Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Prudký pokles COVID-19 v Indii po tom, ako začali distribuovať ivermektín a hydroxychlorochín


Print Friendly, PDF & Email

(Covid Legal USA, thecovidblog.com) – India nedávno prevzala titul „hlavné svetové centrum covidu“. Dovtedy, počas celého predchádzajúceho roka, tento titul striedavo prináležal najprv Číne, potom Taliansku a následne USA.

India, druhá najľudnatejšia krajina sveta po Číne, mala na začiatku februára 2021 celkovo iba 138 000 aktívnych prípadoch. Pre porovnanie, to je akoby 250-krát menšie Slovensko malo len 552 aktívnych prípadov (nie denný prírastok, ale celkovo všetci chorí v aktuálnom čase). Podľa stránky wordmeters.info bolo k 23.5.2021 na Slovensku 3354 aktívnych prípadov.

Bola na tom India skutočne tak zle, ako to vykresľovali médiá?

Na svojom vrchole 9.5.2021 bol počet aktívnych prípadov COVID-19 v Indii okolo 3,75 milióna, čo je oproti 138 tisícom vo februári podstatný nárast. Médiá hlavného prúdu vinia za tento prudký nárast takzvaný indický variant vírusu pod názvom B.1.617.

Žiada sa tu však uviesť čísla do perspektívy. India má populáciu 1,37 miliardy. Slovensko 5,45 milióna. India je teda 250-krát väčšia, ako sme už vyššie spomenuli.

Ak India mala denne 400 000 nových prípadov, to je akoby Slovensko malo 1600. V zime sme bežne mali 3000 až 5000 nových prípadov. Rekord bol 6315.

Ak v Indii denne zomrelo 4000 ľudí, to je akoby na Slovensku zomrelo denne 16 ľudí. V zime bežne zomieralo u nás 100 ľudí.

Takže, je (bola) India na tom skutočne tak zle? Nám sa to vôbec nezdá.

Celé to bolo len o strašení – presne rovnako ako na začiatku v Číne, keď mali ľudia údajne odpadávať na uliciach, potom v Taliansku, keď „kolabovali“ nemocnice či v New Yorku, keď ukazovali hromadné hroby a mŕtvoly v chladiarenských nákladiakoch. Pamätáte si ešte na to?

Podobné triky použili covidoví zločinci aj na Slovensku – plné krematória, chladiarenské návesy nákladiakov, kolabujúce nemocnice (keď do Nitry zvážali pacientov zo širokého okolia), atď, atď. Covidový skript na výrobu hystérie majú všade na svete rovnaký.

Poslednú dobu však strach svetového obyvateľstva z pandémie opadol, a tak ho bolo treba trocha našponovať. Opäť podvod, ako všetko ostatné okolo tejto pandémie.

Indická vláda zmenila protokoly liečby

Médiá tiež špekulujú, či súčasné vakcíny budú voči novému indickému variantu vírusu dostatočne účinné. Momentálne je v Indii zaočkovaných len zhruba 3% populácie.

Neexistuje však dôvod pre žiadne obavy, nakoľko už boli v Indii nasedené lieky ivermektín a hydroxychlorochín.

Dňa 28. apríla 2021 aktualizovalo Ministerstvo zdravotníctva Indie svoje protokoly pre karantény, liečbu asymptomatických „pozitívne testovaných“ a tiež ľudí s miernymi príznakmi COVID-19.

Ministerstvo dnes hovorí, že asymptomatickí „pozitívni“ by mali užívať ivermektín 200 mcg/kg (čiže napríklad 60 kg osoba 12 mg denne) na prázdny žalúdok počas 3 až 5 dní. Ošetrovatelia ľudí v karanténach by ako prevenciu mali užívať hydroxychlorochín.

Celý dokument (v angličtine) s najnovšími indickými protokolmi nájdete TU.

