 66 rokov a som elektrotechnik, ktorý celý život pracoval so žiarením.. veľmi dobre viem, čo je neionizujúce žiarenie a o jehho neškodnosti si myslím svoje… napísal som toto:……….autor akosi nespomína jednu dôležitú zmenu na planéte, ktorá by tiež dokázala vysvetliť umieranie pľúcne a srdcovo pľúcne ochorenia. … posledné roky sú charakteristické masívnym nasadzovaním tzv. 5G technológie, ktorá má byť prelomom v komunikácii, ale zároveň je v prevažnej väčšine krajín obsadzovaná do pásma cez 3GHz. Nielen táto veľmi vysoká frekvencia, ale aj masívne plošné nasadenie podporované Muskovými satelitmi, ktoré neustále vypúšťa na orbit… údajne ich má vypustiť 12 tisíc…. môžu spôsobovať tak silné žiarenie v danej frekvencii na mäkké tkanivá ľudí/ pľúca, mozog, krv, lymfatické uzliny… atd.. však človek je z 80% z vody/ že ich s najväčšou pravdepodobnosťou poškodzuje…. Neverte tomu, že pokiaľ sa jedná o neionizujúce žiarenie, tak je toto žiarenie pre ludí málo nebezpečné….. viď: https://www.teleoff.gov.sk/5g/ sú to hlúposti a oni to veľmi dobre vedia… na dôkaz toho že je to pre živé organizmy smrteľne nebezpečné žiarenie stačí ak dáte do mikrovlnky čokoľvek organické, čo obsahuje vodu a najväčšou pravdepodobnosťou rovnajúcou sa istote tento organizmus zahynie….. Bol som kedysi dávno /40 rokov/ v radilokačnom vojsku CSLA a urobili sme zopárkrát pokus pred vysielačom rádiolokátoru rozsvietiť žiarivky…. mám dokonca fotografie, kde sa v úplnej tme akože šermujeme s týmito rozsietenými žiarivkami….. neverte, že neionizujúce žiarenie je bezpečné opakujem Vám ešte raz… je to len otázka výkonu a nasmerovania laloku vysielača…. Dalo by sa o tom písať ešte dlho, ale tak ako pred 100 rokmi, keď sa zavádzalo prvé rádiové bezdrôtové vysielanie elity urobili pandémiu španielskej chrípky, pretože vtedy sa začala epocha ovládania ich prvého masového média- rozhlasu…. tak teraz pred nasadením 5G, čo bude znamenať totálnu kontrolu ľudí na planéte spravili covid pandémiu…..ešte zopár technických faktov , ktoré som v texte zabudol…. mikrovlnka pracuje na cca 2,5Ghz a náš lokátor pracoval vtedy v dm oblasti … cca 50Mhz a dokázali sme sledovať vzdušné ciele aj za hranicou 500km od nášho stanovišta… ak sa posunieme do pásma tesne pred viditelné žiarenie tak je lalok dostatočne úzky aby žiarenie slúžilo ako zbraň a to selektívneho boja s biologickým nepriateľom…. Ockovanie nie je nič iné ako čipovanie… má nás odlíšiť od iných biologických cieľov a rozlíšiť navzájom.. pripadá Vám to ako Sci-fi… aj mne to tak spočiatku pripadalo, ale stále viac sa presviedčam, že to bude s najväčšou pravdepodobnosťou pravda…

  • Miroslav Čižmár

   Môže to mať niečo spoločné s týmito frekvenciami? https://www.rekonstrukcia-mysle.sk/mapa-vedomia/

   • Jan Janosik

    Miroslav Čižmár… to fakt neviem….. tie frekvencie nie sú zrejme technické… tu je skôr myslená emocionálna vibrácia… trocha som sa to snažil pochopiť, ale nie som v tom doma

    • Miroslav Čižmár

     Chápem to ako rozdiel medzi technickým liehom a špiritusom. Technický je tiež alkohol, ale piť sa to nedá. Chápem to správne?

  • Janko,velky suhlas,ja som o rok starsi,takze ak pridem na Slovensko,,kupis mi pivo

  • Jedno je mi nejasne. Vedia sa elity pred tymto ziarenim nejako odtienit ochranit? Inak by samozrejme poskodzovalo aj ich co nedava logiku. Podobne ako vypustenie smrtelneho virusu nedavalo z tohto dovodu logiku, preto sa to nikdy neurobilo.

   • Elita nebýva v meste, kde je v blízkom okolí 100 vysielačov, ale zvyčajne niekde na miliónovom ranči, kde najbližší vysielač je vzdialený 10 km.

    • Miroslav Čižmár

     Muskove satelity pokryjú všetko. Čapice z alobalu ich ochránia.

     • Čapice z alobalu neochránia, lebo netvoria uzatvorenú Faradayovu klietku. Museli by ste sa do toho alobalu zabaliť celý.

