Spoveď matky: Ako mi onkologická mafia zabila bezbranné dieťa


Print Friendly, PDF & Email

Vedľajšie účinky chemoterapie - Smrť

Zhruba pred týždňom sme publikovali príbeh so šťastným koncom, v ktorom americké dievčatko Sarah uniklo zo spárov konvenčnej onkológie a napokon sa úspešne vyliečilo.

Následne nám do redakcie prišiel email s príbehom od jednej čitateľky, tentokrát bohužiaľ s tragickým koncom. Vyrozprávala v ňom strasti, ktoré postihli ju i jej dcérku po tom, ako dcérke bola diagnostikovaná leukémia.

Verejne sa podeliť s tak hrozným zážitkom si vyžaduje naozaj veľa odvahy a sily.

Za takúto statočnosť by sme sa chceli pani Evke hlboko poďakovať a zároveň vyjadriť našu úprimnú sústrasť. Nech to, čo sa prihodilo jej, slúži ako ponaučenie i výstraha pre ostatných.

No a tuto je Evkin príbeh:

* * * * *

Dobrý večer pán Damián,

Posledný Váš príspevok je o dievčatku, ktoré sa vyliečilo z leukémie.

Neviem, či si ma pamätáte, ja som asi pred rokom bola s vami v kontakte. Mojej 4-rocnej dcérke bola tiež diagnostikovaná akútna lymfoblastová leukémia.

Boli sme vtedy na onkológii v Banskej Bystrici a bez môjho podpisu začali chemoterapiu. Potom som si našla medicínskeho právnika a z nemocnice som po „vojne“ ušla domov.

Po pár mesiacoch som bola atakovaná miestnym sociálnym úradom, neskôr okresný súd vydal nariadenie na odobratie dieťaťa z mojich rúk do starostlivosti nemocnice. Rozhodla som sa s dcérkou ukryť. Vyhlásili po mne celoštátne pátranie.

Dcérke som dala urobiť aj nekonvenčné vyšetrenia (aj SALVIA), boli jej zistené okrem iného aj ďalšie ochorenia a parazity.

Nebola som schopná nikde dokázať, že je potrebné riešiť aj tieto závažné nákazy. Náš stav sa zhoršoval, hlavne pečeň sa zväčšila natoľko, že som sa nakoniec rozhodla odísť do Rakúska na pohotovosť, kde nás prijali, ale následne previezli na onkológiu.

Aj tam sa mi snažili pohroziť, že ak odmietnem chemoterapiu, budú to musieť riešiť súdne.

Keď som sa nakoniec vzdala, previezli nás do Bratislavy, kde sa začalo opäť s chemoterapiou. Následne na to začalo neskutočné ľudské utrpenie, ktoré sa asi aj ťažko slovami dá popísať.

Dieťa celé žlté, spuchnuté, krvácalo zo všetkých otvorov (ešte aj z očí), modré škvrny po tele, bolesť, ….zlyhanie obličiek….smrť.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Nemám problém so zverejnením svojho príbehu, keďže už aj predtým som u vás písala, ako sa ku mne správali doktori na onkológii, samozrejme anonymne.

Neviem, či to niekomu pomôže….pretože môj príbeh nie je s dobrým koncom, práve naopak, s tým najhorším.

Keď sa tak zamyslím, zrejme nikdy nedosiahneme zmenu v systéme, pretože biznis s chemoterapiou je naozaj gigantický. A keďže je to celosvetová mafia, asi to ani nebude možné!

Čo som počula z konkrétnych prípadov, tak „chemo-obchodníci“ sa dokonca vyhrážajú smrťou rodinných príslušníkov, ak narazia na odmietnutie.

Detská onkológia praská vo švíkoch a človek, ktorý sa tam nedostal, nemá ani predstavu, čím všetkým tie deti prechádzajú! Ja som to nazvala novodobé mučenie!

Pozdravujem všetkých, držím palce vo vašej činnosti!

Bude už len horšie…..

S pozdravom,

Eva

* * * * *

K tomuto smutnému príbehu sa snáď ani nedá čo dodať. Snáď len toľko, že je nesmierne dôležité byť v týchto veciach ostražitý, lebo človek nikdy nevie, kedy podobná situácia môže zastihnúť aj jeho.

V prípade, ak ste rodič, treba uvažovať aj nad takouto eventualitou a dopredu si pripraviť scenár, čo robiť.

Viem, nikto nechce radšej maľovať čerta na stenu, no byť pripravený na každý prípad môže znamenať rozdiel medzi životom a smrťou. A to doslova.

Výzva do diskusie

Niektorí čitatelia sa nás už aj pýtali, čo by mali robiť v podobnej situácii. Pravdu povediac, sami to presne nevieme.

Radi by sme preto pod týmto článkom otvorili diskusiu. Jej cieľom by malo byť zdieľanie názorov a námetov, ako si v takejto situácii ochrániť to najcennejšie čo máme – zdravie a životy našich detí.

Na základe diskusie potom v budúcnosti môžeme predložené návrhy zosumarizovať do samostatného článku. V ňom poskytneme návod, ako seba i svoju rodinu pred týmto neľudským systémom čo najúčinnejšie ochrániť.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Preto, ak máte nápad, určite sa do diskusie zapojte a podeľte sa oň s nami i ostatnými čitateľmi!

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Zdravim, No tiez nie som isty, co prve by som robil, ale konvencnu chemo a chemicke farmaceuticke silne jedy-lieky by som bral ako naozaj poslednu moznost po vsetkych alternativnych sposoboch. ak by sa choroba tykala mna, isiel by som do Himalaji , cely den by som si cvicil jogu, taichi a ine, rozjimal a jedol surovu stravu, zeleninu, ovocie orechy, samozrejme po znacne dlhej kompletnej hladovke predtym. pridal by som rozne uz vyskumom odskusane a rokmi uspesne overene prirodne sposoby liecby rakoviny a inych svinstiev, sposobenych stresom a modernym sposobom zivota..cukrovka, astma, depresia obezita atd…

  napr. :

  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=647572568598955&id=100000386523911&notif_t=like

  S pozdravom, Robert.

