MMS a liečba chorôb: Návod na použitie a kde sa dá kúpiť

Print Friendly, PDF & Email

Náš posledný článok o chlapcovi s nádorom v hlave, ktorý sa zo svojej choroby vyliečil pomocou MMS a CDS vyvolal pomerne živú diskusiu. Veľa čitateľov však nerozumie, čo tieto skratky znamenajú a ani ako danú liečbu správne aplikovať.

Neskôr sme síce odkázali na iný článok o MMS na našej stránke, no priznávame, že ani tam uvedené informácie nie sú komplexné alebo dostatočné pre správne pochopenie tohto druhu liečby.

MMS predstavuje pomerne účinnú metódu liečby rakoviny, avšak látky ako MMS a CDS sú silnými chemikáliami a  ich nesprávne použitie môže človeku ublížiť.

Rozhodli sme sa preto napísať tento článok, v ktorom podrobnejšie vysvetlíme čo uvedené skratky znamenajú, ako si pripraviť roztok pred užitím, upozorníme na možné riziká ich nesprávneho použitia, vysvetlíme dávkovanie a spôsob aplikácie pri liečbe a napokon uvedieme aj zdroje, kde si môžu čitatelia dané prípravky zadovážiť.

Čo sú MMS a CDS?

Existuje česká stránka, ktorá sa výhradne venuje MMS a podrobne popisuje spôsoby, ako túto liečebnú metódu správne aplikovať. Ide o stránku www.emms.cz

MMS je skratka pre Master Mineral Solution. Takto túto látku pomenoval vynálezca jej použitia na liečbu rakoviny, ale aj mnohých iných chorôb. J Humble. MMS teda nie je oficiálny názov chemickej látky, ale ide o marketingový názov, ktorý znamená Master Mineral Solution, v slovenskom preklade Majstrovský Minerálny Prípravok.

Chemicky MMS je chloritan sodný. Naproti tomu CDS je oxid alebo kysličník chloričitý. Na liečbu sa používa CDS, ktoré sa vyrobí chemickou reakciou tesne pred samotným požitím za pomoci aktivátora, ktorým najčastejšie býva kyselina citrónová.

Ako si pripraviť roztok CDS na použitie?

CDS nie je možné kúpiť priamo. Zadovážiť sa dá len MMS. Doma potom chemickou rekciou za pomoci kyseliny citrónovej sa vyrobí CDS.

Postup je takýto:

 1. Jednu kvapku 20% roztoku chloritanu sodného (MMS) kvapneme do pohára. Na ňu kvapneme jednu kvapku 50% kyseliny citrónovej. Ak nemáme kyselinu citrónovú, tak namiesto nej použijeme 5 kvapiek čerstvej citrónovej šťavy, ktorá obsahuje koncentráciu približne 10% kyseliny citrónovej.
 2. 50% kyselinu citrónovú je možné si vyrobiť zmiešaním rovnakého objemu kryštalickej kyseliny citrónovej (bežne dostupnej v potravinových obchodoch) s rovnakým objem čistenej alebo destilovanej vody
 3. Necháme prebehnúť reakciu MMS a kyseliny citrónovej približne 20 sekúnd v prípade použitia 50% kyseliny citrónovej alebo 3 minúty ak použijete citrónovú šťavu (o koncentrácii 10%)
 4. Výsledok reakcie, kysličník chloričitý (CDS), potom zalejeme 2 dcl čistej vody alebo džúsom.
 5. Roztok vypijeme

Upozornenia!!!

a) Postup. Je veľmi dôležité dodržiavať uvedený postup. Keďže sa jedná o kvapky silných chemikálií, je potrebné sa uistiť, že kvapky sa spolu riadne zmixujú. Pri týchto malých množstvách sa ľahko môže stať, že jedna kvapka bude na jednom konci dna pohára a druhá na druhom.

