Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Tento človek predbehol Teslu tým, že vynašiel elektrický automobil, ktorý nikdy nepotrebuje nabíjanie


Print Friendly, PDF & Email

Tento človek predbehol Teslu tým, že vynašiel elektrický automobil, ktorý nikdy nepotrebuje nabíjanie

Koncept elektrického automobilu nie je novinkou. Je tu už dlhý čas. Tak, ako to je aj s inými revolučnými technológiami, chce to nejakú chvíľu, aby sa dostali do povedomia a aby boli uvedené na trh.

Bolo by skvelé len tak strhnúť červenú pásku, ktorá zdržuje proces. Náš svet však takto nefunguje. V skutočnosti to funguje presne opačne a v priemyselnom odvetví, ktorému vládne ropa, je ťažké sa presadiť.

Mamutie korporácie majú na takéto technológie monopol a oni sami chcú ovládať trh s čistou energiou, presne tak isto, ako to bolo a je v súvislosti s ropou.

Technológia čistej energie má obrovský význam a jej dosah sa neprejavuje len z hľadiska ochrany životného prostredia, ale aj z geopolitického hľadiska.

Snáď práve preto trvá niektorým z nich uzrieť svetlo sveta tak dlho a niektorým sa to nepodarí nikdy.

Je skvelé vidieť spoločnosti ako Tesla, ale nateraz by malo byť protizákonné pre ktoréhokoľvek výrobcu vyrábať auto, ktoré beží na benzín a nie na elektriku, alebo na nejakú inú formu zelenej technológie.

Vezmime si napríklad „Zákon o utajení vynálezov“, ktorý vznikol v roku 1951. Podľa tohto zákona môžu byť patentové prihlášky na nové vynálezy predmetom utajovaných pokynov.

Tieto príkazy môžu obmedziť ich zverejnenie, ak by sa vládne agentúry domnievali, že ich zverejnenie by mohlo predstavovať riziko z hľadiska národnej bezpečnosti.

Mohlo by toto byť dôvodom toho, prečo toľko revolučných vynálezov nikdy neuzrelo svetlo sveta?

Ako uviedla Federácia amerických vedcov, na konci fiškálneho roka 2014 bolo viac než 5000 vynálezov, na ktoré platili regulatívy utajenia.

Znamenalo to najvyšší počet aktívnych príkazov utajenia od roku 1994. Steven Aftergood z Federácie amerických vedcov hovorí:

„Zoznam z roku 1971 naznačuje, že patenty na solárne fotovoltaické generátory boli predmetom skúmania a možného obmedzenia, ak bola účinnosť fotovoltaických článkov vyššia než 20%.“

Systémy premeny energie boli rovnako predmetom skúmania a možného obmedzenia, ak boli schopné zvýšiť účinnosť konverzie až na 70-80%.

Aj keď to je vcelku dosť šialené, určite to stojí za chvíľku kritického rozmýšľania.

Sangulani Chikumbutso je prvým dizajnérom zo Zimbabwe, ktorý so svojou spoločnosťou  SAITH Technologies skonštruoval elektrinou poháňané vozidlo a hybridný vrtuľník. Táto spoločnosť vyvinula aj množstvo iných mechanizmov a vynálezov.

Čo je na tom také zvláštne? Nuž to, že vyrába elektrinu za pomoci elektromagnetických vĺn; rádiových frekvencií. Vysvetľuje to na svojej internetovej stránke:

„Odkrytím nepomenovanej látky (predmet priemyselného tajomstva) pre rádiové vlnové dĺžky, ekologický generátor elektrickej energie má schopnosť preliať, premeniť generovanú energiu na funkčnú elektrickú energiu.  

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Tvrdošijne tvrdí, že prekročil hranice zákona zachovania energie vo význame, ako je tento dnes vo všeobecnosti chápaný. Chápe sa to ako ekvivalentný posun energie z jednej formy na inú.  Vyhlasuje, že jeho druh „objavu“ preukazuje aplikáciu základných gélových batérií sériovo na 220 V a tie generujú väčší výkon elektrickej energie (500 000 W).

Nevieme spoľahlivo povedať, ako by sa toto tvrdenie dalo vyvrátiť, preto by sme chceli, aby boli tieto vyhlásenia otestované výskumnými vedeckými fórami.“           

Pre niektorých to nemusia byť nové informácie. Jedným z afrických spravodajcov SABC Digital News bola zverejnená správa zo Zimbabwe.

