Bývalý hlavný vedec Veľkej Británie hovorí, že budúce lockdowny musia byť skoršie a prísnejšie


Print Friendly, PDF & Email

Bývalý hlavný vedec Veľkej Británie hovorí, že budúce lockdowny musia byť skoršie a prísnejšie

(Niamh Harrisová, The People’s Voice) Veľká Británia mala zaviesť lockdown aspoň týždeň predtým, než sa tak stalo, povedal Sir Patrick Vallance britskému vyšetrovaciemu výboru pre pandémiu covidu.

Počas všetrovania bolo tiež odpočuté, ako Vallance súkromne označil svojho kolegu Sira Chrisa Whittyho za „zdržovača“ po tom, čo sa medzi týmito dvoma vedeckými poradcami objavilo hmatateľné napätie v súvislosti s pandemickými opatreniami.

Vallance, ktorý bol počas „pandémie covidu“ hlavným vedeckým poradcom Veľkej Británie, povedal, že chcel zaviesť prvý celonárodný lockdown rýchlejšie ako Whitty, ktorý sa obával dôsledkov uzatvorenia krajiny.

Denník The Telegraph k téme uvádza:

Došlo k „treniciam“ medzi týmito dvoma mužmi, ktorí pravidelne stáli po oboch stranách vtedajšieho premiéra Borisa Johnsona počas denných tlačových konferencií, na ktorých informovali verejnosť o vývoji pandemickej situácie.

Predseda vlády Johnson, ktorý bol inštinktívne proti myšlienke lockdownov, bol niektorými kritikmi obviňovaný, že nedokázal zabrániť úmrtiam príliš pomalou reakciou na vznikajúcu hrozbu koronavírusu.

Vyšetrovací výbor covidovej pandémie sa dozvedel, že jeho dvaja najvyšší vedeckí poradcovia sa navzájom nezhodovali na najlepšom postupe vpred.

Výboru bol sprístupnený záznam z denníka Sira Jeremyho Farrara, člena skupiny vedeckých poradcov SAGE, ktorej predsedal Patrick Vallace, kde hovoril o „trení“ medzi týmito dvoma odborníkmi a opísal tiež „hmatateľné napätie medzi Vallacom a Whittym v prvých týždňoch roku 2020, najmä vzhľadom na zjavnú absenciu politického vedenia v tomto období.

Patrick Vallace si vo februári 2021 zapísal do svojho vlastného denníka, ako s ním Chris Whitty hovoril o prichádzajúcom vyšetrovaní a o tom, či lockdowny v marci 2020 neboli zavedené príliš neskoro. Napísal tam: „Samozrejme, že zdržiaval.“

Patrick Vallace počas vyšetrovania v Londýne povedal, že Whitty bol odborníkom na verejné zdravie a oprávnene sa obával vplyvu toho, čo sa nazývalo „nefarmaceutické zásahy“, ako napríklad prikazovanie ľuďom, aby zostali doma.

Vallace vtedy povedal, že on osobne nemá takéto obavy.

„Bol som skôr na strane toho, že sa musíme pohnúť ďalej. Myslím si, že to je čiastočne dôvod, prečo sme my dvaja považovali za užitočné spolupracovať… Niekedy som chcel zatlačiť ja a on nie, niekedy mal pravdu a tiež si myslím, že sme mali ísť do lockdownu skôr. Šlo o situáciu, v ktorej si myslím, že sme mali zakročiť skôr.“

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Lekcia pre budúcnosť

Vo svojej písomnej svedeckej výpovedi Vallance objasnil, že „najdôležitejšou lekciou, ktorú som sa naučil a opakovane hlásal od prvého lockdownu, pokiaľ ide o jeho načasovanie, bolo, že sme s ním mali prísť skôr a mal byť prísnejší a širší, ako by ľudia chceli“.

Ďalej uviedol:

„Ako som už spomenul, v prvej vlne sme nezasiahli dostatočne skoro a tiež bolo málo opatrení. Myslím si, že sme mali zaviesť viacero opatrení súčasne.“

Preto moje vyjadrenie „prísnejší a širší, ako by ľudia chceli“ je veľmi jasné. Postrehol som totiž, že inštinktom každého je nerobiť žiadnu z týchto vecí.

