PCR testy netestujú iba koronavírus, ale aj niečo oveľa zlovestnejšie


Print Friendly, PDF & Email

Alfou a omegou každej pandémie sú chorí ľudia a ľudia, ktorí nákazlivej chorobe podľahnú. Na začiatku tejto pandémie nového koronavírusu tomu bolo podobne.

Boli sme svedkami talianskych nemocníc plných chorých pacientov, kde to personál absolútne nezvádal a zdravotnícky systém bol na pokraji kolapsu. Videli sme tiež mŕtvych ľudí, ktorých v USA odvážali nákladné autá.

V súčasnosti však napriek rastúcemu počtu „infikovaných“, počty skutočne chorých rastú pomalšie, keďže okolo 70 až 80% ľudí je bezpríznakových. Rovnako počty mŕtvych na COVID-19 nerastú tak rýchlo, ako počty „infikovaných“.

Zdá sa, že celá „pandémia“ sa v súčasnosti už netočí okolo chorých a mŕtvych, ale len okolo „nových prípadov nákazy“. No a „nové prípady“ sa zasa odvíjajú od PCR testov.

Tu je potrebné si položiť otázky:

Sú PCR testy vôbec spoľahlivé? A čo vlastne testujú, keď väčšina ľudí o svojej „smrteľnej chorobe“ ani len nevedia?

Mnohí ľudia si už zvyknú robiť žarty, že „Koronavírus je taký nebezpečný, že sa musíte dať otestovať, aby ste zistili, že ho máte.“

Poďme sa preto pozrieť na tento test trocha bližšie.

Ako funguje RT-PCR test na COVID-19

Väčšina ľudí si o PCR testoch predstavuje, že zisťujú prítomnosť celého genómu vírusu SARS-CoV-2 a teda, že sú veľmi presné. Nič však nie je ďalej od pravdy.

Nový koronavírus obsahuje asi 30 tisíc báz RNA. Bázy DNA/RNA sa označujú písmenkami a môžu byť nasledovné:

 • C (cytozín)
 • T (tymín)
 • G (guanín)
 • A (adenín)
 • U (uracil)

PCR testy na koronavírus testujú len asi 200 až 300 týchto báz, nie všetkých 30 tisíc báz celého genómu vírusu. A aj tých 200 až 300 báz nepredstavuje jeden ucelený reťazec, ale viacero kratších kúskov.

Vykonanie a vyhodnotenie PCR testu potom prebieha nasledovne:

Na odberných miestach odoberú človeku z úst a nosa vzorky. Tie pošlú do laboratória. Tam pomocou enzýmov a ďalších metód namnožia gény v odobratej vzorke, lebo jeden génový reťazec z jedného alebo dvoch vírusov by nevedeli zachytiť.

Namnoženie sa robí v cykloch a každý cyklus množstvo génov zdvojnásobí.

Takže, ak sa vo vzorke nachádza napríklad genóm z jedného vírusu a test je nastavený na 30 opakovaní množenia (amplifikácie), tak pri jednotlivých cykloch množstvo hľadaného genómu bude rásť nasledovne: 1, 2, 4, 8, 16, 32, …. 1.073.741.824.

Čiže na konci sa vo vzorke už nebude nachádzať genóm z 1 vírusu, ale ako keby tam bolo niečo vyše jednej miliardy vírusov. No a to je už počet, ktorý vedia zachytiť a vyhodnotiť ako „pozitívny test na koronavírus“.

Na prvý pohľad by sa to mohlo zdať ako ideálny test, lenže nie je. Počas množenia génov sa totiž zvyknú vyskytnúť aj chyby a čím viac cyklov vykonáte, tým viac chýb sa tam nakopí.

No a pri určitom množstve opakovaní by tam už tých chýb bolo toľko, že každá vzorka by vyšla pozitívna, aj keď v skutočnosti sa tam žiadny vírus nenachádza. Hovorí sa tomu aj „falošne pozitívne prípady“.

Počet opakovaní sa nazýva číslo „Cq“. Takže jednoduchou zmenou tohto parametra je možné určovať, koľko testov vyjde pozitívnych (teda falošne pozitívnych). Čím vyšší počet opakovaní, tým vyššia chybovosť.

Teoreticky by to mohli nastaviť tak, že každý test vyjde pozitívny. Nevravíme, že to robia, ale keby chceli, tá možnosť tam je. Tu však zatiaľ nie je problém. Problém je v tom, čo vlastne testujú.

Čo v skutočnosti testujú PCR testy na koronavírus

Na začiatku pandémie čínski zdravotníci odobrali vzorky pár chorých ľudí vo Wuhane a z ich pľúcneho tkaniva sa snažili izolovať vírus.

Správny postup je taký, že vírus mali najprv purifikovať a izolovať. Následne z takéhoto vírusu očisteného o všetky nečistoty (baktérie, iné vírusy, ľudské DNA a podobne) mali sekventovať RNA nového koronavírusu a podľa toho potom nastaviť PCR test.

To sa však nestalo. Oni na stanovenie genómu SARS-CoV-2 použili rôzne skratky. Nebudeme tu teraz zachádzať do toho, prečo to urobili takto a nie po poriadku, lebo to by bolo na samostatný článok.

V každom prípade však platí, že v podstate dodnes neexistuje štandardný vedecký dôkaz, ktorý by napĺňal 4 Kochove postuláty pre izoláciu pôvodcu infekčnej choroby COVID-19. Písali sme o tom podrobne v tomto článku.

To ale teraz nechajme bokom. Poďme sa pozrieť na protokol WHO (Svetovej zdravotníckej organizácie), ktorý stanovuje génové sekvencie údajného SARS-CoV-2 pre PCR Testy:

Liečba osteoporózy

Uvedený protokol môžete nájsť na stránke WHO (zdroj). Ak by náhodou niekde časom zmizol, tak sme ho zálohovali aj na našej stránke TU.

Ako je z obrázku vidno, protokol obsahuje 9 reťazcov génových báz, ktoré definujú PCR test (o tom, ako na nich prišli a že nepostupovali vedecky správne, nechajme nateraz tak).

Všimnite si druhý reťazec zvrchu: CTCCCTTTGTTGTGTTGT

Tak, a teraz sa poďme pozrieť na stránku ncbi.nlm.nih.gov, ktorá popisuje primárnu zostavu ľudského chromozómu číslo 8. Na konci uvedenej stránky pod „ORIGIN“ sa nachádza toto:

A teraz si to porovnajte…

Áno, vážení čitatelia, presne tak! Obe sekvencie sú zhodné. Čo to znamená?

Znamená to, že jedna z deviatich génových sekvencií, ktoré definujú PCR testy na koronavírus, je identická s časťou ľudského chromozómu č.8.

Zhrnuté: PCR testy na koronavírus zahŕňajú ľudské gény! Zaujímavé, že?

Záver

Takže teraz už viete, čo všetko testujú PCR testy na údajný nový koronavírus SARS-CoV-2.

Ak sa testy okrem génových sekvencií vírusu (a len Boh vie, či sú to naozaj sekvencie vírusu) zameriavajú aj na ľudské génové sekvencie, potom v podstate každý človek môže mať výsledok takéhoto testu pozitívny.

Teraz vám iste príde na um otázka, že prečo teda všetkým ľuďom nevychádzajú testy pozitívne? Na Slovensku do približne júla bolo okolo 1% testov pozitívnych, teraz s rastúcimi „prípadmi COVID-19“ je to 2 až 4%.

Prečo nie 100%, keď sa tie testy zameriavajú aj na ľudské gény?

