9 účinných prírodných terapií na rakovinu, ktoré váš lekár pred vami tají


Print Friendly, PDF & Email

liecebne-terapie-na-rakovinu

Ste fanúšikom zdravia? Prečo nie? Myslíte si, že je nelegálne liečiť choroby pomocou stravy, a že povolené smie byť je iba to, čo vám povedia v medicínskych žurnáloch?

Možne ste už niekedy zaznamenali správu o tom, ako štátne úrady zakázali nejaký prírodný produkt, pretože tvrdil, že niečo lieči, no podľa zákona to tvrdiť nesmel.

Áno, je to preto, lebo jedinou legálnou cestou, ako vyhlásiť niečo za liek a bohato na tom zarobiť, je nasledovná:

 1. Vytvoríte v laboratóriu nejakú syntetickú chemikáliu, ktorá spôsobuje hrôzostrašné vedľajšie účinky.
 2. Následne zaplatíte úradom milióny, aby vám túto látku schválili.
 3. Potom za odmenu je dovolené aj vám na nej zarobiť. Miliardy.

Bohužiaľ, táto metóda zahŕňa upísanie vašej duši diablovi, respektíve medicínskej mafii, ktorá vás potom kontroluje a vedie falošnú „vojnu s rakovinou“.

Ide totiž o vojnu, ktorá namiesto liečby spôsobuje viac mutácií ľudských buniek a napokon každého privedie do hrobu.

Chcete sa aj vy na tomto podieľať?

Ak nie, tak potom tu pre vás máme 9 overených liečebných terapií na rakovinu. Navyše, všetky boli potvrdené ľuďmi, ktorí pred tým rakovinu mali, no dnes ju už nemajú.

A pssssst, medicínsko-industriálnemu komplexu o tom nehovorte!

1. Kurkuma

Kurkuma predávaná v západných krajinách obsahuje veľké množstvo olova a tiež je neraz kontaminovaná patogénnymi baktériami.

Kupovaním lacnej kurkumy môžete zvýšiť záťaž tela ťažkými kovmi či mikroorganizmami, ktoré podporujú rast rakoviny.

Robte preto presný opak. Zožeňte si kvalitnú kurkumu v bio kvalite alebo kurkumovú tinktúru s vysokým obsahom phytonutrientom kurkumínom a vybudujte si prirodzene silnú imunitu.

Viac o kurkume, jej účinkoch a spôsobov užívania nájdete v týchto našich článkoch: tu, tu, tu, tutu.

2. Olej z konopných semienok

Lisovanie konopných semienok za studena produkuje jeden veľmi dôležitý olej, ktorý je našťastie legálny a dá sa kúpiť už aj na Slovensku a v Čechách.

Predávajú ho mnohé obchody so zdravou výživou a dokonca aj niektoré supermarkety.

Má vysoký obsah esenciálnych mastných kyselín a neobsahuje psychoaktívnu látku THC, ktorú vyznávajú užívatelia fajčenia marihuany (preto je tento olej legálny).

Konope je dnes považované za superpotravinu kvôli jej jedinečnému pomeru omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Navyše obsahuje až 5% čistej GLA, čo je ešte viac ako v Spiruline.

Po tisícročia sa olej z konopných semienok používal v rôznych elixíroch a medicínskych čajoch. Má antimutagénne účinky a chráni pred genetickým poškodením spôsobovaným voľnými radikálmi.

Zrejme ho ale neuvidíte na transparentoch alebo plagátoch počas rôznych pochodoch organizovaných tradičnými onkologickými charitami (napojenými na medicínsko-farmaceutický komplex) či iných „pochodoch za liek na rakovinu“.

3. Huby reishi, maitake, shitake a agaricus blazei murrill

Tieto huby tiež zrejme neuvidíte ako súčasť šalátov v reštauráciách či naporciované a zabalené vo vašom bežnom obchode s potravinami.

Navštívte radšej obchody so zdravou výživou alebo si zadovážte doplnky stravy v podobe sušených húb či extraktov predávaných v kapsuliach. Napríklad tieto na Slovensku alebo tieto v Česku.

Taká huba reishi sa na Ďalekom východe používa počas posledných dvoch tisícročí. V Číne ju volajú „huba nesmrteľnosti“.

Pri pravidelnom užívaní znižuje vysoký krvný tlak, zlepšuje funkciu nervov a buduje schopnosť vydržať dlhodobú zvýšenú fyzickú aj mentálnu záťaž.