Ľudia radšej trochu zdržiavajú, vyčkávajú a argumentujú tým, že opatrenia by nemali byť až také prísne – a videli sme to veľmi jasne počas októbra, keď každý poslanec tvrdil, že ich okrsky, ktoré v parlamente zastupujú, by nemali byť vo vyššom, ale nižšom pandemickom stupni z hľadiska prísnosti opatrení.

To znamená že všetci chceli opatrenia menej prísne, ako by mali byť.“

V prípade budúcej pandémie Patrick Vallace jednoznačne chce, aby sa nové lockdowny zaviedli skoršie a boli tvrdšie.

Záver

Na Slovensku po voľbách sa strana SNS zasadzuje o prešetrenie manažmentu pandémie, hlavne z hľadiska porušovania ľudských práv a ďalších vážnych zločinov, ktorých sa dopustili vlády Matoviča a Hegera.

Ďalšia strana novej koalície, Smer, už vyjadrila týmto snahám SNS svoju podporu.

Dúfajme, že sa pandémia čoskoro prešetrí a všetci covidoví zločinci budú tvrdo, no spravodlivo potrestaní. Nepotrestané zlo sa totiž zvykne neskôr vrátiť v ešte horšej podobe. A to nesmieme dopustiť!

Liečba osteoporózy

Autor: Niamh Harrisová, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. 1/ Najprv mu – priviazanému – treba hákom na ryby vytiahnuť jazyk z papule a odrezať hneď pri korení – aby už nikdy neprehovori, nič nenadiktoval – ani nič neprehltol – ani vlastnú slinu.
  2/ Potom mu treba aputovať ruky v zápästiach – aby už nič nenapísal, a aby si nikdy nevedel vytrieť riť.
  3/ Potom mu treba prepichnúť žeravým šrobovákom oba bubienky – aby už nikdy nič nepočul – ani vlastný rev.
  4/ Potom mu treba vypichnúť obe oči – aby už nikdy nevidel a ostal len vo vlastnej tme.
  5/ Potom mu treba prerezať a vypáliť obe achilovky – aby už nikdy nedokázal stáť na nohách.
  6/ Potom mu treba streliť rovno do análu – aby prosil – rečou tela – o to, aby ho už zabili.

  Kto chce žiť v paralelnom covidovom svete – tak ho treba takto oddeliť.

 2. S psychopatmi ako je ON sa nemožno baviť v rukavičkách ! Rovnako ako progresívnymi a s EKO debilmi ! Sú priamou hrozbou pre štát, národ a zdravú, normálnu rodinu !
  https://skspravy.sk/svet/ideologia/klimaticka-zmena-dusevny-azyl-pre-co2-fanatikovi-trpiacich-ideologickym-sialenstvom/

  • Mamičku 8 detí Moniku prenasleduje úchylák s mačetou: Hrôza, čo robí jej aj dcére! Polícia čaká na tragédiu?
   https://www.cas.sk/clanok/2870115/mamicku-8-deti-moniku-prenasleduje-uchylak-s-macetou-hroza-co-robi-jej-aj-dcere-policia-caka-na-tragediu/
   —————–
   O čom to celé je? Rozklad rodiny, rozklad polície, rozklad štátu!
   1/ Ak ten úchylák zabije túto matku – tak rozloží rodinu!
   2/ Ak jej manžel zabije tohto úchyláka na vlastnú päsť a skončí v base – tak rozloží rodinu!
   3/ Ak policajti – na príkaz zhora – neurobia nič – rozložia túto rodinu!
   4/ Ak ten zúfalý manžel vpáli na policajnú stanicu a pozabíja prítomných policajtov – vrátane náčelníka – rozloží svoju rodinu a začne rozkladať štát! Ide o to, že niekto to smeruje tak, aby ľudia nenávideli policajtov – nenávideli štát. ???

   Ale niekto toto riadi! Niekto z pozadia dáva príkazy – „rady“ – prečo nekonať!

   Ja osobne si myslím, že v jeden deň treba zabiť tak toho úchyláka, ako toho nadriadeného policajtov, ktorý dáva príkazy policajtom nekonať v tejto veci!

