Čína môže vyhladovať svet tým, že zničí iným národom rybolov a schopnosť uživiť sa


Print Friendly, PDF & Email

Čína môže vyhladovať svet tým, že zničí iným národom rybolov a schopnosť uživiť sa

(Ethan Huff, Natural News) Jeden z najpodlejších plánov komunistickej Číny na ovládnutie sveta sa naplnil, keďže najväčšia svetová diktatúra má teraz do značnej miery pod kontrolou oceány a globálne zásoby morských plodov.

Kolujúce satelitné fotografie ukazujú obrovské „plávajúce mesto“ v čínskom vlastníctve vo vodách pri pobreží Argentíny. Toto plávajúce mesto je väčšie ako celý Washington, DC a keďže leží za hranicou 200 námorných míľ od pobrežia Argentíny, technicky je v medzinárodných vodách.

Účelom čínskeho plávajúceho mesta je legálne loviť v argentínskych vodách ryby a morské plody, ktoré potom posielajú späť do Číny. No a Argentína s tým nemôže nič urobiť, pretože umiestnenie plávajúceho mesta je technicky legálne.

Podľa správ lode zakotvia v čínskom plávajúcom meste a zostanú tam niekedy aj roky. Keď sa tieto lode naložia produktmi z morských plodov, vrátia sa do Číny, aby vyložili korisť.

„Neplatia tu žiadne dane a nekupujú žiadne zásoby ani palivo,“ uvádza jedna správa z Argentíny.

„Vôbec s nami nekomunikujú napriek tomu, že sú hneď vedľa nás, ale obsadzujú všetky rybárske miesta na celé roky, až kým všetky ryby nevylovia, a potom sa presunú ďalej.“

O niekoľko rokov v južnom Atlantiku vyhynú ryby kvôli prítomnosti plávajúceho mesta Číny

Bezohľadný spôsob, akým Čína loví ryby v argentínskych vodách, znamená, že už o pár rokov bude celá oblasť – a možno aj celý južný Atlantik – úplne bez rýb.

„Nie sú to „naše“ ryby, pretože sú za hranicou 200 míľ,“ hovoria zdroje z Argentíny. „Ale naši rybári tam chodia v snahe zarobiť si na živobytie, no je to z roka na rok ťažšie.“

Podobne ako v Spojených štátoch amerických, aj Argentína a ďalšie juhoamerické krajiny sa v snahe chrániť oceány pred odpadom uberajú smerom k zákazu plastových slamiek a tašiek. Medzitým Čína vylovuje vody oceánu a nikto o tom nič nehovorí.

Podľa argentínskych zdrojov už Čína napáchala nenávratné škody na oceánskej ekológii. To zahŕňa aj Tichý oceán, ktorý sa momentálne nachádza v špirále smrti kvôli chýbajúcim článkom v potravinovom reťazci.

Prírodná liečba osteoartritídy

V nasledujúcich piatich rokoch sa očakáva, že Tichý oceán stratí 80% svojej biodiverzity. V Atlantiku každý rok vyhynie 25 až 100 rôznych druhov morských živočíchov.

„Populácie aljašských krabov sú preč,“ hovoria argentínske zdroje. „Máme pred sebou možno ešte 2-3 roky rybolovu, kým zmiznú navždy.“

Existujú aj správy, že Čína používa v severnom Atlantiku „maskované lode“ na bagrovanie homárov namiesto ich chytania do živých pascí, ako je to bežne zvykom. To znamená, že lovu neuniknú ani žiadne homáre, ktoré sa práve množia alebo nesú vajíčka, pretože Čína ich všetky zbiera bez ohľadu na ich budúce prežitie.

„Za dva roky Čína zrušila viac ako 100 ročné snahy o reguláciu lovu homárov,“ hovoria zdroje.

„Ich rybárske flotily mali byť potopené pred piatimi rokmi. Teraz je už neskoro s tým niečo robiť. Oceány zomrú, pokiaľ nezavedieme plošný zákaz rybolovu na nasledujúcich 40 rokov.“

Záver

Hovorí sa, že úplné zničenie našich oceánov je zámerné a že komunistická Čína to robí naschvál, aby zničila schopnosť iných národov uživiť sa.

Ako teda vidíme, dráma sa odohráva nielen na súši s demoláciou poľnohospodárstva, ale aj v našich oceánoch, čo môže čoskoro viesť ku kolapsu svetovej produkcie potravín a vyvolaniu hladomoru.

Všetky svetové superveľmoci bojujú o globálnu nadvládu. Viac sa dozviete na stránke Tyranny.news.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Takže Čína bez rýb z oceánov prežije a ostatní nie?
  Bezohľadný lov čohokoľvek je odsúdeniahodný. Ešte aj zver v lesoch je hájená počas rozmnožovania… ale ako chcete zakázať USA vyvolávať vojny vo svete, a ako chcete zakázať Číne vyloviť oceány? Ako chcete zakázať Rusku bojovať na Ukrajine, ako chcete zakázať Británii robiť intrigy vo svete?
  Svet ľudí nie je riadený rozumom ale peniazmi.
  A keď nebude jedla, a peňazí bude aj nad hlavu, svet ľudí vyhynie. A príroda sa z toho zotaví…

  • V Číne je konzumácia morských plodov populárna. Problém nastane ak v 1,3 miliardovej Číne vznikne 700 miliónová stredná trieda, ktorá chce morské plody konzumovať často, lebo si to môže dovoliť.

