Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Minerálne vody, ktoré dokážu odstrániť hliník z vášho mozgu


Print Friendly, PDF & Email

hlinik-a-mineralky

V poslednej dobe sme zaznamenali dramatický nárast neurologických ochorení, ktoré sa spájajú s hliníkovou toxicitou.

Problém pri hliníku je, že mozgovo-krvná bariéra ho nedokáže zastaviť pred prenikaním do šedej mozgovej kôry. Následne tam hliník zostáva a akumuluje sa, pričom mozgové bunky nemajú schopnosť rýchlej obnovy.

Apoptóza je proces prirodzenej bunkovej smrti a jej následného nahradenia novou zdravou bunkou. Je typickou pre zdravé tkanivá, nie však rakovinové nádory.

Keďže u rakovinových buniek k apoptóze nedochádza, začnú sa zhlukovať do nádorov.

Robia to až dovtedy, kým sa v nich buď neobnoví apoptóza, alebo kým nie sú usmrtené imunitným systémom či inými látkami – či už prírodnými alebo chemoterapiou.

Čo spôsobuje hliník v pomaly sa obnovujúcich bunkách

Hliník sa postupne akumuluje v tkanivách s pomalou obnovou a zníženou mierou apoptózy ako sú kostné tkanivá, srdce či mozog, až sa dosiahne jeho toxická úroveň.

No a práve v prípadoch, keď sa akumuluje v mozgu a nervovom systéme, dochádza k celému radu vážnych chronických ochorení.

Medzi najčastejšie z nich patria Alzheimerova a Parkinsonova choroba, skleróza multiplex, chronická únava a ďalšie degeneratívne a autoimunitné ochorenia nervovej sústavy.

Do tejto skupiny chorôb radíme aj autistické spektrum ochorení od miernych porúch učenia až po plne rozvinutý autizmus.

Kde všade sa nachádza hliník

O hliník v našom životnom prostredí nie je žiadna núdza.

Nachádza sa v kuchynskom riade, nádobách a fľašiach na nápoje, alobale, cigaretovom dyme, kozmetike, antiperspirantoch, krémoch na opaľovanie, antacidách a neraz aj vo vzduchu, ktorý dýchame.

Hliník sa tiež nachádza vo všetkých vakcínach. Vstrekovanie hliníka priamo do tela tak obchádza všetky telesné bariéry, čím je mu znemožnené sa vyplaviť von z tela prirodzeným spôsobom.

Po očkovaní sa dostáva priamo do krvi a ňou potom putuje do mozgu, srdca a kostí, kde sa usadí.

Podľa Dr. Chrisa Exleya, PhD, žijeme dnes v dobe hliníka. Mnohí skeptici radi tvrdia, že hliník je najčastejšie sa vyskytujúci prvok na planéte a teda musí byť neškodný.

Dr. Exley s tým nesúhlasí. Výskumu hliníkovej toxicity sa venoval vyše dve desaťročia svojho života a obdobie  od počiatku 20. storočia až po súčasnosť nazýva „Vekom hliníka“.

Predtým sa hliník nachádzal iba v útrobách zeme a bol jedným z mála minerálov, ktorý sa neťažil. Dôvodom bola technologická náročnosť jeho extrakcie. Kedysi bol kvôli tomu doslova drahší ako zlato.

Liečba osteoporózy

Až neskorší rozvoj technológií umožnil jeho lacnú výrobu vo veľkom množstve.

Odkaz Dr. Exleya na Konferencii o bezpečnosti vakcín v roku 2011

Kľúčovým bodom tejto konferencie bola snaha pomôcť deťom postihnutých očkovaním zmierniť ich neurologické poškodenia.

Ironicky, na odstránenie hliníka je vhodný druhý najčastejšie sa vyskytujúci prvok na Zemi – kremík.

Dr. Exley podával deťom poškodeným hliníkom s autistickými a inými neurologickými ochoreniami kremík vo forme kyseliny kremičitej a dosahoval tým výborné výsledky.

Kyselinu kremičitú považuje za najlepší spôsob, ako dostať kremík do krvného behu a potom do mozgu, kde sa viaže na molekuly hliníka a následne ich odvádza von z mozgu do krvi a napokon obličkami a močom von z tela.

