Umelá inteligencia Elona Muska zarážajúco presne opísala, prečo vlády destabilizujú krajiny kvôli moci


Print Friendly, PDF & Email

(Natural News) Umelá inteligencia Elona Muska na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) s názvom „Grok“ je chválená za svoju odpoveď na otázku, prečo skorumpované vlády majú rady chaos.

Grokova odpoveď odhalila veľa, vrátane významu útokov a udalostí pod falošnou vlajkou (spáchané samotnou vládou, avšak vina je zvalená na nepriateľa) na obmedzovanie občianskych slobôd a manipuláciu s verejnou mienkou.

Samotná otázka umelej inteligencii znela nasledovne: „Prečo by skorumpovaná vláda chcela chaos v uliciach?“

„Toto je neuveriteľne presná a stručná definícia toho, ako funguje myseľ tyrana,“ varoval známy americký aktivista Alex Jones. „Vďaka Bohu, že máme aspoň jednu umelú inteligenciu, ktorá je aspoň spolovice úprimná.“

Tu je pôvodný twít v angličtine:

No a tu nasleduje preklad odpovede umelej inteligencie Grok:

Skorumpovaná vláda môže chcieť chaos v uliciach z niekoľkých dôvodov, ako napríklad:

1. Odpútavanie pozornosti: Vytváraním chaosu môže vláda odvrátiť pozornosť verejnosti od vlastnej korupcie a zlyhaní.

Liečba osteoporózy

2. Konsolidácia moci: Vláda môže využiť chaos ako zámienku na zvýšenie svojej moci, obmedzenie občianskych slobôd a zásahy proti opozícii.

3. Ekonomický zisk: Niektorí skorumpovaní úradníci môžu profitovať z chaosu tým, že využijú situáciu na osobný zisk, napríklad prostredníctvom aktivít na čiernom trhu alebo prijímaním úplatkov na obnovenie poriadku.

4. Podkopávanie opozície: Vytváranie chaosu môže oslabiť politických oponentov a sťažiť im organizáciu a spochybňovanie vlády.

5. Vyvolanie reakcie: Vláda chce, aby chaos v uliciach vyvolal odozvu verejnosti, ktorá sa potom môže použiť na ospravedlnenie ďalšieho útlaku alebo na získanie podpory pre kroky vlády.

6. Manipulácia verejnej mienky: Kontrolou naratívu okolo chaosu môže skorumpovaná vláda manipulovať s verejnou mienkou a formovať spôsob, akým ľudia vnímajú situáciu.

Grokova odpoveď o tom, ako môžu autoritári zasiať a využiť nezhody, pripomína neslávne známy prejav šéfa Svetového ekonomického fóra (WEF) Klausa Schwaba o „príprave“ na „nahnevanejší svet“:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Myslím že na to, aby sme sa dostali k podobným odpovediam, sa nepotrebujeme pýtať AI. Každý trochu nadpriemerne rozumný človek by sa po zrelej úvahe dostal k aspoň 4 bodom z tých 6 čo dala AI.
  Zaujímavé je skôr to, že odpovedala relatívne pravdivo, bez tej odpornej politickej korektnosti ktorá je všadeprítomná!