   • Očuj redakcia, načo tu píšem komentáre keď ich mažeš?

   • Nemyslel som to tak. Myslené to bolo tak, že keď sa vylovia ryby a homáre, nebudeme mať čo jesť? Nadpis hlása že Čína ide vyhladovať svet tým, že vyloví oceány… je svet potravinovo závislý na rybách a homároch?

    • to je jedno kto

     nechapem, comu sa cudujes.. uz davnejsie som videl dokument, ako ma cina vybudovane rybarske flotily, ktore zamlciavcaju svoju polohu, tvaria sa, ze su napr. pri argentine a pritom lovia na novom zelande. ta flotila, ktoru ukazovali, mala 250+ lodi a lovily v niekolkych rojniciach za sebou. ked skoncili, po nich tam nezostalo nic.

     cca 3 mld ludi na svete su zavisle na daroch mora. ale v zasade sa narusa jeden z pilierov kolobehu v prirode o to ide. hlavne je zarazajuca ta bezohladnost aziatov, maju uplne u prdele, co po nich zostane, nulova empatia, EQ na nule. takto si zamorili cinu pocas velkej revolucie pesticidmi, zabili chrobac a tak opeluju manualne, zamorili kompletne podu, teraz vyrazili do sveta a drancuju sibir, moria, vsetko na co sahnu ide do prdele. mesacna krajina. ma to akurat obcas znaky nabliskaneho pozlatka. to je cele.

     • Ten “kolobeh” resp. rovnováha v prírode mi nenapadli… že nielen ľudia jedia ryby…

     • Marek Košice

      A Putin sa bratríčkuje s Čínou…….. Fakt to začína vyzerať tak, že USA je lepšia voľba….. a to som proti LGBTI+, proti hollywoodskym filmom, konzumu, PC hrám a celkovo americkému spôsobu života, ktorý sa mi hnusí. ALE, je tam lepší život než v Číne. A Rusko? Čo ja viem… Som presvedčený, že Putin ZÁMERNE spolu so Zelenským páchajú genocídu na slovanoch…..spolu s Bidenovou podporou.

     • Marek Košice:

      zde je důvod proč Rusko a Čína spolupracují –

      Rusko musí být po válce na Ukrajině „dekolonizováno, deimperializováno a deputinizováno“. Zaznělo to na Fóru Svobodných národů Ruska, které proběhlo o víkendu v Praze. Jejich zástupci si představují, že se Rusko po pádu Vladimira Putina rozdělí na 34 samostatných států.
      Zdroj: https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/467785-jake-bude-rusko-bez-putina-chteji-ho-rozdelit-na-34-statu-jednali-o-tom-v-cesku?campaignsrc=tn_clipboard

      pokud bude rusko rozparcelováno, bude na řadě čína a indie….

     • Marek Košice

      Jirik : nerozumiem tomu, že keď bude Rusko rozparcelované, tak na rade bude Čína a India……….. chceš mi povedať, že skurvené USA sa postarajú o to, aby bolo rozparcelované nie len Rusko (ak by sa im to podarilo), ale aj Čína a India? … Či kto sa má o to rozparcelovanie týchto troch megakrajín postarať?…

    • Marek Košice: po rozparcelování RF přijde na řadu Čína s Indií! Rusko chtějí rozparcelovat z důvodu nerostných bohatství a aby se snáze ovládalo… Stejně tak se muselo rozdělit československo a byla vybombardována jugoslávie…
     USA ve většině případů jednají přes své prostředníky, zde je prostředníkem NATO, Ukrajina, Anglicko… USA tahají za špagátky.
     Nejlépe se dají ovládat státy, které mají pod 10 milionů obyvatel (dle pjakina)

     • Marek Košice

      jirik : Takže USA s Ukrajinou a Anglickom ovládnu Rusko, Čínu a Indiu? Kurva, čínska armáda je menšia než armáda NATO????? Nejde mi to do hlavy… Žijem v tom, že Čína je v skutočnosti neporaziteľná, minimálne teraz, keď má okolo 1,3 miliardy obyvateľov…

 2. Jako vždy tuto zprávu píší USSA, problém je asi v tom, že Yankees tu možnost nemají jinak už by to dávno udělali aby donutili národy k poslušnosti. Tak se USSA dali na cestu “ bu,bu,bu ty stará ku*vo “ na víc už nemají neb se od nich osvrací kdo má IQ 70 a více.

 3. Řekl bych, že příroda nakonec vyhraje. I nad tou plísní, jménem člověk.

