Nórska akademička navrhuje používať telá „mozgovo mŕtvych“ žien na vynosenie detí


Print Friendly, PDF & Email

Nórska akademička navrhuje používať telá „mozgovo mŕtvych“ žien na pestovanie detí

(Niamh Harrisová, Newspunch) Anna Smajdorová, profesorka filozofie a etiky na Univerzite v Osle, navrhla použiť telá žien, ktoré boli vyhlásené za „mozgovo mŕtve“, na vynosenie nenarodených detí.

Nórska akademička vo svojom príspevku s názvom: „Tehotenské darcovstvo celého tela“ napísala: „Tehotenské darcovstvo celého tela ponúka alternatívny spôsob tehotenstva pre budúcich rodičov, ktorí chcú mať deti, ale nemôžu alebo nechcú dieťa vynosiť.“

Smajdorová tiež naznačila, že muži s „mozgovou smrťou“ by mali tiež potenciál vynosiť dieťa, čo by zvýšilo počet potenciálnych darcov a zmiernilo tak obavy feministiek. Dystopický článok bol publikovaný v časopise Theoretical Medicine and Bioethics koncom minulého roka.

Stránka Life Site News píše:

„Smajdorová tvrdí, že použitie žien, ktoré boli vyhlásené za „mozgovo mŕtve“, ako hostiteľky pre vynosenie dieťaťa do pôrodu, by mohlo byť v budúcnosti životaschopnou a etickou možnosťou.

Dnes už vieme, že ženy s mozgovou smrťou môžu úspešne dokončiť tehotenstvo. Neexistuje žiadny zjavný medicínsky dôvod, prečo by nebolo možné takéto tehotenstvo aj cielene započať.“

„Tehotenské darcovstvo celého tela“ je logickým dôsledkom dnešnej zvrátenej praxe odoberania orgánov

Vo svojom článku Smajdorová diskutovala o etických obavách, ktoré môžu vzniknúť v súvislosti s tým, čo nazýva „Tehotenské darcovstvo celého tela“ (WBGD – Whole body gestational donation).

Tvrdí, že ak akceptujeme modernú prax darcovstva orgánov od ľudí s mozgovou smrťou, potom WBGD predstavuje iba „rozdiel v miere“ tejto praxe.

„WBGD zahŕňa zaobchádzanie s mŕtvym telom pacienta ako prostriedkom na dosiahnutie cieľa, a nie ako cieľ samotný. Pacient sa z centra lekárskeho záujmu mení na úložisko tkanív, ktoré môžu byť použité v prospech iných,“ uviedla profesorka etiky.

„Toto je však už súčasťou nášho procesu darovania orgánov,“ pokračovala.

„Darcami orgánov sú takmer vždy pacienti, ktorí sú už na umelej pľúcnej ventilácii. Ak je pacient považovaný za vhodného darcu orgánov, ventilácia bude pokračovať spolu s ďalšími lekárskymi úkonmi, aby sa zabezpečilo, že orgány budú uchované na transplantáciu v optimálnom stave.“

Smajdorová uzatvára: „Ak považujeme WBGD za jasne poburujúce, naznačuje to, že potrebujeme ešte zodpovedať niekoľko nepríjemných otázok o budúcnosti darcovstva orgánov od mŕtvol.“

Zbohom vysoký krvný tlak

Skutočne existujú veľké morálne problémy s praxou darcovstva orgánov, ako už roky upozorňujú novinári stránky LifeSiteNews. Rovnako na to roky upozorňujeme aj my v množstve našich článkov.

Smajdorová teda správne uvádza logické prepojenie medzi jej myšlienkou WBGD a darovaním orgánov.

Problém s darcovstvom a odberom orgánov je ten, že predpokladom odoberania orgánov je, že osoba bola vyhlásená za „mozgovo mŕtvu“. Avšak niekto, kto je vyhlásený za „mozgovo mŕtveho“, je v skutočnosti stále nažive, pretože má stále normálny pulz a krvný tlak, trávi jedlo a prejavuje iné známky života.

Tehotné ženy s „mŕtvym mozgom“ môžu dokonca donosiť dieťa do pôrodu, ako zdôrazňuje sama Smajdorová. Môže mŕtvy človek dať nový život? Asi ťažko.

