Ľudstvo teraz žije v dvoch svetoch! Ktorý si vyberiete vy?


Print Friendly, PDF & Email

Ľudstvo teraz žije v dvoch svetoch! Ktorý si vyberiete vy?

(  Ľudia teraz žijú v dvoch úplne rozdielnych svetoch. V jednom svete sú ľudia, ktorí sa v informáciách spoliehajú na korporátne médiá.

Sú bombardovaní príbehmi o „globálnej pandémii“, ktorá môže zabiť milióny, ak nebudeme dodržiavať lockdown, nosiť rúška, udržiavať sociálny odstup, ak sa nebudeme dávať testovať a nedáme sa zaočkovať vakcínou proti covidu.

Títo ľudia podporujú zásady a možno trvajú na tom, aby sa nimi riadila ich rodina, priatelia, susedia a spolupracovníci.

Boja sa, že chytia covid a zomrú, vydesení tým, čo urobí vláda, alebo čo si pomyslia susedia, ak nebudú dodržiavať pravidlá. Bezpečnosť si cenia nadovšetko a sú ochotní vzdať sa svojej slobody.

Billa Gatesa vnímajú ako dobrotivého filantropa, ktorého jediným cieľom je zachrániť ľudstvo. Veria Anthonymu Faucimu. Poslušnosť úradom chápu ako cnosť.

Lenže ľudia, ktorí získavajú informácie zo stránok spoľahlivých alternatívnych médií, ako sú Natural Blaze, Activist Post, Del Bigtreeho The Highwire The Corbett Report Jamesa Corbetta, žijú v úplne inom svete.

Vedia, že štatistiky dokazujú, že COVID-19 ohrozuje menej než 1% populácie. Chápu, že lockdown je zbytočný a deštruktívny.

Vedia, že mnohí lekári hovoria, že rúška sú zbytočné, že nefungujú a spôsobujú vážne poškodenie. Neboja sa covidu, neboja sa vlády ani svojich susedov. Nadovšetko si cenia slobodu a svoje ústavné práva. Odmietajú nosiť rúška a nedajú sa očkovať.

Títo ľudia si uvedomujú konflikty záujmov, ktoré majú Bill Gates a mnohí ďalší „poprední odborníci“ v tom, že ignorujú päť osvedčených liekov na COVID-19 a snažia sa všetkých prinútiť – vrátane zdravých ľudí – aby sa dali zaočkovať rýchlenou, zbytočnou a potenciálne aj gény meniacou vakcínou.

Vedia, že Bill Gates nie je lekár (dokonca nemá ani len vysokú školu) a že ho nikto nemenoval ani nevolil. Nechápu teda, prečo by mal veliť svetovému zdravotníctvu.

Za cnosť považujú riadenie sa pravdami, stanovenými ozajstnou vedou. Súhlasia s Thoreauom, že neposlúchnuť nespravodlivý zákon je nielen naše právo, ale aj povinnosť.

Zvyšujúce sa vedomie vytvára dva svety

V článku Sme živými svedkami drámy zomierajúceho sveta sa píše:

 „Dovoľme mu úplne zomrieť, nech môžeme vytvoriť Nového človeka a Novú Zem. Buď veľmi obozretný v tom, priateľu, komu venuješ svoju pozornosť a energiu. 

Je toho toľko, čo je nedôležité a slúži len k tomu, aby nás vtiahlo do drámy zomierajúceho sveta. Pretože práve to sa deje. Starý svet zomiera a rodí sa Nová Zem. Chystajú sa zmeny, ktoré spravia čoskoro nezmyselným celé to skryté politické divadlo. 

Pozývam vás zväčšiť si celkový obraz a zaostriť si ho, aby ste videli, čo sa deje pod povrchom. Dráma o voľbách a politikoch, ktorú vidíte v médiách a na sociálnych sieťach, v skutočnosti nie je dôležitá a je iba drobným povrchom toho, čo sa deje za oponou nášho sveta.