Pamätáte na ten skôr spomenutý počet opakovaní množenia (Cq)? Ak je počet opakovaní prinízky, tak všetky testy vychádzajú negatívne, lebo počet génových reťazcov je tam menší, ako vie zachytiť mechanizmus testu. Keď je opakovaní zasa priveľa, tak všetky testy vychádzajú (falošne) pozitívne.

To rozpätie ideálneho počtu opakovaní Cq sa pohybuje od 20 do 35 (u rôznych PCR testoch sa to môže mierne líšiť).

V prípade, že by tam ten ľudský gén nebol a niekto by chcel umelo zvyšovať počty „pozitívnych prípadov“, musel by číslo Cq zvýšiť nad toto rozmedzie, napríklad na Cq = 40. To by však bolo podozrivé. Ak tam však ten ľudský gén zahrnú, tak testy začnú ukazovať „pozitivitu“ aj v normálnom rozmedzí tých Cq 20 až 35 opakovaní množenia, čo nevzbudí žiadne podozrenie.

Pre zachytenie tej ľudskej sekvencie génov na chromozóme č.8 je potrebný určitý počet opakovaní vrámci intervalu Cq 20 až 35, napríklad tipneme si 30.

Oni test môžu nastaviť na číslo Cq 24, čo je síce menej ako potrebných 30, no istá časť testov, povedzme 1%, to už zachytí. Alebo to nastavia na číslo 25, test začne ukazovať 2% pozitívnych, pri Cq 26 to už bude 4%, atď. Pri Cq = 30 by to už bolo 100% pozitívnych prípadov, pretože všetky vzorky, pochopiteľne, budú obsahovať ľudský chromozóm č.8.

Už vidíte, ako sa s tými testami dá krásne manipulovať?

Takže naša otázka:

Sú PCR testy na koronavírus spoľahlivé alebo niekto v pozadí pomocou nich manipuluje čísla „nakazených“, z čoho sa potom odvíjajú na celom svete pandemické obmedzenia v podobe lockdownov, rúšok, sociálneho dištancu, dohľadávania kontaktov, zatvárania škôl a obchodov, karantén a celej tej hystérie okolo toho?

To je samozrejme len a len naša špekulácia. V úvode a jadre článku sme prezentovali fakty. V závere sme potom vyslovili naše hypotézy. Názor nech si už každý z vás spraví sám.

Ak viete dobre po anglicky, na konci v zdrojoch pripojíme odkaz na video, kde na túto tému vedú rozhovor Dr. Andrew Kaufman a známy britský „konšpirátor“ David Icke, ktorému takmer všetky „konšpirácie“ za posledných 30 rokov sa nakoniec ukazujú ako pravda.

Zdroje

Pri písaní tohto článku sme využili nasledovné zdroje:

Ak sa vám článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi a známymi, nakoľko môže obsahovať veľmi závažné informácie, o ktorých by malo vedieť čo najviac ľudí.

Stop Candida

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Milan Mašcuch

  Skvelý článok. Vďaka.

 2. Tak to už je hádam na trestné oznámenie za mega podvod! Kary Mullis – autor PCR testov zrejme v auguste 2019 zomrel pod rukami bielej mafie len preto, aby mohli spustiť celý tento globálny korona podvod! Dúfam, že sa čoskoro vďaka talianskym investigatívcom prevalí aj v ČR aj na Slovensku – aké úplatky od WHO lietali aj tu na spustenie lockdown. Pokiaš viem – nikoho vešať nebude treba – ľudia sú schopní týchto zmrdov roztrhať zaživa! Nech sa tak stane! Amen!

  „Pokuta za nedodržanie karantény sa zvyšuje na sumu do 5000 eur.

  Navrátilci z rizikových krajín budú pod väčším dohľadom. Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) si bude môcť od operátorov vyžiadať ich telefónne čísla, aby si tak mohol odkontrolovať, či sa mu po príchode na Slovensko prihlásli všetci, ktorí mali.

  Legislatívnu novinku schválil parlament na druhýkrát po tom, čo prelomil veto prezidentky Zuzany Čaputovej. “
  „Poslancom navrhovala, aby pri opätovnom prerokovaní neprijali zákon ako celok, za jeho schválenie ale nakoniec hlasovalo 84 poslancov z prítomných 128. “

  „Poskytnuté dáta budú výlučne umožňovať identifikáciu užívateľov, ktorí sa pred svojím vstupom na územie Slovenskej republiky nachádzali v štáte, ktorý je z hľadiska výskytu ochorenia COVID-19 a epidemiologickej situácie charakterizovaný ako štát, ktorý nie je bezpečný,“ uvádzalo sa v dokumente, ktorý predkladalo ministerstvo dopravy.

  Úrad by mal dostať len telefónne číslo – s tým, že toto telefónne číslo bolo v rizikovej krajine a kedy vstúpilo na územie SR. “
  https://www.aktuality.sk/clanok/818910/koronavirus-prelomili-veto-prezidentky-navratilcov-z-rizikovych-krajin-si-uvz-moze-odkontrolovat/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-azet-new

 3. Nasraty obcan

  Tekze tie svine odoberaju DNA…..a pekne budu ludia miznut na organy co si bohaty zidia zaplatia!

 4. Podľa mňa zásade nemáte pravdu. Skúsim to vysvetliť:

  RT-PCR sa robí tak, že musíte mať dva primery. Predstavte si dve rovnako dlhé úsečky AB a CD. Pričom sa „túlia“ k sebe A s C a B s D.
  Prvý primer sa viaže ku A smerom ku B, druhý primer sa viaže ku D smerom ku C.

  RT-PCR (ale aj klasická PCR) urobí kýble komplementárnych túliacich sa kópií AB/CD.

  V teste sa používajú RdRp gene / nCoV_IP2 o.i. dve oligá – ATGAGCTTAGTCCTGTTG (to ako z bodu A smerom do B, tzv. Fw – Forward) a CTCCCTTTGTTGTGTTGT (to ako z bodu D smerom do C, tzv. Rv – Reverse), pričom výsledný produkt má mať dĺžku 108 bp. (Nie je mi jasná funkcia nCoV_IP2-12696bProbe(+), zrejme má slúžiť ako kontrola, či sa prepis nedeje náhodne).

  A teraz ľudský chromozóm 8: Sekvencia CTCCCTTTGTTGTGTTGT je komplementárna k tzv. mínus vláknu DNA. Ale bez Reverse (alebo Forward) oliga nestanovíte nič!
  Môžu sa objavovať pásy inej DNA, ale nebude to tá, ktorú hľadáte. Oligá Fw a Rv ju jednoducho prehlušia. Naviac sú tam oligá pre druhý gén RdRp gene / nCoV_IP4.

  S môjho pohľadu je to zaujímavé, ale nič to nehovorí. Jediné, čo ma „dráždi“ je dĺžka dvoch produktov, ktorá je veľmi „tesná“ – 108 + 107 bp.

  • Ale stále ste nevysvetlili, čo hľadá sekvencia ľudského génu v teste na koronavírus?

   • He – čo hľadá – veď tá je vysoko pravdepodobná ako zložka exozómov! Predstavte si, že pri apoptóze to prebieha ako pri búračke domu – zdôrazňujem tradičného domu postaveného tradičnou technológiou z tehál a dreveného krovu! Čo pri takejto búračke celkom určite nájdete? No KRAMLE z krovu! Alebo všelijako pospájané dvoj, troj, štvortehly! Čiže nazvime to markery apoptózy-búračky a sústreďme sa na hľadanie tohoto! Je to ako hľadať štvorlístok v ďateline – nájdete ho určite – záleží na množstve-ploche porastu. Ako deti to máme vyskúšané. No a keď apoptóza vzniká pri intoxikácii, strese /pri manipulácii, prenasledovaní, šikane/ a pri ožiarení – výskyt exozómov vylučovaných na slizniciach je istý – teda aj výskyt markerov. Veď o tom je patentovanie PCR testov na codid – sama MUDr.Peková /súčasť tohto podvodu/ to v jednom zo svojich príspevkov spomínala, že ich labák robí PCR testy štandardne podľa konkrétne označených-určených markerov – čo sa ľudia domnievajú že ide o markery vírusu – nie = hľadajú sa kramle z búračky! No a teraz si predstavte tzv. rýchlotest – čo to je?

