Gonzalo Lira: Kabalistické šváby požierajú Západ za živa


Print Friendly, PDF & Email

Gonzalo Lira: Kabalistické šváby požierajú Západ za živa

(Henry Makow, Gonzalo Lira, henrymakow.com) „Keby Julian Assange nebol vo väzení, povedal by to isté o Ukrajine. USA minuli na Ukrajine od 24. februára 2022 viac peňazí ako za prvých päť rokov vojny v Afganistane.

Catherine Austin Fittsová a doktor Mark Skidmore podrobne opísali krádeže desiatok biliónov (desaťtisíciek miliárd) dolárov od amerických daňových poplatníkov. Ukrajina je poslednou šancou pre elitu, ako ešte okradnúť daňových poplatníkov, kým sa ich Ríša dlhov úplne zrúti.“

Gonzalo Lira o Ukrajine, NATO a našej budúcnosti

Rusko minulý rok minulo na obranu 65,9 miliardy dolárov. Vojenský rozpočet USA je 839 miliárd dolárov.

Rusko má rakety Mach 20 (20-násobok rýchlosti zvuku). Dokonca aj Irán má rakety Mach 14. USA zápasia s tým, že rakety Mach 5 zlyhávajú pri testovaní. Korupcia vo Washingtone a na Wall Street je hlavným dôvodom rozdielu medzi ruskými a americkými raketami.

Gonzalo Lira opísal, ako americká armáda dostala lekciu jedného marcového rána, keď na výcvikovú základňu NATO neďaleko poľských hraníc zo vzdialenosti 400 kilometrov (248,6 míľ) odpálili ruské riadené strely.

Americký radar ich nezachytil a nevyslal žiadny varovaný signál, že rakety prichádzajú.

Rakety s plochou dráhou letu sú pri rýchlosti Mach 3 relatívne pomalé, ale ruské prostriedky elektronického boja sú tak ďaleko pred našimi (americkými), že sme nikdy nevedeli, že prídu.

Na základni bolo 500 vojakov NATO s modernými zbraňami pre Ukrajincov za 400 miliónov dolárov. Takmer všetci vojaci zomreli a zbrane boli zničené. Ponaučenie.

Ak by americkí generáli brali svoje prísahy vážne, vyhlásili by stanné právo a zatkli mužov, ktorí ukradli bilióny z ministerstva obrany a iných vládnych agentúr.

Americká armáda je dobrá tak akurát na zabíjanie neozbrojených civilistov a likvidovanie armád krajín tretieho sveta. A ešte sprchovanie sa s transgendermi. Ich primárnou úlohou je plniť vrecká Wall Street.

Chcel by som spomenúť príbeh, ktorý povedal D. Skidmore o americkej armáde. Myslel si, že je to vtipné. Ministerstvo financií USA raz poslalo armáde šek na 800 miliárd dolárov, aby ním zakryli veľmi hlboké diery vo svojom účtovníctve. Zmizli bilióny dolárov. Hádajte, čo sa stalo? Aj ten šek na 800 miliárd dolárov generáli stratili.

Gonzalo Lira chcel však poukázať na iné veci

Podľa neho bude táto zima najhoršou, akú Európa zažila od roku 1945. Očakáva, že africkí a moslimskí prisťahovalci sa budú búriť. Nie sú zvyknutí na chladné počasie a nebudú sa im páčiť ich nevykúrené byty a mizerné prídely jedla.

Neprekvapilo by ho, keby v Európe vypukla občianska vojna. Žil v Holandsku a dnes vidí holandských farmárov ako možnú iskru pre to, čo príde, keď masy nebudú mať žiadne teplo, prácu a jedlo.

Myslí si, že Európania sú kolektívne šialení. Spáchali etnickú samovraždu. Za jednu generáciu sa populácia zmenila tak, že drvivá väčšina detí do 18 rokov v západnej Európe je buď narodená v cudzine, alebo sú to potomkovia prisťahovalcov. Nezaujímajú ich britské alebo európske hodnoty.

„Nedávno som čítal o veľmi malom meste v Anglicku, kde bolo za posledných 30 rokov znásilnených tisíc britských detí moslimami. Polícia neurobila nič. Som fanúšikom britských spisovateľov záhad, ale táto moderná policajná fraška je opovrhnutiahodná. Občianska vojna by bola zlepšením,“ uviedol Gondzalo Lira.