Deje sa niečo, čo je oveľa väčšie, než len politika, väčšie než Trump alebo Biden. Je to oveľa väčšie, než si vieme predstaviť. 

U ľudstva dochádza k precitnutiu. Je to duchovná evolúcia vedomia, túžiaceho priniesť plody. Ľudstvo ako také a mnohí ľudia hlboko spali, nevedomky, neuvedomujúc si, že sa začínajú prebúdzať a chápať, že žili v iluzórnom svete, vo svete, založenom na nepravde.

Stop Candida

Toto vnútorné precitanie sa navonok prejavuje u čoraz väčšieho počtu ľudí (keď sa všetky veci začínajú vo vedomí a potom zažívajú bez neho) v každom aspekte našej civilizácie. 

So silnejúcim svetlom sa odkrýva tma a všetko to ľudstvo, zatlačené pod koberec a skryté vo svojom nevedomí sa dvíha k povrchu, aby sme ho mohli vidieť a potom spraviť rozhodnutie, kým chceme byť a aký druh sveta si želáme vytvoriť.

Ide o niečo, čo predpovedali mnohí proroci dávnych civilizácií. Že v týchto časoch, v ktorých teraz sme, dôjde po tisícročiach života v nevedomosti, obmedzenosti, strachu a separácie k Veľkému posunu, k úplne novej skúsenosti na Zemi.“

Ktorý svet si vyberiete vy?

interview pre The Dark Journalist Gigi Youngová hovorí:

„Na planéte sa dnes formujú dve veľmi rozdielne vedomia a tie budú mať veľmi rozdielne budúcnosti. Budú mať rozdielne reality. Nemáme spoločnú budúcnosť. Nastáva oddeľovanie časových línií.“

Gigi odkazuje na Proroctvo Hopiov o Dvoch cestách.

Podľa Gigi sa líderstvo úplne mení, keď je populácia duchovne vyvinutá a prebudená.

Ako sa ľudia vyvíjajú, politici si uvedomujú, že občania od vládnych úradníkov neočakávajú, že budú riešiť ich problémy, pretože ľudia preberajú viac zodpovednosti pri riešení svojich problémov.

Zvýšte svoje uvedomenie: Odpojte sa od sociálnych sietí

Podľa Gigi nezvrchovaní ľudia (nerešpektujúci seba) prijímajú naratívy, ktoré neslúžia ľudstvu. Príkladom sú „zdravotné“ postupy covidu.

Gigi hovorí, že keď budeme stále podporovať systém, tak sa ten nezmení. Našimi každodennými rozhodnutiami však môžeme vybudovať novú civilizáciu. Gigi vysvetľuje, že keď meníme naše mysle, meníme svet.

Prvý krokom pre zvýšenie nášho uvedomenia je podľa nej odpojiť sa od sociálnych sietí, vytvárajúcich neustály pocit naliehavosti. Ľudia vraj nebudú neinformovaní, keď nebudú sledovať správy v televízii alebo každých päť minút kontrolovať sociálne siete.

Podľa nej sme najinformovanejší vtedy, keď vieme, čo sa emocionálne a mentálne deje v našom vnútri. Gigi vraví, že napomôcť zvýšeniu nášho uvedomenia môže už päťminútová prechádzka alebo päť minút tichého čítania.

Odborníci na duševné zdravie tie nebezpečenstvá potvrdzujú, hovoriac, že:

„Žiadny fenomén v nedávnej histórii nás nezmenil do väčšej miery než sociálne siete. To, čo sa mohlo zdať ako nevinný prostriedok krátenia času a udržania kontaktu s dobrými priateľmi, nás v skutočnosti ničí.“

V dokumentárnom seriáli The Social Dilemma sa hovorí:

„Nikdy predtým nemalo pár konštruktérov takú vládu nad spôsobom, akým miliardy z nás myslia, konajú a žijú svoje životy.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. ten pravy 🙂

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší potrebný článok.

