Rúška nás podvedome programujú nenávidieť iných ľudí a správať sa k nim neľudsky


Print Friendly, PDF & Email

Rúška nás podvedome programujú nenávidieť iných ľudí a správať sa k nim neľudsky

(LifeSiteNews) – Uplynulé štyri týždne som chodil do miestnej posilňovne. Obdobie volieb je vždy stresujúce a zimy v Michigane sú studené.

Vzhľadom na to, že pracujem z domu a všetky reštaurácie v mojom štáte sú kvôli tyranskej guvernérke Gretchen Whitmerovej zatvorené, cvičenie v posilňovni umožňuje toľko potrebný únik (poznámka redakcie: v USA môžu byť radi, že im aspoň posilňovne nechali otvorené).

Krátky príbeh z posilňovne

Jedna z požiadaviek posilňovne je, že musíte nosiť rúško a po cvičení poutierať náčinie. Nemám s tým problém.

Každú chvíľu mi však, keď bežím na bežeckom páse, alebo veslujem či vykonávam nejakú inú namáhavú činnosť, rúško skĺzne pod nos. Nie som jediný, komu sa to deje.

Odvážim sa povedať, že rúška má po značnú dobu pod nosmi aj najmenej polovica mojich spolucvičencov.

Len zriedka, ak vôbec, k nim príde personál a upozorní ich, aby si ich napravili. Zrejme si uvedomuje, že pri vykonávaní intenzívnych cvičení potrebujú ľudia zhlboka dýchať.

Minulý týždeň ma nejaký chlapík káral za to, že mi rúško neprekrýva nos.

Viackrát ku mne podišiel, porušiac pravidlá o dodržiavaní sociálneho odstupu. Raz ma požiadal, práve keď som cvičil plankové cvičenie, pri ktorom som mal ruky pred sebou na podlahe, aby som si ho vytiahol vyššie.

Žiadne „ahoj“, či „hej, ako sa voláš?“ Len chladná žiadosť, aby som si tou látkou na mojej tvári prekryl nos. Nakoniec povedal pracovníkovi pri recepčnom pulte, že nedodržiavam pravidlá.

Rúšková totalita

Tento druh neosobných, drsných a rýchlych interakcií, ktoré majú údajne korene vo „vedeckých poznatkoch“, že nám rúška poskytujú bezpečie, sa stáva v dnešnom svete až príliš bežný.

Každý deň počúvam nové desivé príbehy o tom, ako niekoho v obchode či rodinu v parku kárala nejaká kovidová Dora za to, že nemá rúško.

Nedávno kolovalo na sociálnych sieťach video, v ktorom chlap kričí na nejakú ženu „nasaď si rúško!“ Človeku pri tom naskakujú zimomriavky.

S celým týmto nosením tvárových rúšok dochádza u ľudských bytostí očividne k nejakému druhu posunu na podvedomej úrovni. Je to zložité, ale podľa mňa sa deje toto:

Stop Candida

Po prvé, nosenie rúška je spôsob, akým ukazujete, že „ste v klube“. Rúška naznačujú, že „sa riadite vedou“ a že ste súčasťou väčšiny a nadradení tým, ktorí rúško nenosia. Prebieha akýsi druh kolektívneho vymývania mozgov, učiaci ľudí nenávidieť tých, ktorí nie sú „v klube“.

Po druhé, nosenie rúška je forma signalizácie cnosti. Ukazuje, že „robíme, čo máme“, aby sme pomohli chrániť iných. Je to svojím spôsobom sekulárne dielo milosrdenstva, štipka kadidla, ak chcete, vyžadovaná štátnym náboženstvom liberalizmu.

Je tu však ďalšia vec, ktorú rúška robia, a ktorá je rovnako protivná: zakrývajú nám tváre.

Prečo na tom záleží? Lebo keď nevidíte tváre iných ľudí, nemôžete vidieť ich emócie. Povedané inak, nevidíte ich usmievať sa a smiať sa, čo sú dve veci, ktoré nás robia jedinečne ľudskými a patria k tým najpríjemnejším veciam, aké môže pozorovať ľudské oko.

Rúška tiež odrádzajú od nezáväzných rozhovorov a berú nám, zdá sa, chuť skladať komplimenty niečiemu vzhľadu.