     • Satelity nie sú satelity, ale 1/ stratosférické balóny, 2/ retlanslačné supervysielače umiestnené na vežiach v neobývaných oblastiach. Muskovi vybuchlo 8 z 9 pokusných rakiet – toto s vypúšťaním 14 tisíc rakiet je sprostá lož!

     • Stacionárne satelity sú pozemné vysielače so signálom odrazeným od energetických pásov.

     • Elon Muskje jedným zo Schwabachových /chránenec Domu Sion – Rotschieldov ľavoboček práva prvej noci/ Young Global Leaders /patrí tam aj rakúsky Kurz/, ktorého úlohou je vymámiť peniaze od „elít“ na podporu programu vesmírnej technológie, ktorou by bolo možné ich dopraviť na iné planéty a zachrániť ichpred Armagedonom – vďačná a účinná to téma – zvláš u tých, ktorí si o sebe myslia, že patria k vyvoleným – o čom je najjednoduchšie ich len utvrdiť!

      Takže popri viditeľných aktivitách Muska prebieha obrovský celoplanetárny odliv peňazí do rúk kozmologickej mafie Domu Sion!

     • Oprava Schwabovych – nie švabachových – to je typ písma

   • Jan Janosik

    .. ja si to predstavujem asi takto…. satelit G5 podobne ako aj TV satelity má viacero transpondérov, ktoré môžu vysielať na rôznych frekvenciách a mať rôzne orientované laloky…to že budú slúžiť na internetovú komunikáciu nikto nespochybňuje, ale asi nie len na to…. ich sekundárnou úlohou bude akýsi prehľad o tom kde sa kto nachádza a následne komunikovať s pozemnými stanicami, ktoré určený cieľ “ ovplyvnia“ ….. to nemusí byť hneď fatálny koniec … to môže byť napr. ožiarenie cieľa špecifickou frekvenciou za účelom zmeny jeho myslenia…. spomeňte si ako najvyšší predstaviteľ Big Tech a Big Pharma Bill Gates v roku 2005 pred CIA predstavoval očkovanie, ktoré zmení moslimského fundamantalistu na pokorného baránka…… aj takéto a podobné prekvapenia nám súčasné elity môžu pripravovať… …a ešte čosi…. Elon Musk o tom ani nemusí vedieť…

  • Zářivky dokáže rozsvítit i relativně malý výkon vysílačky (jednotky až maximálně desítky W) v pásmu 27 MHz. A to až na několik metrů od antény. Dovedu si představit co udělají násobně vyšší frekvence. A to se bavíme stále o analogu. Co teprve digitální vysílání, které je v podstatě pulzní.

  • Ďakujem Vám za tak geniálne informácie. Všetko mi to ešte viac zapadá do mozaiky.
   Súhlasím s Vami. Je to v priamom prenose zmena DNA. Všetky scifi filmy o tom vravia posledných 30 rokov. Transhumanizmus…

 3. Miroslav Čižmár

  Zajtra sa začína čínsky Nový rok. Už len 22 dní.

 4. pozeral som si 5g data a tie frekvencie maju prilis dlhe vlny na to aby ovplyvnovali drobne bunky, castice, atomy… v nasom tele. takze si nemyslim ze to 5g sposobuje cokolvek v nasich telach. sme vystaveny ziareniu zo slnka, gamma ziareniu z vesmiru a plno dalsich ziareni, na dennej baze, takze myslim ze to ziarenie nie je az take zle ako si niekto mozno mysli.

  • A aké vlny dokážu ovplyvňovať bunky podľa vás? A máte k tomu aj nejaké podklady?

   Inak bunky a atómy sú dosť podstatný rozdiel. Priemerná veľkosť ľudskej bunky je 100 000 nm. Veľkosť atómu vodíka je 0,14 nm. Čiže ak by bola ľudská bunka veľká 100 km, tak atóm vodíka by mal 14 cm.

  • A čo sa týka žiarenia slnka, gama lúčov a podobne, tak treba sa pozerať aj na intenzitu žiarenia, vzdialenosť zdroja (slnko je vzdialené 158 miliónov km) a prienik žiarenia do tkanív. Bežné svetlo má vlnovú dĺžku oveľa kratšiu (resp. vyššiu frekvenciu) ako 5G, no odtienite ho hárkom papiera, prípadne roletou na okne. WiFi žiarenie má vyšší prienik – zachytíte signál aj cez múr.

  • Jan Janosik

   hm…. horná časť pásma 5G sa približuje k infračervenému žiareniu… tu začína oblasť laserových zbraní… či???

