Choďte von! Slnko ničí koronavírus 8-krát rýchlejšie, než sa predpokladalo


Print Friendly, PDF & Email

(Virgilio Marin, naturalnews.com) – Výskumníci zistili, že slnečné svetlo deaktivuje nový koronavírus (COVID-19) viac ako osemkrát rýchlejšie, než sa doteraz predpokladalo.

Paolo Luzzatto-Fegiz, profesor strojného inžinierstva na Kalifornskej univerzite Santa Barbara (UC Santa Barbara), preveroval so svojimi kolegami nedávne štúdie, skúmajúce účinky rôznych vlnových pásiem ultrafialového svetla (UV) – konkrétne UVA, UVB a UVC žiarenia – na vírus SARS-CoV-2, spôsobujúci ochorenie COVID-19.

Najslabšie z týchto troch žiarení je UVA, zatiaľ čo najviac energie má UVC.

Ukázalo sa, že ultrafialové lúče dokážu deaktivovať vírusy SARS-CoV-2. Takmer všetko UV žiarenie, ktoré sa dostane k povrchu, je UVA, keďže všetky UVC a väčšinu UVB lúčov absorbuje ozónová vrstva Zeme.

Schopnosť slnka deaktivovať vírusy sa často pripisuje hlavne UVB, ktoré dokáže zabíjať mikróby.

Jedna zo štúdií, ktoré výskumníci analyzovali, napríklad ukazuje, že sa vírus SARS-CoV-2 stáva deaktivovaný, pretože UVB poškodzuje jeho RNA.

Táto štúdia zistila, že UVB svetlo by mohlo deaktivovať vírus v simulovanej sline za asi 20 minút. No štúdia publikovaná o mesiac neskôr po tej predošlej ukázala, že za rovnaký čas by dokázalo deaktivovať vírus aj samotné slnečné svetlo.

To viedlo výskumníkov k podozreniu, že UVB vyvolaná deaktivácia RNA „nemusí byť celým príbehom“.

Slnečné svetlo je možno schopné predchádzať infekciám

Tá druhá laboratórna štúdia ukázala, že slnečné svetlo deaktivuje vírusy v slinách do 10 až 20 minút od expozície, práve tak, ako UVB.

Luzzatto-Fegiz a jeho tím si všimli, že horný limit tohto rozpätia je viac ako osemkrát rýchlejší, než predpovedal teoretický model prvej štúdie. Zatiaľ čo vírusy kultivované v rastovom médiu sú deaktivované viac ako trikrát rýchlejšie, než sa predpovedalo.

V článku publikovanom vo februári v časopise Journal of Infectious Diseases výskumníci napísali, že na to, aby teoretické modely súhlasili so zisteniami laboratórnej štúdie, by musel byť SARS-CoV-2 na UVB niekoľkonásobne citlivejší, než akýkoľvek súčasne známy vírus.

Výskumníci naznačili, že okrem UVB by do toho prípadne mohol byť zapojený ďalší činiteľ. Aktívnejšiu rolu, než sa pôvodne myslelo, by mohlo, napríklad, zohrávať UVA žiarenie.

„Ľudia si myslia, že UVA nemá veľký účinok, no mohlo by reagovať s niektorými molekulami v slinách,“ vysvetlil Luzzatto-Fegiz.

Zbohom vysoký krvný tlak

Tie molekuly by sa zasa mohli stať silne reaktívne a reagovať so SARS-CoV-2, urýchľujúc deaktiváciu vírusu. Tento proces sa bežne používa pri úprave odpadových vôd. Napríklad, v jednej štúdii z roku 2013 použili výskumníci UVA na dezinfekciu odpadových vôd.

Luzzatto-Fegiz so svojím tímom uviedol, že keby sa ukázalo, že SARS-CoV-2 je citlivý na slabšie vlnové dĺžky svetla, potom by slnečné svetlo mohlo byť lepšie schopné zmierňovať šírenie vírusu vo vonkajšom prostredí v širšom rozsahu zemepisných pásiem a hodín dňa, než sa pôvodne myslelo.

Oblasti ďaleko od rovníka zvyknú prijímať malé množstvá slnečného žiarenia, pričom množstvo svetla prichádzajúceho počas dňa za súmraku a na svitaní klesá.

UVA žiarenie môže tiež poskytovať dostupnejšie a bezpečnejšie metódy UV dezinfekcie. Hoci sa dá UVC žiarenie vyrobiť, ide o najpoškodzujúcejšiu formu UV svetla, vyvolávajúcu obavy o bezpečnosť a obmedzujúcu jeho praktické využitia.

„UVC je skvelé pre nemocnice,“ povedala Julie McMurryová, profesorka environmentálnej a molekulárnej toxikológie na Oregonskej štátnej univerzite a spoluautorka článku.

„No v iných prostrediach – napríklad v kuchyniach alebo v metre – by UVC mohlo reagovať s časticami a vytárať škodlivý ozón.“

Yangying Zhuová, profesorka strojného inžinierstva na Kalifornskej univerzite Santa Barbara a ďalšia spoluautorka článku, uviedla, že teraz sú bežne dostupné LED žiarovky, ktoré sú mnohokrát silnejšie než slnečné svetlo.

Tieto žiarovky sa môžu použiť na urýchlenie deaktivácie vírusu, kým UVA lúče môžu byť potenciálne využité na zlepšenie systémov filtrácie vzduchu, s relatívne nízkym rizikom pre človeka.