    Porovnajte si to so ŠPECIFICKÝM testom ASLO na streptokoky! O tom hovoril Kary Mullis – že PCR test je nepoužiteľný ako test na špecifické mikrobiálne ochorenie – tak ako môže byť špecifický na konkrétne Covid 19? A toto naši infektológovia nevedia? Alebo sú súčasťou tohto mega podvodu – taký Krčméry, taká Peková – „ktorá vyvinula vlastný test“ – na čo, keď v živote nemohla mať originál patentovaný Covid 19, ktorý je uložený údajne len v 2laboratóriách na svete? Veď v tom bol pes zakopaný, že európske labáky ho nemajú a teda nemohli vynachádzať ani vakcínu proti nemu!

    https://www.lybrate.com/lab-test/anti-streptolysin-o-titre
    „Pri zistení zvýšených hodnôt je potrebné predovšetkým kompletné vyšetrenie dieťaťa na zistenie prítomnosti streptokoka. Jeho dlhodobá prítomnosť môže spôsobiť závažné ochorenie kĺbov, srdca a obličiek. Je potrebné urobiť výter z hrdla a nosa, krčné vyšetrenie na prítomnosť zápalového ložiska a vylúčenie alebo potvrdenie zápalu dutín, zubné vyšetrenie na zistenie prítomnosti hnisavého zubného ložiska, vyšetrenie moču, kompletné zápalové testy.

    Mŕtve zuby sú často miestom, kde sa streptokok usidlí.“
    https://mamaaja.sk/chore-dieta/vysetrenie/laboratoria-krv-moc-stolica/aslo

    Teorie virů vs exozomů & pravda o testech na covid-19
    https://www.youtube.com/watch?v=E-HXd6xi5fo

    Tu si všimnite aké zariadenie – aura PCR používa Peková na diagnostiku – čiže z podstaty vyjadrenia vynálezcu PCR testov – Kary Mullisa v roku 1983, patent 1984, že tieto testy nemôžu byť používané na testovanie špecifických mikrobiálnych ochorení – Peková vtedy chýbala v škole?! – alebo je súčasťou tohto mega podvodu! Je jeho mediálnou – medializovanou súčasťou! A dôvod má – je chytená „za gule“ obvinením z podvodu za 8 mega eur! Vo video je aj jej vyjadrenie o čom to je z hľadiska pravidiel!

    MUDr Pekova rozhovor pro DVTV
    1 639 zhliadnutí
    •26. 3. 2020
    https://www.youtube.com/watch?v=tsUIUvEDuK0

    Českej biologičke Pekovej hrozí 10 rokov väzenia. Pre podvod za 9 mil. eur
    https://zive.aktuality.sk/clanok/148389/ceskej-biologicke-pekovej-hrozi-10-rokov-vazenia-pre-podvod-za-9-mil-eur/

    Poznámka – to práve ona vytvorila vo verejnosti povedomie o Covid 19 ako o umelom víruse – biologickej zbrani hromadného ničenia – aj keď pufrovala – zmierňovala jeho účinky, ale práve to neznáme – xenofóbne, je esenciou strachu! Ani nemrknem – MUDr. Peková aktívne pomáhala a pomáha vytvárať informačné pole pre plánovanú vakcináciu!!!

    • Perfekne si to vysvetlil,vela ludi na tu Pekovu naletelo,ale ona je len KONTROLOVANA OPOZICIA,,ale nie opozicia ako je Dr Andrew Kaufman MD,co byva asi hodinu odo mnaTen test testuje len mrtve virusi,co telo vylucuje EXOSOMES,co este nemam na 100% overene je,ze tieto testy su castou vacciny,kedze sa uz nasiel sposob ako ockovat,do nosa a do prdele( henry Makoff)

   • Ja by som sa spýtal obrátene: Čo hľadá táto sekvencia vo víruse? Lebo tam sa našla. Nájsť túto sekvenciu na chromozóme, ktorý má:

    Chromosome 8 is one of the 23 pairs of chromosomes in humans. People normally have two copies of this chromosome. Chromosome 8 spans about 145 million base pairs (the building material of DNA) and represents between 4.5 and 5.0% of the total DNA in cells. About 8% of its genes are involved in brain development and function, and about 16% are involved in cancer. A unique feature of 8p is a region of about 15 megabases that appears to have a high mutation rate. This region shows a significant divergence between human and chimpanzee, suggesting that its high mutation rates have contributed to the evolution of the human brain.

    Je naozaj „umenie“. Pričom nie je jasné, čo kóduje.

    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/nucleotide/NC_000008.11?report=genbank&log$=nuclalign&from=63648346&to=63648363

    https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16421571/

  • Stále ale nerozumiem, na základe čoho vybrali práve tú sekvenciu…. Zobrať zopár ľuďom ster alebo vzorku z chrchľov a porovnávať RNK… keď vezmeme do úvahy, z čoho všetkého sa skladá ľudský organizmus, koľko parazitárnych organizmov a ich výlučkov a vzhľadom k tomu, že nevieme ani, či nejaký vírus vôbec existuje alebo nie (bol nejaký virus niekedy izolovaný podľa K. postulátov?)

   • Sona – „lebo kramle“!!!

    S banánom máme 64% genotypu! Ale v hlinenej-slamenej búde nenájdeš ani tehlu, ani kramľu! Čomu nechápeš – že organizmus, ktorého buňky sa rozpadajú, má prirodzenú snahu nechať ich rozpadnúť tak, aby mohol vhodné stavebné sekvencie použiť znovu – recyklovať. Aj strom recykluje živiny z vlastného opadaného lístia, či? O tom je napr. aj škodlivosť mikrovlniek – denaturujú potraviny tak, že tam vznikajú nepoužiteľné, alebo radikálové frakcie, ktoré organizmus nemôže stráviť-zabudovať – akože odštiepená tehla, ale on potrebuje celú, ale keďže mu to je inak známy materiál ako „tehla“ – tak ho niekde uloží a po nahromadení takýchto nepodarkov máš v tele rakovinu – kopu bordelu. Čiže – tí zločinci sa zamerali na vyhľadávanie použiteľného odpadu z apoptózy – typický pre ľudský genóm – aj keď testy dokázaly „covid“ u papáy a kozy. Čiže čomu nerozumieš – „hľadá sa blondína“?