  • henry mayer

   vyliecenie rakoviny, leukemije, parkinsonovej choroby a dalsich v case 30-45 dni, vyzaduje specialny system liecenia, ktore nieje mozne prevadzat doma!! ludia zbytocne polemizuju o chorobach, a drahocenny cas bezi. vy ktori mate menovane zdravotne problemy mozete si ich s uspechom vyliecit len v tedy, ked pridete knam do vietnamu. email: [email protected]

  • henry mayer

   dalat salvation-neziskova organizacia vo vietname, pomoze vyliecit nevyliecitelne choroby v kratkom case. [email protected]

  • Každopádně stojí za přečtení a zamyšlení,
   zdraví je to nejdůležitější, co máme a týká se to nás všech.
   Nastoupil jsem v Českém rozhlase a dneska u nás byl pan doktor Erben. Byl s ním rozhovor v jednom pořadu.
   Řekl, že FDA, což je celosvětový úřad pro kontrolu léků zatajuje informace o existenci léčiva, které dokáže vyřešit většinu civilizačních chorob.

   Jedná se o vitamín B-17.
   Dokáže spolehlivě zlikvidovat rakovinu.Tutlali to dlouho, ale už se ta informace nedá zastavit. Ve většině světa je zákaz volného prodeje tohoto léčiva. Proč? Běžte na chemoterapii a žerte nadosmrti prášky, zdravotnictví je nejlepší byznys.

   Jediné místo na světě, kde se B-17 vyrábí je Mexiko,
   Američani s rakovinou jezdili do města Tijuana v Mexiku. A tam se vyléčili ze všech fází rakoviny. Dopadlo to
   hromadnou žalobou na FDA v Americe a pacienti vyhráli. Amerika bude muset chtě nechtě ten lék uvolnit.
   U nás ? Až naprší a uschne !!! Tady vám pořád budou tvrdit, že chemka je jediná možnost.
   Mimochodem tenhle lék objevil jeden maník v roce 1917 !!!!!!!!! Sto let tutlání, co na to říct.. Svině, hyeny ….. ??? Nejbližší nemocnice kde B-17 používají je klinika v Hannoveru .

   Stránky na Mudr Erbena : http://www.karelerben.cz/
   Vede tam poradnu a na stránkách jsou kompletní informace jeho studie. Poradí dávkování a vše kolem toho. Telefon na pana doktora : 607 689 959 (doufám že jsem si ho dobře napsal, asi bude i na stránkách)
   Volat od půl deváté večer až do desáté. Vyřizuje telefony po pracovní době z domova.
   Stránky kde se dá lék koupit přímo z Mexika od výrobců : http://www.cytopharmaonline.com/

   Mudr. Erben doporučuje kombinovat s pojídáním jader z meruňek. Pozor jen 3 x 4 jádra denně, obsahují kyanovodík.
   Tahle metoda pochází z Himalájí kde rakovina neexistuje !!!!!!!!!!!!
   Dá se to používat i jako prevence, kde se riziko snižuje o 2 třetiny, v kombinaci B-17 s meruňkami snižují riziko až o sto procent.
   Je to vlastně všelék v kombinaci s potravinami , který mají vhodné složeni . Proti cukrovce, alzheimeru, parkinsonu a v podstatě všemu, co vás napadne.
   Co to všechno znamená? Kvalitní budoucnost a plnohodnotný život.To je skutečná revoluce!!! Mám z toho husí kůži .
   Stránky pana Erbena pročíst důkladně !!! Pomůže to vám i blízkým.
   A co na to naše veřejnoprávní médium česká televize? Mlčí ! Umlčel bych je navždy „

 2. Takýchto prípadov bohužiaľ stále viac a viac pribúda a ľudia aj keby chceli využiť alternatívnu medicínu tak nemajú kde. Existuje na Slovensku nejaké zdravotné stredisko zaoberajúce sa alternatívnou medicínou ? Existuje na Slovensku lekár, ktorý by mal nejakú ambulanciu kde by sa takáto alternatívna medicína robila ? Aj tu na tejto stránke som čítal že súčasťou tejto komunity tu sú aj lekári, tiež som tu čítal o desiatkach produktov ktorými sa dá úspešne liečiť rakovina, lenže pokým nebude zdravotné stredisko , alebo teda nejaká ambulancia s doktormi, ktorý toto budú propagovať, ktorý budú pacientov dopovať zdravou výživou , robiť im testy …no proste komplexne sa o nich starať tak pre širokú verejnosť bude toto stále len „šarlatánstvo“ . Paradoxne podľa mňa len doktori môžu toto zmeniť tým že sa postavia proti farmaceutickému priemyslu….čo je samozrejme úplne nereálne a naivné tvrdenie, nikdy sa to kvôli peniazom nestane…kto by už len také zdravotné stredisko alebo ambulanciu kde by vám predpisovali vitamín C financoval ? ….ja si myslím ze na minimálne jednu takúto ambulanciu na Slovensku by sa peniaze našli …Každopádne ak existuje niečo takéto na Slovensku alebo v CZ tak by bolo dobré vytvoriť zoznam, aby ľudia vedeli na koho sa obrátiť….ja osobne nepoznám žiadneho doktora, ktorý by niečo takéto robil, a veľmi rád by som spoznal poprípade by som rád podporil doktora, ktorý by sa nato dal

  • Víte co by se dalo dělat? Museli by jsme začít každý sám od sebe dělat věci pro společnost, být jednotní a nefungovat jen na svém písečku, jak se říká. Jedinou obranou proti tak vražednému systému je, a to se týká všech států v celé Zemi, aby lidi vyhnali své vlády od koryt a vzali si svou Zemi zpět. Jako první by se znárodnily banky, veškeré dluhy, které politici vytvořili by se museli vrátit zpět po spravedlivém soudě ve formě nemovitostí, založila by se úplně nová legislativa, která by byla spravedlivá pro všechny, vystoupilo by se z EU (ať se tam mezi sebou požerou sami). Bude to horší a horší, pokud lidé nedostanou rozum a nezačnou bránit sebe a hlavně zemi, která náš živí. I ona si zaslouží obranu, neboť ji mocní jen likvidují chemií a genocidou, stejně jako nás, lidské bytosti. A ještě jedna věc. My lidské bytosti jsme nesmrtelné. Pokud někdo zemře, tak je to pouze to, že tělo (schránka) je poškozeno a dále pohřbeno. Lidská duše je energie, která zůstává a žije v jiné dimenzi. Je o tom napsaná kniha Smrt neexistuje. A mocní nechtějí, abychom to věděli. Všichni si musí uvědomit svoje vědomí a svou sílu změnit vše, co je pro všechny důležité a to je zdraví, láska, pomoc sobě i druhým a zdraví přírody.

  • ano, existuje, v Kosiciach je oddelenie naturalnej mediciny, primarom je MUDr. Košlík.