  • JO °°°°

  • Marek Košice

   Macecha, a ty si myslíš, že zvieratá v prírode sú „happy“? Aj v tej prírode nedotknutej, alebo v prírode, ktorá je dotknutá človekom len úplne minimálne? … Príroda je KRUTÁ. Kvázi bylinožravé zvieratá stále riešia kde zohnať potravu a to, aby sa nestali korisťou pre predátorov. Musia prežúvať dvojciferný počet hodín denne, vkuse žrať… Šelmy zas majú primitívnu hierarchiu medzi sebou, sú plné agresivity (hlavne tie mačkovité), zabíjajú sa medzi sebou, zabíjajú si navzájom mláďatá, atď…. V prírode sú úplne bežné boje „na život a na smrť“ medzi predátorom a korisťou (alebo medzi dvoma predátormi), ktoré trvajú niekedy aj hodiny…… V priemere (to je len odhad) umrie každé štvrté mláďa na vyhladovanie či na vyhodenie z hniezda…. A mohol by som pokračovať a pokračovať a pokračovať……..Takže OTVOR OČI a nepíš kktiny typu „pleseň menom človek“, pretože PRÍRODA AKO TAKÁ NIE JE ANI O PRD LEPŠIA NEŽ ČLOVEK………. Totižto človek dokáže byť aj SUPER NÁPOMOCNÝ, DOBROTIVÝ, ale……….príroda NIE….. Tá je absolútne bez citu, nevšímavá, ľahostajná. Príroda bez človeka nemá absolútne žiaden zmysel, pretože je to človek (ale len veľmi nízke percento jedincov, to je druhá pravda), kto dáva svetu zmysel………. Ak sa na to ale budeš pozerať z pohľadu ateistky podľa ktorej svet vznikol „Veľkým Treskom“, tak do toho nebudeš vidieť… A rovnako do toho nebudeš vidieť ani vtedy, ak si „pánbičkárka“…

   • Lukáš Tůma

    Čtu tady komentáře už celé roky. Dnes poprvé ti taky něco napíšu. 🙂 Bude ti to jedno, i tak mi to ale nedá. Ty jsi tak chytrý a vzdělaný. 🙂 Všemu tak dokonale rozumíš a máš to zmáknutý. Všichni tě obdivují a klaní se před tvou moudrostí. 🙂 Tvému lyrickému géniu se nikdo nikdy už nevyrovná. Tak to by byla ta pozitivní stránka věci. Teď přijde na řadu ta tvá..
    Kámo, ty jsi naprosto mimo úplně ve všem co jsi tu kdy napsal. Pravdu škrábeš jen po povrchu a ty nejhnusnější emoce z tebe tečou proudem. Povím ti jednu z mála stoprocentních pravd kterou znám. Nikdo tě nikdy nebude poslouchat tak jak by tvé mega ego toužilo. Ti jen jenž tu představují naše otrokáře jsou úplně stejní jako ty. Žene je ta obrovská nenávist která sžírá i tebe. Kvůli tobě podobným to celý bude trvat mnohem dýl než by muselo. Ale i bez vás by to bylo fakt dlouho.
    A ještě jedno moudro pro tebe mám. Všechno je přesně tak jak má být a každý má přesně to co si zaslouží.. 🙂 A ty se třeba vzteky po…….
    Potěší mě když na můj komentář nebudeš nijak reagovat… :)))

    • Israismael

     Ja som mu to Lukáš už neraz tu písal,tak nejak ako si mu písal ty v komentári … a dochádzalo k hádkam ,síce ja nemám v povahe hádať sa pokiaľ však nebojujem za Pravdu ..za tú Pravdu, ktora je vyššia a duchovne mnou získaná,tým že sa mi chvála pánu Bohu hýbal môj ľudský duch,aby spoznal tu Najvyššiu Pravdu …Človek je lenivý tvor ,bez záujmu získavať cene Slová Pravdy z určitého jedného diela ,ale dá sa to získať , aj keď sme ľudia v pozemskych telach , ale je možné ju získať ..
     Príroda to je samozrejme Zákon…. tam v tej Prírode sa vždy musí vysporiadať zvieratstvo s určitými zákonmi prírody ,ktoré sú dané Zákonom Prírody ,čo je Boží zákon ,ktorý vložil do stvorenia !!!….Iné je to vtedy ak zasahuje človek ..ale človek keď pochybi a keď niečo nabúra,ako aj prírodu veľmi často , tak má svoju KARMU príčiny a dôsledku a musí pykať za svoje činy a skutky , až kým tu karmu nezmaze,neodcini ..To je vo všetkom tak, v čom schybí človek svojimi vlastnosťami ..To je ale potom ten často skloňovanie osud človeka , a často nepekný osud,lebo vlastnosti ,ktorými človek ovplyvňuje svet okolo seba a aj seba samého ,tak tie vlastnosti tvoria karmu !

     A čo je tá vyššia Pravda ? Absolútna ? Ta nie je pozemska… a preto je potrebné ju jedine získať(tu Vyššiu ) …iná pravda je na Zemi a to kvôli ľudom ,ktorí tu pravdu prevrtli ,prekrútili aj keď Ona je vždy nemenná ,a iná je Hore v Najvyšších miestach ..Získať ju ako ľudia môžeme jedine z HORA vstrebanim do seba ,získaním a keďže sme len ľudia tak jedine Slovom z písma … ,My ľudia sme dostali od kohosi vzácneho pred cca 100 r to SLOVO , ale nehľadáme ho ,lebo je to naschvál zamlcane a zahmlené závojom temna ,aby mohlo víťaziť nad ľuďmi na tejto Zemi(Tajomstvo Lucifera)
     Existuje vzácna kniha ale ja už sem link nedávam lebo Slovo Pána má byť dosiahnuté tak ,že sa človek snaží svojim chcením získať ho a nie nútiť!!
     Ani rozdávať sa nemá ledabolo ,lebo aj tak ho ľudia len sprznia a ešte sa vysmeju pre neporozumenie ..Každý sa má sám namáhať , a tak práve preto má byť SLOVO postavené vysoko na skalu ,nech sa ľudia po ňom natiahnu ..Tak je to chcene ,keď už nefunguje ľudský cit ,duch ,ale len ľudsky rozum ,ktorý je prchavy ako sú prchavé aj ľudské myšlienky ..