    Teraz inak.
    1/ Základnou filozofickou otázkou je – Boh existuje – alebo nie?!
    2/ Základnou otázkou ohľadom PCR testov je – sú testy použiteľné aj na testovanie špecifických mikroorganizmov? Ano – alebo nie?! Podľa Mullisa – JEDNOZNAČNE NIE!
    3/ Základnou otázkou teda je – ak sa PCR testy používajú na údajné testovanie prítomnosti super špecifického vírusu Covid 19 – sú relevantné – alebo nie?! Ak jednoznačne nie – je to podvod – alebo nie?!
    4/ Ak je MUDr.Soňa Peková PREUKÁZATEĽNE odborne spôsobilá, a teda preukázateľne MUSÍ VEDIEŤ o Kary Mullisovi a jeho PCR testoch všetko – zneužíva tieto svoje vedomosti na úmyselné a dlhodobé manipulovanie s verejnosťou – na podporu globálneho podvodu s „koronakrízou“, ako manipulačným-riadiacim nástrojom masového dosahu? Áno – alebo nie?!
    5/ Ak je možné vírusmi, alebo exozómami /berme ich ako toxíny/ implantovať pozmenenú DNA do ľudského organizmu – aby sa ďalej prenášala táto pozmenená DNA na potomstvo /viď mikrochimérizmus a telegónia/ – je to možné považovať za násilný zásah do genómu ľudstva – do zámeru Stvoriteľa?!
    6/ Máme právo takúto vakcínu odmietnuť z dôvodu vnútorného, svetonázorového, náboženského presvedčenia o nedotknuteľnosti našej integrity vytvorenej Stvoriteľom? /Kreacionizmus/. Áno – alebo nie?!

    Takže doprdele už s diskusiami o haplo skupinách! Používajte paradignu základnej logiky PCR testu a neskúmajte to ako stĺp obštatý túlavými psami! Howg!

    Blondýna vaří kuřecí polévku Iva Pazderková
    https://www.youtube.com/watch?v=Z3-QKXGw4MI

   • covid-19 nebol nikdy izolovany testom a specialne KOCHS POSTULATES,co je velmi dolezite

 5. Ďakujeme za veľmi dobrý článok, za ďalšie otváranie „našich očí“.
  Aj toto sa oplatí vypočuť:
  https://www.youtube.com/watch?v=BQPoMkfWI18

 6. HLA haplotypy a pod. pri hľadaní kompatibility antigénnej štruktúry- potrebné pre vhodnosť darcu na transplantácie-tiež nenesú vyšetrenie celého genómu a lekárom to stačí. Ktovie ako to celé je. Mali by sa k tomu vyjadrovať akademici -genetici z každej krajiny. Ale genetici ako vieme- sú blbci. Toľkokrát sa zmýlili-už len pri určovaní otcovstva- že im nemožno veľmi veriť. Napr. asi v sedemdesiatych rokoch min. storočia napísal hlavný čsl. pediater-že ak obaja rodičia majú hnedé oči, tak aj dieťa musí mať hnedé. Aj o vlasoch to tvrdil v jednej brožúrke pre rodičov. Proste blbec nad blbcov. A bojím sa čo i len pomyslieť na to, čo sa deje v justícii.

 7. Prečo mám platiť pokutu za niečo čo som úmyselne neurobil.Najskor nech mi preukážu že mám vírus a ho vedome šírim nech ma aj zavrú.Tak je to aj s HIV.Tu sa sankcionuju zdraví ľudia za to že odmietajú nezmyselné opatrenia.Vsimnite si ako sa narába s diskami v médiách.To si robia dobrý deň z ľudí?vivat fašizmus.Zbohom sloboda.Este chýbajú gulagy.

  • Pokutu vám dať môžu, no vy sa proti nej môžete začať odvolávať – najprv u Úradu verejného zdravotníctva (tam by ste zrejme nepochodili, lebo tam pracujú samí idioti) a potom cez súdy.

   Veríme, že nakoniec by akákoľvek pokuta za „rúška“ alebo „šírenie vírusu“ bola na súde zrušená, lebo druhá strana by nevedela preukázať ani šírenie, ani vírus.

 8. Ján Kisonaj

  super článok.. som síce technik a tak mi sekvencie génov veľa nehovoria, ale ja z toho jasné, že sa dá prostredníctvom nastavenia testov manipulovať výsledok.. čo znamená, že testy nemusia byť ani kontaminované.. stačí, že sú “ dobre“ nastavené… veľmi mi to otvorilo obzor ako to vlastne robia aby zvyšovali počet “ nakazených“ a prečo prevažná časť nemá žiadne symptómy … dobré svinstvo zo strany WHO… vidieť kto túto organizáciu vlastní

 9. Chromozom 8 patri do skupiny autozomov, u kazdeho zdraveho cloveka je viac menej rovnaky. Naco by bola dobra databaza tohto typu chromozomov?

  • Oni nerobia databázu chromozómu 8. Vysvetlenie, prečo to môžu robiť, sa nachádza k kapitole „Záver“

   • Virus bol nadizajnovany tak aby napadal ludske bunky…ako sposob prekonania medzidruhovej bariery…ktora pre tuto kategoriu virusov nie je bezna…

     • Tymto smerom by som sa skor uberal…

      https://justpaste.it/1mh2b

     • Novy koronavirus je RNA virus…aj vedci su z neho zmateny. Neobvinoval by som z nicoho Pekovu a tiez by som nenabadal na nenosenie rusok na zaklade takychto … nekonzistentnych, nekvalifikovanych formulacii … ktore len vytvaraju dalsi zmatok a rozhorcenie…a tiez nestrasil, aspon v tomto jedinom pripade vakcinami…

    • To Jozef – nezáleží, v ktorej legislatívnej norme je ten ktorý pojem zadefinovaný. Napr. preukázatelnosť je zadefinovaná v prevzatej elektrikárskej ČSN!
     https://www.lewik.org/term/26921/odborne-sposobila-osoba-definicia-zakon-c-50-1976-zb-stavebny-zakon-2a-ods-3/
     https://duckduckgo.com/?q=odborne+sp%C3%B4sobil%C3%A1+osoba+defin%C3%ADcia&atb=v236-1&ia=web

     MUDr. Peková je odborne spôsobilá osoba, ktorá preukázateľne /VŠ príslušného odborného smeru/ musí vedieť a poznať podstatu, uplatnenie a obmedzenie PCR testov!
     Zároveň je – pokiaľ bola zaškolená na licencované prevádzkovanie technológie zn. „aura PCR“ – odborne spôsobilou osobou, aj keby nemala VŠ! Bodka!

     Odôvodnene sa preto domnievam, že MUDr.Peková je súčasťou celého komplotu s koronakrízou na národnej úrovni a na tomto komplote profesionálne zarába porušovaním vedeckého a odborného lege artis O porušovaní etického kódexu ani nehovorím! Takéto osoby sa nazývajú scien-túti Bodka!

     • Pozrel si si, vsetky prispevky Pekovej? Bol to posluch s porozumenim alebo si si len pospajal, comu si rozumel a ako sa Ti to hodilo a pacilo? Lebo podla toho co tu pises je to velmi pravdepodobne…

     • Jozef – Pekovú som sledoval od jej prvej medializácie – keď si za sebou ešte ťahal dreveného koníka Covid 19. Keďže mám za sebou ročníkovú skúšku z genetiky na hnojarine ešte z 80-rokov a v rámci exkurzie na genetickom ústave v Olomouci aj pomerne dôverný rozhovor s prednášajúcim asistentom tam – ako to tam celé vôbec funguje pod riadením zhora – nemáš pojem o mojom pohľade na vec. A ty si si namiesto „spájania vecí ako ti to vyhovuje“ – naštudoval aspoň Karyho Mullisa? Podsúvaš mi policajné metodiky – to oni si zvyknú prispôsobovať dôkazy ich verziám. Mojko – nezdá sa – ale vidím ti do hlavy. Takýchto schém argumentov už som zažil. „Analytik“. Trolluješ sofistikovane. Čo tak sa uplatniť v mainstreame? Určite ocenia tvoj „objektívny“ prístup – či? Spochybňovať, spochybňovať, spochybňovať! 100 krát – tisíckrát!