Celkovo výskumníci odporučili vykonať ďalšie experimenty pre úplné zistenie účinkov rôznych vlnových dĺžok ultrafialového svetla na vírusy umiestnené do rôznych médií.

Záver

Samozrejme, okrem samotného ničenia koronavírusu má slnko aj ďalší veľmi dôležitý vplyv na zdravie človeka. Je ním podporovanie tvorby vitamínu D v koži.

Vitamín D sa ukázal ako kľúčový faktor pre zabránenie vzniku ťažkých foriem priebehu ochorenia COVID-19. Preto si teraz počas jari a leta urobte jeho dostatočné zásoby v tele na nadchádzajúcu jeseň a zimu.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Virgilio Marin, Zdroje: naturalnews.com, rt.com, sciencedaily.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  ….slnko samo osebe odjakživa patrí medzi prirodzený zdroj energie, tak by sme ho mali v rozumnej miere používať čo najviac, ako sa len dá……..je to úplne jedno, či práve teraz alebo v minulosti, či budúcnosti…..slnko vždy patrilo, patrí a bude patriť k základ.potrebám ľuds.života a vôbec života všetkého živého tu na Zemi…..a keď to slniečko spojíme so Svetlom, tak už niet o čom pochybovať, aj bez rôz.vedec.bádaní…….tak potom, až sa začne ,,usmievať“, všetci si ho užívajme čo najviac !……čoskoro pocítime jeho blahodárny vplyv na celý náš organizmus…………….

  • Ak sa nemýlim voľakedy sme hovorili: „Kde nechodí slnko tam chodí lekár“.
   Lenže aj to si myslím, že voľakedy v medicíne nebolo toľko biznisu ako dnes.

   • Viete ze D3 je JED na Potkanov?? Preto to Doktori tlacia,ako aj ine jedy.Cholecalciferol,vyrobeny z Lanolinu,preto treba slnko,aj ked len 5 minut denne . Nove nariadenie od CDC Dnes:: Vaxxovani,nemusia nosit handry na papuliach,ani vo vnutri,alebo vonku a uz je to tuna,Janko

  • Ako moze nicit covid-19,ked vobec neekzistuje??????????????? Samozrejme ze Slnko je zivotne potrebne a kazdy by mal byt denne,kvoli vitamin D, lebo ten vVitamin-D3,je RAT poison- Jed na potkanov,neveris,pozri co to je ; Cholecalciferol,povedz vsetkym,janko

   • Is Your Vitamin D3 Supplement Toxic?
    [Prehľadávať doménu rootcausemedicalclinics.com] https://www.rootcausemedicalclinics.com/health-video/is-your-vitamin-d3-supplement-toxic/
    Yes, rat poison uses cholecalciferol, vitamin D3, because it’s toxic to rats. Rat baits are laced with D3 as it is fairly effective as a poison. It causes anticoagulation, the blood can’t clot and the rat bleeds out. I know, gross. But the important question is, how does this relate to you, a human, taking vitamin D3? Benefits of vitamin D3

   • Milý pán John, toto som nevedela, že D3 vit. je jed. Ja už roky používam D3 vit. v bio olivovom oleji. Nepoužívala som ho veľa, nie každý deň 1 kvapku ale teda musím ešte viac znížiť.
    Ináč pán John veľmi rada čítam Vaše príspevky, idete rozumne k veci, nikoho neosočujete…

    • Vitamín D3 sa v jedoch na potkany používa preto, pretože je to antagonista vitamínu K2, ktorý zabezpečuje zrážanlivosť krvi. Jedy proti potkanom majú formulu, ktorá spôsobuje vykrvácanie do čriev. Teda – D3 podporuje vykrvácanie do čriev. Ide o to, že v organizácii potkanov fungujú tzv. ochutnávači a ostatné sekty ich pozorujú, ako reagujú na každú podozrivú potravu. Preto musí byť pôsobenie jedu natoľko pomalé, aby sa ho nažralo gros potkanieho klanu a hlavne alfa jedinci.

     Teda – treba chápať vyváženosť vitamínov v organizme- nepreháňať to s vitamínom D3, nakoľko je to antagonista K2. Aj vitamín A je pre nás vo vyššej dávke toxický – ak by ste skonzumovali bežnú dávku pečene, ale z medveďa – zomriete!

     Teda – podporné dávkovanie D3 – 1 až 2 tisíc jednotiek /1 až 2 tabletky/ denne sú – najmä cez zimu a pri zákaze vychádzania – profylaxia. Tak si tu netrieskajte hlavu od mantinela k mantinelu.

 2. https://www.naturalnews.com/2021-05-12-post-vaccine-mutant-covid-strain-resistant-vaccines.html
  The post-vaccine mutant covid strain is HERE, and it’s resistant to all current vaccines
  Post vakcinačný meniaci sa covidový kmeň je TU a nie je vzdorujúci všetkým súčasným vakcínam

  The reality, however, is that the “vaccines” are the cause behind the variants.
  Realita je však, že „vakcíny“ sú príčinou za variantami (že to spôsobujú vakcíny)

  Why get vaccinated when the jabs admittedly provide no protection?
  Prečo sa dať očkovať pravdaže keď vakcíny neposkytujú ochranu?