Vtedy by reakcia samozrejme neprebehla, preto sa uistite, že sú tekutiny v spojení. Prípadne pohár nakloňte, aby sa zliali a ostali na jednom mieste pre správny priebeh chemickej reakcie

b) Dávkovanie chemikálii. Keďže sa jedná o silné chemikálie, je absolútne nevyhnutné dodržiavať správne dávkovanie. Niektorí lekári vás môžu vystríhať, že chloritan sodný (MMS) vám môže rozleptať sliznice.

To by samozrejme mohol, ak by ste ho užili priamo. Lenže po reakcii s kyselinou citrónovou sa všetok premení na oxid chloričitý a ďalej po zriedení jednej jeho kvapky s 2 dcl ( = 200 ml = 0.2 litra) vody alebo džúsu, bude výsledná koncentrácia tak malá, že aj keby nezreagoval správne, stále by to bolo 1200x menej ako koncentrácia, ktorá by mohla človeku ublížiť.

c) Súčasné použitie MMS s Vitamínom C. MMS (CDS) sa nesmie používať súčasne s vitamínom C. MMS (CDS) je totiž silný oxidant a vitamín C zasa antioxidant. Vzájomne by sa teda mohli rušiť. Ak chcete používať aj vitamín C, tak ten môžete užiť minimálne 2-3 hodiny po poslednej dávke MMS (CDS).

Ako je teda možné vidieť, použitie MMS / CDS je úplne bezpečné, ale je nutné pri jeho príprave striktne dodržiavať uvedené zásady!

Princíp účinku a spôsob užívania MMS / CDS

Ako už bolo naznačené v predchádzajúcom bode, MMS sa používa v extrémne malých dávkach a následne sa riedi s veľkým množstvom tekutiny. Pri zahájení liečby sa začína s jednou kvapkou 20% tekutého chloritanu sodného aktivovaného 5 kvapkami citrónovou šťavou, ktoré po 3 minútovej reakcii vytvoria konečný produkt oxid chloričitý (CDS).

Je potrebné telo na túto látku postupne pripraviť, preto sa začína s malou dávkou. Následne sa z tela začnú vyplavovať toxíny a metabolické zvyšky odumretých rakovinových buniek, baktérii, vírusov a iných patogénov.

Preto človek v počiatočných fázach liečby môže pociťovať rôzne nevoľnosti. Ich príčina je jednak navykanie si na oxid chloričitý a jednak prebiehajúca detoxikácia.

Časom ako si telo na prebiehajúce procesy privykne, je možné dávky zvyšovať. Zvyšuje sa ale postupne, po jednej extra kvapke MMS. Na zvýšenej dávke sa ostáva niekoľko dní a telu sa dá opäť príležitosť privyknúť si.

Zároveň je treba sledovať reakcie tela. Ak by sa reakcie zhoršovali, je nevyhnutné zvyšovanie dávok okamžite pozastaviť, prípadne späť znížiť na pôvodné dávky, ktoré nevyvolávali potiaže. V extrémnych prípadoch, ak by telo reagovalo veľmi zle, liečbu je nutné na čas úplne prerušiť.

Dávkovanie MMS / CDS

Ako už bolo spomenuté MMS je možné použiť pre celú škálu zdravotných problémov. Pre bežné choroby je dávkovanie menšie, pri rakovine sú dávky vyššie. V každom prípade sa ale začína od 1 kvapky.

Dávkovanie a postup prípravy sú nasledovné:

a) Bežné (nerakovinové) ochorenia

– začína sa s 1 kvapkou 20% MMS aktivovanou 1 kvapkou 50% kyseliny citrónovej (alebo 5 kvapkami bežnej citrónovej šťavy)

– pri aktivácii 50% kyselinou citrónovou reakcia prebieha 20 sekúnd. Pri aktivácii citrónovou šťavou reakcia prebieha 3 minúty

– po rekcii sa vzniknutý CDS (oxid chloričitý) následne rozriedi v 2 dcl vody alebo džúsu

