Rúšková mánia stála život malého chlapca, ktorého v škôlke prinútili mať nasadené rúško


Print Friendly, PDF & Email

Rúšková mánia stála život malého chlapca, ktorého v škôlke prinútili mať nasadené rúško

(Roger Watson, Conservative Woman) Horšie ako vidieť dojčatá chodiť do škôlky v rúškach, čo bola jedna z najznepokojujúcejších vecí, ktorú som videl v čase povinných rúšok, bolo, že rodičia do nich nútili aj bábätká.

Tie boli z rúšok na tvári zjavne utrápené a zápasili s nimi, aby ich udržali na mieste. Dnes už vieme, že rúška sa deťom mohli stať osudnými. Našťastie táto doba, až na občasné výnimky, už pominula.

Východnú Áziu navštevujem pravidelne. Hoci tam boli rúška vždy bežným javom, pri nedávnej návšteve Hongkongu som videl veľa školákov naďalej zahalených. Dokonca aj veľmi malé deti a bábätká sú často nútené rodičmi nosiť rúška vo vozidlách hromadnej dopravy.

Bolo pre mňa viac ako znepokojujúce čítať správu z Taiwanu, kde podobne ako v iných častiach Ďalekého východu s nadšením prijali povinné zavedenie rúšok, že 11-mesačný chlapec zomrel po tom, čo bol v škôlke prinútený nosiť rúško.

Tragédia vyše rok po skončení pandémie

K incidentu došlo 24. januára 2024 napriek tomu, že na Taiwane boli zrušené povinné rúška v školských zariadeniach pred vyše rokom. Podrobnosti prípadu sú trýznivé, no napriek tomu poučné a ukazujú, aké efektívne bolo vymývanie mozgov počas pandémie, pokiaľ ide o rúška.

„Podľa kamerových záznamov, ktoré videli rodičia, sa incident stal, keď sa chlapec rozrušil a zložil si rúško, načo mu ho učiteľka znova nasadila. V tom momente dieťa prepuklo v plač, v dôsledku ktorého sa pravdepodobne do rúška dostali slzy a hlieny. Tie spôsobili, že sa mu rúško prilepilo na nos a ústa a udusilo ho.

Na videozázname bolo potom vidieť dieťa, ako „zápasí“ a „padá k zemi“. Učiteľka zrejme predpokladala, že sa chlapec vyčerpal a zaspal. To, že nereagoval na podnety, zistila až o 20 minút neskôr, keď prišiel čas presunúť deti do inej miestnosti.“

Medzičasom sa potvrdilo, že dieťa nemalo žiadne srdcové vady, ktoré by mohli zhoršiť jeho zdravotný stav. Zomrelo priamo v dôsledku toho, že bolo prinútené nosiť rúško na tvári. Smrť každého dieťaťa za týchto okolností by bola srdcervúca. K tejto nepredstaviteľnej tragédii sa ešte pridáva dlhoročná snaha jeho rodičov mať dieťa, o ktoré teraz prišli.

Okrem tragédie sú na tomto príbehu zarážajúce ďalšie dve veci:

 1. Absencia akejkoľvek zmienky o smrti v medzinárodných médiách (nenašiel som o nej žiadnu zmienku okrem taiwanských novín).
 2. Pobúrenie, ktoré sa zdá byť zamerané len na skutočnosť, že sa tento incident stal dobe, keď už neboli rúška povinné. Znamená to, že ak by k incidentu došlo počas pandémie, verejnosť by nebola pobúrená?

Ticho v médiách

Závoj ticha médií mimo Taiwanu nie je prekvapivý vzhľadom na úlohu, ktorú médiá zohrali pri podpore nosenia rúšok.