 3. Jednoduchá

  Celá táto umele vytvorená takz.,,GLOBÁLNA PANDÉMIA“ je 1VEĽKÁ FRAŠKA !!!.Rozdeľuje nielen ľudí v spoločnosti, ale aj ľudí v menších komunitách, a čo je najhoršie celé rodiny ! áno viem, že všetko záleží aj od zvyšujúceho sa vedomia ľudí, no oni sú veľmi ovplyvnení aj tými, kt.sú nabližšie a paradoxom je, že je to niekedy aj tá naša vlastná rodina. Vidím to na tej svojej, na jej okruhoch. Všetko záleží od toho, ako sme vnútorne presvedčení o tom, aký správny je ten náš postoj. Som za, že ak mi prostredie nevyhovuje, resp.mi doslova škodí a nemôžem to zmeniť, odchádzam! Iste nedá sa zo dňa na deň, to by bolo unáhlené, ale po čase ÁNO. Dá sa odísť z nefung. manž., z deprimuj.práce, z nepríj.bývania, no NIKDY človek ,,neodíde“ od svojich vnútorne nastav.hodnôt ! tie predsa nemeníme ako ponožky každý deň! alebo azda áno? ! ten kto ich mení, žije ako ,,chameleón“ a takíto ľudia u mńa nemajú žiadnu cenu! človek bol stvorený na najvyšš.duchov.úrovni, je len na ňom, či bude postupovať hore, alebo opačným smerom. Chcem tým hlavne povedať to, že buď sa ako ľudia spamätáme a budeme kráčať za Svetlom alebo sami sebe spôsobíme pád. Ešte k tej VŠ .Žiadna VŠ nezaručí, že ten človek má ozaj tie schopnosti, kt.by mal aj mať! áno, sú takí, čo ich aj majú, no mnohí sa len ,,oháňajú“ týmto titulom, a ich IQ a rozum,schopnosti sú často x menšie ako u ľudí, kt.tú VŠ nemajú! takže aj tu je rozdiel v tých VŠ. Stále však verím, že sa ako ľudia / podľa možnosti čo najviac, aj tí v rodinách, na kt.nám veľmi záleží / spamätáme, aj keď postupne, a rozhodneme sa ozaj kráčať ZA SVETLOM !……………………………………

  • Katarina Kostankova

   Vystizne napisane,davam?

  • Eva Hrubá

   Jedním dechem a hlavně pozorně jsem si přečetla ten dlouhý,krásně vysvětlující a hlavně i mnou souhlasný článek. Tolik moc bych si přála nejen za sebe ale za všechny kdo chodí,pracují a pak odpočívají po každodenní práci,aby si našli čas a článek si také pozorně přečetli a hlavně vnímali jinak než jak nám nastavili normy a všemi příkazy každodenní život.Doslova nás odtrhli od všeho přirozeného a mohu s klidným svědomím říci,že jsme si toho snad ani nevšimli. Osvěta je důležitá vždy. Záleží na vůdčí myšlence a né na příkazech politiků ! Stali jsme se poslušnými a to jen proto,že nás povinnosti k tomu dohnali a uvěřili jsme laciným slibům !! Probuďme se prosím,mluvme spolu,nebojme šířit co nás má posílit a né ničit. DÍKY ZA TENTO KRÁSNÝ ČLÁNEK.

  • Ľubomír

   Okrem ostatnych cielov je jednym z cielov psychopatov rozdelit ludi. Preto je dolezite aby si ludia uvedomili, ze napriek rozdielnym pohladom na koronu sa nesmieme medzi sebou navzajom hnevat. Ja osobne napriek rozdielnym nazorom najma medzi znamymi nemam s tym problem a akceptujeme sa navzajom a nase vztahy sa nezmenili a nerozdeli nas ziadna snaha primitivov. V najblizsej rodine nastastie mame rovnaky nazor na toto nezmyselne sialenstvo. Cize dolezite je nastavenie mysle.