S uvedenými medicínskymi hubami však môžete vyliečiť aj rakovinu či cukrovku. Len o jej skvelých účinkoch nehovorte nemocničnému personálu alebo miestnym novinám, pretože vás nahlásia medicínskej mafii.

Keď začnete rozprávať o dôležitých polysacharidoch a saponínoch, ktoré znižujú delenie buniek rakoviny pľúc, kasy onkológov prestanú brnčať a preto vás pošlú domov (tentokrát však žiť, nie umrieť!).

4. Melatonín

Haló, zametači voľných radikálov! Vedeli ste, že poškodenia, ktoré spôsobili voľné radikály, môžete naprávať aj počas noci, keď spíte?

Je to skutočne pravda. Od svojho objavu v 50. rokoch minulého storočia sa melatonín ukázal ako naozaj všestranná molekula s antioxidačnými vlastnosťami.

Liečba osteoporózy

Množstvo výskumov preukázalo dôležitú úlohu melatonínu pri obrane proti viacerým druhom voľných radikálov poškodzujúcich bunky. Melatonín má na ne totiž až o 200% silnejší účinok než vitamín E.

Znižuje oxidatívny stres a tiež sa zistilo, že je dokonca mocnejší než glutatión (matka všetkých antioxidantov) a vitamín C. Medzi najčastejšie choroby spôsobované voľnými radikálmi patria práve srdcovo-cievne ochorenia a rakovina.

Telo prirodzene produkuje melatonín v mozgu. Ak ste však diabetik alebo máte nad 55 rokov, tak potom ho budete potrebovať dopĺňať v podobe doplnkov stravy.

Spýtajte sa na neho vo vašej lekárni alebo obchode s doplnkami stravy.

5. Reálna minerálna voda bez obsahu fluóru s pH nad 8,8

Ak práve bojujete s rakovinou, zrejme zúfalo potrebujete zvýšiť vaše pH z kyslého do zásaditého pásma.

Takmer každý nutričný poradca na planéte vám povie, aby ste jedli veľa surovej bio zeleniny a ovocia a pili veľa vody.

Najlepšia je však pravá minerálna voda s vyšším pH, ktorá vám pomôže obnoviť acidobázickú (pH) rovnováhu tela.

6. Sóda bikarbóna

Presne tak – je to tá lacná vec, ktorú kúpite v každých potravinách. Jednoducho nasypte 1 čajovú lyžičku sódy bikarbóny do pohára vody, zamiešajte a vypite (maximálne 3 čajové lyžičky denne).

Podobne ako zásadité minerálne vody, aj sóda bikarbóna pomôže udržať vaše telo zásadité. A ako vieme, rakovina v zásaditom prostredí nedokáže prežiť aj keby neviem ako chcela.

Keď majú vaše bunky dosť kyslíka a nachádzajú sa v nekyslom prostredí, rakovina jednoducho nemá šancu.

No a keďže sóda bikarbóna je tak jednoduchá, priam až triviálna vec, preto o nej nikdy nebudete počuť z úst vášho lekára či onkológa. Ak by sa nejaký predsa len našiel, nepotrvá dlho a úrady ho prídu zavrieť.

Zo sódy bikarbóny sa totiž nedajú vytiahnuť žiadne zisky pre medicínsky establišment mafiánskeho štýlu.

O sóde bikarbóne sme písali podrobnejšie tu, tutu.

7. Bio cesnak

Porazte patogény s pomocou viac než 200 biologicky aktívnych látok!

Existuje jeden špeciálny enzým nazývaný ornitín dekarboxyláza, ktorý používajú zmutované bunky na svoje delenie. Vy však dokážete tento enzým zablokovať a odstrihnúť tak rakovinové bunky od jeho dodávok.

Tušíte správne, je to s pomocou cesnaku. O koľko ľahšie je poraziť rakovinu, keď nemá žiadne palivo?!

Ale pozor, cesnak musí byť surový a čerstvo popučený (aby sa v ňom aktivovali všetky potrebné látky). Môžete si z neho pripraviť aj elixíry alebo liehové výluhy, ako napríklad tento.

8. Marhuľové jadierka a vitamín B17

Možno ste už počuli o kyanidovej kontroverzii v spojení s marhuľovými jadierkami.

Je to konšpiračná a klamlivá správa, ktorá má za cieľ odradiť vás od tejto veľmi efektívnej liečebnej terapii na rakovinu.

Tisíce ľudí úspešne použili marhuľové jadierka na vyliečenie rakoviny bez žiadnych vedľajších účinkov.

