Japonsko nemá ŽIADNE povinné očkovanie, napriek tomu má najzdravšie deti na svete


Print Friendly, PDF & Email

Japonsko nemá ŽIADNE povinné očkovanie, napriek tomu má najzdravšie deti na svete

Naši politici a štátni úradníci sú notoricky známi šírením masového strachu a paniky z epidémií infekčných ochorení, z ktorých rutinne obviňujú nezaočkovaných ľudí.

Tie isté bábky farmaceutického priemyslu sa však príhodne zabúdajú zmieniť o tom, že v krajinách ako Japonsko, kde je očkovanie úplne dobrovoľné, sú deti v skutočnosti oveľa zdravšie, než kdekoľvek inde na svete.

Podľa najnovších meraní má Japonsko nielen najzdravšie deti na planéte, ale aj najvyššiu „očakávanú dĺžku zdravého života“ u všetkých vekových skupín.

A zároveň má Japonsko najnižšiu mieru zaočkovanosti na celom svete, čo naznačuje, že zaočkovaný človek je v skutočnosti v dlhodobom meradle chorejší.

Európa a USA sú v detskej úmrtnosti omnoho horšie ako Japonsko

Naopak, v USA a Európe zomiera v porovnaní s inými priemyselnými krajinami, vrátane Japonska, viac malých detí.

V porovnaní so svojimi rovesníkmi v ktorejkoľvek inej krajine Západu zomiera pri narodení a v prvom roku svojho života viac amerických detí.

V USA majú pritom najväčší počet vakcín podaných deťom pred dovŕšením plnoletosti.

Z amerických detí, ktoré prežijú pôrod a dožijú sa viac ako jedného roka, ich viac ako polovica počas svojho života dostane aspoň jednu chronickú chorobu – čo nie je prípad Japonska, kde sú chronické ochorenia zriedkavé.

A tak sa zdá, akoby očkovanie v skutočnosti riziko detského ochorenia alebo smrti zvyšovalo, než naopak.

„Vlády na Západe sú v jednej posteli s farmaceutickým priemyslom a obetujú kvôli zisku aj naše deti,“ píše Mac Slavo pre SHTPplan.com.

Vakcíny sú škodlivé a zabíjajú deti – a áno, NAOZAJ spôsobujú autizmus

Hoci mnohé štáty stále uznávajú právo rodičov nepodrobiť svoje deti povinnému očkovaniu z náboženských, filozofických, osobných či zdravotných dôvodov.

V súčasnosti však existuje veľký tlak všetky tieto výnimky zrušiť a prinútiť k očkovaniu všetkých z dôvodu „verejného zdravia“.

Na Slovensku dokonca v súčasnosti neexistujú a ani v minulosti neexistovali žiadne výnimky okrem zdravotných kontraindikácií (a vraj, že sme slobodná krajina)!

Zbohom vysoký krvný tlak

Naozaj však sporné očkovacie látky, akou je napríklad vakcína MMR spoločnosti Merck & Co. proti osýpkam, mumpsu a rubeole, zlepšujú zdravie verejnosti?

To sotva.

Podvody farma firiem pri schvaľovaní a uvádzaní vakcín na trh

Ukazuje sa, že prebieha viacero súdnych sporov, v ktorých whistlebloweri z Centier pre kontrolu a prevenciu ochorení (CDC) tvrdia, že spoločnosť Merck uvádzala o vakcíne MMR nepravdivé údaje, aby ju pretlačila na trh.

Tvrdia, že vakcína MMR je nielen neúčinná, ale aj nebezpečná, lebo v skutočnosti môže u detí zvyšovať riziko vzniku autizmu, či nejakého iného trvalého poškodenia.

V najhoršom prípadovom scenári – áno, aj k takému došlo – môže MMR spôsobiť aj náhle úmrtie.

Niektorí predstavitelia verejného zdravotníctva to vlastne začínajú priznávať.

Napríklad v štáte New Hampshire bolo stanovené, že nedávna epidémia osýpok nebola spôsobená nezaočkovanými deťmi, ale skôr zaočkovanými deťmi, ktoré predtým dostali vakcínu MMR v súlade s vládnymi odporúčaniami.