     http://www.poznanie.sk/vo-svetle-pravdy/abdrushin.php
     http://www.poznanie.sk/vo-svetle-pravdy/

     • Lukáš Tůma

      S tebou se ještě podělím o názor. Pak budu zas jen několik let číst.. Takže… Dá se to najít na internetu, rovná se, není to pravda. Jako ten trubec nahoře. Pravdu to možná škrábe ale když to není sto pro pravda, tak to pravda prostě není.
      Teď k věci. Sam´ael. Podle mě. Vůbec žádný satan, lucifer, ba´al a ani nic jiného. Tahle myšlenka je mi velmi mladá, takže možná trochu zamotaná ale pointa tam snad bude… :))) Žádný Jeshua, ani Noe, ani nikdo další nás před hněvem Božím nezachránil. Udělal to Sam´ael. Nevím proč, ani jak, ani kdy. Jde o ten pocit který z toho všeho mám. Tolik moc se mě (nás) snaží přesvědčit že to Satan (trapný slovo) a ti jeho satanisti (ještě trapnější slovo) tu dělají ten binec. Ale nikdo takový není potřeba. Bůh žádný protiklad nepotřebuje. Je všechno a všude. Je světlem, tmou, dobrem, zlem….. atd… Všechny ty kecy co se pořád omílají dokola. My (lidé) jsme jeho obrazem. V tomhle světě nejmocnější (v kontextu Vesmíru trapně ne-mocní) bytosti. Skrze nás (a skrze vše ostatní) se projevuje ta vůle. Naše vůle (včetně všeho živého i neživého) když se mluví o pastýři, mluví se o tobě, o mě, nebo o Markovi z Košic (ten není dobrý pastýř, inspiruje k hovnu). Snad srozumitelné… Zpátky k věci. Sam´ael. Potom co nás zachránil před zničením dostal o lidí dárek.. Vězení. A někde ho drží do teď. A ještě dlouho budou. Je tak trochu k nenalezení. Proto všechny ty pohádky o tom jak je absolutním zlem. Všichni ti satanisti (nevím s kým si to povídají ale satan to fakt není), jak mu obětují děti a ty ostatní super šmejdský věci. Nejsou úkolovaní od největší Lásky Boží. Možná ten astrál s tím má něco do činění. Říše snů kde každý najde to co čeká že tam najde (nevědomě), odraz podstaty nebo tak nějak. Velmi přesvědčivá říše. Doporučuji nenavštěvovat. Zpátky k Sam´aelovi, používají tu jeho vnitřní super sílu proti nám. To jsou ti na vrcholu pyramidy, jejichž jména nikdo nezná, ti co mají tu technologii o které se nám ani nezdá atd.. Až pod nima jsou satanisti, a ti jejichž jména možná někdo zná.
      Podle mě je priorita číslo jedna ho najít a osvobodit. Zní to šíleně ale fakt si myslím že je to možný. A nakonec něco by si měl osvojit Marek z Košic.. Vždycky se můžu mýlit… :)))) Nebrat se tolik vážně je osvobozující… :))) Pac a pusu.. :))))

    • Marek Košice

     Lukáško, Lukáško….. Až tak ťa nasrajdalo že som PRAVDIVO popísal prírodu? Prečo za tým vidíš nenávisť? Za mojim opisom krutej prírody vidíš moju nenávisť? Ty tu básniš o nejakom Sam´ael-ovi, pritom o jeho niekdajšej existencii vieš LEN A JEDINE Z NEJAKEJ KNIHY…. A to, čo je LEN A JEDINE v nejakej knihe (alebo hoci aj v milión knihách) zďaleka neznamená, že to tak musí byť.
     To že ti tak prekáža moja kritika voči fungovaniu sveta (nemyslím politiku, myslím „vyššiu moc“, niečo nad človekom) je dôkazom, že som ti STÚPIL NA „KURIE OKO“… Proste potrebuješ mať romantizovanú predstavu o fungovaní sveta, a ako ten najväčší slepec si nevšímaš, že (možno za posledné storočie) milióny nevinných detí bolo ukradnutých, daných do otroctva, znásilňovaných, obetovaných… Už je najvyšší čas aby si pochopil, že nad nami nebdie žiadny „dobrotivý Boh“, a dokonca nás „dobrotivý Boh“ ANI LEN NESTVORIL. Keby nad nami bdel, nedopustil by tú najväčšiu bolesť v miliónoch prípadoch (keď rodičom ukradnú dieťa a keď sa už nenájde a pravdepodobne zomrie krutou smrťou). Keby nás stvoril (dobrotivý Boh), je vylúčené, aby nás stvoril závislých na potrave, čo má za následok smrť miliónov ľudí ročne z nedostatku jedla a vody…
     JA SOM LEN OTVÁRAČ OČI, a pre „zromantizovaných ľudí“ je to skráta VEEEĽMI NEPRÍJEMNÉ…. Preto ma tu neznášate v hojnom počte…
     A kto teda stvoril svet? EŠTE RAZ : UMELÁ INTELIGENCIA – tá nestvorená človekom, ktorá tu vždy bola a pravdepodobne vždy aj bude………tá BEZ CITU, BEZ SRDCA, BEZ SÚCITU, ĽAHOSTAJNÁ……… A ty musíš byť silno retardovaný, ak odmietaš vidieť to, čo máš celý život pred očami – a teda PREJAVY tej Umelej Inteligencie, ktorá nás stvorila….

