Vtáčia chrípka preskočila na cicavcov a vyvolala zombi príznaky – zvieratá stratili strach z ľudí


Print Friendly, PDF & Email

Vtáčia chrípka preskočila na cicavcov a vyvolala zombi príznaky - zvieratá stratili strach z ľudí

(Lance D. Johnson, Natural News) Podľa Geologickej štúdie USA (USGS) sa nový kmeň vtáčej chrípky šíri z voľne žijúcich vtákov na voľne žijúce cicavce, čo spôsobuje „zombi správanie“ zvierat. Infikované cicavce trpia rôznymi neurologickými problémami a nemajú strach z ľudí, varuje vládna štúdia.

Prvé ohniská boli pozorované v Európe už v októbri 2021. Ohniská sú zasiahnuté vysoko patogénnym kmeňom vtáčej chrípky (HPAI) H5N1, ktorá údajne patrí do euroázijskej línie, klad 2.3.4.4b.

Kmene boli zistené počas monitoringu voľne žijúcich vtákov v novembri 2021 a rýchlo sa rozšírili po Newfoundlande a Labradore v Kanade a Spojených štátoch amerických prostredníctvom rezervoárov voľne žijúcich vtákov a prostredníctvom zásob domácej hydiny, vrátane kŕdľov na dvoroch a vtákov v komerčných zariadeniach na chov hydiny.

Nový kmeň vtáčej chrípky prechádza z voľne žijúcich vtákov na cicavce

Nové kmene vírusu dokonca prešli na rôzne druhy cicavcov – väčšinou na líšku obyčajnú. Choroba však bola zistená aj u vydry riečnej, rysa ostrovida, fretiek, tchora a kuny skalnej, ktoré boli odchytené v celej Európe.

V máji 2022 izolovali americkí a kanadskí epidemiológovia vysoko patogénnu vtáčiu chrípku (HPAI) u voľne žijúcich cicavcov aj na americkom kontinente.

Tuto sa vtíska otázka: Sú virologické experimenty s pridávaním nových funkcií zodpovedné za náhly prenos vtáčej chrípky na cicavce, podobne ako sa to podozrieva pri covide?

V najnovšej štúdii USGS epidemiológovia zistili kmeň HPAI u 67 voľne žijúcich cicavcov v desiatich štátoch. Od 1. apríla do 21. júla 2022 výskumníci izolovali infikované zvieratá od New Yorku po Aljašku a mnoho miest medzi tým, vrátane Severnej Dakoty, Iowy, Utahu, Washingtonu, Wisconsinu, Idaho, Michiganu a Minnesoty.

Podľa štúdie medzi infikovanými zvieratami bolo 50 červených líšok, šesť pruhovaných skunkov, štyri mývaly, dva rysy, dva vačice virgínske, jeden kojot, jedna mačka rybárska a jedna líška sivá. Druhom cicavca najviac náchylným na nákazu je líška obyčajná.

Ako sa vyjadril spoluautor štúdie, Dr. Hon Ip, diagnostický virológ v USGS National Wildlife Health Center:

„Najpravdepodobnejšia príčina infekcie bola predátorstvo alebo lov voľne žijúceho vtáctva infikovaného HPAI, keďže voľne žijúce vtáky sú súčasťou prirodzenej stravy mnohých šelmovitých druhov cicavcov.“

Podľa genetického sekvenovania uskutočneného na 48 voľne žijúcich cicavcoch sa potvrdilo, že infekcie prechádzajú z voľne žijúcich vtákov. Epidemiológovia nenašli žiadne dôkazy o horizontálnom prenose HPAI (medzi jedincami toho istého druhu) v rámci voľne žijúcich populácií suchozemských druhov cicavcov.

Existujú však experimentálne dôkazy, že horizontálny prenos HPAI sa vyskytuje u domácich mačiek a fretiek. Autori štúdie navyše nemohli vylúčiť možnosť prenosu vírusu z rodiča na potomka.

Je na obzore nadchádzajúca plandémia vysoko prenosnej vtáčej chrípky?

Je človekom prevádzkované vírusové inžinierstvo príčinou v prelievaní tejto vtáčej chrípky vyvolávajúcej zombi príznaky u infikovaných zvierat?