Gonzalo Lira diskutoval o bezpečných miestach pre život počas nadchádzajúceho kolapsu spoločnosti. Poukázal na to, že chudobné štáty bez pokročilých technológií nedokážu robiť všetko to nepríjemné sledovanie (QR kódy, covid pasy), ktoré môžu robiť v USA a Európe.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Ďalším faktorom je, že tam, kde budete bývať, musí byť veľa jedla. Mám rád východnú Európu. Myslím, že Odessa by mohla byť skvelým miestom na život, keď ju oslobodí ruská armáda.

Radšej však zostanem v USA. Amerika nie je Európa. Máme federálnu formu vlády.

Republikáni ovládajú guvernérstvo, súdnictvo a obe komory zákonodarných zborov v polovici štátov. Každý štát má národnú gardu pod kontrolou guvernéra. A každý člen gardy s kľúčmi môže získať guľomet kalibru 50 mm, ostreľovacie pušky, výbušniny C-4 a čokoľvek iné, čo si myslí, že by mohol potrebovať.

Guardian navyše poznamenal, že 7,1 milióna Američanov má 40 alebo viac zbraní a najmenej 100 000 nábojov.“ dodal Gondzalo.

V USA majú plán na zatknutie miliónov ľudí v prípade kolapsu

Zločinci vo Washingtone DC pripravili nezákonný plán na zatknutie 8 miliónov Američanov a ich uväznenie bez súdu, v prípade, keď dolár skolabuje.

Pred rokmi Gonzalo Lira poukázal na to, že to nikdy nebude fungovať, pretože až 20 miliónov Američanov si budú myslieť, že sú na zozname. Predpokladajme teda, že federálovia by mohli v prvý deň zhromaždiť 20 000 ozbrojených mužov, aby zatkli označených Američanov a poslali ich do koncentračných táborov.

Na druhý deň niekto vyhodí do vzduchu elektrické vedenie do Washingtonu, DC. Ak by len 1% zo 7,1 milióna mužov prešlo do protiofenzívy a lovilo „zlých chlapov“, pričom by každý vystrelil v priemere 500 nábojov, v hneve by bolo vypálených 35,5 milióna výstrelov.

Samozvaní vodcovia a ich prisluhovači vo federálnej vláde, ktorí by prežili, by utiekli a nechali všetko na starosť guvernérom štátov.

Gonzalo Lira opovrhuje lídrami USA, Kanady a Európy. Ani jeden z 5 kandidátov, ktorí majú nahradiť Borisa Johnsona, sa nikdy nezastal britského ľudu. Naši „lídri“ neurobili nič, aby si svoje pozície zaslúžili. Sú len lokajmi pre mužov, ktorým umožňujú kradnúť naše peniaze z daní. Vedia, že strácajú moc.

Gondzalo ďalej hovorí, že ľudia, ktorých najviac nenávidia, sú tí, ktorí im povedali, že ich plány sú zlé a že nebudú fungovať. To je dôvod, prečo je Julian Assange vo väzení a nespočetní ďalší prišli o svoje kanály na YouTube a účty na Twitteri.

Záver

Ak ste nečítali žiadny z mojich novších článkov, rád by som zopakoval, čo povedal Sergey Glazyev, že s nami plánuje urobiť už v máji 2023 na nasledujúcej konferencii BRICS (Brazília, Rusko, India, Čína, Južná Afrika).

Glazyev je ministrom pre integráciu a makroekonómiu v Euroázijskej únii. Saudská Arábia, Turecko, Egypt, Indonézia, Mexiko, Argentína a mnohí ďalší prejavili záujem o vstup do BRICS. Glazjevov plán je, že rozšírené spoločlenstvo BRICS, teda „globálny juh“, odmietne splatiť akékoľvek pôžičky denominované v dolároch, librách, eurách a jenoch.

Naše finančné inštitúcie by skolabovali. Všetky peniaze v banke by sa stratili hneď v prvý deň.

Na druhý deň by sa spustil kolaps kvadrilión dolárov v rôznych derivátoch. Tretí deň by inflácia trvalo znížila mzdy o 60% alebo viac, o 100% pre každého, kto by prišiel o prácu.