  • Chlapče, DNA reaguje uz len na slová! A nie to ešte na iné frekvencie

 5. Rudo Krasňanský

  Môj názor ako vf technika sa začína približovať k názorom Jana Janosika. Zatiaľ hľadám odpovede na tieto otázky:
  – prečo bolo treba 5G tak bleskurýchlo zavádzať dosť nenápadne a bez ohľadu na financie. Viem, že 5G dokáže prenášať veľkými rýchlosťami vysoký počet dát.
  – Prečo sa o 5G tak zúrivo bili USA s Čínou?
  – akú funkciu majú mať zisťované a už často publikované prímesi vo vakcínach, ktoré s vakcinovaním nemajú nič spoločné. Zatiaľ to vyzerá tak, že zvyšujú celkovú vodivosť v tele.
  – Sú zatiaľ neznáme útvary objavované silnými mikroskopmi nejaké prijímače, alebo sú transcívery (prijímač-vysielač)?
  Keďže sú cestou mRNA dopravované hlboko do buniek, berú z nich alebo dodávajú do nich nejaké informácie? Ak áno, ktoré, koľko a pre koho?
  – V akom momentálnom stave vývoja je tvorba človeka – robota?

  • Jan Janosik

   presne ako píšeš Rudo…tých otázok je viac ako odpovedí… čo vlastne obsahujú vakcíny v skutočnosti???. Grafén…. je to jediné nekovové feromagnetikum, ktoré je chemicky nerozpoznateľné, lebo je to vlastne uhlik….. je pravdou že môže vytvárať plošné nanoštruktúry???… Otázok je určite viac ako odpovedí….

 6. Tak v čom je háčik??
  3x očkovaná a teraz čerstvo prekonala vs.
  neočkovaná a neprekonala kovid.
  Pohlavie a vek rovnaké.

  Ešte stále sa niektorí neprebudili?

 7. Tak na NZ im z tých slnečných erupcií asi pečie na mozog:

  Tehotná novozélandská novinárka Charlotte Bellisová povedala, že je nútená hľadať útočisko v Afganistane, pretože jej domovská krajina jej odoprela možnosť riadenej izolácie a karantény (MIQ). MIQ je krok, ktorý zaviedla vláda Nového Zélandu na zastavenie šírenia koronavírusu, v ktorom sa vstup uskutočňuje prostredníctvom lotériového systému. Všetci jednotlivci sú po príchode v karanténe na 10 dní vo vojenských hoteloch. Začiatkom januára 16 000 ľudí súperilo o rezerváciu jednej z 1 250 voľných izieb. Bellis sa pokúšala dostať na Nový Zéland, ale zatiaľ sa jej nepodarilo získať miesto MIQ prostredníctvom lotériového systému.

 8. V Kanade sa aspoň niekto prebudil:

  Kanadský premiér Justin Trudeau a jeho rodina opustili svoj dom v hlavnom meste uprostred protestu kamionistov proti obmedzeniam koronavírusu, uvádzajú kanadské médiá. Trudeau a jeho rodina boli premiestnení na iné miesto v Ottawe, uviedla v sobotu CBC a dodala, že nákladné autá s transparentmi odsudzujúcimi Trudeaua a kanadské opatrenia v oblasti verejného zdravia sa zhromažďujú pozdĺž Wellington Street pred parlamentom. Trudeau povedal, že protivedecké, protivládne a protispoločenské myšlienky kamionistov predstavujú hrozbu nielen pre nich samotných, ale aj pre všetkých Kanaďanov. Elon Musk, zakladateľ spoločností Tesla a SpaceX, podporil štvrtkový protest a napísal na Twitteri: „Kanadskí kamionisti vládnu“.

  • Kanadská revolúcia vodičov nákladných vozidiel sa šíri po celom svete. Vodiči kamiónov z viacerých krajín EÚ teraz plánujú priviesť masívny konvoj do belgického Bruselu, ktorý je hlavným mestom EÚ.

   • A keď vylezú z kamiónov – bude ich spolu koľko tisíc?

    Grétka im preplatí naftu, Brusel banány a DPH uvidíme.

 9. Ešte jedno Svetielko 😉

  Magnus Heunicke, dánsky minister zdravotníctva, napísal v stredu parlamentu, že 1. februára odstráni všetky obmedzenia týkajúce sa Covid-19, okrem testovania pri príchode zo zahraničia. Rovnako ako dánska vláda v septembri, keď zrušila všetky obmedzenia, prestane označovať Covid-19 za „spoločensky kritickú chorobu“, čo znamená, že už nebude mať právny základ na zavádzanie rozsiahlych obmedzení. Dánsko je jednou z európskych krajín, ktoré v posledných dňoch oznámili, že rušia väčšinu alebo takmer všetky opatrenia, keďže ide v stopách Spojeného kráľovstva, Írska a Holandska.

 10. … je dobré, že také svetielka začínajú svietiť ….

 11. provokater

  a na Slovensku sa všetko zruší od prvého…

Pridajte komentár

*