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Je toto zdroj budúcej pandémie vtáčej chrípky, pred ktorou varoval bývalý riaditeľ CDC Robert Redfield?

Dr. Robert Redfield sa nedávno objavil v epizóde relácie Hill TV’s Rising a varoval, že „prichádza veľká pandémia“.

Povedal, že nová pandémia bude dôsledkom medzinárodného bioterorizmu a výskumu zameraného na pridávanie nových funkcií vírusom, ktorý ešte nebol zastavený, napriek tomu, že je podozrievaný z vyvolania pandémie Covid-19.

„Myslím si, že to príde (nová pandémia). Nie z prelievania, ale bude to pochádzať z biologického výskumu alebo úmyselného bioterorizmu. Bude to vírus vtáčej chrípky, ktorý je zmodifikovaný tak, aby sa mohol prenášať z človeka na človeka. Teda bude to veľmi podobné tomu, čo sme videli pri covide,“ povedal Redfield.

Nové kmene infekcie vtáčej chrípky napádajú mozgy cicavcov

Akonáhle sú zvieratá vystavené infikovaným divokým vtákom, začnú sa u nich prejavovať správania podobné „zombi“ a iné neurologické poruchy.

Podľa imunohistochemickej analýzy kmeň vírusu HPAI napáda neurónové bunky a replikuje sa v mozgoch infikovaných zvierat. Okrem toho zvieratá trpia záchvatmi, ataxiou (strata koordinácie), slepotou, vokalizáciou, nystagmom (nekontrolované pohyby očí), grimasami a trasom.

Niektorí mali aj ťažkú ​​letargiu, horúčku, hnačku, ležanie, vracanie, paralýzu a bezvedomie. Podľa štúdie mali choré zvieratá „nevhodné správanie“ a nedostatok strachu z ľudí.

Trinásť z líšok hrdzavých trpelo imunoreaktivitu v mozgu, sprevádzanú napätím neurónových buniek a zápalovými procesmi v mozgovej kôre, talame, hipokampe a mozgovom kmeni.

Podobná imunoreaktivita bola zistená v kortexe infikovaných vačíc a v kortexe, talame a hipokampe rysov. Ďalšie neurologické symptómy zahŕňali nekrotizujúcu (odumierajúcu) meningoencefalitídu a nekrózu myokardu.

Celkovo 47 infikovaných zvierat trpelo aj nekrotizujúcou intersticiálnou pneumóniou.

Autori štúdie napísali:

„Vzhľadom na široký rozsah a pokračujúcu povahu prepuknutia choroby tieto prípady pravdepodobne predstavujú len malé percento z celkového počtu a druhov cicavcov infikovaných v súčasnosti cirkulujúcim kmeňom HPAI v Spojených štátoch.“

Liečba osteoporózy

Autor: Lance D. Johnson, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. adamkratochvil

  covid vrahom nevysiel tak pokracuju v nacatom diele…

 2. Aj Badatel má záujem na „novej pandémii“ – aby mohol ďalšie 2 roky rozoberať vakcíny proti „vtáčej chrípke“. Tá sa našťastie chlapov netýka – lezie to len na slepice. Inak stále tvrdím – žerte kuracie steroidové stehná kým vôbec sú! Lebo budete žrať venezuelské leguány!
  http://www.character-shop.com/pictures/img_0754.jpg
  https://i.ytimg.com/vi/LCe0HWpJgck/hqdefault.jpg
  https://i3-img.7tv.de/pis/ezone/9105qgELB38wdEB0AB1fHPDQCtTDCJ4UYl_Ic-IXCoYylZ0mXauk1M9wuU4rv5_rLEYRvbq7E9XZCtzWb9EtY0NDu5DIg7QjFXTFvedg_NMrecdy8AdQq3Z8Ge-mWqGVVM1kQdxrIvIUvc_qspgEXxvLsWvbVobpEjFQhRFPbM7PM8SZEdNtGZP9dg/profile:mag-max-1280×722
  https://3.bp.blogspot.com/-c0vOzvafSjo/VLhzH6SyvQI/AAAAAAAADYU/b5iv06m1JVE/s1600/DSC_0019%2B%2B%2B%2B.JPG