Svetová zdravotnícka organizácia a farmaceutické firmy v panike

V súčasnosti existuje už 219 recenzovaných vedeckých štúdií dokazujúcich účinnosť hydroxychlorochínu tak na liečbu, ako aj na prevenciu ochorenia COVID-19.

Ivermektín má 93 štúdií (54 recenzovaných), ktoré ukazujú, že je účinný aj ako prevencia, aj ako liečba na COVID-19.

Napriek nespochybniteľným dôkazom, že tieto lieky doslova zneškodňujú COVID-19 v priebehu pár hodín či dní, Billom Gatesom financovaná Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) a farmaceutické firmy sú z nových indických protokolov zúfalí.

Hlavná vedkyňa WHO Soumya Swaminathová twittovala 10. mája 2021, že oni neodporúčajú ivermektín na liečbu ochorenia COVID-19. Krátko na to svoj twít vymazala.

Stop Candida

Pani Swaminathová, ktorá je mimochodom Indka, citovala tlačové vyhlásenie farmaceutickej firmy Merck z februára tohto roku. Merck je firma, ktorá v minulosti ivermektín objavila a mala ho patentovaný, no patenty už dávno vypršali.

Merck v uvedenej tlačovej správe vyhlásil, že „neexistuje žiadny dokaz“ a „žiadny vedecký podklad“ pre používanie ivermektínu na COVID-19.

Kanadská Globálna televízna sieť zasa ivermektín a hydroxychlorochín nazvala „dvoma liekmi, o ktorých konšpirační teoretici vyhlasujú, že liečia ochorenie vyvolané novým koronavírusom“.

V podobnom duchu sa vyjadrujú aj ďalšie globalistami kontrolované médiá hlavného prúdu.

Posledné 3 týždne nové prípady i úmrtia na COVID-19 v Indii prudko klesajú

Dr. Pierre Kory je hlavným lekárom Aliancie pre intenzívnu starostlivosť COVIC-19 prvej línie. Mainstreamové média tohto dobrého lekára označujú za dezinformátora.

Dr. Kory sa stal známym hlavne vďaka svojmu vystúpeniu pred americkým kongresom ohľadne ivermektínu.

Minulý týždeň urobil Zoom video konferenciu, počas ktorej ukázal, ako veľmi účinné boli ivermektín a hydroxychlorochín od doby, kedy India implementovala zmeny vo svojich liečebných protokoloch.

Graf č.1

Na tomto grafe môžete vidieť, ako sa v Maharashatre (oblasť v Indii) vyvíjali úmrtia na COVID-19 (červená čiara) a nové prípady COVID-19 (modrá čiara). Šedá oblasť vyznačuje časové obdobie, počas ktorého platili nové protokoly zahrňujúce ivermektín a hydroxychlorochín:

 

Graf č.2

Tu nasleduje podobný graf, no pre Nové Delí, hlavné mesto Indie:

Graf č.3

Podobný vývoj ako v Indii bol po zavedení ivermektínu a hydroxychlorochínu zaznamenaný aj v Mexiku:

Záver

Ak vás táto téma zaujala, môžete si pozrieť celé video z prezentácie (v angličtine). Video bolo pôvodne nahraté na YouTube (už neprístupné).

Nakoľko však informácie tohto typu zvyknú v tejto dobe z YouTube rýchlo miznúť, zálohy boli nahraté aj na slobodné necenzúrované platformy ako BitchuteRumble.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Covid Legal USA, Zdroj: thecovidblog.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. mimochodom India protestuje nazývať mutácie vírusu „indický variant“, nakoľko sa nezrodil v Indii

 2. Jose Mourinho

  Kazdy kto predtym videl nejaky dokument popr.video na youtube tak postrehol , ze to co sa snazia podsuvat s touto chripkou je jeden velky odrb.To , ze tam ludi hadzu do Gangy a palia ich na verejnosti bolo uz davno zname takze len voda na mlyn pre ovce ktore nikdy o Indii nic nepoculi..a to ,ze ma India 1,5miliard ludi je asi zbytocne aj rozoberat lebo ked si vyratame vydelime atd.tak cisla su take ake boli aj minule roky ked umierali na „bezne“ choroby kedze vieme v akych podmienkach tam ziju..Banda idiotov co krmi svedkov covid.