Okrem toho existuje niekoľko prípadov, keď ľudia znova nadobudli vedomie po tom, čo boli oficiálne vyhlásení za „mozgovo mŕtvych“.

Aká je situácia na Slovensku

O tejto problematike sme informovali pred časom v článku o Dr. Bryneovi, ktorý spochybnil umelý konštrukt „mozgovej smrti“. Podľa neho bol tento konštrukt navrhnutý iba preto, aby sa umožnilo odoberanie orgánov zo živých ľudí, pretože orgány z mŕtvych sú nepoužiteľné.

Na Slovensku dokonca platí legislatíva, že po lekármi vyhlásenej „mozgovej smrti“ sa človek automaticky stáva darcom orgánom a štát ho môže doslova rozporcovať na orgány aj bez súhlasu jeho/jej rodiny.

Jediný spôsob, ako tomu zabrániť, je ešte za života vyplniť „Prehlásenie o nesúhlase s odberom organov a tkanív po smrti na transplantačné účely“ (tlačivo sa dá stiahnuť TU).

Uvedené tlačivo je potrebné za seba a prípadne aj za svoje deti vyplniť, podpis overiť u notára a zaslať ho na adresu: Národná transplantačná organizácia, Limbová 14, 83303 Bratislava, mestská časť Nové Mesto, Slovensko.

Po spracovaní vám od nich príde domov potvrdenie, že ste boli zaradení zo zoznamu „nedarcov“.

Tiež nezabudnite na to, že ak ste to prehlásenie podali aj za svoje deti, tak po dovŕšení 18 rokov stráca platnosť a dospelé deti ho potom musia podať znova, ak nechcú byť v prípade „mozgovej smrti“ rozporcované na orgány.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Niamh Harrisová, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Transplantace orgánů je jedna z nejhorších věcí.Tělo není mrtvé a odebírání probíhá za živa.Strašná bolest.Duše nemůže odejít a je neustále vázána na tělo příjemce.Musí čekat až umře.Proto tělo odmítá přijmout orgán,musí být podávána imunosupresiva.
  Církev tohle svinstvo posvětila .Za koho asi kope?

  • Presne! Preto naši lužickí predkovia svojich mŕtvych spaľovali. To práve táto skurvená katolícka okultná cirkev nebožtíkov zhromažďuje na cintroch, aby mohla mabipulovať s energiou duší – stále viazaných na pozostatky tiel – a teda aj transplantované orgány! Toto si treba zabezpečiť nielen vyhlásením – ktoré zmrdi lekári v nemocniciach nerešpektujú – aj dôslednou kontrolou zo strany pozostalých! Prvé čo ukradnú – kosti! Treba prehliadnuť celé telo!

   „Neexistuje žiadny zjavný medicínsky dôvod, prečo by nebolo možné takéto tehotenstvo aj cielene započať.“ – kurva – čo je to medicínsky! A etický už nič?! No tak treba uspať tie kurvy lekárky – nech vynosia deti pre pederasov!

   • Ad „nórska akademička“ – celú akademickú pôdu ovládli od roku 1776 illumináti! Kto verí vedcom a podobným autoritám – verí illuminátom!!!

    • kvakcína je sloboda

     Anna Smajdorová, profesorka filozofie a etiky – akou etikou sa táto jašterica riadi?! ak toto prednáša na univerzite, akí absolventi odtiaľ vyjdú?! jediné východisko je radikálne riešenie – Sarmat, Poseidon, JARS!!!
     do pekla aj s takou „civilizáciou“!!!

     • Objektívne

      Žiadny strach, vaše želanie bude bude splnené priamo tvorcom, už za nedlho.

  • Pohoda: Za koho církev kope se dovíš ve videích na otevri svou mysl; nutno trochu hledat na uvedeném webu. Zde poslední video
   https://otevrisvoumysl.cz/matous-svoboda-kriz-pokrizovani-jezis-a-amen-spojitosti-a-mystika-tohoto-tematu/

  • Hezky napsáno , dekuji . Najhorsí je ,ze i ked´ sdelíte zádná dárcovství , nic ,tak se najdou zrudy , co vás – teoreticky mrtvé rozeberú jako motor na soucásky, hyenismus !!!!