Ten kyanid zo stašidelných správ je totiž ten kyanid, ktorý cielene zabíja rakovinové bunky, nie vás. Nedovoľte medicínskej mafii, aby vás zastrašila a odoprela vám dlhovekosť.

Viac o vitamíne B17 (účinnej látke marhuľových jadierok) sa dočítate tutu.

9. Konopný extrakt

Konopnému extraktu sa niekedy hovorí aj konopný olej, no technicky presnejší názov je konopný destilát.

Prvým rozdielom medzi ním a olejom z konopných semienok je ten, že sa nezískava lisovaním semienok, ale destiláciou listov a kvetov.

Druhým rozdielom je, že tento extrakt už obsahuje pomerne veľa psychoaktívnej látky THC a preto je v mnohých krajinách, vrátane Slovenska, nelegálny.

Podrobnejšie o extrakte z konope a spôsobe jeho výroby sa dozviete v tomto článku.

Otec modernej medicíny Hippokrates objavil liečivé účinky konope už v dobe 400 rokov pred naším letopočtom. Dokonca aj starovekí Egypťania, Peržania a Gréci používali konope na medicínske účely.

Súčasná medicína je však príliš pomalá, zrejme zámerne, v uznaní jeho liečebných vlastností a to nielen pri rakovine, ale aj mnohých iných chronických ochoreniach.

Stop Candida

Spracoval: Badatel.net, Zdroj: complete-health-and-happiness.com

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. liečiteľ

  Pekný článok ako aj iné predošlé,len tu k tomu je treba upozorniť na niektoré dôležité postupy pri liečení rakoviny.

  Pri liečení rakoviny nap. žalúdka, pričom rakovinu spôsobil helikobakter pylori poleptaním sliznice s následnými vredmi,najprv sa musí chorý zničiť helikobakter šetrnejším CDS,nie MMS len za krátkych 7-8 dní a zároveň môže brať Gastrooptimal,ktorý tiež dokáže zničiť helikobakter ale do 30 dní.
  Gastrooptimal spolu z aloe vera urýchli hojivý proces žalúdka,ktorý je pri liečení rakoviny veľmi dôležitý.
  Zároveň chorý berie prípravok na vyliečenie rakoviny Grapee Seed,alebo Kurkumu – kurkumín a pri správnom dávkovaní a dole uvedenej diete za 40 dni je z rakoviny vyliečený.

  Podobne je to pri rakovine pľúc následkom chlamýdií, hemophilus , rakovine hrubého čreva, pri rakovine krčka maternice vírusového pôvodu HPV,cysty bakterialného či iných pôvodcou parazitov sa musia bezpodmienečne zlikvidovať.

  Čo sa týka liečenia rakoviny MMS/ CDS,tak tu je 100% úspech vyliečenia zaručený pokiaľ sa prípravky správne užívajú. Mame s nimi najlepšie skúsenosti,len chorý na rakovinu pri užívaní MMS musí zostať na počte kvapkách,aby z nich nemal hnačku. CDS hnačku nespôsobuje,ale jeho úspešnosť vyliečenie všetkých druhov rakoviny je 97%,u MMS je 100%.

  CDS dokáže v pomerne v krátkom čase zničiť všetky vírusy,baktérie,plesne-huby a iné parazity.

  Spomenuté horké jadierka jadierka B -17 rakovinu absolútne nikdy nevyliečia a brať ich vo väčších dávkach otrávíme rakovinové bunky, ale i seba.
  Pri 5 ích zjedených jadierkách nám vznikne škodlivosť 5% a liečia len 25% naproti kurkume ktorá ma liečivý účinok až 96%.

  Čo sa týka najlepších injekcií B-17,tak tie majú úspešnosť vyliečenia rakoviny 80% naproti kurkumíne, Grappe Seed,Koreňu púpavy a MMS je zaručený úspech 100% a z dôverou možno o nich povedať,že sú skútočnými bojovníkmi proti rakovine každého druhu.
  Okrem nich sú vo svete i ďalšie prípravky so 100% úspešnosťou,ale kvôli dostupnosti a ich nízkej cene uvádzame práve tie.
  http://rakovina.nazory.eu/rubriky/vitamin-b-17

  Huby reishi, maitake, shitake a agaricus blazei murrill sú tiež vynikajúcimi bojovnikmi proti rakovine a so 100% úspešnosťou vylieči z nich huba Reishi.
  Huba Maitake 78%, huba Shitake 98% a agaricus blazei murrill ma 86% úspešnosť vyliečenia rakovín.