 3. https://www.naturalnews.com/2021-05-25-covid-vaccines-gmo-magneto-protein-behavior-brain.html
  Do covid vaccines contain GMO “Magneto” protein capable of remotely controlling behavior, brain activity?
  Obsahujú covid vakcíny gmo „magneto (induktor)“, proteín schopný na diaľku kontrolovať chovanie, mozgovú aktivitu?

  Have vaccinated people with magnets sticking to their arms been injected with Magneto?
  Boli zaočkovaní ľudia ktorým sa magnety lepia na ich ramená zaočkovaní s Magneto?

  • „Magneto“ odkazuje na stejnojmennou postavu z filmové série X-Men. Ovládal svou myslí vše kovové.

  • Vela Vazena JEAN,google: dr.Pierre Gilbert in 1995

   • Ďakujem. Pozrela som.

   • Tu je video o Dr. Pierre Gilbert o vakcínach
    https://www.youtube.com/watch?v=mav2dZqQOcE
    Dr Pierre Gilbert 1995 Magnetic Vaccines (English Subtitles)
    Dr Pierre Gilbert 1995 Magnetické vakcíny

    Dr Pierre Gilbert in 1995:
    „In the biological destruction there are the organized tempests on the magnetic fields. What will follow is a contamination of the bloodstreams of mankind, creating intentional infections. This will be enforced via laws that will make vaccination mandatory. And these vaccines will make possible to control people. The vaccines will have liquid crystals that will become hosted in the brain cells, which will become micro-receivers of electromagnetic fields where waves of very low frequencies will be sent. And through these low frequency waves people will be unable to think, you’ll be turned into a zombie. Don’t think of this as a hypothesis. This has been done. Think of Rwanda“

 4. https://www.naturalblaze.com/2021/05/big-pharma-is-already-preparing-vaccines-for-the-next-global-pandemic.html
  Big Pharma Is Already Preparing Vaccines For The Next Global Pandemic
  Farmaceutický priemysel už pripravuje vakcíny pre ďalšiu celosvetovú pandémiu

 5. https://www.banned.video/watch?id=60ad3fb6410db54bf3a0d515
  SHOCK VIDEO: Canadian Police Stop Parents From Entering Clinic Where Children Are Being Vaxxed
  Šokujúce video: Kanadská polícia zakázala rodičom aby vstúpili do kliniky kde sú deti očkované.

  Tieto deti boli nalákané na zmrzlinu a potom ich zaočkovali.

  Canada and it’s authoritarian police force are in lock-step with The Great Reset vaccine agenda, luring children with ice cream and prizes while receiving experimental vaccine for a virus that won’t even infect them.

  • dokonca v parkoch mali zmrzlinove “ mobilne „stanky“,kde deti ockovali za zmrzlinu

   • Milý pán John, klikla som na zemavek.sk a je tu ten článok:
    https://zemavek.sk/caka-aj-nas-to-co-deti-v-kanade-vakcina-za-zmrzlinu/
    Čaká aj nás to, čo deti v Kanade? Vakcína za zmrzlinu

    Deti v Kanade sa vo veku od 12 rokov môžu nechať zaočkovať experimentálnou génovou terapiou aj bez súhlasu rodičov. Motivácia? Vakcína za zmrzlinu. U nás to bolo predbežne za babku, ak sa nemýlime.

    Niečo tu ale logicky nesedí, kovid je totiž v detskej populácii štatisticky neškodný. Že to ignorujú u nás na školách, zdôvodňuje potrebu zamyslieť sa nad vyššie uvedeným textom. Cui bono, vážení?

    Autor: JUDr. Peter Weis

    Včera ale na banned.video bolo video, že kliniku obkolesili policajti, aby rodičia neboli schopní ochrániť svoje deti pred „štepením gmo experimentálnou vakcínou, za ktorú nikto nenesie zodpovednosť“.