 2. mariankosmac

  ,,Existuje biblický dôvod na odmietnutie darovania svojho tela na medicínske účely, alebo prijatia transplantácie orgánov z takého zdroja? – W.L., USA

  S tým súvisí niekoľko vecí, medzi ktoré patrí aj otázka vhodnosti transplantácií a pitiev. Ľudia sa v tejto veci obvykle rozhodujú len na základe emócií, no kresťan urobí dobre, ak zváži biblické zásady, ktoré sa toho týkajú a rozhodne sa tak, aby to bolo v súlade so zásadami a aby sa to páčilo Jehovovi. – Sk. 24:16

  Pamätajme na to, že transplantácie, ktoré sa pokúšajú opraviť ľudské telo, alebo predĺžiť život, neboli pred tisíckami rokov bežné a v Biblii preto nenájdeme legislatívu, ktorá sa ich týka. To ale neznamená, že nenaznačuje, aký je Boží pohľad na tieto záležitosti.

  Keď Jehova prvýkrát ľuďom dovolil jesť mäso zvierat, vysvetlil to Noachovi takto: „A strach z vás a zdesenie z vás bude na každom živom zemskom tvorovi a na každom nebeskom lietajúcom tvorovi, na všetkom, čo sa pohybuje po zemi, a na všetkých morských rybách. Teraz sú vám dané do ruky. Každý pohybujúci sa živočích, ktorý je nažive, nech vám slúži ako potrava. Tak ako zelené rastlinstvo, tak vám to všetko dávam. Iba telo s jeho dušou – jeho krvou – nesmiete jesť.” (1. Moj. 9:2-4) Toto povolenie dostal Noach z ktorého pochádza každý, kto dnes žije. Preto platí pre nás všetkých.

  Boh dovolil ľuďom, aby jedli mäso zvierat a udržiavali svoj život za cenu života zvierat, hoci krv nesmeli jesť. Zahŕňalo to aj jedenie ľudského mäsa, čiže udržanie svojho života pomocou časti tela iného človeka, či už živého, alebo mŕtveho? Nie! To by bol kanibalizmus, ktorý sa hnusí všetkým civilizovaným národom. Jehova jasne rozlíšil životy zvierat a životy ľudí, keďže človek bol stvorený na Boží obraz s jeho vlastnosťami (1. Moj. 1:27). Tento rozdiel je vidieť v Jeho ďalších slovách. Boh ukazuje, že ľudský život je svätý a nemôže by odňatý podobným spôsobom, ako keď chceme zviera použiť ako potravu. Ak niekto nerešpektoval posvätnosť ľudského života, prišiel o vlastný život. – 1. Moj. 9:5,6.

  Keď je orgán nášho tela chorý, obvykle sa uzdravíme prijímaním výživy. Telo použije potravu, ktorú prijmeme na opravu alebo liečenie chorého orgánu tak, že postupne nahrádza jeho bunky. Keď ľudia vedy usúdia, že tento proces nefunguje a navrhnú odstránenie orgánu a jeho náhradu orgánom iného človeka, je to len skratka. Kto sa takej operácii podrobí, žije z mäsa iného človeka, čo je kanibalizmus. Keď Jehova dovolil jedenie mäsa zvierat, nedovolil ľuďom, aby svoje životy predlžovali kanibalským prijímaním ľudského mäsa, či už jedeného, alebo prijatého vo forme orgánov, či častí tela iných ľudí.” Strážna veža, 15. november 1967, strana 702.

  • provokater

   samé blúznenie. Vysvetlíš mi, kto stvoril Boha? Neviem si to vysvetliť a nevie to nik. Stvoril boh aj Lucifera, ako opozíciu, alebo ako mravnostnú políciu? Včuľ múdruj, ale neblúzni, skús racionálne, prosím…

   • mariankosmac

    Už si si sám odpovedal – nevie to nik. Boh nie je o dokazovaní ale o viere. ,,Jediný“ dôkaz Boha je jeho Syn, takže si vyčkaj na jeho návrat a možno on ti povie o Bohu.

    Boh nestvoril Diabla. Stvoril osobu, ktorá sa stala Diablom. O Bohu sa v Biblii píše: „Dokonalá je jeho činnosť, lebo všetky jeho cesty sú právom. Boh vernosti, u ktorého niet neprávosti; je spravodlivý a priamy.“ ​(5. Mojžišova 32:3–5) Z tohto výroku môžeme usúdiť, že Satan Diabol bol kedysi dokonalý a spravodlivý. Bol jedným z Božích anjelov.

