Korčok je vážna bezpečnostná hrozba. Z jeho vyhlásení je jasné, že by neváhal poslať slovenských synov zomierať na ukrajinský front. Preto sa nikdy nesmie stať prezidentom!

Ako predzvesť prechodu na digitálnu menu Izrael obmedzuje používanie hotovosti


Print Friendly, PDF & Email

Ako predzvesť prechodu na digitálnu menu Izrael obmedzuje používanie hotovosti

(Yudi Sherman, Americas Frontline News) Izraelská vláda si kladie za cieľ „zmeniť spotrebiteľské návyky verejnosti“ a dosiahnuť „úplné nahradenie používania hotovosti“.

Z tohto dôvodu zaviedla nové obmedzenia pre hotovostné transakcie, ktoré nadobudnú účinnosť 1. augusta 2022, čím sa pre komerčné platby zníži limit z 11 000 NIS (3 200 USD/EUR) na 6 000 NIS (1 745 USD/EUR).

Medzi fyzickými osobami sa limit hotovostných transakcií znižuje z 50 000 NIS (14 545 USD/EUR) na 15 000 NIS (4 360 USD/EUR). Zákon sa vzťahuje aj na peňažné ekvivalenty.

Izraelský občan, ktorý si zakúpi produkt alebo službu, ktorá stojí viac ako 1 745 USD/EUR, môže zaplatiť až 1 745 USD/EUR alebo 10% z ceny v hotovosti, podľa toho, ktorá hodnota je nižšia.

Podnik musí platbu zaevidovať a zaznamenať, koľko bolo zaplatené v hotovosti.

Podobne transakciu medzi jednotlivcami je možné zaplatiť v hotovosti až do výšky 4 360 USD/EUR alebo 10% z ceny, podľa toho, ktorá hodnota je nižšia.

Prísne tresty za obchádzanie zákona

Občania, ktorí si kúpia vec alebo službu, ktorá je drahšia ako stanovený limit a obídu zákon tým, že zaplatia viac ako jednu hotovostnú platbu, každú nižšiu, ako je limit, môžu dostať trest odňatia slobody až na tri roky.

Podľa Globes sa zákon okrem malých prenajímateľov a nábytkárskych firiem dotkne najmä robotníckej triedy a živnostníkov, ako sú remeselníci, inštalatéri a elektrikári.

Previnilcom bude uložená pokuta vo výške 10% až 30% z transakcie, v závislosti od výšky platby a jej povahy.

Obmedzenia budú aj na držbu hotovosti doma

Štát tiež pracuje na legislatíve, ktorá obmedzí množstvo hotovosti, ktorú si môžu súkromní občania ponechať doma. Strop by bol stanovený na 200 000 NIS (58 185 USD/EUR), a to aj v cudzej mene.

Podozrenie z porušenia tohto obmedzenia by bolo dôvodom na vydanie príkazu na domovú prehliadku.

Ale aj keď občan vlastní menej ako 58 185 dolárov/eur, stále je povinný to nahlásiť izraelskému daňovému úradu a vysvetliť zdroj finančných prostriedkov.

Občania by si mohli doma ponechať až 50 000 NIS (14 545 USD/EUR) v hotovosti bez toho, aby to museli nahlásiť.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Skutočné motívy za obmedzeniami hotovosti

Hoci štát Izrael uvádza ako odôvodnenie týchto zákonov pranie špinavých peňazí a daňové úniky, nie sú to jediné faktory.

Cieľom vlády je tiež kontrolovať, ako občania míňajú svoje peniaze, a nakoniec úplne vyradiť hotovosť a umožniť iba digitálne platby.

„Zákon o znížení používania hotovosti bol navrhnutý tak, aby zmenil spotrebiteľské návyky verejnosti a podporil prechod na digitálne spôsoby platby s cieľom takmer úplne nahradiť používanie hotovosti v budúcnosti,“ uvádza Globes.

Izraelská globalistická vláda pracuje v súlade so Svetovým ekonomickým fórom (WEF), ktorého Agenda 2030 je založená na kombinácii „digitálneho ID (občianskeho preukazu), digitálnych platieb a zhromažďovania údajov“.

Ekonómka Dr. Pippa Malmgrenová, ktorá je jedným z „globálnych lídrov zajtrajška“ odchovaných Svetovým ekonomickým fórom (WEF) Klausa Schwwaba, načrtla „Nový svetový poriadok“ na summite svetovej vlády v marci.