 3. Ďakujeme za ďalší článok. Včera som sa aj opaľovala, dnes je bohužiaľ zima.

 4. https://www.banned.video/watch?id=609c0d094b370b23f403b925
  Americans Are Standing Up To Globalist Dictates
  Američania sa povstávajú proti diktátu globalistov

  • zatial to tuna nevidim,len 97% oviec,poslusnych s dvoma handrami na papuliach a ziadaju,este prisnejsie otroctvo

 5. Jednoduchá

  …milá Jean, presne na toto príslovie som myslela a nakoniec som to nedopísala:-(…..napísala si to za mňa, čítaš mi myšlienky :-)…,…………tak áno, včera bolo tak ,,slniečkovo“, tak si ho správne ,,využila“ :-)……………………………………..

 6. Naša paveda pojednáva o bazálnom a sekundárnom metabolizme, avšak ani ťuk o vnútornom svetelnom metabolizme, keď sa z látok – aj sekundárnych, ale primárne vytvorených fotosyntézou – v našich bunkách uvoľňujú fotóny, a tie vstupujú do ďalších reakcií. V podstate „vieme“ len o tepelnej energii získanej potravou a nevieme – nesmieme vedieť aj o svetelnej energii získanej z rastlinnej potravy. Teším sa na prvé „slnečné“ jahody. To sú moje „žiarovky“.

  • Svetlo, teplo (infračervené žiarenie), mikrovlné žiarenie, rádiové vlny a dokonca aj rontgenové žiarenie – všetko sú to fotóny, len o inej vlnovej dĺžke.

  • Toto ma celkom zaujima. Cize, v skratke, ak budeme konzumovat viac rastlin (organicka zelenina na organickej pode a organickom slnku), tak mame viac, nez len surove kcalorie?

   • Zvieratá, ktoré konzumujú rastlinné produkty – časť tejto fotónovej energie spotrebujú pre seba. Teda – ak konzumujeme prevažne mäso – už túto formu svetelnej /nie chemickej!/ energie nezískame v takom množstve, ako z konzumácie rastlín. Inak – nemám pojem o tom, že by rádiové a rontgenové žiarenie bolo súčasťou fotosyntézy, akurát viem, že existuje viac typov chlorofylov, a špeciálny problém je na rozhraní UV. Teda – rastlina pestovaná za oknom v byte nesmie byť vynesená na slnko, pretože ju to spáli. Potrebuje niekoľko hodín – pol dňa aj deň, na aklimatizáciu v totálnom tieni, aby si preladila enzýmy a farbivá chlorofylu /A, B/ na spracovanie UV – najprv cez odrazené slnečné svetlo. Opačne to problém nie je – myslené nie fatálny, aj keď rastlina môže pociťovať nedostatok energie vyššej frekvencie.

    Dušan – zásadne som sem nechcel pliesť cukry – ale teda aspoň glukóza – ako bazálny produkt fotosyntézy viaže korpuskulárnu energiu fotónov denného svetla, a preto ju primárne potrebuje práve mozog. To „Svitnúť v hlave“ má niečo do seba. Korpuskulárne vyžarovanie fotónov znamená energetický skok /zoskok v zdroji/.

    • “ tak mame viac, nez len surove kcalorie?“ – v kcal sa počíta len energia chemickej väzby – nie kvalita energie. Je to ako s krbom! To jeho svetlo a sálanie sa nedá prirovnať len k tepelnému výmeníku, podlahovému kúreniu. Lepší príklad mi nenapadá. O tom sú aj tepelné ohrievače v blízkosti obličiek – energia z čierneho korenia, zázvoru – celkovo z korenia. Keby si chcel získať len kalórie z lyžičky korenia ako z lyžičky tuku – nemáš nič.

     • Velmi zaujimave, ale mam v tom stale chaos, niekto tvrdi, ze sacharidy su OK (obilniny) a niekto tvrdi, ze nie, pretoze 40-60% europanov nevie spracovat sacharidy (ani obilniny). Obaja su pritom sikovni ludia (napr Planieta a Medved , ale aj mnoho inych) Potom tu mame niekoho, kto vacsinu dna hladuje a konzumuje veci len v 4-6hod okne, a vyzera biedne, ale to nepoviem kto, aby som nikoho neurazil. Cize, nie som si isty, na ktoru kartu stavit svoj jedalnicek, ako keby kazde telo vyzaduje nieco uplne odlisne. Dava mi ale logiku nejest maso z dovodu duchovneho, kedze sa technicky ale aj prakticky jedna o zdochlinu, akokolvek pekne ju nakorenime. Na druhej strane, v nasej zemepisnej sirke a vyske je velmi zlozite dopestovat dost energie (kcal) na prezitie. Obzvlast, ak by som chcel nie cisto sacharidy a nieco aj pestre.. Uz vobec neposmeniem ceny pozemkov, ktore sa vyrabovali na developerske odpady.. (Kto uz dnes moze mat 1000m2 pre rodinu, len na zahradu, na zapadnom SR?)