Navyše nám znemožňujú opätovať úsmev rozradostenému dieťaťu, sediacemu v maminom nákupnom vozíku v rade na pokladňu. Aké smutné, že už nemôžeme opätovať úsmev šťastným dieťaťom.

Stávame sa bezcitnými robotmi?

Pokiaľ viem povedať, tak tieto rúška nás menia na transhumanistické roboty.

Nútia nás vidieť iných ľudí ako bytosti nižšej kategórie a aj sa tak k nim správať, akoby sa samotným nositeľom vírusu malo vyhýbať a nahlasovať ich úradom, namiesto toho, aby sa s nimi jednalo ako s Božími deťmi, ku ktorým by sme mali pristupovať s kresťanskou láskou.

Tento týždeň sa na návrat do posilňovne neteším. Predstavujem si, ako ma budú znova žiadať o prekrytie nosa rúškom, keď sa mi zošmykne.

Ak sa tak stane, tak im čo najlepšie vyhoviem. Ale tiež odpoviem milým „ahoj“ a budem sa snažiť spoznať chlapíka, ktorý ma napomínal posledných pár týždňov. Možno budeme mať niečo spoločné. A možno nie.

Tak či onak, aspoň sa s ním pokúsim komunikovať veselým, kresťanským a ľudským spôsobom.

Liečba osteoporózy

Zdroj: lifesitenews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ja chvalim a dakujem ludom ktori na sebe rusko nemaju. Nebojim sa korony. Imunitu budujem roky. Imunitu za mna nikto nevybuduje tym ze nosi rusko. Rozum, svaly a imunitu za mna nikto iny ako ja sam NEVYBUDUJE a preto rusko NECHRANI nikoho.

  • zrejme nemáte zamestnávateľa..??
   ja tiež keď nevidím zam-teľa, tak som bez rúška, ale viete, môj nadriadený má jednu teóriu „v dnešnej dobe je plno nezamestnaných a bude ešte viac“ …a žiaľ, má pravdu

   • Otazne je ci vas vie nahradit.. Trafili ste. Nemam. Cize ma nemoze drzat za gule 🙂 nenahradil by ani Vas a ani vas pokial by sme boli jednotni…

    • Adelina Dorusinec

     vyborna odpoved

    • každý sme nahraditeľný

     • Ad „každý sme nahraditeľný“ – áno – v systéme POLOMOZGOV! Už som v dôchodku, ale stále si pamätám konkurzy na rôzne zúfalé „pozície“, keď hlavným kritériom musela byť schopnosť totálnej submisivity a schopnosť zahodiť všetky vedomosti. Existuje pojem PREkvalifikovanosť – keď prídete ako človek na vrchole svojich síl a schopností k debilovi, ktorého nesmiete preskočiť. Vo svojej práci som bol vždy top – tento exploatačný systém vo mne vychoval „športom vedúcim k invalidite“ „zdravú súťaživosť“ – takže svoju prácu som sa vždy snažil vykonávať naj – čím som prichádzal do konfliktu s lemplami – ale nie tými, ktorí by chápali exploatáciu a hľadai z nej východisko – jednoducho s lemplami. Oni sú lempli aj v súkromnom živote – kde ich nikto nevykorisťuje – naopak – oni vykorisťujú svoje okolie.

      Absolútne prebudenie nastalo po tom, ako ma moja nekompetentná šéfka – absolútne posledná – odvtedy som už nebol zamestnaný – prebudila citátom “ Pán XY – vy tú prácu moc žeriete!“

      Takže odvtedy fuckujem prácu – za peniaze – pre iných. A v tom som NENAHRADITEĽNÝ!

     • problém vidím v inom…žral si prácu… nie ju 😀

  • Adelina Dorusinec

   v prvom rade ziaden covid neekzistuje,koniec komentaru

  • Vychádzajúc zo svedectva slovenského kamionistu na infovojne – v Bulharsku je absolútny bezrúškový kľud, ľudia na uliciach, decká v školách. Teda – u nás prebieha špecifický národný sociálny experiment v ČR a SR.