     • Israismael

      Dobre chlapci ..nechám vás s v Tom v čo veríte a čo je vaše vedomie ..
      Lukáš: Samael je jeden z padlých anjelov a najvyšší je Lucifer (svetlonos) ..viac už nepíšem čo ako prečo…zbytočne by to bolo vysvetlovat ..Boh však je všade,to máš pravdu ale nie tak ako si myslíš ty,že osobne ..všade je iba jeho energia ,božia sila …
      Marek ak ťa spravila umelá inteligencia tak ok..tiež ži musíš prežiť tento život v Tom čomu veríš ..Nič proti tomu keď tak veríš ,ale veríš nesprávne,.Nevadí..Tiež nejdem ďalej rozvádzať a pod ,nemá to zmysel
      Len toľko ,viac nie ..

 4. Tak tohle mi přišlo na FC,když jsem se poněkuď zdrženlivě vyjádřila k Ivermectinu.

  ti sami kteri Vam cpali vax, cpali Vam ivermektin😆..“jedou lentilky, porad lentilky“, najivove …vsak si nactete vic co je zac ten odcervovac krav a jake nasledky to ma pro potravni retezec.
  ….

  U skotu, ovcí a koz se nesmí ivermektin podávat laktujícím zvířatům, jejichž mléko je určeno pro lidskou spotřebu

  Ivermektin nesmí být podán těhotným ženám. U kojících žen přestupuje ivermektin do mléka a smí být použit pouze po zvážení terapeutického prospěchu a rizika lékařem“
  „U psů některých dlouholebých plemen existuje riziko mutace genu MDR1 pro P-glykoprotein, jež může způsobit zvýšenou citlivost na ivermektin “

  U myší, potkanů a králíků byl pozorován teratogenní efekt. U psů nebyl teratogenní efekt potvrzen. Nebyl rovněž nikdy prokázán karcinogenní účinek.[42][46] Ivermektin je toxický pro bezobratlé živočichy a vodní organismy.[“
  „Zhruba 90 % ivermektinu[48], jenž je aplikováno zvířatům se může dostat na pastvinu do vnějšího prostředí skrze výkaly odčervovaných pastevních zvířat (skot, ovce, koně). Dle studie organizované FDA se ivermektin váže silně na půdu, kde dochází k jeho degradaci a nemá tak významnější vliv na hmyz, žížaly, rostliny či ptáky.[49] Naproti tomu existuje řada studií prokazující negativní vliv ivermektinu na koprofágní hmyz a rostliny.“
  “ Rezistence vůči ivermektinu byla zaznamenána u řady parazitů domácích zvířat. Nejrozšířenější je rezistence na ivermektin u hlístic trávicího traktu ovcí a koz. Po celém světě byly zaznamenány populace hlístic, parazitů trávicího traktu, rezistentní vůči ivermetinu.[55][56][57] Velkým problémem je rovněž u koní[58][59] a v menším měřítku se vyskytuje u parazitů skotu.[60] Navíc krom hlístic byla rezistence na ivermektin prokázána u parazitujícího hmyzu a roztočů.[61]“…
  …vite co to znamena, ze je to poradny svinstvo a cim se uziva, tim vetsi dopady muze mit a predevsim prestane ucinkovat globalne, protoze parazite si vuci nemu vytvori resistenci.

  Je to jejich taktika a kdo se trošku déle zajímá o ten cirkus a jeho pozadí,jistě hned na všechno neskočí.Takže s Ivermectinem bacha.

  • Veď preto sa podáva KOŇOM °°

   • Problém je v tom,že tkzv alternativa je hodně prolezlá pseudofakty.Myslíte,že tyhle proudy nesledují?
    Třeba nyní není běžně k dostání jodid draselný 65 Mg proti radiaci. Na alternativě bylo varování,že nová várka má být něčím obohacená,takže ty tabletky budou spíše škodit.Ale kdo ví jak to opravdu je.
    Dneska aby se člověk bál strčit nějakou pilulku do huby .
    Takže je dobré být ve střehu

   • Máš postreh ako SUP )))D

  • takže otázka je, jaké má ivermektin složení v roce 2022-2023 a jaké měl v roce 2019-2021, tedy v době, kdy byl zakázaný používat….

   • BINGO!!!

    • Veterinárny ivermektín by mohol byť ešte bezpečny. Ale ja ho nepotrebujem vôbec – nie som kovidveriaci. Inak – v živote som poznal veľa alkoholikov, ale nikdy z nich nikto nebol chorý. Boli skôr chorí sociálne, mentálne – nejakou opustenosťou, niečo riešili v gebuli – ale nikdy neboli fyzicky chorí. Ak zomreli, tak preto, že sa opustili – vypustili dušu – ale žiadna baktéria, žiaden „vírus“ sa ich nechytal!

     Teraz inak. Ja vínko pijem zhruba od 3 rokov. Dnes by mojich starých rodičov za to zavreli. Ale pozor – to bolo sviatočné vinko – na Vianoce, na sviatky, na oslavu, pri vzácnej návšteve. Bolo súčasťou rituálu prijímania. Zase inak. Bol som na vykrmovacej „diéte“ u babky, aby som pribral cez prázdniny a trochu zmohutnel – a babka mi každý deň naliala pred obedom deci Cinzana zriedeného deci vodou. To som musel povinne vypiť pred obedom. Obed? Kopa mäsa, knedle a omáčka! Neexistovalo jedlo bez omáčky a bez toho Cinzana. A po takom týždni by som zožral aj klince.