    Podľa Jána 8:44 Ježiš povedal, že Diabol „nestál pevne v pravde“. To znamená, že kedysi bol pravdovravný a morálne čistý.

    No tak ako ostatní inteligentní tvorovia, ktorých Jehova vytvoril, aj tento anjel, ktorý sa stal Satanom, sa mohol slobodne rozhodovať medzi správnym a nesprávnym. Keď sa rozhodol, že sa vydá cestou odporu proti Bohu, a naviedol na to aj prvých dvoch ľudí, urobil zo seba Satana, čiže „odporcu“. (1. Mojžišova 3:1–5; Zjavenie 12:9)

 3. mariankosmac

  Do akého veku sa vykonávajú transplantácie orgánov (kedy je človek už na to starý)?
  Ale mnoho ľudí asi zomrie doma prípadne pri nehodách takže tam nejaká transplantácia orgánov nehrozí.

  • Pre darcovstvo orgánov nie je vekový limit. Každý tretí darca v USA má viac ako 50 rokov. Najstarší darca mal 92 rokov.

 4. Je to nacistka a stačí mi i Barnevermet čili Lebensborn…

 5. A mezitím..:
  hrdinovesteckou.cz/other/1391/paraziti-v-hmyzu-na-nasem-taliri

  = Tohle pro nás chystají tvůrci budoucnosti z EU… Budeme pojídat hmyz a parazity v nich…

 6. Všetko je v pohybe, satanisti hrajú vabank, lebo chcú všetko naraz zaviesť !
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/02/evropsky-parlament-zverejnil-studii-o-povinnych-cipovych-implantatech-pro-obcany-eu/

  • Dnes už nepotrebujú vkladať čip pod kožu. Vždy totiž hrozí jeho poškodenie alebo deaktivovanie. Dnes vedia človeka pohodlne identifikovať aj podľa otlačkov prstov, tvaru ruky, tváre alebo podľa zreničiek. A aj dáta je výhodnejšie uchovávať v centrálnej databáze ako na čipe v ruke, kde hrozí pri poškodení alebo deaktivácii čipu ich vymazanie. Skôr by sme sa obávali povinného biometrického ID. Dnes to už čiastočne aj robia, keď berú otlačky prstov pri vydávaní pasu alebo občianskeho preukazu. Len ich ešte neskenujú, ale stále sa preukazujete kartičkou. Skenovanie otlačkov prstov namiesto kartičky však môžu kedykoľvek zaviesť a nepotrebujú k tomu od ľudí ani žiadne ďalšie veci.

   • No, musel jsem se smát když jsem viděl platbu ve videu jutubu QR kódem a na výběr tam bylo přispět vyfocením a aktivováním jedním či druhým za 100 či 500 vočí. No a co nějaká digitální chyba či prostě že tam je že za pěl let budete mít pohledávku 5.mega a je to smlouva s ďáblem. Z obrázku co tam je za ním je o té konkrétní definici nezjístíte nic zapsané optickodigitálně pokud nejste specializovaný „chroustač na programy, jenom jste to závazně upsal, cože?

   • Oni sa to snažia rozpýliť ako BIOS na materskej doske PC – kedysi bol jediný BIOS čip – teraz je vo viacerých komponentoch a nevieš kde! Teda nedá sa vymeniť – len autorizovane uploadovať. Odtlačky prstov už berú aj na občianske? Lebo pas som si nenechal vymeniť kvôli tomu, že ma dopredu kriminalizujú, a na 3D tlačiarňach sa dajú odtlačky sfalšovať aj s tukom z mŕtvol – aj keď odtlačok by mal mať špecifikum v bakteriálnom osadení – cca 300 druhov – kombinácií špec. baktérií.

 7. Takže profesorka etiky z osla skôr zo somára 😃

 8. Ďalší spôsob západného druhu – transhumanizácie je – zneužitie a využitie maternice mozgovo- mŕtvej ženy na – inkubátor.
  Veľmi by som nebola prekvapená, keby sme sa o pár mesiacov dočítali, že ženy s mŕtvym mozgom – sa dajú zneužiť a využiť – okrem iného – i pre platené sexuálne potreby – nekrofilov. Veď oni majú – predsa – tiež svoje ľudské práva! A Smajdorová by mala možnosť „vedecky“ skúmať, či je možné i priame počatie u mozgovo-mŕtvej ženy s – nekrofilným psychopatom (keďže – „vynosenie“ – dieťaťa v ženskom inkubátore – sa jej javí ako – „pohoda-klídek-tabáček).