    Ja dodávam, že už tu máme koncentračný tábor

    • Ohromné!Vláda Slovenska preváda genocídu na vlastných obyvateľoch,t.z.,že je zodpovedná-už dlhý čas,za tisíce mŕtvych obyvateľov čo je až nepredstavitelný zločin a tí čo tento zločin-genocídu nariaďujú a riadia sú ZLOČINCI ktorích treba postaviť pred súdny tribunál ako tích v Norimbergu!!!Alebo použiť osvedčenú metódu bratov čechov z 15 storočia? a vyhádzať ich z vládnych budov,ako češi vyhádzali konšelov…

 6. https://tadesco.org/irska-imunolozka-prof-dr-cahill-varuje-mnoho-lidi-ockovanych-proti-corone-by-mohlo-zemrit-na-tzv-cytokinovou-bourku/
  Irská imunoložka Prof. Dr. Cahill varuje: Mnoho lidí očkovaných proti coroně by mohlo zemřít na tzv. cytokinovou bouřku

  • Mnoho ľudí zaočkovaných proti korone by mohlo za niekoľko mesiacov zomrieť na takzvanú smrteľnú cytokínovú búrku, varuje írska imunologička a molekulárna biologička Prof. Dr. Dolores Cahill. Vyplýva to z vedeckej štúdie. Mŕtve zaočkované obete potom môžu byť opätovne vyhlásené za nové prípady Covid-21, aby bolo možné presadiť fašistické opatrenia, ako sú karanténne koncentračné tábory a nútené očkovania.

   • Covid-21 sa stáva skutočnosťou, potvrdil sa plán koncentračných táborov
    Očkovanie mRNA a DNA teda nechráni pred koronavírusmi, ale robí z nich oveľa nebezpečnejšie ohrozenie pre očkovaných ako predtým. Pokým tieto poznatky nebudú rozšírené do celého sveta, môžu výrobcovia vakcín a ich skorumpovaní odborníci a politici v správach deklarovať tieto účinky a vedľajšie účinky vakcín ako nové prípady korony a pravdepodobne prípady Covid-21. Covid-21 sa už spomínal v októbri 2020 v uniknutom pláne, ktorý stanovuje, ako by mala Corona slúžiť ako zámienka na zavedenie nového fašistického medzinárodného svetového poriadku vrátane koncentračných táborov pre odmietateľov očkovacích látok.

   • a potom bude z tych mrtvol vytvore hnojivo-BIOSLUDGE ,20 stat tuna v Amerike je Wisconsin,co to bude aplikovat

 7. https://otevrisvoumysl.cz/co-se-skutecne-deje-v-indii-svedectvi-cloveka-z-terenu/
  Co se skutečně děje v Indii? Svědectví člověka z terénu

  Ve zkratce…
  Poslechněte si svědectví člověka, co přes rok strávil v Indii během covidu a podává svědectví, co se tam skutečně děje a co si myslí o zprávách z médií, která šíří strach o tom, jak je to tam strašné. Více ve videu.

 8. Pani Jean vy sa len tak ľahko nevzdávajte nech vám zdravíčko slúži a portál bádateľ ďalšie články ktoré nám pomáhajú objasniť situáciu ďakujem

  • Ďakujem, pán Štefan za prianie dobrého zdravia. Veru na starobu ho potrebujem. Ja som bohužiaľ obeť očkovania, neskoro zobudená vo všetkom. Teraz tu vypisujem, moje okolie ma neberie, všetci sa dali zaočkovať, takže nemám slov.
   Viem aj ja si musím zachovať ako tak svoje psychické a fyzické zdravie.
   Aj ja Vám prajem veľa zdravia, tímu Bádateľa a všetkým prispievateľom.