Vypukli by celonárodné potravinové nepokoje. Čakal by som, že každé väčšie americké (a zrejme aj európske) mesto by bolo vypálené.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autori: Henry Makow, Gonzalo Lira, Zdroj: henrymakow.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. No. Asi 3 x som si prečítala dnešný (19.7.2022) článok a stále nechápem.. O čom to chcelo byť. Ale určite chyba bude v mojom prijímači, za čo sa ospravedlňujem, že možno dnes je pre mňa – nejaký taký nepochopiteľný deň ( i z iných aspektov). Sorry.
  Čo som – minimálne – chcela pochopiť – je, že kto to vlastne (pre slovenskú komunitu) nejaký Gonazalo Lira je? – kvôli súvislosti s článkom – dať si to do nejakej kompozície.

  Našla som nasledovné:
  „Gonzalo Lira je jedným z mála západných novinárov, ktorí sa odvážili otvorene hovoriť o zverstvách kyjevského režimu. Od začiatku špeciálnej operácie popisuje boje a informuje o situácii na Ukrajine.
  Kam zmizol Gonzalo Lira?
  „Ak sa do 12 hodín neozvem, vedzte, že ma zadržala SBU.“ V Charkove zmizol známy novinár Gonzalo Lira.
  Čilsko-americký spisovateľ, filmár a bloger Gonzalo Lira je už niekoľko dní hľadaný na Ukrajine. Nezávislého blogera uniesli príslušníci SBU alebo ukrajinskí bojovníci.

  Lira sa narodil v roku 1968 v čilsko-americkej rodine v Kalifornii. V roku 1995 ukončil štúdium histórie a filozofie na Dartmouth College. Žil v USA, Čile a Londýne a neskôr sa presťahoval na Ukrajinu. Lira produkoval filmy a napísala knihy.
  Vo februári 2022 bol čílsky bloger v Kyjeve. Na svojom kanáli na YouTube uviedol, že „hoci Ukrajina môže vyhrať propagandistickú vojnu, Rusko vyhráva skutočnú vojnu tým, že sa zmocňuje územia. Už 15 % územia Ukrajiny je pod kontrolou ruskej armády.“

  Po odvysielaní tohto videa v reportáži na prvom kanáli bol Čilan vyhodený z hotela v Kyjeve, kde bol ubytovaný a vrátil sa do Charkova. Neprestal však popisovať udalosti na Ukrajine.
  Hovoril o tom, ako ukrajinské ozbrojené sily využívajú civilistov ako živé štíty, ostreľujú obyvateľstvo a odhaľujú protiruské výmysly. Predovšetkým o údajných ruských vojenských zverstvách v Buči a Kramatorsku. Nevyhol sa negatívnemu hodnoteniu Zelenského politiky a neuspokojivým hospodárskym prognózam.

  Pointa článku:
  Gonzalo Lira je nažive – prihlásil sa a prehovoril o svojom zadržaní SBU.
  „Chcel by som povedať, že fyzicky som v poriadku, len trochu otrasený. SBU ma vyzdvihla v piatok 15. apríla niekedy po 13.00 miestneho času,“ povedal Lira.

  https://pikabu.ru/story/gonsalo_lira_zhiv_9046911

 2. „Na druhý deň niekto vyhodí do vzduchu elektrické vedenie do Washingtonu, DC. Ak by len 1% zo 7,1 milióna mužov prešlo do protiofenzívy a lovilo „zlých chlapov“, pričom by každý vystrelil v priemere 500 nábojov, v hneve by bolo vypálených 35,5 milióna výstrelov.“ = CEZHRANIČNÝ ODKAZ!

  Na Slovensku je pokiaľ viem – 160 tisíc držiteľov palných zbraní – z toho odpočítam 20 tisíc policajtov a zhruba 14 tisíc vojakov z povolania. Ostáva 123 tisíc ozbrojených civilov. 1% nasratých a odhodlaných je 1230 á 100 rán je 123 tisíc výstrelov.

  „Na druhý deň niekto vyhodí do vzduchu elektrické vedenie do Washingtonu, DC.“ – nepoznám zabezpečenie, ale do centra vlády SK dacanov by šťavu hádam išlo hacknúť – prípadne by to zariadili kanálové krysy – „môže o to zakopnúť nejaký bezdomovec či čo“.

  Gonzalo Lira má určite ako polovičný Chilan šajnu, kam až je schopný zájsť fašistický a vôbec totalitný režim pri likvidácii politických odporcov – a to sa analogicky deje od Majdanu 2014 na Ukrajine. V Chile junta bez problémov vyhadzovala nepohodlných z vrtulníkov do oceánu – v Chile ľudia hlavne mizli, a kde nie je telo, nie je dôkaz zločinu. Nemyslím si, že tento spravodajca patrí medzi západných lovcov vojnových senzácií za peniaze – vie presne na ktorej strane ľudstva stojí – a preto prekáža.