  P.S. 1 – Hlavne by ma zaujímal – „osud“ – Duše tej mozgovo-mŕtvej ženy, ktorá „potrebuje“ už odísť do iných duchovných sfér a toto je – úplne že – ZLÉ!

  P.S.2 – Nehovoriac o – osude Duše embrya – dieťaťa, ktoré by malo „nastúpiť“ do telíčka v 4-5. mesiaci tehotenstva. Ale keď to embryo nebude počuť hlas matky, cítiť vnemy, emócie, pohyby atď., a len šum nejakého stroja vo svojom okolí, tak mám vážne pochybnosti o zdravom telesnom i duševnom vývoji tohto dieťaťa (pred narodením, i po – narodení).

  P.S.3 – Začína byť každým dňom jasnejšie, že táto satanistická – Západná civilizácia, hrajkajúca sa na Boha – stojí pred svojím – fatálnym – vyhubením!

  • Podľa hinduistov vstupuje duša do tela na 42. deň tehotenstva. Občas pár dní neskôr, ale zvyčajne do 48. dňa už majú všetky plody dušu.

   • A podľa egyptskej Knihy smrti – duša sa premotáva 47 dní po smrti okolo svojich pozostatkov. Preto to spálenie oslobodzuje.

    • Jednoznačne dám si svoje telo spálit spálenie oslobodzuje nech sa duša premotáva okolo svojich pozostatkov ešte pár dní +++

   • Duch človeka „obalený dušou sa inkarnuje do telíčka v maternici zhruba v polovici tehotenstva. Dovtedy sa len zdržuje v blízkost budúceji matky. Keď sa duša spojí s telíčkom – vtedy prvý raz matka pociťuje pohyby telíčka v maternici.
    Pre budúcu matku je nebezpečné sa zdržiavať v blízkosti osôb s negatívnymi sklonmi. Je potrebné aby sa vyhýbala prílišnému emocionálnemu vypätiu, hnevu, strachu, úzkosti a pod. pretože taký jej stav vytvára energetický most po ktorom môžu vkĺznuť do telíčka – inkarnovať sa nečistí a nízki duchovia, ktorí na Zem skutočne nepatria. Im je tu dobre – zlo ktoré oni činia iným sa im nevracia v takej miere ako na planétach kde sa vyvíjajú v omnoho ťažších podmienkach.
    ……….
    Na konci jednej inkarnácie – pozemského života človeka – sa duša nezaťažená negatívnymi sklonmi a závislosťami uvoľní – vykĺzne z tela bez väčších problémov. Väčšinou zostáva niekoľko dní v blízkosti tela ale už ho nepociťuje. Vidí vlastný pohreb, dotýka sa ľudí ale oni ju nevidia, nepočujú, fyzicky necítia. Vnímať ju môžu len citliví ľudia mimozmyslovymi orgánmi – na úrovni jemnej hmoty – nie na úrovni ducha.
    Iné je to u človeka zaťaženého vinami voči ľuďom či zvieratám, človeka s negatívnymi sklonmi a závislosťami – tam sa sa duša, ktorá príliš lipla na hmote nedokáže z tela vymaniť – ostáva s telom stále spútaná a cíti všetky zásahy do tela, cíti aj pitvu, rozklad tela v hrobe až na základné prvky – a to môže trvať storočia – až potom môže prist k jej vyslobodeniu z hmoty rozloženého tela a ďalšej inkarnácii.