„To, čo je základom svetového poriadku, je vždy finančný systém,“ povedala Malmgrenová.

„A myslím si, že to, čo dnes vidíme vo svete, predstavuje začiatok dramatickej zmeny. A poviem to odvážne – opustíme tradičný systém peňazí a finančníctva a zavedieme úplne nový systém,“ dodala Malmgrenová s úsmevom.

Ďalej vysvetlila, že nový finančný systém bude digitálny:

„A to nové, nové finančníctvo, je to, čo nazývame ‚blockchain‘. Znamená to digitálne, znamená to mať takmer dokonalý záznam o každej jednej transakcii, ktorá sa udeje v ekonomike, čo nám poskytne oveľa väčší prehľad o tom, čo sa deje.“

Záver

Aké pre nás z toho plynie ponaučenie? Že hotovosť si musíme chrániť. Hotovosť nám totiž zaručuje právo na súkromie. Zrušením hotovosti by štát získal nad nami takmer absolútnu kontrolu.

Chrániť si hotovosť neznamená, že nesmiete nikde platiť kartou, ale že treba sa snažiť aspoň o čiastočné platenie hotovosťou, aby bol po nej dopyt. Inak banky začnú obmedzovať počty bankomatov a spracovanie hotovosti na pobočkách, čo sa už dnes aj čiastočne deje.

V supermarkete môžete platiť kartou, ale povedzte si, že napríklad v reštauráciách alebo kaviarňach budete vždy platiť len v hotovosti. Tam sa to aj viac hodí, lebo kartou sa zvyčajne ťažšie platí prepitné.

Ak by každý z nás minul v hotovosti len o 50 Eur mesačne viac, spolu to predstavuje milióny. Pri dostatočnom obehu hotovosti bude pre banky a vlády oveľa ťažšie sa jej zbaviť.

Stop Candida

Autor: Yudi Sherman, Zdroj: americasfrontlinenews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Štát tiež pracuje na legislatíve, ktorá obmedzí množstvo hotovosti, ktorú si môžu súkromní občania ponechať doma. Strop by bol stanovený na 200 000 NIS (58 185 USD/EUR), a to aj v cudzej mene.“ – pokiaľ viem, v niektorých štátoch USA je limit 10.000 USD.

  Žid sa hotovostných peňazí len tak nezbaví – to by prestal byť židom.

  Inak – už sa dostavujú dôsledky elektronického sčítania – úniky osobných údajov – podvody na katastroch /Senec, Harabín/! Cunami ešte len príde!

  • Ano,Marosko,10 tisic dollarov,aj ked cestujes,napr. do juznej Ameriky,atd.. Tiez Banky nedovolia,aby si ludia mohli vybrat vacsie sumy penazi. Ako vieme v Cine su tanky pred bankami,banky povedali ludom,ze uz nemaju v banke peniaze,ale „investicie“,ktoré si nemozu vybrat,takisto budu „BAIL IN (ako na Cypre,atd) ,namiesto bezneho BAIL OUT(co vlada „pomoze bankam“0

 2. A je toho ještě hodně, na co se můžete těšit – nic z toho není náhodné, vše je záměr. I veškeré „divadlo“ kterého jsem dnes a dneně svědky, je na zabití co nejvíce lidí. Stále to cemperátoři, elfové, čučkaři..aj. nechápou a nevidí, co se tady děje, kam směřujeme? Pokud se nespojíme a nepovstaneme proti této tyranii?! To jste vážně takoví hlupáci?? Apeluju ná vás a doufám že to čtete, vy zrádci, peníze vám tam, kam směřujeme, budou k ničemu!!
  A nedostatek energie může znamenat 3-4denní prac. týden. Továrny a obchody budou zavřené. V domácnostech bude zima, tma a doslova mrtvo. Ceny potravin prudce vzrostou s přicházející hyperinflací, regály budou prázdné během několika minut po jejich naskladnění. Příděly pohonných hmot a potravin jsou reálnou možností. Umělě vyvolané sucho bude znamenat, že i voda bude na příděl.
  Na železnici, letištích atd. budou kvůli nekonečným stávkám zpoždění. Nová omezení na 30km/h za hodinu ve městech budou znamenat obrovské zácpy a další zpoždění.
  Další inflace se vyšplhá hodně nahoru, takže úrokové sazby půjdou nahoru. Hodnota nemovitostí se určitě propadne. Nájemné prudce vzroste, protože majitelé nemovitostí se tváří v tvář represivní legislativě svých nemovitostí vzdají.
  Falešná pLandemie se vrací, takže budou povinné masky a školy budou uzavřené. V říjnu možná dojde k výlukám. Opičí neštovice jsou jen první ze švédského stolu nových nemocí, kterými nás budou strašit. Všude se zavádějí systémy sociálních úvěrů.
  A zkuste se zamyslet nad všemi těmi starými lidmi, kteří byli zavražděni v nemocnicích a pečovatelských domech – jen kvůli svému věku. Být nazván ošklivou nadávkou může být nepříjemné, ale nedá se to srovnat s tím, když vás, osamoceného a vyděšeného, zavraždí vaše vlastní vláda. Je to přece pro jejich dobro..