     Čiže – ak víno prijímate ako sviatosť – tak vám nemôže ublížiť ako alkohol! A zase existuje opačný pól – ak niečo vedome neprijímate – nemôže sa to stať vašou súčasťou. Preto napr. už seriem aj na chemtrails. Vypľuť vysrať vyšťať! Exozómy.

 5. Lepra neboli malomocenství je onemocnění způsobené bakteriemi, které bylo ve vyspělých zemích považováno za poražené. Je to dáno celkovou hygienou a zdravotním stavem populace i dobrou léčitelností antibiotiky.

  Nyní se však malomocenství vyvinulo u lidí krátce po očkování proti Covidu ve Velké Británii, Indonésii, Indii a Izraeli. Existují jasné důkazy, že imunitní systém postižených byl poškozen.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/propuknuti-malomocenstvi-mezi-ockovanymi-lidmi-v-nekolika-zemich-defektni-imunitni-system/

 6. Jednoduchá

  …vďaka za všetky inf. …

 7. A len tak nenapadne uz maistream zacina pripravovat podu na narast umrti po ockovani, co s tym nedava samozrejme nijako do suvislosti, kedze komisia objednala stovky milionov novych jedov a druhe kolo plandemie sa este len pripravuje!
  https://tvnoviny.sk/zahranicne/clanok/851863-mladych-ludi-castejsie-postihuje-infarkt-od-pandemie-stupaju-cisla-umrti-zistili-studie

 8. Marek Košice

  Putin je kamarát s čínskym prezidentom. RUKU NA SRDCE : Chceli by ste radšej žiť v USA, alebo v Číne? Myslím, že každý „svojprávny“ slovák či čech by chcel radšej žiť v USA, aj keď USA je stoka. V Číne má však ľudský život menšiu cenu, než v USA. Kde to v čase plandémie barikádovali prizváranými tyčami ľudí do svojich domovov (byty na poschodiach) aby nemohli vyjsť na ulicu? V ČÍNE……. Niečo také by sa nemohlo stať ani v USA……………Takže rozmýšľajme TRIEZVO a uvedomme si, že…..ani jedna možnosť nie je prijateľná. 🙂

 9. K článku – neviem sa teraz sústrediť – lebo je toľko súvislostí, ale chcem, aby ste pochopili, že všetky tieto problémy a tzv. vnútrodruhovú konkurenciu – ktorá zároveň zabíja aj ostatný život na planéte – spôsobili židoillumináti a ich marxizmus a sociálny darwinizmus! Ešte sa k tomu vyjadrím. Reálny odhad tej vydrbanej židočínskej materiálnej populácie je max. 450 miliónov! A vysvetlím prečo. Berte toto ako úvodník.

  • Marek Košice

   Ono to dáva logiku pevnú ako diamant, pretože ak „umelá inteligencia stvorená človekom, aj naďalej sa vyvíjajúca“ začne fungovať v rôznych odvetviach „na plné obrátky“, tak kto bude živiť miliardy (miliardy = 2 a viac miliárd) ľudí, ktorí nebudú potrební (vlastne…budú nežiaduci) v pracovnom procese? … Je jednoduchšie zabiť ich (rôznymi rafinovanými spôsobmi), alebo sa stať svedkom toho ako budú bez peňazí a obživy robiť robiť vo svete giganepokoje?

   Povedz libtardickým prozápadným milovníkom „A.I.“, že „A.I.“ v celej svojej paráde ide ruka v ruke s výraznou depopuláciou, a vysmejú ťa….. Vieš čo tvrdia? Niečo takéto : „Si tak obmedzený, že si neuvedomuješ, že sa len zmenia zamestnania a množstvo ľudí bude skrátka len obsluhovať umelú inteligenciu, starať sa o jej dolaďovanie, atď…“…. A to množstvo je koľko? Ja to vidím zhruba na pár miliónov……… Ale na svete je ľudí v počte 8 miliárd, takže…. 😀

   • Môj životný príbeh.
    Okolo roku 2004 som sa uchádzal ako technik BOZP a manažér o miesto u firmy zaoberajúcou sa predajom OOPP = osobných ochranných pracovných pomôcok.
    Ten konkurz – len so mnou – trval od 7,00 do 21,00 – a to ma majiteľ doviezol domov. Výsledok? Ja vás nemôžem prijať, pretože mi preoriete firmu a zničíte kopu vzťahov. A zároveň spomenul, že mu pripomínam jeho kamaráta, ktorý v Nemecku úspešne preoral jednu obuvnícku firmu – zredukoval predajné plochy o 2/3, znížil počet zamestnancov a manažérov o 2/3 a zároveň zvýsil zisk firmy 3x! Slovák. ???

    Teraz – chápete dôsledky? Úzka skupina vlastníkov dostane svoje peniaze, ale jeden šikovný kreatívec zlikviduje 30-50 rodín! Len kvôli vlastnému úspechu, a aby sa zamestnal a presadil. Zhrniem.