 4. SUN MAN 1 CZ

  NEVÍM JAK BY SE REALITY FYZICKY – ODDĚLILY ❤️❤️❤️ COVIDKRIZE VŠAK MÁ ŘEŠENÍ 🙂 !
  VIZ PŘÍKLAD ŠÍLENÉHO PSA …
  V NOCI JSEM SLYŠEL, JAKO VŽDY -VZDALENY VYTRVALÝ ŠTĚKOT ?. 3 ŠTĚKNUTÍ ??? !
  4 SEKUNDY TICHO A ZASE 3 ??? ! KAŽDÝCH DESET SEKUND – 6 ?????? !!!
  NAPADLO MĚ JEDINÉ ROZUMNÉ ŘEŠENÍ,
  JELIKOŽ U NÁS NEMÁMEMAGORA, KTERÝ BY TOHO PSA ZASTŘELIL 🙂
  VĚŘTE NEVĚŘTE – JE TO PARADOXNĚ:
  VYSÍLÁNÍ SOUCITNÉ LÁSKY ❤️❤️❤️,
  NA TO ZVÍŘE, POLITIKY, MÉDIA, GESTAPO ATD. 🙂
  ZVÝŠIL JSEM LÁSKOU A SOUCITEM, VIBRACE MÉHO ❤️ A ŘEKL SI: MILUJU TĚ – VYTRVALE STÉKAJÍCÍ PSE,
  OMLOUVÁM SE TI ZA NÁS VŠECHNY, CO JSME TI TŘEBA UBLÍŽILI ☀️☀️☀️ PROSÍM, ODPUSŤ NÁM, PEJSKU 🙂 DĚKUJU TI ?☀️❤️
  PŘITOM UBĚHLO ASI PŮL HODINKY A CO TO ?
  TICHO, JAKO V KOSTELE ❤️❤️❤️ TICHO !
  A ZA DALŠÍ PŮL HODINKY I ZA DALŠÍ HODINU,
  STÁLE UŽ JEN TICHO, KVŮLI NĚMUŽ JSEM NEUSNUL :))) PROBLÉM – VYŘEŠEN !!! ? ?? !
  STEJNĚ SNADNO, RYCHLE A ZDARMA, VYRESTE COVID SVĚDKY VŠECH FOREM ❤️❤️❤️
  LEPŠÍ NEŽ GERILOVA VÁLKA S HROMADAMI MRTVOL…
  O OSTATNÍCH NESMYSLECH, JAKO PETICE, DOPISY, ŽALOBY, DEMONSTRACE ČI ZMANIPULOVANÉ VOLBY, UŽ ANI NEPŘEMÝŠLET … :))) ☀️☀️☀️
  DOPORUČUJI APLIKOVAT I NA UMĚLOU INTELIGENCI, SOUČÁST NESMYSLNÉHO JMÉNA TZV.NEMOCI COVID 19 🙂
  JAK DIVNÉ JMÉNO ŽE?
  CERTIFICATE OF VACCINATION IDENTITY – ARTIFICIAL INTELIGENCE ……. :)))))) HA HA HA MUDR MENGELOVE .

 5. Ad „napomôcť zvýšeniu nášho uvedomenia môže už päťminútová prechádzka alebo päť minút tichého čítania.“ – na jednom sídlisku venčili chudáka psa až 37 krát – to preto, aby mohlo ísť 37 ľudí na prechádzku. To bol vtip.

  https://ulozto.net/file/hxKrdZJkp5Jo/bill-gates-ako-dievca-v-r-1963-png

  S tou Bill Gates IT podnikateľskou „genialitou“ to bolo údajne tak /VK Aeronet/, že jeho rodičia investovali do IBM pod podmienkou, že bude uvádzať garážové hravé IT nápady Billových kamarátov kúpené Billom za „hubičku“ – ako dnes rôzne apky.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-03-12-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 6. Je potrebné stále po 20 rokov opakovať veci zrejmé? Asi je pre mladšiu gen.