Vakcína MMR v tomto prípade nakazila telo dieťaťa osýpkami, ktoré potom dieťa „prenieslo“ na ďalšie deti, čo vyvolalo epidémiu. Ide totiž o živú vakcínu.

Predstavitelia zdravotníctva sprvu využívali paniku ako muníciu k presadzovaniu povinného očkovania.

Keď si však ľudia uvedomili, že „pacientom nula“ (u ktorého epidémia začala) bolo zaočkované dieťa, celá záležitosť zázračne utíchla, lebo vrhala zlé svetlo na vakcínu MMR.

„To, čo sa od zástancov očkovania alebo mainstreamových médií nedozviete, je skutočnosť, že sa proti spoločnosti Merck kvôli podvodu v súvislosti s vakcínou MMR vedie súdny spor,“ dodáva Slavo.

„Všetky tieto riziká súvisiace s očkovaním vládne agentúry (FDA a CDC) taja a politikom je to skrátka jedno.

Očkovací priemysel je zameraný na zisk a kým nebudú bezpečnosť a záchrana životov dôležitejšie než peniaze, vláda a farmaceutický priemysel budú ďalej obetovať životy našich detí, len aby si napchali vrecká,“ dodáva.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. v nadpise článku by sa žiadalo zameniť slovné spojenie „napriek tomu“ objektívnejším „- práve preto“

 2. Ahojte. Vaše články čítam pravidelne a považujem ich za prínosné, no je v nich viacero gramatických aj štylistických chýb. Trocha pozornosti pri písaní by nebolo od veci.

 3. Vojna proti farmapriemyslu je síce opodstatnená, no má to v tomto prípade zrejme aj iný dôvod. Prečo nehovoríte o tom, aké prísne normy platia v Japonsku pre potravinové produkty a celkovo o spôsobe života Japoncov? Zdravie detí je priamym odrazom zdravia rodičov a o to je v Japonsku celé desaťročia postarané tak, že nám sa ani snívať nemôže. Nevytrhávajte teda slepo z kontextu témy iba detaily, ale prezentujte komplexný obraz situácie s jej príčinami aj dôsledkami.

  • Vďaka za objektívnu pripomienku. Článok bol zameraný na konkrétnu tému, ale je pravdou, že rozhodujú aj iné faktory. NAPRÍKLAD ten, že zloženie aj spôsob výroby potravín máme už na hranici katastrofálnosti. K tomu náš celkový povinný denný režim – najskôr školský, neskôr pracovný: buď celé hodiny presedíte (navyše pod žiarivkovým osvetlením alebo aj pod klimatizáciou), alebo ste iba na nohách. A tiež vzduch – ale ten je už zamorený hádam všade, kde sa vyskytne „moderný“ človek.

  • Ano, súhlasím s Vami, bola som v Japonsku a viem o čom hovoríte. Tamojší životný štýl sa nedá porovnať s našim v Europe či inde na Západe. Že farmapriemysel je zločinecká orgnizácia, ktorá pre svoje zisky naváha obetovať životy ludí je známe už dávno. Je mi lúto, že veľa ľudí to či už nechápe, alebo jednoducho nemá čas sa tým zaoberať, ked od rána do večera pracujú, aby mohli splácať hypotéky a uživiť rodinu. Večer padnú“mrtvi“ do postele a sú radi, že si môže trochu oddýchnuť, nieto pripravovať si zdravé jedlo, či pestovať Šinrin“Joku …………

 4. Myslím že jsou to hodnotné a bohužel málo rozšířené názory a možná i fakta.
  Prosím Vás, můžete jasně uvádět zdroje odkud čerpáte informace a na čem zakládáte články ?
  Když někde sdílím články tohoto tipu, tak se mi druzí smějí, jaký jsem konspirátor a, že tyto a podobné weby jsou dezinformační. Děkuji, Pavel

  • Zdroj článku je uvedený na jeho konci. Rozdiel medzi konšpiráciou a realitou sú zvyčajne 2 roky a poslednú dobu sa táto doba rýchlo zmenšuje.

 5. Zaujímal by ma fakt, aká je preockovanosť populácie v %.

Pridajte komentár

*