   To, že Bulhari sú z toho out môže byť aj tým, že u Bulharov áno znamená NIE! Čiže – keby Bulharom rúška zakázali – určite by ich nosili!

  • Anastazia Szegedy

   Uplne sulhlasím zo všetkým čo píšete !!! Ja rúško tiež nenosím iba keď vstupujem do obchodu a iných priestorov kde ma bez toho nepustia ! Áno , je to do Neba volajúca hovadina ! Terorizujú nás skúšajú´´ ako dlho a koľko ešte možu pridať. Mojmu synovi v banke bez rúška nevydali peniaze. Dal si zavolať manažera ten vzal od neho údaje musel čakať vonku a tam mu ich doniesol. To je úžasný teror …Čo ešte si na nás vymyslia.??? Chceli sme napredovať no a ideme možno viac ako 100 rokov speť. To len preto, že ľudia sa nevedia, nechcú ? Zjednotiť … áno ja som už tiež pár pokarhání , poníženia dostala ! od ľudí , možno zďaleka horších ako ja … musíme trpieť za blbosti druhých !!! Je možné že nás ešte aj do plynu pošlú´´

 2. Keby mna nuti niekto nosit rusko a takto sa ku mne pristavi poviem mu toto „vazeny obcan. Bud rad ze podporujem kolobeh ekonomiky. Este raz ma budes buzerovat a ja si svoje papieriky necham a nase teda uz len tvoje fitko skrachuje. Kde budes cvicit?“
  Potom by som kupil vypredajove naradie z aukcie skrachovaneho fitka.

  • Ja sa takej covid Dory vždy spýtam či má ona rúško. Vždy odpovie , že samozrejme má! Na to zareagujem: tak vás asi potom dostatočne ochráni, alebo snáď nie ; Tak načo ho potom nosíte ? 🙂

 3. Ale dotycny pise spravne. Mam pocit ze rusko je pomocka na odpohlavenie ludi tj su bezpohlavni s ruskom. Ja ak nosim tak kriklavo ruzove. Drzi na hornej gumicke a spodok je volny. Planujem si nakreslit nazehlit take ze na jednej strane igor a na druhej falus.

 4. ja sa pod rúškom vždy usmievam 🙂 … aj keď osoba oproti mne kričí 😀
  ide o náš vnútorný postoj.. s rúškom či bez neho

  • Aj tak sa da, lenze bude tam usmev aj pri vakcine?

  • Adelina Dorusinec

   je to vechet plny mikrobov

   • V zime špeciálne mokrý /kondenzačná vrstva/ a zasoplený vecheť. Kto nevie, čo je vecheť, tak to je handra zo ženských bombarďákov, ktorou za socíku v cenrálnych bufetoch, menzách – kedysi väčšinou cigánky utierali zakvackané stoly. To, že ste práve jedli ich nezaujímalo – po tom stole vám vechťou prebehli aj tak. Správna vecheť má mať svoj správny pomyjový-grcový pach. Čiže – podľa pachu vechte viete, či ste ešte človek, alebo už prasa.

    • ak cítiš pach, nemáš covid predsa 😀

     • Starý čsr. SEMTEX necíti ani cvičený pes – preto už povinne do neho zaviedli pachové markery. Cítiť môžeš – aj keď nič necítiš – keď máš halucky – matka cíti svoje deti, keď si na ne spomenie, napr. Jakobsonov orgán v nosohltane slúži o. i. práve na pachovú orientáciu v priestore – je to jeden zo signálnych orgánov bezprostredného nebezpečenstva, teda nechať si v ňom špárať je manipulácia totálnej submisivity – dobrovoľnej obete.

     • Maroš, nič nie je čierne ani biele , medzitým je min.50 odtieňov sivej.
      Zober si dnešnú situáciu, keď chrípky niet (skoro).
      Bol by si zamestnaný, dostaneš nádchu a povedzme light teplotku. V r. 2019 by si šiel do práce a nikto by sa nad tým nepozastavil, že máš nádchu.
      Teraz by ti naznačovali, že by si mal ísť na test, lebo asi máš covid???? !! Povieš si, že nepôjdeš na žiaden antigén, že si zoberieš dovolenku a pre pokoj všetkých ostaneš doma. Lenže dovolenku ti šéfka neschváli, lebo je povinné testovanie a nedostane dovolenku NIKTO do 28.1. …tj kým neprinesieš papier že si negat.