  • „Glazjevov plán je, že rozšírené spoločlenstvo BRICS, teda „globálny juh“, odmietne splatiť akékoľvek pôžičky denominované v dolároch, librách, eurách a jenoch.“

   Veľký EVENT?

   Ide o pochopenie mechanizmu, že celý systém funguje na splácaní dlhu. Čiže FUCK You! A to sa ešte nebavíme o riešení, keď veriteľ končí ako mŕtvola! Veď o čom sú filmy ako Podraz? Lebo vo vojne je dovolené všetko – zvlášť voči podrazáckym Chazarom!

   • Miroslav Čižmár

    Tento podraz by stál život milióny ľudí na západe, nie všetci sú chazari.

    • Miroslav Čižmár

     Navyše USA je jadrová veľmoc. Môžu obhajovať použitie jadrových zbraní, aby predišli podrazu a zachránili ľudí na západe.

     • Miroslav Čižmár

      Soros na davose povedal, že musíme ísť do rizika, že sa skončí táto civilizácia, takže takéto vyjadrenia Glazjeva tomu nahrávajú.

     • Navyše USA je jadrová veľmoc. Môžu obhajovať použitie jadrových zbraní, aby predišli podrazu a zachránili ľudí na západe.

      ale hovno.
      USA nemajú záujem zachrňovať nejakých goyim na západe.
      USA ni sú 350 miliónov goyim.
      USA sú malá skupina amerických národných elít, ktorým ide iba o svoje majetky, americkí goyim môžu zdochnúť od hladu

     • USA použije jadrové zbrane, iba ak nehrozí jadrová odveta. Majú takú predstavu že zaútočia na Rusko, a z Ruska nič nepriletí. Hlupáci nereagujte na mňa.

   • Oplatí sa preštudovať – z môjho pohľadu Glaznev je veľmi ambiciózny a mieri najvyššie, čo ak nedosiahne – spojí sa s víťazom – Putinom a vezie sa. Veľmi pripomína podpindusníka Medvedeva, ktorý je teraz proruskejší ako Putin. Úlohou ultra“vlastencov“ je teraz štvať Rusov proti Západu až na doraz. Odbočím – projekt Rodina – čo vám to pripomína? No iste Kollára, ale v ruštine je rodina vlasť a toto pripomína Ha-rabína /B’NAY B’RITH/.
    Treba si uvedomiť, že Rusko „ako picino“ doteraz vždy splnilo svoje záväzky – a v BRICS voči globálnym veriteľom toto odmietnuť by znamenalo zahodiť svoju česť, aj keď Západ šliape po cti Ruska aj tak. Toto sú zásadné veci – áno, čestní doplácajú na svoju „naivitu“ či zásady, ale česť a spoľaahlivosť je viac ako osiahnutie prechodné víťazstvo nejakou nepoctivosťou – podrazom – to je popretie samého seba! A prijatie hry nanútenej súperom! Ak by vyšli Glaznevove plány s podrazom Ruska a BRICS – neplnením záväzkov – následne by to bolo popretie dôveryhodnosti BRICS! Treba si uvedomiť, že toto je vojna chazarských židov a chasidských židov o hlavnú pozíciu vo svetovláde a víťazom teda má byť vždy nejaký žid! Nie je pravda, že žid žida nepodrazí – podrazí, akurát na to použije nežida!

    „Glaznevov nápad“ je až príliš prvoplánovitý, má emociálnu vrstvu pomstychtivosti – je teda určený pre masy Rusov, ktorým v 90-tych rokoch tiež nikto nevyplácal mzdy a oni tak prichádzali o strechu nad hlavou! Čiže áno – ak BRICS nebude plniť svoje záväzky – na Západe ostanú bez miezd pre zmenu tamtí a budú prichádzať o strechu nad hlavou! Otázka – kto pracuje s rozvratom ako hlavným svojím nástrojom vládnutia iným? No furt mi z toho vychádza žid a „Glaznevov nápad“ židovina je!
    Ešte poznámka – všetko sa zdá byť naporiadku, keďže Rusku zablokovali na Západe aktíva, a teda Rusko zaplatiť „Západu“ nemôže, akurát je zásadný rozdiel medzi abstraktom „Západu“ a konkrétnymi subjektami na západe! Chazari – Deep State – obstavili Rusku účty, čím ho dostali do pozície, ako keď vám niekto obstaví účet – nemôžete plniť trvalým príkazom. Ide o to, že ľudia toto z vlastnej skúsenosti chápu, akurát nechápu, že aj Rusko môže „obstaviť účty“ západných firiem, ale to by znemožnilo ich plnenie voči sebe. To je ako zablokovať si účet pred zamestnávateľom, ktorý vám na ne potom nemôže poslať výplatu. Avšak na Západe toto Rusku urobila TRETIA OSOBA!