Vo Veľkej Británii noviny Guardian písali, že vláda by mala „dôraznejšie“ vynucovať nosenie rúšok. The New York Times sa zasa nedávno pokúsili zdiskreditovať Cochranovu štúdiu Jeffersona a jeho kolegov, ktorá nepreukázala žiadne dôkazy o účinnosti tvárových masiek v článku s titulkou: „Prečo má veda jasno v tom, že rúška fungujú“.

V Spojených štátoch amerických sa nikdy neodporúčali rúška na tvár deťom do dvoch rokov.

Zbohom vysoký krvný tlak

Navyše, podľa portálu NPR, ktorý je silným zástancom rúšok, „Svetová zdravotnícka organizácia neodporúča rúška pre deti mladšie ako päť rokov, zatiaľ čo Európske centrum pre prevenciu a kontrolu chorôb (ECDC) ich neodporúča deťom mladším ako 12 rokov“.

(Poznámka: Napriek oficiálnemu neodporúčaniu rúšok orgánom EÚ pre deti do 12 rokov boli na Slovensku povinné v školách od 6 rokov, čo je zločinné! Mikas, Krajčí, Lengvarský a Gröhling musia byť trestne stíhaní!)

Rúškoví maniaci v médiách si pravdepodobne myslia, že žiadne zlé správy o rúškach nie sú povolené, aj keď sa tieto pokrývky dýchacích ciest používali nevhodne. Koniec koncov, podobne ako vakcíny proti Covid-19, aj používanie rúšok bolo vyhlásené za bezpečné, dokonca aj pri „intenzívnom cvičení“, uvádzajú noviny Guardian.

Tvárové pokrývky nie sú ani zďaleka bezpečné. Vieme, že sú škodlivé – dráždia pokožku a zvyšujú hladinu oxidu uhličitého v krvi. Zo sociálneho hľadiska zhoršujú komunikáciu u detí a dokonca existujú silné podozrenia, že môžu brániť správnemu vývoju mozgu.

Väčšina médií hlavného prúdu relativizuje túto tragédiu svojimi komentármi o tom, že škody z nenosenia rúšok prevažujú nad ich možnými rizikami. Ale rúška boli vždy podvodom a náklady na ich obstaranie len vo Veľkej Británii počas rokov covidu boli 252 miliónov libier! Mnohé z nich boli navyše považované za chybné a zostali nevyužité.

Je ťažké pochopiť, s akým nadšením ľudia na Ďalekom východe príjmali povinné rúška a naďalej ich dobrovoľne nosia.

Hongkong aj Taiwan boli v tomto smere drakonické a trvali na nosení rúšok vonku, ako aj na verejných priestranstvách (podobne to robili aj šialenci vo vedení štátu na Slovensku a v Čechách).

Hongkong zrušil povinne rúška až vo februári 2023 a Taiwan v apríli 2023. V Hongkongu boli rúška pre bábätká dostupné. Taiwan dokonca zaviedol politiku povinných rúšok na tvár v centrách starostlivosti o dojčatá (jasliach a škôlkach), ako je to, kde došlo k vyššie uvedenej tragédii.

Záver

Dôkazy o nebezpečenstvách nosenia rúšok a obrovskej hlúposti politikov, ktorí by ich neváhali kedykoľvek znova nariadiť deťom, sú jasné. V súvislosti so smrťou dieťaťa na Taiwane odborník na túto tému, Dr. Peter Gotzsche, povedal:

 „Nútiť ľudí, aby nosili rúška, bolo zlyhaním verejného zdravia a dôvod, prečo stále vedieme diskusiu o rúškach, je ten, že úrady sa odovolávajú na podradné štúdie, aby odôvodnili ich používanie, lebo chceli vyzerať, že niečo robia. V kríze je vždy ťažšie nerobiť nič.“

(Poznámka redakcie: Mnohí politici si týraním ľudí uspokojovali svoje sadistické chúťky, ako napríklad psychopatický zločinec Matovič u nás).

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Roger Watson, Zdroj: conservativewoman.co.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mikas čaká na svojom mieste.

