Prečo sa Korčok nesmie stať prezidentom? Lebo ten kryptofašista hlasoval na Rade EÚ za zaradenie Hambálka na sankčný zoznam ako jediného občana SR/EÚ. Bez rozhodnutia súdu mu zničil život!

Čo všetko vyliečia zmrazené citróny, čo tie bežné nedokážu


Print Friendly, PDF & Email

zmrazené citróny

Prečo by ste mali citróny celé zmrazovať?

Nová štúdia po prvý krát ukázala, že lemonoidy (prírodné látky vyskytujúce sa v citrónoch a inom citrusovom ovocí) bránia rastu buniek rakoviny prsníka typu ER+ aj ER-.

Uvedené zistenia poukazujú na dôležitosť citrusového ovocia pri prevencii a znižovaní rizika ochorenia na rakovinu.

Odborníci uvádzajú, že konzumovať by sa mali celé citróny, nielen ich šťava alebo dužina.

A prečo?

Lebo citrónová kôra obsahuje 5 až 10 krát viac spomínaných lemonoidov a ďalších vitamínov v porovnaní so samotnou citrónovou šťavou.

Okrem toho, kôra tiež pomáha telu zbavovať sa toxických látok.

Ako postupovať pri využití celých citrónov

Jednoducho vezmite celý bio citrón (lebo kôra bežných je postrekovaná), pre istotu však aj ten umyte vo vlažnej vode a vložte do mrazničky.

Po zmrznutí ho potom veľmi ľahko postrúhajte.

Následne postrúhaný citrón pridajte do zmrzliny, polievky, špagiet, cestovín alebo do čohokoľvek iného – fantázii sa medze nekladú.

Zažijete to, že každé jedlo, do ktorého pridáte takýto citrón, bude chutiť oveľa lepšie ako kedykoľvek predtým.

Počkajte, je toho viac…

Citróny sú efektívne nielen ako prevencia, ale aj na ničenie už existujúcej rakoviny. Údajne na ňu majú ničivejší vplyv ako samotná chemoterapia.

Samozrejme, v médiách ste o tom nepočuli, pretože farmaceutické firmy si chcú zachovať monopol na výrobu a predaj onkologických liekov, ktoré im prinášajú ohromné zisky.

Dobrou správou pre vás je, že citróny, na rozdiel od chemoterapie, výborne chutia a nemajú žiadne hrozivé vedľajšie účinky.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Ďalším zaujímavým aspektom citrónov je ich pozoruhodný efekt na cysty a nádory. Niektorí liečitelia dokonca tvrdia, že sú osvedčeným liekom na všetky druhy rakovín.

Tu to však stále nekončí…

Citróny majú tiež silné antibikrobiálne účinky pri bakteriálnych a hubovitých infekciách.

Sú efektívne aj proti vnútorným parazitom a larvám, regulujú vysoký krvný tlak, pôsobia antidepresívnezmierňujú stres a psychické ťažkosti.

Zdrojom týchto informácii je jedna nemenovaná veľká farmaceutická spoločnosť.

Tvrdia tiež, že po vyše 20 laboratórnych testoch uskutočnených od roku 1970 sa ukázalo, že citróny zneškodňujú až 12 typov zhubnej rakoviny, vrátane rakoviny hrubého čreva, prsníkov, prostaty, pľúc a pankreasu.

Pri jednom teste vyšlo najavo, že zložky citrónov boli niekoľkonásobne účinnejšie ako liek adriamycín používaný na spomalenie rastu rakovinových buniek.

Dôležité je aj to, že citróny pôsobia na rakovinové bunky cielene, teda že nijako nepoškodzujú zdravé bunky.

Čo teda robiť do budúcna?

Proces je teda jednoduchý: Zožeňte si bio citróny alebo tie bežné zbavte čo najviac postrekových látok spôsobom, ktorý uvádzame v článku o umývaní ovocia.

Potom ich zmrazte, postrúhajte a pridajte do všetkého čo jete.

Nejde o žiadnu atómovú fyziku…

Príroda nám poskytuje všetko potrebné na to, aby sme boli zdraví. Veľké firmy sa snažia informácie o tom pred ľuďmi skryť a vyrábajú pre nás syntetické chemikálie.

Konzumácia umelých chemikálií potom vyvoláva ďalšie choroby, na ktoré sú potrebné ďalšie syntetické látky. Cyklus sa takto neustále opakuje, čo pre tieto firmy generuje obrovské zisky.

Ak nevezmeme zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk a nevzoprieme sa medicíne hlavného prúdu, zostaneme celý život oklamaní (a chorí).

Stop Candida

Zdroj: Here’s Why You Should Always Freeze Your Lemons

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. hladac_citronov

  No len kde kupit tie nepostriekane citrony?

  • Keďže mám rád kandizovanú kôru citrusov…

   Kúpené umyté citrusy treba na pár hodín nechať plávať v nádobe s vodu a sódou bikarbónou. Sóda je jednak alkalizujúca a pomáha povrch odmastiť od konzervačných olejov „pre krásu a sviežosť“, a tým, že je aj detergentom – pomáha uvoľňovať do roztoku ten bordel z postrekov. Na 10 l vody cca lyžica jedlej sódy.

   Išiel by som na to inak. Mráz pomôže umŕtviť bunky a uvoľniť ich obsah. Tým pádom – mŕtve bunky aj prijmú cukor a kandizujú. Vedľajší produkt – sirup – obsahuje to, čo potrebujeme – na hocičo – do nápojov, cukroviniek, zmrzliny. Kandizovaná kôra je delikatesa.

   Kedysi dávno ako mladý som mal krvácavé stavy ďasien – zubárka mi vtedy poradila trochu bolestivú, ale v priebehu jediného dňa úspešnú kúru – ošúpať si citróny a potierať si tou bielou dužinou ďasná! 100% funguje! Mohla mi predpísať Celaskon – ale načo! Lebo to nie je len o vitamíne C! A záhada – to krvácanie sa nevrátilo. Fakt je, že kôra obsahuje minimálne 10 x viac prírodného vit. C a vit. C pôsobí ako hojič rán, ale taký rýchly a trvalý účinok citrónov „na tvrdo“ som nečakal.

   Dôležité – tá biela dužina citróna neštípe – bolesť ďasien bola len z oderu /tlačenia/ otvorených rán, takže táto biela dužina by sa zrejme dala použiť aj na nebolestivé hojivé obklady popálenín, poleptanej kože a povrchových rán, resp. nehojacich sa rán. ???

 2. Vyskusam .. citrony som vzdy kupoval. Bio nebio, nie vzdy tomu verim, ale tie bio citrony vyzeraju, ze su asi fakt bez postrekov. Skusim pridat do domacej zmrzliny.

 3. O 37 37!

 4. Len či sa mrazom neznehodnotí vit.C…

 5. Prosim kolko toho citronu denne zjest.dakujem

Pridajte komentár

*