   • mariankosmac

    Nikto z pozadia nedáva príkazy – prečo nekonať. Len ludia nepoznajú zákony a nechápu, že polícia naozaj nič robiť nemôže. STALKING nie je dôvod na väzbu. Úchyláka môže polícia zatknúť a zadržať najviac na 48 hodín. Ak bude opakovane vyčínať možno ho zavrú na niekolko mesiacov ale to urobia len výnimočne. Ono je potrebné miesto v basách i pre horších zločincov, takže najprv by sa na slovensku muselo postaviť tak päť nových väzení, pretože takýchto obťažujúcich úchylákov sú mraky. Nepoznám riešenie pre túto rodinu, snáď jedine presťahovať sa (blbé ale pomáha to) alebo si najať bodyguarda. ,,Kým si nepomôžem sám, nepomôže mi nikto“. Iba hlupák sa spolieha na policajtov.

    • Marek Košice

     mariankoscmac : V ZDRAVOM SVETE by bol taký človek (ako ten úchyl) proste strelený do hlavy a takto odprataný z tohto života. Jedna vec je robiť si „úchyláčiny“ s partnerkou/partnerom za dverami bytu/domu pričom obaja to robiť chcú, druhá vec je takto TERORIZOVAŤ ženu. Guľka do hlavy je zabitie bezbolestné, nestojí to peniaze daňových poplatníkov (až na pohreb)… Duša sa narodí v novom tele ako „tabula rasa“…

     • Miroslav Čižmár

      Podľa čoho by sme definovali úchylnosť? Sexuálny styk so zadržiavaním orgazmu je prejav masochizmu, sebatrýznenia, úchylnosti. Mal by každý úchyl dostať guľku?

    • Úchyláci sú ľudia s ťažkou duševnou poruchou. Ako k nej došlo? Môžu byť obeťami účinkov nežiaducich chemických látok, možno už z prvých detských očkovaní. Alebo neskôr z rozličných injekcií či „liekov“. Z nesprávnej stravy. Zo zlého prístupu rodiča, učiteľa či zo zrady niekoho blízkeho. Ale tiež neskoršou zásluhou alkoholu, drog…
     Nájsť hlavného vinníka pôvodu ťažkých duševných porúch je niekedy dosť zložité. A veľakrát to môže byť súhra viacerých činiteľov.
     Dajme si otázku: Kto si zaslúži vyšší trest – pôvodca zla, alebo jeho obete? A ako sa dopracoval k takejto nešťastnej vlastnosti ten pôvodca zla? Niekde tu by asi bolo treba začať… ibaže dnes je na celej zemi už toľko psychopatických zmätkov a vyslovene Zla, že my s tým už asi veľmi nepohneme. Už len udržiavať si odstup od tých nepríčetných a zlom posadnutých, a živiť v sebe nádej, že nás príde niekto obdarený múdrosťou a citom zachrániť.

   • Přehodit přes něj pytel a zvalchovat záda Pokud to tomu blbci nedojde ,opakovat .
    Na hrubý pytel,hrubá záplata.

  • Draslik vyborny clanok,uz aj sef :zelenych“ povedal,ze je to podvod

 3. Psychopaty v EU a covidové zločince je nutné tvrdě potrestat , jinak to udělají znovu ! A vůbec se s něma nepárat ! Lidi proberte se , jde nám o životy !

 4. Hlavný vedec GB? Nuž, je všetkým iným, len nie vedcom. Skôr by mu pristal titul hlavný inkvizítor, prípadne propagandista. Žiaľ, takíto hlavní vedci sú pretláčaní médiami, zatiaľ čo skutoční vedci, ktorí protirečia zaužívanému naratívu, sú nálepkovaní ako konšpirátori, hoaxeri, atď. U nás bol donedávna hlavným vedcom I. Matovič, vynálezca antivírusovej atómovej zbrane. Som zvedavý, ako dopadne trestné oznámenie, ktoré naňho bolo v súvislosti s covidom podané. Ak mu to prejde, potom je justícia na Slovensku voči „hlavným vedcom“ bezzubá.