  • Pani JEAN je uzasna Zena,klobuk dole

   • Ďakujem pán John. Každému dobre padne pochvala, čo sa už dnes bohužiaľ nenosí. Dnes je len asertivita, ísť dopredu cez mŕtvoly, len „ja“ mám pravdu nikto iný…musíme druhého zhodiť aby „ja“ som bol niekto…
    Ale už ďalej nefilozofujem, varím a medzitým internet.

   • Len zamyslenie – čo myslíte, koľko toho máte idealizované v podvedomí vďaka seriálom? Toto – USA seriál o čarovnej Jeanny /analógia o Ginovi/, sme sledovali za socíku v Bratislave na ORF.

    http://www.endedtvseries.com/wp-content/uploads/2014/06/artworks-000051996803-cnwwfn-original.jpg

    I Dream of Jeannie (TV Series 1965-1970) – IMDb
    [Prehľadávať doménu imdb.com] https://www.imdb.com/title/tt0058815/
    Series cast summary: Barbara Eden … Jeannie / … 139 episodes, 1965-1970 Larry Hagman … Major Anthony Nelson / … 139 episodes, 1965-1970 Bill Daily … Major Roger Healey / …

 9. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/05/26/wuhan-lab-deleting-files-proving-fauci-funding.aspx
  Wuhan Lab Caught Deleting Files Proving Fauci Funding
  Laboratórium vo Wuhangu bolo prichytené, že maže súbory (spisy), ktoré dokazujú že ich financoval Fauci.

 10. https://tadesco.org/lady-gaga-lituji-ze-jsem-prodala-svou-dusi-temnym-silam/
  Lady Gaga: Lituji, že jsem prodala svou duši temným silám

 11. https://www.banned.video/watch?id=60ada88a20262d4f3eb6a673
  Frontline Nurse Explains The Lies Of COVID And The Dangers Of The Vaccine
  Sestrička z frontovej línie vysvetľuje lži okolo COVIDU a nebezpečenstvá vakcíny.

 12. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/madrid-predstavil-budoucnost-vice-migrantu-vysoke-dane-sdilene-vlastnictvi-domu-a-mene-masa/
  Madrid představil budoucnost: Více migrantů, vysoké daně, sdílené vlastnictví domů a méně masa

  a plán odměnil nadšeným potleskem i místopředseda Evropské komise Maroš Šefčovič.

 13. https://www.naturalnews.com/2021-05-25-superparamagnetic-nanoparticles-delivered-via-vaccines.html
  Superparamagnetic nanoparticles delivered via vaccines; Operation Warp Speed a TRAP for Democrats, and the engineered collapse of America accelerates
  Supermaramagnetické nanočastice doručené cez vakcíny: Operácia Warp Speed a PASCA pre Demokratov a skonštruovaný kolaps Ameriky sa zrýchľuje

 14. V US je moznost pouziti leciv tvrde potlacovana, jmenovane leky je prakticky nemozne opatrit. Dela se vsechno pro to, aby bylo mozno vyhlasit mandatory vakcinaci.

  • věra schmidová čeporánová

   objednala jsem a taky zaplatila, léky ivermectin od výrobců z indie, za 6 dní byly v praze, musela jsem jít na celní úřad a tam mi sdělili, že protože jsou to léky, a ještě k tomu ivermektin, nesmí se sem dovážet a poslali to zpátky do Indie.takže je zcela jasné, že máme jen dvě možnosti- neléčit kovid, mít komplikace nebo i zemřít anebo se dát zaočkovat a zemřít s jedy v těle.

   • Ivermectin – dá sa zohnať po známosti cez veterinára – ale aby ich obmedzili – nefasujú ho už v pevnej liekovej podobe, ale ako roztok – akože na injekčné použitie a pre zvieratá – aby si to bežný človek nevedel pichnúť. Ale aj tekutá forma sa dá užiť perorálne – na 1 kg živej váhy tuším 12 miligramov účinného lieku – v ampulkách by mal byť uvedený celkový hmotnostný obsah lieku. Vychádza mi to na 70-80 kg človeka max. okolo 1 gramu. O túto info /12mg/1kg/ sa prosím neopierať!