– užíva sa 8x denne, každú hodinu

– koncentrácia sa postupne podľa znášanlivosti zvyšuje na roztok o 3 kvapkách MMS (samozrejme, v rovnakom pomere ako sa zvyšujú kvapky MMS, sa zvyšujú sa aj kvapky kyseliny citrónovej v úlohe aktivátora)

b) Rakovinové ochorenia

– začína sa s 1 kvapkou 20% MMS aktivovanou 1 kvapkou 50% kyseliny citrónovej (alebo 5 kvapkami bežnej citrónovej šťavy)

– pri aktivácii 50% kyselinou citrónovou reakcia prebieha 20 sekúnd. Pri aktivácii citrónovou šťavou reakcia prebieha 3 minúty

– po rekcii sa vzniknutý CDS (oxid chloričitý) následne rozriedi v 2 dcl vody alebo džúsu

– užíva sa 8x denne, každú hodinu

– koncentrácia sa postupne podľa znášanlivosti zvyšuje na roztok o maximálne 8 kvapkách MMS (za súčaného zvyšovania kvapiek aktivátora kyseliny citrónovej, respektíve citrónovej šťavy a to v rovnakom pomere ako kvapky MMS)

– pri vyšších koncentráciách (nad 4 kvapky MMS) je dobre použiť riedenie až na 3 dl vody kvôli potlačeniu nepríjemného zápachu, prípadne riediť s ovocným džúsom (jablkový, ananásový a podobne)

– ak daná koncentrácia vyvoláva neznesiteľné potiaže, užívanie okamžite prerušiť

– ak daná koncentrácia vyvoláva znesiteľné nepríjemnosti, je treba koncentráciu znížiť a v liečbe pokračovať

Na internete sa môžete stretnúť aj s pojmom MMS2. Ide o chlornan vápenatý (nie chloritan ako u MMS). Niektoré protokoly ho v liečbe tiež využívajú, no my by sme radšej ostali len pri MMS, keďže MMS2 (chlornan vápenatý) je látka, ktorá sa používa v čistiacom prípravku SAVO.

Kde sa dá MMS zohnať na Slovensku?

Tuto je dôležité si uvedomiť jednu dôležitú vec. MMS (chloritan sodný) nie je látka schválená úradmi pre ľudskú konzumáciu. Je to silná žieravina. Nikto vám ju nepredá za účelom liečby.

Môžete ju kúpiť len ako chemikáliu používanú na bielenie textilu. Po jej zakúpení to, čo s ňou urobíte je čisto na vás a len na vás. Nikto vám neposkytne záruku bezpečnosti, tobôž nie liečebného účinku.

V úvode som uviedol stránku, kde si môžete o MMS prečítať viac podrobností.

Ale ani táto stránka MMS sama nepredáva. Len odkazuje na inú stránku  – www.skchem.sk. Na tejto stránke sa už však o liečení nič nespomína. Tam sa MMS ponúka na predaj ako prostriedok na dezinfekciu vody a bielenie textilu. Stránka tiež ponúka predaj knihy J. Humbla.

Zrejme je to urobené takto z právnych dôvodov, aby to nebolo napadnuteľné (jedni píšu o liečení, no nič nepredávajú, druhí hovoria o bielení textilu, no nič neliečia). Predpokladáme, že to bola jediná cesta ako umožniť ľudom sa dozvedieť o MMS informácie a zároveň si byť schopný tento prípravok zaobstarať.

Okrem stránky www.emms.cz informácie poskytujú napríklad aj stránky www.mms-kapky.cz alebo www.mmskapky.cz.

Po prezretí si uvedených stránok, je možné medzi nimi ucítiť určitú nevraživosť. Je ťažké povedať kto je dobrý a kto zlý.

Pravdepodobným dôvodom je ich vzájomná konkurencia. Nechceme robiť sudcov, ani advokátov  žiadnej strane. Čitateľom odporúčame preštudovať všetky zdroje a potom si spraviť vlastný úsudok.