      Teraz inak – Luis Pasteur – „Niekde treba začať!“ Tak ja som začal s touto verziou a mám na ňu dôvod – ty si zdôvodňuj-skúmaj svoju verziu. Ja tvrdím, že Zem sa netočí, nie je guľatá a je to geoid a existuje 7. kontinent. Peková je komplic tohto globálneho komplotu. A je to môj problém. Lebo ostatných to nezaujíma.

     • 100% suhlas,Pekova je jedna znich

  • ma tu niekto aspon Bc. z nejakeho prirodovedneho predmetu ako biologia a pod.?

   • Jozef – ty si fakt myslíš, že odpovede dostaneš práve na akademickej pôde ovládanej illuminátmi? To čo má znamenať – aspoň bakalár? To akože 2-ročná bakalárska ab-solvencia – 2 roky na VŠ, sú kompetenciami na diskusiu tu? Chceš tu ako idiot zadusiť diskusiu touto idiotskou podmienkou? Tak choď debatovať so seberovným prof.Krč -mérym! Ako si vôbec mohol dovoliť nejaký inžinierko podať trestné oznámenie, keď nemá bakalára z práva, že!

    Aby bolo jasno medzi nami dvomi! Tu – sú trolli už dlho očakávaní!!! „Je tu nejaká učka biológie, s ktorou by si tu mohol Jožko odborne podebatovať?!“ To čo skúšaš?! Nechceš, aby som ti predložil papiere na hlavu?!

    „Chromozom 8 patri do skupiny autozomov, u kazdeho zdraveho cloveka je viac menej rovnaky. Naco by bola dobra databaza tohto typu chromozomov?“ – PRÁVE PRETO, ŽE JE UNIVERZÁLNY a Covid 19 je globálny podvod na všetkých rasách doboha!

    • Tu ide o chopnost orientovat sa v pojmoch, suvyslostiach prave vlastnou hlavou na zaklade samostudia v ramci urcitej specializacie a nespoliehat sa len na ucebnice a profesorov…za kazdu cenu si veci nejaku pospajat na zaklade vlastnych suvyslosti a za vsetkym hladat iluminatov alebo nejake spiknutie je uz skor na diagnozu ako nejaka forma paranoidnej poruchy a v tomto pripade sa diskusia zalozena na argumentoch a triezvom uvazovani neda viest…

     • Mozno aj z toho dovodu je uzitocne vediet sa v tom „iluminatskom“ vzdelavacom systeme orientovat, aku ma strukturu a ako funguje…

    • Jozef – vychádzam z jedného komentára V.V.Pjakina v ktorom spomenul /neviem odkiaľ to má/, že vtedajšia skupina Globálny prediktor sa v roku 1775 dohodli, že budú tlmiť väčšinu nových vedeckých poznatkov. Zrejme za týmto účelom /moja dedukcia/ vznikol v roku 1976 rád gnostických Bavorských illuminátov – a títo majú pod palcom celú akademickú pôdu. Kto nevie – vedecké práce možno publikovať len s povolením publikačnej komisie. Ak nemeckí historici kontrolujú našu históriu – tam niekde je objednávateľ vraždy Martiny Kušnírovej. Zomierajú vynálezcovia Free energy. V Rusku krátko po sebe zomrelo v priebehu 2-3 rokov 80 akademikov. Z vedcov sa stali scio-túti – za grant urobia hocičo.. Známa mantra „vedci zistili“ – a ľudia tomu veria. Zopár vedeckých pracovníkov akadémie si otvorí ústa až v dôchodku. Ľudia by si mali uvedomiť, že je najvyšší čas prestať veriť ľuďom v bielych plášťoch. Skupina Globálny prediktor potrebuje preto zlikvidovať väčšinu populácie, aby sa tak parametricky znížili vedomosti ľudstva na živých nosičoch.

     Odporúčam – pozrieť si výskumy tzv. po-potopnej neolitickej doby – vám garantujem, že keď teraz ruchne civilizácia – vaši vnuci začnú vyrábať veci na prežitie rovnakou „technológiou“ ako ľudia v neolite.

     Táto zbraň je známa 30 tisíc rokov – v niektorých štátoch USA a provinciách Kanady je zakázaná – rýchlosť vrhnutého oštepu je až 170 km za hodinu a pri jeho celkovej hybnosti má smrtiace účinky.
     Atlatl Demonstration
     https://www.youtube.com/watch?v=coPWE-GKIXI

    • Myslim ze ten Jozef je troll ,alebo uplny hlupak

 10. Jednoduchá

  pre p.Jean – v 1článku sme si navzájom písali, že manipulátor manipuluje ľudí, kým sa dajú manipulovať a ja ešte dodávam niečo podobné – niekto skúša iných, kým mu na to ,,neprídu“…….keď človek tie články viac x číta, zistí že niekt. písala tá istá osoba, aj napriek tomu, že boli označené ,,inými značkami „…… každá skúsenosť človeka niekam ,,posúva“, len škoda, že niekto má ,,potrebu sa takto skrývať“ a nevie alebo nechce ??? sa vyjadriť priamo k veci :-(………no neva, aj taký je život 🙂
  ……………..
  Želám všetkým,,skutočne bádajúcim“ pekný večer :-)………………..

  • No, idiolekt nepustí – aj ja mám (dlhodobo) taký istý pocit ako Vy, pani Jednoduchá. Lenže logo priraďuje redakcia.
   Aj prípadná taktika je namieste, ak sa ňou sleduje dobrá vec, takže nás to až tak trápiť nemusí:) Texty pod oboma značkami sú pre nás prínosom, bez ohľadu na to, kto pod nimi píše a koľkí sú. Pre nás je dôležitá objektívna informovanosť – a tá tu je myslím bezchybná. Takže – netrápme sa už nad tým, ani Vy, ani ja, je to o.k.

 11. S tym chromozomom 8 to nie je korektne. Pozrite na vysvetlenia niektorych komentarov tohto videa:

  https://www.youtube.com/watch?v=5y1KzCKrZ3A&feature=share

  Niekde tam je aj komentar ze bloger ktory tento svoj vyskum zverejnil, neskor aj uznal ze to bolo chybne a nekorektne vyhodnotenie.

 12. Komentar z videa ktore som vam poslal v predoslej odpovedi:

  I’ve downloaded the original information covered by this video and my wife (a geneticist with experience in using PCR for replication of various genetic markers for research, and she also has two postgraduate degrees in genetics, including one by research) has checked the information and described to me what the information is talking about in quite a bit of detail. I’ll summarise the information here:

  The 18-nucleotide sequence mentioned from chromosome 8 is in a very very different position to the same sequence noted in the RT-PCR test. This, for a start, excludes if from producing a positive test result. Secondly, both of the „primers“ (of which, the sequence in question is one) and the „probe“ all have to be present in the correct positions for the PCR test to replicate and give a positive result. This is clearly not the case for the 18 nucleotide sequence from chromosome 8. Thirdly, the 18 nucleotide sequence is one of the Primers, which are used by the PCR test to determine what gets replicated and what doesn’t (without both primers in the correct locations, nothing gets replicated). The primers themselves ARE NOT the sequences that are being checked. The Probe is the sequence that’s being checked. The primers are only „book ends“ to determine which gene strands get replicated.

  Conclusion 1:
  The RT-PCR test mentioned in this video WILL NOT return a positive COVID-19 result for the 18 nucleotide sequence found in chromosome 8!

  Conclusion 2:
  The person who made this video knows little to nothing about genetics, and cannot be taken as any authority for matters in that field.

  • Stále to nedáva odpoveď na základnú otázku: Čo hľadá ľudský gén v teste na koronavírus?

   • Těch 18 bází se vyskytuje jak u člověka, tak i u toho viru. To není nic zvláštního. Zvláštní by bylo, kdyby ty dva páry primerů daly vzniknout PCR produktu. Což nedají.