  • Matej uz existuje. Spajajú modernú medicínu s alternatívnou. Klinika Medante v Bratislave.

 3. Ak je to možné tak si treba nájsť známeho lekára. Môj známy išiel tiež na vyšetrenie lebo mal podozrenie že má rakovinu. Išiel k nemu ráno pred otvorením ambulancie. Rakovinu mu potvrdil, samozrejme nič nezapísal do karty. Začal sa liečiť prírodne a nádor sa zmenšuje, samozrejme to celé prebieha bez vedľajších účinkov a nijako sa mu nenarušil bežný deň. O dva mesiace má dohodnutú ,,predordinačnú“ kontrolu.

 4. Dobry den,
  naozaj smutny pribeh. ja osobne som 7 rokov zila vo Francuzsku a teraz som sa prestahovala do ciech. vo Francuzsku sa prirodne liecenie zacina pomaly rozmahat, bezne tam najdete liecitelov (zayvaju ich naturopath – prirodny liecitel), ktory nemaju sice doktorat a liecba ktoru vam poskytnu nie je hradena zdravotnou poistovnou, ale vsetko co vam poradia na liecenie chhorob, alebo aj psychologickych problemov je na prirodnej baze.
  taktiez som sa zacala zaujimat o prirodnu – domacu kozmetiku, v ktorej nie su sucastou ziadne mineralne oleje, silikony, parabeny, konzervanty. prakticky vsetka kozmetika ktoru doma pouzivate je ciste na pridonej baze – rozne rastlinne oleje, kvetove vody, esencialne oleje, mineralne prasky (mozete si vytvorit svoje bio – prirodne kremy, sampony, mydla, kozmetika pre babatka a deti, gel na holenie a taktiez make up a cistiace prostriedky).

  nahodne som sa po nejakej dobe zucastila seminaru, ktory bol orientovany na liecenie chorob (sice nie rakovina, ale skor kazdodenne choroby – crevna chripka, angina, bronchitida….) a bol prezentovany najvyznamnejsim doktorom, ktory sa uz viac ako 20 rokov zaobera liecbou esencialnymi olejmi – Dominique Badoux.
  Najprv som bola skepticka a nebola som presvedcena, ale nakolko som si uz sama vyrabala soju kozmetiku, kde tiez pouzivam aj esencialne oleje, aky taky zaklad som mala uz aj doma. jedneho dna, ked prisiel moj 4 rocny syn zo skolky, zacal sa stazovat ze ho bolli brusko a taktiez mal hnacku (vtedy uz bola po celej skolke rozsirena crevna chripka), tak som si povedala, dobre, ziadne zivocisne uhlie tento krat, vyskusam esncialny olej na hnacky (samozrejme ktory je vhodny aj pre deti) a naozaj, jedna kvapka zriedena s rastlinnym olejom vmasirovana jemne do brusnej casti a potom uz ziadna hnacka, ziadne krce…
  sama som tomu nechcela verit, ale bolo to naozaj tak. odvtedy som sa intenzivne zacala zaujimat o tuto alternativnu liecby, kupovat si postupne zakladne esencialne oleje a samozrejme knihy od renomovanych doktorov, ktory ich specializuju bud pre deti, alebo dospelych.

  dnes samozrejme skusam vzdy vyriesit problem esnecialnym olejom a ked tato liecba nezaberie, idem k lekarovi, no a vo velmi vela pripadoch takto nemusim (alebo moje deti) brat lieky.

  je pravda, ze na Slovensku/ cechach je alternativna lieca stale este pre vacsinu ludi neznama a farmaceuticky ako aj kozmeticky lobiing velmi velmi silny. ja sa snazim odolavat mojou prirodnou kozmetikou (ktora je ovela lacnejsia ako klasicka kozmetika dostupna v drogeriach alebo parfumeriach) a liecbou a prevenciou chorou esencialnymi olejmi.

 5. Dobrý deň, tiež mám skúsenosť v rodine s touto chorobou, aj liečbou, myslím si, že táto téma je neskutočne obsiahla a poprieť chemo ako liečebnú metódu sa mi zdá dosť detinské. Samozrejme ma veľmi mrzí, čo sa Vám stalo a úprimne vyjadrujem sústrasť, ale tak ako je veľa spôsobov liečby, je aj veľa druhov nádorov a rakovinových ochorení. Na jedno zaberá to, na druhé iné… treba nájsť dobrého doktora a správnu liečbu, ale utiecť a ukryť sa ???? Alternatívna liečba ???? Ak je choroba vo vysokom štádiu, myslíte si, že sa dokáže dať tak poškodený organizmus dokopy šťavami a semiačkami a tak ??? Netvrdím, že nepomáhajú, ale je to doplnková liečba !!!!! Viem, rozhodovanie je veľmi ťažké, človek chce spraviť všetko pre toho, kto je chorý, ale treba myslieť reálne. Myslíte si, že tie alternatívne liečby nie sú reklamný ťah ???? koľko stoja ??? Stovky eur mesačne…. A aká je záruka vyzdravenia ??? Poznám osobne veľa pacientov z onko a veľa z nich nenávidí chemo…… ale chodia, a ona pomáha, aj keď je to ťažký boj ……. poznám aj takých, ktorí už nechodia…..a povedali, že ten boj stál za to ….. lebo život je vzácny dar.

  • Pokud je rakovina ve vysokem stadiu, poslou vas doktori castokrat domu umrit. Videl jsem nejake dokumenty a tam je popisovana napr. Gersonova terapie. ktera dokazala vylecit i tyto pacienty. A je mnoho dalsich prostredku, jen hledat. Idealni by bylo, aby existovali alternativni – holisticke – kliniky (u nas). Pobyt na techto klinikach by mel byt pojistovnou hrazen uplne stejne jako pobyt v nemocnici. Neb ja osobne platim zdravotni pojisteni, ktere jde na alopatickou nemocnici – tudiz i na chemoterapii, s kterou zasadne nesouhlasim a o ktere si nemyslim nic pekneho. Na druhou stranu se zlomenou nohou k homeopatovi nepujdu. Chci mit na vyber, v lecbe to bohuzel je momentalne tak, ze pro vsechny komunismus, pro majetne moznost volby (za penize na stul samozrejme)