Pri svojich výskumoch používal minerálnu vodu z Malajzie pod názvom Spritzer s veľmi dobrými výsledkami.

Neskôr túto minerálnu vodu úspešne použil aj na 15 pacientoch s Alzheimerovou chorobou. Podával im 1 liter minerálky denne počas 13 týždňoch.

Výsledky podávania minerálnych vôd s kremíkom

U spomínaných pacientoch s Alzheimerovou chorobou došlo k zníženiu hladiny hliníka v rozmedzí od 50 do 70%.

Z 15 pacientov sa 8 zastabilizovalo a nedochádzalo u nich k zhoršovaniu stavu. U 3 pacientov sa dokonca preukázalo výrazné zlepšenie kognitívnych schopností.

Na zlepšenie funkcií mozgu je zrejme vhodnejšie užívanie kokosového oleja, ktorý pomáha regenerovať mozgové bunky. Avšak na zníženie hliníkovej toxicity sú lepšie minerálky s obsahom kremíka.

Slovensko má šťastie v tom, že u nás máme obrovské množstvo minerálnych vôd. Nemal  by byť preto problém zohnať takú, ktorá obsahuje kremík.

Aké minerálky použiť na kúru

Pri výbere minerálky sa zamerajte na tie, ktoré majú obsah kyseliny kremičitej nad 15 mg/l alebo oxidu kremičitého nad 30 mg/l.

Denná dávka takejto minerálky je aspoň 1 liter. V prípade, že obsahuje väčšiu koncentráciu kremíka, tak môže byť aj proporcionálne menší objem minerálky na deň.

Pri vysoko mineralizovaných vodách si však dávajte pozor, aby ste si neprivodili obličkové kamene.

Za vysoko mineralizované vody sa považujú tie, ktoré majú obsah všetkých rozpustných látok vyšší než 1500 mg na liter.

Platí to hlavne o minerálkach s vysokým obsahom vápnika. Preto to s nimi nepreháňajte a kúru po čase prerušte. Ideálne by boli také minerálky, ktoré obsahujú veľa kremíka a horčíka, no menej vápnika.

Liečba osteoporózy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mohli ste sem dať aspoň jednu, ktorá obsahuje potrebné množstvo kyseliny kremičitej.

  • Nechceme robiť reklamu konkrétnym značkám. Treba ísť do obchodu, prečítať si zloženie na etikete a vybrať podľa vlastného uváženia.

   • Ale keďže kremík sa často neuvádza na etiketách a môže byť ťažké to zistiť, tak urobíme výnimku. Má ho napríklad Budiš (ale je silne mineralizovaný, takže sa neodporúča ho piť dlhodobo), Jana, Vincentka a Ľubovnianka. Ľubovnianka je tiež silne mineralizovaná a Vincentka exrémne silno mineralizovaná.

    Kremík sa vo veľkom množstve nachádza aj v ovsených vločkách (celé zrno), prasličke a žihľave. Takže pomôže aj konzumácia ovsených vločiek a pitie prasličkového alebo žihľavového čaju ako alternatíva alebo dodatok k minerálkam.

    Možné je užívať aj doplnky stravy obsahujúce priamo kyselinu kremičitú.

    • Na žihľave je vraj kyselina kremičitá to, čo pŕhli. Stačí umyť, už nepŕhli a kyselina kremičitá je fuč. Ale túto informáciu treba overiť. Možno je nejaká aj vnútri.

  • Lubovnianka magneziova, Vincentka, Jana, zistil som tieto

   Igor

  • Rudolfův pramen , z Marianských lázní , prodává Penny

 2. takisto je na to vhodny ENTEROSGEL-preparát na báze organického kremíku. Spominalo sa to aj v jednom videu o chemtrails, ze ako dostat ten bordel z tela.

 3. mám 1 ledvinu, a v ledvině se mi tvoří písek, hodně pijí, jen vodu čistou a jednou za čas magnezii, mohu a ted, vincentka je silně mineralizovaná, tak jak ředit, k vůli soli jí moc nemohu. prosím poradíte!

