S týmto typom muža dosiahnete najlepší orgazmus!


Print Friendly, PDF & Email

S týmto typom muža dosiahnete najlepší orgazmus – hovorí najnovší výskum

Ľudstvo sa pomaly blíži k pochopeniu ženského orgazmu. Jedna skupina výskumníkov objavila niečo, čo je podľa nich najlepším spôsobom, ako navodiť ženám príjemné zážitky kdekoľvek na svete.

Ukazuje sa, že orgazmus nemusí mať nič spoločné s anatómiou ženy, ani s jej schopnosťou podávať v posteli dobrý výkon.

Liečba osteoporózy

Schopnosť ženy dosiahnuť orgazmus nemá nič spoločného ani s mužskou anatómiou. Hovoríme to pre prípad, keby ste si mysleli, že práve to je tým čarovným tajomstvom.

Ukazuje sa, že rozsah pôžitku, ktorý žena zažíva počas milovania, je v plnej miere závislý na type muža, s ktorým je.

Podľa prieskumu existuje niekoľko charakteristík mužov, ktoré prispievajú ku kvalitnému sexu a tieto poskytujú ženám príjemnejšie zážitky.

Podľa nového výskumu, týchto niekoľko charakteristík spôsobuje, že muž je v sexe lepší a pre ženu je, z hľadiska dosiahnutia orgazmu, lepším partnerom.

1. Humor

Je samozrejmé, že ženy považujú za atraktívneho každého muža, ktorý má zmysel pre humor.

Pre ženy je zmysel pre humor taký dôležitý, že často sa pristihnú pri tom, ako ich priťahujú muži, ktorých by za iných okolností nepovažovali vôbec za atraktívnych.

Ženy sa radi smejú a každý muž, ktorý má tú moc rozosmiať ich, má zároveň aj veľký potenciál rozžiariť chmúrne dni a vniesť viac radosti do života.

Muži, ktorí sú zábavní, spravidla venujú pozornosť detailom a majú schopnosť nazerať na veci s nadhľadom.

Ich humor im umožňuje vidieť veci z inej perspektívy a keďže sú často aj zábavní, vedia i to, kedy je čas byť vážnymi.

2. Tvorivosť

Muži, ktorí každé ráno vstanú a idú do práce, potom sa ráno znova zobudia a opäť robia to isté, sú nudní.

Ako ženy, tak aj muži, ktorí sa narodili s kreativitou v krvi, sa zvyknú vyjadrovať dvojzmyselne a rady používajú slovné hračky. Všimli ste si už niekedy, že ešte sa nestalo, aby niektorí z najhnusnejších gitaristov, bubeníkov, maliarov a umelcov, nedostali dievča zakaždým, keď si zmyslia?

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Vysvetlenie je jednoduché. Ženy priťahuje mužská tvorivosť. Muž, ktorý vie tvoriť rukami, je tým mužom, ktorý vie v spálni čarovať.

Navyše, tvoriví muži sú považovaní za tajomnejších. Ženy milujú záhady.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

3. Vyžarujúce teplo

Jedno staré príslovie hovorí: „Ak chceš vedieť, ako sa k tebe bude muž správať, pozri sa na to, ako zaobchádza so svojou matkou.“ Zdá sa, že toto platí aj vo vzťahoch a viac, ako kedykoľvek predtým.

Ženy sú priťahované k mužovi, ktorý je milý a prístupný. Láskaví a ohľaduplní muži sú najlepšími partnermi do postele, lebo svoju pozornosť venujú tej žene, s ktorou sú.

Ženy a muži nedostávajú od sexu to isté. Ženy majú radi pocit, že s mužmi, s ktorými spia, sú v bezpečí. Muž, ktorý poskytne žene pocit bezpečia, stojí za to, aby sa ho držala.

Keď sa žena cíti bezpečne, môže sa uvoľniť, oddýchnuť si a vychutnávať si sex viac ako žena, ktorá cíti, že je do sexu tlačená alebo ak vie, že sex pre muža neznamená nič.

4. Dôveryhodnosť

Zatiaľ čo mnohí ľudia si myslia, že sex s tou istou osobou po celý zvyšok vášho života môže byť nudný, ženy si vážia oddanosť a vernosť.

Muž, ktorý je svojej žene verný, dáva pocit, že je žiadaná a potrebná, a to môže vytvoriť perfektnú atmosféru pre orgazmus a príjemný sex.

Mnoho žien nedosiahne počas svojich počiatočných sexuálnych skúseností orgazmus, pretože ich partneri si s nimi ešte nevytvorili citové spojenie.

Stretnutia na jednu noc neposkytujú priestor na rozvinutie dôverného vzťahu, ale keď sa muž a žena zblížia, pre ženu sa stane jasným, že on chce byť s ňou a len s ňou.

5. Vôňa

Vône nás môžu v živote priviesť k momentom, ktoré v nás vyvolali pocity šťastia, smútku, vzrušenia, spokojnosti a nádeje.

Niet divu, že spôsob, akým muž vonia, k nemu môže pritiahnuť ženu. Vôňa môže vyvolať emócie a pocity, ktoré môžu ženu uvoľniť a vyvolať v nej záujem o partnera.

U žien môže vôňa prispieť ku kvalitnejšiemu orgazmu. Ženy potom spájajú orgazmus s vôňami svojho partnera.

Stop Candida

Ak sa vďaka vôni muža žena cíti bezpečne a milovane, zažije lepší, silnejší a častejší orgazmus než tá žena, ktorá nemá so svojím partnerom vytvorené zmyslové prepojenie.

Stop Candida

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články
Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*