    Použite prekladač.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Sergey_Glazyev

    Článok je príliš dlhý – nefunguje prekladač – interwiev s Glazevom.
    https://thecradle.co/Article/interviews/9135

    • No furt mi z toho vychádza žid a „Glaznevov nápad“ židovina je!

     Glazjev je ťažký kapitalista, zástanca najtvrdšieho parazitického kapitalizmu, zástanca Putinovej oligarchickej skupiny, podporovateľ oligarchického parazitovania putinových oligarchických parazitov na ruskom národe

     Glazjev je len jeden zo skupiny „ruských“ národných parazitov.

     aj pes vykúsava blchy z kožuchu

   • Maroš
    Glazjevov plán je, že rozšírené spoločlenstvo BRICS, teda „globálny juh“, odmietne splatiť akékoľvek pôžičky denominované v dolároch, librách, eurách a jenoch.“

    problém:
    celá „ruská“ Centrálna banka je ročildova systémová banka
    Kým „Rusko“ nepreberie úplnú kontrolu nad „ruskou“ CeB, tak sú tp reči o hovne, ďalšie divadlo pre goyim.
    Ďalej, Rusko v ponímaní ako štát ruského národa, KEĎ ROZHODUJE O SEBE A ŠTÁTE RUSKÝ NÁROD – také Rusko NEEXISTUJE.
    Existuje Ruská kolónia, ovládaná skupinou oligarchou, pracujúcou a zarábajúcou v ročildovom systéme.
    Padne ročildov systém, Putin príde o majetky.
    mám vysvetľovať ďalej?

    • Miroslav Čižmár

     Banka musí byť komerčná, a štát sociálny. Ak by štát prevzal úplnú kontrolu nad centrálnou bankou, bol by to totalitný štát, a to Rusko nie je.

     • ale mojko
      centrálne banky fungujú podľa pravidiel ročilda, tak aby to bolo ročildovmu systému výhodné.
      ročild má planetárny monopol, ak planetárny monopol ostáva, tak žiadny „štát“ neexistuje, lebo tie „štátne“ peniaze ovláda súkromná nadnárodná superelita.

      pletieš si pojmy, dojmy, kolesá a zajace, v nadnárodnej ekonomike to vôbec nechápeš.

      tvoje tvrdenie:
      „Banka musí byť komerčná, a štát sociálny. Ak by štát prevzal úplnú kontrolu nad centrálnou bankou, bol by to totalitný štát, a to Rusko nie je.“
      je blábol bez ekonomického zmyslu

      v socializme bola Centrálna banka iba výkonným oddelením Ministerstva financií. Vláda dala príkazy Min. financií, to prikázalo socialistickej CB, a financie fungovali.

      Nemal si zadĺžený socialistický štát voči nadnárodným bankám, nemal si obrovské zadĺženie obyvateľstva voči bankám.

      Takže nechápeš ekonomiku a dávať hlúpe tvrdenia.

      pri socializme to šlo, lebo ročild so svojimi „súkromnými“ Centrálnymi bankami neokrádal soc. štáty

     • Miroslav Čižmár

      V socializme bola totalita, alebo nie?