 2. Rád jsem jezdil do JV Asie, lidi mě tam připadali vřelí a srdeční, ale od kovidu jsem tam nebyl. Uvědomil jsem si totiž druhou stránku věci a to je jejich stádovitost a poslušnost. Mají ji v krvi mnohem více než Evropané. Nedá se s nimi o tom vůbec diskutovat.

  • 2024-01-29 – 3/4 Psychologie totality: Touha po jistotě a přeregulovaná společnost. 🗣️ Formování a vzestup masy
   https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-01-29-3-4-psychologie-totality-touha-po-jistote-a-preregulovana-spolecnost-%f0%9f%97%a3%ef%b8%8f-formovani-a-vzestup-masy-%f0%9f%a4%94/

   2024-01-31 – 4/4 Psychologie totality: Autocenzura, či strach hovořit nahlas. Jak můžeme bojovat proti totalitě?
   https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-01-31-4-4-psychologie-totality-autocenzura-ci-strach-hovorit-nahlas-jak-muzeme-bojovat-proti-totalite/
   —————–
   V závere to Vítek posral a už mu neverím – Protokoly sionských mudrcov nie sú konšpiračná teňoria, a nevyrobili ju cárski agenti proti židom – oni ich objavili a zadržali, a v každom prípade – ide sa podľa nich! Toto je prípad, keď treba 99% pravdy na to, aby do nej nohlo byť implementované 1% lži! Vítek na toto potreboval 6 hodín veľmi kvalitného audia, v ktorom okrem toho sionu aktivuje aj podvod s vírusmi. Už mu neverím nos medzi očami!

   • Inak urobím to tak, že v tom Vítkovom materiáli vystrihnem tie lživé pasáže a bude.

    • Miroslav Čižmár

     Nevidím zlo, nepočujem zlo.

     • Objektívne

      To isté aj VK s tými White Hats (WH). Biele klobúky patria do transmediálneho projektu QAnon, ktorý si žije svojom životom a WH sa u neho z čista jasna zjavili podľa vzoru J.R.R. Tolkienovej „Biele rady“.

     • Klamstvo je jed, ktorý otrávi myseľ. Liekom je pravda.

     • To je fajn, že ho nevidíš ani nepočuješ zrejme si hluchonemí°°°°

     • Miro ty to nevidíš, ale môžeš mať aj otrávenú myseľ °°

     • Miroslav Čižmár

      Boža

      Neriešim to, som v poli PNI.

     • Treba poradit lekárom,, aby liečli pacientov pravdou 1+++

   • Občas Vítka poslouchàm a jeho pořady se mu celkem líbí.Sice při tom vařím nebo uklízím,takže mi občas něco unikne,ale i tak za mě fajn.
    Na tu informaci s fakzifikací těch Protokolů jsem už narazila tuším u Jo Conrada.Ale nejsem si tím úplně jistá,tak abych mu nekřivdila.
    Zase nadruhé straně,třeba tohle dílko, které možná napsali carští agenti,odkrylo skutečně plány sionistů,protože veřejně se s nimi určitě nechlubili.
    Ne každej sepíše Mein Kampf,kde hlavně v prvních vydáních se pochlubí láskou k Slovanstvu, hlavně k Rusům.
    Všechny informace se musí brát s rezervou a Vítek dle mě mívá některé oblast dost dobře zpracované.

    • Audio Mp4 – inak sa tam v Čechách objavia mená ako Putin a Shapiró – u nás bývalý veľvyslanec USA.
     Je tam vysvetlenie, prečo sionisti popierajú ich pravosť, takže IDE SA PRESNE podľa „nepravých“. Inak Vítek trochu ohýba tých židov ako obete, resp. ich priamo nespomína.
     Protokoly 1 – YouTube
     https://www.youtube.com/watch?v=PxVyrdyYZVQ

  • Preto ti co zostanu na zive,budu len sikmooki,lebo su dobry otroci

 3. Čína – 15ti minutové město | Digitální vězení 👀
  https://odysee.com/@lesapan5:a/410320249_237620056035940_2397357991249546994_n:f
  —————-
  Zlikvidovať pôvodcov totality bude vyžadovať kreativitu – ale – máme na to!