    • Israismael

     Opravím maličkosť Achnatom : Chcem len napísať aby sa už človek nesmial človeku,lebo k informáciám typu ktoré počuje po prvý krát sa nevie dostať každý človek ..A čo nikdy nepočul zdá sa mu to čudné až smiešne .Tým sa však nevyvysujem nad nikým… lebo to čo viem v Poznaní som dostal ja náhodný pútnik sveta darom a nie od temna ,ani od žiadnych fejkacov náboženstva a ani žiadnych bluznivcov od siekt a pod ..ale aby som doplnil Achnatona … Treba dávať pozor a nie prestať čítať hneď po tom čo sa nezdá byť reálnym to, čo teraz napíšem ..Človek po smrti skutočne cíti mnohé podnety ,ale aj spaľovanie …Ale pozor pozor ..Nejde o človeka v rakve ,ten už nikdy nič nepocíti ..ale ide o jemnohmotneho cloveka- dušu ,čo je tiež človek ale v novom tele po ,,vyklznuti,, z tela pozemského hneď po smrti…Pokial je človek spojený s tzv STRIEBORNOU SNUROU ,pociťuje všetko čo sa deje s pozemskym telom ..Strieborná šnúra je Spojovacia šnúra podobne ako pupocna šnúra v čase narodenia a zvyčajne sa oddeľuje niekoľko dní po smrti ..Môže však ísť aj o týždne ..Preto človek s novým telom(clovek-duša ) už vytiahnuty z tela pozemskeho a mŕtveho ,pociťuje aj spaľovanie ..opakujem duša s novým jemnohmotnym telom …nie mŕtve telo ..Na Tom sa podieľa teda tá Strieborná šnúra ,ktorá spája už mŕtve telo s novým telom pokiaľ sama neodpadne po odpútani sa človeka mimo pozemsku rovinu
     Ešte tu mám niečo zaujímavé :
     Mimo tému tu mám niečo od mladého Kaliňáka video odhalenia:
     https://youtu.be/Vm0K9siQylg

     • Israismael

      *oprava :náhodný pútnik svetom nie som,ani nikto z nás 😉 ..tam bol preklep ..malo ísť o slovko nehodny daru Božieho- pútnik …

     • Áno, tu stiebornú šnúru som tam nedal – čo je dosť podstatné.
      Inak je dosť zaujímavý aj fenomén ufo – t.j. načas zhmotnené nízke duše aj s ich energetickými „plavidlami“ v hrubej hmote – naučili sa vyextrahovať dušu z hmotného tela človeka. Účel takého ich počínania môže byť rôzny ale nebude to nič dobré. Deje sa to buď v spánku alebo v bdeni keď dá človek k tomu súhlas – keď sa tomu vedome nebráni a nechá sa za bieleho dňa uspať akoby zhypnotizovať – napr. pri rozhovore s niekým o nevšedných veciach.
      Ešte, že existuje tá strieborná niť – tá je k nezaplateniu – inak by som sa už veľakrát nevrátil nazad do tela – „domov“.

    • Israismael

     K tým ufo.. To samozrejme existuje, lenže tie posádky v tých ufo nie je nik iní ako padli anjeli.. Oni totiž svojim pádom klesali a klesali až do nízkych hmotnosti, ale napriek,, pádu “ im ostali schopnosti z vysokých sfér, ale nemôžu transcendentovat ale jedine cestovať… .. Pomocou magnetizmu Zeme,navádzaju svoje stroje, aby využili možnosť klzania okolo zeme vo veľkých rýchlostiach.. No nikdy sa neprejavia tak aby zasahovali priamo na Zem , lebo im to nebolo dovolené..
     Kto pozná posolstvo abdrushina Ducha Pravdy, ktorého zvestoval pred vyše 2 tis rokmi sam Jezis, tak vie aká je štruktúra STVORENIA. A tým vie a pozná aj to, ze kto obýva všetky tie sféry a preto vie aj to, ze z vyššich duchovných svetov sa necestuje hmotnými ufo ale úplne iným spôsobom a to bezhmotne..
     Tam v diele Posolstva Gralu je to vysvetlene od samého vrcholu :1.Božej bezbytostnostnej oblasti.. 2.cez Božíu bytostnu sféru,.. cez 3.Prastvorenie,.. cez 4.Duchovné sféry,… 5.Bytostne sféry, Valhalu, co sú sféry nad našimi hmotnosťami.. Nás vesmír tvoria: 6.Jemnohmotna sféra, tzv Druhý svet, delený na viac oblasti, no a druha je nižšie frekvenčná 7.Hrubohmotnost, cize tu sme my a naša zem v hrubohmotnosti …. A Ide to ešte nižšie 8.do nižších sfér 2D štrukturálneho sveta veľmi nízkej frekvencie…. My ako ľudia sa mame dostať vedome,, domov“tým ze spoznáme , cestu domov „.. ale až keď vyvinieme svojho živého ducha v tele poznaním napr aj toho co som teraz písal o poznaní Božieho stvorenia 1-8 sfér.. ale je ešte mnoho iného co je zamotane a falošné, lebo to zamotali cirkvy tohto sveta….
     aby sme vedeli ako sa dostať z tejto nízkej frekvencie Zeme do vysokých sfér,, domov“ tzv Raj, do sféry č. 4 ako som ju opísal vyššie -ale to sa dá len vtedy, keď človek nadobudne Poznanie a vedomosti, zrelosť DUCHA.. To poznanie nie je však v kostoloch a nedá sa spoznať zo spevníkov a naučených modlitieb a slepeho nasledovania slov cirkevníkov… ČLOVEK KED SA NAUČÍ SVOJIM VLASTNÝM SKÚMANÍM VO SVETLE PRAVDY, AŽ VTEDY SA POZDVIHNE … JE TO DANÉ Z POSOLSTVA GRALU KTORÉ DAVA ÚPLNÝ POHĽAD NA VŠETKY OTÁZKY ŽIVOTA AJ SMRTI.. VŠETKEJ ABSOLÚTNEJ PRAVDY… ÁNO ABSOLÚTNEJ… EŠTE RAZ To POVIEM… ABSOLÚTNEJ..