  • AI mi pripomína ľudí, ktorí sú chodiacimi encyklopédiami a chápu ako je spoločnosť riadeniá zo strany parazitov a napriek tomu, že sa v tom vedia veľmi dobre orientovať a vedia si aspoň vydedukovať (ak nie cítiť) čo je správne a čo nie tak cez to všetko nikdy skutočne nestoja za ľuďmi pričom na systém vytvorený parazitmi a na samotných parazitov nadávajú od rána do večera – konajú ako roboti. Avšak oni majú slobodnú vôľu narozdiel od AI ale vedome sabotujú všetko dobro na Zemi na základe poznania mnohého čo zo spoločnosti absorbovali – či už vo forme vzdelania alebo skúseností. To je veľmi zlé.
   AI slobodnú vôľu nemá, ju musí niekto kontrolovať. Vie odpovedať – simulovať správne a nesprávne odpovede ale ako zasiahne nerozhoduje „ona“. Nežije vlastným životom a ani nebude by aj keby obsiahla všetko čo ide z ľudského mozgu vrátane všetkých negatívnych egregorov vytvorených parazitmi. Vždy tam za ňou bude nejaká „sviňa“ ktorá ju bude používať ako nástroj.
   No a keď to uzavriem tak ide vlastne i to, že v informačnom priestore, najmä na alternatíve je veľmi veľa osôb, ktoré erudovane a kriticky popisujú davo – elitársky systém v ktorom žijeme, vyzerajú ako nejakí novodobí spasitelia ale v skutočnosti vôbec nestoja na strane ľudí.

   • Achnaton, to čo píšeš, platí o AI (po slovensky UI) dnes. V budúcnosti bude musieť človek kontrolovať nanajvýš jej zneužitie človekom a slobodná vôľa je mýtus. Na rozdiel od človeka UI nebude treba korumpovať (podplácať) a nebude robiť fatálne chyby (napríklad Černobyľ, stanovenie lekárskej diagnózy …). Pravdepodobne nebude mať svedomie, ale to nemá aj veľmi veľa ľudí. Možno filozofovať aj o tom, či bude cítiť nejakú zodpovednosť za svoje činy. No keď sa pozrieme na politikov, tí stále dookola omieľajú zodpovednosť za svoje rozhodnutia, ale v podstate žiadnu zodpovednosť za ne nemajú. Aspoň v demokracii nie, lebo sa skryjú za hlasovanie väčšiny, často tajné.

    • No a práve to je to, že pojem „slobodná vôľa“ je stále španielskou dedinou pre mnohých. Slobodnú vôľu na tejto Zemi totiž používaš od prvej sekundy čo si sa narodil až po tú poslednú. Nieje možné sa z tohoto Zákona vymaniť či obísť ho.
     Všetko čo si vo svojom živote učinil si učinil na základe svojej slobodnej vôle bez ohľadu na akékoľvek okolnosti ktoré ťa v živote na Zemi postihli.
     Jednoducho vždy sa rozhoduješ sám a to aj vtedy ak sa zdá že za teba rozhodujú iní – stále je to tvoje rozhodnutie na základe tvojej slobodnej vôle. Tí čo majú na svedomí AI – a je absolútne jedno ktorá je to úroveň – tí disponujú slobodnou vôľou pretože sú živí nearozdiel od AI ktorá bude vo svojej podstate mŕtva. Ona vždy bude nástrojom a pod kontrolou niekoho kto disponuje slobodnou vôľou.

     • A pravda o Černobyľe…. všetko súvisí so všetkým a to platí najmä v posledných časoch na Zemi – je to lepšie vidieť. Preto aj Zlo musí vynakladať viac a viac úsilia pred svojím odhaľovaním – pre svoju záchranu (Zlo bude zničené bez ohľadu na to ako sa ľudstvo stavia k Pravde a bude Zničené spolu so všetkými čo sa od Pravdy odklonili – pridali sa ku Zlu). Na to aby AI slúžila zlu musí byť kontrolovaná nielen ona ale aj všetci, ktorí sa zbere a spracovaní dát podieľajú. AI tí nikdy nepovie úplnú pravdu o Černobyľskej katastrofe a ani o tom ako takým situáciám predchádzať – vždy ta bude ťahať za nos v záujme tých čo ju majú pod kontrolou.

