Štúdia odhalila, že orgány vyrezávajú z tiel darcov, keď sú ešte bdelí


Print Friendly, PDF & Email

Štúdia odhalila, že orgány vyrezávajú z tiel darcov, keď sú ešte bdelí

Ak ste darca orgánu, možno ste si to postavenie vybrali z dobrej vôle, nazdávajúc sa, že vám lekársky personál neodoberie orgány skôr, ako budete mŕtvi a bez vedomia.

Nová vedecká štúdia však odhaľuje, že k odoberaniu orgánov veľmi pravdepodobne dochádza aj vtedy, keď sú pacienti ešte pri vedomí, hoci ich srdcia už prestali biť.

To znamená, že pacienti si plne uvedomujú – a zažívajú všetku bolesť spôsobujúcu lekármi, ktorí sa rýchlo zarezávajú do ich tiel a odoberajú im orgány, aby vytvárali „transplantačné zisky“ pre skorumpovaný zdravotnícky systém.

Aj keď vám prestane biť srdce, ste ešte niekoľko minút stále nažive a pri vedomí

Keď vám prestane biť srdce, tak ešte nie ste naozaj mŕtvi, hoci to lekári využívajú na to, aby vás vyhlásili za mŕtveho.

„Ľudia, ktorí prežili zástavu srdca, neskôr presne opisovali, čo sa okolo nich dialo po tom, čo im prestali biť srdcia,“ povedal Dr. Sam Parnia, výskumník, ktorý skúma vedomie po smrti. Jeho komentáre odvysielali Fox News:

Povedal: „Opisujú prizerajúcich sa lekárov a pracujúce sestry, opisujú uvedomovanie si všetkých rozhovorov, všetkých odohrávajúcich sa vizuálnych vecí, ktoré by im inak neboli známe.“

Povedané inak, niekoľko minút po tom, čo vám prestane biť srdce, ste stále nažive, pri vedomí a bdelí. Iba to, že vám prestane biť srdce, ešte okamžite nevypína aktivitu mozgu.

Malo by to byť zrejmé aj lekárom, ale prehnitý a zlý zdravotný systém tento problém roky prikrášľuje, predstierajúc, že smrť je okamžitá, že k nej dochádza vo chvíli, keď prestáva biť srdce.

„Znamená to, že ste v podstate ´uväznení´ vo svojom mŕtvom tele, so stále fungujúcim mozgom,“ uvádzajú Fox News.

Ak ste darca orgánu, je to tá chvíľa, kedy vám lekári bez použitia anestézy (lebo predpokladajú, že ste mŕtvi) zarežú do tela a začínajú vám rýchlo odoberať orgány. Vy to všetko cítite, ale ste uväznení vo svojom tele a nemôžete sa hýbať, ba ani kričať.

Ak ste darca orgánov, chamtivé nemocnice a neetickí lekári vám môžu začať odoberať orgány ešte SKÔR, než zomriete

Lekári sú zdravotníckym priemyslom tlačení k odoberaniu čo najväčšieho počtu orgánov, lebo orgány sú pre nemocnicu zadarmo, no tá istá nemocnica dokáže na transplantácii orgánov generovať výnosy v hodnote miliónov dolárov (poznámka redakcie: Taká je situácia v USA, no aj u nás na Slovensku – v kráľovstve korupcie, sa nevylučujú úplatky za nájdenie či sprostredkovanie orgánov, hoci zákon to formálne vylučuje).

Obchodovanie s orgánmi je presiaknuté neetickými lekárskymi zločinmi a desivými skutočnosťami, ktoré sa takmer nikto neodvažuje priznať.

V priebehu rokov sa objavilo mnoho správ, tvrdiacich, že lekári hanebne vyhlasujú pacientov za mŕtvych aj vtedy, keď v skutočnosti ešte nie sú, aby im začali odoberať orgány skôr, ako prestanú biť ich srdcia.