  • Anachsunamei

   Čítam diskusiu ale na toto mi nedá zareagovať!
   Prečo je toľko chorých ľudí na onkologické choroby, keď predtým v minulosti (naše staré mamy a otcovia) takéto choroby ani nepoznali?
   Tí čo sa snažia zistiť príčinu a zdravo žiť veľmi dobre vedia o čom tu píšem.
   Ja osobne sa snažím všade hľadať škodliviny, ktoré majú deštručkný charakter na ľudský organizmus. Po mojich zisteniach používam kozmetiku na prírodnéj báze, žiadne chemické lieky zo stravou je to horšie !!! Liečim sa vitamínmi študujem dávky potrebné pre ľudský organizmus a na sebe aplikujem + snažím sa zdravo stravovať (aj keď súčasná zelenina a ovocie obsahuje žiaľ samé pesticídy, radiáciu, olovo :-(.
   Odmietam už ďalej používať napr. ženské deodoranty s hliníkom + antikoncepciu spôsobujúcu neplodnosť, infarkt a rakovinu (dôvod vniku rakoviny prsníka).
   Deti ešte nemám, ale keď budú určite odmietnem akékoľvek očkovanie (hlavný dôvod prečo je na detskej onkológií toľko pacientov!!!).
   Pre tých, ktorý si myslia že očkovanie je také zdravé odporúčam zistiť najprv zloženie vakcíny !!! Adjuventy typu hliník a olovo (konzervanty) vstreknuté vnútrožilne, čo to len môže spôsobiť v tele, že? A hlavne keď nás ako deti učili: „nechytajte z rozbitého teplomeru ortuťové gulôčky sú jedovaté !!!“
   Tak prečo to do nás pchajú??? Vie mi niekto na toto odpovedať?????
   Nejdem ani pokračovať čo všetko nás ničí a hlavne čo nás zničí definitívne …………… KÓDEX ALIMENTARIUS – AK SA ĽUDIA NESPAMATÁME MÁME TU NOVODOBÍ KONCENTRAČNÝ TÁBOR PRIAMO V NAŠICH DOMOVOCH !!!!!! POTOM ZOSTANE UŽ LEN BEZMOCNOSŤ !!!!! 🙁

 6. Halo, niekoľko mesiacov zanedbávala liečbu malého dieťaťa, kedy sa hrá o dni, nieto ešte týždne a viac a potom má ešte tú, (ani neviem, ako to nazvať!) hodiť to na konvenčnú medicínu????
  Ja nie som fanúšik konvenčnej medicíny, bránim sa antibiotikám pokiaľ je to možné, atd, ale každý normálne zmýšľajúci človek vie v určitom okamihu určiť chvíľu, kedy treba pomôcť viac, ako len „prirodzeným spôsobom“. Lebo žiaľ, či sa to niekomu páči alebo nie, smrť patrila k prirodzeným spôsobom ako sa príroda vysporiadúva s ťažkou chorobou.
  Je mi nesmierne ľúto straty dieťaťa, je to bolesť, ktorú nemôže pochopiť nik, kto ju nezažil. Ostatní môžu iba vyjadriť účasť a podporu – pochopenie nikdy. Ale tu matka zlyhala na plnej čiare a jej neschopnosť prijať to (vrátane zodpovednosti, ktorá k tomu patrí) jej dieťa nevráti.

  • Okolo roku 1930 jeden génius, ktorý sa volal Royal Raymond Rife mal 100% účinnosť v liečbe rakoviny pomocou plazmového generátora. Tento prístroj pomocou elektromagnetických presných frekvencií likviduje mikroorganizmy a parazity prítomné pri všetkých chorobách, ktoré máme…stačí, že si pustíte generátor, nastavíte frekvenciu a sedíte vedľa neho niekoľko minút. Prístroj sa vyrába už aj v Čechách a ja som veľmi rád, že mám to šťastie a týmto generátorom sa už asi mesiac liečime celá rodina… http://craftgen.eu/sqcshop/index.php/plasma-generator-a29 Viem o jednej pani v Šenkviciach, ktorá týmto generátorom lieči.

  • Casu je dostatek, to jen lekari vas vylekaji, ze casu mate malo.

 7. Zajímalo by mě, jestli si někdo položil otázku, že tuto tragédii způsobilo vyhýbání se léčbě. Protože léčba tohoto onemocnění nemá tak špatnou prognózu. Chudák dítě, já bych si takhle hazardovat s jeho zdravím rozhodně netroufla 🙁

 8. Ak mozem poradit Matejovi a inym zaujemcom, dozvedela som sa, ze od juna t. r. funguje v Bratislave prva holisticka klinika, teda taka, kde liecia pacientov celostne – alternativnou liecbou, ako homeopatia, tradicna cinska medicina a sposob liecby zvanej Cesta (Journey). Tu je na nich link: http://www.medante.com
  Verim, ze to je prva, ale nie posledna lastovicka u nas.

 9. Dobrý deň,

  ak je to možné , napíšte mi aké alternatívne spôsoby liečby ste podstúpili. Rakovinové bujnenie sa obvykle zastavuje do 45 dní liečby. Mrzí ma tu opísaný príbeh.

 10. Po precitani knihy Svet bez rakoviny, som naozaj sklamana a smutna z toho, ako to vo svete mediciny a farmaceutickych spolocnosti chodi, ze zastieraju pravdu pre osobny prospech, a to vsetko este aj s podporou vlady…je to strasne… Nasla som stranku, kde poskytuju pomoc a su tu aj zaujimave clanky, je to v Prahe: http://www.karelerben.cz
  Da sa tam objednat aj na vysetrenie a potom vsetko konzultovat telefonicky. Hadam to niekomu pomoze.

 11. Tak jsem si přečetl článek i celou diskusi.

  Nejnebezpečnější v životě je důvěřovat někomu kdo vás chce zneužít. To, co nás zabíjí, je nevědomost. A právě farmaceutická lobby dělá vše pro to, aby nás udržela v nevědomosti – a navíc vydává astronomické částky na to, abychom jim důvěřovali.

  Přitom na následky užívání léků umírá dnes více lidí, než na cukrovku. Léky jsou příčinou úmrtí číslo 3 – hned po cévních chorobách a po rakovině. To se však utajuje, abychom se to nedozvěděli.

  Někteří se rozhořčujete nad jednáním matky. Matka nejednala špatně, jenom jí chyběly informace. Její dítě se skutečně mohlo uzdravit. Existuje již celá řada účinných léků na rakovinu. Jeden z nich dokonce objevil Čech – Doc. Dr. Ing. Ivan Dolejší CSc. a jmenuje se Irisap. Našel lék, protože našel i příčinu vzniku většiny druhů rakoviny. Nikde se však o tom nedozvíte, protože oni nechtějí, abychom se uzdravili – přestali by na nás vydělávat peníze.

