Ako traja lekári opakovane vyliečili rakovinu bez chemoterapie a ožarovania


Print Friendly, PDF & Email

rakovina liecba

Konvenční lekári o tom vedia zo všetkých najlepšie. To, že jedna vedecká štúdia po druhej bude časom vyvrátená ako nesprávna.

Čo bolo správne dnes, zajtra už správne nebude.

Len pred pár rokmi boli vajíčka zlé. Teraz sú už dobré. Nasýtené tuky boli priam tabu. Ukázalo sa, že aj tie sú pre naše zdravie nevyhnutné. Margaríny detto – kedysi naša spása, dnes takmer pohroma.

Napriek tomu neváhajú pri argumentovaní rýchlosťou blesku vyťahovať výsledky tých štúdií, ktoré sa im hodia. Na strane druhej totálne ignorujú iné štúdie, ktoré nepotvrdzujú ich tvrdenia.

Rovnako pristupujú aj k faktom získaných na základe empírie, čiže pozorovania a skúseností.

Keď alternatívna terapia vylieči, zmenia pôvodnú diagnózu

Pritom pacient za pacientom by mohol byť vyliečený za pomoci alternatívnej medicíny. Konvenční lekári však takúto variantu nikdy nepripustia.

Namiesto toho, ak už aj dôjde k vyliečeniu pomocou alternatívnej medicíny, budú tvrdiť, že pôvodná diagnóza bola zlá. Aj vtedy, keď vyšetrenia jasne ukázali prítomnosť nádoru.

Keď sa už nič iné nedá použiť na vysvetlenie pacientovho vyliečenia, nazvú to zázrakom alebo „spontánou remisiou“. Akékoľvek vysvetlenie je pre nich lepšie, než úspešná liečba alternatívnou medicínou.

Nasledujú 3 príklady terapií, s ktorými boli ich vynálezcovia opakovane schopní vyliečiť veľké množstvo pacientov s rakovinou.

Zároveň ide o 3 terapie, u ktorých sa konvenčná medicína najviac snažila a stále snaží o to, aby sa ľudia o nich nedozvedeli. Narušili by totiž zisky plynúce zo súčasnej liečby.

(1) Budwigovej Protokol

Alternatívna liečba rakoviny je oveľa účinnejšia, ak pacient nebol predtým vystavený chemoterapii a rádioterapii. To znamená, že telo nebolo doposiaľ zhumľované radiáciou a zmrzačené chemoterapiou, ktoré ničia imunitný systém.

Je iróniou, že väčšina pacientov Johanny Budwigovej bola k nej poslaná inými lekármi po tom, ako všetky ostatné spôsoby liečby zlyhali.

Jej pacienti umierali v posledných štádiách rakoviny. Napriek tomu, jej prírodný prístup k liečbe posilnil ich imunitný systém, čím dosiahla obdivuhodnú 95% úspešnosť liečby. To predčí akúkoľvek konvenčnú liečbu rakoviny.

Jej terapia bola založená na telesnej potrebe omega 3 mastných kyselín a zdravej strave.

Prírodná liečba osteoartritídy

(2) Gersonova terapia

Max Gerson náhodou objavil, ako vyliečiť rakovinu počas pokusov so stravou zameranou na vyliečenie migrény. Ukázalo sa, že jeho diéta okrem migrény a rakoviny liečila aj tuberkulózu.

Napokon dospel k poznaniu, že výživa a detoxikácia sú kľúčom k liečbe všetkých ochorení. Jeho slová vyrieknuté pred vyše 60 rokmi boli varovaním, ktoré sme bohužiaľ prepočuli.

Nedokážeme detoxikovať svoje telá, ak do nich neustále pridávame toxíny v jedle. To je hlavným dôvodom, prečo je rakovina na vzostupe.

Ušetriť čas v kuchyni je síce fajn, no dôsledky sú zničujúce. Pred 30 alebo 40 rokmi bola rakovina ochorenie starých ľudí. Len starí ľudia, ktorých pečeň už bola opotrebovaná a nefungovala správne, ochoreli na túto chorobu.

Rakovina sa u nich prejavila keď mali 60-70 rokov, pričom aj vtedy bola rakovina pomerne vzácnym ochorením. To každý vie.

Naproti tomu, dnes každý štvrtý a blíži sa to už k pomeru, že každý tretí človek umiera na rakovinu. A každou ďalšou generáciou sa to len zhoršuje.

B17 (nitriloside, amygdalín)

Biochemik Ernst Krebs Jr. tiež veril tomu, že strava je magická strieborná guľka, keď dôjde na rakovinu.

On však bol toho názoru, že chýbajúcim článkom je vitamín B17, ktorého je v strave moderného človeka veľmi málo.

Poukazoval na to, že etniká ako Hunzovia, Eskimáci, indiáni Hopi a ďalší, ktorí konzumujú v strave veľké množstvá nitrilosidov (ktoré obsahujú vitamín B17) nikdy neochorejú na rakovinu.