Šokujúca investigatívna kniha s názvom Červený trh (od Scotta Carneyho) dokumentuje neetické praktiky priemyslu obchodovania s orgánmi.

Podtitul knihy je: „Na stope priekupníkov s orgánmi, zlodejov kostí, pestovateľov krvi a priekupníkov s deťmi“. Uvedená kniha prináša desivú pravdu o priemysle odoberania orgánov, ktorý zdravotnícky establišment celé desaťročia tak úspešne zakrýva.

Skorumpovaný zdravotnícky systém vás tlačí k darovaniu orgánov v ich prospech, nie váš

Celkovo sa celý tlak na vás, aby ste sa stali darcom orgánov, zakladá na zdravotníckom systéme ziskov. Vaše orgány potrebujú na to, aby mohli pacientom účtovať za transplantácie orgánov (či už otvorene v USA alebo vo forme skrytých úplatkov na Slovensku).

Netreba však zabúdať ani na ďlšie formy ziskov, ktoré z toho tečú – za lieky a celoživotné opakované návštevy lekára.

V snahe o tieto zisky zdravotnícky systém lživo naznačuje, že transplantácie orgánov sú akoby zadarmo, akoby nemocnice a lekári dobrovoľne obetovali svoj čas a zdroje na záchranu životov.

Je to veľká lož.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Pravdou je, že transplantácie orgánov sú pre mnohé nemocnice zdrojom obrovského zisku a zatiaľ čo nemocnice a lekári na týchto zákrokoch nesmierne zarábajú, neplatia vôbec nič rodine zosnulej osoby, ktorej orgány toto celé vôbec umožňujú.

Prečo by sa darcovia orgánov mali svojich orgánov vzdávať zadarmo, keď lekári, nemocnice a farmaceutické spoločnosti z nich majú obrovské zisky? Ak je skutočným cieľom „zachraňovanie životov“, prečo potom nemocnice neponúkajú všetky transplantácie orgánov zadarmo (a bez úplatkov)?

Odpoveď je zrejmá: Je to veľký biznis. Je centrom zisku pre skorumpovaný, zlý zdravotnícky priemysel.

A ak ste darca orgánov, potom toto veľké zlo udržiavate a eventuálne sa vystavujete desivému mučeniu, keď vám chirurgovia vytrhávajú z tela orgány, i keď ste stále nažive a pri vedomí.

Situácia s „darcovstvom“ orgánov na Slovensku

Na Slovensku sa pred časom zaviedol zákon (574/2004 Z.z), že každý sa automaticky stáva darcom orgánom, pokiaľ nevyjadrí vôľu ním nebyť. Platí to od 1.1.2005. Odobratie orgánu je tak možné aj bez súhlasu a dokonca aj proti vôli pozostalých rodinných príslušníkov!

Dôvodom bolo zjednodušiť a zrýchliť transplantácie eliminovaním byrokracie so získavaním súhlasu pozostalých. Preto sa dnes každý automaticky považuje za darcu orgánov, ide o takzvaný „predpokladaný súhlas“.

Bohužiaľ, aj keď sa to na prvý pohľad môže zdať ako dobrý systém, kvôli skutočnostiam uvedeným v tomto článku, je zrejmé, že to až tak dobrý systém zrejme nie je.

Ak nechcete byť automaticky považovaní za darcu orgánov, odvolať svoj „predpokladaný súhlas“ môžete tak, že vyplníte Písomné prehlásenie o nesúhlase s odberom a tkanív po smrti na transplantačné účely.

Formulár si môžete stiahnuť zo sekcie formulárov na stránke Národnej transplantačnej organizácie alebo priamo TU.

Zaujímavý je tiež fakt, že Národná transplantačná organizácia zverejnila formulár vo formáte Word (stav k 27.5.2019). Microsoft Word pritom nie je voľne dostupný program. Jeho cena je 135 Eur a nie každý ho má doma!