   • Ano a Vitamin D3 je jed na potkanov:Cholecalciferol,vyrobeny obycajne z Lanolinu(ktory sa moze pouzivat len na kozu,inac je tiez jedovaty)

  • Travnice,druzgavce,atd

 7. https://www.naturalnews.com/2021-05-12-self-replicating-vaccine-labs-us.html
  Most of the world’s laboratories developing self-replicating “weaponized” vaccines are located in the United States
  Voľný preklad:
  Väčšina svetových laboratórii vyvíjajúcich samo replikovateľné „vyzbrojené (čo sa premieňajú na zbraň)“ vakcíny sa nachádzajú v Spojených štátoch

  As “scientists” call for tyranny against anti-vaxxers, for whom do you think self-spreading vaccines are intended?
  Ako „vedci“ volajú po tyranii proti anti vaxerom, čo myslíte pre koho sú samo rozširujúce sa vakcíny určené?

  Väčšina týchto laboratórii je financovaná Billom Gatesom. Takže zaočkovaní rozširujú tieto jedy na nezaočkovaných.

 8. https://tadesco.org/pomaha-caj-z-borovicoveho-jehlici-proti-prenosu-latek-z-vakcin-prectete-si-o-suraminu-kyseline-sikimove-a-jak-si-vyrobit-vlastni-extrakt/
  Pomáhá čaj z borovicového jehličí proti přenosu látek z vakcín? Přečtěte si o suraminu, kyselině šikimové a jak si vyrobit vlastní extrakt

  • Dr. Judy Mikovits tvrdí, že globalisté si dobře uvědomují, že čaj z jehličí je protijedem na covidové depopulační zbraně a tajně jej používají, aby se chránili před morem, který na svět vypustili.

  • Carbon-60,zink,quertenin,etc. Videl som 4 videa (rense.com),kde magnet sa prilepi na vaxovane miesto,ako na KOV???

 9. https://www.brighteon.com/9b570875-d945-48df-97e8-32baefd393fd
  Jeffrey Prather interviews Mike Adams about covid, pine needle tea, Native medicine and more
  Jeffrey Prather hovorí s Mikom Adamsom o covide, čaju z borovicového ihličia, natívnej medicíne a viac

  Toto video bolo včera odstránené z youtube kanálu

 10. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/05/8713-je-potrebne-zastavit-vsetky-ockovania-proti-korone.htm
  Francúzski odborníci bijú na poplach:

  Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!

 11. https://www.banned.video/watch?id=609c473b610f9e249570df2c
  World Awakens to Joint Chicom/Gates Depopulation Operation Through Covid-19 Vaccine Attack
  Svet sa zobúdza ohľadne spoločnej Chicom/Gates depopulačnej operácii cez Covid-19 vakcinačný útok

 12. Jednoduchá

  …o tomto čaji z borov.ihličia mi prišlo viacero správ, rozhodne je to super informácia pre všetkých ľudí……..tá svetelná energia je pre nás tiež veľmi dôležitá, ja sa teším na pekné letné dni………………………

  • aby si mala 100% ucinky musis sa opalovat naha,pod borovicou,stromy tiez vylucuju blahodarne latky,Janko

   • Janko, a to budeme ako opálené pod borovicou? Na zebričky – ihličky? Veď by sa nás aj covid zľakol, keby bol.

    • Nahá pod borovicou – ihličky v prdeli – Janíčko veselý! A potom si prehodíte misionára!

     • Ešte že ťa tu máme, Maroš. No ktože už len by nám poradil niečo drsnoromantickejšie?

 13. https://www.infovojna.sk/article/57-vedcov-a-lekarov-vyzyva-na-okamzite-zastavenie-vsetkych-druhov-ockovania-proti-covid-19
  57 vedcov a lekárov vyzýva na okamžité zastavenie všetkých druhov očkovania proti Covid-19

 14. https://aeronet.cz/news/video-klaus-schwab-jako-sef-svetoveho-ekonomickeho-fora-oznamil-jiz-v-roce-2016-implantovani-podkoznich-a-neuralnich-mozkovych-cipu-ktere-umozni-trvale-pripojeni-cloveka-do-komunikacni-site/
  VIDEO: Klaus Schwab jako šéf Světového ekonomického fóra oznámil již v roce 2016 implantování podkožních a neurálních mozkových čipů, které umožní trvalé připojení člověka do komunikační sítě! Součástí permanentních lockdownů, covidových pasů a sociálních kreditů bude postupné připojování populace do globální sítě! Zánik hotovosti je otázkou několika příštích let, novou směnnou jednotkou se stane digitální kredit! Jakmile dojde k propojení očkovacích, testovacích a bankovních databází, bez covidového pasu už pivo v hospodě nekoupíte!

  • 1000 pravnikov,pod vedenim Reiner Fuelich ,tiez 10 tisic Expertov,zahajilo SUD,proti CDC,WHO,skupine Davos,tiez ohladom PCR tests 855 tisic Doktorov,tiez protestuje

   • Pavelkovych Milan

    Čítal som že Nórsko podalo žalobu a aj Izrael. Žaloby išli k medzinárodnemu súdu a na Norimbergsky tribunál. Lenže výsledok vidím veľmi blede. To tohto podvodu je zapojený celý svet. Takže ilúzie o rozsudkoch si netreba robiť žiadne. Kým bude nejaký rozsudok tak ľudstvo bude zničené, depopulacia planéty bude nezastavitelna…. Preto sa tak tlači na očkovanie, covid pasy a iné vymysli psychopatov z Davosu. Hlavných organizátorov Gates, Fauci, Klaus Schwab, Obamovcami, Clintonovci, vatikánsky satan pápež, tých treba popraviť čo najskôr….