  Jednoducho povedané,že tie čo majú nižšiu úspešnosť vyliečenia rakoviny nedokážu vyliečiť každý druh rakoviny,ale niektoré druhy rakoviny zas vyliečia tiež so 100% úspešnosťou.

  Olej z konopných semienok ( napr. z technickej konopy bez THC) ma úspešnosť vyliečiť ďaleko menej druhy rakovín a to len 41% a preto ho možno použiť len ako podpornú liečbu,alebo na iné choroby.
  Naproti tomu zakázaný olej konopný (fenixové slzy,či kvapky,priškyrica) s obsahom THC/CBD je úspešný na vyliečenie rakoviny 96% ale jeho širokospektrálne liečivé účinky zvládnu i ďalšie množstvo chorôb.

  Soda bikarbona ústne podávaná na rakovinu je prislabá len 38%,ale ako podporná liečba svojou zásaditosťou je dobrá.
  Soda bikarbona podavaná injekčne presne na miesto nádorového ložiska je už výkonejšia až 99% úspešnosťou vyliečenia z rakoviny.

  Melatonín tiež nemá zanedbanú úspešnosť so 62% a lieči podobne ako látka THC.

  Cesnak tiež ma schopnosť vyliečiť rakovinu s 52% úspešnosťou,ale ako podporný s dobrou prevenciou tiež ma čo povedať.

  Čočoriedky sú tiež skvelým bojovníkom rakoviny a ich úspešnosť vyliečenia z rakoviny je tiež rovných 100%, len chorý by ich musel denne spapať 250 g. alebo vyrobiť z nich extrat a podávať ho v menšom množstve.

  Trpiaci na chorobu rakovinu si musia najprv uvedomiť,zamyslieť sa nad tým,z čoho tu chorobu dostali a pri liečení a do budúcnosti sa vyvarovať ich dôsledkov..
  Najprv si musia celé telo poriadne detoxikovať (doslovne vyprať) rôznymi detoxikáčnymi prípravkami napr. spirulinou.z množstvom zeleniny.
  Ak sa chorí na rakovinu chcú skoro vyliečiť,nesmú i naďalej kŕmiť rakovinové bunky všemožnými cukrami,ktoré sú od nich závislé a sladiť si len sladidlom /stevia./
  Chorí na rakovinu počas liečenia by mali skoncovať z bielou múkou a jej všetkými produktmi, a nahradiť ju celozrnými,najlepšie bez lepku. Z obilnín je najzasaditejšie proso a amarant.Amarant múka,alebo amarantové zrniečka jesť ako prílohu ma najvyšší uzdravovací účinok zo všetkých.

  Cukry a biela múka najviac prekysľujú celé telo tvorbou KYSELINY OCTOVEJ a tým sa so žiadnej choroby chorý nevylieči.

  Chorí na rakovinu nesmú jesť ťažké bravčové a hovädzie pečené v trúbe,vyprážané,mastné a vnútornosti. Všetko to ma obsah purinových látok z ktorých sa tvorí kryštalická KYSELINA MOČOVÁ a z nej len ďalšia pohroma prekyslenia a len zdanlivé pomalé liečenie z každej choroby a skôr žiadne a tobôž nie z rakoviny.

  Je treba sa zbaviť všetkých údenín aj údených syrov z ktorých sa následne tvorí KYSELINA DUSIČNÁ.

  Chorí na rakovinu sa musia vyhnúť veľmi ťažkým dlhým svalovým záťažiam,pri ktorých svaly produkujú prekyslenie KYSELINOU MLIEČNOU.

  Chorí na rakovinu nesmú piť sladené, sýtené oxidom uhličitým CO2 a kolu už absolútne nie ani zdraví,ktorá tvorí kyselinu FOSFOREČNÚ a UHLIČITÚ.

  Bravčové mäso s následnou tvorbou KYSELINY SIROVEJ tiež chorému neprospieva a namiesto neho zaradiť do jedálnička dary mora.

  KYSELINA ACETYLSILYCOVÁ je z užívania z chemických liekov chorých ničí .

  Chorí na rakovinu nesmú jesť niektoré druhy kyslých ovocí.

  Celková strava stava kyslosť zásada by mala byť vo vhodnom pomere 80% zásaditá a 20% kyslá strava a lepšie i menej.

  Chorým na rakovinu nesmú chýbať dôležité minerálne látky a vitamíny,preto by mali užívať denne aspoň dajaký univerzálny komplex napr. Mega Komplet 3 krát denne.