  • Pred budúcimi voľbami musí dať verejnosť politikom jednoznačné ultimátum – „Budete musieť prisahať, že sa budete držať výhradne vášho volebného programu! Alebo ihneď odstúpite! Ak toto jediný krát porušíte – zabijeme vás aj vaše rodiny a klany! Nulová tolerancia!“

   • Miroslav Čižmár

    Neboj sa, oni ti prisahajú na bibliu aj na korán, len keď im dáš hlas. Vyhraj voľby a môžeš všetko.

   • 🤣 🤣 🤣 Tak to určite.

   • ty si myslíš, že voľby to vyriešia?
    ok, sľúbia ti to čo chceš.
    Nesplnia.
    Chráni ich napriek nesplneným sľubom a napriek otvorenej zlodejine – polícia, NAKA, prokuratúra, súdy, vojsko, tajné služby.

    zopakujem: nesplnia sľuby

    čo ďalej?

    • Jak, čo ďalej?

     Zástupná demokracia vo všetkých jej formách je len idiocia pre idiotov.

     • máš pravdu, ale to nie je odpoveď na moju otázku

      zástupnú „demokraciu“ máš skoro na celej planéte.
      ako sa jej zbavíš?
      voľbami?
      no nie, nereálne, nemožné

     • Neboj, veď ruské rakety už zopár idiotov zobudia..
      Prípadne zima v zime.

     • Mne to pripadá takto.
      Už len symbolika volieb “ Volebná urna “ to hovorí o všetkom. Pochovanie hlasu a dobrovoľné zbavenie sa Svojprávnosti.
      https://www.youtube.com/watch?v=ySkn7kWpHuE

      Pokiaľ sa nezmení ústava, nie politikmi, ale odborníkmi z širokého spektra spoločnosti, tak sa nič nezmení. Politické strany sú prežitok doby.!!!

      Prajem pekný deň. P.S. Alebo sa mýlim?

    • Odstrašujúce príklady – hovorím v množnom čísle! 20 až 2 tisíc!
     Čo ďalej = „potom“? A prečo nie pred tým? Než skončí toto volebné obdobie – musia pre výstrahu padať hlavy! Stále to vidíte v polohe reakcie /reaktívna psychológia klbka nervov/ – ale veď iniciatívu majú stále len oni! Kedy budeme mať iniciatívu MY?!
     https://ichef.bbci.co.uk/images/ic/640×360/p012wjzl.jpg

     • Ak je pravda, že každý 5. politik je psychopat a psychopati sa vedome neboja následkov – treba pôsobiť na tie 4/5 ostatných, a tých verejne známych úspešných psychopatov eliminovať! A zoznam je už plán! A iniciatíva!

     • Koalícia… Treba ich z toho stromu sundat – ale nie hasičmi! Hasiči až potom.
      https://45secondes.fr/wp-content/uploads/2020/09/Pour-les-koalas-atteints-de-chlamydia-le-soulagement-est-enfin.jpg

     • 1/5 sú možno psychopati (skôr sociopati), z tých 4/5 ale mnoho droguje (väčšina?).

      Čo z nich robí „syntetických“ (alebo jak to nazvať) sociopatov.

      Vo finále je veľkej väčšine politikov nejaké svedomie úplne u prdele.
      Opičie kiahne!

     • Ak je pravda, že každý 5. politik je psychopat

      nie je to pravda, lebo 4 z 5 sú psychopati/sociopati, a ten piaty alebo odíde z politiky, alebo sa začne ako psychopat správať.

      droguje podstatná časť

      Vo finále je veľkej väčšine politikov nejaké svedomie úplne u prdele.
      všetkým je u prdele svedomie, lebo sú to psychopati

     • Miroslav Čižmár

      Nevidel by som to tak čierne. Podľa mňa nie 4 z 5, sú psychopati, ale len 3 zo 4.