 15. a preto praskuju dalej a ovplyvnuju pocasie aby slnko nesvietilo.

 16. to vedia predsa aj „majitelia zemegule“ a preto nám to naše blahodárne slniečko zastierajú chemtrailsom, ich cieľ predsa nie je ľudstvu pomôcť, ale ho čo možno v najväčšej miere redukovať

 17. To by v Brazilii museli byt vsetci zdravi ako rybicky

  • Asi ste necestovali veľa do rovníkových krajín, že?

   Tam je síce veľa slnka celoročne, ale mnohí obyvatelia, hlavne bohatšia trieda, sa mu aktívne vyhýbajú. Biela pokožka je v mnohých týchto krajinách považovaná za znak výnimočnosti (majetku, spoločenského postavenia).

   Pre týchto ľudí je opálená pokožka ostatných ľudí znakom, že sa jedná o „socky“, respektíve „robotnícku triedu, ktorá fyzicky pracuje vonku na slnku“. Dokonca najpredávanejším kozmetickým prípravkom sú tam bieliace krémy na pokožku.

   Takže, aj keď toho slnka je tam veľa, mnohí ľudia stále trpia nedostatkom vitamínu D.

  • ja som na slnku dost.. nakupujem bez ruska, som s ludmi aj mimo rodiny bez ruska, a pocas celej korony som bol zdravy.. nemohol som byt ani bezpriznakovec, pretoze by nemohla byt cela moja posadka bezpriznakova..
   Otazne je, ci si ti ludia nenatieraju nejaky blokator Slnka, ako napr, ochranny faktor, ktory ja na seba nedavam. Dalsia vec je, ze Vitamin D (on je to hormon), nedokazu tvorit vsetci, ani pri rovniku. A dalsia vec je, ak niekto picha vakciny do tela, nepomoze mu ani Slnko a ano Svatena voda… Tak ako mne proti kyanidu nepomoze ani Vitamin C..

  • Tam ich davaju do „poriadku“ s chemikaliami,atd. Ale vela ludi je zdravych

 18. provokater

  len má trochu mätie informácia, že v krajinách, kde je Slnka nad hlavu-India, Austrália , atd covid kraľuje???

  • V Austrálii nemajú takmer žiadny kovid, máte nejaké zlé informácie. K téme „slnečné krajiny a Covid“ sme sa vyjadrili pod iným komentárom, pozrite si to.

  • Kraľuje „v Austrálii a v Indii“ – v našich médiách! Choď sa presvedčiť, keď ťa nepustia! Veď je to ako cez kopirák propaganda z obdobia studenej vojny!
   Hoaxy – Nonhoaxy! Jednému ku.va – druhému milenka!

   • Ešte sa žiada uviesť čísla do perspektívy. India má populáciu 1,37 miliardy. Slovensko 5,45 milióna. India je teda 250-krát väčšia.

    Ak India má denne 400 000 nových prípadov, to je akoby Slovensko malo 1600. V zime sme bežne mali 3000 až 5000 nových prípadov. Rekord bol 6315.

    Ak v Indii denne zomrie 4000 ľudí, to je akoby na Slovensku zomrelo denne 16 ľudí. V zime bežne zomieralo u nás 100 ľudí.

    Takže, je India na tom skutočne tak zle? Nám sa to vôbec nezdá…

   • V indii zomrelo menej ludi,nez ine roky a to je tak isto,pre USA,ked zomrelo v 2020 2818.527 a v 2019 zomrelo: 2855.000, 2018 zomrelo 2.839.205,vieme ze na slovensku zomrelo o 400 ludi menej v 2020,nez 2019,takisto v ostatnych statoch sveta,toto je uzasny podvod,dufam ze tych vrahov budem palit na hranici za ziva

  • Aky covid???????????? kraluje,nikdy nebol dokazany ako virus,ale bol dokazany ako komunisticka platforma-CRITICAL INTELIGENCE,na masivne vyvrazdenie planety a absolutne zotrocenie,toho zvysku,momentalne likviduju,male a stredne podniky,zatial co velke maju uzasne zisky ,Chod trolovat niekde inde,lebo si asi neni tak sprosty,aby si to nevedel.

 19. Jean ďakujem za tento borovicový recept na čaj protijed vážim si vás za vašu ochotu pomáhať druhym

 20. Tam kam chodí slunce ,nechodí lékař.
  A teď hloubám zda v Brazílii a Indii mají sluníčka málo když je tam tak vysoká úmrtnost na Covid….možná, jak řekl klasik ,,všechno je jinak“.
  Nedobrá zpráva pro nás je ,že kalifornská vlna COVIDu je už v Polsku je pojmenována Columbus, má být výrazněji infekční oproti tomu co zde máme.
  Jiná vlna ,,brazilská “ je už v Portugalsku

  Pomáhej Pane Bože Nám všem aby nevznikl apokalyptický virus spojením virových vln.

  • Varianty vírusu sú iba strašenie. Variantov sú tisíce a je medzi nimi len minimálny rozdiel. To chcete hysterčiť kvôli každému?

  • ty CUDO,ziaden virus tuna neekzistuje,ja zijem v CAL. ,Dokonca sa znizuju takzvane „opatrenia“,hlavne 15 Juna,samozrejme ze u je pripravena a davno naplanovana 3 „vlna“

 21. Chcem ešte poznamenať niektorá borovica môže mat neziaduce ucinky

  • Borovice ani nie – možno si myslel ihličnany – tis a tuja a borievka čínska sú jedovaté – a nespomenul som všetky jedovaté ihličnany – hoci krásne „cukríkovo“ voňajú.