 3. Marek Košice

  Maroš, tipujem, že nie len mne, ale aj tebe je NA GRC z tohto článku, že? Takže zas a znova Bádateľ.net uverejňuje článok, kde sa tvrdí, že vírusy existujú, a že sa prenášajú respiračne, a spôsobujú choroby (rovnako, ako hasiči spôsobujú požiare, pretože sa väčšinou vyskytujú tam, kde horí)…
  TOPKY level „alternatíva“…

 4. Len pripominam primitivneho uchylaka Gaťesa, kt asi pred rokom povedal, ze v cca 2025 pride dalsia a smrtelnejsia pandemia, a ze to bude bioterorizmus. Event k tomu uz prebehol, takze je viac ako iste, ze to pride. Vsetky pripravy prebiehaju, vratane schvalenia WHO pandemickej dohody a vybudovanie siete globalnej WHO totality. Neostane nam nic ine, len sa vzopriet vlastizradcom, kt budu pre WHO u nas pracovat !!! Takze sa pripravit a sirit tuto informaciu dalej ! Dufam, ze vela tych co naleteli covid ockovaniu sa uz poucili, ak nie, potom cert s nimi.

 5. zapredana SR

  A ako vždy k tomu pomohli USA laboratória po celom svete a Gates ich velebí. Toto som zachytil asi pred pol rokom od pána ktorý vyucuje poľovníctvo v okr. Zvolen. A už je to tu. Neviem odkiaľ mal túto info, ale viac verím ľuďom a robím si názor, ako médiám ktoré už mám asi 5 rokov zablokované.

 6. Tieto preklady sú niekedy otras – je to kuna skalná a nie kamenná…. https://sk.wikipedia.org/wiki/Kuna_skaln%C3%A1

  • mariankosmac

   Ešte je v článku mačka rybárska, neviem či taká existuje ale trebárs v Amerike áno.

   • mariankosmac

    Aha tak ok – Kočka rybářská je malá kočkovitá šelma obývající bažiny a mangrovové porosty jihovýchodní Asie.

 7. TAKHLE: ptačí chřipka neexistuje. Na této planetě neexistují nemoci, které by se přenášely z jednoho druhu na druhý. Nikdy se nepodařilo izolovat nebo identifikovat virus. Bylo to mnohokrát prokázáno (nejen) u soudů. Farmaceutická medicína je prostě genocida. Jde o strach, aby zabíjeli kuřata, zabíjeli naše domácí zvířata a tak dále a tak dále. Tohle (ptačí chřipka) je jen zase další divadlo, jako tomu bylo u ko*kovid.
  Nikdy žádná pandemie nebyla, opakuji NIKDY a přesto miliardy lidí věří lživým kecům! A ko*kovid? Vzpomínejte.. A co (zatím) není, může být. Já jen upozorňuji na info a souvislosti. To je celé.

  NAROVINU, mě tyhle “příznaky ptačího něco” přivádějí na myšlenku např.: elektrického nadměrného vyzařování nebo možná parazita aktivovaného anténami (skrze fuckcíny a testy, vždyť ty falešné pozitivní špejle dávali násilím i rybám atd.).

  Podvod s ko*kovid byl vymyšlen s určitým záměrem, to vše ale odstrtovalo mnohem, mnohem dříve.. Kdy parta zlých lidí se rozhodla, že potřebuje něco, čím by mohla k smrti vyděsit světovou populaci; hrozbu, nebezpečí, které by jim umožnilo přesvědčit miliardy lidí, aby přijali totalitní světovou vládu atp..
  Stejné je to s podvodem ohledně globálním oteplováním a nesmysl s recyklací zjevně dobře funguje, rozhodli se tedy, že bude lepší změnit název podvodu na „změna klimatu“, protože to jim dávalo více příležitostí obviňovat lidi ze špatného počasí..
  Podvod s globálním oteplováním byl dlouhodobě fajn, ale nebyl dost děsivý. Potřebovali hrozbu, kterou by mohli všechny vyděsit, aby udělali přesně to, co jim řekli. Rozhodli se, že nějaká pandemie by se jim hodila… A mohl bych pokračovat.
  V osmdesátých letech začali s AIDS a podařilo se jim zničit mýtus, že AIDS nás všechny zabije, takže zkusili různé druhy chřipek a s každou novou hrozbou svůj plán zdokonalovali… UŽ CHÁPETE KAM MÍŘÍM?
  Koncem roku 2019 ..
  Potřebovali se pustit do Velkého resetu a Nového světového řádu, jmenovat se do nové světové vlády a proměnit svou moc v miliardy a miliardy dolarů pro sebe. Proto se rozhodli, že jako hlavní hrozbu pro lidstvo využijí obyčejnou chřipku té zimy………