     • Áno, tie kostoly – strávil som tam z donútenia nejaký piatok a najväčšie rozpaky som mal z toho mŕtvolného monotónneho“zombie spevu“ väčšinou starých ľudí. Niekedy sa chceli predviesť aj nejaké babky – herečky čo sedeli v prvom rade a tie doslova tie piesne – motlitby kvílili aby ich bolo počuť – a hlavne aby ich videl a počul pán farár. Ja som tam vtedy toho moc nenaspieval – väčšinou som mal v ruke nejaký angličák a čakal kým to všetko skončí. Potom nasledovala aspoň pol hodinu ešte sešn – párty pred kostolom kde sa ľudia ešte rozprávali o všetkom možnom – a to som už fakt nemohol vydržať. Roky plynuli a dostal som sa aj svätému prijímaniu a vtedy som mal ten najprapodivnejší pocit keď ešte pred prijímaním som sa musel vyspovedať v tej drevenej búdke farárovi. Bolo to trápne z oboch strán a obaja sme to cítili že je to len divadlo. Uz som bol vcelku veľký. On vedel že ja viem a ja som vedel že on vie. Strašne trapné to bolo, cítil som to tam ako by nás dvoch niekto k tomu nútil – kto má nad nami v tej chvíli moc – v tej chvíli sa mi zdal ten farár taký bezmocný úbožiak ako „politici“ visiaci na šnúrkach sorosovi. Druhá strana mojej rodiny mi k tomu úspechu – prijímaniu moc netlieskala – boli to ateisti, komunisti s titulmi, boli v strane a s vysokým postom na okrese, udržujúci si styky hlavne s komunistickou miestnou smotánkou.
      Tam som bol s tým kostolným „titulom“ skôr za triedneho nepriateľa – keď to hodne preženiem.
      Udalosti, ktoré človek od narodenia zažije ho nútia aby urobil niečo so svetom v ktorom žije – a to som si všimol, že tej snahy vo svete je dosť ale menej snahy je robiť niečo so sebou – to je 100x ťažšie – poznám to. Skúmanie nielen sveta ale aj seba – svojich chýb – a odstraňovanie – to je ťažká úloha – i keď by mala byť tou najlahšou. Asi sa človeku do toho s nadšením moc nechce – mňa nevynímajúc.

   • Existuje bod teď nevzpomenu název v srdci kde je prý struktura „vákua? o teplotě ?°C a bylo to dokonce znázorněné na staré papírové československé padesátikoruně.
    Našel jsem odkaz.
    http://myslichvost.blogspot.com/2011/07/hot-spot-buh-tam-kde-ho-nehledame.html

  • Mozgová smrť neexistuje, je to klamstvo. Existujú poškodenia mozgu, ktoré dočasne vyradia niektoré funkcie. Človek počuje, premýšľa. Úplné vypnutie mozgu sa robí pomocou drog. Je o únos, ťažké ublíženie na zdraví, znásilnenie.