 22. https://www.banned.video/watch?id=609cfb3cb0322826a7e87b86
  ‚Harms‘ – The Trojan Horse To Full Blown Fascism – David Icke Dot-Connector

  Teraz som vypočula toto video – možno, že by bolo dobré keby to vypočul aj tím Bádateľa (týmto pravdaže nechcem rozkazovať). Ja som bohužiaľ úplne neporozumela tú časť ako sa chystá cenzúra internetu, nedovolia aby ľudia písali, hovorili proti vakcínam. Bohužiaľ ja dôchodkyňa nie som už tak zbehlá v počítačovej technike – ako to idú previesť.
  Ale zhrniem obsah:
  Čo sa týka variantov Covidu sú spôsobené vakcínami. Vysvetľuje sa tu aký fašizmus sa na nás pripravuje. Zase sa tu spomínajú podvodné testy, podvody pri úmrtných listoch… Plne zaočkovaní ľudia ochorejú na nové varianty Covidu. Ešte tu neboli tieto nové varianty ale už boli vyrobené vakcíny pre tieto varianty. Chcú nás očkovať a očkovať do nekonečna. Strašia nás a strašia.
  Pripravuje sa cenzúra internetu aby táto veľká lož sa mohla utajiť. Prichádza čistý fašizmus aby sa zastavil obeh informácii. Chcú zastrašiť, cenzurovať tých čo sú proti očkovaniu. Nesmieme spochybniť Svetovú zdravotnú organizáciu (WHO). Chcú úplne zničiť alternatívne informácie. Bude sa cenzurovať ak je niekto proti vakcinácii. V tomto videu sa odhaľuje aké podvody už urobila firma Pfizer, ako upláca a upláca.
  Po zaočkovaní sa človek mení, stráca empatiu, objavujú sa neurologické problémy, strácajú dušu, empatiu, z ľudí sa stávajú zombíci.
  Kult Sabattini čo teraz vedie štát Izrael pripravuje endgame (koniec sveta nielen v Izraeli ale na celom svete)
  Podľa Davida Icke kult Sabattini vytvoril aj Hitlera.
  V Londýne bude túto sobotu zraz kde bude aj David Icke.

  • Je to hrdinsky clovek,Sekta CHABATI,kde je tiez Jared a Ivanka Trum,planuju hroznu katastrofu a ze vtedy pride ten ich Mesiach a potom kazdy zid,moze mat az 2600 otrokov,ktori budu s radostou sluzit,tak je to napisane v ich stanovach a idie to ako svajciarske hodinky

   • John, Trump bol proti covid-kvázivakcíne ešte predtým, ako táto pochybná zbraň uzrela svetlo sveta. Postavil sa aj k jej stvoriteľovi – doktorovi Faucimu; neverím, že práve tento odhodlanec plánuje katastrofu. Keby to tak bolo, možno by mu ešte tieto posledné voľby boli dovolili vyhrať.

    • Lenže niekto vlastí oboch hráčov a ide len o presadenie toho prieraznejšieho konceptu – globalisti sú v časovom sklze – aj pre nich platí deadline!

     • Je pravdou, že sú pretaktizovaní a potrebujú byť všestranne zabezpečení, takže vylúčiť asi nemožno ani túto verziu…

 23. https://otevrisvoumysl.cz/vzkaz-pro-vsechny-kteri-stale-veri-vlade-a-zesmesnovali-ty-co-mluvili-o-tom-co-se-chysta/
  Vzkaz pro všechny, kteří stále věří vládě a zesměšňovali ty, co mluvili o tom, co se chystá
  Ve zkratce…
  Premiér Austrálie před pár dny navrhnul uzavření hranic na neurčito, dokud nebudou mít 0 případů covidu. Tohle je reakce na ono oznámení a vzkaz pro všechny, co se od začátku smáli lidem, kteří mluvili o tom, co se chystá.

  • Teraz som vypočula toto video aj som sa nasmiala na tých non stop nadávkach. Ale ináč ten mladý človek hovoril pravdu, len za každým druhým slovom nadávka.

  • To iste planuje aj EU,Merkelova uz o tomto plane hovorila ZERO COVID

 24. https://zemavek.sk/caka-nas-najzlomovejsi-zapas-v-historii/
  Čaká nás najzlomovejší zápas v histórii

 25. https://www.infovojna.sk/article/ma-kazdodenni-noseni-rousky-zakryvajici-nos-a-usta-nezadouci-vedlejsi-ucinky-a-potencialni-rizika
  Má každodenní nošení roušky, zakrývající nos a ústa, nežádoucí vedlejší účinky a potenciální rizika?

  65 německých studií: Roušky způsobují syndrom MIES (syndrom vyčerpání vyvolaný rouškou)

 26. Neskutočné video, kde sa povedala pravda:
  https://www.youtube.com/watch?v=nEbrCu4Uaos

 27. ‚Štúdia zistila, že každý, kto ešte aj dnes nosí vonku rúško, je pravdepodobne škaredý a hanbí sa za seba.‘
  ???