    „Liquid Ivermectin for Horses – 10mg/ml“
    https://www.heartlandvetsupply.com/p-4732-sparmectin-e-liquid-ivermectin.aspx

 15. https://www.hlavnespravy.sk/je-iste-ze-tretiu-davku-ockovania-budeme-potrebovat-imunita-po-ockovani-vyprchava-protilatky-klesaju-tvrdi-sabaka/2552088
  Je isté, že tretiu dávku očkovania budeme potrebovať. Imunita po očkovaní vyprcháva, protilátky klesajú, tvrdí Sabaka

 16. Hovorí Peter Weis o covid podvode:

  http://radio.infovojna.sk/

  • tak teraz už vieš, že niekto dostáva placebo a niekto sérum …lebo SK je v tretej fáze testovania „vakcíny“

 17. Pekný blog:
  AKCIA!!! Paušálne očkovanie… a ako bonus zelena kartička zdarma

 18. Aké peknučké, môžeme aj vyberať:
  https://www.hlavnespravy.sk/system-volneho-vyberu-vakcin-by-mal-fungovat-najneskor-7-juna/2552460
  Systém voľného výberu vakcín by mal fungovať najneskôr 7. júna

  • Riadne sa smejem nad blogom pod týmto článkom (len tie „slová“):

   Ja som si už vybrala….zdravie a život….a vaše vakcíny si napichajte sami a vašim blízkym do riti….aj 2x denne….ale nás normálnych a zdravých tým láskavo neobťažujte , neurážajte a neohrozujte…..ďakujem….:):)

 19. http://www.nwoo.org/2021/05/26/nemoci-a-umrti-zpusobene-tak-zvanymi-vakcinami/
  Nemoci a úmrtí, způsobené tak zvanými vakcínami

  Očkování je totiž mnohem nebezpečnější než si dokážeme představit

  Pomocí očkovacích pasů společně s bankovním znovunastavením (reset) nás naši vládci připravují na ultimativní diktátorský systém, do kterého nás chtějí uvrhnout. Musíme bojovat ze všech sil proti těmto záměrům, jinak se náš život změní na holé peklo.

 20. https://www.infowars.com/posts/first-man-to-receive-covid-19-vaccine-is-dead-wednesday-live/
  First Man to Receive Covid-19 Vaccine is Dead – Wednesday Live
  Prvý muž čo prijal Covid-19 vakcínu je mŕtvy.

 21. https://www.infovojna.sk/article/vakciny-na-covid-mohou-zpsobit-lavinu-neurologickych-onemocneni
  Vakcíny na Covid mohou způsobit lavinu neurologických onemocnění

 22. Na Sk ochrnulo už 5 mužov po týchto pokusných sérach.
  Nebudem to nazývať vakcínami lebo vakcína to nie je, keďže to je v tretej fáze skúšania.

 23. Jean, neviem ako sa vám stala tá nehoda s očkovaním, ale skúste veriť, že ste dostala placebo.
  Pretože 3 fáza testovania séra spočíva v tom, že niekto dostane placebo a niekto sérum. Placebo je len fyziologický roztok. A nikto z pichnutých nevie čo dostal, len ten kto tú dávku podáva.
  Testovanie trvá tri roky a potom sa to vyhodnotí… A možno potom sérum schvália ako vakcinu.

  • Tá nehoda s očkovaním sa mi stala pred mnohými rokmi. Ale zobralo mi to pol života a majetok. Preto dosť vidím do očkovacieho biznisu.

 24. Aké peknučké:
  https://www.infovojna.sk/article/mikasov-urad-pripusta-ze-koronavirusom-sa-moze-infikovat-aj-zaockovana-osoba
  Mikasov úrad pripúšťa, že koronavírusom sa môže infikovať aj zaočkovaná osoba

 25. https://www.infovojna.sk/article/audio-vynucovana-vakcinacia-v-statnej-nemocnici
  AUDIO: Vynucovaná vakcinácia v štátnej nemocnici26.05.2021 | 11:08

  „Včera“ to bol tento mladý muž, dnes to bol niekto iný? Zajtra to bude kto?