      Máš možnosť B … pôjdem k lekárovi, hádam dostanem PN ??
      Lekár ťa ale najskôr objedná na PCR aby vylúčil covid….haha
      Takže šprtka v nose ťa neminie, záleží len ktorý test si vyberieš.

      Ale ty by si isto zvolil možnosť C … tak napíš 🙂

 5. teraz som na istom dennikuN prečítala:
  17:12
  „Všetky vzorky koronavírusu na úrade verejného zdravotníctva opätovne pretestujú na britskú mutáciu. Ak by sa potvrdilo, že sme ju na Slovensku mali už na jeseň, podľa premiéra by to bola dobrá správa, tvrdí, že by sme už mali vrchol za sebou.“

  To sa tie vzorky doteraz nezlikvidovali?

  • Možno si z nich predsa len robia DNA databázu obyvateľstva, ako to už dávno naznačovali rôzni nehanební košpirátori… 😉

   • Momentálne prebieha zber – párovanie osobných údajov!

    „Prepisovanie údajov

    Na stránku korona.gov.sk možno vypísať žiadanku o vyšetrenie. Rodné číslo, dátum narodenia, pohlavie, štátna príslušnosť, zdravotná poisťovňa, mail a číslo. Ak je odberové miesto zriadené ministerstvom zdravotníctva, tak to by malo byť spárované všetko cez COVID PASS.“
    https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/575326-na-odber-su-dve-minuty-doslo-aj-na-bitku-palicou-od-dochodcu/

    „„Všetky vzorky koronavírusu na úrade verejného zdravotníctva opätovne pretestujú na britskú mutáciu.“ – prosím vás – a koľko vydrží vírus v rozložených hlienoch – nehovorím o ľudskej DNA, ale pokiaľ vírus dokáže prežiť len v živej buňke – určite pôjde o jeho rozloženú RNA. Čiže – čo z toho rozkladu idú hľadať – ono sa to rozkladá ako Lego? Žiadnu DNA – RNA, korá bola kontaminovaná – nemožno presne identifikovať. Tie sáčky v čom to bolo uložené ako odpad – boli sterilné? Aa to reagens – neznehodnotilo obsah a ďalšie použitie? Čiže – buď potrebujú preprať ďalšie peniaze, alebo zdôvodniť niečona základe „nového objavu“.

    Otázka – prečo sa tomu hovorí britská mutácia,keď väčší strašiak je juhoafrická – lebo predsa „z Afriky“ prichádza HIV, Ebola a každý fras! Jasi myslím, že z tej tohtoročnej JARi vám pôjdu oči krížom! „Příroda smrdí a ptáci řvou!“

    „Ale je jedna mutácia, z ktorej schopnosti „uniknúť imunite“ majú odborníci obzvlášť obavy. Táto mutácia je známa ako E484K a nachádza sa vo variantoch zistených v Juhoafrickej republike a Brazílii, ale nie v britskom variante.

    Počas novej štúdie, ktorú ešte kolegovia vedci odborne neposudzovali, výskumníci v JAR testovali tamojší variant – nazývaný 501Y.V2 – pomocou krvnej plazmy od pacientov vyliečených z ochorenia COVID-19.“

    No! Keď platí „Si to, čo žerieš“ – tak kde je slovenská mutácia, ktorá žerie len Slovákov? Keď už koncom jari údajne v ČR zaregistrovali 4 mutácie – neviem ako, keď nemali pôvodný izolát, a u nás na jeseň údajne až 22. mutáciu – keď nemali pôvodný izolát?

    Je to PSY OP – ľudia sa boja mutácií, boja sa mutantov – len sa neboja, že po mRNA vakcínach zmutujú sami!
    https://www.cas.sk/clanok/1077365/zistenia-vedcov-vas-zrazia-na-kolena-juhoafricka-mutacia-je-ina-ako-ostatne-vazne-obavy/?AT=wgt.hp_hp-najcitanejsie-24.c.x…B.