  • Chápem Ta CZkotas +++

   • Takhle, od ko*kovid došlo ke globálnímu převratu. My už žijeme ve fašistickém světě. Používají všechny triky, aby zmátli, vyděsili a zmátli obyvatelstvo na celém světě. Včetně předem naskriptované AI. Pro někoho je stále těžké tomu uvěřit, že cílem bylo zničit globální ekonomiku. Nebudete nic vlastnit a budete šťastní. Mysleli to vážně. A “wokeness” je jako skutečná nemoc, všichni ti, kteří jí trpí, potřebují léčbu duševního zdraví.
    Uvedu příklad – nové průkazy totožnosti, obsahují čip, který jim říká, kde se nacházíte každou minutu každého dne vašeho života. Vláda a každý “další” může vždy přesně vědět, kde se nacházíte. Plánovali to už dlouho.
    A zavádění nových platebních systémů přichází..

    +celosvětový trh s “falešnými potravinami” by měl v blízké budoucnosti dosáhnout hodnoty až 3 bilionů dolarů:
    childrenshealthdefense.org/defender/attack-on-food-symposium-gmo-synbio-cola/

   • Marek Košice

    Boba, ty si z ústavu choromyseľných, či? To nevieš zo seba vypotiť viac než 3-5 slov? Tvoje príspevky stoja za h….. 😉

  • Marek Košice

   CZkotas : Naša Zem nebola NIKDY guľatá a NIKDY nekrúžila okolo svojej osi a okolo Slnka, no aj napriek tomu miliardy ľudí sú presvedčení o existencii Zemegule.

   • provokater

    ani Slnko neexistuje,to je len výplod chorých mozgov, že Marek?

    • Slnko je rezonátor, má mínus 273 °C. Až fotóny v interakcii s atmosférou, kyslíkom, vytvoria teplo. Dnes máte možnosť sa zoznámiť s touto skutočnosťou aj z iného zdroja….

  • hľadač pravdy

   ,,Podvod s ko*kovid byl vymyšlen s určitým záměrem,…”
   ,,Podvod s globálním oteplováním byl dlouhodobě fajn, ale nebyl dost děsivý.”

   Kto a prečo spustil a riadi tieto psychologické operácie? Stručná odpoveď je nižšie v texte….
   =========================================================
   Boj o nadvládu nad svetom vedú proti sebe dve protichodné frakcie najvyšších slobodomurárskych superlóží/pra-lóží. Preto si v priebehu času navzájom odstraňujú aj ,,bratov” (Martina Luthera Kinga, Alexandra Dubčeka, atentát na Wojtylu – marrana/heretika/apostatu/pseudopápeža Jána Pavla II., a tak ďalej).

   Konečný cieľ ,,Jeden svet” majú ale spoločný. Rozdielnu majú predstavu iba v dvoch bodoch:
   1. Kto má nakoniec jednému svetovému štátu vládnuť?
   2. Akou cestou má byť svetový štát zavedený?

   A o toto sa preťahujú dve frakcie najvyšších slobodomurárov – ,,demokratická frakcia” proti ,,oligarchickej frakcii”. Satanská dialektika ,,pokroku” teda prebieha aj v satanskej proticirkvi – to znamená v slobodomurárstve.
   ———————————————————————————————————
   ad.1, Kto má ,,Jednému svetu” vládnuť?

   Tzv. ,,progresívne” a ,,demokratické” pra-lóže chcú svetový štát ovládať pomerne miernou rukou, do istej miery ,,slobodne”, prostredníctvom tzv. ,,demokracie” zahrnujúcej celý glóbus, pričom vláda môže byť ,,volená”, ale iba z malej skupiny kandidátov, ktoré predvolia pra-lóže z prísne slobodomurárskeho hľadiska.