     • Rat-childa,teda Ratchilda= Syna potkana…

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,opisuješ smutné dejiny ľudského sveta-sveta hlúpych idiotov,,,,čím viacej peňazí získavaš-tým viacej ti do teba vteká jed hada a meníš na na démona,,,,po roku 1999 sa už nerodili ľudia,ale démoni nízkej úrovne a tieto generácie majú zničiť všetky zostatky akýchsi lepších dedičných ľudských vlastností,,,,dnes ste šťastnými-lebo šťastím je váš mesačný či denný príjem,ale ten ak sa pominie a on sa pominie,lebo vaša mena padne-stanete sa nešťastnými a nenaplnenými,,,,vaši potomkovia sú iba kočovníci-ušelci bez hodnôt a bez budúcnosti,,,,ľudstvo sa vnútorne rituálne ošpiní a potom obetuje temnote pre naplnenie osudu,,,,európa bude ponížená a jej obyvatelia-otroci budú obetovaný,,,,dlh vás robí neslobodnými a bez nároku sa na niečo sťažovať,,,,nikto z vás by bez smartfónu,bez kredytky,bez auta,bez túžby po množení a potomkoch nedokázal fungovať,lenže vám bude vzané viacej a potom už iba slzy pre plač,,,,tá vaša armáda nespokojných bude rošliapaná spravodlivými a nahádzaná do stoky temnoty ako odpad,,,,to čo je vaše-je iba vaša kostra a už nič iné.

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,na slovensku má kabalu na rukách každý desiaty slovák či slovenka a toto je privlečené zo západu ako módny prvok z nevedomosti a týmto sa všetci hlásia k poslušnosti ku kabale,lebo v kabale je zapletená démonická energia,ktorá nositeľa vedie,,,,ani sami neviete,či ani nechcete vedieť,že ste súčasťou kabaly a vďaka kabale máte to čo máte a môžte robiť,to čo robíte,,,,kabala-ako múdry had,,,,všetky vymoženosti doby sú vďaka kabale,kabala je mier,kabala sú aj vojny,kabala je blahobyt a kabala je aj poslušnosť a oddanosť slúžiť elitám a vyšším,,,,ak vás kabala potrebuje-drží si vás,ak vás kabala už neporebuje-poďakujte im a príjmite údel už nepotrebného,,,,akákoľvek neposlušnosť voči kabale je neprípustná a nemožná-potrestaný bude každý systém a každá snaha,ktorá má kabale uškodiť a spochybniť,,,,človek je limitovaná a ľahko nahraditeľná existencia,náhrada človeka človekom trvá dlhšie je nákladná a nemusí byť relevantná,ale náhrada človeka biorobotom či umelou inteligenciou je dokonalejší akt,,,,nehrajte sa vzpurných hrdinou-kabala je inteligentný systém riadený prefíkanými a mimoriadne schopnými štruktúrami s množstvom vedomostí a prístupom ku špičkovým informáciám,,,,roboši majú pracovať a elity majú riadiť ,korigovať a dohliadať-toto je ľudská hierarchia.

  • Vy na čom fičíte?

   • Na vlastnej zatrpknutosti – kovidbarón je definitívne „obeť“ a chce to dopracovať až k martýrstvu! A niekoho z toho obviniť – ukázať prstom!
    Ja mám rád trpké veci – zapíjam ich ginom s tonikom – gin kupujem kvôli chuti na tonik! Ǎno – tonik môže byť zámienka na pitie ginu! Tak ako káva na cigaretu.

    Kovidbarón – poznáš „krokodýlie slzy“? Neskutočný humus, po ktorom sa preberieš z každej opice – top vyprošťovák! Základnou ingredienciou je minimálne mesiac na okennej parapete „zabudnutý“ pootvorený pohár s nedojedenými feferónkami – kontaminovaný slinami z vidličky, v ktorom po mesiacoch plávajú chaluhy a páchne ako čierne nílske bahno! Čiže žiadna len feferónka – to musí byť hnijúci pohár feferóniek!

    Takže – do lednického rovného hodíš soplavú páchnucu feferónku, zaleješ vodkou, nasypeš ľad. A potom s „blé“ a zavretými očami to vyzunkneš!
    A budeš znovuzrodený! Krokodýlbarón!
    No iste – aj z krokodýla môže byť obeť – nejaká dámska kabelka, ale krokodýl sa rozhodne ako obeť nikdy necíti.

   • J.Verne nacom fical a kolko z toho je uz prekonane,pre mnohych tie texty su v tomto okamihu nepochopitelne.Nechajme sa prekvapit a budme pripraveni…….