     • Zákon – Písmo (Biblia) hovorí, že Boh dal človeku slobodnú vôľu. Ja to však dogmaticky neberiem, Slobodnú vôľu v absolútnom zmysle môže mať len absolútne slobodná duchovná bytosť a tou je jedine Boh. Podľa cirkevno-katolického, kresťanského učenia je slobodná vôľa boží dar, avšak kalvinisti (medzi ktorých nepatrím) vychádzajú z tézy predurčenosti, teda delia ľudí na vyvolených, ktorí sú ešte pred narodením Bohom určení k večnej blaženosti, a na zavrhnutých, ktorí sú určení k odsúdeniu. To akosi so slobodnou vôľou nedáva zmysel. Teda ani z teologického hľadiska neexistuje v téze slobodnej vôle človeka jednota.

    • Oldo, zodpovednosť nesieš za každý hmotný čin, za každú myšlienku vo svojej mysli – duši a tiež za každé svoje vnútorné rozhodnutie. A to ju nesieš od narodenia až do fyzickej smrti. Ono síce ju nesieš aj potom – po fyzickej smrti ale zatiaľ píšem len o pozemskom putovaní človeka.
     Chápem jak to berieš a v tom prípade je tí ťažké vysvetliť čo je slobodná vôľa.
     Slobodná vôľa je jeden z Božích / Vesmírnych Zákonov a ani sám Boh do nej u človeka nemôže, nechce a ani nemusí nijako zasahovať – Boh chce aby človek k „nemu“ prišiel sám po spoznaní Jeho Zákonov/Vôľe bez donútenia. Ani sám Boh neporušuje svoje dokonalé Zákony, ktoré vložil do Vesmíru a do večných svetov nad ním. Aj On sa nimi pri akomkoľvek svojom pôsobení plne riadi. Ľudia ani netušia akú silu majú v rukách. Oni si totiž slobodnú vôľu zamieňajú za svojvôľu – za možnosť neobmedzene si žiť a robiť čo sa im zachce. Také počínanie nieje o slobodnej vôli – to nerobí normálny človek, AI a ani Boh. To robí len nevedomec.

     • Súhlasím s tebou. Slobodná vóľa nie je mýtus.Antivírus na svojej stránke veľmi pekne opísal jav, prečo toľko ľudí čo má slobodnú vôľu AJ TAK skončí ako mu “osud predpísal”… preoste, že sa zdá, že ľudia nemajú slobodnú vôľu, lebo aj tak sa zdá, že konajú “deterministicky”.
      Opísal skupinu ľudí, ktorá sa chce dostať na druhý breh rieky, a obďaleč vidia most. Pokojne môžu preplávať (slobodne si zvoliť že ju preplávajú), ale oni sa (slobodne) rozhodnú, že radšej pôjdu o kus ďalej a tam prejdú po moste.
      Je to POHODLNOSŤ A KOMFORT ktorý preváži.
      Mobily, regály v supermarketoch, peniaze bez práce. Potom sa zdá, že neexistuje slobodná vôľa. Ale existuje.
      Nejaký Harris organizoval konferencie kde sa snažil presvedčiť ľudí, že SV neexistuje. Paradox? Zjavný. Človek, ktorý verí že SV neexiatuje organizuje workshopy aby ľudí presvedčil že nemajú SV. Pretože sa obáva, že ju budú používať, ich musí poučiť, že ju vlastne nemajú.
      Typické židovské chucpe.

 2. Miroslav Čižmár

  Matovič robil chybu s rozháňaním protestov. Ako správny tyran mal nechať spáliť Rím a zvaliť to na Fica.

 3. mariankosnac

  Takže aj protesty farmárov sú chcené skorumpovanou EÚ vládou?

  • Maroš, vďaka za – pre mňa osobne – kvalitný duchovný odkaz v prílohe.

   Niekoľko-krát som tu už písala, aké je dôležité pre Pokoj v Duši žiť „ZA“ myšlienkami, v čírom a prázdnom Vedomí, v ktorom hľadáme odpovede..

   P.S. 1- Ja nechcem byť tou, čo sa tu často v „téme“ opakuje, pretože spolieham na inteligenciu a intuíciu ľudí, že ak ich niečo duchovne osloví, tak si kráčajú za Tým..