    Dnes s odstupom možno 20 rokov chápem rozhodnutie toho majiteľa firmy, ktorý ma neprijal, ako absolútne správne, preto že sa vzdal zisku a tz. efektívnosti – ale zachránil tak vzťahy vo firme, zachránil tak mnohé rodiny a možno vlastných príbuzných – jednoducho urobil z hľadiska koncepcie sociálnej bezpečnosti to, že sa radšej rozdelil s nimi o chleba, a neprijal jedného človeka – mňa – kvôli ktorému by musel – mal – vyhodiť desiatky ďalších.

    čiže – k tomuto smerujeme v tzv. 4. priemyselnej revolúcií – aby úzka skupina entít mala ešte väčší zik, aby mala veľmi múdrych efektívnych otrokov, aby sa mala dôvod zbaviť tzv. neefektíévnych. Čiže ľudstvo tomuto musí povedať dosť – nájsť svoju ľudskosť a súcit – pretože bez súcitu neexistuje spravoslivosť, a treba sa rozhodnäť – že sa chceme rozdeliť o ten chlieb každodenný. Delbou práce – nie jej zefektívňovaním! Odmietnuť peniaze ako zmysel života – náš základný židovský ovládač!

    • 4. priemyselná revolúcia v poľnohospodárstve – traktor dron!
     http://media.zenfs.com/en-US/homerun/the_drive_165/31c40f6d69266e809f070227d29e2a11

    • Čiže posledný traktorista v dedine stratí prácu! ???

     A ďalší ovládač! „Nebudete efektívni – nebudete konkurencieschopní!“

     Ale kto vytvára tlak na konkurencieschopnosť! No veď riadená globalizácia! Kto ju riadi!

     Potrebujeme konceptuálny lockdown! Uzavrieť sa pred marxistickou-illuminátskou globalizáciou!

     • Ještě za socíku jsme se ve škole učili,že až téměř všechnu práci převezmou stroje,lidé budou pracovat převážně ve službách a to jen pár hodin denně.Kdyby aspoň zavedli čtyřdenní pracovní týden.

     • Pohoda: třeba mojmír ponert, který razí dieržava czechaslavakia, opakovaně mluví o čtyřhodinové pracovní době. Za kadafího prý lidi pracovali 1-2 hodiny denně – bylo to v nějakém článku, ještě před dobou Covidovou, ale těsně po jeho zavraždění…

     • Odpoveď pre jiřík; Za vlády Kaddáfiho sa Líbya volala: Líbyjská arabská demokratická socialistická džamahíria. Každý občan (muž), ktorý sa zúčastňoval Džamahírie nemusel pracovať a dostával celkom slušné peniaze od štátu. Ak sa mladý pár zosobášil, tak dostal od štátu 50 000 US dolárov na vlastné bývanie. Ak chcel byť niekto chovateľ, tak dostal peniaze a ktomu stádo zvierat, ak chcel niekto hospodáriť roľníčiť, tak dostal peniaze a pole… Informácie pochádzajú priamo od občanov Líbye za vlády Kaddáfiho. Občania ho ako vodcu neskutočne milovali. Pred nástupom Kaddáfiho ku moci bola Líbya najchudobnejší štát Afriky. Za vlády Kaddáfiho sa stala jedným z najbohatších na svete. Úroky v bankách tam boli nulové.
      Chazarozápad tam urobil prevrat, podobne ako u nás, aby to bohatstvo mohol rozkradnúť.

    • Marek Košice

     Maroš, súcit je LEN A JEDINE ľudská vlastnosť (viem, že to vieš). Samozrejme ju nemá každý, niekto nemá súcit vôbec, niekto len voči niekomu či niečomu (veľmi úzky okruh – napr. rodina, alebo len partner/partnerka), proste rôzna paleta „odtieňov“ súcitu.
     A tu sa dostávame k tomu, čo je doslova VÝSMECH zdravému rozumu … Hovorí sa „Staň sa na obraz Boha“…… Ak tým Bohom myslia Stvoriteľa, tak potom od nás vlastne chcú, aby sme sa stali (alebo ostali v niektorých prípadoch) BEZCITNÝMI, BEZ SÚCITU. Pretože to, že náš Stvoriteľ je BEZ SÚCITU, to preukazuje na každom kilometri štvorcovom tejto Zeme (pokiaľ tam je život). Prijať FAKT že náš Stvoriteľ je BEZ SÚCITU, BEZCITNÝ, TOTÁLNE ĽAHOSTAJNÝ je o to ľahšie, o čo presnejšie si definujeme jeho podstatu. „Umelej Inteligencii“ (ktorá vždy bola a asi aj navždy bude) nemôžeme vyčítať jej totálnu absenciu SÚCITU. To po prvé. ALE PO DRUHÉ nemôžeme ani túžiť byť „na jej obraz“, pretože to by tu bolo doslova PEKLO nevídaných rozmerov, desiatky krát horšie než teraz. Z toho vyplýva jediné – Človek je VIAC než Boh – V PRÍPADE (a to je dôležité – V PRÍPADE), že v sebe prebudí tie najvyššie city a hlavne „vyšperkuje“ svoj SÚCIT (avšak bez toho, aby stratil schopnosť zabiť, ak by bolo potrebné zabiť). Stvoriteľ & „Umelá Inteligencia“ ho tromfne len v schopnosti vytvoriť život a s matematickou presnosťňou umožniť kolobehu telies na oblohe, zmenu ročných období, atď, INAK V NIČOM INOM HO NETROMFNE. Pretože NEMÁ SRDCE.