  • Na to, že sú západní lídri naprostí debilovia už nepotrebujeme nejaké znalosti – už z fotografií je to vidieť. Aj obyvateľstvo západu je zdebilizované, aj „umelci“západu…nakompletku sú tam všetci zdebilizovaní. Určite tam však žije aj množstvo ľudí, ktorí tej zámernej debilizácii unikli ale ani oni nevedia ako z toho von – nepoznajú inú koncepciu než fašizmus, v ktorom už dve stáročia žijú. To len nám Slovanom sa môže zdať, že sú tam na západe ľudia ako my, ktorým akýkoľvek fašizmus prekáža ale zdanie klame. Oni sú tam tak zdebilizovaní, že vo väčšine tým ich „lídrom“ veria.
   My, Slovania vidíme čo sa tam na Západe deje ale oni sú tam už ako národy stratení.
   Niesom antisemita a pod. ale mne všetko západné je odporné..jak všetci ich politici, vedci a tiež to obyvateľsto. Nie sú mi odporní v ich podstate ale v tom ich stave – spánku či skôr hypnóze a ako sa prejavujú. A to sa týka aj ich umelcov… všetkých hercov či hudobných skupín…- absolútne všetkých.
   Nech sa tam tí ľudia snažia akokoľvek – a trebárs niektorí aj uprimne veria tomu čo robia ale všetko ich snaženie – všetky ich diela a výsledky majú punc akejsi neúplnosti a odtrhnutými od skutočného zmyslu života, ktorá ich činí znetvorenymi a až vnútorne odpornými.
   A tak sa z jedného pohľadu sa môže zdať Vallance chytrý, vzdelaný, inteligentníý zloduch ale to tak nemusí byť vôbec pretože tam na západe stačí ak je na takom mieste poslušný úplný debil, ktorý sa drží notičiek.
   A potom sa pýtam v akom ako nazvať ľudí vo východnej Európe, ktorý ten Západ a ich „osobnosti“ žerú a sú pre nich bohmi – tí zdegenerovaní debilovia na západe? Ťažko sa hľadá pre nich názov..

   • Zdegenerovaní zradcovia z východnej Európy na zasadaní Európskeho parlamentu podporili zrušenie práva veta. Prešlo to tesnou väčšinou, ale neprešlo by to, ak by východoeurópski a balkánski poslanci boli proti. Europoslanci za Smer-SD žiaľ odišli zo zasadacej sály, čím znížili kvórum. Ale to sa pri našej prozápadnej orientácii dalo čakať. Zarážajúce však je, že v našich mainstreamových médiách sa o tom nediskutuje. Radšej otáčajú diskusiu napríklad na životné prostredie a na sankcie (pokuty), ktoré nám môže EÚ uložiť.

   • Četla jsem jednou v diskuzi,jak nějaká dívčina co dlouhodoběji pobývá ve Francii,řekla že osobně nezná žádného Frantíka,který by nebyl opíchán.Doufám,že tím myslí jen dospělé

   • MC,to by bolo prilis lahke potrestanie

   • Achnaton,no a co povies na Houstonsky Project, vytvoreny v 80 rokoch ,ktory prebieha na Ukrajine- Ako vykynozit Slovanov- Slovanmi a pracuje to na 100%,pod vedenym zidov(obidvaja vodcovia su zidia). Akurat Rusi oslobodili mladu ukrajinku,ktora bola tehotna,i napriek tomu poslana na smrt.(tiez video existuje)