Ďalšie stránky, ktoré predávajú MMS sú napríklad www.vylecse.cz alebo stránka www.webareal.sk/mms-kvapky

Záver

Pri hľadaní a zisťovaní informácii na internete je možné, že natrafíte aj na ďalšie stránky ponúkajúce informácie o MMS, prípadne ktoré ho aj predávajú. Každopádne sa pri kúpe uistíte, že kupujete správny a kvalitný produkt.

Ďalej sa uistite, že produkt je predávaný už v požadovanej koncentrácii medzi 20 až 30%. Existuje aj chloritan sodný pre priemyselné účely, ten je však 80%. V žiadnom prípade nekupujte tento. Riedenie si vyžaduje presné znalosti.

Pri nesprávnom riedení 80% chloritanu sodného na 20% môže dôjsť za určitých okolností dokonca až k výbuchu. Preto to radšej ani neskúšajte robiť doma sami.

Po zaobstaraní správne nariedeného MMS používajte na jeho aktiváciu presné postupy podľa návodu na používanie. MMS je silný prostriedok nielen na liečbu rakoviny, ale aj ako chemická látka sama o sebe. Buďte preto pozorní a opatrní!

Podrobný zoznam doplnkov vhodných na rakovinu, ale aj iné typy ochorení nájdete v článku Odporúčané doplnky výživy.

Upozornenie

Tento článok je čisto informatívny, nepredstavuje chemicky ani lekársky overené informácie, návody alebo postupy. Snažili sme sa vám poskytnúť náš názor a vedomosti o danej problematike najlepšie, ako to vieme. Čo s nimi urobíte, je výslovne na Vás.

Zbohom vysoký krvný tlak

V prípade akýchkoľvek škôd alebo nesprávneho použitia prípravku, stránka www.badatel.sk, ani nikto s ňou v spojení, nepreberá za tieto škody zodpovednosť.Podobné články

Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora a v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky a komentáre môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Zde je pěkně ukázán a popsán princip přípravy a fungování MMS, i když jde o výrobu vína – náhrada siření za MMS a výsledek byl překvapivý – kvalitní a chutově nejlepší víno !
  http://www.youtube.com/watch?v=Rj5Yi2BMW-s&list=UUYGZy_-dQBGMGD6R_uKVDLA&index=8

 2. ZDOKUMENTOVANÝ ÚSPĚCH LÉČBY MALÁRIE POMOCÍ MMS V AFRICE !!
  12.12.2012 se v Ugandě v okrese Luuka realizovaly pod dohledem Červeného kříže klinické testy účinku MMS ( ClO2 ) na malárii.
  Je to historický okamžik, kdy celosvětově uznávaná organizace našla odvahu účastnit se regulérních testů na léčbu malárie pomocí MMS, o kterém do dnešní doby prohlašují někteří vědci a lékaři, že je to nesmysl a podvod.
  U většiny nemocných byla úspěšnost léčby už po první dávce MMS, a menší zlomek nemocných malárií byl vyléčen po druhé dávce MMS. Výsledek 100% úspěšnost léčby.
  http://www.youtube.com/watch?v=6w9eRFdYKvY&feature=youtu.be

 3. K cene MMS – dobrá stránka je napr. cxclub.webnode.sk Produkt ten istý, a vzhľadom na objem (120ml) môže byť cena takmer polovičná, záleží na počte balení. Ja som objednal pre rodinu a známych 20 balení, cena výborná, samo aj kvalita.

 4. Pozor! Z iných stránok ako sú tie čo predávajú chémiu, MMS nekupujte. Na youtube je prezentačné video o MMS a na konci jasne píšu, že žiadny prípravok nesmie byť označený ako MMS, keďže MMS nebolo schválené. Takže CZchem a SKchem sú z tých stránok jediný, ktorý predávajú pravú látku teda chloritan sodný.