  Chorí na rakovinu musia piť denne dostatočné množstvo mäkkej čistej vody a iných zdravých tekutín, koľko? Svoju váhu si podeľte 30 tími a výsledok bude príjem denných tekutín.

  Chorí na rakovinu MUSIA mať dennú FYZICKÚ AKTIVITU, bez nej sa prekysľuje A LEN MÁLO OKYSLIČUJE celý organizmus a potením sa pri tom aj DETOXIKUJE.

  Chorým na rakovinu pomáha pitie zelených čajov priemerne 1.2 litrov denne.

  Pre ranný štart je dobrý vhodný napoj šťavu z polky citrónu a prášku kurkumy 2-3 dl vody a duhu polku citrónu využijeme tak popoludní.

  Pri liečení rakoviny extrasty prípravkov berieme o 2 tabletky či kapsuly viac ako je uvedené na ich etiketách. Deti samozrejme menej podľa hmotnosti. Extrakty nie sú škodlivé.

  Skoré uzdravenie.

  • Pre ranný štart je dobrý vhodný napoj šťavu z polky citrónu a prášku kurkumy 2-3 dl vody a duhu polku citrónu využijeme tak popoludní. – Je to vhodné pre chorého, alebo myslíte pre zdravého? Koľko prášku kurkumy? vdaka

   • liečiteľ

    Leka,
    preventívne postačí 1g (1000mg),pri ťažších chorobách ako sú cukrovka treba brať denne 8 g a lepšie je rozdeliť to na 3 krát denne po 2,7g.
    Na rakovinu 7 g denne a tiež to rozdeliť na 3 krát denne.

    Dávkovanie je určené pre cca 80 kg osobu. Pre inú hmotnosť je treba urobiť približný prepočet.
    Citrónová šťava z jedného citrónu denne úplne postačí.

  • to vsetko plati aj pri No-Hodgkingovom syndrome? (rakovina lymfatických uzlin)