 9. nesúhlas odobrania vojakov

  Neočkovaní by mali (osobne) poslať vyhlásenie o nesúhlase odobrania orgánov. Možno budú menej zaujímaví pre odvodovú komisiu. Na Ukrajine „vojakov“ za živa režú na orgány. A možno si nerobia starosti so slovenskými zákonmi.

 10. Ad „ŠOKUJÚCE ODHALENIE: Doľahla na Jána Kuciaka ťažká karma portálu Aktuality.sk? Jeho majiteľ má totiž temnú teroristickú minulosť plnú krvi a násilia! Viac info tu“

  To je čo za hovadina? „Majiteľ“ je od roku 1985 po smrti!

  Problém sú Bárdy a Vagovič – Vagovič sa vyjadril, že Kuciak dodal v stredu článok vo finálnej podobe a Bárdy to v piatok poprel – že Kucak vlastne ani nevedel písať! Teda – Vagovič ani Bárdy pred vyšetrovateľom nehovorili pravdu – z článku niečo zatajili!

  Podľa mňa ústrednou postavou – The Head – hlavička – bola Martina Kušnírová, ktorá robila výskum Lužickej kultúry na Cinobani, a ktorá inde spomenula aj s kolegom, že našli významný artefakt, ktorý to zásadne posunie do iného obrazu! A keďže v pláne je likvidácia národných štátov – v pláne je likvidácia aj histórie týchto štátov! Kuciak bol – ako emotívny užitočný idiot riadený ako stopovací pes súdružkou židovkou Holzovou z Prahy – prostredníctvom kriminálne získaných – hacknutých údajov Sorosovou organizáciou OCCRP so sídlom v Bosne a Hercegovine – strelený do srdca!
  V byte boli 3 šálky od kávy a 3 nábojnice – odkaz – lebo Lužická koltúra používala do urien s popolom 3 šálky na med, mlieko, vodu a 3 bronzové figúrky. Vo východných Čechách posunuli existenciu Lužickej kultúry na 1850 rokov pred Kristom – Martina to posúvala ešte viac! A to sa nehodí illuminátskej akademickej verzii židoanglosasov a Nemcov – že Slovania vyliezli do Európy v 6. storočí po Kristovi – ako primitívi z Pripjaťských-Černobyľských močiarov! Tá jej jebnutá maka Zuzana hneď na 2. deň po objavení tiel dodala Martininmu zamestnávateľovi jej prácu – lebo robota first! Treba si uvedomiť, že plánovaniu takýchto vrážd predchádza rekognoskácia zázemia budúcich obetí – lebo zabiť dcéru Džingischána neostane bez odozvy! To, že si pozostalí zvolili ako právneho zástupcu Lipsteina to dosvedčuje! To je tá „karma“ idiotov!

  • „Majiteľ“ môže byť mŕtvy od roku 1985, ale jeho odkaz, podobne ako odkaz Lenina, je v uvedenom médiu večne živý. V závere toho článku, na ktorý ten link odkazuje, je to vysvetlené. Ide o karmické zaťaženie portálu Aktuality.sk, ktoré sa Kuciakovi zrejme stalo osudným. Cieľom toho článku je ukázať, že tí, čo sa hrajú na morálne autority, sami majú ako kolektív temnú a násilnú minulosť. Vy tú interpretáciu vraždy posúvate ešte ďalej, my sme až do týchto úrovní nešli.

   • Lenin bol marxista, to je západná ideológia, vírus.

   • Ja by som to nenazval karma, ale egregor. Tiež by tomu pasovalo progresívna nesviditída – progresívny svrab – dedená, preberaná firemná nákaza.

   • Jak koukám, tak „maroš“ je zřejmě nějaký místní troll, že?

    • Na aeronete – v diskusiách je jedna arogantná „encyklopédia“ a hovorí si tuším 1zzzzzzzzzzz24 alebo tak nejako.
     Dlho mi trvalo než som zistil (teda nie ja ale môj známy, ktorý vie narábať s Pc ako kúzelník) kto za tým nickom skutočne stojí. Človek bežný – naivný by sa divil keby videl toho „diskutujúceho“.

 11. Máš problémy?

  profeserka ententiky

Pridajte komentár

*