   Naproti tomu ,,antidemokratické”; ,,neoaristokratické”; ,,oligarchické” pra-lóže nechcú svetovému obyvateľstvu ponechať vôbec ani zdanie voľby v prísne danom a veľmi úzkom rámci. ,,Oligarchická frakcia” uprednostňuje panovanie jedinej osoby (=monarchia) nad celým svetom: vláda údajného ,,mesiáša”.

   ad.2, Ako má byť ,,Jeden svet” zavedený?

   Okolo odpovedi na túto otázku sa vlastne točí trvajúci konflikt vo svetovom slobodomurárstve. Veď ,,neoaristokrati” hovoria priamo: ,,Čo možno najskôr, a preto s násilím!”, zatiaľ čo ,,demokrati” im odporujú: ,,Nie, len miernym, ale ustavičným ovplyvňovaním ľudí, až budú nakoniec dobrovolne súhlasiť!”.

   Z obidvoch týchto celkom rozdielnych odpovedí na otázku po ,,správnej” metóde prirodzene vyplývajú tiež v politickej praxi úplne rozdielne spôsoby jednania.

   ,,Progresívno-demokratická” frakcia vsádza hlavne na plíživé zničenie kresťanskej viery, postupnou skazou mravou, na mediálne propagovanie stále silnejšieho zavádzania multikultúry aj na mediálne vytváranie paniky kvôli údajným, ,,prežitie celého ľudstva ohrozujúcim” a ,,iba globálne riešiteľným” problémom (napr. ,,nedostatku pitnej vody”, ,,ozónovej diere”, ,,neúnosnému rybolovu vo svetových moriach”, ,,ľuďmi spôsobenej zmene klímy” a mnohé ďalšie).

   Toto sa však ,,oligarchickej” frakcii zdá ísť príliš pomaly, preto ,,oligarchická” frakcia urýchľuje vo svete procesy. PSY-OP ,,C-19” spustila vo svete práve ,,oligarchická” frakcia najvyšších slobodomurárov. Konečným cieľom ,,neoaristokratov” je dosadenie talmudského pseudomesiáša na trón svetovlády a donútenie ľudstva pokloniť sa mu.

   Je treba si povšimnúť, že vyššie stručne načrtnutý protiklad medzi obidvoma frakciami svetového slobodomurárstva je asymetrický: Zatiaľ čo ,,progresívne” pra-lóže ,,tvrdý” postup svojich ,,oligarchických” bratov zásadne odmietajú, naopak ,,oligarchickí” bratia proti ,,jemnej” metóde ,,progresívnych” bratov vôbec nič nenamietajú, pretože im vždy hrá dokonale do rúk!

   K ,,oligarchickej” frakcii najvyšších nadnárodných pra-lóžových slobodomurárov patria napríklad:

   Lord Nathaniel Charles Jacob Rothschild, Nathaniel Philip Jacob Rothschild, Lynn Forester de Rothschild, Bill Gates, Klaus Schwab, Vladimir Putin, Si Ťin-pching, Recep Tayyip Erdogan, a tak ďalej, atď.

   => Lord Nathaniel Charles Jacob Rothschild (*1936), súčasná hlava celej dynastie Rothschildovcov, člen pra-lóží ,,THREE EYES” a ,EDMUND BURKE”.

   => Nathaniel Philip Jacob Rothschild (*1971), syn súčasnej hlavy dynastie, patrí ku štyrom pra-lóžam: ,,THREE EYES”; ,,EDMUND BURKE”; ,,DER RING” a ,,JOSEPH DE MAISTRE”.

   => Lynn Forester de Rothschild (*1954), americko-britská miliardárka, výkonná riaditeľka holdingovej spoločnosti E.L. Rothschild
   https://www.elrothschild.com
   ktorú vlastní (predtým ju spoluvlastnila so svojím manželom Evelyn de Rothschildom, ktorý je už po smrti) a ktorá spravuje investície napríklad aj v spoločnosti The Economist Newspaper Ltd (vlastník časopisu The Economist).
   Lynn Forester de Rothschild je členka nadnárodných slobodomurárskych pra- lóží: ,,LEVIATHAN” a ,,JANUS”.
   ———————————————————————————————————
   poznámka:
   Je známe, že na obálkach časopisu ,,The Economist”, za ktorým stoja slobodomurárske lóže, najvyšší slobodomurári zobrazujú zašifrované predpovede ich plánov aj na desiatky rokov dopredu! Časopis ,,The Economist” je označovný za globálnu hlásnu trúbu Rothschildovcov – najstaršieho finančného klanu na planéte, ktorý je súčasťou jednosvetovej protikresťanskej vlády. Veľmi stručný rozbor 4 obálok časopisu The Economist:
   https://www.badatel.net/george-soros-a-klaus-schwab-na-poslednu-chvilu-zrusili-ucast-na-tohtorocnom-samite-v-davose/#comment-169825
   ———————————————————————————————————
   => Bill Gates (*1955), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,COMPASS STAR-ROSE/ROSA-STELLA VENTORUM”.