 4. Israismael

  Nechcem sa tu vytŕčať ,lebo som písal že sem nebudem chodiť na tieto stránky kvôli napadaniu mojej osoby niektorými LuCF ľuďmi , ale toto asi nebude vadiť nikomu že som to zverejnil ..lebo zatiaľ nikde sa neobjavil tento rozhovor Putina s Trucker Carlsonom ..
  BOMBA! Exkluzivní rozhovor Tuckera Carlsona s prezidentem Vladimirem Putinem v Moskvě – částečný přepis zveřejněn
  https://stateofthenation.co/?p=209353
  Preložiť treba prekladacom do slovenčiny

  • Israismael

   *Tucker oprava

   • Israismael

    Tlačový tajomník V.Putina ,Dmitrij Peskov potvrdil, že včera 6.2 ruský prezident poskytol rozhovor americkému novinárovi Tuckerovi Carlsonovi.
    Carlsonovi asistenti povedali, že rozhovor bol úžasný.

  • Israismael, ja čert kríža sa všetci jak mainstreamovci tak aj skoro všetci alternatívci boja vyhľadávať rozhovory, ktoré poskytuje V.V.Putin odobne. Či už priamo z očí do očí alebo telefonicky. Nedávno o tomto bolo niečo povedané na Proudu Národní Hrdosti, že je toho veľa ale buď o tom skutočne nemá nikto z médií záujem alebo sa to k ľuďom zámerne nedostane alebo ani netušia, že by aj Gosudar mohol s nejakým „smrteľníkom“ prehodiť pár slov a to nie len raz za sto rokov.
   Výhodu majú tí čo sa v škole učili ruský jazyk na ZŠ a aj po ZŠ – jak ja – netreba toľko doúčania.

   • Israismael

    Achnaton ….Podla Peskova sa snažia mnohe západné médiá o rozhovor s Putinom ,ale keďže sú jednostranne a zamerané na dianie na Ukrajine a samozrejme proti Rusku ,tak nie je možné také rozhovory poskytnúť ..Mimo iné Zástupca Kremľa dnes novinárom povedal, že „prepis“ Putinovho rozhovoru s Carlsonom, ktorý sa objavil na množstve internetových zdrojov, je falošný.

    „Je zrejmé, že hovoríme o absolútnom falzifikáte. Bolo ich veľa, je a bude, treba s nimi podľa toho aj zaobchádzať,“ povedal Peskov pre Interfax…

    Teda to čo som dal dnes na stránku bolo falošné ,môžme sa tešiť na niečo čo bude oveľa viac horúce ako ten prepis ..Zdalo sa mi to také suché Achnaton ..nie ja som chýba v tom vymysle .. ale mnohé stránky to dnes z rána uviedli ,a aj niektoré americké alternatívy ..