Absolútne ŽIADNA publicita/Čo sa deje teraz

Mohli by ste si myslieť, že elektrický automobil, ktorý nepožaduje náboj a skutočne môže ísť donekonečna (pokiaľ zostanú jeho časti neporušené a auto sa nerozsype), bude obrovskou správou.

To však nie je tak a zdá sa, že takéto technológie nikdy neexistovali.

Čo sa teda teraz deje? Podľa Zambian Observer:

„Americká vláda dala Maxwellovi Chikumbutsu, plodnému zimbambwijskému vynálezcovi, nový domov v štáte Kalifornia.

Chikumbutso je zakladateľom spoločnosti Saith Holdings Inc., pod hlavičkou ktorej napĺňal titulky médií svojimi sériovými inováciami.

Medzi ne patrí prvý zelený generátor energie na svete, ktorý dokáže vyrobiť elektrickú energiu pomocou rádiových frekvencií, elektricky poháňaný automobil, ktorý nepotrebuje palivo, hybridne poháňaný vrtuľník a ešte oveľa viac.“

Momentálne má bydlisko v Kalifornii. Prečo to urobili?

Bolo to preto, že narazili na revolucionára, ktorý má moc zmeniť svet alebo preto, že chcú udržať to, čo ohrozuje ich geopolitický rámec vo svojej blízkosti, aby ho mali pod dozorom a mohli ho kontrolovať? Kto vie.

Vždy je však dôležité spochybňovať zámery vlád.

Keď sme čítali článok v Zambian Observer s dodatkom, že vláda USA okamžite prejavila záujem o príbeh, ktorý nedostal žiadnu publicitu, pomysleli sme si na Stana Meyera.

Je to človek, ktorý naozaj vynašiel auto na pohon vodou. Ani tomu nebola venovaná veľká pozornosť, pokiaľ by bola reč o informovaní širokej verejnosti.

Dnes to je pomerne dobre známy príbeh, vďaka tomu, že Stanov vynález bol predstavený krátkou správou lokálnej spravodajskej stanice v Ohiu.

Podľa spravodajstva, ktoré bolo odvysielané pred desiatimi rokmi, Pentagon vyslal svojho plukovníka, aby skontroloval technológiu…

„Nedávno sme vyslali vedeckú delegáciu, aby sa presvedčila o Stanovej práci… a vrátili sa s tým, že to je jeden z najdôležitejších vynálezov tohto storočia.“ Leonard Holihan, toho času z Inštitútu pre výskum vyspelých energií

Liečba osteoporózy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jaromír Vegr

  Prostě je vidět, že pan Sangulani nemohl chodit v Zambii do dobré školy, no a Ti, co mu to baští měli dávat víc pozor a vážit si toho, že do školy mohli chodit.

 2. Tento systém používal Nikolka v podobe čiernej skrinky keď na svojom aute prešiel takmer celé yankeovo“.
  A čo sa týka toho tiež vedca , len si spomente na to, ako sa na yankee scéne objavil BabrakOhamba…
  Aprp treba zlegalizovať ukradnuté patenty“…

 3. Článok je na hlbšie zamyslenie za hranicou všedných dní……podľa mojej vízie z vesmírno-pozemského podvedomia uvedený ekvivalentný posun vesmírnej energie z jednej formy do druhej existuje…
  Ide aj o primárnu funkčnú podstatu existencie niektorých druhov pyramíd……a to imaginárne až do tajomstiev života,zdravia a smrti človeka – egyptská chrámová medicína………. ale je to na dlhšiu reč…
  Jozef,

 4. Človek vždy prichádza do fázy,keď chce to,potom ono. Arzén,ddt,slipy,ponožky, smartfón,alkohol,fajčenie,drogy, ženské lizane papilovirusy aj cukríky,moc peňazí a vlád,ideí a šialenstvo,očkovania,rfi, utajené urychlovace spoločenských zmien,vyvražďovanie juhoamerických neoliticko morbidnosadistickosialenych predrogovanych indiánskych kultúr,,,,,,,,,pokrok nezastaví nikto,môže ho len trochu spomaliť,no zpohladu nekonečné ho slimacenia za nami a fajrontu v nedohľadne pred nami sa môžu spláchnuť všetky obmedzenosť i vrátane naivných očkovaní,či smiešnych el.povozov ,áut i mobilov,či prefiknutych fonov…

Pridajte komentár

*