    Mňa teraz zaujíma JEDNOZNAČNE – AKÝMI – konkrétne akej firmy – testami momentálne testujú ľudí, keďže „Popol“ spochybnil testy použité v Harmaneckých papierňach – keďže v pláne bolo odstaviť najväčšieho výrobcu hajzláku, keďže nie je nad rakúskeho výrobcu, ktorý vyrába papier zo slovenského lacného dreva?

 6. Dnes sa pýtam kolegu „ukážeš mi ako vyzerá nový certifikát?“ … a vytasil ten z r. 2020 a bola tam nula prepísaná na jednotku …tak teraz neviem či tam vôbec bol??

  Platia nové či počmárané z min. roka?

 7. Aj to čítame, že aké choroby sa rozširujú vďaka noseniu rúšok: napr. plesnivý zápal pľúc.

  • Adelina Dorusinec

   Podla Fauciho prevazna vacsina ludi.co zahynuli v spanielskej chripky,zahynuly z toho co si napisal ,tiezz vieme ze radary boli spustene v tych rokoch

 8. https://zemavek.sk/svedectva-ludi-zijucich-v-roznych-krajinach-sveta-je-to-s-covidom-vsade-rovnake/
  Svedectvá ľudí žijúcich v rôznych krajinách sveta. Je to s covidom všade rovnaké?

 9. Majú toho DOSŤ! Kroky koalície sú podľa odborníkov NEFÉROVÉ a NEČESTNÉ: Takto sa rozhodli KONAŤ:
  Odborníci z prostredia justície a práva sa za krátke obdobie už druhý raz postavili proti vláde. A už je tam vyše 96 % ľudí,ktorí s tým súhlasia.
  Lebo sa toto začalo naozaj zneužívať, pretože aj pokuty tak vysoké neboli nikde inde, lebo naša vládna generalita má strach. Ale príde doba kedy sa bude prehodnocovať a spravodlivosť bude úradovať a náš najväčší odborník vystúpi aj z pancierového auta! A potom jeho pätolízači ,nebudem menovať, uvidíme ako sa zachovajú. Nech už konečne ŽIJE SLOBODA!!!!!!!!!!!

 10. https://www.naturalnews.com/2021-01-20-nurse-risks-job-expose-planned-coronavirus-crisis.html
  Whistleblower nurse risks job to expose “planned coronavirus crisis”
  Sestrička, whisteblower (informátorka) riskuje prácu tým, že odhaľuje „plánovanú koronavírusovú krízu“
  Sestrička odhaľuje ako už týždeň predtým ako bola spustená korona sa nemocnica musela pripravovať na korona krízu, ako museli poslúchať príkazy „zhora“.
  Kto vie angl. nech to celé prečíta alebo by bolo dobré to aj preložiť (týmto nechcem rozkazovať tímu Bádateľa)

  • P. Jean,
   stačí rozkliknúť to čo ste stiahli /červené https/ a v pravom rohu sa potom ponúka preložiť do slovenčiny a môžte si prečítať. Iba som chcela poradiť.

 11. https://www.protiproud.cz/politika/5578-ilona-csakova-a-roman-horky-nedame-se-vstoupit-dobrovolne-do-otroctvi-nas-uz-z-prace-vyhodit-nemuzou-v-norsku-dansku-izraeli-italii-a-nebo-jinde-o-nezavadnosti-vakcin-jiz-vedi-sve-ale-dnes-jiz-jde-o-vic-jako-v-pohadce.htm
  Ilona Csáková a Roman Horký: Nedáme se! Vstoupit dobrovolně do otroctví? Nás už z práce vyhodit nemůžou. V Norsku, Dánsku, Izraeli, Itálii a nebo jinde o „nezávadnosti“ vakcín již vědí své. Ale dnes již jde o víc. Jako v pohádce?