    • Čo sa týka Peskova tak on je absolútne protiruský, je to beielogvardejec.
     A tento zapredaný, Ruskosť a Rusov nenávidiaci zapredanec by bol najradšej keby Rusko pristúpilo na rokovania či na dohodu o prímerí so Západom, ktorý potrebuje nutne prestávku aby sa mohol vyzbrojiť, pripraviť jak západné obyvateľstvo tak obyvateľstvo východnej Európy a vrhnúť ich proti Rusku v totálnej vojne. S tým súvisí aj otázka delenia okrajiny a zachovania benderizmu. V.V.Putin a každý vlastenec v Rusku si uvedomuje, že by to bol koniec jak Ruska tak aj akéhokoľvek mieru na Zemi. Netrvalo by dlho a nastúpil by tvrdý fašizmus pre všetkých. Všetko by sa podriadilo USA – ich snahe pripraviť celú Európu na boj proti Rusku. Takže jedna vec je čo hovorí V.V.Putin a druhá čo za jeho chrbtom stvára – prekrucuje – sabotuje Peskov a mnoho ďalších orientovaných na západ/USA. Rusko nebude rokovať vsi Západom – to len prozápadná chátra v ňom sa o to veľmi snaží – ..a s tým súvisia aj voľby v Rusku a benderovci a Západ uviaznutý na okrajine. Oni všetci čakajú na štátny prevrat v Rusku keďže vedia, že silou to nepôjde. Takže je treba dávať pozor čo sa skutočne stalo a čo nie – teda v prvom rade vedieť, že piata kolóna v Rusku pohybujúca sa v blízkosti V.V.Putina jeho slová a nariadenia prekrucjujúba sabotujú.

    • Israismael, neviem či počúvaš (audio) alebo pozeráš videá „otázky a odpovedi V.V.Pjakina“ ale ak nie tak si jedny celé pozri alebo vypočuj. Nájdi si čas a celé si to vypočuj. Trvá to cca hodinu a pol ako kedy. Vyber si, ktoré chceš a trebárs aj tie ktoré ešte len vyjdú. Vychádzajú pravidelne cca po 7 az10 tich dňoch. Je to o aktuálnom dianí. Formou videí vychádzajú na www KOB fórum. Nájdeš to ľahko.
     Niekomu nič nepovedia, niekto hneď uvidí pravý obraz toho čo sa deje v Rusku a vo svete a tretí síce chápu o čo ide a dokonca aj s V.V.Pjakinom súhlasia ale majú iný zámer a vždy jeho slová iba zneužijú i keď sa to nedá poznať hneď.
     To sú tí ktorí občas poukazujú na slová V.V.Pjakina – „že aj on to povedal“ ale v skutočnosti nemajú záujem o dobro a spravodlivosť.

     2024-01-29 OO-OD V.V.Pjakina s čs.dab.-Proč kol.Západ stále častěji mluví o jaderné válce s Ruskem?

     https://m.youtube.com/watch?v=OT4vxg-xQIA
     —————————————————–

     22.1.24 OT-OD V.V.Pjakina s čs.dab:Přípravy KoZa na válku s RF za 5-8 let.Bude v USA občanská válka?

     https://m.youtube.com/watch?v=PMX_HV9GRas

 5. Israismael

  ELON MUSK POŽADUJE ZATKNUTIE KAŽDÉHO, KTO OHROZUJE TUCKERA CARLSONA
  Americký podnikateľ sa opäť postavil na stranu zneucteného novinára Tuckera Carlsona v Spojených štátoch, ktorý prišiel do Ruska na rozhovor s Putinom.

  Majiteľ korporácie Space X Elon Musk pre rozhovor s ruským prezidentom Vladimirom Putinom požadoval zatknutie podporovateľov represívnych opatrení voči novinárovi Tuckerovi Carlsonovi.

  „Zatknite tých, ktorí žiadajú o jeho zatknutie,“ napísal Musk na sociálnej sieti X v komentári k publikácii konzervatívneho blogera Iana Chonga, ktorý pripustil, že novinár by mohol byť vystavený tvrdým sankciám zo strany americkej vlády.

  Mimochodom, samotné oznámenie rozhovoru s Putinom má už viac ako 50 miliónov videní od Tuckera Carlsona v X. Samotný novinár tam má asi 12 miliónov odberateľov. Za rast popularity svojho príspevku o Putinovi do veľkej miery vďačí repostu Elona Muska.