  • B17 z pohľadu pani profesorky Struneckej

   Z knihy Doba jedová do Struneckej a Patočku:
   Vitamin B17 – amygdalin/laetril a rakovina:
   Tomuto vitaminu, o kterém si ani nejsme zcela jistí, že je to
   opravdu vitamin, budeme věnovat poněkud více pozornosti
   a místa, protože o něm se u nás v učebnicích ani v časopisech
   zpravidla nepíše. Amygdalin čili laetril, označovaný také za vitamin
   B17, může vzbuzovat naděje mnoha tisíců nemocných rakovinou.
   Někteří léčitelé začali propagovat odvážnou teorii o rakovině
   jako nemoci z nedostatku amygdalinu a šíří se pověst laetrilu
   jako léku, který zabíjí specificky pouze rakovinové buňky. Název
   amygdalin je odvozen od jeho výskytu v hořkých mandlích.
   To že nemáme jíst víc než pět jader z meruňkových pecek, nás naučily
   maminky hned po válce, kdy nebylo příliš mnoho dobrot,
   a tak jsme rozbíjeli i pecky z meruněk. Hořká chuť je chuť kyanidu
   – prudkého jedu. Otrava kyanidem je rychlá a účinná. Myšlenku
   o tom, že kyanid zabíjí rakovinové buňky, tedy pochopit dokážeme.
   Ale můžeme si být jistí, že kyanid z amygdalinu neotráví
   zdravé buňky, nebo dokonce i nás?
   Někteří oponenti této teorie (mezi které patřím i já) namítají,
   že amygdalin nesplňuje podmínky pro to, aby byl považován
   za vitamin. Nebyla nalezena žádná reakce ani žádný fyziologický
   proces, pro který by byl amygdalin nezbytný. Zastánci alternativní
   léčby laetrilem tvrdí, že laetril prochází žaludkem a trávicím
   ústrojím nerozložený, je ve střevech vstřebán do krve a dopraven
   krevním oběhem do nádorové tkáně. Teprve tam prý dochází
   působením enzymu specifického pro nádorové tkáně k jeho rozkladu
   a jedovatý kyanid, který se v tomto procesu uvolní, by měl
   zabít nádorové buňky. O tom, že se laetril nerozloží již v žaludku,
   se dá pochybovat. Když se totiž podával psům, šest z deseti
   nepřežilo výživu obsahující dávky srovnatelné s terapeutickými
   dávkami u lidí. Příznaky postižení dýchacího a oběhového systému
   i neurologické projevy ukazovaly jednoznačně na otravu
   kyanidem.
   V odborné literatuře se uvádějí i případy náhlého úmrtí několika
   dětí a sedmnáctileté dívky po spolknutí preparátů amygdalinu.
   Je popisován případ 68leté ženy z Austrálie, která byla hospitalizována
   s příznaky otravy kyanidem hned po spolknutí první
   dávky laetrilu (3 g) , nebo otrava ženy z Irska (32 let) , která užívala
   laetril k terapii rakoviny prsu. Zastánci léčby amygdalinem
   však poukazují na to, že tyto případy jsou ojedinělé, vzhledem
   k desítkám tisíců těch, kteří laetril užívají.
   Odpůrci vitaminové teorie zase upozorňují na možnost chronické
   otravy kyanidem po dlouhodobém užívání laetrilu jako
   suplementu a uvádějí varovný příklad z Nigérie. Obyvatelé Nigérie
   konzumují kořeny manioku, které obsahují jinou sloučeninu
   s kyanidem – linamarin. Udává se, že s konzumací manioku
   souvisí zvýšený výskyt kretenismu s mentální retardací a onemocnění
   pohybového aparátu. Maniok jedlý, známý jako sladký
   brambor, tapioka, yuca či kasava, představuje pro obyvatele tropů
   jednu z nejdůležitějších rostlin. Poskytuje totiž jedlé kořenové
   hlízy, využívané podobně jako brambory.
   Laetril nebyl dosud uznán americkým FDA j ako lék. Je užíván
   pouze alternativní medicínou (http:/ /www. 1 cure4cancer.
   com/) a v některých státech USA hrozí lékařům za jeho doporučení
   k léčbě vězení. Ve vědecké literatuře tak existují především
   pozorování pacientů , kteří se pro užívání laetrilu rozhodli
   dobrovolně, byli sledování lékaři, nebo museli vyhledat lékařskou
   pomoc z důvodu otravy kyanidem. Přesto můžeme nalézt
   na stránkách PubMed více než 550 vědeckých prací o laetrilu/
   amygdalinu (http:/ /www. ncbi.nlm.nih.gov / pubmed?term=laetrile%
   20amygdalin) .
   Po objevu laetrilu a pod tlakem zastánců jeho příznivého působení
   v léčení rakoviny proběhly v USA dvě oficiální klinické
   studie: V roce 1980 zorganizoval Národní ústav pro rakovinu
   (NCI) klinické testy ve čtyřech velkých lékařských centrech. Druhá
   velká studie proběhla na slavné klinice Mayo, kde skupina
   lékařů podávala laetril v kombinaci s vitaminy a enzymy celkem
   1 78 pacientům s rakovinou. Bohužel obě tyto studie došly k závěru,
   že laetril nezpůsobil ústup rakoviny, neprodloužil dobu
   přežití pacientů, nezlepšil jejich symptomy a ani nepomohl
   pacientům zvýšit váhu. Naopak, u mnoha pacientů se objevily
   symptomy otravy kyanidem a obsah kyanidu v jejich krvi se blížil
   k nebezpečným hodnotám. Tyto studie tedy vedly k zákazu používání
   laetrilu v USA jako léku.
   Závěr .
   Z mého pohledu je dobré vědět, že příroda nabízí určitý selektivní
   zabiják na rakovinové buňky, ale osobně bych dala
   přednost jeho občasnému preventivnímu požívání v přírodní
   podobě v potravinách, kde platí: „Všeho s mírou! “
   To není nic těžkého, protože amygdalin obsahují kromě
   zmiňovaných pecek také jadérka z jablek. Můžeme si v zimě
   vařit čaj z vykrájených „ohryzků“ od jablek. Amygdalin obsahují
   i všechny bobulovité plody, které jsou zdravé z mno- ‚
   ha dalších důvodů – borůvky, brusinky, j ahody, černý rybíz,
   ostružiny, dále různé fazole, čočka a boby, proso, čirok, různé
   ořechy, špenát. Občas si můžeme uvařit sladké brambory,
   které jsou i v našich obchodech. Pojídáním těchto potravin
   se kyanidy neotrávíme a obsažený amygdalin třeba přispěje
   k záhubě dřímajících rakovinových buněk v našem těle.
   Pro ty, kteří jsou v takové fázi svého boje s rakovinou, že se
   rozhodnou tuto terapii zkusit a zakoupit si zahraniční preparáty,
   je dobré vědět, že by měli mít určitou garanci kvality
   od výrobce: Laetril vyráběný a patentovaný v USA j e
   synteticky připravený amygdalin, zatímco laetril z Mexika,
   kde je oficiální medicínou povolen, se připravuje z rozdrcených
   jader z meruňkových pecek. Existují však i varování,
   že některé mexické výrobky obsahují bakterie a další kontaminující
   látky z procesu jeho výroby. Oslovila jsem také svého
   spolupracovníka, neurochiturga a odborníka v riutriční
   medicíně profesora Russella Blaylocka z Mississippi v USA,
   s dotazem, zda by léčbu laetrilem doporučil mojí přítelkyni.
   Blaylock, autor knihy „Natural Strategies for Cancer Patients “
   (Přírodní strategie pro pacienty s rakovinou) napsal:
   „0 působení tohoto extraktu z vědecké literatury toho víme
   dosud málo. Vím o několika pacientech, jejichž stav se zlepšil,
   ale o žádném, který by se vyléčil. Existují lepší alternativy,
   jak se bránit rakovině prsu, a způsoby, jak ji léčit přírodní
   cestou, nejlépe kvetcetinem, kurkuminem, resveratrolehl
   a berberinem. Mimořádně důležité je vynechání železa (zejména
   červené maso) – o kterém bylo prokázáno, že růst
   mnoha typů nádorů podporuje. “
   Liečba rakoviny pomocou vitamínu B17
   http://www.vitaminy-mineraly.estranky.sk/stranka/vitamin-b17

