Systém zúri: Aj po vyhratom súde hrozí britskému vedcovi väzenie za varovanie verejnosti pred 5G


Print Friendly, PDF & Email

Systém zúri: Aj po vyhratom súde hrozí britskému vedcovi väzenie za varovanie verejnosti pred 5G

241 vedcov a lekárov z USA a celého sveta požaduje od roku 2017 moratórium na inštaláciu bezdrôtovej 5G technológie kvôli jej biologickým a environmentálnym rizikám.

Webová stránka Activist Post už informovala o vyhratom súdnom spore kvôli 5G v anglickom Gatesheade po tom, čo bola 5G nainštalovaná na pouličné lampy a ľudia začali byť chorí.

Vedec verzus mesto

Súčasťou hnutia za odstránenie 5G bol vedec, Mark Steele, z čoho neboli členovia gatesheadskej mestskej rady vôbec nadšení.

Zo Zero5G.com vyberáme:

Mark Steele, účastník kampane proti 5G, objasnil nebezpečenstvá tajného zavedenia 5G technológie mestskou radou mesta Gateshead, ktorého obyvatelia v dotknutej oblasti sa sťažujú na zvýšenú chorobnosť a rakovinu.

Existuje dostatok dôkazov pre vyslovenie záveru, že nové „smart“ 5G zariadenia na vrchnej časti stožiarov nového verejného LED osvetlenia emitujú žiarenie, spadajúce do 1. triedy frekvencií rádiového žiarenia a malo by sa k nim pristupovať ako k hrozbe pre verejnosť.

Mestská rada Gatesheadu však ignorantsky odmietla jasné dôkazy.

Na postoch sociálnych sietí vytvorila falošné obvinenia a dala vytlačiť letáky, v ktorých sa uvádza, že Mark Steele šíri pseudovedu, a že zariadenia ani 5G technológia nie sú nebezpečné.

[…]

Na umlčanie Marka Steelea, ktorého včera prepustili, boli zneužité policajné sily a mestská rada Gatesheadu musela zaplatiť 11 tisíc libier z peňazí daňových poplatníkov na pokrytie súdnych poplatkov, ktoré stála jej poľutovaniahodná nevzdelanosť.

Pri súde nevedel žiadny člen Rady vysvetliť, čo je 5G; a ich hlavný vládny expert sa súdneho pojednávania odmietol zúčastniť.

Na záver sudca odmietol Marka umlčať, vyhlasujúc: „Verejnosť má právo to vedieť.“

Stop Candida

[…]

Sudca vyhlásil Marka Steelea za dôveryhodného odborníka a technika v oblasti elektromagnetických frekvencií a technológií GSM.

To mestskú radu Gatesheadu usvedčuje zo zodpovednosti za korupciu, zavádzanie verejnosti, ochorenia ľudí a snahu o diskreditáciu Marka Steelea a všetkých takých, ako je stránka Smombie Gate, bojujúca proti zavedeniu 5G technológie.

Napriek tomuto všetkému sa teraz zdá, že Markovi hrozí väzenie za to, že ďalej varuje verejnosť pred 5G technológiou a tiež za to, že od členov mestskej rady Gatesheadu očakáva odpovede na svoje otázky.

Toľko na margo demokracie…

Napriek všetkému odporu, rizikám a dôsledkom, ktoré sa s ňou spájajú, technológia 5G je naďalej vnucovaná komunitám na celom svete.

Ak vás to znepokojuje, vyhľadajte si na nasledujúcich webových stránkach bližšie informácie o tom, čo môžete urobiť pre jej zastavenie:

Záver

Nové a nové dôkazy o nesmiernej škodlivosti a ohrození ľudského zdravia zo strany 5G sietí pribúdajú každý deň. Dokonca už aj na Slovensku túto technológiu testuje telekomunikačná firma 4ka, konkrétne v Banskej Bystrici.

Je preto potrebné byť ostražitý a v prípade, keď budú chcieť 5G siete zaviesť aj vo vašom meste, podávajte protesty na radnice, obecné úrady, úrady verejného zdravotníctva, odbory starostlivosti o životné prostredie pri okresných úradoch a podobne.

Nedovoľte, aby tieto zdraviu nebezpečné technológie nainštalovali aj v blízkosti vášho domova či pracoviska.

Liečba osteoporózy

Zdroj: anonymous.bravehost.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Zlatica Kubiček

    Dávam do pozornosti a zároveň citujem leták z Trenčína : Najrýchlejší 5 G internet firmy cns: http://www.cns-net.sk so sloganom: Taký rýchly, že vám oči vypadnú, bezplatná non-stop linka 0800 110 017 – cenník internetových programov – všetky poplatky a tarify platné od 1.1.2019

    • Oni neponúkajú skutočné 5G. 5G má rýchlosť až 10000 Mbit/s (a vyššie), oni ponúkajú najvyššiu rýchlosť pri wifi 30 Mbit/s, čo je ekvivalent 3G. 4G má do 2000 Mbit/s.

      Takže buď používajú termíny, ktorým nerozumejú, alebo úmyselne zavádzajú – v takom prípade by však šlo o klamlivú reklamu.

Pridajte komentár

*