     • Marosko,lepsi STRANOk

   • Bravo Maros,MORHO

  • CZkotaz,dobry clanok,vsetko ide podla globalistickeho planu: Hladu,biedy skripania zubov a tiež Kanibalizmu

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,demokracia nieje o slobode,ale iba o právach,ktoré sú limitované a ústavne meniteľné,,,,sloboda je aj používanie tradičného platidla buď domácej meny,alebo medzinárodne uznanej univerzálnej meny ako usd,či euro a pod,,,,neviem koľko ešte potrebujete dôkazov o tom,že tu na tejto planéte sa neoplatí žiť a tvoriť tu niečo hodnotné-lebo vždy to bude iba v rozpore s ideami elít a zbohatlíkov,ktorí si všetko privlastňujú a berú na seba práva rozhodovania,delby a tvorby ako zákonníci,,,,ľudské myslenie je ľahko nakaziteľné a ľahko upadá do otroctva temnoty,,,,systém na vás neustále tlačí a tak vás núti sa uspokojiť s akoukoľvek zmenou a učí sa sebaklamu-čo je zásadný mylný postoj s následkami vedúcimi až ku strate pudu sebazáchovy a stáva sa tak z vás iba nemysliaci kus jednotka či číslo,,,,pod tlakom mlynov temnoty je ťažké vzdorovať,ale nikto vám neprikázal,aby ste sa pod ne postavili,lenže to vás k nim pritiahla zvedavosť a hlad po hľadaní a vyčerpaní možností života k jeho efektivite a prosperite,lenže je to nesprávna voľba sa takto k životu staviať,,,,platidlo hotovosť je symbolom vašej neviazanosti a slobody tak ako ja vlastný názor a možnosť si vyberať z viacerích ponúk či volieb,čo dnes už máloktorého otráveného zamestnaného človeka napadne a už nepotrebuje možnosť voľby a výberu,,,,politici a zákoníci sú v prvom rade podnikatelia a ziskuchtivci a oni už s malými obnosmi nefungujú,to čo stají málo a pre vás pomerne dosť-oni majú zadarmo,,,,každý z politikov denne bohatne a to bez prirodzeného rizika,ktoré zažíva bežný občan volič daňovník dojná krava a účastník verejného dlhu,,,,keď už bude kovid dokonalo v každom kúte tejto planéty-budú mať aj oni problém sa niekde bezpečne ukryť,,,,ľudská ríša je o získavaní moci nad slabšími či hlúpejšími a deľba a postavenia moci tečie cez financie z parazitovania-čiže neľudského postoja k ostatku komunity,,,,ľudské telo bolo stvorené k nedokonalosti a akýkoľvek zásah a zmena telu ešte uberie.

  • + + + Výborne.

   Duchovní majstri, od príchodu Swami Vivekanandu na Západ (https://sk.ndu.ac/swami-vivekanandas-speeches) sa zameriavajú predvšetkým na vnútorný rozvoj, to vám nikto nevezme.

   Ano, je doba veľkých huncútov. Tá ale prehmí rýchlo.

  • Výborne, KOVIDBARÓN! Perfektne sa zhodnotil dnešnú
   ťažkú situáciu občanov (koľkýkrát už?). Preto predpokladám, že dávno máš pripravený perfektný plán pre
   občanov ako von z tejto bezvýchodiskovej tyranie. Sem s ním, lebo z rečí sa …!