  Další lék objevil Dr. Nowicky z Vídně v Rakousku a jmenuje se Ukrajin. 30 let bojuje o jeho schválení – marně. Dokáže zbavit rakoviny v 80% případů. Není zde prostor pro vyjmenovávání a popis všeho. Chemoterapie má úspěšnost 1,5 až 18 % – podle typu rakovinového onemocnění. Přitom úspěšnost do 30 % označují samotní lékaři za placebo!!!

  Objevené léky mají účinnost okolo 85 %. Takže si můžete vybrat… Vlastně nemůžete, protože dnes není legální najít lék na rakovinu. Není legální použít cokoli jiného, než chemoterapii.

  Mluvil jsem s jedním výborným onkologem, který mi řekl, že už se na to nemůže dívat, že když pochopil jak to je, brání mu jeho svědomí v tom dál pokračovat. A on mi řekl: „Při léčbě rakoviny nejde o uzdravení, ale pouze o prodloužení života. A to VŽDY! I při uzdravení!“

  Pamatujte si to – i když se z rakoviny pomocí chemoterapie uzdravíte, nejde o uzdravení, ale pouze o prodloužení života. Do smrti navíc zůstanete pacientem a zákazníkem farmaceutického průmyslu, protože s totálně zničeným organismem a imunitním systémem budete odkázáni na jejich léky. Vždyť chemoterapie byla vyvinuta ze zbraně hromadného ničení – z yperitu! Je to nejstrašnější jed, jaký si umíte představit. Když to do vás pustí, je to stejné, jako když Hitlerovi poskoci dělali pokusy na vězních v koncentrácích! Rovná se to nejhoršímu mučení.

  Přečtete si eBook „Utajované skutečnosti“ a budete se divit. Najdete ho na stránkách http://www.nespechejtedorakve.cz/

  Kdyby se stalo mě to samé, co té nešťastné mamince, okamžitě bych odjel do Maďarska do Gersonovy kliniky a nasadil jejich terapii. Vrátil bych se až po udzravení holčičky a potom by mi ji nikdo již nemohl odebrat – respektive by jí už nemohli dávat chemo, protože by pro to nebyl důvod.

  Pokud bych neměl dostatek peněz na Gersonovu terapii, odjel bych okamžitě do Vídně za Dr. Nowickym a testem bych zjistil, jestli jeho Ukrajin zabírá na tento typ rakoviny. Pokud ano, koupil bych jeho přípravek a zmizel někam, kde by na mě tyto úřady nemohly. Já osobně bych kombinoval několik typů léčby, které znám.

  Lidé z USA, když se chtějí zachránit, emigrují do Mexika, kde je možné vybrat si způsob léčby. V Evropě nevím, kde je taková možnost, možná na východě (Ukrajina, Bělorusko…), nebo v arabských emirátech, protože tam schválili Ukrajin jako lék na rakovinu k oficiálnímu použití.

  To důležitější je však prevence – nikdy se jim nedostat do spárů. Když víte, jak rakovina vzniká, můžete se před ní ochránit. A jak vzniká, to odhalil výše zmiňovaný Doc. Dr. Ing. Ivan Dolejší, CSc. a píše se o tom v knize Nespěchejte do rakve.

  Nikdo nemusí dostat rakovinu.

  • Výborný koment Tomáš…ten dokument s doktorom Nowickym som videl celý, je to úžasné pozeranie…

   • az na to ze nowickeho liek stoji statisice, takze si ho nikto nemoze dovolit. Preco to tak draho predava? Nech s tym ide do kelu. Doma si nabublem CDS2 za 1 euro liter a rakovinu s tym vyliecim za 3 tyzdne a este mi z toho litra dost ostane aj pre rodinu na ine choroby. Pozrite si nieco o MMS, CDS, ale hlavne o novinke, ktorou je CDS2.

 12. Dobry den! Wow, velmi ma mrzi, ze opat vyhasol zivot nevinneho dietata za pomoci chemoterapie… Je az nepochopitelne, ze to, co bolo vyvinute ako zbran, sa pouziva ako „liek“! Moj brat nastastie usiel spod pazurov tejto ohavnosti…. MUSEL (ak sme nechceli aby nam ho vzala socialka…)sice podstupit davku ozarov, ale rodicia sa nedali a s brachom podstupili alternativnu liecbu zalozenu na zdravej zivotosprave, cviceni, antioxidantoch a hlavne ZIADNE LIEKY!!!! Po 5-6 mesiacoch sme sa dockali skvelej spravy a brachov „neliecitelny a neoperovatelny nador na mozgu“ je prec!!!! Vsetky davky chemo liekov sme vratili lekarovi, nech si s nimi robi co chce… Zivot na detskej onkologii je utrpenie – a to je to, co zabija…. Nie samotna rakovina… Vsetci by sme sa mali zobudit a zacat verit v prirodnu medicinu, inak budeme pocut stale viac pribehov so smutnym koncom… Uprimnu sustrast odvaznej mamicke, ktora sa podelila o svoj smutny pribeh…

 13. Čítam, ako sa chcete ľudia vyhnúť chemoterapii čo je super. Lebo tá Vás akurát tak zabije. Má záujem o alternatívne liečenia, zdravú stravu a jogu. Takto by mal človek žiť stále a rakovinu by nikdy pravdepodobne nedostal. Ale keď už ju niekto má tak na svete máme prírodnú medicínu, ktorá funguje prakticky stopercentne. Nepočuli ste ešte nikto o konopnom výťažku, ktorého úžasný liečebný účinok zistil Rick Simpson? Každý, kto ho skúsil, medzi všetkými okrem iného aj známi ľudia, sa vyliečil. Je to síce nelegálne ale funguje to a určite by to mal každý použiť. Tá ilegalita len potvrdzuje funkčnosť. V Anglicku si to už určitá Farmafirma registrovala a začala to predávať za horibilnú sumu. Otázkou len ostáva ako sa dostať ku kilogramu konope, ktoré je potrebné na 3 mesačnú kúru, ktorá vylieči tú najhoršiu terminálnu rakovinu. Či má čas čakať kým mu doma vyrastie za 2-3 mesiace alebo si niekde zohnať už hotový výťažok. A stačí si pogoogliť a človek sa dozvie o veľa spôsoboch liečby. Človek by mal jesť veľké množstvo vitamínu B17, ktorý je obsiahnutý v horkých marhulových jadrách.