 5. Anna Kudelová

  Prosím tu je moj príspevok a názor na MMS. Nepíšte, že lieči rakovinu, môžete tým ublížiť veľmi veľa ľudom, to že pomohol niekomu, neznamená, že pomôže všetkým. MMS je totiž chémia, ktorá sa v organizme ukladá. Ak je rakovina spôsobená parazitmi samozrejme, že ich zničí a tým človek vyhrá. Ale ak je spôsobená ťažkými kovmi a vy mu pridáte chémiu, svoj boj prehráva. Treba viac informácii, nie zovšeobecňovať, že MMS lieči rakovinu. Nie je to tak 1000%. A kedže je to chémia, nemôže to byť prospešné pre organizmus.

  • to Anna Kudelová
   Ja som cital, ze mms rozklada tazke kovy, pravda nie vsetky, takze v tomto ohlade by to nemal byt problem. Podla mna ziadna liecba sama o sebe nie je 100%na-to uz viem z vlastnej skusenosti. MMS by malo liecit rakovinu ak je sposobena bakteriami, virusmi a niektorymi parazitmi- tu treba asi nasadit proti nim ine lieky. Ja by som odporucal skusat viac metod naraz(pravda take, ktore sa mozu navzajom kombinovat). Zatial aj ja skusam vselico, najnovsie MMS, takze uvidime … Este dodam, ze neviem o tom, ze by MMS obsahovalo tazke kovy, zda sa mi ze pri pouziti kys citronovej tam su aj citraty, ktore ale telo vie odstranit, sice tym trochu obmedzuje detoxikaciu. Ak mate ine informacie tak ich prosim napiste, ale dodajte aj zdroj. Kazda dobra rada moze mat velku cenu.

   • djfox na rakovinu potrebujes MMS1 + MMS2 , Pri MMS1 sa uz nepouziva kys. citronova, ale chlorovodikova, menej drazdi zaludok a najlepsie je MMS1 nahradit metodou CDS, kde sa vznikajuci plyn prebubla do cistej vody, zriedi a pije ako MMS1. Na internete sa povaluje vela starych knih, ale len v tych novych z roku 2012-2013 sa docitas o CDS. Celkove sa v novych knihach dost zmenilo davkovanie na slabsie roztoky a viac dennych davok po hodine. Nadory na povrchu a pod kozou je lepsie liecit cez ciernu mast blacksalve.cz , kniha o masti je na skchem.sk Ja som tam kupil aj tie nove knihy o MMS a CDS z roku 2013. nelutujem.

 6. Kvalitný CDS koncentrát i MMS kvapky v dobrej cene sú aj na stránke http://oxiclub.webnode.sk/. Nájdete na nej aj ďaľšie užitočné info a môžete tam vložiť aj Váš dotaz. Odpoveď dostanete od niekoho, kto sa pomocou týchto prípravkov dostal z vážneho ochorenia zvaného „Bechterevova choroba“, kde bola už nasadená aj biologická liečba. Takže info „z prvej ruky“, ako sa povie…

 7. Aj tu http://www.mms1.wbl.sk sa dozviete podrobnosti o MMS1, MMS2, DMSO a iné zaujímavosti o liečení s týmito minerálmi.

 8. Mám tedy zkušenosti poze se standartním MMS, ale chtěl bych napsat 2 věci:
  1) kromě takovýchto článků doporučuji koupit nebo stáhnout na uloz.to knihu od JIma Humbla, protože je opravdu nutné, abyste věděli co děláte.
  2) pro ty jako já, co nenávidí odpornou chuť MMS (ClO2) mám vychytávku zmiňovanou právě ve výše uvedené knize. Stačí si v lékárně koupit želatinové kapsle a malou injekční stříkačku bez jehly. Kapsle se skládá ze dvou částí, takže ji rozdělte. Rozníchejte ve sklenici nějaké 3 a 3 kapky jednotlivých složek a počkejte až zreagují. Pak výsledek nasajte stříkačkou a napusťte do kapsle. Kapsli uzavřete druhým dílem a co nejdříve polkněte a zapijte, protože se rychle rozpouští. Takto nemusíte mít tu chuť v puse a přesto MMS bude fungovat (tedy pokud zrovna nechcete vyléčit dásně). Pár minut po požití vám může být nevolno, jak se kapsle rozpustí v žaludku, doporučuji zajíst a lehnout si.