 28. https://otevrisvoumysl.cz/dr-simone-gold-mozne-riziko-neplodnosti-v-souvislosti-s-covid-vakcinami/
  Dr. Simone Gold – Možné riziko neplodnosti v souvislosti s covid vakcínami
  Ve zkratce…
  Dr. Simone Gold hovoří o možném trvalém následku mRNA vakcín na neplodnost u žen.

  • 97% neplodnosti bol uvedeni,pfizerom,ked zacali uvodne „studie“ na ludoch,tuna im platili 2 tisic dolarov,a to dostavali nizke davky,aj tak zomrelo 7 Pfizer,13 Moderna,atd.

 29. https://www.naturalnews.com/2021-05-12-who-wants-billions-covid19-mass-vaccination-scheme.html
  WHO wants billions more for Covid-19 mass vaccination scheme
  WHO chce viac miliárd pre Covid-19 masovú vakcinačnú schému

  “They have collected undeniable evidence that the covid pandemic is a planned criminal operation,” yet another commenter wrote.
  „Oni zozbierali nepopierateľný dôkaz, že covid pandémia je plánovaná kriminálna operácia“ ešte ďalší komentátor napísal.

 30. https://www.naturalnews.com/2021-05-12-engineer-dies-three-weeks-astrazeneca-coronavirus-vaccination.html
  Young engineer dies 3 weeks after first dose of the AstraZeneca vaccine
  Mladý inžinier zomiera 3 týždne po prvej dávke AstraZeneca vakcíny

  Išlo o 27 ročného muža z Veľkej Británie

 31. https://www.naturalnews.com/2021-05-12-wv-bribes-younger-adults-to-vaccinate-them.html
  West Virginia bribes residents to get them vaccinated
  Západná Virgínia podpláca obyvateľov aby sa dali zaočkovať

 32. https://zemavek.sk/brazilski-indiani-privitali-vrtulnik-s-vakcinami-sipmi-odmietaju-ockovanie/
  Brazílski Indiáni privítali vrtuľník s vakcínami šípmi. Odmietajú očkovanie

 33. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/sukl-eviduje-65-podezreni-na-umrti-v-souvislosti-s-ockovanim/
  SÚKL eviduje 65 podezření na úmrtí v souvislosti s očkováním

 34. https://www.banned.video/watch?id=609d47912fabdb2756bbbb5f
  The Magnetic Mark of the Beast
  Magnetický znak zvieraťa

  „Zaujímavé“ video, čo spôsobuje táto Covid vakcínočka. Napr. keď priložíte magnet na miesto vpichu tejto vakcíny tak sa tam prichytí. Keď sme blízko zaočkovaného objavia sa červené fľaky po tele, vyrážky…Gravidné ženy v blízkosti zaočkovaného potratia…

  • Ockovany dostane do tela asi 5 Billionov Spike Protein,jeho telo to vylucuje ,velaludi je nakazenych,ako druhorade fajcenie,ale maju hlavne zeny velke problemi,na RENSE>COM,su 4 videa ohladom tych magnetov,cauko.Ps: chcel by som len povedat,ze tato stranka je jedna z mnohych,z celeho sveta ,do ktorych prispievam

 35. Jednoduchá

  …celkovo nie všetky informácie, kt.sa k nám dostanú, sú pravdivé, preto ich treba selektovať…….je to úplne jedno, či je to ohľadom cov.v slnečných krajinách, alebo je to o využívaní energie, alebo je to situácia ,,so strašením na och.cov.“….ohľadom energií….práve Trad.čínska medicína má v tomto smere neskutočne ,,navrch“, je veľmi dobré sa ňou zapodievať viac, má nám ozaj čo povedať v každom smere…..a k tomu strachu ešte…..každý jeden je taký veľký, ako mu to my sami ,,dovolíme“…..zbavme sa ho, ich / deštruktív.myšlienok/ a nahraďme ich láskavým pozitívnym zmýšľaním, tiež spomínanými prechádzkami ,,po slniečku“……čoskoro uvidíme tú zmenu na nás samých :-)……………………………………

 36. Jednoduchá

  P.S…..a Kvetke sa chcem ospravedlniť a tiež poďakovať, ona tu ako 1.dala ten návod na ten čaj z borovíc…………………………………..

  • Mám pocit, že čaj z ihličia borovíc tu ako prvý odporučil Bádateľ (12. mája). A nebol by na túto pliagu účinný aj macerát? Kvôli zachovaniu enzýmov.

   Mám dlhoročné vynikajúce skúsenosti s vrcholčekmi mladých borovíc zaliatych spišskou borovičkou, odstáť som to nechala asi dva týždne. Okamžitý účinok pri menštruačných bolestiach. Do minúty zastaví anafylaktický šok. Pomáha pri trávení. A ďalšie prínosy, o ktorých ani netušíme.
   Ideálne – navrhujem kosodrevinu zaliať na spln (použiť sklený pohár), na nov zliať alebo precediť – a tinktúra je hotová. Zavrieť, uskladniť na tmavom a chladnom mieste. Použiť kedykoľvek, keď sa necítime fit. Maximálne za kávovú lyžičku; nie sa opiť – je to ekrazit.