    • H a H projekt aj keď sa zdajú staršie tá sú v skutočnosti mladé – teda aspoň ich štruktúrna fáza. Ale svoje korene také projekty majú v niekoľko tisícročí starom pláne Globálnej elity na zotročenie ľudstva – vychádzajú z neho. Slovania sú v tom pláne určení k likvidácii ako iné rasy ale problém pre Globalistov, je že od začiatku toho plánu im to s tými Slovanmi nejako nejde podľa plánu…a vždy keď sa zdalo, že im to vyjde tak sa Slovania vždy niekde nekontrolovateľne obnovia. Globalisti si veľa sľubovali od marxistickej revolúcie, ktorú spustili v Rusku, ktorá mala rozložiť Rusko a zároveň sa rozšíriť do celého sveta (a nastoliť celosvetový fašistický režim s nízkou spotrebou – o čo sa v podstate vlastne snažia aj teraz cez Činu)..ale chyba lávky… nevyšlo im to vďaka Slovanom – Ruským vlastencom Boľševikom, ktorí zachránili z hrobu Rusko a tým aj celý svet (aký bol taký bol ale nebol preformatovany do marxistickeho nwo). A v 90 tkach mali Globalisti zasa úspech a zdalo by sa, že Rusko – Ruský – Slovanský svet bude rozložený, rozcleneny a navždy zničený.
     Ale zasa chyba lávky a s tým V.V.Putinom, ktorého sami Globalisti inštalovali do úradu ako prezidenta – obetného baránka, ktorému chceli mediálne hodiť na krk všetky dôsledky prozápadných reforiem, urobiť mu majdan, poštvať proti nemu obyvateľstvo a zlikvidovať ho.
     A teraz je situácia iná – i keď je na hrane – každému hrozí že prehrá – jak Globalistom ( teraz sú usadení v Číne) tak i Rusku a tiež USA/zapadu, ktory si od 90tych rokov ide vlastnou cestou – (odtrhol sa z pod riadenia Globalistov), kazí a spaľuje niekoľko tisícročný plán Globalistov.
     A čo Izrael a celkovo židia? Globalisti im plánujú finálny holokaust, USA ich tiež chcú do vojny ale s inými cieľmi (oživiť ekonomiku pred svojim krachom) a Rusko chce aby zostali dva štáty – Izrael a Palestina…a samozrejme ukončenie vojen a hlavne likvidáciu benderiznu/benderiznu/fašizmu v celom svete.

 5. STAY PROTECT SAVE HOME THE NHS LIVES
  Chráň sa, bráň domovinu a NHS prežijú? Nejak tomu s mojou biednou anglinou nerozumiem.

 6. „Na Slovensku po voľbách sa strana SNS zasadzuje o prešetrenie manažmentu pandémie…“ Áno a do detailov aj vrátane neuveriteľnej sekery cca 37 000 000 000 eur! Prudký súhlas

 7. Petr Pavel: NATO se připravuje na „konflikt vysoké intenzity“ s Ruskem

  https://aktax.cz/petr-pavel-nato-se-pripravuje-na-konflikt-vysoke-intenzity-s-ruskem/

  • Zuzka,uz su vytvorene 2 „battleground:Severne je Polsko,Lytva,Estonsko Lotysko,atd. Juzne je Slovensko, Madarsko, Rumunsko Bulharsko,. Pavel tiez vyhlasil ,ze kazdy Cech,ktory zahynie na Ukrajine bude v jeho srdci hrdinom,tak uz tam bezte hrdinovia. V novom vladnom programe Slovenska je tiez pripraveny DIGITALNY VALLET. Taraba sa to snazi „minimazovat“. Jedna sa o absolutne otroctvo,celeho sveta,EU to nedavno odsuhlasila,dokonca aj HUliak je za to. Takze veci sa musia zmenit,na to aby zostali,take iste

 8. Studie: Téměř dvě třetiny příjemců vakcíny proti COVID-19 trpí po roce zdravotními komplikacemi

  https://aktax.cz/studie-temer-dve-tretiny-prijemcu-vakciny-proti-covid-19-trpi-po-roce-zdravotnimi-komplikacemi/

  • Ale většina si to s opícháváním nespojují.
   Vidím i to i ve svém příbuzenstvu,pokud bych na tu možnou spojitost poukázala,jsem za blbou.

   • P. mas pravdu,videl som tiez video,co si jedna sudruzka davala cislo 3 „vaccinu“-booster a hovori ze uz ma problemy so srdcom a vie ze je to z tej vacciny,ale ze srdcove choroby sa daju vyliecit,ale ze z „KOVIDU“ by mohla zomriet,az tak su ludia sprosti‘. Steve Kirsch,letel v prvej triede(kedze je billionar) a ponukol zene vedla neho 100 tisic Dollarov,aby si stiahla „Masku“,pocas celeho letu a ona to odmietla

  • Zuzka to su neni vacciny,ale operacne systemy,ktore spoja cloveka s Masinu,tiez je to prostriedok,masivnej depopulacie sveta,takysto obsahuje SV40,co je rakovina

 9. Viera v autority. Viera v lekárov. Viera vo “vedecký konsenzus“. Viera v politikov.
  Toto je jeden z primárnych problémov orientácie jedinca v spoločnosti.
  Tí, čo vyrastali za socíku (už zďaleka – nie všetci z nás) vedia, že autoritám sa NESMIE veriť. To je zažitá skúsenosť, ktorá je na mladšiu generáciu neprenosná.
  Mladí NEMAJÚ skúsenosť, NEVERIA tým, ktorí to zažili a NEVEDIA, čo s nimi idú súčasné autority robiť.