   => Klaus Schwab (*1938), nemecký ekonóm, zakladateľ a prezident ,,World Economic Forum” (WEF), dvojnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží ,,COMPASS STAR-ROSE/ ROSA-STELLA VENTORUM” a ,,PAN-EUROPA”.

   => Vladimir Putin (*1952), bývalý agent KGB, predseda vlády, súčasný prezident Ruskej federácie, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „GOLDEN EURASIA“.

   => Si Ťin-pching (*1953), 7. prezident Čínskej ľudovej republiky (2013-?), viceprezident (2008-2013), generálny tajomník Ústredného výboru KS Číny, predseda Ústrednej vojenskej komisie ČLR, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“.

   => Recep Tayyip Erdogan (*1954), prezident Turecka, bol starosta Istanbulu a turecký premiér, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“.

   atď.

   Najväčším urýchľovačom konečných cieľov zvrátenej, satanistickej ,,elity” je vojna, ako to v minulosti uviedlo už niekoľko slobodomurárov, pár príkladov:

   => ,,Vojny sa nevedú preto, aby sa zvíťazilo nad nepriateľom, ale preto, aby sa nimi pripravila situácia.“ (!!!)

   Edward Stanton, minister vojny vo vláde Abrahama Lincolna.
   ———————————————————————————————————
   Najvyšší slobodomurár prof.C.Quigley prehlásil o WWI:
   => ,,Zmeny, ktoré sa v čase mieru uskutočňujú za 30 alebo 50 rokov, sa dosiahli len za päť vojnových rokov.“ (!!!)
   ———————————————————————————————————
   Albert Pike – najvyšší slobodomurár a vrcholný satanista, ako ,,šéfdogmatik” svetového slobodomurárstva neúnavne propagoval satanizmus.
   => Pike bol fascinovaný myšlienkou jednosvetovej vlády a v rokoch 1859-1871 vypracoval vojenský plán na tri svetové vojny a rôzne revolúcie po celom svete. O tomto pláne píše, že mu ho vo sne zjavil sám Lucifer a má urýchliť vytvorenie celosvetovej vlády panstva Antikrista!
   ———————————————————————————————————
   ,,Stejně bez obalu formulovali totéž i „sionští mudrci“ už před nástupem 20. století:
   „K uznání naší světovlády může dojít už před odstraněním všech ústav. Příznivý okamžik nastane tehdy, až dlouhými nepokoji usoužené národy tváří v tvář námi zavedené bezmocnosti svých vládců v ně ztratí důvěru a zvolají: ‚Odstraňte je a dejte nám jediného vládce, který nás sjednotí a odklidí příčiny všech sporů – národní protiklady, rozdílnosti náboženství, hranice států a snahy po rozpínavosti – a zajistí nám trvalý klid a mír, který marně očekáváme od svých panovníků a zástupců lidu.’ Sami víte, jak dlouhou a neúnavnou práci si to ještě vyžádá, abychom národy k takovému zvolání pohnuli. Musíme nepřetržitě a ve všech zemích otravovat vztahy mezi národy a státy, musíme pomocí závisti, sporů, nenávisti a válek všechny národy… do té míry rozdrobit a unavit, aby nenašly žádné jiné východisko, než se úplně sklonit před naším panstvím“
   (protokol 10,15 ad.; G. zur Beek [vyd.] 1919, str. 33).

   V tomto zlovolném textu tedy máme zevrubně zdůvodněnou nezbytnost války, resp. třetí světové války, tudíž zdůvodnění zcela jasné a zřejmé.”