    • Môžu to skúsiť. Lenže sa môže tiež nájsť zopár lekárov, ktorí takéto ich nariadenie zverejnia. A snahy o manipuláciu so zdravotnou dokumentáciou sú trestný čin, takže úradnici z ÚVZ môžu za to skončiť v base.

    • Nemal by test na koronavírus obsahovať iba gény jedinečné pre koronavírus? Práve preto sa volá „test na koronavírus“ a nie „test na ľudí“.

   • Presne tak,Redakcia,suhlasim

 13. A cele video, ktore vysvetluje, ze doslo k omylu a nespravnemu vyhodnoteniu:

  https://www.youtube.com/watch?v=O2TTKM1NWDA&feature=youtu.be

  • Nehnevajte sa, ale toto video nič nevysvetľuje. Naotočil ho nejaký amatér. Uvádzať ako „dôkaz“, že ten 18 miestny reťazec je „otočený naopak“ je smiešne. Stačí sa k tomu reťazcu postaviť „z druhej strany“ a už je opačné poradie. Alebo to gény v tých vzorkách sú postavené do radu ako vojaci?

   Stále nikto neodpovedal na základnú otázku: Čo hľadá sekvencia ľudského génu v teste na koronavírus?

   • UPDATE 30Aug2020… it turns out that the whole thing started with an anonymous blogger called Fauxlex on 6th April 2020 on Piece of Mind website. It has only recently gone viral after Vollmer, Icke and Kaufman have run videos on it. Fauxlex has confirmed to me after my video was posted in an email that his theory and finding is rubbish, but I already knew that.

    • Argument, že prečo je tomu tak, žiadny. Iba vyhlásenie a tým to skončilo. Super! 🙂

     • PCR test detekuje RNA, chromozom 8 je DNA. RNA sa musi prekonvertovat na DNA, aby bolo mozne RNA detekovat PCR testom. Sekvencie ktore sa teda uvadzaju ako „primers“ pre PCR test su sice vo forme DNA, ale povodne vychadzaju z RNA.

     • PCR testy môžu zisťovať prítomnosť aj DNA aj RNA – podľa toho ako sú nastavené.

     • Ale to co sa udajne povazuje za „koronavirusy“, je RNA material.

     • Nepracuje sa s DNA materialom, preto su tie testy „real-time RT-PCR“.

 14. Jednoduchá

  pre p.Emily – hm…takže ten pocit nemám len ja, ale aj Vy p.Emily, zrejme tu nie je čosi ako sa hovorí ,,s kostol.poriadkom“…..áno, niekedy je taktika je ,,namieste“, no sú tu ,,urč.zaujímavosti“……možno ak bude mať p.Jean chuť a vôľu, vyjadrí sa sama……
  Želám pek.deň všetkým ,,slobodne bádajúcim“ :-)……

 15. Definitiva
  • Definitíva – vidím to tak, že Navaľnyj neskončil vo Veľkej Británii, ale v Nemecku preto, že fáma o jeho údajnej nákaze smrtiacim Covid 19 je momentálne jediným nástrojom vlády Merkelovej /detto Matoviča/, ako udržať na uzde núdzovým stavom 100-tisícové protivládne demonštrácie. Navaľného exportovali do Nemecka v pohode a bez rúška – to by bol poplach okolo jeho doprovodu. Lukašenko momentálne pomáha nemeckému establišmentu udržať sa pri moci. Keďže prebehla Jalta 2 a Nemecko sa má údajne vrátiť k právnemu stavu cisárstva v roku 1871 – chaos na uliciach rozhodne nie je namieste. Zaklínadlo Covid 19 funguje stále dobre.

   Pozitívna správa z konkrétnej dediny – a vlastne ju nemôžem zverejniť, lebo sa týka prístupu polície ku kontrole rúšok. Čítajte medzi riadkami…

 16. Redakcia – tak už sa to pohlo! Inak – pozdravuje vás Peková /za ten vymazaný komentár/ – v ČR si vyrobili 680 nových prípadov. Peniažky sa sypú! PCR sú superbiznis!
  https://www.infovojna.sk/article/mudr-liptak-podal-trestne-oznamenie-na-ministra-zdravotnictva-krajciho-pre-podozrenie-z-pachania-zlocinu-genocidia
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-covid-cesko-statistiky-rekord-nakazeni.A200904_051330_zahranicni_bro

  Viete – nestačí len rozvaha keď treba aj odvahu. Tých rozvážnych máme tu habakuk.

  • Aký vymazaný komentár? Kde?

   • Redakcia – komentár To Jozef… Pekovú považujem za sofistikovanú súčasť celého komplotu – systém jej robí PR obete, takže sa zneužíva ochranársky pud verejnosti. Takto sa dostal k moci Mečiar, Havel, atď. Spoľahlivá schéma reaktívnej psychológie – Peková tak dostáva punc dôveryhodnej bojovníčky so systémom. Lenže Peková z tohoto systému žije a v ňom úspešne podniká. To, že podniká s PCR testami na dokazovanie Covid 19 je z jej strany flagrantné porušenie profesionálnej cti a lege artis.

    K cenzúre a „cenzúre“ – možno nás už niekto zvonku blokuje – presmerováva pripojenie cez ICH filter, pretože mi ten komentár nabiehal asi 10 minút – bol tu zobrazený s poznámkou, že čaká na schválenie. Dosť možné – viac menej isté je, že pokiaľ ste v hľadáčiku – všetkých diskutérov už majú pod dohľadom. Vy musíte počítať s útokom takým, že dnes je možné vygenerovať stovky e-mailov aj komentárov pomocou sofistikovanej technológie, ktorá dokáže vygenerovať „autentické“ e-maily a pripojenia, ktoré váš systém nezachytí ako spam. Takto blokujú blogerov na Západe a v USA. Už vás niekto kontaktoval s tým trestným oznámením?

    Teraz inak – zvážte si založiť záložný kontaktný účet na Protonmail.com. S blokádou musíte počítať – tak aby vám nezamrzla komunikácia úplne.

    Tu je už v českej jazykovej verzii. Nechce to nič na prihlásenie /dátum narodenia, telefón, mail/ – zhruba ako Seznam.cz /čo nie je to isté ako Zoznam.sk/ – konkurent Gmailu. Na seznam.cz sa dá odmietnuť zabezpečenie telefónom alebo mailom – takže žiadne párovanie. Proton je trochu pomalší kvôli šifrovaniu. Na Protone sa vyhnite službe VPN – sú s tým spojené technické problémy. Bez verejného a súkromného kľúča funguje úplne normálne.

    https://protonmail.com/cs/
    https://protonmail.com/

    https://napoveda.seznam.cz/cz/login/jak-si-zalozit-ucet-u-seznamu/

    Hlavne odporúčam každému vypadnúť zo spy Gmailu – museli ste podpísať súhlas so sledovaním vašej e-mailovej komunikácie, vašej aktivite na webe a na You Tube. A prestať používať Google a začať používať ako vyhľadávač dock duck go, ktorý nesleduje vašu aktivitu.
    http://www.duckduckgo.com

    • Komentár sa môže zobraziť po 10 minútach, ale aj po 24 hodinách, nakoľko komentáre podliehajú moderácii. Nie všetky, ale tie, ktoré obsahujú odkazy na iné weby, tak všetky.

     Je to naša ochrana pred spamom, lebo je veľa ľudí, čo vkladajú odkazy na svoje e-shopy a chcú si takto zabezpečiť reklamu zadarmo. Takéto reklamné komentáre nezverejňujeme.

     A nie, s trestným oznámením nás zatiaľ nikto nekontaktoval. Možno išlo len o pokus zastrašiť nás.