 9. Má niekto z vás skúsenosti s detmi pri MMS1 alebo CDS? je vhodnejsie CDS kvoli chuti? Mám dieťa poskodené po očkovaní MMR vakcínou, dôsledok je že dieťa nechodí a nerozpráva, plus slabší autizmus, za chviľu mu budú 3 roky. Potrebujem ho detoxikovať. Ak začínajú dospelí na 1kvapke, koľko dať dieťaťu a ako často? tiež 8x denne po hodine? alebo proste zvýšiť množstvo tekutiny? problémom deti je že nevypijú na povel toľko tekutín ako potrebujem, a nasilu to do nich nedostanem. Vie mi niekto v tomto smere poradiť? alebo dať link na youtube kde sa rieši MMS/CDS pri deťoch?

 10. A CDS je asi lepsie kvoli chuti, ale pozri poriadne ten fejsbuk, tam to maju rozpisane, ze ako to na autistov pouzivaju.

 11. AntonSmatanik

  MMS -> HCL (Kyselina chlorovodíková) + Chloritan sodný

  HCL – Kyselina chlorovodíková – solná. 4%, 200ml
  Chloritan sodný 200ml

  25 eur

  Mam na sebe odskusane, ze MMS funguje a nie je nebezpecne pri spravnom davkovani.
  Predavam zvysok prilis velkeho balenia.
  Ak niekto mate zaujem, obratte sa na email:)

 12. Som 2 rok po odstráneni lobulárneho ca z prsnika, v rámci adjuvantnej liečby mi následne naordinovali rádioterapiu. Odvtedy (2 roky) mam problem z poklesom leukocytov. Má niekto skúsenosť v tomto smere, že MMS pomôže?

 13. Má niekto skúsenosti v liečení alergie pomocou MMS alebo CDS?

  • Podla J.Humbla je mozne pomocou MMS a CDS liecit aj alergie.Treba pouzit Protokol 1000.Podla typu alergie 1x za den celotelovy kupel vo vani,plastovy vak,rozprasovac/ 10 kvapiek na 30 ml/, alebo inhalacia/ nepouzivajte viac, nez 2 aktivovane kvapky MMS a vdychujte velmi zlahka ! /

 14. Ahojte, mohlo by MMS/CDS pomôcť aj pri neliečiteľnej rakovine žlčníka?

 15. Dobrý deň, prosím Vás, neviete či možem používať MMS spolu s hormonálnou antikoncepciou? Neznižuje účinnosť ? Pozn. hormonálnu antikoncepciu neprestanem užívať.

 16. Blazni, viete ze pijete pripravok na cistenie bazenov, cize v postate Savo??? Dovidenia zdravy rozum a dovidenia oblicky – som lekar a striktne vam vsetkym to neodporucam, NEMOZE to mat nijaky pozitivny vplyk pri liecbe rakoviny, jedine placebo efekt, ale na placebo efekt si najdite nieco menej skodlive, co vam neodpali oblicky…zbohom zdravy rozum

  • Ty si riadny s prepáčením hlupák , že si vedľa. To nie je SAVO, má to iné chemické zloženie. Ale hlupákovi sa to nedá rozumne vysvetliť

 17. Môže sa MMS/CDS užívať aj popri chemoterapii na urýchlenie liečby? Vyoperovali mi dva skvamózne karcinómy (mts) z krku, primárne ložisko CT nenašiel, teraz som po 2. cykle CHT cisplatinou, ktorá má na mňa veľmi nepríjemné dôsledky.