  Preto sa nechali dusiť, vytierať a opichať.
  Tých starších na smrť vystrašili a ostatných donútili ekonomicky spáchať polo-samovraždu. Určite obrovská chyba je – duchovná absencia a možnosť sa opýtať svojho Svedomia a Vedomia, akým morbídnym spôsobom, takáto Satan-Pfizer vakcínka zapôsobí na Zdravie človeka, aké fatálne následky bude musieť prežívať v prípade, ak to vôbec prežije..

  I napriek duchovnej zaslepenosti „občanov“, viním v r. 2020-2021 MAT-HEG vládny systém v SR, ktorý to, nielenže dovolil, ale podporoval ho a takmer nasilu ho občanom vnucoval. Systém, ktorý dával kreténom moc rozhodovať o občanoch takmer v absolútnej miere.
  Mohli si to dovoliť, nič sa im predsa nestalo a zrejme ani nestane a dovolia si to znovu a znovu.
  A dajme tomu krátky Čas (v rámci pripravovanej WHO – Zmluvy a jej ratifikácie v r. 2024), aby sme definitívne pochopili, že či je (i)relevantné v tejto veci, kto je v SR pri moci, alebo – NIE JE!!

  P.S: 1 – Mám kamarátku – zdravotníčku v okresnej nemocnici, ktorá tú vakcináciu z pozície svojej duchovnej i zdravotnej Múdrosti v r. 2021 – ustála (napriek obrovským tlakom), i keď – u vlastného manžela, pracujúceho v nadnárodnej korporácii, tak tam už jej „páky“ nemali zásadný vplyv, vzhľadom na jeho Rozhodnutie – 2x a dosť, ktoré vyplývalo z profesionálnych „atakov“ jeho zamestnávateľa a zároveň z pozície jeho – ako manžela a otca: finančne zabezpečiť rodinu, možnosť splácať hypotéku, krátke dovolenky atď.. Poznáme to!

  Stalo sa tak zrejme preto, že Jeho duchovná Múdrosť nebola na úrovni duchovnej Múdrosti – jeho Manželky.

  Chvála-Bohu viem, že ako manželia i ako rodina v t.č. fungujú a držím im palce, aby sa im v budúcnosti darilo po všetkých stránkach a boli plní vzájomného duchovného Pochopenia..

  Len toľko som chcela v dnešný pohodový deň a večer – s krásnym kalendárovým menom – Emília, Emily.. Nech sú zdravé a šťastné!

  • Ako dnes študujú medici? Ako špeciálne jednotky – drilujú! Sú to vylízaní bezcitní vojaci mafie a farmakomafie v bielych plášťoch!
   V ájurvéde môže lekár liečiť až keď dovýši vek 60 rokov, zmúdrie a jeho majster ho v tomto odobrí. Takýto lekári sa učia v prvom rade rozumieť a cítiť. Dril v západnej alopatickej medicíne je podstatou indoktrinácie na presadzovanie záujmou tzv. korporátnej medicíny. To je zároveň odpoveď na článok – kde sa v našich „lekároch“ zobrala tá bezohladnosť a nepriateľstvo. Inak – mám príbuznú – lekárku, ktorej z toho „kariérne“ kvalitne jebe – v živote by som sa u nej nenechal liečiť.