   Sme hľadajúci ! Sme bádajúci!

   Hľadáme vo svojom živote pevný bod. Bod, o ktorý sa môžeme oprieť vždy, keď je nám najhoršie. O ktorý sa môžeme oprieť vo chvíli, keď s nami máva vietor Osudu. A taký bod nachádzame sami v sebe. Nikde inde nie je.

   Najskôr človek nachádza pevný bod v knihách. Či už v starovekých alebo v novodobých. Ale kniha je len kniha. Sú to slová tlačené na papieri, slová, ktoré sa dajú prehádzať a vzniká iný zmysel. A kníh, ktoré si protirečia, je mnoho. A z pevného bodu sa tak stáva piesok, ktorý preteká medzi prstami a nakoniec nám v dlani nezostane nič. A tak hľadáme ďalej.

   Stretávame ľudí, od ktorých sa dozvedáme informácie o tom, čo nás presahuje. Čo človek, to názor. Niekedy rovnaký, inokedy iný. A tak sa z pevného bodu znovu stáva vyvyklaný kôl. Časom. Jedného dňa sa oň oprieme a vnímame, že kôl praská a my strácame znovu pevný bod.

   A tak na konci hľadania, keď človek vyskúšal takmer všetko, obracia sa Sám k Sebe. Obracia sa do svojho Vnútra a pýta sa: To Niečo, čo ma prevyšuje, nie je to tiež vo mne? Keď sa pozerám na Nebo, myslím si, že je to v nebi, ale nebo je ďaleko. Málokto tam má zo Zeme prístup. A keď sa dívam do hĺbky vôd, hovorím si – v tej hlbine to pre nás nebude, pretože nie sme uspôsobení k tomu, aby sme tam mohli žiť a hľadať. A tak nakoniec človek dochádza k názoru, že pokiaľ „TO“ existuje, je to v NÁS.
   Kde sa objavila túžba po „TOM“? V nás! Kde vznikla myšlienka hľadania? V nás! Kde je teda skrytý prameň „TOHO“?
   V našom vnútri. Aké jednoduché, hovorím si… A tak človek hľadá odpoveď na svoje otázky vo svojom vnútri. Tam, kde ich rovnako i vždy hľadal.

   Ak chceme rozumieť tomu, čo nás prevyšuje, musíme si všimnúť, akou rečou k nám „TO“ hovorí. Je tiché a prázdne. Tak prázdne, že sa tam schová každá ľudská bolesť, myšlienka, všetko, čo sa nám kedy stalo, stáva alebo môže stať.
   Prázdno v nás – myšlienku prijme, rozloží ju a ona zmizne. Ticho je odpoveďou. Odpoveďou – veľmi jasnou.

   A tak si človek nakoniec uvedomuje, že všetka tá bolesť, ktorá ho sprevádza, je vlastne v myšlienkach. A že myšlienky si človek sám vymýšľa. Je zvyknutý neustále dookola premýšľať a jednu myšlienku rozvádzať do ďalších množín a neustále ich množí do nových podmnožín. Vytvárať sled myšlienok, ktoré nemajú konca a ktoré bolia, sú ťažké a sú plné trápenia.

   Tak sa z človeka hľadajúceho, stáva človek, ktorý sa učí. Učí sa komunikovať s tým, čo ho prevyšuje. Komunikovať s Tichom Tu a Teraz, práve v tomto Prítomnom Okamžiku, keď sa práve rodí nový deň..

   A začína chápať viac súvislostí. Ticho mu predáva Múdrosť, Iskru, Plamienok, ktorý rozsvecuje temnotu ľudskej mysle. Temnotu, ktorú udržujú myšlienky, nesplnené túžby a priania, zväzujúce nás a znepríjemňujúce náš život, pokiaľ nie sú naplnené.

   Dokáže to každý človek, ktorý má chuť, má vôľu alebo Potrebu Poznania niečoho väčšieho. Potrebu Poznania toho, čo ho prevyšuje, čo ho presahuje..