 18. pisete, ze mms je oxidant a vitamin c je antioxidant, preto nie je dobre ich uzivat naraz resp. vitamin c by sa nemal dodat telu skor ako 2-3 po uziti mms…. to som nevedel, ale ok… vieme, ze mms aktivujeme kyselinou citronou, ale pisete, ze namiesto kyseliny citronovej mozeme pouzit aj citronovu stavu, ktora sposobi tu istu chem. reakciu… lenze citronova stava ak dobre viem obsahuje aj prave vitamin C, kedze citron je jeden z tych najlepsich zdrojov tohoto vitaminu… preto sa pytam… neprotirecite si tak trochu?

 19. ClO2 je pri izbovej teplote plyn, tak mi vysvetlite ako zostane v pohári 😀 ľudia bože nenaleťte hneď na každú somarinu ktorá sa niekde píše…

  • Stačí si pozrieť na niektorom videu napr. prípravu CDS – je tam jasne vidno, že ClO2 sa pomerne dobre rozpúšťa v prítomných tekutinách (vo vode), ktoré od neho následne získavajú zreteľné zafarbenie do žlta. A ešte lepšie je presvedčiť sa o všetkom vlastným experimentom – vyhneš sa tak vlastnému sebastrápňovaniu pri hlásaní chybných záverov a upozornení, ktoré akosi nezodpovedajú výsledkom pokusov a skúsenostiam z reálu…

 20. V tomto článku je veľa bludov. Chodte priamo ku zdroju na http://www.czmms.info , alebo ma môžete kontaktovať. Som v tom takmer od začiatku. Užíval som MMS, vyrábal som si a užíval som CDS a vyrábam si a užívam CDS 2. CDS 2 je momentálne najčistejšia forma kysličníka chloričitého (ClO2) alebo dioxid chlóru, alebo slangovo chlórdioxid. Táto látka nie je nič nové, je súčasťou našeho imunitného systému. Takže dodávame telu len viac munície na rýchlejšie a efektívnejšie likvidovanie chorôb.

 21. Mark25 says: Kto je podľa Vás blázon a kto nemá zdravý rozum.

  Ročne zomrie na celej našej planéte liečením rakoviny v rukách tých najlepších odborníkov onkológov 7,5 miliónov nešťastníkov.

  Prečo je tomu tak: Farmakopriemysel spolu so skorumpovanými onkológmi za úplatu nedovolia vyliečiť rakovinu kvôli najlukrativnejšiemu biznisu sveta vražednou chemoterapiou, ktorú prežijú len tí najodolnejší jedinci voči tej agresívnej chémií po 5. rokov a tých je žiaľ len 2-3%.
  Aby ste tomu lepšie porozumeli čo vlastne chemoterapia je, prosím pozrite si toto vedecké video:
  https://www.youtube.com/watch?v=6UpHFK629hI&feature=em-subs_digest-vrecs
  Kto je tu blázon a ešte o trochu jemnejšie psychopad, keď pomocou zázračného MMS a CDS sa vyliečilo vo svete už milióny ľudí, ktorý za to vďačia nie lekárskej vede, ale vďaka Bohu len zdravému rozumu a objaviteľovi prípravku MMS J Humblovi – NECH ŽIJE NAVEKY.

 22. Vitamín B17 Laetril (amygdalín) nepatrí do skupiny vitamínov
  1/nie je kofaktor žiadnej biochemickej reakcie
  2/ nie je pre život nepostrádateľnou látkou.