 14. ja len malý postreh zo života, môj otec ked sa liečil chemoterapiou / bohužial podľahol rakovine / tak mu po skončení liečby prišiel domov leták s textom . Sme radi že ste brali našu liečbu / chemoterapiu / a verime že aj v buducnosti sa pre ňu rozhodnete.

 15. Mojej malej sesternici bola taktiez diagnostikovana rakovina. Ihned sa jej dostala chemoterapia. Po tazkom roku a prisnom a zdravom zdravovani je teraz prvacka v skole.

  Odmietnut liecenie a dufat, ze sa to mastickami, vodickami vyriesi je neuveritelne nerozvazne a primitivne rozhodnutie. Su typy rakovin pri ktorych drasticka zmena zivotospravy pomoze uplne sa vyliecit z ochorenia.
  Lymfoblasticka leukemia k nim v ziadnom pripade nepatri.

  Odporucam vsetkym anonymnym autorom a prispievatelom diskusie nech si vstupia do svedomia a zvazia pubertacke vyjavy „odborikov na medicinu“ Prispievanim uvedomelych clankov o prirodnom lieceni a zdravej zivotosprave su ovela uzitocnejsie a poplasne a povrchne spravy.

  S pozdravom,

  Andrea Havranova

  • Mate uplnu pravdu aj my sa teraz liecime na leukemiu ALL s mojim dvoj rocnym syncekom a zvladame všetko na 1

 16. Ahojte,
  sorry, ale neda sa mi nevyjadrit. Mne leukemiu diagnostikovali minily rok a cudujte sa, ale pomocou cytostatik som sa vyliecil. Tak ako sa v pripade detskej leukemie vylieci asi 75% pripadov (statistika pre ALL). Takisto niektore ine druhy rakoviny maju velmi dobru uspesnost liecby, kludne sa bliziacu k 100% (niektore druhy lymfomov, rakoviny pluc,…) Ale su aj typy a stadia, kedy to uz moderna medicina nezvlada. Nie som obhajca farmaceutickeho priemyslu, to v ziadnom pripade, ale bol by som zvedavy, co by ste robili vy, kebyze vam to zistia… na internete (verte, mam to nastudovane) su desiatky „overenych“ alternativnych terapii a mozno niektore skutocne zaberaju, ale niektore su este vacsie svinstvo a podvod ako ta chemo… A teraz si vybrat, co ano a co nie. Ja som pouzival rozum a skombinoval to, co sa mi pozdavalo z alternativne mediciny (dieta, doplnky vyzivy, zelene riasy, b17,…) s chemo a prekonal som to celkom lahko. Vela ludi okolo mna doteraz nevie, ze mi nieco bolo, len si vsimli, ze som schudol. Vsetci sa tu tvarite ako velki odbornici, pisete blbosti o skodlivosti modernej mediciny a ucinnosti tej alternativnej a pritom sami o tom viete len to, co si najdete niekde na nete, pricom net je plny klamstiev. Niekto napise, ze na rakovinu zabera zemiakova kasa s ananasom, ze to zistil MUDr. XY a uspesne tym vyliecil stovky pacientov a hned to preberu vsetky weby o alternativnej medicine ako revolucny objav. Bohuzial, par ludi sa toho chyti a zomru zbytocne, lebo prave nim mohla ta moderna medicina pomoct… A k clanku – sorry, ale matku z toho pribehu by som zatvoril – tak bud chcem liecit alternativne alebo moderne, ona odmietla modernu liecbu a alternativnu tiez neaplikovala, tak co cakala? Ze sa to strati len tak samo? Keby nebehala a podriadila sa jednej alebo druhej liecbe, tak jej dieta mohlo zit…

 17. henry mayer

  ja som tu vo vietname, vnajlepsom mieste kde vobec mozete zit v meste dalat. to co pocujem co sa deje v minulom ceskoslovensku-zdravy rozum to nemoze pochopit. v univerzu je len 1zakon. akcia a oproti reakcia. su len 2 moznosti ako napravit co bolo znicene, vtomto pripade ludske prava!!! vyhlasit generalny strajk a zotrvat tak dlho az minister zdravotnictva bude vyhodeny bez financnej nahrady. potom ihnet vystupit z diabolskeho zvazku evropskej unie, odkial vsetko to zlo prichadza. prajem uspech. h.

 18. Na úvod by som len chcela poznamenať, samozrejme podľa mojej mienky, že tu nie sme od toho, aby sme tu niekoho obhajovali alebo odsudzovali. Chodím na túto stránku preto, aby sme si MY ĽUDIA vedeli pomáhať hoci aj takouto formou. Samozrejme, všetci sme obdarovaný rozumom a informácie, ktoré prijímame, môžeme hodnotiť, posudzovať, môžeme o nich diskutovať a v neposlednom rade musíme po nich predovšetkým pátrať, hľadať ich, bádať. Taktiež netvrdím, že na tejto stránke sú niektoré informácie a rady (nazvala by som ich) „presné“, ale poskytuje ľuďom možnosť hladať a pátrať ďalej. Myslím si, že všetko je o vedomostiach, ktoré časom každý z nás nadobudneme. Niektorí ich nadobudneme skôr a otvoria sa nám oči a niektorí ich ešte máme stále privreté alebo si ich nechávame dôverčivo zatvorené.
  A teraz by som sa rada zmienila o chemoterapii ako o biznise so smrťou. Rakovina je pre dnešný svet synonymom bezmocnosti. Najčastejším spôsobom jej liečby je chemoterapia, o ktorej účinnosti sa vedú búrlivé spory. Napríklad pred časom do diskusií vstúpilo aj BBC News, ktoré prináša aktuálne zistenia zo štúdií centra pre výskum rakoviny Freda Hutchinsona v Seattli. Vedúci výskumného tímu Peter Nelson odhaľuje, že chemoterapia poškodzuje zdravé bunky a následne v nich spustí uvoľňovanie proteínu, ktorý udržuje a podporuje rast rakoviny. Závery výskumov Nelsona potvrdzujú aj slová profesora Franka Balkwilla, experta na mikroskopie okolo nádorov, z britského Cancer Research UK. Ten uviedol, že chemo môže u niekoho stimulovať okolité zdravé bunky imunitného systému k útoku na nádory, no rovnako tak môže spôsobiť, že zdravé bunky obklopujúce nádor ho učinia odolným voči liečbe. Takže tieto a podobné závažné zistenia výrazne spochybňujú účinnosť liečby podporovanú farmaceutickým priemyslom a nastoľujú naliehavé otázky, ako sa teda s chorobou vysporiadať.