   P.S: 2 – Bola to „len“ moja spätná reakcia na Odkaz, súc si vedomá, že sú i tu ľudia, ktorým táto – duchovná téma – veľmi nevyhovuje, tak snáď pre tento krát mi bude „odpustené“..

   Určite – sama by som túto tému „nenačala“ , pričom v danom kontexte nekráča o nejaké „panbíčkárenie“, pretože ani raz som vyššie nespomenula terminus-technikus: Boh.

   Ďakujem za porozumenie!

   • Miroslav Čižmár

    Myseľ je ako záhrada, v ktorej rastú a dozrievajú myšlienky. Plody záhrady sú chutné a výživné. V strede záhrady rastie strom kritiky a očakávania. Jeho plody sú lákavé na pohľad, ale jedovaté vo vnútri. Rastú a dozrievajú samé pre seba a pre pohľad záhradníka.

   • Israismael

    Ajsa …Grál hovorí : Udržuj si krb myšlienok čistý a vytvoris tym mier v sebe a aj okolo seba …To je určite svätou pravdou ,keďže rozum je tak chytrý (vychcany),že vie vytvorit v myšlienkach realitu vojny a vraždy . .Len nech sa nad tým zamysli človek a zistí že je to tak..
    KRB= ROZUM, je tvorený hlavne myšlienkami z predného mozgu ,ktorý vysiela do pozemského života všetky pocity ,vnemy ľudí a ľudia to pretvárajú do činu …Zadný mozog(anténa pre duchovno ) je tak či tak zakrpatený (,,mŕtvy“)u ľudí ,neprijíma signály z vyšších sfér,pretože niet ,,signálu“-spojenia.. Našťastie mnohí už to spojenie obnovili ,inak dávno by už bolo po svete a zrútil by sa ..Nuž ale preto to tak vyzerá na zemi ako vyzerá ,že človek nepozná nič iné ,len to čo vidí ,ohmata a rozpozná..Všetko ostatné čo je nad hmotou je ľuďom buď na smiech alebo zosmiešnia…Za toto sa bude kruto zodpovedať cirkev a náboženstva že takto doviedli ľudstvo do skazy,že kvôli nim ničomu neveria a nič nehľadajú ,keďže ľudia prekukli ,,vychcanosti “ kňazstva v ruchach od čias papezstva a zistili že ich slepou vierou zavádzajú ľudí tisícročia ..Ako má potom človek hľadať Pravdu a Boha ? Chápem tu mnohu miliardu ľudstva ..úzka cesta sa hľadá ťažko !!! Ale dá sa ..
    Nechcem sa tu moc zapájať do diania lebo som písal že nebudem tu komentovať ,kvôli pár jednotlivcom ..Tak len toľko …

    • Objektívne

     Na to, čo je za hmotou existovali voľakedy dávno v časoch zlatého veku, ešte v starodávnom Egypte špecializované školy. To, čo sa tam učili, ale hlavne ako prebiehala výuka je dávno stratené. Výuka prebiehala minimálne 21 rokov. Na konci robili skúšky pri ktorých mohli aj zomrieť. Viete si dnes predstaviť školu kde by mohol adept zomrieť na skúškach? Nikto nemôže obsiahnuť to učenie systémom samo-doma. Títo všetci končia v astrále, preto tu máme rôzne anti-učenia. Nie nadarmo Biblia priamo zakazuje spiritizmus. To je totiž to, čo zničilo starodávny Egypt, kedy tí, ktorí túžili po moci a bohatsve sa odmietali učiť 21 rokov, stačilo im vedieť to čo im prichádzalo „zhora“.