  Tvrdenia, že laetrile alebo amygdalín majú blahodarné účinky pre pacientov s rakovinou nepodporujú v súčasnej dobe riadne klinické údaje. Existuje značné riziko závažných nežiaducich účinkov u otravy kyanidom po laetrile alebo amygdalín, a to najmä po požití. Pomer rizika a prínosu laetrilu alebo amygdalínu ako liečba rakoviny je teda jednoznačne negatívny.
  Pozrite si toto:
  Cochrane Database Syst Rev. 2015 Apr 28;4:CD005476. doi: 10.1002/14651858.CD005476.pub4.
  Laetrile treatment for cancer.
  Milazzo S1, Horneber M.
  Author information

  Abstract
  BACKGROUND:
  Laetrile is the name for a semi-synthetic compound which is chemically related to amygdalin, a cyanogenic glycoside from the kernels of apricots and various other species of the genus Prunus. Laetrile and amygdalin are promoted under various names for the treatment of cancer although there is no evidence for its efficacy. Due to possible cyanide poisoning, laetrile can be dangerous.
  OBJECTIVES:
  To assess the alleged anti-cancer effect and possible adverse effects of laetrile and amygdalin.
  SEARCH METHODS:
  We searched the following databases: CENTRAL (2014, Issue 9); MEDLINE (1951-2014); EMBASE (1980-2014); AMED; Scirus; CINAHL (all from 1982-2015); CAMbase (from 1998-2015); the MetaRegister; the National Research Register; and our own files. We examined reference lists of included studies and review articles and we contacted experts in the field for knowledge of additional studies. We did not impose any restrictions of timer or language.
  SELECTION CRITERIA:
  Randomized controlled trials (RCTs) and quasi-RCTs.
  DATA COLLECTION AND ANALYSIS:
  We searched eight databases and two registers for studies testing laetrile or amygdalin for the treatment of cancer. Two review authors screened and assessed articles for inclusion criteria.
  MAIN RESULTS:
  We located over 200 references, 63 were evaluated in the original review, 6 in the 2011 and none in this update. However, we did not identify any studies that met our inclusion criteria.
  AUTHORS‘ CONCLUSIONS:
  The claims that laetrile or amygdalin have beneficial effects for cancer patients are not currently supported by sound clinical data. There is a considerable risk of serious adverse effects from cyanide poisoning after laetrile or amygdalin, especially after oral ingestion. The risk-benefit balance of laetrile or amygdalin as a treatment for cancer is therefore unambiguously negative.

  Wien Med Wochenschr. 2015 Jan 22. [Epub ahead of print]
  Severe cyanide poisoning from an alternative medicine treatment with amygdalin and apricot kernels in a 4-year-old child.
  Sauer H1, Wollny C, Oster I, Tutdibi E, Gortner L, Gottschling S, Meyer S.
  Author information

  Abstract
  BACKGROUND:
  The use of complementary and alternative medicine (CAM) is widespread in children with cancer and is poorly regulated.
  PATIENTS AND METHODS:
  Case report.
  RESULTS:
  We describe a case of severe cyanide poisoning arising from CAM use. A severely agitated, encephalopathic, unresponsive 4-year-old boy (initial Glasgow Coma Scale of 3) with a history of metastatic ependymoma was brought to our emergency department by ambulance services. Initial blood gas analysis demonstrated severe metabolic/lactic acidosis. On detailed questioning of the parents, the use of CAM including intravenous and oral „vitamin B 17“ (amygdalin) and oral apricot kernel was reported. After administering sodium thiosulfate, rapid improvement in his medical condition with complete recovery without need for further intensive care treatment was seen. Serum cyanide level was markedly elevated.
  CONCLUSIONS:
  Cyanide poisoning can be the cause of severe encephalopathy in children receiving CAM treatment with substances containing cyanogenic glycosides.
  Wien Med Wochenschr. 2015 Jan 22. [Epub pred tlačou]

 23. František

  Prosím o informáciu :už 3roky používam mms kvapky len na inhaláciu.Mám vynikajúce skúsenosti,Ale neškodí časom nejakým spôsobom tato inhalácia plucam?Zatiaľ sa nič negatívne neprejavilo.
  Ďakujem

 24. Aj tu http://www.mms1.wbl.sk sa dozviete podrobnosti o MMS1, MMS2, DMSO a iné zaujímavosti o liečení s týmito minerálmi.

Pridajte komentár

*