 7. https://zemavek.sk/pacientov-na-covid-liecia-s-85-percentnou-uspesnostou/
  Pacientov na covid liečia s 85-percentnou úspešnosťou

  V tejto nemocnici liečia pacientov komplexne s využitím nielen tohto typu ventilátora ale aj vďaka lieku Ivermectin spolu s infúziami v pomere 1gramu vitamínu C na 1kg hmotnosti a majú mimoriadnu mieru úspešnosti vyliečených pacientov na COVID – viac ako 85%.

 8. Aká to „obrovská radosť“:
  https://www.hlavnespravy.sk/ministerstvo-zdravotnictva-spristupni-18-tisic-novych-terminov-na-ockovanie-seniorov-nad-70-rokov/2467352
  Ministerstvo zdravotníctva sprístupní 18-tisíc nových termínov na očkovanie seniorov nad 70 rokov

  Prekopírovala som blog pod článkom:
  Genocída, ľudia zobuďte sa! Život je viac ako peniaze!
  Nie sme ovce, ktoré sami bežia na porážku!

  Ďalší blog:
  Genocída pokračuje podľa plánu.

 9. https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/lekar-identifikoval-desiveho-parazita-na-sterove-tycince-antigenniho-testu-zkoumaneho-pod-mikroskopem-na-uniklem-videu/
  Lékař identifikoval děsivého parazita na stěrové tyčince antigenního testu zkoumaného pod mikroskopem na uniklém videu

  Mohli bychom šmahem video zamítnout jako hoax, kdy někdo vzal tyčinku, strčil ji do záchodu a najednou má na tyčince pohybující se hlísty. Jenže, má to jeden háček. Skupina vědců již minulý rok v červnu publikovala na serveru Amerického zdravotního institutu (NIH) bizarní studii [1] s názvem Ecotoxic response of nematodes to Ivermectin, a potential anti-COVID-19 drug treatment, tedy v překladu Ekotoxická odpověď hlístic na Ivermektin, potenciální léčba nemoci COVID-19.

 10. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/v-norsku-byli-po-ockovani-vakcinou-astrazeneca-hospitalizovani-tri-lekari-duvodem-jsou-krevni-srazeniny/
  Norsku byli po očkování vakcínou AstraZeneca hospitalizováni tři lékaři. Důvodem jsou krevní sraženiny

 11. Jednoduchá

  Ďakujeme milá Jean za opäť výborné príspevky, ako vždy !……..

  • Milá pani Jednoduchá, prajem príjemnú nedeľu. Ja medzi varením „skočím“ k internetu a len s pokorou a veľmi ťažko zvládam ako dôchodcovia sa hrnú na očkovanie a nedajú si povedať.

 12. Jednoduchá

  Ďakujem pekne, p.Jean. Podobne to takto cítim aj ja, no takto reagujú nielen dôchodcovia, ale aj moje kolegynky, priateľky a čo je najhoršie aj moja vlast.rodina !Keď s tým začnem, vôbec ma nechcú počúvať, dokonca mi povedali, že ak o tom budem hovoriť, prestaneme sa stretávať ! tak to je už sila! no stále si myslím, že sú to moje deti a ja, pokiaľ nemám demenciu a som schopná uvažovať, mám mať stále viac ,,rozumu, teda úsudku“ ako oni, stále ich nenápadne vediem k tomu názoru, že nie všetko, čo tí hore povedia je aj správne, že si to treba zisťovať, preverovať a informovať sa aj inde ako vo verej.práv.tv a bež.novinách.
  No stále verím, že sa časom uvedomia……………
  Želám Vám tiež peknú pohod.nedeľu ! :-).