   Toxické dôsledky prudkého jedu kyanidu pre ľudský organizmus sú známe nielen biochemikom,ale i širšej laickej verejnosti s následkom poškodenia zdravia, kómy až po istú smrť, preto sa nikdy neliečime horkými marhuľovými jadierkami hlavne pri rakovine nie,pri ktorej je treba prísne dbať na lieky a stravu bez absolútnych jedov!

   Kyanid je silný jed (akútna toxicita LD50 je odhadovaná na 2 – 3,3 mg/kg telesnej hmotnosti perorálne, teda asi 150 – 250 mg KCN pre osobu telesnej hmotnosti 75 kg[2]), ktorý blokuje primárne (ako aj kyanovodík a iné ionizované kyanidy; vlastným jedom je kyanidový anión, CN-) bunkové dýchanie ireverzibilnou blokádou cytochrómoxidázy c (aa3), jedného z kľúčových enzýmov bunkového dýchania na mitochodriálnej membráne; kyanidové anióny vytvárajú veľmi stabilný komplex s oxidovanou formou cytochrómoxidázy c, konkrétne s jej centrálnym železitým katiónom, Fe3+:

   [FeIII+Ln] + 6 CN- → [FeIII+(CN)6]3- + n L

   Touto reakciou sa cytochrómoxidáza c blokuje a znemožňuje sa ďalšie využitie kyslíka a elektrónový transport na mitochondriálnej membráne. Toto vedie k veľmi rýchlo nastupujúcej bunkovej hypoxii. Najrýchlejšie postihnuté sú tkanivá s vysokou spotrebou kyslíka, t. j. hlavne mozgové tkanivo a myokard, čo má za následok pri dostatočnej dávke rýchlu smrť v dôsledku paralýzy vitálnych centier v CNS a následne i srdečného svalu. V dôsledku potlačenia aeróbnych procesov dochádza k prevahe anaeróbnych procesov, čo má za následok metabolickú (laktátovú) acidózu. Uvádza sa, že kyanid draselný chutí ako horké mandle.

   Pri zjedení 25 marhuľových jadierok u deti môže nastať koma až smrť!

   Marhuľové jadierka podľa známych prípadov niekoľkých jedincov im liečenie rakoviny nielen,že nepomohlo,ale i dokonca zhoršilo zvlášť z nich pan 30 s rakovinou žalúdka,pri čom musel urýchlene liečbu prerušiť kvôli nevoľnosti,zhoršeným bolestiam a celkovej slabosti a následne sa detoxikovať a z rakoviny sa vyliečil pomocou CDS.

   Preto sa tiež stotožňujem s názorom pani profesorky Struneckej.

   Na webe cancertutor.com odborník konfrontuje mýty so skutočnosťou, ale aj upozorňuje, že najmenšia dávka marhuľových jadierok denne je 16. Aby to malo aspoň nejaký zmysel. Odporúčaná je 24 – 40 kusov.

   V obchode som si prečítal veľmi skromnú etiketu na balení marhuľových horkých jadierok s obsahom B -17 od sk distributora.
   Dávkovanie: 5 -10 jadierok pri prevencií.
   3 – 50 jadierok denne pri ochorení.