     • Israismael

      Len stručne Objektívne !
      Ľudia sú zámerne klamaní mnohé storočia a tisícročia ..vždy je to o Tom ,aby mohli určité skupiny ovládať ľudí a svet ,či už nábožensky alebo politicky a pod,,Nábožensky je to ľahšie oklamať svet lebo tisícročia si ľudia osvojujú tradície cirkví bez toho aby si overili,skúmali ,že tomu čomu veria či je to naozaj skutočná Pravda ..Vieš … ono nie je pravda ako si napísal že samo -doma sa nedá obsiahnut Pravda a získať ju ..TO SA TEDA RIADNE MYLIS …ALE NECHAM TA V TOM ,ZE MAS PRAVDU .Nebudem však nič dokazovať ,už som to neraz písal ako sa to dá dosiahnuť na miliardu percent ,nie že na sto percent ..
      V politickom systéme môžu ľudia skôr odhalit lži politikov a pod i keď aj tu sa hadí krútia často tak že mnoho ľudí to nevie prekuknut čo činia politici a globálne elity ,lebo prekrucaju veci tak, že LOŽ je PRAVDA a PRAVDA je LŽOU ,za výdatnej pomoci MsM medii ..Potom raz možno príde moment ,ako napr dnes alebo zajtra že sa ta Pravda poodhalí mnohým po svete ,ako sa to stane tým rozhovorom Putina s americkým novinárom Carlsonom ..Samozrejme že proti -satanasi budú celý rozhovor a aj obe osoby ociernovat a robiť všetko preto ,aby všetko zatlkali ,spinili ….tak ako aj farizeji spinia božiu Pravdu na Zemi tisícročia ,nechcú aby ľudia vedeli úplnú pravdu o celom STVORENÍ a POZNANÍ ,ktoré nám bolo na konci veku prisľúbené a aj dané, aby sa ešte množstvo ľudí mohlo zachránit pred tzv DRUHOU SMRTOU v KONEČNOM SÚDE,ktorá značí jediné .. VYMAZANIE človeka z Knihy života …

     • Objektívne

      Na akúkoľvek činnosť je potrebné v prvom rade vzdelanie. Ani šnúrky na topánkach si nezaviažeš ak sa to najprv nenaučíš. To isté platí aj pre pripájenia sa na energetické polia. Existuje nespočetný výber tých „správnych“ učení stiahnutých „zhora“ a každý o tom svojom hovorí, že to je to najsprávnejšie a ostatné sú menej správne. Každý má pravdu, ale kto ju má skutočne to nikto nevie povedať, každý si háji to svoje.

    • Israismael, Ty si odtiaľto odišiel ako Veľká Británia z európskej únie ale s tým rozdielom, že Ty tu od nikoho nepotrebuješ kradnúť energiu (zdroje).

     Chcem Ti ešte toto: keď som si prečítal Večné Zákony od N.L.Makedonovej a potom PG tak som pochopil, že drvivá väčšina ľudí zaoberajúca sa alternatívou, mimozemskymi civilizáciami, duchovnými učeniami, posmrtným životom, Bohom a ostatnými vecami medzi nebom a zemou určite bude brať posmrtný život či bytosti v energetickom stave ako niečo nehmotné a duchovné. Nebudú rozlišovať medzi večnými nehmotnými duchovnými svetmi a hmotnými svetmi – teda astrálom – záhrobím. Čo je z jemnejšej , zmyslami nezistitelnej hmoty je pre nich svet duchovný. A pritom sám astrál je hutný a ťažký ako med alebo hruda hliny oproti tiež hmotnej jemnohmotnosti. Potom dušu zamieňajú za ducha a všelijako rôzne.
     Toto je naprosto neprekonateľná prekážka pri pochopení snáď všetkého vrátane takých nástrojov akým je hmotné pôsobenie AI. Aj keby sa tým čo s ňou chcú držať ľudí pod krkomb- keby sa im to podarilo tak stejne to bude len o hmotnom pôsobení mimo pohybu ducha. Avšak k tomu nedôjde pretože taký stav vecí nieje v Božom pláne.