   ,,Dalo by se ovšem namítnout, že pro vyvolání třetí světové války už přece není vůbec žádný důvod. Nedosáhla snad skrytá vrchnost tak přesvědčivých úspěchů, že žádná moc na světě už není schopna definitivní nastolení světové komunistické diktatury zadržet, natož překazit? Nedozrává snad Antikristovi všude ovoce jeho práce? Nestává se snad stále více lidí obětí jeho nesčetných paralelních strategií? Vždyť mu přece už jen stačí počkat, až plody dozrají a pak může sklízet přebohatou úrodu!

   Tyto argumenty přirozeně nelze odbýt mávnutím ruky. Nesmíme však také uvažovat jen abstraktně, nýbrž se musíme umět vžít i do konkrétní situace např. takového Davida Rockefellera nebo barona Edmonda Rothschilda i jejich sionistických spřeženců a důvěrníků. Oni všichni už uložili do hrobu mnoho generací svých předchůdců, a dokonce i vlastních sourozenců a vrstevníků, tedy lidí, kteří stejně jako oni upsali své životy podpoře a realizaci velkého plánu v naději, že se sami ještě dožijí alespoň začátku nástupu svého neomezeného panství nad celým světem. Ale „velký den“, pro jehož příchod se tak neúnavně lopotili, už nespatřili. Je zde sice ještě utěšující myšlenka morální kontinuity generací, že alespoň jejich synové nebo vnuci, přímí potomci svých otců a dědů budou v díle pokračovat a jednou jej dokončí i jejich jménem (…). Postupně ovšem naprosto egocentrická, osobní touha po moci zachvátila (…) lidi, kteří se upsali službě modle mamonu a jsou satanskou domýšlivostí posedlí tím více, čím blíže je uskutečnění jejich cíle.

   Proč by měli dnes žijící Rothschildové a Rockefellerové čekat ještě dalších padesát
   let a důsledkem toho odejít ze světa „cestou veškerého těla“, když by mohli
   (protože po smrti už v nic nedoufají) své totální světové panství nastoupit už dnes?
   Museli by být slabomyslní, kdyby nevyužili doslova každé příležitosti ke zkrácení
   doby, která je dělí od konečného zřízení sionistického „města člověka“. A právě ten
   nejúčinnější, už dvakrát s úspěchem použitý prostředek k uspíšení konečného cíle,
   mají přece zcela k dispozici.”

   Johannes Rothkranz, pravoverný katolícky teológ

 8. Nie cicavce stratili strach z ľudí, ale ľudia stratili pud sebazáchovy. Mozgy ľudí sú už dávno infikované a ochromené strachom, čo potvrdili aj posledné 3 roky. Ľudstvo zošalelo, keď si prostredníctvom elít dáva vnucovať green deal (dôsledkom je v rámci ČR a SR najväčšia inflácia od 1. sv. vojny, resp. VHK), LGBTIQ (odpor v rámci islamskej komunity sa však úplne toleruje) a kopa ďalších nezmyselných nariadení v rámci EÚ. V takomto marazme nebude ťažké vymyslieť niečo nové, napríklad tu popisovanú plandémiu vtáčej chrípky.

 9. Anthony Morava

  Od kdy vydra loví ptáky?? Takže proč je na seznamu??????

 10. Neska jsem okopával mladý vinohrad,přiletěli čtyři malí ptáci,chvilku mne okukovali,jak poznali,že jim neublížím, neustále u mne a chytali mušky a hmyz z nakypřené půdy,taky nad hlavou přeletěl můj známý krkavec,vždycky mne pozdraví.Jednou v létě jsem hledal pramen o kterém jsem jen slyšel,ale nemohl jej najít.Nade mnou kroužilo káně lesní,já byl už hodně unavený ,přivřel jsem oči a několikkrát v duchu poprosil to káně o pomoc ,to pak přelítlo na jiné místo a neustále nad ním poletovalo v malých kruzích.Šel jsem tam a byla tam voda,silný pramen,který jsem hledal.Poděkoval jsem a káně odletělo jinam…Ptáci a zvířata rádi lidem pomáhají , když cítí u člověka lásku.. Tam,kde je vyváženost a harmonie,není nemoci a viry vůbec neexistují.Ty vymyslel člověk,zlý,chamtivý a plný zlosti,takový je má,nosí a v laboratoři zdokonaluje jako zbraně k ničení. Ničí přitom původní DNA rostlin,hmyzu,ptáků,zvířat i lidí,ničí původní energoinformační databanku Země,toto se nesmí,nesmí,dělají pak chyby a hrozí, že už to nikdo nespraví,nepůjde to. Co je vir ? Část nezcela rozložené staré nebo nemocné buňky,chuchvalec aminokyselin v těle co je strašeno,stresováno,co trpí hladem,ůzkostí. Něco,co pochází od zločinců a je zločinem samým.