 12. https://www.hlavnespravy.sk/u-pfizeru-sa-prejavili-vedlajsie-ucinky-tak-preco-svet-nadalej-prehliada-ruske-vakciny/2412374
  U Pfizeru sa prejavili vedľajšie účinky – tak prečo svet naďalej prehliada ruské vakcíny?
  Nestabilná RNA vo vakcíne Pfizeru je možným zdrojom údajných vedľajších účinkov
  „V Izraeli čelia ochrnutiu tváre ľudia, ktorí boli očkovaní (vakcínou Pfizer). Nehľadiac na to, nemáme v súčasnosti plný obraz toho, aké iné komplikácie sa môžu objaviť (kvôli tejto vakcíne). Napríklad by mohlo ísť o ochrnutie pažeráka či ochrnutie srdcového nervu,“ zdôraznil Gintsburg.
  Riaditeľ Ústavu Nikolaja Gamaleja ďalej uviedol, že vakcína od Pfizeru by mohla mať negatívny vplyv na 30% až 40% pacientov, hlavne seniorov a ľudí, ktorí trpia alergiami.

  • Milá Jean, ja si myslím, že VŠETKY umelo vytvorené vakcíny môžu mať LEN a LEN negatívne „vedľajšie“ účinky.
   Nepochybujem, že aj Vy ste to už dávno, dávno pochopili.

  • COVID vakcína-video jednej účastnícky.
   Angelia sa nemohla dočkať, až bude jednou z prvých, ktorá bude mať vakcínu COVID, ale teraz sa na ňu pozri a počúvaj jej varovanie.
   https://gofile.io/d/lpGmZC

 13. Prekopírovala som jeden blog:
  V Rakúsku krútia hlavou nad nápadom nášho premiéra
  Ohlásenie plošného testovania (a.k.a. “skríningu”) pánom
  premiérom všimli aj v rakúskych správach. V krátkych 5-minútových
  správach zväčša iba zhrnú fakty, nekomentujú ich, niet času. Včera
  urobili výnimku. Uviedli, že naše “skríningové” plošné testovanie, ktoré
  je vstupenkou do práce aj po niekoľkých týždňoch, je „umstritten“
  (sporné), pretože výsledok rýchlotestu vypovedá iba o stave nákazlivosti
  v jednom okamihu. Umožniť niekomu chodiť do práce o mnoho dní neskôr na
  základe starého výsledku rýchlotestu je fakt šokujúce aj pre redaktorov
  v rakúskom rádiu.

  • veď práve… ako môže zamestnanec otestovaný 19.1. mať „vstupenku“, že je subj.zdravý od 27.1.-7.2. ?????? .. ale hlavne , že sa minú testy

   a keď sme už pri slove skríning, tak ide o zachytenie choroby v štádiu, keď ešte nie je viditeľná, bezpríznaková…. ako napr.mamografia

  • Iba reagujem :kamoška bola dnes u zubarky a sestrička sa jej spýtala, čo je nové, či bola na testovaní, ona že v novembri, tak sestrička povedala, že ôk, zoberú ju na vyšetrenie. Pýtam sa je to možné?! Ľudia so zdravotníckym vzdelaním?!

 14. Skúsme si naliať čistého.
  1/ Robotník, ktorý musí pracovať v „bordeli“ – povedzme prašné prostredie pri likvidácii budov, odpadov, výrobe bordeluako azbest – viete, o čom hovorím – dostáva príplatky nie za to, aby dýchal bordel v hlinikárni za príplatok 2 koruny na hodinu /odbočím – keď vám prdne radiátor – 2-korunáčka SK je ideálna blinda na zastavenie vytopenia bytu -presne sedí do prírubovej matice – môžete to skúsiť s 2-eurovkou – tá cena za to stojí/ – čiže – neplatí sa za vedomé poškodzovanie zdravia pr ipráci – platí sa za nosenie obťažujúcich osobných ochranných pracovných prostriedkov pri práci – ergo – nosí ich aj váš kolega – možno robotník v hlinikárni – možno lekár, takže argumentácii o rúškovom programovaní k nenávisti k ostatným je relatívna pi.ovina – vysvetlím, prečo relatívna.

  2/ Dobre – „dohodnime sa“ – „vylúpime banku“ – „jsme Doltonové“ – a náš najväčší nepriateľ je Šťastný Luke – šťastný preto, lebo nemusí nosiť masku ako „my Doltonové“ – ani jeho biely kôň. Dobr – na čom by mohla vzniknúť nenávisť medzi nami bratmi – kvôli rúšku?! Hovno! Kvôli deleniu lupu! ERGO!