   • Mám dojem, že sa konkrétne bavíme o odporúčaní tohto čaju proti spike proteínom a s tým prišla Květka. Ty samozrejme lez do zadku Badatel-ke ďalej – nakoniec „nás“ rozsúdi Jednoduchá – od toho tu je, avšak uniká ti tu malá dráma – nenaplnenosť lásky Štefana k Jean. Takže navrhujem – počkajme, až začne rásť burinka láskavec a potom ťa poprosím – prídi sem s nejakým driákom lásky – ale ak také niečo už na Badatel je, tak to vypichni. Láska NEPOČKÁ! Otázka – tie vrcholčeky majú byť v akom vývojovom štádiu – už s ihlicami, jarné, alebo jesenné zárodočné pupene. Ide mi o to, že zvyknem na jar predlžujúce výhony zastrihávať na polovicu – Pinus mugo – aby bol stromček hustejší – tak prosím nemrzačte borovice. Borovica nevyženie – leda kriplov – bočné puky. Ihličie na borovici žije maximálne 3 roky – 3 roky sa vyvíjajú aj šišky. V poslednej dobe sú rozšírení saví škodci – čierna bodečka presne v strede ihlice, takže celý strom vyzerá ako obschnutý a fakticky hladuje. Borovica vydrží veľa, ale jej slabinou sú práve nové prírastky. Takže s rešpektom k mojim kamarátom.

 37. Jednoduchá

  …vďaka za výborné rady ohľ.vit.D3…..aj za presné návody čaju z borovíc, vrátane toho, ako opatrne s borovicami narábať……a ešte niečo Maroš, ja nikoho ,,súdiť ani rozsudzovať“ nemienim, vrátane Teba a Emily, to mi vôbec neprináleží, tu je právo slob.vyjadrovania, za čím si kto stojí, to tu prezentuje………….koniec koncov, takú moc z nás ľudí nemá nikto…………………………

 38. Jednoduchá

  …a ešte k tomu jedeniu mäsa, je tu zaujím.poznámka od Dušana, nejesť mäso z duch.hľadiska…..ako deti sme ho často nejedávali a bolo to o.k. …….určite na tom niečo bude, keď ho človek nekonzumuje, má to pre neho urč.zdrav.prínosy, no treba ho nahradiť dačím vhodným, a to hlavne zrejme strukovinami………………

 39. Nyni jsou nove zBorovickove vyhonky dobtre na casj nebo s vodkou citronem trochou Ginger a merdua mate vse co potrebujem

  Odsvazny clanek je priliz prvdivy…https://www.hedvicek.com/2021/05/co-si-o-tom-myslite.html
  https://www.hedvicek.com/2021/05/co-si-o-tom-myslite.html: ve Washingtonu DC gardovalo pres 5500 ozbrojerncu a Nancy chudal chodila na stress terapie pry se citila zivota ohrozeneho, nevypadwa to dobre jakoby pripravovali 3. Sbvetopvou neb o obcanskou typicek pro PSYCHO typy u Biderm DJT jako 1. prezident v Historii nezacal zadnou agteri USA a napadeni….
  Na hoach enmame zadne rtestrikce, bavime se a nikdo jeset nemel zadnou COVID tak jaka honicka??? My vime a vite ze hpodne v USA vaseho Badatele cte a tim dostali odvahy, Mikrobruwery frci anplno stejen ajko Lyzovacak sporty… a mistni policie radeji nam dava pokoj neb vi, ze je atm priliz mnoho byvalych veteranyu a za kazdem rohem je nastavene dobre strelivo a to platoi an vsekerr zbabelce. Mistni Zide majimn veliky strach z noveho KoHolokaustu neb z Biblickych profeci vi jak vse muze doapdnout Holocauust na Chazarty muze byt velice reralnou a surovou realitou tak jdou vssichni s amna. Oni a jejich komuniyty doslova serou nab rousky a distancejerm v obchodech ytod vse… Party vsucde bezi naplno a zADny priopad COVID, podobvne jako v Nikaraguji a Sebvdsku… Pryc steam terroristy kolem Ruska a Ciny je na 130 000 „vedeckych pracovniku novych CO VID kmenu co pak jako ZHN nicenmi znicit jak to delali USA ve Vietnamu a Severni Koreji???

  Mel jsem dalsi pourazovy policejni brutalitou kriticky mozkovou mrtvici po mapadeni v Bohemce jen v Pate po pulnoci jen 60% preziti ale ja se nenecham vam slibuji a v kllete navstibvim jen ajk to bude mozne Vasi redakci Badatel… Mnoho uspechu a diky vam vsem delata superpraci mili bratri ve zbrani PRAVDY!

 40. Good Day

  It’s May 21, 2021.
  Here’s what you need to know.

  Editor’s Note: Occasionally, an opportunity comes to our attention at Money&Markets Watchdog we believe readers like you will find valuable. The message below from one of our partners is one we believe you should take a close look at.

  Why Were Donald Trump’s Accounts Closed By a Florida Bank?
  Could Your Account Be Next?

  If you have more than $5,000 in an American bank account, this could be the most important message you see in 2021?
  Click Here to See the Shocking Truth

  because you made a smart decision to receive our Daily Digest.

  If you’d prefer not to receive future messages, you can unsubscribe here.

  To ensure you don’t miss any of our emails, be sure to whitelist us.

  © 2021 Money&Markets Watchdog. All Rights Reserved.

  3770 Wyatt Street, West Palm Beach, FL 33404

  Privacy Policy | Terms & Conditions

Pridajte komentár

*