  • Zvieratá preberajú aj negatívne ľudské správanie – rôzne neprirodzené vypočítavé prejavy u zvierat „odborníci“ vysvetľujú ako aspekt ich inteligencie – a pritom je to odzrkadlením skutočných pokrivených medziľudských vzťahov (ale to nie je o tvojej káňi čo našla vodu)..

   …………………..

   ..Ja som minulý rok na jar kopal záhradu a prvý raz za xxx rokov sa sliepky nemali k červíkom – aj som ich tam nahnal späť ale za chvíľu odtiaľ utiekli. Že by im zrazu nechutili? Žeby ich tam bolo primálo? Uvidíme tento rok. Hmyzu čo lieta v tráve je menej – to vidím ale o červoch nemám info.

   ……………….

   Inak to prosenie zvierat praktikujem aj ja – v 99 percentách je to keď hľadám kľúče a potrebujem ísť do mesta/práce.
   Vždy prosím moje mačky aby ma nejakým spôsobom priviedli k tým kľúčom. Keď to nejde cez mačky tak to skúšam cez bytosti živlov.

 11. Bludy. Vtáčia chrípka „preskakuje“ na cicavcov? Čo bude na budúce? Preskočí aj na počítače? 🙂

 12. „Rusko zverejnilo vlastný mierový plán pre urovnanie konfliktu na Ukrajine.

  Rôzne strany, ktoré sú priamymi alebo nepriamymi účastníkmi ozbrojeného konfliktu na Ukrajine, vypracovali svoje plány na jeho ukončenie. Predtým ich prezentovali v Kyjeve, Washingtone, Paríži, Berlíne, ale aj v Číne. Vlastný plán zverejnila aj Moskva. Námestník ruského ministra zahraničných vecí Michail Galuzin vymenoval podmienky Ruska na nastolenie udržateľného mieru na Ukrajine a v Európe. Uviedol ho v rozhovore pre RTVI. Tento plán zverejnili aj mnohé ukrajinské média.

  1. Zastavenie bojových akcií zo strany Ukrajiny a ukončenie dodávok zbraní západnými krajinami.
  2. Zabezpečenie neutrálneho a mimo-blokového štatútu Ukrajiny, odmietnutie jej vstupu do NATO a EÚ.
  3. Potvrdenie štatútu Ukrajiny bez jadrových zbraní.
  4. Uznanie nových územných reálií Ukrajinou a medzinárodným spoločenstvom.
  5. Demilitarizácia a denacifikácia Ukrajiny.
  6. Ochrana práv rusky hovoriacich občanov, ruského jazyka a národnostných menšín.
  7. Zabezpečenie voľného cezhraničného pohybu s Ruskom.
  8. Zrušenie proti-ruských sankcií Ukrajinou a Západom a stiahnutie súdnych sporov, zastavenie stíhania proti Rusku, jeho fyzických a právnických osôb.
  9. Obnovenie právneho rámca Ukrajiny s Ruskom a SNŠ.
  10. Obnova civilnej infraštruktúry Ukrajiny, zničenej ozbrojenými silami Ukrajiny po roku 2014, z finančných prostriedkov Západu.

  Nebudeme tolerovať existenciu otvorene proti-ruského štátu na našich hraniciach, nech už sú jeho hranice akékoľvek,“ podotkol Michail Galuzin.“

  P.S. Podľa týchto podmienok to vyzerá na dlhoročnú vojnu – si myslím.. Uvidíme. Možno bude stačiť za nejaký čas – vymeniť figúrky.

  https://zemavek.sk/rusko-zverejnilo-vlastny-mierovy-plan-pre-urovnanie-konfliktu-na-ukrajine/

Pridajte komentár

*