  3/ Ľudia ak tak – nenávidia za rúška seba, pretože napriek tomu, že nosia rúška „ako vládni Doltonové“ – tie doltonské ku.vy s nimi pri delení lupu len vy.ebávajú, a Šťasný Luke do seba láduje len Kolaloku a jeho kôň GMO kukuricu.

  Otázka – ako viete, že máte, alebo nemáte „kovid najtýn“ – keď si pri vás nikto neuserie?!

  Takže k veci! Systém obviňovania iných za niečo je normálka riešenie vlastnej životnej situácie. Problém je gnozeológia. Môže za to nulový pacient, ktorý nevedomý zožral netopiera? Alebo ten, ktorý mu o dal zožrať – podhodený z lábáku Wu Chanu?

  Stále platí dobré spoločenské Covid pravidlo – usrať si! Pokiaľ po vás niekto vyštartuje – „Ty si si usral?!“ – reagujte – „Ja?! A čo ja viem kto, keď je nás tu toľko?!“ LEBO ku.va – pokiaľ cítite smrad – ste zdraví! DÝCHAŤ SMRAD JE ZDRAVÉ!

  Cŕn cřn! Cŕn crn!
  „Prosím?!“
  “ Dobrý deň – úrad verejného zdravotnícva?!“
  „Áno – čo pre vás môžem?!…“
  „Ku.va – že som sa po týždni dovolal!“
  „A?!“
  „No – usral som si – a nič necítim!“
  „A?! – Pichnite si do oka!“

 15. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/01/8577-nezavisla-studie-nenasla-dukazy-o-ucinnosti-lockdownu-na-zastaveni-sireni-covidu.htm
  Nezávislá studie „nenašla důkazy“ o účinnosti lockdownu na zastavení šíření covidu

 16. https://zemavek.sk/video-jan-baranek-som-zodpovedny-netestujem-sa/
  (VIDEO) Ján Baránek: Som zodpovedný. Netestujem sa!

 17. Dobre – čo vám Slovanom hovorí angličtina – ako programovací jazyk robotov?

  ARCHA-e-logy?

  Otázka – kam nám zmizol „Definitíva“?

  • Správne – ARCHE – e – logi. ??? Sklad, archív, vedomosti a logika.

   • Dobre – dotiahnem to. Archa-e-logi – je kryptogram pre archív významov – archa et logi – sklad a slová. Sklad Slov – Logos = Obraz. Čiže – to, čo má zrodiť nový život, jeho pokračovanie v Slove – vo Význame a Obraze. Logos = „slovo“ = vízia = obraz = predstava = realita.

    Pre nás vízia – „Zastavme SA v Duchu Bratia – naši nepriatelia sa stratia – už ich nieto! Popol!

 18. Nad Tatrou sa blýska, z plnej je prázdna miska, Náš Poloboh Matofič, že vraj je už pryč, len fič fič, vetríček, len si fič…

  • Už som tu navrhol nepoužívať meno toho zmrda – „hodiť ho do olova“ – „Popol“!

   Slovo popol má okultný význam – vyskytuje sa nie náhodou ss ľudovej slovesnosti, napr. „neřekl ani popel“.

 19. Jednoduchá

  ……mama mia!……….. presne tie radiátory som nedávno riešila …….

  • Každá kniha sa ti dostane do rúk v pravý čas – aj táto informácia. He – o svojom probléme s radiátorom som raz povedal susedovi – o pár mesiacov mi o 3. ráno búchal aj so zaťom na dvere, či nemám 2-korunáčky – prdol mu radiátor. Mal som v zálohe – vrátil mi 5-korunáčky, Faktom je, že ten inštalatér, ktorý mi to poradil, už nežije.

 20. Ja by som spočítala tých čakajúcich na nezmyselné testovanie v radoch napr. v uliciach v Bratislave a vynásobila 1000,- eurami a dala pokutu tomu kto o tomto rozhodol a to si neviem predstaviť v celej republike ako by sa nám naplnila št. kasa. Na to by musel Matovič a spol. použiť nielen svoje majetky, ale aj hlavu.
  Veď keby ste išli na pohreb a stáli v takých istých rozostupoch,tak ste pokutovaní,
  resp. ten kto obrad vykonáva. Fakt postavené všetko na hlavu.

Pridajte komentár

*