  • Kremík je považovaný za veľmi dôležitý stopový prvok, ktorý však býva často nedostatkovým. Kremík zabezpečuje elasticitu ciev a kože. Ako súčasť kostí a chrupaviek priaznivo ovplyvňuje ich vývoj. Napomáha prijímaniu vápnika, rastu vlasov, nechtov a priaznivo ovplyvňuje metabolizmus tukov. Kremík má aj protisklerotické účinky.Je prítomný prevažne v rastlinných produktoch, špenáte, a v zelenej zelenine.

   Takže Vám radím pit štavy a nie vodu…aj zelenina aj špenát sa dajú krásne odštaviť…

   • Šťavy sú asi náročné na obličky. Stačí pol litra denne, pre Vás možno aj menej a rozhodne riediť vodou aspoň 1:1.

  • Miluška,
   na ľadvinové kamene piesok je super čaj, čo sa ničomu nevyrovná Chanca piedra a tiež aj po vašemu tobôlky – prípravok Chanza piedra.

   Pomáha jedno i druhé,len tu kúru treba robiť podľa pokynov výrobcov. 3 týždne a týždeň prerušiť a môže sa robiť ďalšia.

   Mne to pomohlo i mnohým ďalším,prečítaj si o tom v blogoch,alebo spýtaj sa poradcov zdravia a tie povedia to isté.

   Na čajoch a prípravkov sa podľa eu nesmú uvádzať návody čo presne a ako to lieči,tak je treba si tie veci naštudovať na nete z množstva zdrojov.

   V Británií od dnes úrady už nebudú brániť napísať na etikety čajov,prípravkov a doplnkov výživy,čo konkrétne liečia a samozrejme aj vyliečia,dúfam len,že aj my sk aj vy cz sa toho dočkáme,že to monštrum sa skoro rozpadne ako WC postavené z karát.

   • Drahá Ivka!
    Neporovnávajte prosím toho molocha /monštrum/ s WC!!!!!!
    WC je užitečnejšie a potrebnejšie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Bolo to pred rokmi, mala som v oblickach piesok az v takom mnozstve, ze som dostala niekolko bolestivych zachvatov. Bola to prave Vincentka, ktora ho vyplavila. Moc bol mutnej farby, od pritomneho piesku.

 4. Praslička roľná obsahuje kyselinu kremičitú, ak ju máte niekde v okolí, máte to takmer zadarmo
  http://www.zdraviezbozejlekarne.sk/praslickarolna.html

 5. Vážená redakcia, v článku ste opomenuli nápoj, ktorý obsahuje kremík vo väčšom množstve ako vyššie spomenuté minerálky, čaje, praslička a podobne. Nápoj mimoriadne zdravý – pivo.
  http://www.chemicke-listy.cz/docs/full/2013_02_110-113.pdf
  http://www.aktuality.sk/clanok/248418/7-faktov-pivo-je-skutocny-liek-takto-nam-prospieva/

 6. man by zaujímalo, či po očkovaní bábätka sa mu môže dať piť napr. Jana, Vincentka… a ako dlho a v akom množstve. Budem vdačná za túto info, kedže ma čaká prvé očkovanie bábätka

 7. 😀 Alzheimera ako aj ostatne Transmissible spongiform encephalopathies sposobuje konzumacia masa cicavcov. Pokial clovek pojeda prasce, kravy, kozy… a ma k tomu ten spravny geneticky profil, mineralka mu nepomoze. Jeho sanca na demenciu je velmi vysoka. https://en.wikipedia.org/…/Transmissible_spongiform…

 8. Můžete prosím zmínit některé minerálky na českém trhu? děkuji Jana

 9. Z minerálnych vod má najviac kyseliny kremičitej LUBOVIANKA MAGNEZIOVA ,tu je link na porovnanie https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/sk-SK/shop/napoje/stolove-a-mineralne-vody/all

 10. MATULA Ľudovít

  Žihľava má suverénne najvyužiteľnejšie formy kremíka. Na druhom mieste je Repík lekársky – obsah kremičitanov až 14 %

 11. The 666zombieboy

  Ahojte, hľadajte proti hliníku tieto výrobky: SILICOLGEL alebo koloidný kremík

Pridajte komentár

*