Zdá sa, akoby tu niekto chcel celý proces zámerne sťažiť. Preto sme pre vás daný formulár preformátovali do voľne dostupného formátu PDF. Stiahnuť si ho môžete TU.

Vyplnené prehlásenie s vaším overeným podpisom (napríklad u notára) je potom potrebné zaslať na adresu: Národná transplantačná organizácia, Limbová 14, 833 03 Bratislava. Za deti posiela uvedený formulár rodič, respektíve zákonný zástupca.

Ako môžete skutočne pomôcť s transplantáciami

Ak chcete naozaj pomôcť iným, učte ľudí chrániť si vlastné orgány zdravým životom, stravou a vyhýbaním sa toxínom. Keď učíte ľudí uchovávať zdravie ich vlastných orgánov, znižujete potrebu nových transplantácií a sprístupnite tak viac orgánov tým, ktorí na ne čakajú.

Môžete začať tým, že budete ľudí učiť vyhýbať sa toxickým vakcínam, lebo vakcíny poškodzujú obličky. Chemoterapia poškodzuje srdce, pečeň a mozog.

Vystavovanie sa herbicídu glyfosátu a ďalším poľnohospodárskym chemikáliám poškodzuje všetky vaše orgány.

Ak chcete skutočne zachraňovať životy a pomáhať iným, nabádajte ich čítať stránky ako sú ta naša na Slovensku, či Natural News alebo Dr. Mercola v USA. Môžu sa na nich dozvedieť, ako sa vyhnúť ochoreniu a chrániť svoje orgány, ktoré im dal Boh.

O ďalších príbehoch extrémneho násilia uplatňovaného proti ľudským bytostiam zdravotníckym systémom, sa dočítate aj na stránke MedicalViolence.com.

Pokračovanie článku…

K tomuto článku sme napísali aj ďalšie pokračovanie. Nájdete ho TU.

Dozviete sa v ňom podrobnejšie o dvoch druhoch situácií, kedy sa odoberajú orgány. Ďalej zistíte, akí sú ľudia s „mozgovou smrťou“, či sú naozaj mŕtvi a tiež, aký hrozný priebeh má odoberanie orgánov pri mozgovej smrti.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pari Špekulantka

  Zaujíma ma, aké sú kontraindikácie na darovanie orgánov – vek, choroby,…
  Bola som prekvapená, keď vo filme Divočina (podľa autobiografickej knihy), pacientka, ktorá zomierala na rakovinu, dala súhlas na transplantáciu rohovky. Asi by som nechcela orgán od chorého na rakovinu.

  • Kazda krv a organy nesu svoje informaciie, miesat ich je riskantne. Pripada mi to ako miesat biele vino s cevenym, moze sa vydarit ale aj pokazit. Ja nie som darcom a tiez od nikoho nic necakam. Verim v reinkarnaciu, nasa dusa zije vecne.

 2. A nie je to tak, ze sa organy odoberaju po mozgovej smrti? Clovek je na pristrojoch, co telo urdzuje akoze pri zivote (aby bolo okyslicene a prekrvene), ale smrt sa stanovi na zaklade mozgovej aktivity. Aspon ja to mam tak zafixovane.

 3. horsie je ked vyvoleny tohto sveta maju na to aby si odchytili zdraveho a mladeho na suciastky aby este mohli pokracovat v robeni zla

 4. Mozem link na tu studiu co toto opisuje ? Chcem si to precitat cele
  Dakujem

 5. Anka Košičanka

  Pozor na autohavárie, ale aj iné havárie. Možno boli naplánované pre zisk živých súčiastok pre ancikristov. Sledovať a odpočúvať /aj v hajzli/ všetkých, čo spôsobili haváriu. Raz sa možno prerieknu. Alebo priznajú na smrteľnej posteli. O únosoch ľudí/nie ufónmi/ ani radšej nehovorím. Dúfam, že nedôjde k situácii, keď ľudia začnú masovo zabíjať lekárov-najmä chirurgov a rozbíjať nemocnice

Pridajte komentár

*