     Druhá možnosť je, že ho riešia štandardným spôsobom (neda nie naliehavo, kedy treba „páchateľa“ okamžite zadržať). Vtedy to môže trvať dosť dlho, kontaktovať nás môžu aj po celých mesiacoch. Prípadne aj nikdy, ak trestné oznámenie vyhodnotia ako nezmysel.

     No a tretia možnosť je, že si ho založili do šuflíka a podľa potreby ho vytiahnu vtedy, keď ich znova priveľmi s niečím naserieme 🙂

 17. Prekopírujem sem jeden blog:
  V Taliansku práve zverejnili šokujúci výsledok analýzy vakcíny. Vyplynulo z neho, že obsahuje kompletnú DNA potrateného plodu dieťaťa /asi pred 60 rokmi / ktorý sa dodnes používa ako substrát pri výrobe vakcíny. Ďalej vakcína obsahuje niekoľko stoviek rakovinových buniek podľa všetkého modifikovaných tak aby boli schopné spustiť v tele rakovinu. Bill Gates neklamal. Vakcíny sú určené na depopuláciu. Desiatky rokov do ľudí pichajú smrť. My sme na tom možno o čosi lepšie, nám to robia „len“ 30 rokov – socialistické vakcíny boli o niečom inom. Nechcel by som byť teraz rodičom, nakaziť vedome vlastné dieťa rakovinou a potom sa prizerať ako trpí – to je satanova práca. Chcelo by to celosvetové úsilie, identifikovať tých hajzlov a nekompromisne ich depopulovať.

 18. Jednoduchá

  Pre p.Jean – ako vždy výborný komentár ! :-), no nevyjadrila ste sa k môjmu príspevku :-(………….. no a nakoniec ešte možno nie ste žena, ale muž ……….no .v poriadku, každý má slobodnú vôľu, ako sa rozhodne, aj keď v ,,budúcnosti“ Vám to niekto môže podob.spôsobom ,,odplatiť“ …..
  Pre p.Definitívu – je ozaj dobré, že sa takéto správy dostávajú na verejnosť, vďaka Vám a ostaným, kiež by takých ľudí bolo čo najviac ! :-)………
  Želám pekný večer všetkým ,,skutočne bádajúcim“ :-)…………………………………..

 19. Milá pani Jednoduchá, krstné meno Jean je ženské, som žena na dôchodku „už na rozpade“ čo len vypisuje, výkrik „do tmy“. A neviem na čo som Vám neodpovedala.
  Prajem len to najlepšie v tomto modernom, neoliberálnom svete, len neviem ako sa to skončí, možno že nás mozog bude pripojený k umelej inteligencii čo chce Elon Musk. Vypočula som veľa videí od David Icke – on to tam presne vysvetľuje. A vôbec kde skončí tento svet, možno že aj človek zanikne, nedajú sa gaunerstvá robiť donekonečna.

 20. Jednoduchá

  Pre p.Jean – tak to je ozaj milé, že ste sa tak ,,pomenovala“…..podľa Vašich príspevkov usudzujem, že ak máte možno aj viac ročkov, určite ste viac ,,uvedomelá“ ako mnoho mladších a to nielen ohľadom zdravia, klobúk dole :-)…….vedzte, že na rokoch nezáleží, záleží na tom, ako sa Vy sama cítite ! myslím si , že vo Vašom prípade s Vašimi poznatkami ozaj o.k. :-),,…v poriadku, p.Jean, tak ste super žienka :-)…….
  Ako sa to skončí, to myslím nevie nikto, no zrejme by sme sa nemali len tak tomu všetkému ,,poddať“, treba sa chrániť a ,,brániť“ čo najviac, ako sa dá, netreba to vzdávať a snáď to aspoň pre niekt.dobre dopadne :-)…………………..
  Želám pek.deň všetkým ,,skutočne zmýšľajúcim“…….

 21. Samotny tvorca tejto PCR metody sa vyjadril, ze na tento ucel, teda testovanie pritomnosti virusu u ludi, resp. ani vseobecne u ludi by sa tato metoda nemala nikdy pouzivat a nie je na to vhodna…

  • Jerry19 – to je akože vedci nebudú používať atómové bomby inak ako na humanitné účely – celá svetová zločinecká organizácia je postavená na silou pretláčanej lži!

   Kary Mullis sa obracia v hrobe! Toto je vyložene popretie autorstva!

   „Metóda PCR sa podľa infektológa používa už dlhé roky ako „veľmi presná metóda diagnostiky rôznych infekčných chorôb práve pre jej vysokú spoľahlivosť“.“
   https://www.aktuality.sk/clanok/820015/mz-sr-pcr-testovanie-je-spolahlive-a-bezpecne/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-azet-new

   Ten infektológ sa volá Peter Sabaka = Pes!

   „Rektori siedmich univerzít sú znepokojení situáciou v SAV. Vo vyhlásení dali najavo obavy z informácií o komplikáciách s transformáciou SAV na verejnú výskumnú inštitúciu a toho, že zatiaľ nie sú ústavy SAV registrované.

   „Transformáciu SAV z rozpočtových, respektíve príspevkových organizácií štátu na VVI vnímame ako proces analogický tomu, ktorým prešli verejné vysoké školy už pred 16 rokmi. Jeho cieľom je spružnenie a rozšírenie možností hospodárenia ústavov SAV, ich financovania i spolupráce s ďalšími subjektmi,“ uvádza sa vo vyhlásení. Podľa rektorov vysokým školám táto zmena „výrazne pomohla zlepšiť hospodárenie, optimalizovať vnútorné postupy i externú spoluprácu“.“
   https://dennikn.sk/minuta/1199537/
   = odštátnenie vedy = privatizácia vedy = analógia privatizácie WHO!
   REPLAY – „Jeho cieľom je spružnenie a rozšírenie možností hospodárenia ústavov SAV, ich financovania i spolupráce s ďalšími subjektmi“ – „najlepšie“ s nadáciou Billa Gatesa! Títo SAV illuminátsi scio-túti prosto chcú byť kúpení a podplácaní grantami a chcú podnikať s poznatkami – ako v ČR Prymula! No tak nech sa to nevolá ani slovenská – ani akadémia!

   Infektológ-politológ – odborník ako prasa!
   https://www1.pluska.sk/gal/rady-a-tipy/toto-zabera-koronavirus-slovensky-infektolog-prezradil-co-ucinkuje-pacientom/1

  • cize infekcnych chorob,presne tak

 22. Nech je to tu pohromade…
  ŠOKUJÍCÍ ZPRÁVA: Až 90 % pozitivních testů na COVID-19 by mělo být negativních
  https://www.youtube.com/watch?v=f6deHoFD90M&feature=emb_title

  Prepis videa: /torzo/
  „Reportáž z OAN: Podle nové šokující zprávy až 90 % pozitivních testů na covid-19 v několika státech USA mělo být negativních. Než Facebook tohle video zcenzuruje, nebo bude označeno nějakým „fact-checkem”, tato zpráva přišla z New York Times. Přesně tak, z New York Times. Podle Times, a cituji: „Standardní testy diagnostikují velké množství lidí, kteří mohou přenášet relativně bezvýznamné množství viru a není pravděpodobně, že by byli nakažliví.”“

  „Mnoha odborníků se shoduje, že cokoliv nad 30 cyklů zvětšení povede k identifikaci neaktivního, mrtvého nebo klinicky bezvýznamného množství viru, což vede k pozitivnímu výsledku testu. New York Times ve skutečnosti tvrdí, že ze 45 tisíc pozitivních testů na covid-19 z jednoho dne minulý týden a cituji: „Pokud by se míry nakažlivosti v Massachusettsu a New Yorku měli aplikovat celonárodně, možná jen 4500 z těch lidí by muselo jít do izolace a podrobit se kontaktnímu trasování.” “