Naproti tomu, príslušníci uvedených komunít, ktorí ich opustia a začnú konzumovať západnú stravu, rakovinu dostanú.

Záver

Viete si predstaviť budúcnosť, v ktorej sa praktizuje hoslistický spôsob liečby? Budúcnosť, v ktorej pacient s rakovinou by bol liečený všetkými týmito protokolmi súčasne, nielen jedným?

Základom liečby by bola strava.

Omega 3 mastné kyseliny, vitamín B17, enzýmy a dostatok ďalších výživných látok by pomáhali telu, aby sa vyliečilo samo.

Súčasne by detoxikácia odstraňovala z organizmu všetky tie škodlivé chemikálie, ťažké kovy a ďalšie patogény. Každá medicína by liečila, nie spaľovala tkanivá a tlačila pacientov bližšie k smrti.

Možno si vieme predstaviť aj budúcnosť, kde naše potraviny nie sú otravované pesticídmi, herbicídmi, ropnými produktmi, umelými farbami, príchuťami, konzervačnými látkami, MSG, GMO, vysoko fruktózovým sirupom, cukrom, náhradami cukru a trans-tukmi.

Ak by všetko bolo takto, ako hovorieval Garson, nerozvíjala by sa u nás rakovina. Preto by sme mali čo najlepšie využiť to, čo máme k dispozícii.

Bio potraviny sú podstatné. Na to, aby sme ostali zdraví alebo vyzdraveli, naša strava by mala byť z 80% čerstvá, surová, nespracovaná a v bio kvalite. Viac zeleniny ako ovocia.

Musíme z nášho jedálnička odstrániť spracované potraviny a umelé prísady. Okrem toho sa musíme aspoň 2 krát ročne detoxikovať.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: How three naturopathic doctors cured cancer

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. tak si maria says vygooglite jmeno pí.buldwig, já jsem neznal max gersona, je to super článek, stačí použivat mozek …

 2. Ak na http://www.naturalnews.com dáme do vyhľadávača cancer (rakovina) objaví sa tam veľa článkov ako liečiť rakovinu prírodnou cestou, objavia sa tam linky na iné web stránky prír. liečby rakoviny napr.: http://www.cancertruth.net http://www.cancerdecisions.com http://www.preventcancer.com Existuje napr web stránka http://rakovina.nazory.eu
  Ak sa nemýlim tak na http://www.nwoo.org bolo nedávno 6 hodinové video (myslím preložené aj do slovenčiny – písané na spodku) od Jay Wu s názvom „The Quest for the Cures“ (takto sa to dá vyhľadať aj na http://www.youtube.com) – neskutočné 6 hodiné video o liečení rakoviny prírodnou cestou.
  Ak nechceme schytať rakovinu mali by sme veľmi znížiť príjem cukru, nejesť nič gmo, jesť maximum v bio kvalite, mať dostatok kyslíka…

 3. najlepsie je comusi takemu vobec predchadzat a zameral by som sa na prevenciu, zdravy zivotny styl: to co dychame, v mestach to u nas nie je ziadna slava.. to co jeme(kolko zeleniny ste zjedli dnes?) a potom ako sa hybeme, pohyb je pre cloveka prirodzeny a nevyhnutny, tiez pit zelene caje, zensen-najsilnejsi antioxidant, tomuto silnemu farmaloby a zdravotnictvu je lepsie sa vyhnut, im a tabletkam nedoverujem..

 4. Uz vas nemam rad, cim viacej citatelov mate, tym viac blbosti pisete. Predsa tento clanok to su akesy bludy….

 5. terezkaterka

  Věrka, žiadne potraviny nie sú bio. Celá zemeguľa je zamorená, takže to neni možné. Sú len zlé a menej zlé potraviny.

 6. Definitiva

  Makrobiotika lieči a predchádza chorobám.
  Campbell, Čínska štúdia
  Kushi, Makrobiotikou ke skutečnému zdraví

 7. Je zaujímavé, že nepíšu v tomto článku o najúspešnejšom liečitelovi na rakovinu Dr. Kvastichovi. Žijúca legenda. dovolujem si povedať že je najúspešnejší !!!! Moja mama sa u neho liečila a vela nám pomohol. Mamka dodnes žije !

 8. Dobrý deň, posuniem ďalej injekcie, tabletky B17 po liečbe onkologického ochorenia, vitamin B15, Enzymy originál z Cytopharmy Mexiko, infúzny vitamín C, infúzie, injekcie vitamín C, v prípade záujmu správa na
  [email protected]

  • Zdravím vás,po hladaní liečby rakoviny som objavila aj vašu odpoveď.Chcem sa ooýtať,ako ste dopadli s liečbou?my liečime manžela presne touto cestou podľa protokolu doma,potrebovala by som niekoho,kto už týmto prešiel absolvoval to takto doma, keďže toto zdravotnictvo nemá pre tento sposob pochopenie ďakujem vopred za odpoveď. Moj [email protected]

Pridajte komentár

*