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,moje plány sa postupne naplňajú a ide to už dosť rýchlo,,,,ľudstvo je skazené a nehodné-a takéto ja nemám záujem zachraňovať a preto aby mi tu vôbec niečo tu prešlo-musím písať aj myšlienky redakcii lahodiace-inak budem znovu cenzúrovaný,,,,skoro každému sa čo tu vypisujem nepáči a prieči sa tomu,ale ja píšem z pozície inej,,,,keby vyšlo všetko čo som sem vkladal-tak by si si z toho nejaký plán sám sebe na mieru ušil,,,,na každého sa iná palica používa a pre každého iný plán udelí,,,,ak to mám zhrnúť-ak chcete spomaliť rozbehnutý vlak,lebo zastaviť ho je nemožné-zmente spôsoby svojích životov a prestante byť sluhami a otrokmi spolku hada,,,,ak sa vážne chcete zachrániť,tak sa združujte so sebe rovnými a vzájomne si vypomáhajte,vytvorte cechy,ktoré budú konkurencie schopné veľkým firmám a spoločnostiam,kde napríklad teraz mnohí z vás fungujú,,,,je treba obnoviť remeslo,cechy,rodinné podniky atd a vytlačiť zo slovenska západné falošné veľkofirmy,ktoré si za zamestnávanie slovákov berú dotácie od svk vlády a bruselu,,,,je treba zbúrať fabriky na úrodných poliach a obnoviť zdravé poľnohospodárstvo bez vplyvu západu,,,,samoživiteľia a drobní obchodníci nedokážu prežiť,lebo ich likviduje systém,,,,volte si do politiky starších a starých už skúsených mužov-nie ženy,nie omladinu,nie podnikateľov,nie kresťanov slúžiacich hadovi a nie milionárov,,,,to už poučený a napravený kriminálnik by bol čestnejším a vďačnejším politikom,,,,ak tu niečo podľa niektorých píšem opakovane a dookola,tak to je iba preto,lebo takto si to lepšie zapametáte,,,,dajme tomu,že mám nad vami istú moc a určitú zodpovednosť za vás z istej zmluvy z povinnosti,aj keď najradšej by som vás už videl na inom mieste a v inej situácii,ale ešte ste neprešli všetkými utrpeniami a nechcem,aby ste o túto možnosť prišli,,,,moje slovo je a bude vždy večšie,než to vaše a aj keby všetkých,lebo je to takto dané a určené a všetky udelenia a varovania sú už započaté v postupnosti,,,,zničenie všetkého živého tu v predpeklí bude akt,o ktorom sa bude dlho vo vesmíre hovoriť a to je nad všetky slávy a nad všetky tituly,,,,

 4. Nacistické kurvy nejako veľmi zrýchľujú! Nevyriešili ešte farmárov, ktorí priamo poukazujú na celý podvod zelenej agendy, tzv. green deal a už idú tlačiť rušenie osobných automobilov, zvrátená banda psychopatických úchylákov, samozvané „elity“ ! https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/svetove-ekonomicke-forum-vyzyva-k-ukonceni-vlastnictvi-osobnich-automobilu/ !
  Ale toto je pekné https://cz24.news/novy-pohled-na-udajne-globalni-oteplovani-porovnani-dat-za-poslednich-130-let/ !
  Koľko ofcí im to bude zase žrať a veriť v ich nové náboženstvo???

 5. svatoslav butora

  Globálni Idioti nakoniec stvorili v dnešných časoch to, čo otrokári každého druhu v priebehu dejín už viackrát urobili: Obnovujú model otrokárskych Ríší starého Babylonu a starého Ríma, ktorý v celosvetovom použití nie je nič iné ako prastará mŕtva a dnes znovu oživovaná Atlantída. Aj koniec dnešnej Atlantídy bude ten istý ako v pradávnom praveku. Títo „atlanti“ /ne-ľudia nemajú právo žiť, Diskutovať s nimi predlžuje ich ne-ľudskú existenciu. Diskutovať s „atlantickými“ idiotmi o čomkoľvek je diskusia s katmi na popravisku…

 6. kvakcína je sloboda

  jedno také pjekné video od Ramzana:
  https://www.youtube.com/watch?v=a53JFdndnlM

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,keď sa už bavíme o peniazoch-tak ak dá občan policajtovi či inému št.zamestnacovi,úradníkovi 500euro-tak to je podplácanie a korupcia,,,,ale ak dá 500euro policajtom,učiteľom,zdravotníhom,hasičom a št.úradníkom 500euro-tak to je odmena,inak za to že konečne robili to k čomu boli určení a za čo boli dlhé roky platení+výhody a iné vyhody a zasa ďalšie výhody,a toto je presne úplatok k udržaniu voličov zo strednej úrovne slobodomurárskej pyramídy,podplácanie z verejného,na ktorý už ani štát nemá a vytiahne ho zo spodku pyramídy ako menej užitočných,,,,tých 500euro čo štát nerozumne rozdal skončí vo večšine v zahraničí na zbytočnosti a za tovar bez bločkov z pokladní,,,,večná sláva liberálnym hlavám,,,,o peniazoch sa už mnoho napísalo,nafilmovalo a naspievalo a mnohí za ne aj dodnes sedia v chládku,,,,napríklad aj taká 500hrivňová ua bankovka ukrýva zaujímavé slobodomurárske symboly,,,,keď prišiel na svet jezuškokristuško aby ho zachránil-tak ho ľudia zmlátili,ukrížovali a ponížili,keď prichádza zachrániť svet putinovičputin,tak z neho robíte z vďačnosti ďalšieho jezuška a už chystáte ďalšie ukrížovanie a svojím vodcom zradcom sa podlizujete spokojíte a poslušne mlčíte-veď ako ináč-robíte to predsa pre dobro svojích potomkov,,,,

 8. Banky to tlacia napr. tak, ze poplatok za ucet mesacne je 10 eur, ale ak kartou zaplatis mesacne 500 eur tak je to 0 eur. U mna to znamena, ze sa snazim platit vsetko co sa da kartou, aby som dosiahol tych 500 (co vdaka narastu ceny benzinu nie je uz az taky problem).