  Myslím, že budú všetci so mnou súhlasiť, ak poviem, že dnešný výskyt rakoviny sa dá prirovnať k pandémii. Kým napríklad pred sto rokmi bola táto diagnóza diagnostikovaná jednému z 20 ľudí, od roku 2000 je známe, že každý tretí človek ochorie počas života na rakovinu. Napriek obrovskému pokroku, aký ľudstvo dosiahlo v poslednom storočí, súčasná „moderná“ medicína naďalej nedokáže efektívne vyliečiť svojich pacientov. Dve z troch desaťročia zaužívaných metód liečby ako ožarovanie a chemoterapiu pritom spochybnili nielen viaceré autority výskumu rakoviny, ale aj renomovaní onkológovia z praxe. Ukazuje sa, že počas toľkých rokov onkológia nedospela k žiadnym pokrokom v prežití a ak áno, tie pokroky boli absolútne mizerné, a to aj napriek novej chémii, novým kombináciám, transplantáciám kostnej drene … . Niektorí výskumníci uvádzajú, že celkový prínos liečebnej a adjuventnej cytotoxickej chemoterapie na 5-ročnom prežití dospelých s rakovinou je 2,3% a niektorí tvrdia že okolo 5 – 6 %. Z uvedeného vyplývajú tieto otázky. Klamú niektorí lekári vedome svojich pacientov, keďže tvrdia svojim ťažko chorým pacientom o 50-60% úspešnosti chemoterapie? Čo sa skrýva za 100-ročnou dogmatickou obhajobou spornej chemoterapie a rádiológie? Existuje skutočný liek na rakovinu a tiež skutočný dôvod „mlčať“ o týchto poznatkoch? Azda tým najvýrečnejším mementom je skutočnosť, že samotní lekári drastické liečebné postupy ako chemoterapia odmietajú a drvivá väčšina by ju neodporúčala ani svojim rodinným príslušníkom. Prieskum, ktorý uverejnili štúdie Natural News ukazuje, že 3 zo 4 lekárov a vedcov by vo vlastnom záujme odmietli chemo práve kvôli jej zničujúcim účinkom na celé telo a imunitný systém. Jej extrémne nízku mieru úspešnosti dokazuje fakt, že len 2 – 4% všetkých prípadov pacientov reagujú na chemo pozitívne. Tieto fakty sú samozrejme diskutabilné, pretože, ak človek, ktorý nemá „zatiaľ“ žiadne vedomosti o rakovine ako takej a o ľudskom liečebnom „samozreparovaní“ (ako to volám ja), tak sa s dôverou zverí do rúk lekárov a treba aj toto chápať. Smutné je ale na tom to, že sa na nevedomosti priživuje farmaceutický priemysel a zneužíva sa dôvera pacientov.
  Myslím si, že táto a nielen táto stránka chce poukázať na bezhraničnú dôveru k štandartným lekárskym postupom, no ktoré sú každým dňom viac a viac otrasené. Tromi piliermi západnej medicíny sú predpisovanie liekov, chemoterapia a rádioterapia. Tieto formy „medicíny“ sú veľmi drahé, patentovateľné a manipulované vládou, médiami a big farmou.

  Ja osobne odporúčam minimálne si aspoň prečítať: Čo je to rakovina a prečo vzniká? http://www.phmiracleliving.com/t-cancer-intro.aspx na tejto stránke Robert Young hovorí „Ja pevne verím v slová Ghandiho, keď povedal: „Ty musíš byť tou zmenou, ktorú chceš vidieť vo svete.“ Ak hľadáš liek na rakovinu, som presvedčený, že Ty musíš byť tou zmenou, ktorú chceš vidieť. Ďalej píše že, rakovina nie je podstatné meno, ale adjektívum vyjadrujúce proces bunkovej transformácie.
  Myslím si, že koho zaujíma ako funguje náš oganizmus, aké procesy sa v ňom každý deň spúšťajú, vytvárajú a prebiehajú, tak je to užitočné si to pozrieť. Je autorom kníh o alternativnej medicíne a zásaditej strave, naturopat a odborník na výživu. Na obhajobu naturálnej medicíny: môže sa zdať, že naturopatia je príbuzná ľudovému liečiteľstvu, nie je to ale tak. Od ľudového liečiteľstva sa líši, v krajnom prípade troma zvláštnosťami: 1. je systematická a komplexná, 2. jej spôsoby a metódy sú vedecky podložené a 3. má osvetový charakter. Ak je cieľom tradičného a ľudového lekárstva liečiť, tak cieľom naturálnej medicíny je naučiť človeka zákonom zdravia, vyzbrojiť ho konkrétnymi vedomosťami a návykmi pre dômyselné využitie objektívne jestvujúcich zákonov života. Hnutie naturálnej medicíny je tu už vyše 150 rokov a vzniklo ako odpoveď na neúspechy liečenia liekmi. Systém medikamentóznej medicíny je nespoľahlivý a nepriateľský k prírode. Naturálna medicína ponúka predovšetkým nie úzku špecializáciu, nie lieky a škodliviny, ale štúdium zákonov univerzálnej prírody, komplexné vyzdravenie celého organizmu prirodzenými metódami a ponúka zvýšenie účinku liečiacích síl, ktoré sama príroda vložila do organizmu človeka. Táto medicína rozhodne vystupuje proti každému násilnému pôsobeniu na chorý organizmus a myslí si, že choroba a zdravie tvoria jednotu. Choroba je spôsob, ktorým sa organizmus lieči. Goethe hovoril: „Čo človek nechápe, to neovláda“. Takže chráňme si vnútornú čistotu – čisté myšlienky, čisté želania, čisté skutky, čisté slová, čistú potravu. Buďme skromní a dodržiavajme zákony prírody. S láskou Renata

 19. toľko ľudskej hlúposti pohromade…

 20. Možno to bude znieť necitlivo, ale ja to poviem napriamo : To snáď ani nemyslíte vážne…. žena, čo si zabila decko žaluje onkomafiu, pod ktorých legálnymi krídlami umreli tisíce…. uvedomuje si niekto ako to bizardne znie !?.. Smrť sama o sebe je vždy nepríjemná a smutná, nikto to už nechce zažiť v rodine…. samozrejme ani ja nie (to by som bola blázon), ale zvaľovať vinu na iných keď je zjavné kto pochybil? Každý by mal začať od seba….
  Ak si myslíte, že nesúcítim s ľuďmi, ktorých postihla tak zákerná choroba, že neviem čo prežívajú, mýlite sa .