 6. Israismael

  Veľký pozor
  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/bulletin-european-country-issues-notam-for-unplanned-military-activity-necessary-to-protect-national-security ..
  vyzerá to zle pre Európu :
  Steadfast Defender 2024 sa potrvá štyri mesiace – od 31. januára do 31. mája.
  Článok preložte nie je v slovenčine

 7. Čoskoro nás všetkých udusia a vyhladovejú! Zločinci čo odmietajú vedecké fakty a pravdu o CO2 a ich patróni aj zo SMERu či HLASu ! Už nás salámovo pripravujú aj na digitálnu menu a SNS nie je výnimkou ! Hryzú sa medzi sebou (vláda a opozícia) o veľkosť vlastnej kôrky, ale všetci majú rovnakého pána – SATANA ! Farizeji !!!
  https://www.cas.sk/clanok/2895053/stane-sa-z-europy-prvy-uhlikovo-neutralny-kontinent-sefcovic-o-najblizsich-cieloch-europskej-komisie/

 8. zapredana SR

  A tá škôlka aj s dozorcami v nej ešte stojí? Keď áno, nie je čo riešiť. Dieťa má otca, nech sa stará. Takýchto obetí sú tisíce a my máme riešiť neschopnosť zodpovedných? Aj rodičia sú zodpovední, čo urobili preto aby sa to už nestalo, alebo a y bol vinník spravodlivo odsúdený?

 9. EU byla kvůli protestům zemědělců nucena zrušit klíčové prvky Zelené agendy

  https://aktax.cz/eu-byla-kvuli-protestum-zemedelcu-nucena-zrusit-klicove-prvky-zelene-agendy/

 10. Dystopická proměna Billa Gatese: Od digitální nadvlády ke globálnímu řízení

  https://aktax.cz/dystopicka-promena-billa-gatese/

 11. + Nedávných 11 studií prokázalo, že vitamin D min. snižuje riziko „onemocnění“ na ko*kovid, např. zde je časová osa klinických důkazů pro vitamin D a paracetamol:

  twitter.com/CovidAnalysis/status/1671985779743268864

  + Už dávno existuje doba, kdy ověřené klinické studie prokázaly účinnost „alternativní“ léčby namísto smrtících a toxických „vakcín“ např.:

  i.postimg.cc/C1yCxN0z/1500×500.jpg

  + Pohled do hlubin registračních studií mRNA vakcín:

  smis-lab.cz/2024/02/01/pohled-do-hlubin-registracnich-studii-mrna-vakcin/

  …Vakcíny na bázi mRNA skutečně spadají do kategorie „genová terapie“ a americké úřady musely narychlo změnit definici vakcíny, aby se do ní produkty firem Pfizer a Moderna vůbec vešly…V registračních studiích se nikdy neprokázalo, že by vakcíny bránily přenosu infekce či jakkoliv snižovaly riziko hospitalizace či úmrtí s covidem. Ikonická účinnost 95 % byl „účetní trik“ způsobený tím, že mnoho lidí s podezřením na infekci vůbec nebylo testováno. ..Z registračních studií byly vyloučeny klíčové skupiny, především těhotné ženy, staří a nemocní lidé či imunokompromitovaní jedinci. atd.atd.

  • Ty svi*ně jedou po datech co se jim nehodí do krámu rychle.. Zde je reup snímku který už stihli smazat z mého postu výše:

   https://pasteboard.co/rcqXCNKi1HDv.jpg
   https://i.postimg.cc/mkc0H9gc/studykotashelp.jpg

   + Nová studie k doplněk vitaminu D – snižuje riziko srdečního infarktu. Udržování zdravé hladiny vitaminu D vám nejen pomůže vyhnout se výše zmíněným nemocem, ale podle nedávné studie australských vědců může také pomoci snížit riziko závažných kardiovaskulárních příhod, jako je například infarkt, viz:

   studyfinds.org/vitamin-d-heart-attacks/

   + Proč vitamin D3 zachraňuje životy:
   brighteon.com/a9575af9-1514-49af-a8b8-c11212eb6b94