   24 skonzumovaných jadierok predstavuje toxicitu denne do 25%, nie každý ho rovnako znáša. Pri rakovine je imunita zhoršená a z toľkého návalu jedu kyanidu sa telo nedokáže ubrániť bez následkov.
   Pri skonzumovaní 40 marhuľových jadierok je denné poškodzovanie zdravia toxicitou už značné 39%.
   Pre porovnanie 1 bravčový rezeň nám spôsobí toxicitu 23%, A organizmu to trvá najmenej 2 dní kým sa zbaví z neho všetkej toxicity. Ak by sme jedením rezňov pokračovali denne,tak sa organizmus nijako nestihne vyrovnať s detoxikáciou a následnými škodlivými radikálmi a tak vzniká problém s názvom choroba.

   Žiadaná látka
   Extrakciou amygdalínu z mäkkých marhuľových jadier doktor Kebbe získal v roku 1952 laetril.
   Amygdalín sa mu štruktúrou najviac podobal do skupiny vitamínov B, a keďže ich v tej dobe bolo známych 16, Ernst Kebbe sa rozhodol, že amygdalín bude vitamínom B17.
   Laetril extrahovaný z amygdalínu z marhuľových jadier podaný injekčne už neobsahuje žiadnu toxicitu ako marhuľové horké jadra a rakovinu ním možno vyliečiť až u 80% druhov rakovín.

   Dnes na vyliečenie všetkých druhov rakovín so 100% úspešnosťou na začiatku postihu až posledného stupňa s rakovinou môžme s určitosťou sa vyliečiť rakovinovou dietou a dostupnými lacnými prírodnými prípravkami:

   1/ KURKUMA -75 kg/ 7,5g denne rozdeliť na 3 krát denne
   2/ KURKUMÍN – 75 kg/ 6 tbl denne rozdeliť na 3 krát denne
   3/ GRAPE SEED – 75 kg/ 6 kapsúl denne s najvyššou gramažou na trhu
   4/ KOREŇ PÚPAVY – 75 kg/ 7,5 g koreňa v prášku a tiež ho rozdeliť na 3 krát denne, je dostupný na trhu
   5/ LYZÍN PROLÍN + VITAMÍN C 6 tabletiek denne rozdeliť na 3 krát denne a vitamín C 650 mg najlepšie v práškový a rozdeliť ho na 3 krát denne. Lyzín Prolín je dostať v jednej tbl spolu.
   6/ HUBA REIHSI – podľa protokolu
   7/ MMS – 75 kg/ 6 kvapky v jednej dávke 8 krát denne každú hodinu
   8/ CDS – 75 kg/ CDS – 1000 ppm 18 ml v jednej dávke 8 krát denne každú hodinu.
   Pre deti je treba starostlivo dávkovanie určiť presne podľa ich hmotnosti
   Prípravky a dávkovanie sú osvedčené po viacerých skúsenostiach a po presnom a správnom dávkovaní ich užívania do 1 mesiaca rakovina odíde.

   Je jedno ktorý z 8 prípravkov na vyliečenie rakoviny si vyberieme počas 1 mesiaca liečby. Po dvoch týždňoch znížime dávky o 30% menej a pokračujeme tak do jedného mesiaca.

   Po vyliečení rakoviny po 1 mesiaci ešte pokračujeme v liečbe cca 4 mesiace až 1/2 roka jednou tabletkou denne resp 1 g kurkumy či iba 3-4 kvapkami MMS len raz počas dňa z uvedených prípravkov a zároveň držíme dietu i keď sme už od nej čistí, aby sme rakovine nedali novú šancu sa znova vrátiť a ako poistka nám poslúži strava s množstvom zeleniny,štiav z nich ako liek, nie strava ako jed.

   Maličké deti MMS/CDS nebudú chcieť brať a myslím,že ani kurkumu v prášku niektoré nie rozmiešané s vodou,preto tu treba starostlivo zvážiť výber a podávať im v tabletkách či v maličkých kapsuliach.

   Všetkých 8 prípravkov na vyliečenie rakoviny musia sa brať 1/2 hod pred jedlom kvôli lepšej účinnosti liečenia.
   Užívanie prípravkov spolu s jedlom ich liečivý účinok zníži až o 50% a tak by bolo nutné brať jeden z prípravkov 2 násobné množstvo.

   Skoré uzdravenie!

Pridajte komentár

*