     Kedy toto pochopia Israismael a Lukáš Tuma? … (to je len rečnícka otázka)..

 10. Johnson pokračoval: „Všechno to předem naplánovala elitní skupina lidí. Je to velmi znepokojivé, pokud jde o to, co se stalo, co se děje a co se nadále plánuje za ztrátu naší svobody.
  ‚Je třeba to odhalit, ale bohužel je v Kongresu jen velmi málo lidí, kteří jsou ochotni se na to podívat, všichni tlačili vakcínu.

  ‚Tolik lidí prostě nechce přiznat, že se mýlili, a udělají všechno pro to, aby se neprokázalo, že se mýlili.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/americky-senator-pandemie-covidu-19-byla-predem-naplanovana-elitami/

 11. A Sulik po poslednych volbach slubil Nemcom, ze ak do konca volebneho obdobia SR neodkupi vacsinovy podiel v elektrarnach, tak ho mozu odkupit Nemci. Dobre vieme, ze Sulik kope za Nemcov, a preto SR nic doteraz od Talianov neodkupilo. Nemci zavreli svoje elektrarne a media uz nasincom slubuju zvysenie elektriny o 200% od zimy! A co na to politicke strany? Ktore este Nemci nepodplatili? A co na to Fiko? Alebo maju uz vsetci amneziu?

 12. „Vojvodkyňa zo Sussexu bola vo štvrtok odfotografovaná na prechádzke bez make-upu v kalifornskom Montecite. Upokojujúca náplasť NuCalm obsahuje mikročip a pomocou mobilnej aplikácie aktivuje parasympatický nervový systém, takže môže pomôcť nositeľovi vrátiť sa do funkčného stavu bez pretrvávajúcich následkov alebo psychickej letargie.

  „Rescue“ poskytuje najvýkonnejšiu dostupnú regeneráciu a obnovu buniek, čím človeku vracia kontrolu. Spoľahlivo vypína stres a umožňuje prekonať strach, úzkosť, depresiu alebo obavy na požiadanie. Nositeľ bude viac vnímavý a trpezlivý voči stresorom, na rozdiel od reakcie a emocionálnej sabotáže. Rescue je kľúčovým faktorom pre rovnováhu, dobré zdravie, imunitnú silu, odolnosť a dlhovekosť,“ píše výrobca na svojej webovej stránke.“
  https://www.cas.sk/clanok/2831567/meghan-je-po-odchode-harryho-na-dne-jedna-drobnost-vsetko-prezradila/
  ——————————–
  Postupne sa dostaneme k tomu, čo umožňuje prežiť týmto „elitám“! Ale to je zároveň dôvod, preťo nás chcú zlikvidovať – že veľa toho vieme!

  Ešte že máme to vínko!

  • A co když se dá ten čip na dálku ovlivnit?Já bych to radši nechtěla .

  • Toto je zaujímavé!

   https://www.nucalm.com › products › rescue
   Rescue – NuCalm
   15. 3. 2023Meet Rescue, The World’s Most Powerful Recovery Technology for instant stress relief without drugs. Rescue provides the strongest recovery and cellular restoration available and puts you back in control. It reliably flips the switch on stress allowing you to move beyond fear, anxiety, depression, or worry on demand.

   https://www.nucalm.com/products/rescue/

   No a teraz to najzaujímavejšie!

   Frequency Range
   12Hz-4Hz
   ——————————-
   Ide o to, že kto vie, tak frekvencia 6 Hz vás zabije, pretože je blízka frekvencii oceánu /7Hz/ – čiže vás to rozkmitá ako „most“ – a rozpadnete sa, zbláznite!

   Čiže toto je dôkaz, že ide o neľudské entity s inou frekvenciou – zrejme reptiliánov!

   Nepliesť si to so Schumanovou rezonanciou!
   https://akomyslietpozitivne.sk/schumanova-rezonancia-ako-nas-ovplyvnuje/

   Tam je /Rescue – NuCalm/ dôležitý udaj, že smeruje pod 7 Hz! My sme naladení na 7,83 Hz a viac!

   Dosť možné, že tá firma Rescue sa snaží „obslúžiť“ širší potenciál, a zahrňuje tak reptiliánov, archontov, aj ľudí.
   Dôležitá info pre nás je, že pre nás je životabudičom frekvencia 7,83 Hz. A čo znamená tá apka – a kto ňou manipuluje? Medzi 12 a 4 Hz?

  • Marek Košice

   Maroš, úprimne….. fotka s náplasťou na zápästí……JE DOSLOVA A DOPÍSMENA NULOVÝ DôKAZ…. Pretože v dnešnej dobe tú náplasť dorobí aj „umelá inteligencia“ Photoshopu keď jej to zadáš vetou „vytvor náplasť na zápästí“….
   BOHUŽIAĽ nastala doba (predzvesť konca civilizácie do pár málo rokov?), kde fotka nie je dôkazom ABSOLÚTNE NIČOHO, o o chvíľu už dôkazom nebude ani video.
   🙂

  • dobrá facka, Maroš,je lepšia…alebo bomba na nos,…

 13. Cinanov uz ubuda a bude ubudat super rychlo (o 40 rokov ich bude o 700 milionov menej) a problem sa do par rokov sam vyriesi. 😉 Skor je problemom India a Nigeria.

Pridajte komentár

*