 12. Na Slovensku sa v TV relácii M. Šipoš oháňal tým, že všetky opatrenia (rúška, respirátory, testovanie, lockdowny a vakcinácia) boli vynútené v mene ochrany obyvateľstva. Súdu s covidovými „expertami“ sa u nás zrejme nikdy nedočkáme, lebo vedenie EÚ toto násilie vehementne podporovalo. Nebyť ŠVO, len boh vie, ako dlho by sme ešte žili v covidovom núdzovom stave. Nakoľko škodlivé je nosenie rúšok, je rozporuplné, ale dlhodobé nosenie respirátorov okrem iného vedie k vytváraniu uzlíkov na/v pľúcach, teda v konečnom dôsledku k (trvalému?) poškodeniu zdravia. Nosenie respirátorov sa striktne vyžadovalo v mnohých profesiách a právne argumenty proti ich nútenému noseniu sa ignorovali …

 13. Tie rúška,to bol začiatočný test poslušnosti,to samozrejme vieme.Tvorcovia NWO si zobrali príklad z Číny,v minulosti tam „Veľký kormidelník“Mao-ce Tung skúšal kadejaké zvrhlosti;rozhodol, že treba zabíjať vrabcov,lebo ničia úrodu,potom prišiel „Veľký skok“, ktorý vyvrcholil hladomorom v r.1959-61, keď zomrelo vyše 40 miliónov ľudí a zakončila to“Kultúrna revolúcia“,kedy sa zatýkalo a vraždilo… Dnešná politika Európskej únie,ktorá koná podľa toho,ako rozhodne WEF v Davose,z veľkej časti pripomína Maove morbídnosti vo vtedajšej Číne…….A ešte na inú nôtu,teda o tom rozhovore Carlsona s Putinom,čítal som to a aj pozeral,no nebolo to nič prevratné,žiadna senzácia storočia,Putin povedal ,že v Amerike nerozhoduje Biden,to teda „objavil Ameriku“, veď ani v Rusku nerozhoduje Putin,to my už dávno vieme,ďalej, že nepresadzujú práva LGBTIXYZ, že mal dobré vzťahy s Trumpom atď….bláboly,keby sa ho bol Tucker opýtal, prečo si serie do huby, keď nadáva na Západ a pritom robí to isté, prečo nariadil povinné očkovanie proti covidu v tomto roku,prečo stavia v Moskve 15 minútové mesto, prečo zavádza digitálnu identitu a rubeľ,prečo zavádza systém sociálnych kreditov podobne ako v Číne, prečo presadzuje zvrhlú agendu Západu, keď sa Rusko cíti,ako neohrozená, samostatná, východná veľmoc…?Tucker sa zbytočne trepal do Ruska kvôli interview, ktoré neprinieslo nič nové…

 14. A v tomto mimozemskom, kvázi – anticovidovom – skafandri, sa neskrýva nik iný, ako I. „námestník“ (Marek Krajčí) hlavného COVID – Diabla v SK – Igora Matoviča, ktorí tu spoločne na Slovensku v r. 2020-2021 s veľkou radosťou a zároveň nenávisťou voči občanom SR, manažovali tzv. Covidový prevrat, s cieľom – maximálne – terorizovať Slovákov, vr. ich detí – a to: smrteľným rúškovaním, lockdownami, špajchlovaním, podávaním zabijackého Remdeseviru ľuďom v nemocniciach, zrušením Ivermektínu v lekárňach, zatváraním cez-hraničných pracujúcich Slovákov do „prevýchovného tábora“ v Gabčíkove a čo najhoršie: vakcináciou, ergo – génovou terapiou.., pričom zbytočne podľahlo týmto ich sadistickým tlakom viac ako 20 tis. Slovákov a denno-denne od r. 2021 umiera desiatky ľudí po podaní Pfizerky na rôzne kardio-vaskulárne anomálie, nehovoriac o tých ľuďoch, ktorí majú z danej terapie – nezvratné zdravotné následky.. Žiaľ!