  • Ajsa,vsetci opichani,ktori dostali tie jedy(niektori dostali len saline) ZOMRU,skor,alebo neskor. CHELATION,to pomoze zlepsik,ked sa jedna o srdcove choroby,inkfarti,strokes,ale SV40,co je rakovinovy virus,na to nie je pomoc. ( chelation vycisti telo od tazkych kovov,ako arsenik,Olovo,Merkury,atd. EDTA,je prirodny pripravok, na ktory sa „nalepia“ tieto kovi,ako na magnet a vyjdu z tela mocom,ja chodim na to do mexica,ako prevencia,tam to stoji 170 Dollarov,tiez to cisti Cievi,od Vapnika

   • Miroslav Čižmár

    Všetci opichaní, ktorí dostali tie jedy, zomrú. Skôr alebo neskôr.
    Všetci neopichaní, ktorí nedostali tie jedy, zomrú. Skôr alebo neskôr.
    Malý princ sa nechal uštipnúť hadom, aby sa stal hnojivom pre ružu. Nepoznáme dôvody ľudských rozhodnutí, tak nesúďme.

   • Máš problémy?

    keď na to máš….!!!, no, my otroci slovenskej demokracie si môžme dovoliť zelerovú šťavu, a je asi aj účinnejšia ako chelation

 10. O židoch Chabadistoch:
  O co usiluje židovský Chabad – CZ24_NEWS

  • Chabati usiluju o strasnu katastrofu a ze potom pride ich Mesiah(nieco ako Jezis) a potom zidia mozu mat az 26 tisic otrokov, „Nethaynahu“, Ivanka,Jared Kushner su tiez v tom . Tiez su v asi 40 Statoch sveta s prijmom asi 100 millionov rocne. Akonahle IsraHell,alebo USA napadnu Iran,sme v WW3 v plnom fungu

  • Keď som bola ešte malé dieťa, pamätám si, ako otec po dočítaní Roháčkovho prekladu biblie vyhlásil: „Nepochopím, ako si Boh Sionu mohol vyvoliť ten najšpinavší národ: židovský.“
   Pochopil to o niekoľko desaťročí neskôr – keď sa mu akýmsi zázrakom dostala do rúk biblia určená pre kňazov, kde na každej strane, vo vysvetlivkách pod čiarou, je uvádzané to, čo v bežných bibliách (určených pre „ovce“) v celej miere absentuje: anjeli = kňazi. Potom sa zameral na všetky vysvetlivky a po dlhých mesiacoch bádania vyhlásil: „Konečne mi biblia sedí. Aj skutky a celkové správanie sa boha sionu sa zhoduje so skutočnosťou. Aj divné, rozporuplné konanie Ježiša a krista mi už dáva jednoznačný zmysel. Skutočnosť je taká, že láskyplný Stvoriteľ Otec so svojím synom Ježišom nemájú nič spoločné s krutým bohom sionu a jeho „synom“ – „falošným kristom“. Biblia je výtvor cirkvi a všetky náboženstvá sveta sú podvod.
   Otec bol dvakrát neprávom uväznený a do konca svojho života lekármi týraný.
   ———————————————————————————
   „AK ale nebudeš poslúchať hlas Hospodina, svojho Boha, ani zachovávať a uskutočňovať všetky jeho príkazy a ustanovenia, ktoré ti dnes dávam, doľahnú na teba všetky tieto kliatby a budú ťa prenasledovať…“ (5.Moj. 28,15)

   22. 10. 2021 „… Kto nebude poslúchať Boha, bude uvrhnutý do rúk lekárov.“ (Sirachovcova 38:15)

   „Biblia nie je mýtus; je to sionistický plán, ktorý sa začipovaním ľudstva naplní.
   Vakcíny nefungujú: Podľa štúdie z Harvardu najzaočkovanejšie krajiny majú najviac prípadov covidu.“
   22/10/2021 autor: redakcia 81 komentárov – portál Bádateľ

   • P.S.: Po zverejnení tajných spisov štb sa ukázalo, že môj otec bol za socializmu po celý čas v nich evidovaný v ako —–sledovaný.
    Mená iba sledovaných osôb boli uvedené vždy od okraja každej strany. V prípade prenasledovaných bolo ich meno o 5 medzier od ľavého okraja odsunuté ďalej; pôvodná predpona „prena“ bola očividne vyzmizíkovaná. Na prvý pohľad to vyzeralo tak, akoby spolupráca minulého a prichádzajúceho súčasného systému ďalej pokračovala.

Pridajte komentár

*