  • Ty si blázon čisti

  • Biden nie on ma okolo seba 16 zidacikov,co to riesia,biden uz zije v inom svete,svete debila

  • Čo iné sa dalo od nich čakať?
   Aby zadebneným konšpirátorským ofciam konečne bolo o vrahcínach jasné to, čo im jasné byť musí – kto im to zas a znova vyjasní kompetentnejšie – a hlavne pravdivejšie – ako samotná WHO? Čo na tom, že jej lídrom je známy vojnový zločinec! A tak zas a znova dookola – a tie tupé offfce to stále nie a nie pochopiť

   „Skôr ako sa vakcíny sprístupnia verejnosti, ich bezpečnosť sa dôkladne testuje.
   Vakcíny prechádzajú pred uvedením do krajiny rozsiahlym klinickým skúšaním. Špecializovaní lekári a vedci pri rozhodovaní o tom, či vakcínu sprístupnia verejnosti, dodržiavajú prísne medzinárodné normy. Podobne ako všetky lieky aj vakcíny môžu spôsobovať vedľajšie účinky, ktoré sú zvyčajne mierne a dočasné. Závažnejšie vedľajšie účinky sú mimoriadne zriedkavé. Je oveľa pravdepodobnejšie, že človeku vážne ublíži ochorenie než vakcína proti nemu.“

   Zdroj: Svetová zdravotnícka organizácia
   https://www.facebook.com/hubs/covid_19_info_center/223909465809287

 4. Redakcii, podobné som chcela napísať tiež Kovidbaronovi.

 5. Slniečko už riadne pripeká treba sa utiahnut do tieňa

  • vyborne naplanovane,v zime takzvany Covid(chripky) a v lete horucavy,ktore vytvaraju umele( geoengineeringwatch,com)

 6. jediná cesta k „spoločnosti planéty Zem“ nevedie cez kapitalizmus, ale cez defenestráciu a znárodnenie

 7. vidím, že ten vôl ťa uhrýzol celkom nedávno, preniesla sa na teba volova hlúposť

  • omyl, toto je odpoveď na Miroslav Čižmár 16.03

   • Miroslav Čižmár

    Mýliť sa je ľudské.

    • Si nevidel spadnúť mačku z parapety?

     Zase si použil „svoju“ programovaciu „múdrosť“, ktorá má podporovať odpúšťanie a zakrývať zločiny – lebo dokáž úmysel! Naša protiľudová vláda „sa mýli, lebo je taká ľudská“! FUCK! Byť sprostý v tvojom prípade je tiež „ľudské“.

     • Práve mi spadol kocúr z parapety

     • Miroslav Čižmár

      Ja som ten najhorší človek, ktorého poznám, lebo seba poznám najlepšie. Nie je nič, čo by som mal komu vyčítať, čo by som nebol schopný urobiť sám. Odpúšťanie ma povznáša nad hormóny.

 8. Grécko zavádza, zatiaľ motivačne, vraj ako covid pasy vodičák a občianku digitálne do mobilu. Ovce sa už tešia, že ich mobil bude cool…
  https://www-pronews-gr.translate.goog/elliniki-politiki/d-anagnostopoulos-apo-tis-21-iouliou-sto-kinito-i-taytotita-to-diploma-odigisis/?_x_tr_sl=el&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=wapp

 9. Mladí slniečkárski agenti WEF na Slovensku https://www.globalshapers.org/hubs/bratislava-hub !
  Len mám pocit, že je ich nejako málo, alebo stránku radšej ne updatovali…

  • Ak sa nemylim, Cerovsky je informatik z BB, presadzujuci naivne v BB smart city, buduce digitalne vazenie s totalnou kontrolou a pokrytim. Uz si je tak sebavedomi, ze chce na jesen dokonca uz aj kandidovat… slnieckarik smiesny.

  • XXL,sprosty naivni debily a vieme,kto ich plati,propagujú ze nebudete mat ziadne sukromie,maso/Hmyz(z Bill Gates Laboratory-umele) budete jest len niekedy,nebudete nic vlastnit a budete statni(ovladani AI,via 5G,Graphene oxide)

 10. …ďakujem moc za zauj.informácie….

 11. Exkurzia euro-blbečkov (zahr. poslancov) dnes v cigánskej osade v okrese Michalovce. Niektorí z nich to „nedali“ a – z daného zážitku sa – poblili..

  Myslím, že Kollárové nájomné byty (ak budú..), tak už dnes majú svojho „vďačného“ adresáta.
  zdroj: https://magazin1.sk/europoslanci-zo-sveta-prisli-do-slovenskych-osad-je-to-hanba-pre-slovensko-romom-chyba-vsetko-a-maju-male-dochodky/

 12. …europoslanci ,,mali zážitok“….

Pridajte komentár

*