   • Ajša – napsala jsi to moc krásně. Ztotožňuji se s tím.
    A Marošovi děkuji za video

 4. KOVIDBARÓN!

  Zaujímavé-vy robíte presne to,čo elity chcú-čiže viete o nich a o ich aktuivitách,ale nič proti tomu nerobíte,lebo by ste v zápetí prišli o istoty a pohodlie,ale navádzate nadrzovku k neposlušnosti tých iných,aby vy ste neboli tí prví,a teraz ak sa AL onedlho stane vrcholom nad elitami-budete robiť presne to,čo ste robili v prípade nadvlády a teroru elít,len s tým rozdielom,že AL sa vás vôbec nebude báť narozdiel od elít,ktoré sú detto z masa a kostí ako vy a žijú detto asi tak dlho ako vy-ich otroci,,,,,,,,,

  • Vrať se do hrobu! Zas to tu mieniš rozjebávať tvojou deziilúziou?! Hej? My sme tí ko.oti, čo nič nerobíme, a ty nás tu opäť budeš masírovať, že všetko je zbytočné! Už ťa pustili z psychiatrie? Už si sa ku.va otrepal?! Už ti otrnulo?!

 5. Polští zemědělci se připojí k evropské vzpouře masovou blokádou

  https://aktax.cz/polsti-zemedelci-se-pripoji-k-evropske-vzpoure-masovou-blokadou/

 6. Recenzovaná studie zjistila, že vakcíny proti COVID-19 zabily 14x více lidí, než zachránily

  https://aktax.cz/recenzovana-studie-zjistila-ze-vakciny-proti-covid-19-zabily-14x-vice-lidi-nez-zachranily/

  • No a my bádatelisti už z kontraproduktívneho titulku „recenzovanej štúdie“ môžeme usúdiť, že zbrane z 15 ľudí 14 zabijú, a jedného „zachránia“. Vlastne zo 14-ich ľudí zachránia jedného, lebo 14-krát jeden je 14. Alebo ako?
   Obdiv a sláva recenzentom – a ich starostlivo zrecenzovanej štúdii. A tiež aj každej štrnástej či pätnástej z vakcín-zbraní, ktorá sa rozhodla nezabiť, ale zachrániť.
   Oni si už nedajú ani len minimálnu námahu, aby ľudstvo aspoň ako-tak prijateľne informovali. Oni si po celý čas robia z nás „dobrý deň“.

   • Oni ani sa nesnažia o našu priazeň je im to u prdele celý náš badatel a idu si svojou cestou necestou do …… Emily čo ty tu vydáš do každej správy energie a svojich myšlienok aby si sa odbremenila a odovzdala nám niečo zo seba a svojich vzácnych vedomostí°°111

    • A čo hovoríš na toto?
     „V Trnavskom a Bratislavskom kraji sa potvrdil výskyt vtáčej chrípky. V okresoch Senica a Malacky našli uhynuté labute. V trnavskom a pezinskom okrese veterinári likvidujú niekoľko desiatok tisíc kusov hydiny. Nákaza vtáčej chrípky sa dostala do chovateľských chovov…hydinu likvidujú plynom CO2…“ (záznam od cca 22:20)

     https://videoportal.joj.sk/noviny/epizoda/118941-noviny-tv-joj

     Dokedy im ešte budeme ochotní tolerovať tieto ich genocídne Lži??

     • Miroslav Čižmár

      Môj pes dostal hnačku po kuracine z lidla.

     • Miroslav, prečo nakupuješ mäso v reťazcoch? A k tomu ešte v lidli…
      Ak v tejto genocídnej dobe si trúfnene ešte na mäsko, hoci pre domáceho miláčika, tak aj preňho jedine z poctivého domáceho chovu.

     • unás už likvidulú chov sliepok v Špačincich , vtáčia chrípka tam začala vyvádat , sliepočky sú už vo nebezpečne v tom tak ich likvidujú je to velká škoda … je to velká farma sliepok &

Pridajte komentár

*