  „Proč je tohle důležité? Protože současná zdravotní nařízení, karantény, omezení cestování, uzavření podniků, posiloven, rodiny nemohou pořádat pohřby, lidé nemohou chodit do kostela… tohle vše je založené na počtu případů covidu-19 v naší zemi. Ne na úmrtí na covid-19, ne na úmrtnosti nakažených, ne na míře hospitalizace… ne na počtu použitých ventilátorů, ne na lůžkové kapacitě jednotek intenzivní péče… Nařízení v souvislosti s covidem-19 v naší zemi jsou založená na počtu případů covidu-19, což znamená pozitivní testy na covid-19. Podle zprávy z New York Times, až 90 % pozitivních testů na covid-19 by mělo být negativních. “
  https://www.otevrisvoumysl.cz/sokujici-zprava-az-90-pozitivnich-testu-na-covid-19-by-melo-byt-negativnich/

 23. Vladimír

  Dobrý den,
  náhodou jsem narazil na vaše stránky a jsem tomu rád. Hezké články, plně odhalující ten mega podvod. Já se o celý ten problém zajímám jižod jeho začátku, našel jem na světě několik dobrých zdrojů, kde píší odborníci. Stahuji tyto články, překládám je z amgličtiny do češtiny a publikuji na mém webu http://www.desitka.org. Jsou tam toho mraky. Předčetl jsem si Váš odkaz na video – rozhovor s Davidem Ickem s poznámkou, že ho máte jen v angličtině. Na mémwebu je kompletní, t.j. celkem sedm částí. Kdo má zájem najde ho na http://www.desitka.org/videa/david-01.html . Přejí hodně úspěchů.

 24. MUDr. Anka

  Maroš -kto ste? Tvrdíte, že v 80 rokoch ste študovali hnojarinu. Ale mne sa zdá, že potom ste vyštudovali aj vojenskú školu. Neviem aký odbor. A ste veriaci. Priznám sa- vašim tzv. odborným výkladom často nerozumiem. Ale niektorým áno. Ale z praxe viem, že keď napr. mal niekto pozit. Elisa test na boreliózu, muselo sa to overiť aj PCR testom. A vedeli sme, že aj to nie je 100% spoľahlivé. A viem, že genetici často tvrdili a aj tvrdia neuzmysly. Napr. aj o Dawnovej chorobe. Je mi do smiechu, keď ukazujú /najč. bigotní katolíci/ napr. v boji proti potratom-že ako sa dá skvele vychovať z takého dieťaťa aj schopný pracovník, športovec a pod. A stačí mať preštudované základy embryologie, aby človek vedel, že nie je Dawn ako Dawn. Niektorí ani nemusia mať výraznejšie mentálne postihnutie. A ani sa to nemusí geneticky prenášať. Ale tzv. odborníci dnes jednoznačne tvrdia, že ide vždy o ťažké mentálne postihnutie. Je to podobné ako tvrdenia o farbe očí a vlasov u detí. Hnedookí rodičia nemôžu mať modrookého a naopak. Ale genetika na Západe bola na vyššom stupni a tí otvorili oči našim ľuďom. Ale Západných odborníkov nevelebím. Vedia byť občas aj svine- čo ste správne vystihol. A aj naši sú často skorumpovaní. No keďže ste premýšľavý typ, spýtam sa vás polopatisticky: prečo asi tí illuminati sú takí ako sú? A čo robiť s preľudnením planéty a jej ničením? Čo by ste vy navrhol? Ja by som asi navrhla:-mať menej detí najmä tam, kde je málo dostupnej potravy. Tam, kde rodičia nemajú schopnosti k výchove. U geneticky chorých. Tam, kde je toxikománia mladých. Väčšina toxikomanov sú buď duševne chorí alebo blbci. A preto tomu podľahnú. Sú aj výnimky. Povoliť eutanáziu. Znížiť turistické kočovanie !!!!!!!. A zamerať pozornosť na životný štýl. Prílišný luxus považovať za tresný čin. Závody viac kontrolovať. A ten spomínaný univerzálny príjem by som uvítala. Toto má logiku. Vrátiť ľudí na dediny. Pestovať bioprodukty. Ak sa nedokáže zamestnať. Alebo nechce. Nie autá v mestách s jedným pasažierom. Bicykle a ekologické vozidlá. A rozhodujúce bude správanie energetického priemyslu. Nuž- toto je len náčrt. Bola by to diskusia na celé hodiny. Uvedomte si- planéta je otrávená a mnohé živočíchy už vymreli pre správanie sa ľudí.

  • Shubham Dhyani

   https://www.docgenie.in/
   „Pri zistení zvýšených hodnôt je potrebné predovšetkým kompletné vyšetrenie dieťaťa na zistenie prítomnosti streptokoka. Jeho dlhodobá prítomnosť môže spôsobiť závažné ochorenie kĺbov, srdca a obličiek. Je potrebné urobiť výter z hrdla a nosa, krčné vyšetrenie na prítomnosť zápalového ložiska a vylúčenie alebo potvrdenie zápalu dutín, zubné vyšetrenie na zistenie prítomnosti hnisavého zubného ložiska, vyšetrenie moču, kompletné zápalové testy.

 25. Peter Pinc

  Spravny clanok. S tym ludskym genomom nie je problem, dalo by sa argumentovat, ze je to preto, aby bolo jasne, ze sa testuje clovek.

 26. Stale jen obchazet kolem horke kase kterou stejne jako jed nesmime nikdy pozrit… . Vsechno kolem COVID, ROUSEK a Vakcinaci jsou protilidske poodvody rovnajici se Zbrani Hromadneho Niceni a dle Norimberskych povalecnych zakonu tak se vsema na sibenice nebo – zeny pred strelecke jednotky, neb jen smrtici rana jak je prepadovych jednotek manual nez dalsi z nas a anse deti tak terroristicky oni nici.
  Proti tomu jen stejnou sablonou jak jiuz nakazal Buh Mojzisovi a Jasoovi, enusetrit nic vceten jejich dobytka, aytk jake diskuse,
  Vyhrnem si rukavy a do boje se DEJME zotroceni nevolnici !

  Vam, nedohadujte se o prkotinkach na detajlech tolik nezalezi hlave o zakladni principy dnesniho Terroru ktery se musi treba take silou vykynozit nez se tak stane s nama ma cerlou civilizaci. POamatujte na zemi jiz mame asi 5. cibvilizaci, nechame si atek my dnesni znicit nebo my takl udelama s Kchazary, Annunaki, Satanisty, Kabalisty a jejich nahoncim,
  KDO SE NEVZEPRE, VLASTNE SOUHLASI A NENI JIZ TAKE BEZ VINY

  My zde v okoli jiz mame vitezstvi bez rousek a pod, a zasadne se nam jiz nehrabou take se spejlama, jen priknem oni vezmou vzorek pri vchodu do nosni dirky.. At se radeji hrabou uchylum v prdylkach je to bude vzrusovat asi???
  Diky Badateli rozdaval jsem kopie vasich clanku ve skolach, politikum, lerkarum, majitelum restauraci a take za sterace policejnich aut, jen upravene, zjednodusene zkracene clanky jako pro debily musi byt, jinak nepoochopi!!!
  Zvitezime nasi revolucionari, Kubanci, Vietnamci, Severokorejci, Rudoarmejci, Afganci, Irak a vsem lidem dobre vule silu a andmiru odvbahy s moudrosti..

Pridajte komentár

*