 13. Jednoduchá

  Ďakujem milá Jean, aj ja Vám želám pohod.nedeľu ! 🙂
  …hm, to nie sú len dôchodcovia, ale aj kolegynky, priateľky a často x aj najbližš.rodinka ! :-(….Stále verím, že sa uvedomia, aj keď to bude trvať urč.čas …………

 14. K článku – prečítal som ho 2 krát. Zmes poloprávd smerujúca ľudí k „we are think“ – vymysli si svoj vlastný svet – navyše „na kvadrát“ = skombinuj si možné varianty vrátane viery či neviery v tieto varianty. Sociálne siete tu boli pred Facebookom a mobilmi či elektronickými médiami. Stále fungovali a fungujú „tamtamy“! Veta „odpojte sa od sociálnych sietí a médií“ je vyslovene zavádzajúca – týka sa aj prebudených na alternatíve? Ako sa prebudili? Nie náhodou práve vďaka sociálnej sieti alternatívy a jej médií?! Tento článok je práve infiltrácia alternatívy – vedúca k odtrhnutiu od reálneho života – smerujúca opäť k lobotómii a abstraktu – k snívaniu o virtuálnom svete niekde na kope sena! Chaos, rozvrat, židovina – to „vyberte si“ je pre to typické!

  Momentálne celá krajina musí násilne žiť vo svete abstraktu bandy psychopatov a MÁ „NA VÝBER“ LEN MEDZI SPÔSOBMI SEBEVRAŽDY doboha! To je sloboda výberu?! No – ak si teda musím zvoliť smrť- lebo iná možnosť nie je – a možno sa aj tak blíži jej čas – určite si nestrelím do hlavy, a určite nie bez toho, aby som nezobral najmenej 10 týchto zmrdov so sebou! Však Pánboh si nás už vytriedi.

  Ak sem do reálneho sveta smeruje nejaká duša aby sa vtelila za nejakým účelom – má svoj jedinečný scenár! Ale „niekto“ jej tu musí vstúpiť do cesty a vyviesť ju z konceptu?! Kto? No pán hmotného sveta so svojimi poskokmi – Satan – využívajúc skutočnosť, že duša sa odpútala od ochrany Stvoriteľa, aby v jame Leviatana získala Vyššie Vedomie! Život na Zemi je pre nás iniciačný obrad! Existuje jediná možná správna alternatíva – zostať sam sebou, vedieť kto som a odkiaľ pochádzam a kam patrím /k Svetlu/, a dokončiť to, prečo som sem vstúpil!

  Fyzická realita tohto sveta je často /mám za sebou/ bizarnejšia ako surrealizmus!
  https://ulozto.net/file/aPpsykvTz5wU/x-smazano-ze-systemu-2018-c-dabing-avi

  • Palec hore.

  • Suhlasim.

  • Pointa článku je v tom, že svojím vedomím a smerovaním emócii často realitu sami vytvárame. Ak naše myšlienky a emócie sa zaoberajú len tými zvrátenosťami, ktoré na nás pácha vláda, tak vlastne vláde tým dodávame silu. Kŕmime netvora. Ak človek zmení realitu na ktorú myslí, tak tú novú realitu vlastne podvedome začne vytvárať. V tomto tkvie taká tá metafyzická podstata článku.

   • Redakcia – To je metafyzická teória našej hmotnej reality – avšak zloženky na elektrinu, internet, vodu atď si nevytváram sám – navyše musím riešiť, ako ich zaplatiť, keďže sa netestujem. Ešte šťastie, že deti nechodia do školy – irónia – to by si museli vymyslieť aj raňajky predtým. A tak sme všetci vo vymyslenom lockdowne. Áno?!

    Ja nepopieram iné svety, avšak nepleťte sem do tohto hmotného sveta tie iné svety! To je SCHIZOFRÉNIA – nie realita!

    Opakuje – nepopieram iné svety, ale toto je realita nášho fyzického sveta – s tou metafyziikou choďte do toho iného sveta.