 9. Zhrnuté a „podčiarknuté“ za 2 roky dozadu…
  https://eritreanuova.webnode.cz/clanky/
  —————————————————————
  Niekto si dal – dáva tú namahu, aby tí, ktorí nemajú až taký prehľad, ho naozaj mali. No ale – komu sa to bude chcieť čítať, že.
  Lievik na kŕmenie husí a kačíc
  https://www.achov.sk/wp-content/uploads/2021/02/unnamedk.jpg

 10. Mimo tému – ale ani nie – akože kto nám tu vie zakladať požiare a potom zmiznúť ako gáfor!

  „Drony už dávno neslúžia iba na zábavu alebo vytváranie záberov z vtáčej perspektívy. Skvelým príkladom je aj ešte horúca novinka od kanadského výrobcu plameňometov, ktorá dokáže šľahať hrôzu naháňajúce plamene do diaľky až takmer 8 metrov. A to minútu a pol bez prestávky.
  Dron nesie názov TF-19 WASP, má pomerne vysokú cenovku a je vyrobený pre poľnohospodárske účely. “ – ???
  Stojí „až“ tisíc dolárov a vie napáchať škody za milióny – no nekúp to na „poľnohospodárske“ účely! Keby si potreboval partiu podpaľačov, tak koľko?
  https://www.techbyte.sk/2019/07/dron-plamenomet-tf-19/

 11. Všeobecne aktuálne

  Poruchy imunity
  https://www.youtube.com › watch?v=iQ0kaqsl61g
  Immune Diseases – Spooky2 Rife Frequencies – YouTube
  The benefits are obvious: 1. True stereo, high sample-rate sound quality, with zero audio loss and astounding clarity. 2. Multiple frequencies broadcast simultaneously, producing beautiful, healing…

  Autoimunitné poruchy
  https://www.youtube.com › watch?v=o_A5a6s2psc
  Autoimmune Diseases Cure Healing – Rife Frequency – YouTube
  Autoimmune Diseases Cure Healing – Rife Frequency | Pure Isochronic Binaural Beats – Sound Therapy by MindDelt Binaural Beats.🎧SLEEP BETTER. LIVE BETTER.Fa…

  Posilňovač imunity
  https://www.youtube.com › watch?v=fBvqbnc7APQ
  Healing Frequency for Boosting Immune System – Spooky2 Rife Healing …
  If you are often sick, feeling fatigued or having other disturbing symptoms that you cannot figure out, it may indicate you have a weak immune system. This frequency video will help to boost your…

  Lymfatické poruchy
  https://www.youtube.com › watch?v=zhs1S9Hgh3I
  Lymphatic Diseases – Spooky2 Rife Frequencies – YouTube
  The benefits are obvious: 1. True stereo, high sample-rate sound quality, with zero audio loss and astounding clarity. 2. Multiple frequencies broadcast simultaneously, producing beautiful, healing…

  Lymfatická drenáž – cirkulácia
  https://www.youtube.com › watch?v=WlL-J7wVBmY
  Healing Frequency for Lymph Drainage Circulation – Spooky2 … – YouTube
  6. 7. 2021The fluid in the lymphatic system helps remove waste and toxins from the bodily tissues. If it gets blocked, your lymphatic system will be affected. This frequency video will help to: ☑️ Maintain…

 12. Danny Kollár – video z 29.7.2022
  banky – digitálna mena – uhlíková stopa – sociálne kredity..

  https://cz24.news/danny-kollar-neuveritelne-boom-vsechno-odhaleno-v-kostce-nutno-videt-video-sk-10-min/

  P.S. Už má príliš veľa sledovateľov (cca 100 tis.), takže už je na čiernej listine NAKA.

 13. ….ďakujem moc za všetky ozaj dôlež.informácie…od D.Kollara je to riadne v skratke vysvetlené….a videá na youtube sú zauj. …..

Pridajte komentár

*