  • Blog pod týmto článkom:
   Mnohí lekári sa stali špinavcami – za judášsky groš, prisluhovačmi tejto fašistickej vlády.

   • Ďalší blog pod týmto článkom:
    Najdôležitejší moment 2:57 Lekár Smrť: „Aspoň niekto z rodiny by ste mali byť…“ Snaha otráviť sérom aspoň jedného člena každej rodiny, ktorý na ostatných potom prenesie spike proteín. K múru toto hovado!

    • Ďalší blog:
     trestny cin natlaku jak vysity. Ako sa vola pan doktor?
     10 000 ludi ockovanych Pfizerom a nemal ani jeden neziaduce priznaky? Ako pan doktor, klamstvo jak svina. A kolko euro dostavate pan doktor za jednu vakcinu?

 26. Jednoduchá

  ….presne tento ,,prípad“ spomínal v predch.článku aj Maroš……milá Jean, mrzí ma, že ste sa pri tom očkovaní tak ,,dostala“, no akosi nechápem, čo s tým má spoločné majetok…………………ste milá žienka, prajem Vám, aby ste bola dlho zdravá a vitálna, veľmi nám tu svojimi príspevkami pomáhate, držte sa ! :-)……………………….

 27. Ved oni uvidia všetci čo sa na tom podieľajú ajaj za peniaze co človek dokáže spraviť tomu druhému ale nie každý sa da zapredat diablovi oni sú už označkovani samotným satanom lebo to je jeho špinavá hra pospinit Stvoriteľa vesmíru ale ako vieme Boh ma neobmedzenú moc papa

 28. Jednoduchá

  ….a tiež Jean, máte podobné zmýšľanie ako Maroš a John………………………………………..

 29. „PRETO NIE RYBA ŽILINA!“

  Spotrebiteľský bojkot výrobkov Ryba Žilina! Šéfstvo podniku plánuje /Infovojna.sk, 27.5.2021/ hromadné očkovanie zamestnancov! A teraz!

  1/ Aspekt 1 – Uvedomte si, aký podiel má vo výrobe ručná práca zamestnancov – nakoľko sú v kontakte so surovinami – ktoré potom budete konzumovať! A tie množstvá majonézy! A majonéza je vyslovene „agar“ na množenie mikroorganizmov! Je toto náhoda?!

  2/ Aspekt 2 – Nátlak na zamestnancov! „Vakcína“ je experimentálna – jej riziká sa prenášajú na zamestnancov a ich blízke osoby – a poťažmo aj na spotrebiteľov!
  https://www.infovojna.sk/article/advokatska-kancelaria-weis-partners-z-dovody-ochrany-zdravia-zakazala-vstup-zaockovanym-proti-koronavirusu

  http://www.rybazilina.sk/kontakty/
  [email protected]
  [email protected]
  http://www.rybazilina.sk/ryba-zilina-2/
  http://www.rybazilina.sk/treskabar-prevadzky/

  „PRETO NIE RYBA ŽILINA!“
  https://www.infovojna.sk/article/vakciny-na-covid-mohou-zpsobit-lavinu-neurologickych-onemocneni

  • a čo tak darovanie krvi od zaočkovaných?
   ANO, po druhej dávke (neviem presne po koľkých týždňoch) už môžu darovať krv.

 30. Jednoduchá

  …..proti tomuto by rozhodne mali títo zamestnanci zakročiť…… veď človek, každý 1, nič nemusí……………. ,,len zomrieť“…………………………….krv od očkov.? tak toto sa už ,,trošku zamotáva“…………………….stále verím tomu, že tých zaočkovaných bude čo najmenej……………………..

 31. Jednoduchá

  …maroš vďaka za infor. o ivermectíne………………………

Pridajte komentár

*