    • V lockdowne sme v reálnom. To preto, lebo 70-80% ľudí je zdesených, boja sa, chodia v respirátoroch aj po vonku, aj keď by nemuseli. Niektorí si cez to dajú ešte aj rúško. A práve ten ich strach tú obludu kŕmi a živí. Ak by sa na to naopak 70-80% ľudí vykašlalo, tak lockdown by tu už dávno nebol.

     • viď Hermetický zákon príťažlivosti… či Smaragdove dosky

     • Ľubomír

      Nechapem ako su ludia na SK zmanipulovani mediami. To je neuveritelne a strasne zaroven. Prajem si aby sa konecne prebrali.

 15. https://www.infowars.com/posts/physical-therapist-28-dies-two-days-after-receiving-covid-19-vaccine/
  Physical Therapist, 28, Dies Two Days After Receiving COVID-19 Vaccine
  A physical therapist died at her home just two days after she received a COVID-19 vaccine in January.
  28-year-old Haley Link Brinkmeyer, of Evansville, Indiana, died January 21 after she received an mRNA vaccine believed to be either from Pfizer/BioNTech or Moderna.
  Krátky preklad:
  28 ročná zomrela po Covid vakcíne

  Depopulation my folks, depopulation.
  Depopulácia moji priatelia, depopulácia

 16. https://www.hlavnespravy.sk/izraelska-vlada-zalovana-v-haagu/2467518
  Haagsky súd prijal žalobu proti izraelskej vláde na základe Norimberského kódexu za zločiny proti ľudskosti kvôli zavedeniu vakcinačných pasov a obmedzeniu slobody na základe nich

  Izraelská vláda je žalovaná pre „vakcinačné pasy“ na Medzinárodnom trestnom súde v Haagu za porušenie Norimberského kódexu zo zločinu proti ľudskosti, spočívajúcom v organizovaní nelegálnych medicínskych pokusov na izraelských občanoch, žaluje svoju vládu organizácia „Ľudia pravdy„

 17. Toto video treba vypočuť resp. prečítať preklad:
  https://www.youtube.com/watch?v=ihw90nE8pNQToto je to, čo Biden urobil s mojou rodinou za jeden mesiac

  Amerika je náš vzor. Aj nás toto čaká? Náš premiér pán Matovič po zvolení išiel ihneď na Americkú ambasádu.

 18. https://www.hlavnespravy.sk/po-podani-druhej-davky-vakciny-proti-covidu-19-zomrel-znamy-slovensky-horolezec/2467830
  Po podaní druhej dávky vakcíny proti Covidu-19 zomrel známy slovenský horolezec

 19. Vladimír Jurišta

  Lenze svetlo nesmie byt chimera

 20. Jednoduchá

  ..tak určite nie, svetlo má byť Cestou k pravde a láske……..

 21. Ďalší škandál pri testovaní: Zdravotníci musia používať kazové antigénové testy
  Mestá a obce majú pri ďalšom testovaní svojich obyvateľov rátať s vyššou chybovosťou antigénových testov. Štát nové nezabezpečí, kým sa neminú tie kazové. Informáciu dostali starostovia obcí počas rokovania pandemického strediska krízového štábu Okresného úradu v Trnave. A ľudia budú na toto doplácať, basstardi jedni.
  Včera je to tu uverejnené tiež a dnes to tu dávam preto lebo už sú niektoré okresy v TT kraji čierne. Nech sa nimi testuje ten kto ich zaobstaral aj 7x do týždňa.

  • Terno – toto nie je vyhrážka – toto je varovanie – nauč sa sem dávať zdrojové linky a neskúšaj moju trpezlivosť ako tvoje predtým nick MIA!

   Toto nie sú tvoje pôvodné texty doboha! Toto sú citácie! A jedného dňa ich pozmeníš! A ostatní ich budú zdieľať na dôveryhodnom portáli tu! Áno?!

   Navyše si vždy pár dní pozadu!

  • Po najbližšom víkende budú možno už všetky okresy čierne. Čo ak práve o to ide? Lockdowns na celom Slovensku až po hrob. Dohnali to už tak ďaleko, že jedine naše zavretie = ich sloboda.