  odkaz č. 1/ na psychopatického slovenského mimozemšťana

  https://sun9-28.userapi.com/impg/ytSLN_Qf9sSg3dkdOK18YROc-0ub6eqyb5qELA/1VVCVM9lT88.jpg?size=900×475&quality=96&sign=3dac085ccf0f6c4389f4f1c3c7b37720&type=album

  P.S: V rámci redakčného článku, to spomínam hlavne z dôvodu, aby sme nezostali sklerotickí, čo sa týka tejto krátkodobej 3-4 ročnej – „Pamäte národa“ a každý pre seba, si uvedomil vo svojom Duchu z danej skúsenosti – jedno obrovské MEMENTO a to v prípade, že niekto z WHO a iných satan-firiem, bude mať chúťky tu znovu vyrobiť ďalší zdravotný „biznis“, vr. ďalšej depopulácie ľudí na Slovensku!

  Ľudia – bdite!!

  poučný odkaz č. 2/

  https://uploads.disquscdn.com/images/b18ccb031f9d040b1519fb6b74fe82ab2ea174916d4f61c84c6e8e826bec8605.jpg

  • Ivermektin je liek proti červom.

   • ….a zároveň je to antivirotikum, ktoré lieči vírusové infekcie,nielen covid…Existuje aj humánny Ivermektín,pre ľudí,jedno balenie ešte mám doma.Treba si o tom niečo preštudovať…

    • Objektívne

     Existuje aj prírodné antivirotikum/antibiotikum, netreba hltať tabletky: chren, cibuľa, cesnak…

     • Áno,to je pravda,jem to každý deň, Ivermektín mám iba ako „zálohu“,keby nebodaj prišlo na mňa,alebo moju rodinu niečo,s čím by som si už naozaj nevedel rady…Lepšie,ako ísť do basy,zvanej nemocnica.

    • Jozef: Kovid neexistuje.

     • Veď ja nepíšem o kovide,trochu aj čítaj a rozmýšlaj Rumcajz.Dnes som vo svojich komentároch nepoužil jediný raz slovo“kovid“.Ja hovorím o vírusových infekciách, ktoré aj naozaj vírusmi sú;mumps, chrípka,besnota, pravé aj ovčie kiahne,zápal mozgových blán,osýpky,atď.Kovid izolovaný nebol,ale ostatné, už spomenuté choroby a aj ďalšie izolované boli.Keby kovid prehlásili za bacil,tak by sa zase spochybňovala existencia bacilov a teda aj chorôb,ako TBC,cholera,týfus,záškrt,šarlach….Rumcajz,zmožeš sa aj na viac ,ako na jednú povrchnú vetu?Na začiatok napríklad na dve.

     • Ako si môžem overiť existenciu chorôb? Píšem dve vety lebo viac neviem.

    • Pokud vím,tak Ivermektin se nikdy v dobách virových epidemiích nenasazoval.Proč najednou někdo přišel na to,že zrovna na tohohle vira zabere .
     Že by nás tu sprejovali nějakými parazitickými potvůrkami nebo se hedná o nějaké cizí zárodky ?
     Měl někdo přístup k těmto informacím?.

 15. Jednoducho proste si to napísal Rumcajz

 16. Pre Rumcajza:Bacily aj vírusy tiež vidno pod elektronovým mikroskopom.Ale fotky sú aj na internete.Niečo si naštuduj a prečítaj a potom možno napíšeš viac ,než dve vety.Ak nevieš napísať viac,tak mi neodpovedaj a proste ma už neotravuj.V žiadnom svojom komentári si nenapísal viac,než dve vety,k ničomu si sa poriadne nevyjadril….Na to,aby si napísal viac, musíš aj pochopiť viac…Ak nechápeš,nepíš.

Pridajte komentár

*