Poľský premiér podpísal globálnu výzvu na zastavenie 5G sietí

Print Friendly, PDF & Email

Poľský premiér podpísal globálnu výzvu na zastavenie 5G sietí

Svojím rozhodne bezprecedentným a prelomovým počínaním poľský premiér, Mateusz Morawiecki, osobne podporil Medzinárodnú výzvu na zastavenie spustenia 5G elektromagnetických mikrovlnných telekomunikačných prenosov.

5G, nové milimetrové pásmo frekvenčného rozpätia celosvetovo zavádzané telekomunikačným priemyslom, označilo vyše 2000 vedcov a 1400 lekárov z celého sveta za priamu hrozbu pre ľudské zdravie a tiež pre život zvierat, hmyzu a rastlín.

Neexistujú žiadne štúdie o bezpečnosti 5G žiarenia

Pre zaistenie bezpečnosti živých organizmov neboli vykonané žiadne bezpečnostné testy, a to napriek skutočnosti, že 5G funguje na 10 až 100-krát vyšších frekvenciách než vežové vysielače súčasných 3G a 4G mobilných telefónov.

Spustenie 5G siete bude znamenať umiestnenie miliónov prenosových škatúľ v mestských oblastiach vo vzdialenostiach nie väčších ako 10 až 12 domov od seba.

Vedci dokázali, že občanov žijúcich v mestských oblastiach to vystaví paľbe elektromagnetického znečistenia, ktorej sa nedá vyhnúť.

Správa z roku 2017 od vyše 230 vedcov a lekárov zo 41 krajín vyjadruje vážne obavy z neustále narastajúceho vystavenia elektromagnetickým frekvenciám (EMF).

Uvádzajú, že už pred uvedením 5G „početné nedávne vedecké štúdie dokázali, že EMF ovplyvňujú živé organizmy na úrovniach ďaleko prekračujúcich väčšinu národných a medzinárodných noriem“.

Čo môže 5G žiarenie spôsobiť na ľudskom zdraví

K účinkom 5G žiarenia na náš organizmus patria hlavne:

– riziko rakoviny


Naša rada: Kompletne zregenerujte svoju pečeň a vyčistite ju od tuku i toxínov už za 30 dní. Tu zistíte, ako

– bunkový stres

– nárast počtu škodlivých voľných radikálov

– genetické poškodenia

– štrukturálne a funkčné zmeny ľudského reprodukčného systému

– poruchy učenia a pamäte

– neurologické poruchy

– negatívne vplyvy na celkové ľudské zdravie

Poškodenie sa netýka len ľudí, hromadia sa aj dôkazy o zhubných vplyvoch na rastliny a zvieratá.

Poľská verejnosť je v experimente s 5G využívaná ako pokusné morča, aby sa otestovala účinnosť technológie. Do pokusu sú zapojené nasledovné mestá: Varšava, Lodž a Gliwice.

Ten istý postup prebieha v celej Európe, Severnej Amerike a mnohých ďalších krajinách.

Najväčšia svetová štúdia ´Národný toxikologický program´ (NTP) zistila výrazný nárast výskytu rakoviny srdca a mozgu u zvierat vystavených EMF nižším, než uvádzajú smernice Medzinárodnej komisie pre ochranu pred neionizujúcim žiarením (ICNIRP), ktorými sa riadi väčšina krajín.

Záver

Podpísaním Globálnej výzvy na zákaz 5G na Zemi a vo vesmíre vykonal poľský premiér veľmi zodpovedný krok.

Otvoril tak cestu lídrom z iných krajín, aby mohli urobiť to isté a chrániť tak svojich občanov pred potenciálne veľmi nebezpečnou a neodskúšanou technológiou s bezprecedentnými vplyvmi na zdravie a bezpečnosť.

Prírodná liečba cukrovky

Zdroj: internationaltimes.it, Spracoval: Badatel.netPodobné články

Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky môžu vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nevím, jestli jakákoliv protestní akce tady pomůže, je přece potřeba spousty nemocných lidí pro „zdravotnické“ lobby.

 2. Akýsi Boh pomsty a hrôzy potrebuje naplniť svoj katastrofický scenár Biblie.

 3. Katastrofický sc=nář má i svůj důvod a není plánem Pána Ježíše Krista lidstvo zničit ale poučit a zodpovědět otázku, jak by vypadal život bez Boha!

 4. A ako vyzerá život s Bohom, ktorý si vyvolil jediný národ – židovský, zatiaľ čo nás ostatných „trestá za neposlušnosť chorobami…“; nejdem ich tu citovať (na to by som potrebovala aspoň týždeň) – však stačí si prečítať knihy Mojžišove. Nad Božím príkazom „pobiť všetkých prvorodených v Egypte a ich krvou ponatierať veraje dverí“ sa mi už ako dvanásťročnej zastavil rozum. Ježiša by som s Bohom nespájala, lebo Ježiš nikoho nezabil, na rozdiel od Boha nepožaduje od nás, aby sme sa mu klaňali a celkovo nemá s Bohom spoločnú ani jedinú vlastnosť: Ježiš nie je ani Žid, ani narcista, ani duch – je to syn človeka, ako on sám o sebe povedal. Biblia je pravda zmiešaná so lžou (ako na tomto svete asi všetko) – je už iba na nás, čomu a prečo chceme uveriť.

 5. Evanjelium Podľa Jána 10:30-38

  • Z evanjelií sa dá dospieť k jedinej výslednici: Boh nie je Otec, a Kristus nie je Ježiš.

   Máriin syn Kristus je Žid. (Alebo kráľ Židov.) A Boh? Zdá sa, že tiež; vyvolil si ochraňuje jedine Židov… V čom tkvie tá jeho „dokonalosť“?

   Ježiš (žijúci pred narodením Krista) a jeho Otec sú úplným protikladom Boha. Láskyplný Stvoriteľ neuprednostňuje jeden národ pred ostatnými. Nevynucuje si od ľudí úctu ani poslušnosť, a za neskrotnosť netrestá hroznými chorobami. Nesúdi ani nezabíja. Miluje a odpúšťa. Donekonečna. Všetkým, bez rozdielu.
   Žiadna urazená pýcha, hnev, žiarlivosť ani pomsta – narozdiel od Boha. Ale vrchol skromnosti, veľkorysosti a absolútnej, bezpodmienečnej lásky.

Pridajte komentár

*