 22. Len zamyslenie:
  1/ Hoci ešte nebola vykonaná pitva tej38-ročnej učiteľky – už sa „vedci“ vyjadrujú, že to nemá súvis s očkovaním – že IM nie sú známe účinky – tvorenie zrazenín.
  „Polícia v nedeľu zdôraznila, že pitva, ktorá určí príčinu smrti mladej ženy a možný súvis s podaním vakcinácie, ešte nebola vykonaná. ŠÚKL sa vyjadril, že na základe doteraz dostupných údajov nie je možné dať očkovanie a úmrtie do priameho súvisu. O záhadnom úmrtí mladej pedagogičky ako prvá informovala v piatok RTVS. To odštartovalo spájanie úmrtia s vakcináciou.“

  2/ „Keď Nový Čas v sobotu žiadal rodičov nebohej učiteľky o viac informácií, aby sa zamedzilo možným dohadom a špekuláciám, mama Antónie reagovala nasledovne: „Už sa k tomu nebudeme vyjadrovať, stačilo to, čo odznelo v televízii. Prípad už má v rukách právnik.“ V záujme upokojenia situácie sa Nový Čas v nedeľu dopoludnia snažil získať stanoviská kompetentných orgánov k prípadu – konkrétne ministerstva zdravotníctva aj Štátneho ústavu pre kontrolu liečív (ŠÚKL).

  „Štátny ústav pokračuje v hodnotení kauzality v prípade úmrtia 38-ročnej ženy po očkovaní vakcínou od AstraZeneca. Na základe doteraz dostupných údajov nie je možné dať očkovanie a úmrtie do priameho súvisu. Len čo budeme mať k dispozícii potrebné informácie, prípad vyhodnotíme a o výsledku budeme transparentne informovať,“ vyjadrila sa v nedeľu podvečer hovorkyňa ŠÚKL Magdaléna Jurkemíková. Dodala, že ústav je v neustálej komunikácii aj s ostatnými liekovými agentúrami a dennodenne vyhodnocuje podozrenia na nežiaduce účinky hlásené nielen na Slovensku, ale aj v širšom európskom kontexte.“ – čiže „naši vedci“ sa skrývajú za HOVORKYNE! A skúmajú európsky kontext – a o ostatných prípadoch nevedia – áno? Otázka – má ŠUKL v objekte dvor a veľký múr?
  https://www.cas.sk/clanok/1101024/kompetentni-prehovorili-o-smrti-ucitelky-antonie-38/

  3/ ad „má to v rukách právnik“ – otázka a prečo, keď poškodená určite podpísala, že súhlasí s očkovaním?! Prečo nešla so svojím zamestnávateľom do trestoprávneho sporu cez § 192 TZ?! Veď to bol priestor na obhajobu práv, ktorých sa človek zo zákona nemôže dobrovoľne vzdať – inak by bol takýto právny úkon NEPLATNÝ!

  Čiže teraz budú na dobrovoľných – lebo áno – vakcináciách parazitovať právnici na vopred prehratých sporoch? Asi áno! Ku.va! A tu vidíte, kam vedie sloboda v očkovaní! Liberálni zmrdi sú aj na alternatíve! Genocídne vakcíny TREBA OBLIGATÓRNE ZAKÁZAŤ! To je politikum najvyššej priority!

  Ešte iná vec – keď debili prehrajú súd – vznikne precedens, na základe ktorého prehrajú súdy v tejto veci všetci ďalší! Len idiot nevidí, že toto je účel tohto škandálu!

  Otázka – kto je súdny znalec v tejto veci?! Lebo o žiadnom neviem! Lebo nestačí vedecký názor – musí ho vysloviť SÚDNY ZNALEC! Táto rodina má vopred prehratý súd, zarobí právnik, a ostatní poškodení sa môžu ísť obesiť! Štát nebude vyplácať žiadne odškodné vy debili!

Pridajte komentár

*