 21. Ked matka zobrala dieta z onkologie, alebo sa neskor s nim schovavala – ako bolo liecene v tom case??

 22. Nazdar,

  Ja nechapem preco cely svet hlada pricinu chorob mimo cloveka, ked hlavna pricina je v ludskom vedomi alebo lepsie povedane v podvedomi. Clovek ma v podvedomi bloky, ktore zablokuju tok zivotnej energie cez jeho vedomie a telo. Tak vznika choroba alebo oslabena imunita. Na precistenie podvedomia existuje velke mnozstvo technik ako Qi Gong, Tai Chi, Yoga, Tibetska Yoga a tak. Su to telove cviky alebo dychove cvicenia. Pozri napr. sem http://www.youtube.com/watch?v=TJElLrpBetc. Robte tieto cviky kazdy den a uvidite co to s vami spravi.

 23. Riešenie:
  a) právne – Dať to na súd, odvolať sa alebo také niečo, aby rozhodovanie ostalo dočasne matke kým ho veľmi ľahko z rakoviny vylieči. A keď už bude zdravé, tak žiadna súdom nariadená liečba mebude mať zmysel.
  b) dôkazové – že je dieťa zdravé dokázať a na to treba nestranné skúmanie zdrvotného stavu, pretože sú úplne bežné falošné pozitívne diagnózy
  c) vedieť liečiť a diagnostikovať sám

  Všetkým trollom ktorý zahltili túto diskusiu odkazujem nech ich porazí, lebo som ich príspevky čítal pol hodiny a žiadnu radu som nenašiel.

 24. Ako sa ma chlapcek(meno si uz nepamatam, ale jeho pripad bol na badatelovi asi pred 6-7 rokmi),ktoreho rodicia tiez usli z onko liecili vit B17?Neviete ako je na tom?alebo ako dlho pokracovali s tou liecbou?Dakujem

 25. Chúďa dieťa, matka jej zobrala poslednú šancu na vyliečenie. V čase ked sa schovávala rakovina progredovala, a krvácanie, modriny boli prejav term. štádia rakoviny nie liečby chemoterapiou. Nech si spytuje svedomie a nehádže vinu na druhých!!!!

 26. V knihe Liečebný kód, (vyd. Citadela, 2013) autori A.Loyd a B. Johnson, na str.13 píše Dr. Johnson nasledovné :
  „Na mojej klinike na liečbu rakoviny v Atlante sme veľmi pokrokoví. Som presvedčený, že príčinami rakoviny sú kombinácia ťažkých kovov, vírusy, nedostatok kyslíka v bunkách, metabolická acidóza a emocionálno – spirituálne problémy.
  Za seba dodávam : U každého priemerného liečiteľa, (nie doktora samozrejme) sa dozviete ako vyplavovať z tela ťažké kovy a ako sa zbaviť parazitov. Nedostatok kyslíka a zakyslenie organizmu sa rieši predovšetkým stravou. Čo najväčší podiel surovej stravy, prestať s konzumáciou mlieka a mliečnych výrobkov kravského pôvodu, obmedzenie pšeničných výrobkov, piť len čistú prevarenú vodu (zbavenú chlóru) vylúčiť cukor a pohyb !
  Nebude na škodu pre každého si prečítať knihu Vitamín C a megaskorbická liečba, od p. Tuhaského.
  Výnimočná dôležitosť vitamínu C pre organizmus je podčiarknutá aj používaním megadávok vitamínu C v našich nemocniciach pre onkologicky chorých.
  Chemoterapia akurát oslabí organizmus, zakyslí ho,
  čo len zhorší situáciu.
  Treba si uvedomiť, že žiadny liek nelieči. V konečnom dôsledku je to imunita človeka ktorá lieči. Treba sa preto snažiť imunitu neblokovať nesprávnou stravou (o fajčení ani nehovorím).
  Čo sa týka farmaceutických spoločností, tak tie žiaľ zasiahla rakovina. Na začiatku zrejme prevládala snaha o pomoc ľuďom, ale to sa rýchlo zvrhlo lebo v tom biznise je príliš veľa peňazí. Všetci čo to roztáčajú skončia v pekle.
  Príjemný deň praje Štefan Pavúk

 27. Preboha, ludia vy tu mate dost. Pripadam si jak na dvore psychiatrickej liecebne v case spolocnej prechadzky. To si skutocne nikto neda umrtie toho dietata do suvisu s odmietnutim liecby vysinutou matkou? 80% ALL u deti sa chemoterapiou vylieci bez relapsu, tato trubka si odpise vlastne dieta, bude z toho vinit doktorov a vy jej tlieskajte. Bravo!

 28. Ako by som postupoval?Ak verite hlavnemu prudu mediciny zistil by som od onkologa aka je uspesnost tej ktorej chemoterapie na dany typ nadoru. Ak by hapkal som v pozore. V Prahe uz bezi ozarovanie protonom co je najsetrnejsie ozarovanie v sucasnosti.
  Ak ste otvoreny alternative :
  1.najlacnejsia liecba pomocou MMS1,MMS2 (Jim Humble)
  2.liecba vysokymi davkami liposonal C (lacna domacka vyroba na youtube), In Vivo- C moze byt ale je astronomicky drahe
  3.liecba stravou Breusova metoda- dost na psychiku ale da sa to prezit
  4. Rifeho frekvencna metoda, bola uspesna kym zil. Najtazsim krokom je trafit tu spravnu frekvenciu. Je to o spravnej diagnostike a nasadenie spravnej frekvencie. Tato metoda sa mi zda najucinnejsia a najefektivnejsia hodna dalsieho seriozneho vyskumu. Pristroje su drahe ale dostupne.
  5. Liecba vitaminom B17.
  Pozn.: kombinoval by som min. 2 metody aby som dosiahol vyssiu pravdepodobnost uspechu. Modlil by som sa 3x za den.

 29. Jana Fafalová

  Detoxikovat a odkyselovat, hlídat ečka a co jíme i když jsme zdraví. Koupit knihu Umíráme na objednávku od Tomáše Kašpara, a také Krutá hra o tvé zdraví….

 30. Netreba v tom hladat vedu. Rakovina je odpadom v tele. Ako nam ma telo dat vediet, ze nieco robime zle, ked nie chorobou. Najdolezitejsie je to, co do tela davame. Jedlo je zaklad . Skuste si dohladat Dr. Gerson. Dr. Walker a Dr. Campbell. Lekari a vedec. Ziadne sarlatanstvo. Tisice vyliecenych pacientov. Hladajte a najdete. Je to pritom tak jednoduche.

Pridajte komentár

*